DE LEIDSE COURANT JOHAN ADMIRAAL LEIDT KERKCONCERT IN KATWIJK HOOG PEIL VAN LAGERE SCHOLEN Goede resultaten KRANTENBEZORGERS gevraagd AKTIEVE BEZORGERS een prettige krant Plannen tot bouw woningwetwoningen De heer Groenendijk niet bevredigd over antwoord B. en W. over vragen recreatie DE LEIDSE COURANT J UM IdÓD DE LE1DSE COURANT FAUNA 7 Prachtig spel van organist Rutger van Mazijk IN DE NIEUWE KERK te Katwijk traden gisteravond de twee ko ren van Johan Admiraal op ril. Hal leluja van Katwijk en Cantate Do mino van Noord wijk. Solistische me dewerking verleende de organist Rut ger van Mazijk. En koren èn organist hebben er Inderdaad een zeer buitengewoon concert van gemaakt. Wat Johan Ad miraal met deze beide amateurkoren doet grenst aan het boven-kunnende. Het is wonderbaarlijk hoe hij ailile sterfetegraden laat zingen op een wij ze, als wij zelden hoorden. Waren bij Psalm 90 van Sweelinck de koren er nog niet helemaal „in" het is ook geen gemakkelijk werk de triom- tooM van k chapellazang begon bij „Poprila Meus" van Da Palestrina. Reeds de staccato-inzet beloofde veel. Waarom „Heilige God" en „Heilige Sterkte" in het Grieks forto gezongen werd en bij de Latijnse tekst piano begrijpen wij niet. Wel werd daardoor een bepaald effect verkregen, maar of de partituur zulks aangeeft of dat dit een per soonlijke opvatting van de dirigent is weten wij niet. Ook Ego sum van deze componist werd een juweeltje van kamerkoorzang. Het Exsudtate Deo van Scarlatti ademde een geheel andere geest. Jui chend en goed van tempo werd dit gezongen. LIET OP VELER VERZOEK weer op het programma geplaatste Russische kerklied „Hospodi Pomi- lui" van Lwow werd als het ware nog knapper vertolkt dan vorig jaar. WASSENAAR AARDGAS-VOORLICHTINGS CENTRUM GEOPEND Het Wassenaarse gemeentebestuur blijft ernaar streven de ombouw- werkzaamheden voor de komende aardgas-distributie in 1966 te ver wezenlijken zo heeft de wethou der voor de gemeentebedrijven, ir. M. Elion zaterdagmorgen verklaard bij de opening van een aardgas-voor lichtingscentrum in Wassenaar. De vraag is alleen nog niet beantwoord,, waar de gemeente de ongeveer f 2 miljoen vandaan moet halen,- die nodig zijn voor de voorbereidende werkzaamheden. Als gevolg van de bestedingsbeperking heeft de Wasse naarse gemeenteraad nog maar f 275.000.- voor dit doel kunnen vo teren. Zoals bekend heeft de vorige minister boven het toegestane beste- dmgsplafOTd een bedrag van f 50 nliljoen toegewezen ten behoeve van die gemeenten voor wie de stadsgas- levering in gevaar zou kunnen ko men. Het ziet er naar uit, aldus ir. Elion, dat in het volgende jaar de Wasse naarse leverancier van stadsgast, na melijk de gemeente Leiden zal op houden stadsgas te leveren. Vandaar dat de gemeente een beroep gedaan heeft op een toewijzing uit dat extra bestedingscontingent Het is overi gens nog zeer de vraag of Wassenaar voor de aardgas-voorzieningen een extra bedrag zal mogen uitgeven. Burgemeester en wethouder heb ben echter de moed nog niet opge geven dat er voor 1966 de noodza kelijke middelen gevonden zullen worden. Alle Wassenaarse gasver- bruikers zullen successievelijk voor een bezoek aan het centrum worden uitgenodigd. Maar ook zonder uitno diging is men welkom en wel op maandag, dinsdag, woensdag en vrij dag van 9 tot 12 uur en van 14 tot 17 uur en op donderdag van 14 tot 21 uur. KOSTELOZE INENTING In het kantoor van de gemeen telijke geneeskundige en gezondheids dienst, Prinsenweg 1 is iedere woens dagmiddag van 2 tot 3 uur gelegen heid tot kosteloze inenting tegen pok ken. In verband met de juiste ver melding van namen op de vaccine- bewijzen is het gewenst officiële gegevens over de in te enten personen mee te brengen. Zoals bekend zijn ouders of ver zorgers