HET RAADSEL van de hazepoot ligtvoet TELEVISIE VIERDE HAAR 2.000.000ste KIJKER MET FEESTPROGRAMMA Unieke groene golf door Eindhoven Oude kerk afgebrand Misschien stemmachines voor verkiezingen 1966 SX3AR SUSKE^WISKE Leidse Bioscopen DONDERDAG 12 AUGUSTUS 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA RADIO TELEVISIE woord, waar het de stroom van kri tiek betreft, die deze medewerkrs dagelijks over hun hoofd moeten la ten gaan. „Trek u er niet te veel van aan", zei hij, „dankzij kritiek kun nen we ook een goed programma krijgen". Direct daarop liet hij zelf een woord van kritiek horen, dat echter niet beperkt bleef tot televi siemedewerkers. „Mensen die door In een speciaal feestprogramma beeft de AVRO gisteravond de het toestel en het betaalde kijkgeld, iedereen**"gezien worden", zo sprak Met. het omdraaien van een knop Boschdijk tn bedrijf gesteld. Hiermee 2.000.000ste televisiekijker ingehaald. Na afloop van de quiz introduceerde premier, „denken soms'dat ze ook heeft, gistermiddag om half vier de is Eindhoven in het bezit gekomen Dat geschiedde met een quiz, geleid Mies Bouwman het Nederlandse pu- aigemeen 'gezien zijn". Eindhóvense hoofdcommissaris van van een Nederlandse primeur van de GANGETTE - TEL. 40941^ door Mies Bouwman, die de twee- bliek ook de allereerste kijker van politie de heer B. van der Werf de groene trechter. miljoenste, de assuradeur C. Bouter- ons land. Dat bleek niemand min- Dankbaar gebruik makend van zogenaamde groene trechter" bij het De verkeersafwikkellngssysteem se uit Schagen en diens echtgenote, der dan minister-president Cals zelf een quizvraag, waarop het onder- begin van de bebouwde kom aan de wordt in Duitsland reeds op uitge- (Advertentie i «I^P^RRICHTEN in de studio begroette. te zijn. vraagde team het antwoord schuldig Voorzitter E. A. Schuttenhelm van was gebleven, nl. welk programma de NTS, die blij zeide te zijn dat de Voor de vuist weg sprekend me- gisteravond nog verder zou worden tv-wereld er weer een nul bij had, moreerde deze dat hij op 2 oktober uitgezonden, richtte minister Cals deelde de heer Bouterse mede, dat 1951, dus nu bijna veertien jaar ge- zich tot een der quizdeelnemers, pa- de NTS hem alle kosten, die hij voor leden, ook de eerste uitzending had ter Leopold Verhagen. „Ik heb wel- vyjw, het televisiekijken heeft gemaakt, ingeleid. Evenals toen raadde hij ook iswaar gezegd dat u de televisie de Acmaea 9 te New York; Acteon 11 n{euwe hoofdkantoor van Philips Ne- zal vergoeden, dus de aanschaf van de tweemiljoenste kijker aan de baas moet blijven en dat iedereen te Pitea verw.; Alamak 10 650 W der\and langs de Boschdijk, 't eerste televisie altijd de baas te blijven, tijdig de knop moet weten om te Azoren/Port Said; Algorab 10 v. Bre- van een serie snelheidssignalen, die Grote vaart: breide schaal gebruikt en ook in Amerika heeft het toepassing gevon den. Komend uit de richting Den Bosch ontmoet het gemotoriseerde verkeer op ongeveer twaalfhonderd meter voor de wegkruistng nabij het draaien, maar doe dat na dit pro- men/Rotterdam; Alkes 10 320 WZW aangeven met weijce snelheid men gramma nog niet. ook pater Verha- Karachi/Suez; Almtak 10 te Rotter- teikens moet rijden om op bedoelde gen moet nog blijven kyken, want dam; Area 10 450 ZZO Bangkok/ wegkruising alsmede op de kort direct komt Sophia Loren en die Bangkok; Bovenkerk 11 v Aden/ daarna volgende tweede wegkrulsing leidt u naar Rome, want vele wegen Goch; Castor 9 te Lattkia; Hector 