ook VOOR JOU ons knutselhoekje [lópend vuurtje en ander over de Rijnvaart Vermaak in Voorhout Bij Contact" treft Voorhoutse jeugd steeds iets van haar gadinJ b. F AGIN A 10 I Weer liep hij verder en kwam nu op I een erf waar een vrouw haar baby een flesje zat te geven. Ons biggetje hoorde de telefoon gaan, de vrouw zette de fles neer en nam de baby Van het eerste deel van onze reis i land. sterk begroeid zijn. Na de grote mee naar binnen om te luisteren. Het valt niet veel bijzonders te vertellen. Rijnhavens Duisburg en Dusseldorf I biggetje liep naar de stoel en dronk Toen we na de eerste nacht 't gor-j gepasseerd te zijn, zagen we na een de pap op. Hé, wat smaakte dat goed. dijn opschoven en naar buiten keken, anderhalfuur varen opeens de dom Ze zag een kinderwagen staan en waren we nog net op Nederlands gc- van Keulen (Cöln) voor ons oprijzen, bedacht zich geen ogenblik, maar van de meest trotse bouwwerken sprong in de wagen. Dl LETDSÏ COURANT brand naast hem lag. Daar zag hfl in de hoek een slapend prinsesje lig gen. Het was een kindje van de ko ning en de kiningin. Pim wist dat de koning de heTë dag op zijn troon zat te huilen, omdat het prinsesje ont voerd was. „Kon ik maar ontsnappen, dan zou ikdadelijk naar de koning gaan!", dacht hij. Nauwelijks had hij dit gedacht of hij hoorde voetstappen en een man kwam aangestapt. „Wie is dat?" vroeg Pim. De kinderen haalden hun schouders op. Daar klonk opeens een gegil. Ze werd enallemaal wakker en zagen dat de boze fee gevangen werd door die meneer. „Weten jullie niet wie ik ben?" vroeg hij. „Ik ben de jager en kom jullie verlossen. Maar eerst die fee wegbrengen". De jager kwam terug. „Is dat niet ons prinsesje!" riep hij. „Hoe kom jij hier?" De prinses vertelde dat de boze fee haar weggehaald had. „Kom. ik zal je gauw naar je moe- ZATERDAG 9 OKTOBER 1965 bied^bij Lobith, waar de boot enig oponthoud had voor douane-formali- van Duitsland, prachtig gelegen op De "vrouw kwam even later weer j der brengen. Kunnen de andere ka- teiten. 't Eerste wat ons opviel, was j nauwelijks 200 meter afstand van del buiten. „Die pap zal wel koud gewor-1 bouters zelf wel naar huis gaan?'" de enorme hoeveelheid water, die we I Riin. Daar hoorden voor- en opzij van ons zagen. roeper, dat ons schip ruim twee uur Van de uiterwaarden met gras en (van kwart voor 10 tot 12 uur) voor vee was zowat niets meer te bespeuren, de wal zou blijven liggen. Van de hooioogst was zowat niets Wat een bof! We mochten n.l. ge- terechtgekomen en het vee was van durende die tijd van boord af en de 't buitendijk land tussen dijk en j stad ingaan. Daar maakte natuurlijk: den zijn", zei ze, doch zag dadelijk dat de fles leeg was. „Heb jij gezien, dat iemand het flesje leeg heeft gedronken?" vroeg ?e aan de boer. „Nee, niets gezien". Samen liepen ze het erf af rivier) naar 't binnendijks weiland of ieder, wie zijn benen nog niet te stijf zoeken. „Ha! ha! ha!" begon de boer naar het winterverblijf (dus weer naar waren, dankbaar gebruik van. Tante te lachen. de stal) verdreven. De bomen, die 60 -lo en ik haastten ons natuurlijk naar „Waarom lach je?" vroeg zijn vrouw, tot 100 meter van 't bed van de Rijn I de dom en daar lazen we op een „Heb je niet in de wagen gekeken?" afstonden, stonden nu tot aan de kruin i bordje, dat er om 10 uur een plech-„Nee". en soms zelfs tot halverwege de kruin tige Hoogmis zou worden opgedragen' ..Nou kom dan eens kijken". in bet water. j