van kinderen verplicht voor dat een kind 1 jaar geworden is ter gemeentesecretarie over te leggen een geneeskundige verklaring waaruit blijkt dat de inenting tegen pokken heeft plaats gehad of een door hen zelf ondertekende verklaring om wel ke reden deze inenting achterwege bleef. VISWEDSTRIJD POLITIESPORTVERENIGING De Wassenaarse Politie Schiet- en Sportvereniging WPSS organiseert op vrijdag 2 juli a.s. de traditionele jaar lijkse viswedstrijd in de vijver van het landgoed Raaphorst. De wed strijd duurt van 2 tot 6 uur. De vis- commissie van de vereniging heeft voor fraaie prijzen gezorgd. De in gang naar Raaphorst is tijdens deze wedstrijd aan de Papeweg. Wij weten niet wat wij loven moes ten. De knappe inzet, het prachtig staccato of het tot een ongeëvenaard pianissimo decrescend erende en weer tot forto aanzwellende van de aan grijpende bede: „Hospodi Pomilui" (Gcxl wees ons genadig). Wij hoor den nog een korte aanroep van Mo zart en een Benedictus van Bruck ner. En tot slot een zeer fraai uitge voerde koraalbewerking van Hugo Distier, een der grootste vernieuwers van de kerkmuziek in deze tijd. Van de uitvoering van dit koraal „O, Hei land, reisz die Himmel auf" weten we niet wat het meest te loven is: dit meesterwerk van koraalfiguratie van Distier of de zeer knappe interpreta tie van Johan Admiraal. Dit is koor muziek van zeer hoge orde en wij bewonderen de beide koren en hun dirigent om de volharding en het geduld dat nodig was om dit werk in te studeren. Wie zó Distier kan laten zingen, kan meer. En dan wij zen wij opj die andere kerkmuziek- vernieuwers Pepping, David en Mi- cheelsen. Alleen nog één opmerking: laat de vertaling litterair beter zijn. r\E ORGANIST Rutger van Mazijk speelde enige zeer mooie orgel- iOili. Zijn spel was volkomen verant woord ten opzichte van stijl en op vatting. Geen zwijmelende registre ring. noch over-sentimentale speel wijze. De Echo-fantasie van Swee linck was prachtig afgewogen ten op- ziohte van de 2 klavieren. De Toc- cato in a van A. Scarlatti, zoals het programma aangaf, bleek de Dori sche toccata van Joh. Seb. Baoh te zijn, wat geen slechte ruil was. Be heerst en in ba rok-regist rering werd dit werk gespeeld. Het concert I vam A. Vivaldi had een ietwat slordig le deel. En de Kerksonate (Sonate da Chièsa) van H. Andriessen werd een juweel van voordrachtskunst. Rutger van Mazijk heeft de juiste weg o.i. ingeslagen. Moge hij daarop voort gaan. THEO TEN HOOVEN VOORHOUT Binnenkort breekt de tijd weer aan, dat een aantal kinderen van zo'n zes jaar oud voor het eerst wat on wennig plaats nemen in de school banken. Op welke school zij terecht komen is afhankelijk van de keuze van de ouders. Daar deze keuze vaak moeilijk is, hebben wij een onder zoek ingesteld naar de werkwijze van de scholen. Het ligt enigszins voor de hand, dat we ons beperkt hebben tot de katholieke scholen in de ge meente. De stichting „r.-k. onderwijs Voor hout" beheert momenteel de r.-k. kleuterschool in de Rembrandtlaan, de meisjesschool „St. Agnes" en de jongensschool „St. Antonius". Boven dien gaat in september een derde lagere school starten, in plan Boek horst. Deze nieuwe school, die co- educatief gericht zal zijn, was nood zakelijk geworden door de uitbrei ding van de gemeente. Ze betekent een enorme verlichting van de over bezette bestaande scholen. Nieuw aangekomenen in Voorhout vragen zich vaak af: „Kunnen de Voorhoutse scholen de concurrentie met omliggende gemeenten aan?" Het hoofd van de jongensschool gaf hierop een zeer positief antwoord. De" hiernavolgende gegevens van dit jaar staven zijn antwoord. R.K. meisjesschool: Lyceum 5 leer lingen; MMS 1 leerling; ULO 5 leer lingen; VGLO 7 leerlingen; Huis houdschool 13 leerlingen; einde leer