blijf jong, blijf fit fiets! Het zingende oerwoud Actie prins Bernhard fonds verlengd Vragen ever aardappelkwestie geen apart spreekuur voor fondspatiënten Opslagplaats in de as gelegd Zilveren anjer voor drie Nederlanders Miele er is geen betere! ""I SUSKE^WISKE WOENSDAG 16 JUNI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 Dat is pas vakantie de fiets mee (Advertentie) RUZIEMAKENDE A^EÜDERS GOOIEN MET VAT TEER Evenals volgens de fantasierijke verhalen Kenau Simons Hasselaar tij dens het beleg van Haarlem, hebben gistermiddag op het in aanbouw zijn de nieuwe verkeer sar ea al van Schip hol vier arbeiders, geen halve maat regelen-nemend. een vijfde bij het beklimmen van hun steiger afgesla gen door hem zonder pardon een vat vloeibdre teer over het hoofd te wer pen. Een geluk: de teer was koud. Het slachtoffer, de 33-jarige mon teur J. van Ommen uit Hilversum, werd kennelijk zwart als pek naar de Geneeskundige Dienst op het oude Schiphol gebracht en daar zo goed en zo kwaad als dat ging gereinigd. Vooral zijn haar. gelaat en bovenkle ding waren door de zwarte massa doordrengt. Hij klaagde over een schrijnend gevoel in zijn huid en ogen en werd derhalve later voor na der onderzoek naar het Wil'helmina- gasthuis in Amsterdam vervoerd. Tegen de verdedigers van de stei ger is inmiddels door de dienst lucht vaart der rijkspolitie op Schiphol ter zake van mishandeling en-of vernie ling proces-verbaal opgemaakt. Sinteltjes Steeds meer ver dwijnen oude gebrui ken. Dat is vaak jam mers, soms ook wel goed. Een waarschijnlijk minder bekende tra ditie, die nagenoeg geheel verdwenen is, was een bepaald fa cet van de Katwijkse jeugd. Zij plachten de Voor straat, de hoofdstraat van het stadje, vele malen op en neer te lopen. Jongens en meis jes vormden afzonderlijke groepen. De meisjes kochten bij een winkel in die straat een zak toffees en liepen die demonstratief te verorberen. Wanneer een jongeman nader contact wenste met een be paald meisje, riep hij haar toe: „Hé Nel. heb je een toffee voor me?" Dit geschiedde op nogal ruwe wijze, daar hij immers bij een eventuele afwijzing z'n gezicht moest redden voor zijn vriendjes. Werd dit verzoek toegestaan, dan was het voor elkaar. Lukte het niet, dan kon hij beter zijn aandacht vestigen op een andere zak toffees. In middels is dit grappige gebruik verdwenen, hetgeen niet op de laatste plaats betreurd wordt door de winkelier, die de tof fees verkocht. Spiritus Australis Leidse Bioscopen Aanleiding tot het incident was een ruzie tussen de monteur en de vier op de 9teiger aanwezige andere arbeiders. De laatsten waren er bezig met het teren van eterniet-pijpen,. maar de monteur was van mening, dat dit tegen een gemaakte afspraak was en hij deze middag op de stei ger had moeten werken. Hij sommeer- die zijn mede- arbei ders de steiger te verlaten en begon, toen dezen wei gerden, er tegen op te klimmen, waarop zijn tegenstanders hem met teer begoten. De steiger bevond zich nog geen 2 meter boven de grond. Naderhand verklaarde de monteur, dat hij slechts naar boven klom om zijn gereedschap te pakken, dat nog op de steiger lag. Schilderij van exoositie verdwenen Uit een der expositiezalen van het Zeisterslot waarin sinds enkele jaren de Nederlandse Kunststichting is ge huisvest, is een olieverfschilderijtje verdwenen van de kunstschilder Sal Meyer. In de slotzalen wordt tot het einde van juni een tentoonstelling ge wijd aan het werk van deze in fe bruari overleden Nederlandse schil der. Het schilderij stelt een gedeelte van een boerderij voor met bijge bouwtjes en een grasveld met