*10BEGON DE VRIENDSCHAP VAN BEATRIX* libèlle BON Bekende namen in geestige film van Camera SVLV en Rouwkoop gaan praten over een fusie VAN en OVER de KLUBS VRIJDAG 18 JUNI 1965 DE LEIDSE COURANT P UNA 12 CAMERA Frank Sinatra, Dean Martin en Sammy Davis jr. zijn niet alleen formidabele zangers, maar het edele drietal in de wandeling ook wel „the gang" genoemd - houdt er ook wel van zo nu en dan eens met een dwaze rolprent voor de dag te komen. „Ocean's 11" is een van de resultaten van de filmactiviteiten van de drie gezworen vrienden, en het is niet eens zo'n slechte. Naast „Ocean's 11" herinneren wij os nog „Robin and the seven Hoods", die een soortgelijk onderwerp behan deld. Beide verhalen hebben 't werk van een bende min of meer mislukte misdadigers tot onderwerp. „Ocean's 11" vertelt hoe een perfect uitgevoer de roofoverval op een vyftal bars in het Amerikaanse pretcentrum Las Vegas nog mislukt door tussenkomst van een algemeen erkend bandiet, die de vijfde stiefvader van een van de deelnemers dreigt te worden. Natuurlijk is het verhaal gekruid met een groot aantal typische „gang"- lachertjes, die een heel eigen karak ter hebben en op zijn minst 'n glim lach waard zijn. Vooral Sammy Da- vis is er een meester in, maar zijn grote kracht ligt toch duidelijk in het muzikale showwerk, en hiervan geeft hij ook enkele voortreffelijke staal tjes te zien en te horen. Louter bekende namen krijgt men te zien bij de bijzonder originele cast. Namen, die, althans in „Ocean's 11", hun faam waard blijken. KFC keurde IID OPSTAND IN HET LEGERKAMP Sergeant-majoor Lauderdale is het klassieke type van een Brits beroeps militair. Soldaat in hart en nieren, van zijn keurig gepunt snorretje tot zijn glanzend gepoetste laarzen, heeft hij de leiding over een aantal ser geanten, die horen bij een regiment v an zowel Engelse als Afrikaanse mi litairen, die in Afrika zijn gestatio neerd onder leiding van kolonel Deal. Politieke onlusten in de hoofdstad zijn de eerste indicaties voor moeilijkhe den tegen de nieuwe, zelfstandige re gering van het pas onafhankelijk ge worden land. De opstand van de ul tra-nationalisten breidt zich uit en kolonel Deal krijgt orders het bevel over te dragen aan Afrikaanse offi cieren. Een van deze officieren blijkt echter tot de nationalisten te horen die een opstand hebben veroorzaakt togen de regèring en deze weet met zijn aanhangers het Brits-Afrikaanse troepen- bataljon te verrassen, wan neer de officieren zich niets-vermoe- dend op een feestje amuseren. Een zestal sergeants onder leiding van de modelmilitair Lauderdale zijn gedwongen zich elders in een mess te amuseren met.de van humor ontblote anekdotes van Lauderdale. Enige af wisseling brengt het bezoek van een Engels parlementslid Miss Barker- Wise, die persoonlijk poolshoogte komt nemen van een toestand waar van men in het Gemenebest geen no tie heeft. In de mess verschijnt dan nog een tweede vrouw met soldaat Wilkes, die het plan had opgevat om ontslag te nemen uit het leger; hier in door de opstand werd verijdeld en Wilt U iets weten? J. T. uit Wassenaar vraagt 'n route per fiets van Wassenaar naar Mook: Wassenaar - Voorschoten - Leid- schendam - Zoetermeer - de Kruis weg - Gouda - Schoonhoven - Nieuw- poort - Schelluinen - Gorinchem - Woudrichem - Loevestein - Game ren - Oensel - Oss - Herpen - Velp - Grave - Gassel - Groot Linden - Mook. Dit is een afstand van onge veer 110 km. Wij krijgen herhaaldelijk verzoe ken binnen om toeristische routebe schrijvingen. Men wil dan één of meerdere dagen langs de mooiste plekjes van ons land rijden. Om te leurstellingen te voorkomen wijzen we er nogmaals op, dat deze rubriek bedoeld is als een serviceverlening aan onze abonné's. Wij zijn U gaarne van dienst met de oplossing van al lerlei problemen en met het aange ven van een te volgen route van de ene plaats naar de andere, toeristi sche gegevens verstrekken wij ech ter niet. Daarvoor kunt U zich beter v. enden tot de ANWB, die op dit ge bied gespecialiseerd is. In verband hiermede verstrekken wij ook geen routes naar het buiten land, tenzij een route door België 'n kortere afstand inhoudt. Dit laatste moet U dan wel apart in uw vraag vermelden. Mej. P. de J. te Leiden werkt voor halve dagen als winkelbediende. Zij vraagt of zij nu ook recht heeft op vacantie en snipperdagen. Het ant woord hierop, mej. J., zal u ongetwij feld genoegen doen. Door het college van Rijksbemiddelaars is voor hen, die, zoals u, buiten de collectieve ar beidsovereenkomst vallen, een mini mum-vacantiergeling vastgesteld van één aaneengesloten week. Bovendien heeft U recht op evenveel snipper dagen als U dagen in de week werkt. Dat betekendt dus in uw geval 6 da gen. Het winkelbedrijf, waar u werkt is gerechtigd u meer vacantie te ge ven, maar dat is natuurlijk afhanke lijk van de afspraken die U gemaakt heeft of alsnog kunt maken. Th. v. W. vraagt een rustige route van Sassenheim naar Zierikzee. Hier volgt hij, onder dankzegging voor de toegezwaaide lof: Sassenheim. Hazers- woude, de Kruisweg, Bleiswijk, Hille- gersberg. Maastunnel, Barendrecht, Blaak, Mij nsherenl&nd, Westmaas Klaaswaal Oude Sluis, Numansdorp over de nieuwe brug (tol: ƒ3.50), naar Hellegatsplein, Achthuizen, Oude Tonge, Grevelingendam, Capelle, Zierikzee. Dit is uiteraard niet de kortste weg maar wel voor een groot gedeelte betrekkelijk rustig. Pl.m. 115 km. een secretaresse van de V.N. tegen 't lijf loopt die hij in bescherming neemt. Samen zorgen zy voor de poëtische noot tussen geweergeweld en solda- tengrapjes. De nationalisten omsin gelen de mess en luitenant Boniface eist uitlevering van alle wapens, legt bewegingsbeperking op en neemt tot grenzeloze verontwaardiging van ser geant-majoor Lauderdale de in de mess aanwezige zilveren legertrofee- en mee. Wanneer Lauderdale Boni face dan grenzeloos uitkaffert, is het met het geduld van deze laatste ge daan en hij eist de uitlevering van de Afrikaanse officier Abraham, die de Britten trouw is gebleven en zwaargewond door hem wordt ver zorgd. Lauderdale denkt daar niet over en Bonafice groepeert dan af weergeschut voor de mess. Daar ziet de Britse sergeant-majoor maar een oplossing voor: vernietiging, en geeft met de uitvoering daarvan te kennen dat hij niet alleen fraai in een uniform weet te paraderen en zijn militaire bevelen met ontzag inboezemende stemverheffing weet te brullen, maar dat er ook een goed soldaat in hem steekt. Samen met soldaat Wilkes laat hij, na een spannende tocht, de tanks ontploffen en krijgt de volgen de dag te horen, dat de nieuwe re gering officieel