plicht 1 leerling; totaal 32 leerlingen. R.K. jongensschool: HBS 5 leerlin gen; Lyceum 5; ULO 13; VGLO 3; Technische school 8; Tuinbouwschool 4, einde leerplicht 1; totaal 39 leer lingen. HTIE<;OM AUTO IN DE LEIDSEV A ART Gisteravond om half acht reed de heer R. C. L. C. uit Nieuw-Vennep met zijn sportauto, waarin ook zijn vrouw en dochtertje van twee jaar gezeten waren, langs de Leidsevaart ter hoogte van de Bartenbrug toen in een hevige regenbui zijn auto slipte (foor de gladheid van de weg. Hij geraakte de macht over het stuur kwijt en de auto kwam in de Leidse vaart terecht. De man heeft vrouw en dochter en zichzelf op het droge weten te krijgen, waar zij bij om wonenden zijn verzorgd. De auto is later opgetakeld. Geen der inzitten den ondervond enig nadeel van het ongeval. Reeds eerder werd er bij de po litie geklaagd over baldadigheden langs de weg tijdens de weekeinden. Het is deze week ook weer raak ge weest. Er werden ruiten ingegooid in de Prinses Irenelaan, de Weere- steinstraat en de Haarlemmerstraat. De politie zou met deze lieden gaarne kennis willen maken. Zij vraagt de medewerking van de burgerij. De bejaarden moeten naar huis Omdat de bussen niet kunnen wach ten op de afloop van het diner, dat hun na afloop van de tocht op vrij dag a.s. wordt aangeboden in Tres long, is het bestuur van de „Tocht Bejaarden" enigszins in moeilijkhe den. Er zijn altijd mensen bij, die de reis van Treslong naar hun huis te ver is, en daarom doet het bestuur een beroep op de bezitters van auto's om die avond tussen 9 en 9.30 uur naar Treslong te komen om een be jaarde naar zijn woning te kunnen vervoeren. DE LEIDSE COURANT vraagt voor Leiden en Oegstgeest Hoge honorering. Bijzonder geschikt voor scholieren. Sollicitaties: Abonnementenafdeling, Papengracht 32, Leiden, telefoon Het percentage, dat naar een mid delbare school gaat is landelijk 19 pet. jongens en 16 pet. meisjes. Het gemiddelde in Voorhout ligt dus ho ger. De jongensschool komt dit jaar op ruim 25 pet. en de meisjesschool op bijna 19 pet. Er is in de laatste jaren een stijgende lijn te bespeuren, waaraan het aangepaste leerprogram ma niet vreemd is. Kinderen moeten capaciteiten heb ben, dan zijn de Voorhoutense scho len in staat de opleiding voor hun rekening te nemen. Uit voorgaande feiten blijkt, dat de scholen zich voor 100 pet. inzetten voor de kinderen, en dat er geen enkele reden is ze buiten het dorp school te laten gaan. HARMONIE ST. CECILIA CONCERTEERT Hedenavond zal de harmonie St. Cecilia een concert geven op het schoolplein van de meisjesschool bij huize St. Agnes. Op dit concert, dat precies om acht uur begint, worden o.a. de muziekstukken gespeeld, waarmee de harmonie op het op 13 juni gehouden bondsconcours in de superieure afdeling een ruime eerste prijs behaalde. Het concert is voor eenieder gratis toegankelijk. Ingang Boerhaavestraat. Morgen zal de harmonie onder auspiciën van de muziekvereniging Adest Musica een concert geven te Sassenheim op het muziekpodium aan het sportpark. Aanvang even eens acht uur. VOORSCHOTEN Geslaagd. Aan de Eeon. Hoge school te Rotterdam is geslaagd voor het prop. ex. Eoon. wetenschappen de heren H. C. v. d. Hee en H. J. Willemsen, en is bevorderd tot ac countant de heer H. W. Jansen. LEIDERDORP Geslaagd. Aan de Econ. Hoge school te Rotterdam is geslaagd voor het doctoraal examen econ. weten schappen de heer G. M. Breugen. Geboren: Paméla Wilhelmina Hé- lène dr van Wilhelmus G. Pieterse en Maria Johanna Zwetsloot Ondertrouwd: Johan Ludwig Sloo- ve 30 jaar, bedrijfstechnicus en Pe- tronella Heiltje Deegenaars, 22 jr, zonder beroep. Gehuwd: Johannes Jacobus Höl- per 21 jaar, won. te Leiden en Jo hanna Maria de Vogel 19 jr. Overleden: Johannes J. C. Teyn, 92 