Amstel Bier 4 life™ Gebotteld Plezier! SO grof geweven rayon linnen r r Speciale-i stoffen verkoop magazijnbediende en jongste magazijnbediende jongensmarkt J eek cloppenburg DINSDAG 8 JUNI 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 12 Amstel pullen Prachtpils en Oud Bruin: kwaliteit èn gemak voor dezelfde prijs.. Gerzon brengt u een fantastische aanbieding in fijn en grof geweven rayon linnen, de meest gevraagde modestof van dit seizoen. Prachtige kwaliteiten in een enorm uitgebreid kleuren- assortiment: marine, bleu, beige, rose, gele en rode tinten. Extra breed130-140 cm, daardoor is deze exceptionele aanbieding extra voordelig: 75 JAAR UW MODEHUIS fg Gratis schoorsteenve gen als jubileum-aanbie ding. Als U nu clt_ haard of verw. door ons laat schoonmaken. Sinds 1875 Stouten, Schelpenkade 23. tel. 21751. Gevr. een net meisje van 15 a 16 jaar; event, reiskosten worden ver goed. Van der Meulen, Oude Rijn 36, Leiden, tel. 24047. een nieuwe kanu, ccu-j/ci- soons, bij H. Verhaar, Kolk 19, Oud-Ade. Hoogovens Umuiden kan direct tijdelijk beschik, bare arbeiders plaatsen. 23 - 50 jaar. Tel. tot 's avonds 5.00 uur: 02550 - 6611 toestel 1111. Week loon f 162.- bruto in ploe gendienst Opzegging uwer zijds per dag. GEMEENTE LEIDEN Exploitatie Stadsgehoorzaal Burgemeester en Wethouders van Ledden stellen de gelegenheid open in te schrijven voor de exploitatie van de Stadsgehoorzaal per 1 septem ber 1965, voor een periode van 3 of 5 jaren. Deze exploitatie omvat: 1. het voor eigen rekening exploiteren van de koffiekamers en de ves tiaire c.a.; 2. het tegen een vaste jaarlijkse vergoeding voor de gemeente verrichten van een aantal werkzaamheden in het gebouw, zoals het verhuren van de zalen, het verwarmen en verlichten van het gebouw, de zorg voor de toneelinrichting, het dagelijks schoonhouden van alle ruimten, enz., waarbij loonstijgingen e.d. onder bepaalde voorwaarden worden ver rekend; een en ander zoals nader omschreven in de ontwerp-exploitatie-overeen- komst, welke van heden af verkrijgbaar is op de afdeling Openbare Wer ken der gemeente-secretarie, kamer 112, Stadhuis. De inschrijving voor de onder 1 bedoelde exploitatie van de koffiekamers en de vestiaire c.a. dient, met vermelding van de daarvoor te bieden jaar lijkse som, alsmede met de bereidverklaring tot het verrichten van de onder 2 genoemde werkzaamheden in het gebouw, uitsluitend te geschie den op eveneens aldaar verkrijgbare inschrijvingsbiljetten. De inschrijvingsbiljetten, voorzien van een verklaring van borgstelling, moeten uiterlijk 5 juli 1965 bij Burgemeester en Wethouders worden in gezonden. „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstr 16. tel. 26854. T Kampeershow 1965 Iedere dag van 96 uur hebben wij een uitgebrei de kampeershow in onze enorme showroom achter onze winkel. Natuurlijk Leiden, aanwezig. Parkeerruimte N.V. Gebr. Rolff's Handel Mij. GROOTHANDEL IN ELECTR. MATERIALEN EN -APPARATEN. SPLINTERLAAN 152 LEIDERDORP vraagt: Prettige werkkring. Goed loon. deze woensdag, donderdag en vrijdag zolang de voorraad strekt mode tot uw dienst groot nieuws... goed nieuws! De Jongensmarkt aanbiedingen van p&c zijn reeds jaren lang een groot succes. Daarom heeft p&c besloten vanaf vandaag regelmatig te gaan adverteren met de Mode- Markt: binnen- en buitenlandse modesnufjes uit alle afdelingen, die u bijzonder zullen interesseren. En...wij zullen udezemode-buiten- kansjes aanbieden (op woensdag, donderdag en vrijdag) voor zeer prijzen. Zomerpantalons (voor heren) In Terlenka/cotton lichtgewicht, dus ideale mode voor zorgeloze vrije tijd. 22.75 Bel-0-Fact Herenshirts In modern til a til en smalle streep jes. Modern boordmodel met lange punten r 9.95 Zomerpantalons (voor dames) Franse Marine-stijl. In „Fortel', de nieuwste Amerikaanse importstof. Kleur: woestijnzand. 16.75 Jongens sportshirts (leeft 4-14 jaar) In oersterke no-iron kwaliteiten. Kies uit vele ruitdessins. 4-6 jaar 3.90 kleine stijging per maat Jongens ankiets Stretch cotton. Sterk, en gemak kelijk wasbaar. 2 paren verkoop I Schoenmaat 25/32per paar 1.95 Per 2 paar 3.50 kleine stijging per maat Jongens zomerpantalons (leeft. 12-17 jaar) Van ijzersterke katoenen gabardine. In het moderne Sahara-beige. 10.75 Jongens pyjama's Fleurige strepen in katoenen keper. 4 jaar 5.75 kleine stijging per maat Geengelegenheidomzelftekomen? Bel, bestel, p&c bezorgt 't thuis. Telefoon «1710-31747

Leidse Courant | 1965 | | pagina 12