ook VOOR JOU Haring en wittebrood Jeugd kan volop terecht feestende Sleutelstad in EEN DIERENVERHAALTJE LOPEND VUURTJE René „Alligator" en echlgenote Nancy samen op grammofoonplaat DE LEIDSE COURANT „Heeft uw zoontje gevoetbald?" vroeg hij. „Jan kom eens hier", riep moeder. Jan kwam huilend naar de deur. „Jongen, heb jij by mij die ruit ingegooid?" „Ja." snikte Jan. „Nu Jan, dan moet jij die ruit uit j je eigen spaarpot betalen en van- avond geen T.V. kijken". Dit was voor Jan een rware straf. VRIJDAG 1 OKTOBER 1965 Beste neeftjes en nichtjes. I Hij roep: „Ach, gena heer. eet mij mijn broer Peter Roemelé DE HERFST Als de bladeren van de bomen val- len begint de herfst. Weet je wat ik dan ga doen? Dan ga ik tamme kastanjes, eikels en elfenbankjes zoe- kwam ook een keer limonade met ke"' Elfenbankjes rijn een groot soort koekjes brengen Paddestoelen. die op boomschors groei- „Dit is mijn serviesje. Heb ik voor en-, Ze zÜn heel mooi van kleur en mijn verjaardag gehad van Walter, I n er leuke bloemstukjes niet op'. Vandaag begin ik eens met een die- j „Kom maar gerust hier en jammer niet renvernaaltje, moer voor de jongeren Hier is een brief. loals je wel ziet. onder jullie. En hoe kom ik daar- j Dje breng je vlug naar juffr. Patrijs, H| Die weet je toch te wonen, wel? veertien", zei Leontine. Wel, laatst zat ik met mijn oudste zus ze is al bijna 88 jaar haar dochter, schoonzoon en vijf schat ten van kinderen en nog een paar gasten aan een feestdis ergens in Limburg. Toen 't maal zo ongeveer halverwege gevorderd was. zei de gastvrouw waar ik de oom van ben „Nu moeten we een kleine rust houden; het lekkerste moet ech ter nog komen; maar als we nu met een zouden doorgaan, kan er in jullie kleine buikjes misschien niet veel meer bij en dat zou jammer zijn". Even deden de kinderen, alsof 't een teleurstelling was. Maar onmiddellijk zei m'n zus, die de grootmoeder van de kinderen is, dan zal ik intussen zorgen, dat jullie je niet vervelen. Ik ken nog een heel, heel oud versje, dat ik als kind op school geleerd heb van eën meester, die zelf ook al heel oud was en een lange spierwitte baard had. Hij had nog maar een zachte, zwakke stem en die heb ik nu ook, dat weten jullie wel en daarom: le pels en vorken en messen stil laten liggen en snaveltjes dicht, anders wordt oma te moe". Ademloze stilte! H't Heet DE VOS EN DE PATRIJS Goede reis' Als je nu goed je boodschap doet. Dan hou je van mij een flinke fooi tegoed" De kever liep heen op vlugge draf En gaf de brief bij de juffrouw af. Zij las de inhoud snel en rep: „Hoe aardig, hoe vriend'lijk, wat een eer voor mij, Heer vos. houdt vanavond een dans partij En nodigt ook mij op dat feestgetij. Ik zal het terstond aan m'n zusters vertellen, Die zullen mij stellig vergezellen". Doch zy zeiden: „Nee zusje, doe even als wij En blijf stil hier van die dansparty. De vos in 'n dief, een schelm van de ergste soort Hij leeft enkele maar van roof en moord. En daarom, lief zusje, doe evenals wij Blijf stilletjes hier van die danspartij" Doch hier had onze juffrouw geen En maakte zich terstond voor het feestje klaar Ze wandelde dan in zondagse dos Feestelijk gestemd naar 't verblijf van heer vos. Tante had heerlijk middageten klaa gemaakt: pannekoeken met als toetje yoghurt met limonade, slagroom en bananen. Na het eten vroeg Leontine: „Mam, doet u straks mee met mijn spel? Ja, ik heb ook een fijn spel verjaardag gehad", vertelde Een vos sloop loerend door het woud. j Of juffrouw Patrijs nog niet haast Hij had zo'n honger en hij had 't koud kwam. Het hoentje, 't haantje, de kleine muis Daar nadert ze eind'lyk met vlugge Zij zaten allen stil