door de kardinaal, die door verschei- Daar zagen ze het roze biggetje schreeuw Men zei ons, dat de Rijn en j dene bisschoppen geassisteerd zou met de groene snuit lekker liggen worden. Een dubbele bof voor ons: 't I slapen in de wagen. Was namelijk zondag en nu behoefden I „Nou weet ik wie de pap heeft op- we dus niet onze zondagsmis te ver- gedronken". zuimen en mochten zelfs een feestmis I „Kom ik neem hem mee naar het bijwonen, zoals wij er nog nooit een I land". En uit was het met de wereld- hadden meegemaakt. reis. We vonden een plaats vlak bij het j altaar, waarop de Mis zou gecelebreerd j José Vronwenvelder: worden. We zaten dus met onze neus DE BOZE FEE op de plechtigheid, om 't eens opz'nl r boerenfluitjes te zeggen. De optocht Tas ®ens_een bozf *ee» die ieder- van da sacriatielën) naar 't altaar ''"l"'*" "n dï? Hep was al een plechtigheid op aichaelj. k'^ute^door het bos. Pim heette hp. Peter van Zijp, Leiden: ONS SCHOOLREISJE Ik ging naar school om met het schoolreisje mee te gaan. Ik wou bij Adrie v. d. Krogt gaan zitten, maar die moest in een andere bus, toen ben ik met Jan Menken gegaan. Mijn moeder kwam ook nog even aan de bus. We vertrokken met veel ge- vooral verderop 6 a 7 meter boven de normale hoogte stond en op vele plaatsen vooral verder Duitsland in 5 6 maal de gewone zomerse breedte had. Je kon ook aan de ster ke stroom zien, dat „vadertje Rijn" in alle opzichten buiten zijn gewone doen was. Vele schepen, die in ge wone omstandigheden, op eigen kracht tegen de stroom op voeren, hingen nu achter sterke sleepboten. Aanvankelijk leek 't Rijnland net eender als ons eigen land, met dor pen en steden, met z'n landbouw en veeteelt, z'n kerkjes en z'n boeren woningen. Een enkele keer slechts had de commentator of reisgids enige op merkingen te maken over .plaatsen, die we passeerden. Dat waren dan geschiedkundige feiten of sagen, die met de naam van een stad (je) ver bonden waren. Zo noemde hij o.a. 't plaatsje Xanten en het stadje Kleef. Misschien horen jullie die namen later nog wel eens. Zo zoetjesaan naderden wij het ge weldige industriegebied, waar de Ruhr (Roer) doorheen stroomt. Enorme aantallen schoorstenen stuwen hun rookpluimen van allerlei kleur de lucht in, verontreinigen de atmosfeer en maken het leven in dat gebied nu niet bepaald aanlokkelijk. Enige uren ach ter elkaar ziet men, op de oostelijke oever van de Rijn vooral, fabriek na fabriek verrijzen met alles wat bij een fabriek behoort. De lucht "boven die fabrieken heeft zelfs bij helder weer iets dreigends en toch vaak ook iets fantastisch door de mengeling van al lerlei kleuren, die uit kleine en grote pijpen hemelwaarts stijgen. Als de wind er dan wat doorheen jaagt, ont staat er een warreling van allerlei tinten en krijg je soms de wonder lijkste schakeringen van kleuren te zien. Gelukkig zat de wind die dag west - oost, zodat we niet behoefden te „genieten" van al de geuren, die rondom al die fabrieksgebouwen zwe ven. We waren blij aan boord, toen we waar we onze ogen haast op uitke ken. Hier was nog niets te bekennen van vereenvoudiging van de liturgie. Alles ging nog op de ouderwetse, statige, indrukwekkende wijze, zoals dat de Duitsers zo goed afgaat. Al waardeerden wij dat waarschijnlijk minder dan de meeste kerkbezoekers, toch keken ook wij met eerbiedige belangstelling naar al die glorie en schittering. En dan dat alles in een kathedraal, waar je al niet op uitge keken