Geesink traint op het strand als de Japanners nog slapen Maaltijden rustpauze in hard oefenprogram Van Mastwijk verwent Ned. judokwartet ïj Geesink helpt pater aan 7.000 Quicksilver snelde in Hilversum naar een absoluut wereldrecord Koning der lang niet dravers nog uitgeblust S.S. Tsjech Danek werpt discus over droomgrens MISSIEPROPAGANDA VOL INFANTILISME PAGINA 6 DE LEIDSE COURANT WOENSDAG 13 OKTOBER 1965 (Van een speciale verslaggever) RIO DE JANEIRO. Op het verlaten strand van Oopacabana loopt een reus van een man. Alleen zijn schaduw is zijn metgezel. De gestalte tekent een grillig figuur op het zand. Het is vijf uur in de morgen. Rio slaapt nog. Maar Anton traint. De damp slaat van hem af. Zijn Japanse tegenstanders zouden slechts uit het raam van hotel Novo Nundo behoeven te kijken om hem te zien. Ze slapen echter en dromen misschien van een tridmf die nooit dromend verwezenlijkt kan worden. Het is elf uur in de morgen in. de dojo van de Nautische club in Rio de Janeiro. Anton strijd onvermoeibaar tegen Jan en Peter Snijders en de zwaargewicht Wim Ruska. Er wordt grimmig, verbeten gevochten. Niets wordt aan het toeval overgelaten. Elke beweging is weldoordacht. Antons tegenstanders zijn op dat zelfde moment geen landgenoten meer voor hem. Het zijn Japanners, die zonder pardon bestreden moeten worden. Zwijgend voltooit Geesink zijn acties. Zijn gelaat vertoont de trekken van een man, die voor een uiterst zware opgave is gesteld en zich heeft voorgenomen zijn taak zo goed mogelijk te vol brengen. Anton traint, ernstig en intensief. De De kwinkslagen weerklinken aan het ontbijt, tijdens de lunch en als er gedineerd wordt. Dat zijn de ogenblikken van rust in de voorbereiding voor het toernooi om de wereldkampioenschappen. Geesink lacht op die momenten zijn Japanse rivalen toe. Zij knikken vriendelijk terug, niet wetend welk zwaar trainingsprogramma de olympische kampioen zich zelf heeft opgelegd. Jaguanhara Vieira Torres wrijft de zweetdruppels van het voorhoofd. Hij is doodmoe nadat hij Geesink heeft gemas seerd. De gevoelige handen van de don kere Braziliaan hebben de Utrechtse reus kundig gemasseerd. Geesink is al even tevreden als Torres zelf. Met een klap op de schouder waardeert hij het werk van de Braziliaan, die zijn hagel witte tanden laat zien en van wiens eer lijke open gezicht duidelijk de bewon dering voor „Geesingyama" berg G«»mk - valt - -"SSrv trr- reinen van de golf- en poloclub, op 12 km van Rio de Janeiro gelegen, wor den door de zon geblakerd. Slechts het ruisen van de wind door het geblader te op de hellingen en een enkele actie van een golfspeler doorbreken de stilte In de koelte van de schaduw zitten de Nederlandse judoka's Ze zijn de gast van Bertie van Mastwijk, een 67-jarige oud-rugbyspeler die al 38 jaar in Brazi- ten doen opengaan. Hij heeft hen hier gebracht in deze oase van rust. Dank baar wordt het glas geheven naai „weldoener", die zelfs geen dagen dig had om het vertrouwen en de vriend schap van de judoka's te winnen. „Jon gens, we gaan eten. De beste biefstuk die je je maar kunt wensen, oesters alles voor een eenheidsprijs", zegt van Mastwijk uitnodigend. Ze breken op. De bewonderende blikken van de club leden begeleiden de brede gestalten van Ruska en Geesink als de Nederlanders langs de rand van het zwembad lopen. Grap Er komt een verdachte glinstering in Geesinks ogen. Een schouderduw en Wim Ruska ligt languit, gekleed, in het water. Doelloos drijven een paar rub ber sandalen rond. De vreugde is com pléét in het Nederlandse kamp. De licht blonde Ruska heeft al evenzeer waar dering voor Geesinks snelle actie. Ze eten als -wolven en voelen zich even als genietende toeristen, ver weg van de hen, steedë omringende t.v.