en warm tehuis. voet. En dus sloopt hij alleen door struik De gastheer snelt haar beleefd haar vriendinnetjes. „Laat je andere cadeautjes ook maar Leontine haalde haar spulletjes: een kladblok, een boek, een étui met kleurtjes. En van haar tante uit Ame rika een prachtige looppop met heel lang haar. Ze had een strakke jurk aan en. schoentjes met hoge hakken. „Leohtine en Angeliien komen jul lie even afdrogen?" vroeg tante van uit de keuken. Toen de vaat aan de kant was. kwam het spel: „Mens erger je niet" te voorschijn. Ze waren er een hele tyd mee bezig en hadden allemaal al I een keer gewonnen, toen tante vroeg: j „Willen jullie nu eens kijken naar 't j wassen van de baby?" „Jaaa! Leuk!" Tante haalde Nicolette uit de wieg, terwijl Leontine het badje klaar maak te. Tante Jo legde de baby heel voor- i zichtig in Liselots armen. „Goed vast- j houden hoor!" Tante probeerde even met haar elle- i boog of het water goed warm was. „Ja, 't is goed!" en ze wikkelde de Deze loerde van achter 'n beukestam baby uit hel dekentje en kleedde het Ferry Pieplenbosch NAAR ENGELAND Ik ben in de vakantie in Engeland geweest. Dat was leuk. Ik had er vriendjes en ik kon ze een beetje r mijn j verstaan, want ik kon ook een beetje /erder Engels spreken. Op de T.V. had je j drie netten met veel cowboyfili Ik ben er ook naar een circus ge weest. Dat was leuk. By de familie, waar we woonden, hadden ze drie honden: Roxy, Jean en Pepie. Op zondag gingen we dia's draaien. Wij zijn ook naar Londen geweest. Daar was een heel groot plein, met heel véél duiven, die pikten uit je hand. Na zeven dagen gingen we weer naar huis. Willen de andere kinderen nog even geduld hebben? De volgende week gaan we weer verder. TANTE JO en OOM TOON. DE RUIMTEPILOOT EN DE TANDPASTA i haag Te snuffelen met een lege maag. Daar komt toevallig een kever voorbij „Hé. dreumes, kom eens hier gezwind, Ik heb je wat te vragen, mijn kleine vrind" De kever kwam nader met hangende kop tegemoet En buigt als 'n knipmes, o zo mooi! Maar dan stort de sluwerd zich op z'n prooi. En terwijl hij z'n honger gulzig stilt Mompelt hy: „Domoor, je hebt niet anders gewild!" Een en ander over onze Rijnvaart Onlangs hebben tante Jo en ik een prachtige Ryntocht mogen maken van Rotterdam naar Bazel en terug met een hele mooie grote boot en bij heer lijk echt zomers weer. Daarbij hadden we een prachtige hyt met een flink gmot raam, zodat we een ruim "uit zicht hadden over de schittërende Rijnoevers. Maar meestal zaten we toch boven op het dek, waar je in ge makkelijke stoelen de beide oevers kon bekijken. Daar had je ook een leuk zwembad, dat al van 's morgens vroeg af tot in de avond druk in gebruik was. Voor op het dek lag de grote stuurhut, waarin de kapitein en zijn medehelpers het grote, statige schip naar zijn bestemming voerden. De boot bestond verder uit drie'etages (verdiepingen!. De twee onderste be vatten de slaapgelegenheden (voor 200 personen), de benedenste hutten met patrijspoortjes en de tweede etage hutten met een groot raam. De bo venste etage bestond uit de keukens (op 't achterdeel), twee eetzalen, de lllcl liai een televisiezaaltie. 