daar op een paar kippen. De voornaamste kleuren zijn bruin en groen. De ma ten van het doekje, dat in figuratieve stijl is geschilderd, zijn 25 bij 30 cm. De waarde wordt geschat op twee duizend gulden. Drie ieued>e;e Duitsers in Nederlandse cel Drie dagen Nederland zijn voor drie jeugdige Duitsers geëindigd in de cel van het politiebureau te Delft, waar zij zijn ingesloten, verdacht van diefstal van onder meer een auto. De 15-jarige Marlies L. uit Viersen, de 18-jarige Harald P. en de een jaar ouderen Hans K-, beiden uit Keulen, kwamen naar Nederland toen het meisje naar een internaat zou worden gezonden, waarvoor zij niets voelde. Na de treinreis naaT Venlo liftte het trio naar Rotterdam, waar het brood en fruit stal en de nacht in een park doorbracht. De volgende dag ging de tocht verder naar Den Haag, waar in een kleed kamer op een sportveld werd inge broken en overnacht. Op de derde dag besloten de drie naar Duitsland terug te keren. Daartoe stalen zij in Delft een auto. waarmee zij in eerste instantie Eindhoven en na, wegens 'n lekke band, het reservewiel te hebben aangebracht, Weert bereikten. Daar werden ze op aanwijzing van een burger, die argwaan kreeg, aange houden en op transport gesteld naar Delft. DIRECTEUR „AR^H" TE WASSENAAR VOOR RECHTBANK De latere datum waarom de NTS een door Henk de By vervaardigde documentaire over het 25-.jarig Prins Bernhard Fonds zal uitzenden heeft tot gevolg dat de jubïleumactie met de verloting van de tekening Man met hark" van Vincent van Gogh wordt verlengd tot 4 juli. De datum van rekking blijft 15 juli. Aangezien de administratie bij giro en bank enige tijd vergt is het zaak dat men voor 4 juli het bedrag van deelname (25 gulden) overmaakt op rekening P. B. 25.bij de Alge mene Bank Nederland, Amsterdam (giro 5005 A.B.N. Amsterdam onder vermelding van p.b. ƒ25.De tv- documentaire over het werk van het Prins Bernhard Fonds en zijn Anjer fondsen zal worden uitgezonden op zondag 20 juni te 19.30 uur op Neder land 1. Minister Biesheuvel (landbouw) heeft op vragen van het Tweede Ka merlid mej. Kessel (KVP) over de prijzen van consumptie-aardappelen geantwoord, dat er geen vrees be hoeft te bestaan voor een tekort, ge zien de genomen maatregelen en ge zien het steeds grotere aanbod van nieuwe aardappelen. De minister zegt verder dat de prijzen voor de consument plaatselijk soms belang rijk verschillen, maar dit komt om dat de kleinhandelaren nog verkopen uit eerder tegen hogere prijzen in gekochte voorraden. Bij controle is van een onjuiste marge-ontwikke ling niets gebleken, zo zegt de mi nister mede namens zijn ambtgenoot van economische zaken. Het Tweede Kamerlid Voogd van de Boerenpartij heeft de minister van landbouw thans ook vragen ge steld over de moeilijkheden rond de consumptie-aardappelen. Hij wil o.m. weten, waarom al enkele jaren, als de telers de kans krijgen om tegen lonende prijzen af te zetten, er van regeringswege wordt ingegrepen. Verder vraagt de heer Voogd of het juist is om aardappelen te importe ren en welke prijsdaling er is ont staan door de import. Tweede Kamerlid: Het Tweede Kamerlid van Lier (PvdA) heeft minister Veldkamp (sociale zaken en volksgezondheid) schriftelijk gevraagd welke maatre gelen hij kan en wil nemen om een eind te maken aan de „als discrimi natie gevoelde" afzonderlijke spreek uren voor ziekenfondspatiënten. Het kamerlid spreekt van toenemende weerstand onder deze patiënten tegen de door vele artsen gevolgde praktijk en vraagt of de minister het ook niet gewenst acht deze prak tijk zo veel mogelijk te beëindigen, zowel om