10 groen ucht aan te treffen. Voor de medewerkers aan de te- leiden naar Rome en daarna volgt te Pto Plata; Heemskerk 10 te Ant- „Die raad heb ik zelf ook altijd ge tracht op te volgen". Blijven kijken. yyui uc mcucwciivcis nmi uc i.c- iciucn naai ivumt Een groot deel van de voor afbraak jevjsie 2ejf ha(j ^ij een bemoedigend nog de dagsluiting, bestemde oude rooms-katholieke kerk in Meppel is gistermiddag in de as gelegd door een fel uitslaande brand. Het vuur ontstond, toen een arbei der een hoop vuilnis achter de kerk in brand stak. Hierdoor vatte een daklijst vlam en het vuur verspreid de zich over het schip van de kerk. Even later raakte ook de uit het einde van de vorige eeuw daterende toren in brand. Hoewel de brandweer van Meppel en de P.T.T.-brandwacht met groot materieel het vuur probeerden te bedwingen konden ze toch niet verhinderen, dat het schip van de kerk totaal uitbrandde. Een Amsterdams slopersbedrijf was al een week bezig met de afbraak Wijziging kieswet en gemeentewet" Wellicht zullen reeds voor de in voorlopig verslag werd geweren op Laguaria verw Sirrah ll_te Schie- v'an* het kerkgebouw .*De schade~voor 1966 te houden verkiezingen voor het samenvallen v*n deopening van ^^erkwrnWITW NMa*- dit hpdriif dat niet teaen brand ver- gemeenteraden stemmachines ver- het nsseizoen met de stemming voor ™rt atreeiKerK ïu ïou in Mas zekerdis, wordt ge rit md op tem krijgbaar zijn voor de die dege m^nt^a^verkje^nm '66. sawa/Fremantle; Ulysses 10 George- minste 10.000.- werpen: Jagersfontein 9 v Port Eli- wie zich houdlt aan de aangegeven sabeth/Kaapstd; Japara 9 te Colom- gnelhed'en, rijdt in een groene golf, bo (brand in lading); Kennemerland waarin de goede tijd bij elk volgend 11 te Pto. Alegre; Kermia 10 150 O signaal korter wordt. De automobi- New Castle; Kloosterdijk 11 te Ant- listen die voor in de golf rijden, moe- werpen; Korendijk 10 120 W Valen- ten wat langzamer gaan en zij die cia/New York; Loppersum 10 v Duin- achter in de golf rijden moeten wat kerken/Bremen; Maasdam 10 110 sneller gaan dian de gemiddelde om OtZ Nantucket/Galway; Mainlloyd allemaal door het volgende groen te 10 v Rotterdam/Hamburg;- Memnon komen. Raakt de automobilist door 10 v Port au Prince/Jacksonville; een of andere oorzaak buiten de Merwelloyd 10 v Durban/L. Margres; trechter, dan wordt hij hierop gewe- Musilloyd 10 315 NW Callao/Buena- zen door een verlicht groen golfteken ventura; Nushaba 10 300 WNW Casa- met een rode streep erdoor. Door blanca/Las Palmas; Overijsel 10 v langzaam te rijden kan getracht wor- Sven/Penang; Rotterdam 10 360 ZO den in de volgende groene golf te- Kp. Race/Southampton; Sarpedon 10 recht te komen. Parachutisten gaan vrije val demonstreren in Hazerswoude MM WÊM KORTE GOLF dit wensen, aldus de minister van Om de vissers, die zich geplaatst zou- ^wn verw., Vitrea 10^ 225 ZW Pto Binnenlandse Zaken J. Smallen- den zien voor het dilemma „kiezen of Rico/Gothenburg; Vlieland 12 Rot- Toen hij plotseling de weg over- broek, in zijn memorie van antwoord vissen" te besparen, heeft de minis- terdam verw. stak is gistermiddag de 73-jarige aan de Tweede Kamer over de wij- ter van landbouw en visserij inmid- Kleine vaart: fietser Chr. de Vries op de Gooise ziging van de kieswet en de gemeen- dels in overweging genomen de ope- !n r> v i/a we£ nabij de Duivendrechtse brug tewet. De kosten van overschakeling ning van het visseizoen 1966 te ver- Aerdenhout p. 10 Brunsbuttel/Am- te Amsterdam