't Voorste brëmde'hla/zusje. vas de grote conversatiesalon, „Hallo!" groette tante Jo haar duS.,edere,en gezellig kon gaan; nichtjes. „Kom gauw binnen", zitten praten, roken en zich met aller- yiug deden ze hun natte regenjas- hande spelen kon vermaken. Vandaar sen ujt brde ,ga,ng 5? ..We verveelden ons zo met dit !n eetzalen. Op alle tafels regenweer en loen zei moeder dat tin V prachtige bloem- aan moesten „f we was niet éen vrij ons dria,jes bu u moch,en spelen", fin!. ook"°* een ta- 2ei Angclien. als oudste. t'n K a' bloemstuk. „Natuurlijk mag dat. maar waar is Jullie begrijpen dus wel, dat het Tonnie9" ™,r luSt waf .om „Met moeder mee. maar we moch- 35"" 8c!yp'. ,dat een statige ten wate„ waarheen". dnnVklioM fa|cr van „Vader Run ln de hoek slond een mooie rose doorkhefde zo n plezierreisje van 9 w,eg mei een lichtblauw gotdun. Liae- dagen te maken en dan nog wel door lol- van «s sl„op sti]leljes naar de mooiste stukjes \an Euro- toe zonder dat iemand het merkte. b°°t „Ooooü, wat een schatje. Kom eens ,,'t Doet er niet toe, waar jy heen gaat. maar wij gaan fijn naar tante Jo. En jy lekker niet. Die heeft pas een bab deed Liselotte. Ze wou niet dat Tonnie dat te weten men, anders wilde hy ook mee. „Ik heb het babytje allang gezien! Ha-haaa!" lachte Tonnie. „Wat hebben jullie voor geheimen?" vroeg toen Flora, het dienstmeisje. Ze had haar vaatdoek nog in haar hand en was komen luisteren naar de pret van de kinderen. Flora hield veel van kinderen. Zelf had ze geen broertjes of zusjes. Ze was alleen bij haar moeder thuis en ze woonden samen in een gezellig huisje. „Mogen we de hele dag naar tante? vroeg Angelien. „Ja zeker, maar zullen jullie be leefd zijn?" „Joe!" Om half tien stapten ze de deur uit. Ze moesten een eind lopen voor ze aan de Berkelaan waren, maar ze waren 'goed ingepakt tegen de regen. Netjes liepen ze om de plassen heen. anders zouden ze met natte sokken aankomen en dat was niet best. Voor no. 19 wachtten ze op elkaar. „Klaar?" vroeg Astrid. „Trriinggg" ging de bel. „Jó, niet zo hard voor de baby!" uit. Nicoletje spartelde met de kleine beentjes. O, wat vonden ze dat een leuk gezicht. Tante Jo waste het voor zichtig. Het kindje vond dat wel lek ker. Leontine mocht het afdrogen. Dat deed ze natuurlijk graag. De nicht jes mochten het ook vasthouden. Intussen was het half zes geworden en Leontine moest de tafel gaan dek ken. Wat ging de tijd toch hard. Na het eten bedankten de nichtjes be leefd voor de fijne dag. Ze zwaaiden nog eens voor het raam en liepen naar huis. Op de terugweg zei Angelien: „Toch is het een leuke dag geweest, ook al regende het". En dat was zo. Hoe vinden jullie nu het verhaal van Mary van Kesteren? Mooi hé? Ik heb u er van genoten. Wie zou ook zoiets aandurven? 't Hoeft niet zo lang te Hl (tante Jo). Bertram Wesselman JAN EN KEES GAAN VOETBALLEN „Kees, kom je mee voetballen?" I riep Jan. „Ja, ik kom zo!" Daar kwam Kees al. „We gaan „doeltje schieten", zei Jan. „En dan keep ik". „Goed. Daar komt de bal hoor". Jan schoot hem heel schuin en ging dwars door een ruit. Hard hol den ze weg. Toen Jan thuis kwam zei hij: „Dag mam!", net of er niets gebeurd was. Jan ging voor het raam zitten. Opeens zag hy een mijnheer lopen, die recht op het huis aan kwam noch lucht noch smaak bevat en bij hun huis belde. gebruik ingeslikt mag worden. Moeder deed de deur open. deel Voordat een ruimtepiloot de lucht in mag, gaat hij eerst een week lang in een grote proef-kapsule, waarbij niets aan het toeval wordt overgelaten; zelfs 't gebit wordt grondig nageke ken. In die kajjsule moet alles precies zo zijn, als in de wereldruimte. Zou hij er b.v. kiespijn in krijgen, dan zou hij zyn gedachten niet meer volledig by zijn opdracht kunnen bepalen. Toen men vor het eerst een soort gelijke proef nam, had men vergeten te bedenken, dat de astronaut ook zijn tanden behoorde te poetsen. „Ik had een gevoel, alsof ik wol op de tanden had,"zei een der vrijwilligers voor de proef, toen hy uit de kapsule bevrijd werd. Daarom werd bij een volgende proef de piloot ook tandpasta en borstel meegegeven in de kabine. Maar wat gebeurde? Het weinige water, dat