raakt. Al die schoonheid van altaaraan kleding, van bloemversieringen, van ambtsgewaden enz. werd begeleid door orgelmuziek en koorzang, zoals men maar zelden te horen krijgt. Maar 't meest getroffen heeft mij wel de preek van één der bisschoppen. In zeer een voudige en voor allen begrijpbare taal schilderde hij de moeilijkheden, waar mee de Kerk in onze tijd te worstelen heeft en de wijze, waarop wij katho lieken en ook andere christenen daar tegenover moeten staan en met haar moeten medewerken. De hele dienst heeft op ons een machtige indruk gemaakt, die ons nog lang is bijgebleven. Toen de plech tigheid ten einde was, konden we nog net een winkel vinden, die voor de vreemdelingen ook 's zondags open is. Want wie gaat Keulen bezoeken, zonder er au de cologne (Keuls water) gekocht te hebben? Dus kocht mama voor al de kinderen een smaak- en reukvol flesje eau de cologne en toen we terugkwamen op de boot hoorden door 't ergste rookgordijn heen waren I we net de gong en de stem van de en een doorkijk kregen naar de heu- j omroeper, die de passagiers uitnodig- veis van hef Sauerland, die net als de voor de lunch, de meeste gebergten in West-Duits-1 (Wordt vervolgd) „Zeg Pim, ga eens wat hout hak ken", vroeg zijn moeder. „Ja, moeder dat zal ik doen. Waar is de bijl?" „In de schuur Pim". Zo kwam het, dat Pim in het bos liep, maar hij wist niet dat er een boze fee in het bos woonde. Ze zag Pim al van verre aankomen. „Ik zal jou wel krijgen, net als de anderen", zei ze. En toen Pim een .poosje in het gras zat te rusten, kwam ze aansluipen en nam hem mee. Gemeen hé? Ze gooide Pim in een hok op een bos vieze stro. Hij zag nog veel andere kabouters om zich heen. „O, wat een vieze boel, is dat hier?" riep hij. O wat schrok hij, toen hij zag, dat hij vuile gescheurde kleren aan had en dat zijn mooie pak ver- We gingen naar Madurodam en naar Avifauna. Bij Madurodam vond ik er niets aan. Jan wel. Eén ding vond ik leuk. Dat was een brug met aan beide kanten een drukknopje. Als je op dat knopje drukte ging de brug omhoog. Nu gingen we naar Avifauna. Daar was het leuk. Eerst gingen we de die rentuin in en daarna naar de speel tuin. Dat vond ik fijn. Eerst gingen we kijken wat er was. Ik ging dadelijk in een botsautootje. Daarna ging ik in een heel raar ding. Het was soort bak met een stuur. Als je dat stuur naar voren drukte, ging die bak naar beneden. Trok je dat stuur naar je toe, dan ging hij naar boven, en als je het stuur naar links of rechts deed, ging de bak ook naar links ,of rechts. Later ging ik paard rijden. Ik zat net op het paard of de Don Bosco- school werd opgeroepen. Ik liet het paard hard lopen en ik was er zo. We kregen allemaal een ijsje. Nu ging ik nog op een skelter en toen nog eens in een botsautootje. Daarna gingen we naar huis. De andere kinderen moeten niet ongeduldig worden. We gaan de vol gende week weer verder. Dag alle TANTE JO en OOM TOON Correspondentie We gaan vandaag weer verder met de verhaaltjes van de kinderen en dan komt eerst Hans Waayer aan de beurt met: IN DE SPEELTUIN kaartje over. We hadden ook nog maar een kwartier, dus we moesten opschieten. Eerst naar de glijbaan; 't was een hoge met veel bochten. Dat ging erg lekker. Er was ook een fiets, die aan een draaimolen vast zat en als je trapte dan ging de molen draaien. Het ging eerst wel zwaar, maar later ging het beter. We lieten ons uitzwieren en sprongen eraf. Toen nog even naar de schommels, maar