aangereden door een op stemmachines zullen geheel ten vroegen. sterdam; Jurjen de Vries 11 te Rot- bestelauto. Mqt een hoofdverwonding laste van de gemeente komen, maar Tenslotte zal een suggestie om de terdam; Thea 8 te Londen; Volhar- wer(j bij naar het ziekenhuis over- hoe hoog deze kosten^ zullen zijn valt mogelijkheid vam kiezerslegitimatie ding 11 15 NO Kp. Palas/Cartayena. gebracht, waar hij bij aankomst bleek nog niet te zeggen. De grootste twee uit te breiden aan de kiesraad wor- Amerikaanse ondernemingen op het voorgelegd teneinde deze - - haar uitvoerbaarheid te toetsen. gebied van de produktie van stern- In Nederland iseen club van pa- machines zijn al bezig met het ont- rachutisten opgericht die zich uit- wikkelen van een stemmachine voor sluitend toelegt op de vrije val. Deze Nederlands gebruik, ook in Neder- vereniging, de sky divingclub „The iand bestaat hiervoor belangstellinq Flying Dutchman" zal zaterdag en van de zjjde van de ;ndustr>e In zondag voor het eerst in het open- Amerika worden stemmachines. die baar optreden op het terrein bij de meer dan 50 jaar geleden werden driesprong Benthuizen-Hazerswoude- gemaakt nog tot volle tevredenheid Boskoop, 's Middags tot zonsonder- vav de kiezers gebruikt. Men mag gang maken de leden demonstratie- dan 0Qk van een levensduur van rond sprongen van de vrije val van ver- 50 jaar van de7e machines uitgaan, schillende hoogten. aldus de bewindsman In het oorspronkelijke wetsontv.erp werd door ministers-ambtsvoorgan- Op haar 13de verjaardag is het ger, mr. Toxopeus voorgesteld de meisje Annemieke Putter uit Alk- maximum-boete op het overtreden maar in de zee bij Bergen (N.H.) van <je opkomstplicht, nu vijf gulden verdronken. Zij werd voorover lig- te vervijfvoudigen. Minister Smaller.- gend in de branding aangetroffen broek heeft dit maximumbedrag bij door een badgast, die haar naar het nota van wijzing teruggebracn* tot gebouw van de reddingsbrigade 15.en in aansluiting daarop bij bracht. Daar bleek dat het meisje herhaling op 30. was overleden. Onleesbaarheid Vreemde vaart: Flavia 9 v Mellbourne/Adelanda. doouisaavNom LIMONADESIROOP H00BT ERBIJ te zijn overleden. Door een achteruitrijdende vracht auto is bij de uitvoering van werken aan een sluis over het Julianakanaal in Roosteren woensdagmiddag de om streeks 60-jarige heer Demandt, woonachtig in Grevenbricht, gegre pen en op slag gedood. Het slachtof fer was werkzaam bü Rijkswater staat. Met zijn motorfiets is in Gronin gen in de nacht van dinsdag op woensdag omstreeks half twee, de 42-jarige kok J. Lantinga tegen een haltepaal van de stadsbussen gereden. Zijn achterhoofd werd verbrijzeld. Hij moet vrijwel op slag dood zijn geweest. Zijn motorfiets kwam acht (Advertentie) meter verder tot stilstand. l .de nieuwe wmhwi wvn\ Bij nota van wijzigingen is even eens voorgesteld te bepalen, dat de kandidatenlijsten in de ter plaatse verschijnende nieuwsbladen moet De films in de week van 12 augus- worden gepubliceerd, wanneer geen tus tot 18 augustus zijn door de Ka- toezending van de lijsten aan de ka tholieke Film Centrale als volgt ge- zers plaats vindt. In het oorspronke- keurd: lijke wetsontwerp was deze moge- Camera: De tante van Charley lijkheid reeds geopend, doch dan (alle leeftzouden de lijsten slechts bij de m- Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur gang van het stemlokaal moeten wor- Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur den opgehangen. In de huidige