jr, echtgenoot van Antonia van Veldhuyzen. NIEUWKOOP Nieuwe ambtswoning voor burgervader Het gemeentebestuur heeft de ar chitect J. G. de Groot uit Uithoorn opgedragen een doelmatige en re presentatieve burgemeesterswoning te ontwerpen op een kampje aan de Noordenseweg, grenzend aan de Noorderpias. Het ontwerp van de heer De Groot resulteert in een plan voor een semi-bungalow, geheel be antwoordend aan de specifieke eisen, door het uitzonderlijke bouwterrein gesteld. Het ontwerp heeft onmiddel lijk het fiat van het Instituut voor Stad en Landschap verworven. Daar het die bedoeling is, dat de woning voor rekening van de ge meente wordt gebouwd, zal men ook in de toekomst voor iedere volgende burgemeester de beschikking hebben over een acceptabele ambtswoning. KOSTEN De stichtingskosten vo:or deze nieuwe woning kunnen als volgt wor den geraamd: aanneemsom ƒ99.975, centrale verwarm ine en warmwater voorziening 10000, architekten- honorarium en toezicht 10.000, toe- gangsbrug, terrein, aanvulling be schoeiing enz. 15.500, totaal 135.476 Van ddit bedrag kunnen worden afge schreven de gereserveerde winsten bij verkoop van de ambtswoningen Voorweg en Bemhardlaan 35 000 Als boekwaarde resteert dan- 100 475 en het is de bedoeling dat de bouw zal geschieden door de fa. gebr. Heemskerk en wel zo snel mogelijk Aan een en ander zullen gemeente raad en Ged. Staten hun fiat moeten geven. U behoeft slechts een nieuwe abonnee aan te brengen en U ontvangt enkele exemplaren van dit fraaie speldje. Ondergetekende: plaats: naam: adres: geeft als abonnee van De Leidse Courant op: naam: adres: plaats: datum: Betaling zal geschieden per week maand kwartaal Doorhalen wat niet gewenst wordt. Uit de raadsstukken van Nieuwkoop wEg van uw fiets; Dnoderdag 24 juni a.s. des avonds om 7 uur komt de raad in openbare vergadering bijeen. Uit de agende vermelden wij: Openbare lagere school. Voor de bouw van de nieuwe open bare school was aanvankelijk gevo teerd 186.509,40. De werkelijke kos ten hebben bedragen 200 571,88. Overschrijding van de kosten door verschillende omstandigheden een be drag van 14.062,08. B. en w. achten de stichtingskosten van dit fraaie 4- klassige schoolgebouw beslist niet te hoog en adviseren het nog benodigde krediet te verlenen. Vakanties kruideniers en groentehandelaren. Van een aantal kruideniers en groentehandelaren is een verzoek in gekomen om voor hun branche een vakantiesluitingsverordening vast te stellen, ingevolge art. 5 van de win kelsluitingswet 1951. B. en w. menen, dat in verband met het recreatieve karakter van de ge meente den periode waarin de win keliers volgens een door b. en w. op te maken rooster, hun winkels zes aaneengesloten werkdagen gesloten moeten houden, zolang mogelijk moet zijn, opdiait niet teveel winkels tege lijk dicht zullen zijn. Zij menen, dat de periode van 1 mei tot 1 oktober lang genoeg is. Na overleg met de winkeliers zullen zij een vakantie- rooster opstellen met roulering. De ontwerp verordening ligt ter inzage. Bouw 24 woningwetwoningen Met de provinciale directie van de Volkshuisvesting en met het bouw team gebr. Van Dijk n.v. en gebr Heemskerk is voüednee overeenstem ming bereikt over de bouw en de financiële opzet van 24 woningwet woningen; 16 in plan Nieuwkoop-west en 8 in plna Prolkade te Noorden. De stichtingskosten worden in totaal geraamd op ƒ461.634,13 met nog 5280.voor warm water voorzie- De gemiddelde huur zal bedragen 22.75 per week, met nog 0.50 voor warm water. Voor een en ander vra gen b en w. instemming van de raad. Het bestuur van de kath. lagere school Berkenlaan 1 verzoekt mede- ren is blijven zakken. B. en w. viseren gunstig. Gemeenteraad van Warmond Onder voorzitterschap van burge- ming werd hierna het voorstel