-camera's en ver slaggevers. Ze schijnen nauwelijks meer te weten dat ze zich op een tien tal kilometers van een miljoenenstad bevinden. Èr heerst een aangename sfeer rond deze elkaar waarderende mensen, die door een hechte vrienden band tot een eenheid zijn geworden. Het is negen uur in de avond. Anton slaapt. In de lounge van hotel Novo Mundo zijn er I, 11* vertoeft. De ambassaderaad heeft de Japanse judoka's in druk gesprek wereld voor zijn landgeno- gewikkeld. Isao Inokuma en Seyi Saka- guchi genieten op bescheiden wijze van een glas geestrijk vocht. Yogiro Matsu- naga laat zich een sigaret goed sma ken. Zij zijn allen overtuigd van hun kracht. Enkele tientallen meters van hen verwijderd slaapt Anton Geesink. Hij is ontspannen en heeft zijn acht uren rust hard nodig. Om vijf uur.jn de morgen wacht hem immers weer het begin van een zwaar trainingsprogram ma op het verlaten strand van Copaca- bana. De Japanse judo-grootheden sla pen dan. Zy dromen wellicht van een grootse zege. Dat „Geesingyama" zijn dagtaak al weer is begonnen weten zij niet Chili komt in eindronde van wereldtoernooi LIMA Door in een beslissingswed strijd, dinsdagavond in Lima gespeeld, met 2—1 van Ecuador te winnen heeft Chili zich geplaatst in het eindtoernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1966. Belde ploegen vergaarden in hun groep zes punten, zodat een extra-wedstrijd noodzakelijk werd. Zeven landen zijn nu zeker van een plaats in de eindronden, die in juli in Engeland worden verwerkt, nl. Engeland (gastland). Brazilië (titelhouder). Argen tinië, Mexico. Uruguay. Hongarije en Chi li. Schandaal in Russisch voetbal MOSKOU Mei grote koppen maak ten de Russische bladen gisteren melding van een nieuw schandaal in het nationale topvoetbal. Wegens herhaalde dronken schap zijn acht spelers uit de beide hoog ste klassen van de Russisch»- competitie voor het leven geschorst. Deze schorsingen zijn een onderdeel van een actie, die in Rusland wordt gevoerd om een einde te maken aan de lichtzin nige leefwijze van veelprominente sport lieden. Bovendien hebben de bladen scherpe kritiek op het unfaire spel van sommige Russische voetballers. Het elftal van Dynamo Tiflis staat bijzonder slecht aangeschreven. De spelers zou, naar in de kranten te lezen staat, het succes naar het hoofd zijn gestegen. De Internatio nals Slchinava. Barkaja en Meschi wor den in deze artikelen genoemd. Meschi verblijft momenteel mei het nationale Russische team ln Kopenhagen waar hij zondag uitkomt tegen het Deen se elftal in de voorronden van het toer nooi om het wereldkampioenschap voet bal 1966. Tien dagen later gaat hij met de ploeg naar Cardiff waar in hetzëlfde toernooi een wedstrijd legen Wales wordt gespeeld. RIO DE JANEIRO. Sprakeloos heft pater Rietbergen zijn handen omhoog. „Anton, het is geweldig, ik weet niet wat ik moet zeggen. Het is machtig, dat jij naar Belo Horizonte komt voor een demon stratie". Geesink knijpt zijn ogen dicht en lacht. Hij is een beetje verlegen met deze woorden. De Utrechtse kampioen gaat na 't we reldkampioenschap in Rio niet naar de intercontinentwedstrijden in Sao Paulo. doch heeft de voorkeur gegeven aan Belo Horizonte. Waar om? Enkele maanden geleden schreef pater Rietbergen een blief aan Geesink met het verzoek of hij een demonstratie wilde geven. Pater Rietbergen zieleherder en sociaal verzorger van 45.000 parochianen, wil een machtige avond organise ren voor zijn kinderen, zoals hij de noodleidende armoedig* bevol king noemt. Geesink beantvyciqpj- de de noodkreet, maar deed geen definitieve toezegging. Pater Riet bergen was echter onvermoei baar en hij reisde in tien uur naar Rio de Janeiro om Anton