prak tijk wordt door de gemeenten vaak Lido: Buffalo Bill, de held van het aan de verplichting de lijsten aan de Wilde Westen (14 jaar) individuele kiezers toe te zenden vol- Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur daan door deze aan de achterzijde Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur van ponskaarten af te drukken waar door de kennisgeving uitmunt door onleesbaarheid, zo wordt opgemerkt De minister ziet geen aanleiding Luxor: De dolle generaal (14 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.16 uur J* uitbreiding van algemene afwil- e kings bevoegdheid van de voorge- Studio: Lieve, lieve John (volw.) (Geprolongeerd) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trianon: 't Is een gekke, rare, dolle, dwaze wereld (14 jaar) Geprolongeerd) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur Zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 uur schreven kiesdaifcum over te gaan Kiezen of vissen In exceptionele gevallen kan ech ter een bijzondere wettelijke voor ziening worden getroffen. In het In het water bij de Viaductweg in Den Haag is gistermiddag het vijfjarige meisje A. Scheffer ver- dronken. Het kind, dat op een daar Zondag: 2.3Ó"4.45, 7.i5 en 9.15 uur gelegen woonschip woonde, is waar schijnlijk spelend te water geraakt. Studio: Jeugdprogramma Dik Trom Het levenloze lichaampje werd enige Dagelijks 10.30 uur. tijd later opgehaald. Rex: Majoor Dundee (14 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur Aetherklanken VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1965 7.00 - 24.00 KRO HILVERSUM I, 402 m, 746 kc/s 7.00 Het levende Woord; 7.05 Lich te gramm. (7.30-7.40 Nws, 8.00 Overweging); 8.30 Nws; 8.40 Lichte gramm. met informatie voor de vrouw en toeristische tips; (9.00 Weeroverz.); 9.35 Waterst.; 9.40 Voor de jeugd; 10.00 Verozeprogr. (gr.); (10.30 Weer- overzicht); 11.00 Voor de zieken; 11.40 Licht instrumentaal ensemble; 12.00 Angelus; 12.03 Lichte gramm.; 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.40 Actualiteiten of gramm.; 12.50 Lichte gramm. (stereo); 13.45 Lichte gramm.; 15.00 Moderne mu ziek (opn.); 15.30 Voor de zieken; 16.35 Viool en piano: amusements muziek; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 x Coda: lichte gramm. voor de tieners; 19.00 Nws; 19.10 Actualiteiten; 19.30 Populaire gramm.; 20.20 Promenade orkest, omroepkoor en zangsolisten: operettemuziek; 21.10 Voordracht; 21.30 Klassieke kamremuziek (gr.); 22.20 Actualiteiten of gramm.; 22.25 Boekbespreking; 22.30 Nws.; 22.40 Epiloog; 22.45 Lichte gramm.; 23.10 Overijssels Philharmonisch orkest: moderne muziek; 23.40 Omroepvrou- wenkoor: geestelijke liederen; 23.55 - 24.00 Nws. HILVERSUM II, 298 m, 1007 kc/s 7.00 VARA; 9.40 VPRO; 10.00 VARA; 13.00 AVRO; 16.00 VPRO; 21.00 - 24.00 VARA 7.00 Nws, ochtendgymnastiek en soc. strijdlied; 7.20 Lichte gramm.; 7.25 Van de voorpagina; 7.30 Lichte gramm.; 8.00 Nws; 8.10 Lichte gramm; 8.50 Voor de kinderen; 9.00 Te land en te water, een informatief program ma voor weg- en waterweggebrui kers; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Lich te gramm.; 11.00 Nws; 11.02 Voor de kleuters; 11.15 Vrij entree, cabaret; 11.40 Stereo: Lichte gramm.; 12.00 Licht orgelspel 12.27 Meded. t.b.v, land- en tuinbouw 12.30 Amsterdam se Politiekapel; 12.55 Actualiteiten; 13.00 Nws.; 13.10 Actualiteiten en gramm.; 13.25 Beursberichten; 13.30 Schakeringen: een reeks program ma's over Kunst en Kuituur in Woord