zich in de pasta bevond, begon te( schuimen en de olie die erin zat verspreidde al gauw een verzuurde lucht, die de piloot onwel (beroerd) maakte. Later liet men de proefpiloten hun tanden met een droge tandenborstel poetsen. Doch daarna heeft men een bijzondere „astronauten-pasta" ont wikkeld, die wel reinigt. pa (tussen twee haakjes heette ook Europa!). (Wordt rvolgd). Correspondentie Kesteren Voorhout ver- !t een heel aardig verhaal Een fijne regendag kijkei Ze kwamen ook en de meisjes von- 1 den het alle drie een dot.ie Het had pik-zwart haar en bruine oogjes, dat kon je nog net door een spleetje zien. Ze stonden er maar naar te kijken en konden er niet genoeg van krijgen. „Gaan jullie nu met Leontine spe- n. ze is op zolder". Leontine was 10 jaar, dus een jaar j ouder dan Angelien. Astrid was acht. j Terwijl de haby heerlijk sliep, speel- den de kinderen leuk op zolder met Leontine's grote poppenhuis. Tante I HEIN EN DE MIERENHOOP De kinderen van het huisje „de Kievit" zaten teleurgesteld door het raam te staren naar de pijpestelen. „Is dit nu vakantie", bromde Astrid. „Bah", jammerde ook Angelien, „we gaan natuurlyk nergens naar toe. al-1 r„ tnl leen binnen zitten. Hier verveel je manieren" Moeder hoorde dat gemopper. Ze nnppüf'i! keek medelijdend om het hoekje naar l nü „TkiSieS' ZC ,aad' du< kijki'u uit den ik i ge- Kinderen!" zei moeder plotseling. Ze keken allemaal op. „Zouden jullie naar tante Jo willen gaan"" „Jaaa! Hoeiiiii!" riepen ze opgelucht. Moeder glimlachte. „Ikke ook hé?" kwaï kleinste, uit zyn hoekje autootjes in de steek. Moeder keek bedenkelijk. „Nee' maar ik weet wat! Hoor eens Tonneman". Samen gingen ze op een afstandje van de anderen staan. Astrid, Liselot en Angelien keken elkaar verbaasd Oma, zitten lar de opbouw laaiden en naar de wirwar van gangen, waar duizenden mieren doorheen krioelen en die hier en daar verwijd zijn lot kleine kamertjes. Hij alle drukte en haast, die de kolonie maakt. Je zou verwach ten. dat daar toch zeker dikwijls verkeersopstop pingen en elkaar in de weg lopen moeten voorko men. Maar nee hoor, alles gaat even orderlijk en met overleg. „Jij mag met me mee wil je dat?" Hij knikte bij: „Mag ik de hele dag?" De arbeiders zyn vleu- „Ja. je mag de hele dag", fluisterde gelloos en verrichten al 't moeder terug en ze legde haar vinger werk in de mierenhoop, op de mond. „Niets zeggen hoor". De koninginnen en de Dat laatste hoorde Tonnie maar half jonge mannetjes hebben en de wildeman danste van plezier de vleugels. Wanneer mieren kamer rond. „Ik mag lek uit verschillende nesten hÜ had het bijna verklapt. elkaar ontmoeten, weten „Mat*' vroegen de anderen. Moe- ze terstond, dat ze niet in der knipoogde naar Tonnie. Hij wilde 't zelfde huis wonen door het nadoen, maar het lukte niet erg. elkaar met de voelsprie- TEKENOPGAVE Hier zien jullie verschillende dieren van een boerderij, die allemaal met één streek (lijn) zijn te tekenen: moe der eend met haar kleintj'es, de haan en de kip, die juist een ei gelegd heeft, twee koerende duiven, een varkentje en een spreeuw op hel dak. Kijk ze allemaal eens heel aandach tig aan en probeer ze dan ook eens met een onafgebroken lijn te tekenen. ten betasten. En dan begint meestal een mierenstrijd die zeer fel en zon der genade kan zijn. In dit opzicht behoeven wij dus niet hun manieren WAARAAN DENK IK Waaraan ik nu denk is noch een mens, noch een dier. 