te ont moeten. Per bus, want hij heeft zijn geld hard nodig De pater, timmer man, steenbakker, manus van alles, zoals hij zichzelf noemt, bouwde zes jaar geleden dank zij een zelf ge maakte steenbakkerij een lagere school met een capaciteit voor 1800 kinderen, waarin 's avonds analfa beten de eerste beginselen van de schrijf- en leeskunst wordt onder wezen. alsmede een gymnasium voor 600 leerlingen. Hij heeft nu een schuld van f. 20.000. maar door een demonstratie van Geesink kan hij f 7000 rijker worden, waarvoor hij anders jaren moet werken. Geesink aarzelde geen moment en zegde zijn hulp graag toe. Daadwerkelijke hulp voor een achtergebleven gebied. Is het een wonder dat. de overgelukkige priester tot tranen toe geroerd en met een verlicht gemoed weer aan de vermoeide tien uur durende bus tocht- naar huis begon? Geesink morgen op de mat (Van een speciale verslaggever) RIO DE .JANEIRO Tevergeefs hebben de afgevaardigden op het con gres van de Internationale Judofederatie gisteren in Rio de Janeiro gepoogd een nieuwe president te kiezen en de schei dende praese» tot erepresident te benoe men. Rlsel Kano, de zoon van Jigoro Kano. de grondlegger van» de judosport. werd niet herkozen. Er w$s nogal wat kritiek op de hoog ste gezagdrager in de Internationale federatie, zodat met 20 tegen 13 stem men er waren vijf onthoudingen besloten werd het mandaat van Kano niet te verlengen. Vervolgens werd Kano. die niet aanwezig was en door de chef d'equipe van de Japanse ploeg was vertegenwoordigd, het erevoorzitter- - schap aangeboden De Japanners, dui- delijk gekrenkt, weigerden echter uit naam van Kano deze onderscheiding te aanvaarden. In deze nogal chaotische bijeenkomst werd de Nederlander Jaap Nauwelaerts d'agé herkozen als assis tent-directeur sportif. De loting voor de titelwedstrijden, die oorspronkelijk zaterdag zou worden ver richt. maar werd uitgesteld tot gisteren, is opnieuw verschoven. Er werd beslo ten dat pas op de wedstrijddag zelf in ring zal worden geloot. Het programma van de kam pioenschappen is enigszins gewij zigd. Donderdag komen de zwaar gewichten (Geesink en Ruska) in actie, vrijdag de middengewichten, zaterdag de lichtgewichten en zon dag wordt tenslotte gestreden om de titel alle categorieën. Haast legde basis voor zege Brandts PUTTE - KAPELLEN Frans Brandts, de beste Belg in de Tour de France van dit jaar, heeft dinsdag in de sprint de sluitingskoers voor België en Nederland te Putte-Kapellen gewon nen. „Franske" liet in de spurt vier medevluchters zijn landgenoten Noel Force, Armand Desmet, Raymond Vrancken en de Nederlander Cees Het Zwitserse elftal is in Duisburg. Er wordt gerust, getraind en de ontspanning ontbreekt evenmin. Keisersuer heeft een hond „gevangen" en dat vinden van links naar rechts Boston, Schundelholz en Kuhn kennelijk een stunt je. Waarschijnlijk hebben s hond vangen, zondag de Nederlandse leeuw. HILVERSUM Quicksilver S blijft de mensen voor het raadsel plaatsen: het kan niet op. Dinsdagavond behaalde hij zijn 131e over winning en hoe graag de Italianen er met alle chouvinisme dat in hen is nog een draai aan zouden willen gevenhun Tornese heeft 130 over winningen en daar komt er geen een meer bij, omdat het paaird toen het tien jaar was ermee is gestopt. Feitelijk was Quicksilver al lang veel verder dan de Italiaan. Voor Tornese zijn namelijk bij zijn 118 overwinningen ook twaalf zeges geteld die hij behaalde in series of heats. Voor Quicksilver zijn alleen slotoverwinnmgen meegeteld. Bij voorbeeld in Groningen in de Grote Prijs van Nederland won Quick silver de eerste en de derde heat. Dat telde voor één overwinning. Intussen: Tornese werd in friomf door Rome gevoerd toen hij zijn