de macht in handen heeft genomen: alles verder bij het oude laat, maar hem tot persona non grata heeft verklaard en verwacht dat hij zo vlug mogelijk naar Enge land terugkeert. Even lijkt het alsof de altijd gedisciplineerde, correcte Lauderdale zijn beheersing verliest. Woedend smijt hij een glas whisky door zijn altijd keurigtmess en is daar- zelf helemaal van ondersteboven. De man, die in het zweet des aanschijns 2000 jaren Engelse oorlogsverhalen had gelezen, haalt diep adem en mar cheert dan echter keurig netjes, hoofd omhoog, borst vooruit, het plein over om zijn spullen te halen. (14 jaar). WILD-WEST IN DE OUDHEID LIDO In Leiden is deze week we derom een film uit de klassieke oud heid te zien, kennelijk een verkoop baar onderwerp. Helaas is hij van het gebruikelijke gehalte, haastig en slordig in elkaar gezet van het genre Het verhaalt handelt over een su persterke gladiator, Maciste, die in Rome tijdens de Christenvervolgin gen verliefd wordt op een Christen meisje (een opmerkelijk slecht ge speelde rol van Marilu Tolo) en ver volgens als christenredder optreedt. De liefhebbers van bloedige ge vechten komen in deze rolprent wel aan hun trekken. De KFC achtte deze film geschikt voor 14-jarigen. DE ZEVENDE DAGERAAD Malakka 1945. In een afgelegen val lei klinken geweersalvo's. De Malei- se guerillastrijdkrachten fusileren 'n handjevol Japanse krijgsgevangenen. In de jungle staan de geallieerde troepen en de gevangengenomen Jap pen opgesteld voor de officiële over gave van het Japanse leger. Trucks vol guerilla's komen uit de bescher ming van het oerwoud te voorschijn om de ceremonie bij te wonen. De plaatselijk commandant deelt mee, dat de guerillaleider Ng volgens hem meer recht heeft de overgave in ontvangst te nemen. Zijn bondgenoot Ferris koopt een rubberplantage in Malakka en blijft daar met Dhana, ook een verzetsstrijdster. Ng gaat naar Moskou terug om zijn studie te voltooien. Acht jaren gaan voorbij. De terroristen zijn opnieuw een ac tie begonnen om de Britse bezetting van Malakka te verjagen. Er wcrdt gemoord en geplunderd en dit wordt Dhana tezamen met haar persoonlij ke moeilijkheden teveel. Zij duikt on der op advies van Ng. Wanneer in het mandje van haar fiets handgranaten v/orden gevonden wordt zij gearres teerd; illegaal wapenbezit wordt met de dood gestraft. Na allerlei verwik kelingen en inspanningen om Dhana van de doodstraf te redden, blijkt dat Ng de handgraten in haar fietstas heeft verstopt. Hij hoopte dat Dhana's arrestatie een revolutie zou ontkete nen. Dan is het echter allemaal te laat, Dhana bereidt zich voor op haar dood. Candice, verliefd op Ferris, be kent hem haar liefde, maar Ferris wil na de doorgemaakte ellende Malakka verlaten om er nooit meer terug te keren. (18 jaar). PROLONGATIES STUDIO heeft deze week de film „Lieve, lieve John" in roulatie ge nomen, nadat ze vorige week in Lido heeft gedaaid. De film is door de centrale keuring toelaatbaar ver klaard voor 18-jarigen en ouderen. Van de kath. filmcentrale is geen keuringsresultaat bekend. TRIANON heeft voor de tiende week „Goldfinger" op het programma. (18 jaarklasse). Jeugdmeerkampen om Zuidholl. kampioenschap Dit weekend organiseert de AV Holland op de Leidse Hout sintelbaan jeugdmeerkampen om het Zuidhol lands