't Hoort ook niet tot het rijk der mineralen (ertsen enz.) en evenmin tot het plantenrijk; het is ook geen begrip (b.v. iets dat je kunt voelen, dat je kunt stuk gooien of wegblazen enz.). Het behoort aan iedereen toe. wordt je toch niet geschonken en je hebt 't niet gekocht of gestolen. Dikwijls ben ik 't kwijt, maar het komt altijd weer bij me terug, kan nooit in stukken vallen, al valt het van 't hoogste dak naar beneden op straat. Het maakt geen lawaai, het heeft geen voordeel (nut). Ik kan het wel zien, maar niet aanraken en ook j niet voelen. Raadt nu eens. waaraan ik denk. ('t Is o, zo dicht bij je). (Wie 't raadt, mag meeloten om het boek. dat ik laatst had willen ver loten. maar door een vergissing op de drukkerij ging dat toen niet door). Nee, die zal de OOK VOOR JOU-redactie zijn lezers en lezeressen niet aanbieden op de dag, dat heel de goede stad Leiden en omgeving zich gaat opmaken voor de viering van het ontzet van de Sleutelstad in 1574. Wél wil OOK VOOR JOU eenieder erop wijzen, dat het pro gramma, dat de 3 Octobervereeniging dit jaar samenstelde, vele ingre diënten bevat, dat eenieder zondagnacht, al of niet met een kater, zal zeggen, dat het het feestje wel weer was Op deze pagina treft men verder een exclusief interview aan, dat een van onze medewerkers had met René Nodelijk (van de beatgroup René and The Alligators). Zotvel actief als passief Het bestuur van de 3 October vereeniging heeft, zoals men in ons blad van 25 september jl. heeft kunnen lezen, een zeer ge varieerd programma samenge steld voor vandaag en morgen. Daarbij is ook terdege rekening gehouden met de wensen van de jeugd. Een jeugd, die een ander wil bezig houden, en een jeugd, die bezig gehouden wil wórden. Jeugdkorpsen Leidens internationaal befaamde tamboer- en pijperkorps „Kunst en Genoegen", vorig jaar winnaar van de degenwisselprijs vanwege de bes te prestatie tijdens de taptoe, geeft vanavond acte de présence met zijn juniorenkorps. Deze gToep, die uit liefst tachtig personen bestaat, tam boert en pijpert ook morgen tijdens de „Sprookjes van deze tijd"-op- tocht. En natuurlijk kan ook het Eerste Leidse Jeugdorkest en Drumband „De Burcht" op beide evenementen niet ontbreken. Om tenslotte de tal rijken niet te vergeten, die vanavond cf morgen in verenigingsverband of 'schoolsgewijs met taptoe respectieve lijk optocht meetrekken door de stad Beat en hoempa Leidens jeugd (en uiteraard ook die van de omstreken) kan zich overi gens her en der op deze hoogtijdag bezinnen op de betekenis van de 3 oktoberfestiviteiten én zich, mits goedgeluimd, fééstelijk bezighouden. Haring en wittebrood in ontvangst nemen, koralen zingen, „lunaparken" of zo maar „de stad ingaan". Voor de jongste jeugd tippen we het optre den van zaterdagmorgen door Onder waters „Theater Miniatuur". Leiden herbergt tijdens het feest ove- ligens handenvol artiesten. Of dat nu steltlopers uit Namen, de Martiny's. het Duo Allegria, Gerry en Ferry of de dikke dame en de sterkste kerel ter wereld zijn. Beatgroepen, strijk jes en hoempa-orkesten zullen weer, verspreid over de stad, zorgen, dat het laweit, dat 3 oktober nu eenmaal met zich meebrengt, niet van de lucht is. Leidens „The Sunny Side Jazz band", Baarns „Les Baroques' de Amsterdamse „Outsiders", het zijn maar enkels namen vai vele, heel vele orkesten, bands of groups, die 1 en 2 oktober Lei den ook weer maken tot populai re muziekstad, waarin zeer zeker ook de jeugd zich alleszins kan vermaken. Onze jeugd is toch vindingrijker dan men wel eens denkt. Dezer dagen ontving de OOK VOOR JOU-redaetie het volgende ge boortekaartje: Met grote hlijdschaf geven wij kenr.n van de geboorte van orii eerste clubblad. binnenkort zult ook li baar kunnen bewonderen. DUEL HKTTV „Slagvaardig 1 lazerïwoude, 27 september 1965 Het accordeonorkest „Accordiana's" uit Leiden, bestaande uit zeven personen en