het'gevoel van discrimina tie weg te nemen als om de schijn van ongelijke medische behandeling te vermijden. Ook stelt het kamer lid Van Lier de vraag of het in het tegenwoordige stelsel van zieken fondsverzekering mogelijk is de ge voelde bezwaren te ondervangen. Brandstoffenbranche wenst meer aandacht De Nederlandse Bond van Brand- stoffenhandelaren heeft vanmorgen op de jaarvergadering in Rotterdam een telegram gezonden aan de rege ring. waarin meer aandacht wordt gevraagd voor de moeilijke positie van de ondernemers in deze sector, in het bijzonder van de detaillisten, als gevolg van het toenemende ge bruik van aardgas. De bond juicht de zorgen van de regering voor de mijn werkers en de streek Zuid-Limburg toe, maar zou wel graag willen dat de minister van Economische Zaken zijn bezorgdheid ook en meer effec tief gaat uitstrekken tot de brand stoffenbranche, opdat op korte ter mijn meer klaarheid ontstaat voor de ondernemers. toe aan hen die zich bijzonder ver dienstelijk hebben gemaakt op cul tureel gebied. Dit jaar valt „de zilveren anjer" ten deel aan: de 70-jarige incasseer^ der A. P. M. Lafeber uit Gouda, de 65-jarige kolonel b.d. C. J. W. van Waning uit Reeuwijk en de 75-jarige jhr. F. J. E. van Lennep uit Amster dam. De heer Lafeber krijgt de onder scheiding voor zijn verhandeling over de eigenaardigheden van het Goudse dialect, die is ondergebracht in de bibliotheek van de Koninklijke Academie voor Wetenschappen in de hoofdstad. Stamboekjachten. Kolonel Van Waning ontvangt „de anjer" als oprichter van het zg. stam boek, dat zich bezighoudt met de re gistratie van alle ronde en platbo- demjachten in Nederland. Prinses Beatrix heeft destijds als eigenares van het Lemster-aakjacht „de Groe ne Draeck" het beschermvrouwschap van „het stamboek" op zich geno men. Jhr. van Lennep valt de onder scheiding te beurt voor zijn werk zaamheden als voorzitter van de vereniging „Rembrandt", zijn ver diensten voor de Amsterdamse mo numentenzorg en voorts zijn cultuur historische geschriften. De opslagplaats van de meubelin dustrie Luymers en Wiggers in Aal ten is gistermiddag met de gehele voorraad voor verzending gereed liggende meubelen uitgebrand. De schade wordt op ongeveer 200.000 gulden geschat. De oorzaak van de brand is niet bekend. De brand, die omstreeks een uur in de middag, uitbrak, werd be streden door de brandweren van Aalten en Bredevoort, die later as sistentie inriepen van de brandweer van Winterswijk. Omstreeks half drie was de brand geblust. De bedrijfs gebouwen van de fabriek bleven ge spaard. Z.K.H. de Prins zal op 1 juli in de directie-vergaderzaal van de Alge mene Bank Nederland in de Vijzel straat te Amsterdam weer aan drie Nederlanders „de zilveren anjer" uit reiken. Deze onderscheiding komt Willeke Albert! is haar stem kwijt Het aangekondigd optreden van Willeke Alberti gisteravond in de Stadsdoelen te Delft kon niet door gaan. Er werd meegedeeld dat het Amsterdamse, zangeresje na een voorstelling in Nijmegen haar stem is kwijtgeraakt. Zij zal voorlopig niet kunnen optreden. 