kampioenschap. Zaterdag van gen de wedstrijden aan om 15.00 uur. De volgende onderdelen zullen ver werkt worden: Jongens A: kogelsto ten, 100 m en hoogspringen; jongens B: 80 m horden, verspringen en speer werpen. Zondag begint het programma om 14.00 uur. Ook de meisjes A en B ko men dan aan de start. De diverse groepen krijgen de volgende onder delen af te werken: Jongens A: 110 m horden, speerwerpen, verspringen en 1000 m; jongens B: 100 m, hoogsprin gen, kogelstoten en 600 m; meisjes A: 100 m, 80 m horden, kogelstoten en hoogspringen; meisjes B: 80 m hor den, kogelstoten en hoogspringen. Er nemen totaal 80 deelnemers aan de meerkampen deel, waaronder alle top junioren van Zuid-Holland. Archeologische voorwerpen ontvreemd De 33-jarige tekenaar J. de V. uit Groningen hoorde gistermorgen een gevangenisstraf van een jaar met af trek van voorarrest tegen zich eisen, waarvan twee maanden voorwaarde lijk met een proeftijd van drie jaar en ondertoezichtstelling en behande ling van een psychiater. De V. had zich te verantwoorden wegens diefstal van een groot aantal archeologische voorwerpen uit die col lectie van 't biologisch-archeologisch instituut van de rijksuniversiteit te Groningen. Hij bekende ongeveer 300 prehistorische voorwerpen te hebben verkocht. Hij verklaarde er 4000 voor ontvangen te hebben en dit te hebben ged'aan omdat hij in finan ciële moeilijkheden verkeerde. Al te gemakkelijk Zowel de officier van Justitie als de raadsman van verdachte merkten op, dat de diefstallen wel wat al te gemakkelijk konden worden ge pleegd. De voorwerpen lagen in la den en bakken en er heerste een slordige nonchalante sfeer. De zaak was aan het rollen geko men, doordat de directeur van het instituut de tip kreeg, dat in het zui den des lands prehistorische voor werpen werden verkocht, kennelijk afkomstig uit de collectie Groningen. Na inventarisatie bleken van 1960 tot 1905 ongeveer driehonderd voorwer pen te zijn weggenomen. over veertien dagen. Lees volgende week In de nlenwe LIBELLE het exclusieve verhaal over het ont staan van de vriendschap tussen onze Kroonprinses en Klaus von Amsberg. Einde lij k worden de vele vragen rond deze vorstelijke romance beantwoord door vrien den van prinses Beatrix, die van zeer nabij deze liefde zagen ontluiken. In dit belangrijke nummer van LIBELLE ziet u tevens nog nimmer gepubliceerde kleu renfoto's van deze twee verliefde mensen, samen stoeiend in de Zwitserse sneeuw samen genietend van wellicht de laatste onbezorgde dagen van hun Jeugd.» het verrassende, exolualeve nieuws én ook nog als premie de schitterende roman: DE GASTVRIJE BARONES. Handtekening I, Postbus 102, Haarlem. ABONNEER U NU OP Q Als extra verrassing een pracht roman cadeau! GERUCHTEN in het Voorscho- tense voetbalwereldje hoe lang circuleren ze al, misschien al ja ren? blijken tóch een reële achter grond te hebben. Dinsdag zal op de jaar vergadering van SVLV aan de leden gevraagd worden of het be stuur verder mag praten over fusie met Rouwkoop. Een week later zal Rouwkoop aan de leden hetzelfde vragen. Hoewel die besturen van beide ver enigingen met elkaar beslist nog niet tot overeenstemming gekomen zijn over die vorm van samenwerking is men wel tot de bevinding gekomen, dat verder praten weinig zin heeft, zolang de leden