alltime record van 130 vestigde. Quicksilver stapte de avond van zijn recorddag rustig in zijn veewagen en ging naar huis, naar Otterlo. Bij vijfde poging Buitenlandse paarden naar Duindigt WASSENAAR Voor de Alfons Lackmann Erinnerungsrennen. een inter nationale klassieke draverij voor ama teurrijders, die op zondag 24 oktober op de renbaan Duindigt. wordt gehouden, zijn 32 paarden ingeschreven. Hieronder bevinden zich zes Belgische, vier Duitse en twee Franse dravers. Daar volgens de bepalingen van de Europese Federatie voor amateurs slechts twaalf deelnemers mogen starten, zullen vooral van het Nederlandse contingent veel van deel neming moeten afzien. De afstand van d«e draverij bedraagt 2100 meter, het prijzengeld 6.000.—. naar 65.22 meter PRAAG Tijdens atletiekwed strijden in Sokolovo heeft de Tsjechi sche discusuerper l.udvik Danek dins dag zijn eigen wereldrecord verbeterd en gebracht op 65.22 meter. Het oude record stond op zijn naam met 64.55 meter sedert 2 augustus van het vorig jaar. De Tsjech overschreed als eerste dis cuswerper ter wereld de droomgrens van 65 meter. Hij deed dit met zijn vijfde worp. In zijn serie van zes wor pen bleef Danek overigens niet eenmaal onder de 60 meter: 60.20, 61.68, 63.71, 62.68. 65.22, 62.90. Slechts 300 toeschou wers waren getuige van de recordworp van de 28-jarige Tsjech, die zijn presta tie verrichtte bij een lichte tegenwind. „Op deze worp heb ik maanden ge wacht. Dit seizoen was veel beter dan het olympische van 1964", aldus de an ders weinig spraakzame ingenieur uit Brno na zijn recordverbetering. Overi gens gelooft Danek, dat hij zijn top nog niet heeft bereikt. „Ik streef naar 67 meter", verklaarde de man, die dit Jaar de 60-metergrens bij 25 wed strijden overtrof. De geschiedenis van het wereldrecord discuswerpen heren ziet er vanaf 't mo ment dat de Amerikaanse Jay Silves ter op 11 augustus 1961 als eerste meer dan 60 meter wierp, als Volgt uit: 60.56 m. Jay Silvester (VS) Frank furt ll-8-'6160.72 m. Jay Silvester (VS) Brussel 19-8-'61; 61.10 m. Al Oer- ter (VS) Los Angeles 18-5-'62: 61.64 m. Vladimir Trussenev (Rusl.) Leningrad 4-6-'62; 62.45 m. Al Oerter (VS) Chica go l-7-'62; 62.62 m. Al Oerter (VS) Wal nut 27-4-'63; 62.94 m. Al Oerter (VS) Walnut 25-4-'64; 64.55 m. Ludvik Danek (Tsj. Slow.) Turnov l-8-'64; 65.22 m. Ludvik Danek (Tsj. Slow.i Sokolovo 12-10-'65. Haast in deze volgorde achter zich. De vlucht, die later beslissend zou blij ken. was reeds in het prille begin in geleid door een actie van Haast, Des met, Theo Verschüren en de strijdlusti ge Jos van der Vleuten. De laatste viel wegens pech terug, de. overige vier kre gen versterking van Vrancken, Brandts De voorsprong, die opliep tot drie minuten, werd tegen het einde dras tisch teruggebracht door het peloton. Theo Verschüren kon, verkrampt, zijn makkers niet meer volgen. De vijf an deren hadden aan de meet nog nauwe lijks vijftien seconden voorsprong. Ger- ben Karstens, winnaar van Parijs- Tours moest in de spurt van het pelo ton de olympische kampioen 1962 An dre Noyelle en diens landgenoot Jos de Wit voor zich dulden. Jo de Roo werd tiende. De uitslag: 1. Frans Brandts (B) 155 km in 3 uur en 49 minuten; 2. Noel Fore <B); 3. Armand Desmet (B); 4. Raymond Vrancken (B); 5. Cees Haast (N) allen in dezelfde tijd als de winnaar. Op 15 seconden: 6. André Noyelle (B); 7. Jos de Wit (B); 8. Gerben Karstens <N); 9. Noel Depauw (B)10. Jo de Róo (N). Na triomftocht rustig in veewagen Ware er een burgerlijkse stand, dan zou het bezigen van het woord „huis" hier niet juist zijn. Otterlo is weliswaar het dorp waar zijn trainer Jan Wage naar woont, de eigenaar van Quicksil ver S woont in Groningen, 't Is de heer Smit en