en Muziek; 14.30 Licht ensemble en zangsolisten; 15.00 Lichte gramm.; 16.00 Nws. Aansluitend: Heersen over de toekomst (II), lezing; 16.15 Klank en ruimte (III), geluid pn akoustiek, toegelicht met muzikale illustraties; 16.45 Nieuwsdienst voor nieuwsgie rige kinderen; 16.49 Voor de jeugd; 17.30 Jazz-rondo; 17.50 Kiosk, bespre king van artikelen uit de weekbla den; 18.00 Nws.; 18.15 Van de week; informatie en commentaren uit bin nen- en buitenland; 19.00 Ronduit muzikaal, programma voor de rij pere jeugd; 19.30 Semi-klass. gramm.; 20.00 Nws.; 20.05 Radiophilharmo- nisch orkest en solist (opn.): Semi- klassieke muziek; 20.40 Zang (gr.); 20.45 Ontmoetingen met protestanten in Rusland (II), reisverslag; 21.00 Melodieën uit films en musicals (gr); 21.45 Voordracht; 22.05 Stereo: Sa lonorkest; 22.30 Nws.; 22.40 Viola d'amore en altviool (opn.): klassieke muziek; 23.10 Lichte gramm.; 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto; 23.55 - 24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 NTS: 19.00 Journaal; 19.01 Voor de kleuters; NCRV: 19.06 Kwis kras door Nederland, puzzel-programma; 19.35 De Flintstones (afl. 60); NTS: 20.00 Journaal; NCRV: 20.20 Atten tie; 20.45 Stiefbeen Zoon, TV-spel; 21.25 Hoe bestaat het - de messen werper; 21.50 Een meisje met pep, muzikale comedie; 22.35 Dagsluiting; NTS: 22.40 Toeristische tips van de A.N.V.V.; 22.43 Socutera; 22.48-22.53 Journaal. Nederland 2 NTS: 20.00 Nieuws in het kort; VARA: 20.01 Chansons; 20.30 Dick Powell Theatre - De Oaklander, TV- film; 21.20 Wie is hij, wat doet hij?, pauzefilmpjes; 21.25 Le petit theatre - Training voor een trombone, TV- film; 21.50-22.10 Achter het nieuws. THEO VAN BLANKENSEE VERTAALD DOOR P. J. AERSSENS 15) Zo gaat het altyd. Maar wat ben je te weten gekomen? Ik heb gezocht in drie richtin gen, zoals u aangegeven had. En? Het is me nog steeds niet dui delijk, hoe de dolk uit Edith Beuth's kamer verdwenen is. Wel vond ik op haar kamer een knoop, die iemand daar blijkbaar verloren heeft, hij is althans niet afkomstig van Rudolf Rallstein en ook niet van de beide bedienden. Nu is het enkel nog maar mogelijk dat u hem daar kwyt ge raakt bent of de moordenaar. Zulke knopen heb ik niet. Dan is hij van de moordenaar. Werner bekeek de knoop nauwkeu rig, deze was blauw-grijs van kleur, met zwarte spikkeltjes. Het is iets, meende hij dan, doch nog niet veel. Maar ik ben er vast van over tuigd, dat tussen de persoon, die deze knoop verloren heeft en mevrouw Edith Beuth, een zekere relatie be staat. Is dat zo? dan moet zy mede plichtig zyn. Waarschijnlijk wel. Zy was ge heel van streek, toen ik voor haar ogen de knoop opraapte. Ik zag dui delijk, dat zy de knoop herkende. Bovendien heeft zij gisteren Hall- stein nog verlaten en logeert nu in hotel „Continental". Weet je dat ook al? Ik heb het haar gevraagd. Als reden van haar plotseling vertrek gaf zij op, dat zy niet in een huis wilde slapen, waarin iemand vermoord is. Wat ben je nu van plan? Ik zal Edith Beuth bewaken en eens nagaan, met wie zij zoal relaties onderhoudt. Kent zij misschien die Wilhelm Köhler? Zy ontkende het ten stelligste. Wat weet je nog meer? Mary Hallstein bleef erbij, dat haar man, als hij zich voor kortere of langere tijd terugtrok, z'n kamer inderdaad niet verliet. Zij gaf te ken nen, dat hij gedurende al die tijd schreef. Wat of waarover, dat wist zij niet. Zo heel en al onwaarschijnlijk klinkt dat niet. Maar dan moet Rudolf Hallstein toch heel