hun standpunt niet hebben kenbaar gemaakt. Men wil dus nu in het stadium- van-spijkers-met-koppen-slaan ko men. „Voorschoten is een gemeente van behoorlijke grootte, maar zolang we de aanwezige krachten blijven ver delen komen we nooit hogerop", is de veel gehoorde klacht. Men wijst dan op het feit, dat het telkens weer onmogelijk bleek een redelijke rol te vervullen in de grote competitie Zo als bekend spelen beide verenigingen in de eerste klasse van de LVB. In het verleden speelde een van de clubs wel eens in de vierde klasse van de KNVB, maar het verblijf in de grote bond was meestal maar van korte duur. IÏOEWEL DE WENS tot fusie by Rouwkoop het sterkst leeft is men ook in het SVLV-kamp niet on genegen over samenwerking te pra ten. De moeilijkheid bij SVLV schuilt echter in de idieële doelstelling. Het grote probleem voor SVLV zal zijn hoe men in de toekomst, indien het tot samenwerking komt, de jeugd- vorming in katholieke geest kan waarborgen. SVLV staat hiermee voor een niet geringe taak. Het stre ven naar openheid is weliswaar een schone deugd in het katholieke kamp, doch hoe men die openheid in de praktijk moet realiseren, zondier met het badwater ook het kind weg te gooien, is niet altijd duidelijk. Op voetbalgebied kennen wij geen voorbeeld. SVLV, indien het tot ver dere samenspraak met Rouwkoop en eventueel een fusie besluit, zal pio niersarbeid moeten verrichten. Met alle risico's van dien. Hoe de zaak voor het katholieke SVLV zal ver lopen is uiteraard niet te voorspellen. Te hopen is het slechts, dat de le den van SVLV niet eerder dan na wijs beraad en op grond van heel, heel zware argumenten de machtiging tot verder praten aan hun bestuur zullen geven. Van een „avontuur" alleen omwille van het spelpeil zal geen sprake mogen zijn. H. Atletiekwedstrijd bij De Spartaan De Spartaan organiseert zaterdag middag te Lisse een jeugdcompetitie- wedstrijd en een competitiewedstrijd voor heren in de eerste klas. Aan de jeugdontmoeting nemen deel jongens C-D van Sportclub Reeuwijk en Spar taan 1, 2, 3 en 4. Bij de meisjes C-D eveneens beide verenigingen. De aan vang van de wedstrijd is 3.30 uur. De herenwedstrijd gaat tussen De Spartaan en de Bataven. De vereni gingen komen in de volgende for maties uit: Spartaan: 100 m: G. den Linden, Th. Rooyakkers; 400 m: W. v. Ger- ven, J. v. d. Water; 800 m: J. Ven- nooy, W. v. Gerven; 5000 m: P. Bee- len, B. Smit; 110 m horden: S. Rooy akkers, G. Verhaar; ver: H. Dahl- kamp, Th. Rooyakkers; hoog: P. Wil denburg, H. Dahlkamp; pols: G. Ver haar, P. Wildenburg; discus: J. Rooy akkers, A. l'Abee; kogel: J. Rooyak kers, H. l'Abee; speer: G. der Linden, J. v. d. Water. Bataven: 100 m: Th. v. Rooyen, Chr. Hulshof; 400 m: Th. v. Rooyen, B. v. Dinten; 800 m: H. Verdegaal, A. Belt; 1500 m: B. Kraan, J. Kraan; 5000 m: H. Kraan, J. Kraan; 110 m horden: M. Spadon, G. v. Nieerk; verspr.: W. Gallert, H. Schoenmakers; kogel: J. Verkley, J. Pajcin; hoog: P. Bank, B. Ouwerkerk; discus: J. Verkleij, G. v. Niekerk; speer: Th. Verplanc- ke, F. Gallert; pols: C. Hulshof, B. v. Ouerkerk; 4x400 m: E. v. Bentum, Th. v. Rooyen, H. Verdegaal, B. v. Dinten; 4x100 m: C. Hulshof, W. Gal lert, P. Bank, G. v. Niekerk, N. v. Doornik. Res. L. de Koning, P. Brugman. Ploegleider: Th. Verplancke. v,o, HOBBY- OF