aan- meester drs. F. K. Langemeijer kwam Ken0men. werking voor de-aanschaffing van de raad van Warmond in voltallige Zonder discussie werd aangenomen een duplicator en een serie geschie- vergadering bijeen. Met betrekking het voorste] van b. en w. tot het vast- denisplaten. alsmede voor de opho- het antwoord van b. en w. inzake stellen van een verordening, regelen- ging en het opnieuw betegelen van de door de heer Groenendijk in de de de bevoegdheid en de samenstel de speelplaats, die in de loop der ja- vorjge vergadering gestelde vragen hng van de vaste raadscommissies ren is hlnven zakken. B en w ad- ten aanzien van het recreatiegebied van a(jvies. De heer v. d. Kroft vroeg der Kagerplassen, zei de heer Groe- 0f het de bedoeling is dat alle advie- nendijk door dat antwoord allerminst zeJli bestemd voor de raad, moeten bevredigd te zijn. Hij wil echter thans WOrden uitgebracht door tussenkomst over deze zaak niet verder doorgaan van b. en w. hetgeen door de voor- In de vergadering van 24 nov. 1964 doch eerst de plannen afwachten die zjtter werd beaamd, is besloten het door de familie Hee- b. en w. aan de raad zullen voorleg- gjj het voorstel tot het vaststellen man bewoonde bovengedeelte van 't gen. van een verordening op de exploita- gemeentehuis vrij te makenen geheel Met betrekking tot het voorstel tot tie van bouwterreinen en in verband voor de dienst van de gemeente be- voortzetting van de procedure betref- hiermede tot wijziging van de bouw- schikbaar te stellen. De ruimte die fende onteigening van grond in het verordening, vroeg de heer Groe- hierdoor vrij kwam, is thans in ge- belang van de volkshuisvesting (Nor- nendijk of een dergelijke wijziging bruik bij gemeentewerken en de ty- remeerstraat) sprak de heer Willem- reeds in andere gemeenten heeft piste-telefoniste. De afd. financiën, sen de hoop uit dat alsnog met be- plaats gevonden. Volgens hem be- voorheen tijdelijk gehuisvest in de trokkene een minnelijke schikking treft het hier een zeer ingewikkelde kamer voor de burgemeester, is nu kan worden getroffen. De voorzitter materie waarvan de draagwijdte niet ondergebracht in de vrij gekomen zei dat b. en w. ten alle tijde hiertoe direct te overzien is. ruimten op de begane grond, eerder bereid zijn. De voorzitter antwoordde dat in- ua t i i M. Goedgekeurd werd het voorstel van derdaad andere gemeenten reeds b. en w. om de heer A. J. Lamens met een dergelijke verordening wer- toestemming te verlenen tot het in- ken en deze dus reeds aan de prak- nemen van een ligplaats met een tijk getoetst is. Diverse voorzieningen gemeentehuis. bij gemeentewerken in gebruik, ter wijl de burgemeesterskamer weer zijn oorspronkelijke bestemming heeft. Alle diensten en afdelingen zijn „or.o nu weer goed en ruim gehuisvest De woonschip in de Dinsdagse Wetering, Zonder hoofdelijke stemming werd kamer van de burgemeester is be- omdat betrokkene inwoner is van de goedgekeurd het voorstel van b. en hoorlijk gestoffeerd en gemeubileerd gemeente en ook economisch aan w. tot verkoop van_een strook grond De kosten worden geraamd op een Warmond gebonden is. totaalbedrag van 10.085. Gezien het feit dat het nijpende huisvestingspro bleem op het gemeentehuis op effi ciënte wijze is opgelost, wordt voor gesteld het benodigde krediet te vo teren. Verbetering en verbreding Achterweg. aan de heer J. A. Broekema in ver band met de bouw van een woning kwam hierna het aan de Beatrixlaan. De door be- w. tot wijziging trokkene terzake te betalen ontslui- van de verordening betreffende de tingskosten werden vastgesteld op politie op de haven, kade en wateren f 5407. met betrekking tot het bouwen, etc. Wethouder Vergeer deelde mede, van woonschepen e.d. in openbaar dat de stichting tot viering