die is ook verantwoordelijk voor de S achter Quicksilvers naam. Deze heer Smit heeft er plezier in een grote stam, allemaal voorzien van de letter S achter de naam, in ons land te bezitten. Het zijn in het algemeen paar den die het goed doen. Quicksilver S is uiteraard de grootste exponent daarvan en ook wel de oogappel van de heer Smit. Raadsel Wat het speciale element is dat Quicksilver zo ver boven alle paarden uit doet steken en hem op 16-jarige leef tijd nog zo flink en ongeschonden door de tientallen koersen en door 't leven doet gaan is voor iedereen een raad sel. Wel is het waar, dat hij in het be gin van zijn carrière veel minder pres teerde dan waartoe hij in staat was, al liep hij toen hij als vierjarige bij Ten Hagen aan de Wassenaarse baan stond Spelers moeten boete betalen BOLOGNA Het bestuur van de club Bologna heeft het hele elftal, op een speler na beboet voor het slechte spel van zondag toen met 1 3 van Spal werd verloren. De Duitser Helmut Haller en de Deen Harald Nielsen en nog twee spelers kregen ieder een boete van 200 000 lire Nog zes man kregen ieder e boete van 100.000 lire. Achterspeler Furlanis werd niet beboet. Deltawerken. De uitvoering Deltawerken ln heit Brouwershaven* Gat zal op 15 november voorlopig worden ge staakt. In de winter zal niet worden ge werkt, Dan zal 1100 meter van de afsluit- dam door het Brouwershaven* Gat zijn al heel goed. Zijn grootste, althans meest spectaculaire overwinning die in de Grote Prys der Lage Landen vorig jaar op Duindigt. Hij waï' toén vijftien jaar, een leeftyd waarop geen enkel paard ooit in een dusdanig groot nummer tegen sterke en jonge coi rentie uit het buitenland kon uitkomen. Mede door de zeer grote stuurmanskunst van de jonge Wagenaar won hij toen van de Zweed Othka en van dat ment af is er by het toch niet zo snel te emotioneren publiek op de Neder landse banen een groot enthousiasme. In het algemeen wordt er hier en daar een klein beetje geklapt wanneer eer paard zgn ererondje rijdt, maar bi; Quicksilver kon men het onlangs bele ven dat er op Duindigt al een flink ap plaus op hem neer sloeg toen hg pas halverwege de koers was. Aan de kant. ver buiten oor-bereik, kreeg hij zelfs een ovatie, toen Wagenaar op honderd meter afstand ineens met zijn oude vriend langs een stuk of zes paar den eersteklassers heen ging. Aanvoerder „Ik heb", zei Wagenaar sr., „aan Quicksilver 'n soort legeraanvoerder hier in myn stallen. Hij is de baas en laat dat bij tijden ook merken. Hij weet alles al wat je nog aan andere paarden moet leren en hij vindt nu en dan ook dat hij het veel beter weet dan wij men- Quicksilver S won in zijn carrière een totaalbedrag van 273.839 gulden, dat nimmer tevoren door een in Nederland gefokte draver werd behaald. Hij komt hiermee ver boven het oude record, dat zijn vroegere rivaal Theo Messidor hield met een totale winsom van 168.250 gul den. De snelste tgd, die Quicksilver S ooit maakte, was 1 min. 18.8 over de 1 kilometer. Hij liep dit record in 1964 op Duindigt. De belangrijkste zegepralen uit zijn lange loopbaan zijn: Winnaar van de Gouden Zweep in 1962, 1963, 1964 en '65. Winnaar van de Grote Prijs Lage Lan den in 1964. Winnaar van de Grote Prijs van Nederland in 1961, 1962, 1963 en '64 en '65. Winnaar van het kampioenschap Nederlandse paarden in 1962 en 1963. Winnaar van het kampioenschap van Nederland in 1962 en 1964. De uitslagen van de din: ■rijeri'Tukl dia (M. Vital3. Aasgier-prijs (P. R. R. Ko| >rgay) lcmtijd 1. Diamant vink S 1.27,8; 2. Delila3. 6.60. gele. 3.20. 4.20. pl. 3.10, 1.80. Grote Oktoberprijs silver S <J. Wagenat de Java: 3. Winston 1.30. pl. MO. 1 20. Buizerdpr(js (2420 i 2,'pi "i3 ??5o|* 15.90, pl. 2.50, 2 1.80. 