al gauw werd er gefloten en holden we naar de bus. De kinderen werden geteld en 't klopte precies, dus reden we weg. Het was een erg leu ke dag geweest. We waren ongeveer kwart over twaalf in de speeltuin. We kregen eerst een glas limonade en dat was erg lekker. Ik had in de bus al gegeten, dus kon ik direct wegstappen. We kregen allemaal een kaart, waarop acht dingen stonden. Ik holde gelijk naai; de motorbootjes, maar het was er zó druk, dat we er wel eens kwar tier hebben staan wachten en nog geen plaatsje kregen. Dat duurde ons te lang en we gingen naar een huisje, waar je niet rechtop kon staan. Je moest je goed vasthouden. We bleven er zowat een kwartier en gingen er toen uit. Er naast stond een doolhof en daar gingen we ook in. In het midden stonden de lachspiegels. Soms zag je je benen heel dik en je buik en hoofd heel lang en dan weer was het anders. We hebben er wel ge lachen. Toen we er uit kwamen, kre gen we trek in iets lekkers en kochten een ijsje. We gingen nog eens kijken naar de motorbootjes. Het was er nog wel druk, maar niet zó erg meer en binnen vijf minuten hadden we een bootje We konden er met z'n drieën snüit'térug." maar nu was hij een roze m. Ik ging met Walter en een jongen big me( een groene snuit geworden, van de zesde klas. We stapten gauw Annemiek Vermey: het roze biggetje Er was eens een biggetje, dat hele maal roze was. Het was pas vier we ken, toen hij bij zijn moeder wegliep. Het dacht: ik wil de wereld eens bekijken", en hij ging. Toen hij een heel eind gelopen had. kreeg hij honger. Hij zag opeens een emmer zeepsop staan en dacht, dat ga ik lekker opdrinken. Het biggetje nam een slok, proefde het zeepsop en spi vde het meteen uit. Bah! Hij liep verder en toen hij een stuk gelopen had, zag hij ergens een bus groene verf staan. „Ha! lekker water uit de sloot..." dacht het. Maar nee hoor! Hij ging het drinken, haalde dadelijk zijn kunnèN jullie helpen? Mevrouw Muller heeft een vilten tapijt, dat er uitziet als in fig. C. Het heeft zulk een eigenaardige vorm, dat het in een kamer lag, waarin grote kast stond, die juist zoveel plaats innam als 'n vijfde deel van 't tapijt. Nu wou ze dat tapijt in haar vier kante vestibule leggen en 't daartoe op z'n verstandigst knippen. Na lang beraad vindt ze 't! Met twee rechte sneden verdeelt ze 't tapijt in drie stukken. Nu gaan jullie deze netjes bij elkaar passen, dat 't juist 'l vierkant wordt, dat mevrouw M. be doelt. Hé, wat jeukte de neuspunt van Hans toch! 'n Fijne draad zweefde door de lucht en raakte precies de punt van zijn neus. Het merkwaardige was, dat aan het eind van de draad een spinnetje hing. Toen Hans deze belevenis aan z'n vader vertelde, kreeg hij van hefn de volgende uit leg: „Spinnen kunnen immers niet vliegen, maar in de herfst spin nen enkele soorten van af bomen en hoge strui ken een draad, laten zich daaraan neer en spinnen verder tot de wind ze aan dat dunne, lichte rag meevoert liefst naar plaatsen, waar ze een gunstig winterverblijf vinden. Zulk 'n zwevende draad nu met een spinnetje daar „oudewij ven-zomer". Vooral op stille, heldere herfst- voeren"wï'hrt watSSopaHetenbe!on De gedroogde aardappelen van de Indianen MgekwamYk'tL al goed. we voeren tegen een andere boot aan. Toch zaten we weer gauw in open water. Daar vlogen er weer een paar tegen elkaar op. maar wij konden er not langs. De vyf minuten waren veel tc gauw om en we moes ten er uit. We kochten nog