van War- water. De heer Groenendijk vroeg mondse feesten hem gevraagd heeft of met betrekking tot de te bouwen de raad te verzoeken een maximum bedrag van 1000 beschikbaar te willen stellen voor te houden fes-, tiviteiten bij gelegenheid van de ver loving van prinses Beatrix. De raad ging hiermede akkoord tenzij een en Ten behoeeve van de verbetering woonschepen ook eisen van bewoon- en verbreding van de Achterweg, baarheid gesteld kunnen worden, het- vanaf de Nieuwveenseweg tot de geen hij van een niet te onderschat- - - - Kolfbaan en de daarbij behorende ten belang acht. De voorzitter zei dat loving van prinses Beatrix. De raad straatverlichting werden eerder be- hiervoor voldoende waarborgen be- Sing hiermede akkoord tenzij een en schikbaar gestelde kredieten van resp staan. De heer v. d. Kroft vroeg of ander nationaal geregeld wordt. De ƒ47.950 en 11.150. Door omstandig- het juist is dat, alvorens door de pro- heer Van Schie wees er op dat op 2 heden, als de aanleg van een parkeer- vincie vergunning gegeven wordt tot en 3 Jul1 as; de JldIJ voor alle terrein op het van gebr. Bodegraven het nemen van ligplaats met een verkeer gesloten zal zijn in verband gekochte terrein, alsmede het maken woonschip, eerst het advies van de dafr te houden roeiwedstryden, van een autobussen standplaats en de burgemeester wordt ingewonnen en dus 00*S verkeer te water. Hij daardoor noodzakelijk geworden wij- zo dit juist is of de burgemeester in y1"0^ dit zonder meer geoorloofd zigng van de openbare verlichting het verleden hiermede moeilijkheden 1S- voorzitter zei dat er by tus- worden thans de totale kosten van gehad heeft. De voorzitter zei, dat dit aitvf&ne geraamd op inderdaad het geval is. Moeilijkhe- aanleg en verlichting geraamd op inderdaad het geval is. Moeilijkhe- zal worden tot passeren, althans dit ƒ81300, waardoor het nodig is de den hebben zich echter nog niet 1S de bedoeling. Hij zal zich echter kredieten te verhogen met een bedirag voorgedaan, misschien wel in het met de organisatoren nog nader in van ƒ22.200. 6 verleden. Zonder hoofdelijke stem- verbinding stellen De heer Willem- v sen vroeg of, mdien de gemeente zich zou aansluiten by een piassen- schap, er dan bij de provincie ge makkelijker aan geld te komen is voor recreatieve doeleinden, of kan de gemeente, wanneer zij zelfstan dig werkt, ook over de benodigde gelden beschikken. De voorzitter zal een en ander eens na gaan, maar hoofdzaak is dat de gemeente met plannen komt, want eerst dan kan worden bezien of deze plannen zelf standig kunnen worden uitgevoerd of dat medewerking van andere ge meenten gewenst of noodzakelijk is. De heer Van Vliet vroeg of de kos ten, die de gemeenten zal moeten maken bij het herstellen van de opengebroken straten voor de aan leg van aardgas, volledig aan de ge meenten zullen worden vergoed, ook de latere eventuele herbestratingn. Van de grote winst die met het aard gas zullen worden gemaakt komt niets ten goede van de gemeente, integendeel de gemeente kan nog voor verschillende kosten opdraaien. Nadat door de heer Willemsen nog vragen waren gesteld met betrek king tot het steeds verder opdringen van woonschepen op de Kagerplas sen, werd de vergat?-ring gesloten. NAAR UW VAKANTIEADRES Gaarne zenden wy uw courant zonder extra kosten naar uw vakantieadres. Zendt uw naam en volledig huis- en vakantieadres met datum van vertrek en thuiskomst aan de abonnementenafdeling van: De Leidse Courant, Papeugracht 32, Leiden telefoon 20935 Wij zorgen er voor, dat U dagelijks uw krant in uw vakan tieverblijf ontvangt. Lr dient echter rekening mee te worden gehouden, dat poststukken voor Zuid-Europa vaak met veel vertraging besteld worden.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 7