3. Baron Henv. Bastogne (M. Kinlev: 3. Am- 2 .60. J ezuïetengeneraal Voortaan maar 2 vastendagen? VATICAANSTAD (KNP) De con cilievaders zijn vanochtend begonnen aan hun laatste discussies, die over het ambt en het leven van de priesters. Zij hebben gisteren namelijk de debat ten afgesloten over het missiedecreet. Het accent der afsluitende debatten van gisteren over de missie lag voor namelijk op de noodzaak van coördina tie en samenwerking tussen de bis schoppen en de missionerende orden en congregaties enerzijds en op de samen werking tussen de missionarissen zelf anderzijds. Van geheel andere aard was de in terventie van de generaal der jezuïten, pater Arrupe. Deze verklaarde bezwa ren te hebben tegen de wijze, waarop tot dusver de propaganda voor de mis sie is gepleegd. Hij, verweet deze pro paganda Infantilisme. Zij is voorname lijk op de kinderen ingesteld en vergeet de volwassenen. Het gevolg hiervan is. aldus pater Arrupe, dat de volwassenen vaak erg kinderlijke opvattingen over de missie hebben. De steun, die zij aan de missie geven, is gebaseerd op senti mentaliteit. niet op reëel inzicht van de missionaire noden van de Kerk. Herdenking Als uitdrukkelijk eerbetoon aan de initiatiefnemer tot het concilie heeft Paus Paulus besloten dat de 7de ver jaardag van Joannes' keuze tot Paus, op 28 oktober, herdacht zal worden met een openbare zitting. Op deze openbare Vechten en voetballen VIGO Twaalf voetballers liepen gisteravond tijdens een met Spaans tem perament gespeelde wedstryd tussen El Rapido de Bouzas en El Gran Pena in de derde klasse van de Spaanse competitie min of meer ernstige verwondingen op. De ontmoeting eindigde in een gelijkspel (11). Gelukkig bleef het publiek onpar tijdig tijdens de vechtpartijen. zitting zal de Paus tezamen met de bis schoppen een reeks conciliebesluiten af kondigen. Dan zijn gereed de ontwerpen over de goddelijke openbaring, de plich ten der bisschoppen, het katholiek on derwijs, de priesteropleiding en het kloosterleven. Men hoopt dat voor die tijd nog gereed komen de verklaring over de betrekkingen met de niet-chris- tenen, waarin de jodenverklaring, en het ontwerp over het lekenapostolaat. Voor de afkondiging aan het einde van de vierde zitting, die op 8 decem ber is gepland, maar die ook nog en kele dagen kan uitlopen, blijven dan nog over de verklaring over de gods dienstvrijheid, schema 13 over Kerk en wereld alsmede de decreten over het priesterambt en de missie. Enkele be langrijke zaken komen niet in openba re discussie, dat zijn het celibaat van de priester en de geboorteregeling. Over andere zaken, die op een beslis sing wachten, zou de Paus eveneens advies willen inwinnen bij de nationale bisschoppenconferenties. Dit zouden zijn de herinvoering van het diaconaat als permanent ambt, waartoe het concilie heeft besloten, de vasten- en onthou- dingswet, de curie-hervorming en de wijziging van de kerkelijke wetgeving inzake het gemengde huwelijk. Inzake de vasten- en onthnuding.su et zou over wogen worden alleen aswoensdag en goede vrijdag Ie handhaven als ver plichte vasten- en onthoudingsdagen. Geen wijziging in Engelse voetbalploeg LONDEN Het Engelse voetbalelf tal, dat woensdag 20 oktober in Wembley te Londen tegen Oostenrijk speelt, komt in dezelfde opstelling in het veld als in de onlangs gespeelde doelpuntloze wedstrijd tegen Wales. De opstelling luidt: Springett (Shef field Wednesday), Cohen (Fulham), Wilson (Everton), Stiles (Manchester United), J. Charlton (Leeds United), Moore (West Ham United), Paine (Southampton), Greaves (Tottenham Hotspur), Peacock (Leeds United), B. Charlton (Manchester United) en Con nelly (Manchester United).

Leidse Courant | 1965 | | pagina 6