4-jarig meisje dood voor huis aangetroffen Gistermorgen is in Amersfoort voor haar ouderlijk huis een meisje van vier jaar levenloos aangetroffen. Het gerechtelijk laboratorium uit Den Haag heeft sectie op het lijkje toe gepast, er is geen uiterlijk geweld vastgesteld. Aangezien het onderzoek nog voort duurt is nog niet vast te stellen wat de oorzaak van het overlijden was. VRAAG WASAUTOMATEN-PROSPECTUS NR. 15 BIJ MIELE. GOUDSESINGEL 92, ROTTERDAM. (Advertentie) I/Èjrü ^.de wmx wonhim De films in de week van 10 t/m 16 juni zijn door de Katholieke Film Centrale als volgt gekeurd: Camera: A Summer place (strikt volwassen) Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Lido: Lieve, lieve John (geen K.F.C. keuring) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lux or: De dag na de invasie (14 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Als de kater komt (alle leeftijden) geprolongeerd Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trianon: Goldfinger (18 jaar) geprolongeerd Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur Rex: De wagenmenners in de arena (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur In een zitting van de Haagse recht bank, gepresideerd door prof. mr. W. F. C. van Hattem, zal vrijdag 9 juli des morgens om tien uur een begin worden gemaakt met de behandeling van de strafzaak tegen de directeur van n.v. Arch te Wassenaar. Terecht moeten staan de directeur, de 49-jarige G. J. B. uit Wassenaar, thans gedetineerd in het huis van bewaring. Hem wordt ten laste ge legd het vervalsen van contracten en boekhoudkundige bescheiden. In de dagvaarding worden vermeld transacties bij verkoop van een cafe- tariabedrijf te Rijen en een kappers- bedrijf te Schagen, welke dubbel zouden zijn verkocht om daardoor een financiering te verkrijgen mid dels een vals huurkoopcontract Voorts zouden vervalsingen in debi. teurenkaarten zijn gepleegd, waar aan de boekhouder der n.v. zijn me dewerking zou hebben gegeven. Daaruit moest blijken, dat na ver koop van een kapsalon in Den Haag en een opticienszaak te Breda nog aanzienlijke vorderingen open ston den, hetgeen in strijd met de waar heid was. Aetherklanken DONDERDAG 17 JUNI HILVERSUM I. 402 M. 7.00 KRO. 11.45 VPRO. 14.15-24.00 NCRV. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Ouverture: report en commentaren, wegeninformatie en lichte gram. (7.30 -7.40 Nieuws; 8.00 Overweging). 8.30 Nieuws. 8.40 Hoogmis. 9.35 Waterst. 9.40 Stereo: Volksliedjes uit Amerika en Europa. 10.00 Sextuooi: gevar. mu zikaal progr. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.45 Klas. gram. 12.30 op het land, gesprek. 12.27 Meetedel, t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nieuws. 12.40 Deze week. 12.45 In - de zomer - uit: wetenswaardigheden en muziek. 13.15 Metropole-orkest en solisten: amus. muziek. 13.45 Voor die vrouw. NCRV: 14.15 Lichte orkestmuz. en trompet. 14.30 Mod. orkestwerken (gr). 15.30 Viool en piano: klas. muziek (opn). 10.00 Bijbeloverdenking. 16.30 Instr. trio (opn): mod. muz. 17.00 Klassieke gram. 17.15 Lichte gram. voor de tie ners. 17.50 Sportrubriek. 18.10 Lichte orkestmuz. 18.30 Sociaal perspektief, lezing. 18.40 Halte: gevar. progr. voor twintigers. 19.00 Nieuws en weer- praatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Kin derkoor met orgelbegel.. 19.45 Klas. kamermuz. (gr). 20.00 Zomermozaiek: gevar. progr. 21.55 Kerkorgelconcert: klas. muz. 2.30 Nieuws en SOS-ber. 22.40 Avondoverdenking. 22.55 Boek bespreking. 23.05 Platennieuws. 23.30 Vers in het gehoor: voordracht en muziek. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II. 298 M. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00-24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gram. (8.25 De groente man, praatje). 8.45 Morgenwijding. 8.55 Klas. gram. 9.00 Mod. orkestmuz. 9.35 Voor de vrouw. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Lichte gram. (11.00 Nieuws). 12.00 Licht ensemble amus. muz. 12.27 Mededel. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Dansorke9t met zanigso- listen. 13.00 Nieuws. 13.10 Actualitei ten en gram. 13.25 Beursber. 