wat afgeschreven hebben! En waar is dat allemaal gebleven? De inkt was totaal opgedroogd! Hij zal het verzonden hebben, meende Werner. Dat zou mogelijk kunnen zyn. Maar als hij zich weer liet zien, werd er nimmer iets per post verzonden, maar wel tegen de tijd, dat hij weer verdween. Brieven met steeds een ander adres en altijd poste restante. Denk je, dat Rudolf Hallstein van tijd tot tijd zijn huis verliet? Ja. Maar vermoedens alleen zijn niet voldoende. Ik vond in z'n bureau Frans en Engels geld. Dat zegt nog niets. De laatste maal dat hij zich weer onzichtbaar maakte was einde mei of begin juni. Goed, maar Maar ik heb ook dit gevonden, een klein papiertje, achteloos weg geworpen. Robbl gaf de commissaris het groe ne papiertje. Deze las het met grote verbaasde ogen. Lag dat in zijn bureau? Ja. Maar dan is ineens het tegen deel bewezen! Dat hoop ik tenminste. Het is een kaartje van een Londejise omni bus; de datum is nog duidelyk te on derscheiden, 8 juni. Hoe is Rudolf Hallstein aan dat kaartje gekomen? Op 8 juni had hij zich weer opgeslo ten op z'n kamer. Dat is inderdaad een waarde volle ontdekking! riep Werner ver heugd uit. Maar ik zie nog steeds niet in, wat dit met de eigenlijke moord uitstaande heeft. Dat ligt toch nogal voor de hand. Vlak voor zijn verdwijnen verzond Rudolf Hallstein steeds brieven, on getwijfeld om een tweede persoon te waarschuwen. Het is voor ons van het grootste gewicht, om te achter halen, wie dat geweest kan zijn. En in vereniging met die onbekende leidde hij een leventje, dat in geen geval het daglicht mocht zien. Dit zal wel het geheim zijn, waarvan hij in zijn brief sprak. Daarmede is te vens verklaard, waarom hy z'n waar schuwing anoniem inzond. Anders had hij meteen z'n eigen doen en laten verraden, hetgeen hij zo zorg zaam zocht te verbergen. Hallstein vreesde zijn bondgenoot. Dus eindelijk het juiste spoor. Het schijnt van wel. Maar wie weet, hoever we nog van de oplossing verwijderd zyn. En wie is die bond genoot? De brieven droegen steeds een ander adres. Maar daar moet mevrouw Hall stein toch meer van weten! In ieder geval wist zy heel goed, dat haar man zo nu en dan z'n wo ning verliet. Zij zelf was hem behulp zaam om dit verborgen te houden. Dan ligt het toch voor de hand, dat zij ons nadere inlichtingen om trent de moordenaar kan verschaf fen. Dat geloof ik zeker, bevestigde de detective, hoewel zij misschien niet de ware naam kent. Welk doel zou Hallstein toch met die reizen gehad hebben? Misdaden! Waarschijnlijk dief stal Zou Mary Hallstein dat ook we ten? Ik vermoed 't niet. Hy zal haar wel nooit volledig ingelicht hebben. Hebt u nog bepaalde plannen? Ik zal eerst informeren, of om streeks einde mei of begin juni in Londen een misdaad gepleegd werd, die vermoedelijk op rekening van en kele buitenlanders geschreven moet worden. Hoe staat het met nummer drie? Wilhelm Köhler? Juist. Langhalm deelde mij mede, dat hij hem op de viersprong verlaten had. Van daaruit is het nog ongeveer tien minuten naar Hallstein. Lang halm heeft hem de weg duidelijk uitgeduid. Ik ben die weg zelf ge gaan en verdwalen is uitgesloten. Van alle kanten zijn de daken van 't slot reeds op flinke afstand te zien. We dienen hem dus in het oog te houden! Het lijkt me wel wenselijk. Er zijn dus drie verdachte per sonen. Maar één van hen kan toch slechts de moordenaar zijn. Welk spoor zou nu het juiste zijn? (wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1965 | | pagina 2