geleid door Joop Lancel, maakt op 12 oktober aan staande een radio-opname voor de AVRO. Uit te voeren werken zyn onder andere: Boïeldieus „Kalief van Bagdad" en de Sonnenfunken- mars van Herold. Willy Spruyt uit Boskoop werd tijdens het afgelopen weekeinde uit een veld van veertig medekandidaten gekozen tot herfstkoningin 1965. Tienerzangeres Karin Kent zat onder meer in de jury van deze schoonheidsparade, die door de Vrienden van de Nederlandse Blinden Bond werd georganiseerd. De heer Sipke van der Land, leraar aan het christelijk lyceum te Leiden, heeft de jeugdboekenprijs in de categorie oudere jeugd in de wacht gesleept. De Wassenaarse leraar verdiende deze onder scheiding met zijn manuscript „Ik heb een mes", waarin de ontwik keling van een Indische jongen werd beschreven. De prijs zal worden uitgereikt door de Nykerkse uitgeverij Callenbach. LEIDSE TOPTIEN Perry McGuire heeft binnen een week tijd kans gezien door te dringen tot de derde van de Leidse top tien, en wel met „Eve of destruction". Dave Berry's „This strange effect" en Nini Rosso's „II Silenzio" ruim den het veld voor deze nieuwe ling respectievelijk „Look through any window" (The Hollies). Tussen haakjes is de stand van de vorige week aan gegeven. 1. Help! The Beatles. 2. Satisfaction Rolling Stones. 3. Eve of destruction Perry McGuire. 4. Unchained melody The Righteous Brothers. 5. I got you babe Sonny Cher. 6. Laugh at me Son- 7. Like a rolling Stone Bob Dylan. 8. Universal soldier 9. You've got your troubles Fortunes. 10. Look through any window Hollies. I Hermien en Gert I' voorbeeld gingen René Nodelijk j van „René and The Alligators" en 1 zijn blonde echtgenote Nancy Bay reeds voor door samen op de plaat i te zingen. Binnenkort is het ook voor de laatsten zo ver: ae beatgroup van Haagse „René and The Alligators" I gaat samen met René's echtgenote Nancy Bay een zijde van een gram mofoonplaat volspelen en -zingen met „Lying awake", een liedje, dat onlangs in de Verenigde Stalen werd vaslgegroefd. FAMILIE-AANGELEGENHEID I Nancy Bay, artiestennaam voor het meer Hollands klinkende Bea Wil- 1-mstein, gaat overigens op de voor rijde een compositie van echtgenoot René (23) uitbrengen. Ze zal daarop in een arrangement van Bert Paige, getuige de titel, „I love you", haar1 huwelijksgeluk bezingen. „Mijn vrouw heeft intussen zangles geno-1 men", aldus René. die ondanks zijn conservatoriumstudie, en dus „klas sieke" opleiding, de beatmusic een zeer warm hart toedraagt. ZES JAAR IN HET VAK j De group „René and The Alligators" draait nu al weer zo'n zes jaar mee. j The Alligators, bestaande uit Rudi Schonewille (21), Eddie Becking (19), Louis Blonk (24) leiden met hun aanvoerder René een druk bestaan. Deze Hagenaars, gecoached door Bas van de Rest, hebben al een respec-1 tabel aantal platen op hun naam: topper „In the mood", „Guitar boo gie", „Heiszes Sand". ..Bonanza" en. de laatste, „Twelfth Streel Rag", zijn er enkele van. „Eind oktober komt er weer een nieuwe uit", aldus René: „She broke my heart". NORMAAL GEKAPT De leden van deze Haagse (beroeps) beatgroup („Ja, zo kun je ons wel noemen") valt vrij vaak te beluiste ren in Roel Baltens radioprogramma ,,'i'ot uw orders". Ook zijn zij, in te genstelling tot vele andere groups normaal gekapt, graag gezien in Duitsland. Brabant en Limburg. „Neen, voor tv komen we niet zo Wat ons lezersgebied betreft: Leiden en Hazerswoude-Groenendijk kent hen reeds van verschillende optre dens. Optredens, waarin ze naast de vertolking van hits-van-het-momènt voor een goede dosis show zorgen in hun felgekleurde kleding.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 14