13,30 Stereo: Radio Filharm. Sextet: mod. en klas. muz. 14.15 Huishoudelijke zaken, praatje. 14.30 Jeugd en ritme. 15.00 Actualiteiten. 15.30 Lichte gram. (16.00 Nieuws). 16.30 Stereo: Albmez- zo en piano: klas. en mod. liederen. 17.00 Voor de jeugd. 18.00 Nieuws. 18.15 Aktuaiiiteiten. 18.20 Uitz. v. d. ARP. 18.30 Licht progr. en sportak- tualiteiten. 20.00 Nieuws. 20.05 Zo meravondconcert: klas. en mod. muz. (20.40-21.10 Zelfportret v. een schrij ver, klankb.) 21.50 Orkestenparade. 22.30 Nieuws. 22.40 Aktualiteiten. 23.05 Ddscotaria: nieuwe gram. platen. 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NEDERLAND I. NTS: 14.00-14.30 Teleac. KRO: 15.00 -15.35 Gevar. progr. NTS: 19.00 Nws in 't kort. 19.01 Barend de Beer. 19.06 De Verrekijker, Intern, jeugdjour naal. 19.15 Van gewest tot gewest, re gionaal weekjournaal. KRO: 19.35 The Lucy Show (Lucy goes into po litics) TV-film. NTS: 20.00 Journaal en weeroverz. KRO: 20.20 Brandpunt. 20.50 De grote Katarina, toneelspel. 22.00 Kijk op Kunst. 22.30 Epiloog. NTS: 23.35-22.40 Journaal. NEDERLAND H. NTS: 20.00 Nieuws in 't kort. AVRO: 20.01 De sohone heks, TV-filrn. 20.25 Wide world of sports, een kaleidos- coop van sport en recreatie. 21.00- 22.10 Goddelijk dromen, amus. progr. door J. M. ELSING 29) Ach, ach, moesoengoe, kijk ons aan, wij zijn oud en ziek! Hoe kunnen wij door het oerwoud komen om onze broeders te zoeken? Trommelt ze op met de tamtams of schreeuwt ze bij elkaar! Het kan mij allemaal niet bommen! En uit gerukt nu, mars! Vanavond een ieder present of ik laat de hele boel platbranden! Weeklagend, met wanhopige geba ren, verwijderen de ouden zich De blanken hebben dat toneeltje bij gewoond. Colombo vindt - bij de Ma donna dat de adjudant er een Ne romentaliteit op na houdt. Greta is van mening dat heel Kongo een bar baars spektakel is en Kotawski staat aan de zijde van Dubois. Zijn leuze luidt: De taal welke de negers het best verstaan is die van de chicotte! Met dit alles is het meer dan tijd geworden om de reis voort te zetten. Ze drukken de adjudant een laatste Naar een gegeven van M. Haugen maal de hand, wensen hem veel suc ces met zijn expeditie en gaan weer opnieuw aan boord. De loopplank wordt ingehaald, de meertouwen ge vierd. Even later manoeuvreert de „Boelaya" naar het midden van de rivier en zet haar weg voort naar Ilebo. De hemel zit vol vuur. Boven de woudranden trilt de loodgrauwe lucht van de hitte. Mensen en dieren hou den zich verscholen voor het boos aardige, gloeinde oog van Joewa (de zon). Het is alsof de „Boelaya" met zijn vuile rookpluim en de bruine Sankoeroe samen door een dode, ver zengde wereld dwalen, begeleid door het geratel van de metalen benen op het onderdek en het weemoedige moké-moké-liedje van de zwarte pei lers op de boeg. Kapitein Kotawski heeft overdag de handen vol. Hij moet schrijfwerk ver richten, de stuurman met raad en daad bijstaan want de navigatie is zeer ingewikkeld bij dit uitzonder lijk droge seizoen en verder een oog in het zeil houden telkens als de vaargeul dicht langs de rechter oever loopt. Ze bevinden zioh thans immers volop in het woongebied van de Basongo's en de directie van de scheepvaartmaatschappij heeft hem op het hart gedrukt, buiten het be reik van de opstandelingen te blijven. Colombo weet niet wat hij moet be ginnen met zijn verweerde handen. Een poging om zich op grond van de champagnefuif nader bij Greta Dorval aan te sluiten is mislukt. Zij heeft hem duidelijk laten voelen dat hij, niettegenstaande al zijn geld, tot een andere wereld dan de hare be hoort. Mismoedig is hij