een nogal- J>lok en toen hadden we nog maar één Het tropische deel van Zuid-Amerika is het land van her komst van de aard appelplant. In het hoogland van de An des (bergketen die langs de Westkust van Zuid - Amerika looptgroeien ver scheidene aardappel- soorten. Al vele hon dorden jaren, voor dat de Spanjaarden in hun land kwamen, teelden de Indiaan se inboorlingen van dat hoogland aard appelen, die ze pa pa's noemden. Hun leven was afhankelijk van de aardap peloogst. Mislukte deze, dan trad er onherroepelijk hongersnood in. Het was daarom een grote vooruitgang, toen men op de gedachte kwam. de aardappelen te drogen. Die noemden ze dan Chuno. Deze kon tegen koude en vocht, kon lang bewaard blijven en was dus zeer geschikt om op reis of op 't oorlogspad meegenomen te morgens, zoals we de laatste tijd i maken, ontmoet men deze merkwaar- heel vaak. Gisteren thuis met het haar vol deze draadjes en spinnetjes. Chuno werd bovendien 't voor- aan een flinke nachtvorst. Na zo'n naamsie betalingsmiddel der hooglan- vorst trekken alle dorpsbewoners ders. Zij ruilden Chuno's in tegen op uit om op blote voeten op de aard- mais en andere dingen van de mensen appels te dansen. Daarbij wordt het uit de lage landen. Nog steeds drogen i water eruit geperst, waarna me de Indianen de aardappels op dezelfde I nog een dag in de zon laat drogen, wijze. Dat doet men zo 'n dag of vier tot vijf Wanneer het koude jaargetijde aan- en als dan de aardappels klaar zijn, breekt, spreiden ze aardappels over zijn ze heel klein, droog en licht ge- de grond uit om ze bloot te stellen i worden. Da Jeugd ran Voorhout kan niet zeggen, dat er in hun dorp weinig! te beleven valt. Sport kunnen de Jongelui er bij verschillende vereni-l gingen op verscheiden manieren beoefenen. Maar daarnaast is i jongens en meisjes de Rooms Katholieke Jeugdvereniging „Contact",! waar men sich kan ontspannen, zich kan storten in soms fel oplaaiende I discussies en de ontwikkeling op een hoger pitje kan doen branden,! Voorts wordt Voorhouts jeugd ook de kans geboden zich in te zetten I voor de medemens: de Jeugd Rode Kruis Afdeling Rijnland, gemeenten I Voorhout, Rijnsburg en Oegstgeest biedt daar ruimschoots de gelegen-1 heid toe. In november viert de mannelijke tak van de R.K. Jeugdvereni ging „Contact" in het Bollen streekdorp haar eerste lustrum. De meisjes „draaien" in feite nu drie jaar, maar het houdt niet in, dat deze afdeling het minder zou doen dan die van de jon gens. Want, zo zeggen leider Jacques van de Berg (25) en leidster Corry van Kampen (25): „Er is veel belangstelling voor de activiteiten, die „Contact" ontplooit, zowel bij de jongens als bij de meisjes." Ruim 160 leden Zo'n honderdzestig jongens en meisjes van de leeftijdsgroep 15-25 jaar weten de weg te vinden naar de bijeenkomsten, die de zeven lei ders en hun vijf vrouwelijke colle ga's voor de verschillende groepen op stapel zetten. Ontspanning in ve lerlei vorm boezemt velen belang stelling in, maar. zei Jacques van de Berg: „Het klinkt misschien heel vreemd, maar er is de laatste tijd vooral veel belangstelling voor onze gespreksavonden. Tot voor kort moesten we bij wijze van spreken een wachtlijst in het leven roepen voor de ontspanningsavonden, maar dat is nu helemaal over!" Ges preksa vonden Vele onderwerpen worden op die dis cussiebijeenkomsten overigens aan gesneden. Tijdens de vasten van dit jaar bijvoorbeeld vormde het geloof punt van