CAMPING SHIRT In beschaafde ruitdessins. Voor werken en luieren in de tuin. r* AP" Zolang de A Ua voorraad strekt W w W Haarlemmerstraat 172174179 Herenstraat 9 MIDZA (Advertentie) Roodenburg Tot besluit van het wedstrijdseizoen spelen het eerste en het tweede elftal zondag tegen elf tallen van de derde-klasser Assen delft. Er zullen in beide elftallen eni ge nieuwelingen worden getest. In het eerste elftal, dat speelt om 2.30 uur, zijn o.m. opgesteld Aat Hey- mans, die van LFC overschrijving vroeg, en De Vos (ex-RVC). Het 2e elftal speelt om 12 uur. GDS Zondag- speelt GDS zijn laatste competitiewedstrijd van dit seizoen tegen RVC uit Reeuwijk. Wanneer uit deze wedstrijd één winst- punst wordt gehaald is GDS veilig voor de onderste plaats van de rang lijst De wedstrijd wordt gespeeld op het GDS-terrein, aanvang 2.30 uur. Opstelling: doel: Th. de Wit; achter: J. Blom en G. Snabel; midden: A. Benschop, J. Verbakei en A. Vermeu len; voor: G. M. Snabel, C. Bontje, A. Boekraad, J. Bontje en W. v. d- Werf. Zaterdag wordt met een b-junioren elftal deelgenomen aan het NKS- toernooi dat door RVC wordt georga niseerd. SVLV Dinsdag a.s. is het voor SVLV een belangrijke dag.De hele gang van zaken, kortom alles wat met SVLV te maken heeft zal in het openbaar op de algemene ledenver gadering worden besproken. Het be stuur krijgt vele nieuwe gezichten, 4 leden zijn aftredend. Herkiesbaar is alleen de penningmeester de heer H. Vogelezang. De aftredende heren J. Niersman, G. Klaassen en P. Appel stellen zich niet herkiesbaar. In de vakature van de heer G. Klaassen zal het bestuur benoemen de heer M. Pieterse, voorzitter van de jeugd commissie. Het SVLV-bestuur stelt verder kandidaat als bestuurslid de heren B. Duivenvoorden en J. van Haasteren. Door 5 leden wordt kan didaat gesteld de heer C. Alkemade. Met het vertrek van de heer J. Niers man gaat een man van het eerste uur heen. Hij was lid sinds de oprichting en vele jaren bestuurslid. Op deze vergadering zal ook mededeling wor den gedaan van alles wat is gepas seerd in het afgelopen jaar. Het be stuur zal haar standpunt bepalen in zake een fusie met Rouwkoop. De leden zullen uiteindelijk moeten uit maken hoe het in de toekomst met SVLV zal gaan. De vergadering zal worden gehouden in het clubhuis en begint om 8 uur precies. Wordt gemeente Valkonbur» on geli even? De minister van binnenlandse za ken, de heer Smallenbroek. twijfelt of de gemeente Valkenburg (2500 inwoners) bij Leiden wel voldoende krachtig is om als gemeente te blij ven bestaan. Hij heeft Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland gevraagd hem hierover voor te lichten. De mi nister zegt dit in de memorie van antwoord over de grenswijzigingen in de Leidse agglomeratie aan de Tweede Kamer. Als zou blijken, dat er aanleiding bestaat Valkenburg op te nemen in een groot bestuurlijk geheel, dan zal hij een voorstel daartoe bevorderen. Avonturen van DONALD DUCK VVSB Zondagmiddag speelt WSB 1 op het terrein aan de Zee straat een vriendschappelijke wed strijd tegen Onze Gezellen 1 uiit Haar lem. De wedstrijd begint om 14.30 u. op terrein 2 en VVSB komt in de volgende opstelling uit: doel F. v. d. Burg; achter: H. van Paridon en H. van Amersfoort; midden: Th. Oost- dam, B. v. d- Ploeg en C. Appelman; voor: A. v. d. Ploeg, J. v. Paridon, M. Marneth, G. Rotteveel en J. v. d. Voort. Met 2 jeugdelftallen neemt VVSB deel aan het toernooi, dat DOSR zondag a.s. organiseert. Al en bl vertrekken per extra bus om 10.30 uur vanaf het Witte Kerkje naar Roelofarensveen. Jun. cl spelen om 2 uur op terrein 2 tegen c2 en de pu pillen spelen twee wedstrijden tegen ZLC uit Leiden. WSB a speelt om 3.45 uur tegen ZLC a en WSB b om 3 uur tegen ZLC b. Meerburg Morgen wordt op het Meerburgterrein opnieuw een jeugd- toernooi gehouden en wel voor de c-jumioren. Begonnen wordt om half twee en de deelnemers zijn: St Ber- nardus, RCL, MMO, Haz. Boys en Meerburg. Om 6.15 uur na afloop van het toernooi wordt gespeeld: Meer burg 2-Koudekerk 2. Zondag om 12 uur een ontmoeting tussen twee nieu we juniorenelftallen. KRV al-Meer burg al. KRV Het programma voor de komende dagen ziet er als volgt uit: Hedenavond 19 uur pup. KRV a- Katwijk a, en Quick Boys b-KRV b, aanvang 19 uur. vertrek 18 30 vanaf de Roskam. Zaterdag, pup. KRV c- Quick Boys f, aanvang 10 uur. De c-jun. gaan naar het toernooi van Blauw Zwart, aanvang 14 uur, vertr. per NZH-bus van de halte „De Zon- nehoek. De jeugdcommissie organi seert zaterdag 26 juni de jaarlijkse sportdag voor de jeugdleden en an dere belangstellenden tussen 8 en 12 jaar. De volgende sporten staan op het programma: hardlopen voor de verschillende groepen voor de 14- jarigen en ouder is er een bosloop, verder hoogspringen, verspringen, doelschieten en hindernisbaan. Voor elk onderdeel krijgt de eerste vijf punten en wie de meeste punten be haalt komt in het bezit van 'n prach tige beker. Tevens krijgt elke win naar en no. 2 een medaille voor elk onderdeel. Vrijdagavond om 8 uur is de ledenvergadering, aanvang 8 u. HANDBAL VVSB Zondag jl. wonnen de da mes-senioren hun eerste promotie wedstrijd met 5—3. Zondag wordit de tweede wedstrijd gespeeld om half twee in Naaldwijk tegen Westlandia. Vertrek 11.45 uur. Voor WSB komen uit de dames: A. v. d. Berg, N. v. d. Berg, W. v. d. Berg, R. v. d Berg. A Augustinus. Ans van Dijk. In. Vro lijk, J. Vrolijk, A Duivenvoorde, A. de Jonig en E. Pennings. Jong Ade Zondag kunnen de handbalsters kennis maken met War- munda. We hebben enige wedstrijden op het programma staan. Opstellin gen. senioren: R. Heemskerk, Nel v. d. Poel, Bep v. d. Fits, Rensia van Schie, Bep Verlaan, Laura v. d. Geest, Corrie v. d. Geest Ld., Corrie Uljee, Cobie v. d. Geest, Wil v. d. Geest, Dorien v. Leeuwen. Reserves: Co Olyerhoek en Carla v. d. Geest. Junioren: A. Olyerhoek, W. v. d. Hulst, Joke Borst, Ida Heemskerk, Ria v. d. Geest Pd., Lina Schakenbos, Riet v. d. Geest Ld., Ineke v. d. Geest, Plonie Olyerhoek. Klaien v. d. Geest, Ida v. d. Geest. Res. S. van Kampen en Til van Seggelen. De adspiranten spelen met 2 zeventallen. Ie opstel ling: R. Hartog, Ina v. d. Geest, Ada van Leeuwen. Trees van Zoen, R. v Seggelen, Wil Vink, Corrie Tersteeg. 2e opstelling: I. Olyerhoek. A. Vink, Wil v. d. Geest, A. Borst, Ria Olyer hoek, Nel v. d. Hulst. Gerr'a Olyer hoek. Omtrent d'e tijd kan ik jullie nog niets mededelen, maar dat wordt bekend gemaakt op de opstelling die bij v. d. Poel voor het raam hangt. Een plezierige middag met onze nieu we tegenstandsters.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 12