naar het be- nedendek geslenterd, zijn jachtkara- bijn meenemend. Daar heerst niet de gebruikelijke drukte vermits er, we gens het transport van soldaten en arbeiders, in Boelambo geen neger - passaigiers werden aanvaard. Toch is het er voor hem gezelliger dan op het dode bovendek. Zijn wroeterstem. perament schept vreugde in de be drijvigheid die daaT heerst: de machi nisten in de weer met oliekannen en glimmend poetskatoen, die sbokers voor de vuurmuil worstelend met de houtbonken! Dat het er nog warmer is dan boven, deert hem niet. Hij zit aan de rand van het dek, zodat hij te vens uitzicht heeft op de rivier. Tel kens als een wil-blonde zandbank in het verschiet komt, neemt hij zijn karabijn ter hand, want dit is het uur van de krokodillen-sdë9ta. Met tien tallen liggen ze bewegingloos op het zand, door en op elkaar, de reus achtige muilen opengesperd, als ver stard in een gaapkramp. Zij doen denken aan door weer en wind ver vuild bronzen beeldwerk. Pas als de 9tern wheeler de zandplaten dicht is genaderd vluchten de reptielen naar hun element, loom en langzaam, met als het ware automatische bewegin gen het lijkt wel een vertraagde filmprojectie. Tot een kogel van Co lombo's karabijn voor een van de dieren een dodelijke gesel wordt! Daarop ontstaat op alle zandbanken uit de omtrek een geweldige paniek. De muilen klappen smakkend dicht. Het is alsof de lichamen met een schok worden opgetild. Het wordt dooi een wilde vlucht van de tegen elkaar kwabbende monsters en het water is vol gebruis, veroorzaakt door forse staartslagen. Eén krokodil blijft gewoon liggen, door haar po ten gezakt, met de buik tegen de aarde: de jachtfcrophee. Heel dit schouwspel duurt maar enkele minu ten. Pika! roept de blanke als de boot voorbij de gedode krokodil vaart. En de machinist laat de stoomfluit even gillen, een snijdende zegegil. Daarop buigt Kotawski telkens het hoofd even over de bovenreling en roept tot de Italiaan: On s'amuse comme on peut! Greta ligt op het bed in haar ka juit. Het zweet parelt haar op het voorhoofd. Nog een paar dagen en deze beproeving is voorbij. Eenmaal te Ilebo zal ze per vliegtiug verder reizen en dan is het nog maar een kwestie van uren voor zij. yjeèr thuis zal zijn, in haar eigen appartement, in Brussel. O, ze kan gerust nu al de balans opmaken van deze Kongoreis. Het is een grote ontgoocheling ge worden. Haar vader is in Boelambo achtergebleven, maar de ontgooche ling zou bijna even groot zijn ge weest als ze samen naar het oude Europa waren teruggekeerd. Terug naar huis! En zo gauw mogelijk! Het is een oplossing, maar opeens herin- neert zij zioh dat haar vertrek naar het zwarte continent een vlucht is geweest. Ach, de twee polen waar tussen het leven van deze jonge vrouw draait, heten ontgoocheling. „Alles wat je verlangt heb je steeds gekregen" Zo luidt het wiegeliedje dat zowel moeder als tante en ook vader haar steeds hebben voorgezon gen totdat zij alle boeien verbrak en haar eigen weg ging, een slingerweg die tot niets heeft geleid en alleen het twijfelachtig voordeel heeft ge had dat zij hem vrijelijk verkozen heeft. Naar gelang Greta's leven vordert, wordt het meer en meer duidelijk dat zij inderdaad alles kan hebben wat ze verlangt, vooropgezet dat het met geld verkrijgbare dingen betreft, zoals bijvoorbeeld: een prachtige bontmantel, een weelderig apparte ment, een zomerseizoen aan de Ri- vièra en de winter in het ski-gebied van Arosa, vrienden om mee te fui ven en de mooiste geschenken die men zich kan dromen. (Wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1965 | | pagina 2