bespreking. Anderzijds schrikt Voorhouts jeugd er niet voor terug om een begrip als „Vriend schap en verkering" na een korte in leiding groepsgewijs en daarna geza menlijk onder de loep te nemen Op 29 oktober vervolgens staat er weer zo'n gespreksavond op het pro gram; Voorhouts huisarts, dr. A. W. Bots. zal de leiding hiervan op zich Gemeente Voorhout en parochie St. Bartholomeus bieden „Contact" ove rigens hun gewaardeerde steun. Sub sidies van de eerste en gratis be schikbaarstelling van het parochie huis door de parochie dragen ertoe bij, dat de jeugdvereniging financieel bezien een vrij goed bestaan kan leiden. „Dat moet u vast vermelden: parochieconcierge J. Kraakman staat ook steeds voor ons klaar." aldus Jacques van de Berg. Start winterseizoen Voorhouts „Contact" is deze week weer begonnen met haar activitei ten. „In de zomer organiseren we niet zo erg veel", aldus Corry van Kampen, „maar in de wintermaan den hebben we het druk." Dinsdag jl. bijvoorbeeld werd een gezellige avond op stapel gezet. Hierbij heb ben de leiders en leidsters tegelij kertijd een enquête gehouden waar naar de interesse zoal uitgaat. „We hopen, dat de jeugd van de leeftijds groep 15-17 jaar de weg naar „Con tact" in het nieuwe seizoen ook weet te vinden. Van deze groep hebben we nu namelijk de minste leden", aldus Jacques van de Berg. .Contact", aangesloten bij de K(a- tholieke) W(erknemende) J(onge- ren), werkt in de uitvoering van de verschillende bezigheden overigens nog wel eens samen met verenigin gen uit andere plaatsen in Bollen en Duinstreek. Jongelui uit Lisse ko men bijvoorbeeld klaverjassen, War- mondse jongelui slaan tegen de Voor- houters aan het tafeltennissen, en Hillegomse nemen het tegen hen op in een biljartontmoeting. Op eigen benen daarentegen wordt binnenkort op Mnitiatief van een der bestuursle den gestart met een toneelgroep, een opvolger van hèt cabaretgezelschap, dat vorig jaar in eigen kring triom fen vierde. In eigen dorp wordt door leden van „Contact" tevens bioscoop bezocht: de dan vertoonde films wor den soms aan discussies onderwor- Eigen orgaan Bespreking van de films, meest van culturele waarde, vindt ook plaats in het gestencilde tijdschriftje „Teil- star", dat door de leden zelf wordt samengesteld, getypt, gestencild en bezorgd. De leden krijgen in dit om de veertien dagen uitkomend, verzorgd „Teil-star" de kans hun J I sie op een bepaald onderwerp j j geven. Maar, zegt Corry van pen: „Om de zoveel tijd zijn 3 j wij noemen, de sigaar, de leden i I ons. Dan krijgen ze een aantal derwerpen op, over een waarvan dan iets moeten schrijven, meesten doen dat dan ook heel spof Van gekke dingen houden de Vool houtse „Contact"-leden ook w vooral tijdens de amusements-bijee komsten. De binnenkomst van c Sint Nicolaas in een dood-kist I schouwt, men als iets unieks; goedheiligman mag ook zijn entri Rij vieren via een raket Wat er ook van zij: Voorhouts R.Jmbl jeugdvereniging voor meisjes i voor jongens, die èn afzonderlijk t gezamenlijk de aandacht op zich tigen. wéét er wat van te make kW Vanavond doen ze aat met i zellige dansavond als opening een seizoen, dat tot en met 1966 een programma biedt, ieder zeker wat te bieden heeft. Dat is ook de bedoeling van Corr van Kampen en Jacques van Berg en de andere leidinggev personen en aalmoezenier kapela: Groenewegen. Leuk is het voor h daarom, dat zij van ouderen ook v eens reacties ontvangen. Dat stimi leert immers om de