PHILIPS portable deze tas van 12.50 A3" Uw 3-smaken-toetje in 10 seconden klaar: DREEF - DREEF Ligtvoet *n Gulle vakantiegjft van Philips: een grandioze draagtas van f 12.50 voor slechts f2.50 om een wereld van muziek in mee te nemen. Of om cadeau te geven aan zoon of dochter. Of voor een van de vele andere mogelijkheden. Die échte, vol waardige draagbare radio (f139.-) biedt u zuinige super transistors, een speciale portable-luidspreker met een vol, rond geluid en twee golfgebieden met zeer veel stations. In die extra voordelige draagtas bevindt zich de technische en akoes tische ervaring van Philips. rnuinn o Kan het lekkerder, sneller, kleuriger? klaar! Geef ze die kleurige „driedekker", rode frambozen limonade vanillevla frisse blanke yoghurt Volwassenen vinden het heerlijk kinderen een féésten iedereen lepelt volop gezondheid! Vraag morgen vla en yoghurt aan uw melkman voor die vurrukkullukke vla-flip! Vanille vla-flip rood - geel - wil. frambozenlimonade, vanillevla en yoghurt Choco vla-flip oranje - bruin - wit: sinaasappellimonade, chocoladevla en yoghurt! Tiener vla-flip Een nieuwe variatie: cola, vanillevla en yoghurt. Heel bijzonder Serveer ook eens 'n Boerenjongens vla-flipBoerenjongens, vanillevla en yoghurt. Heerlijk Toonkamers Dreef Burgsteeg 3, 5, 12 Nieuwstraat 1 4 panden vol met de nieuwste MEUBELEN van lste-klas fabrikaat aparte vormgeving en houtsoorten. Magnifieke bekledingen. Elke prijsklasse. Vakmanschap. Voorlichting 3T Gebruikte brommers. Alle merken grote voor raad. Diverse scooters, en nog enkele B.M.W.-moto ren. Ook voor onderdelen naar Van der Mey, Mid delweg 30, Leiden centr. 3? Markiezen rolschermen alum, jaloezieën. Grootste sortering zonwering Pri ma afwerking. Vraagt in lichtingen en prijs bij het verkoopkantoor van Mel- Cher's markiezenfabriek C. E. J edeloo, Oegstgeest, Juffermansstraat 35, telef. 01710—53105. 3T Voor iedereen en zon der borg of onkosten voor uit kredieten tot 3000.-, voor aankoop meubelen en woningtextiel (lage aflos sing). Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Strikte ge heimhouding. Postbus 353, Den Haag. S Sleutels bijmaken! ps-, Yale-, autokontakt en voordeursleutels. Klaar terwijl U wacht! Tuin banken. tuinstoelen en ta fels en alles voor uw tuin. Hartwijks Ijzerhandel, Nwe Beestenmarkt 5-7-9-4 Leiden, tel. 26627. 3? Zuiver wollen dekens o.a. Van Wijk. Zaalberg. Aabé. Moderne dessins - Woninginr. v. d. Horst. Vyf Meipledn 36, teL 22705, Leiden. CENTKUTUOH9 tui- Kraaierstr. 10 Tel. 32356 Leiden Kniïps), wandelstokken! invaiidestokken. rubber- doppen. Paraplumagazijn Van Oerle, Haarlemmer straat 95, bij de Vrouwen- steeg. Reparaties worden alleen aan le zaak aange nomen.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 8