weg, die wen ingeslagen, op velerlei manieren i der te gaan of x (Volgende week in „OOK VOO vee JOU": Jeugd Rode Kruis in Bolle. pening v; p. met 15 m It, dat ee V* Folk BEAT 14, Leidens jazz society, organiseert op 16 oktober eenj oude-stijl-avond in de kantine van het sportpark „Roomburg .i Michiel de Ruyter zal er een inleiding houden over oude jazz tot 1930 en daarna zal een Leidse oude stijl-combinatie onder leiding van H. J Wessels zich laten horen. rR AAR verwacht vanavond in de veilinghal een invasie van tieners wanneer daar Danny and his Flying Arrows gaan" optreden. Connie van Solingen verleent er vocale medewerking. Overigens: in diezelfde hal komen volgende week zaterdag niemand minder dan The Motions en The Vendelly's. TIJDENS een bijeenkomst in Maastricht heeft Herman Broekhuizen van de AVRO medegedeeld, dat de afdeling Leiden van Min jon tot „afdeling van het jaar" was gekozen. Consul van „Minjon" in de Sleutelstad is tegenwoordig Joop Mulder. NOGMAALS The Motdons: vanavond treden ze op in dancing Groe nendijk te Hazerswoude! OP ZATERDAG 16 oktober a.s. organiseert de plaatselijke jeugd vereniging. de NJKB, een grootse dansavond in Hot. Café Rest. v. d. Ploeg te Hoogmade. De muzikale medewerking hieraan wordt verzorgd door de bekende Beat-groep uit Naaldwijk: ..The Fransen's Brothers". Aanvang 8 uur. Hou deze avond alvast vrij! LEIDSE TOP- TIETSi De „Rolling Stones" Barry McGuire is in weken tijd doorgestoten naa de top van de Leidse tien me zijn „Eve of destriction"! Da ging ten koste van „Help!" vat de Beatles en „Satisfaction van de Rolling Stones. Nieu weling in het gezelschap i Shawn Elliott met „Shame ar. scandle in the family". Tusse- haakjes staat weer de stanc van de vorige week vermeld 3 1. Eve of destruction - Barry McGuire. 1 2. Help The Beatle' 23. Satisfaction Th Rolling Stones. 5 4. 1 got you babe Sonny and Cher. 4 5. Unchained melody - The Righteous Brothers. 8 6. Universal soldier - Donovan. (10) 7. Look through any window The Hollies 6 8. Laugh at me Sonnj 9. Shame and scandle in the family Shawn Elliott. 710. Like a rolling stom Bob Dylan. „En Pim, heb je een zware dag achter de rug?" vraagt opa. „Ja opa, ik heb van alles gedaan. Maar het moeilijkste was 2 en 2 bij elkaar op- ZOETERWOUDSE DUIFJE GOUT OP T.V. Vanavond om half acht via Neder land I AVRO's tienerprogramma "Stu dio Stalles"! In deze uitzending maakt Zoeterwoudae vocallate Daniëlle haar opwachting met een lied'j'e. Daniëlle, of eigenlijk Duifje Gout, ia al in het nieuws geweest door haar medewer king aan de binnenkort uitkomende Ne derlandse speelfilm "10,32", en mét haar The Explosions. Ook zfl zijn in het AVRO-programma te zien en te beluis teren. Ex-Leidenaar Joop Stokkermans leidt in ditzelfde programma het orkest. Erica Terpstra in „Wie van de drie" Vlaming Nand Baert gaat vana via Nederland I voor de AVRO van start met het spelletje "Wie de drie". Behalve Kittle Janssen, de Cler en Hendrik Janssen zal ooi Leids studente Erica Terpstra deel uil- maken van de vier personen, die mid dels Intelligentie, en soms een gokje, moeten gaan vertellen, wie wie Is. Erica, zoals bekend enige t(|d gelede» gestaakt met de zwemsport op inter nationaal niveau, heeft In de afgelo pen zomer voor diverse NederlandM dagbladen reportages van belangrijk' zwemwedstrijden verzorgd. Maar zwemselzoen dus tot het verleden be hoort, gaat ze In Nands quiz operert

Leidse Courant | 1965 | | pagina 10