F Thailandse delegatie liep weg van conferentie in Djakarta Rahman zou Soekarno willen ontmoeten omdat lucky een echte amerikaan is, omdat lucky't helemaal heeft, omdat 't Lucky Strike is, daarom liever lucky GIVE A MAN A LUCKY op Haarlemse keuring FINANCIËLE POSITIE GEMEENTEN ONDERWERP KVP-VERGADERING RUSSEN KRIJGEN WEER OOG VOOR VERDIENSTEN VAN STALIN Dodelijk ongeval op kruispunt Sassenheim Noord WOENSDAG 21 APRIL 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 Amerikaanse traditionalisten verliezen leider Thailandse delegatie, onder Kardinaal Shehan van Baltimore heeft prof. dr. G. A. de Pauw, leider van de Catholic Traditionalist Move- men, verklaarde hij gisteren in een door zijn ministerie uitgegeven com muniqué, dat de Noord Vietnamese meny» opgedragen zich van deze be delegatie volop gelegenheid had ge- weffiög los te maken. Prof. De Pauw kregen haar standpunt naar voren heeft hieraan gevolg gegeven. Hij te brengen, terwijl andere afgevaar- beperkt zich voortaan tot zijn ver- digden, onder wie die van Thailand, plichtingen als professor in het ker- de gelegenheid werd onthouden de kelUk recht aan het seminarie van hunne tot uitdrukking te brengen. Emmitsburg. __n - u„-nT( De Thailandse delegatie kan de leiding van mïnister~van "buitenland- door de Noordvietnamese gedelegeer- j De in België geboren priester, die se zaken Thanat Khoman, die naar de geuite opvattingen niet onder- de laatste weken een golf van publi- Djakarta was gezonden ter bijwo- schrijven, aldus de ministeriële ver- citeit in pers en T.V. verwekte tegen ning van de plechtige herdenking van baring, en nog minder de politiek de vernieuwing binnen de Kerk, de eerste Afro-Aziatische conferentie, en daden van agressie, terreur en beeft in een verklaring meegedeeld, tien jaar geleden in Bandoeng ge- imperialistische expansie, die het dat hij „de vlag van het katholieke houden is weer naar Bangkok terug- communistische Noord-Vietnam tegen traditionalisme zou proberen over te gekeerd omdat naar haar oordeel zÜn naburen bedrijft dragen aan eenieder, die daartoe be delegaties van communistische lan- Evenmin kunnen regering en volk reid is." den de herdénkingsplechtigheden te van Thailand hun steun geven aan In een latere verklaring deelde hij eigen bate trachtten te misbruiken de Portiek van vernietiging van Ma- mee, dat hij de leiding van de be door de kwestie-Vietnam ter sprake leisië. een vriendschappelijk buur- weging had overgedragen aan een te brengen en te proberen steun te land van Thailand. priester, die hij echter weigerde met krijgen voor hun politiek van agres- ..Bangkok Post" meldde giste- name te noemen, sie tegen Zuid-Vietnam. ren> premier Pham Van Dong In deze tweede verklaring zegt hij van Noord-Vietnam had getracht de verder, dat hij niet bij paus Paulus Nadat minister Thanat Khoman feestelijkheden in Djakarta te gebrui- in beroep zal gaan tegen de beslis- maandagavond bij aankomst in Bang- ken 6611 forum voor propaganda sing van kardinaal Shehan, maar dat kok reeds verklaard had, dat Noord- en bet verkrijgen van de steun der het feit, dat hem nu het zwijgen op- Vietnam niet gerechtigd was aan de Afro-Aziatische landen voor de agres- gelegd is, aan de tot dusver nog klei- herdenkingsplechtigheden deel te ne- f^eve oogmerken van Noord-Vietnam ne beweging van traditionalisten de in Zuid-Vietnam. stoot heeft gegeven voor de uitgroei tot een krachtige organisatie, welke Premier Abdoel Rahman van Ma- de meerderheid der Amerikaanse leisië heeft zich bereid verklaard, priesters en leken representeert. Tot president Soekarno te ontmoeten om dusverhad de beweging 50.000 ad- te proberen een oplossing te vinden haesiebetuigingen van de ongeveer voor het geschil tussen beide landen. 40 miljoen Amerikaanse katholieken. Dit is gisteren bekend gemaakt door De president van de jonge verenig- de specia'e afgezant van de Japanse de republiek Tanzania (het vroegere SJojiro Kawasjima, die eerst Tangajika en Zanzibar), dr. Julius Djakarta is geweest en nn m Ma- K. Nyerere, is vanochtend voor een leisie vertoeft, officieel bezoek van drie dagen aan ons land met de regerings-Friend- ov ship uit Londen op de vliegbasis ,df £?rs voorzichtiger uit. Hij haar man, die zij beslechtte door Soesterberg aangekomen. Prins Bern- ffh, v~?w®3lma ""S. Yoor" hem cerst met een deegroller op het hard. gekleed in het generaalsuni- ?teUen h.ad gedaan en dat Maleisie hoofd te slaan en vervolgens, in bij- form van de luchtmacht, begroette de r ef.ns Is "l®1 "de grondbeginselen zijn van haar zeven kinderen, drie Afrikaanse gast, die wordt verge- 5fF?ïnde Je.„VTe^za^neregeling revolverschoten op hem te lossen, zeld door een uitgebreid gevolg, on- I!?. b 5nS De vrouw meldde zich b« de Poli' der wie vijf ministers echter nog in het verkennende sta- tie en het slachtoffer werd in zeer Op de vliegbasis stelde prins Bern- m mel kritieke toestand in een ziekenhuis hard, na de hartelijke verwelkoming .J?Panners opgenomen. Deze echtgenoot was in de druilerig koude regen, zijn gast Mus de munster van overigens niet het eerste slachtoffer eerst voor aan premier Cals, die hier- tt;; j+ m.. van. v?' Calabria afkomstige, mee zijn officiële debuut als premier V°0T de eerste maakte. Ook minister Luns en de ie- Hnv rSk «Jiff 8 ma If een man' t,oe,n Z,J den van de staf van nrirn Bernhard - pI!esident Soekarno zou in nog maar elf jaar was, en enkele ja- werdln voorgeïteïd Bomhard dieperiode de Japanse hoofdstad be- ren later doodde zij in Nancy haar In hofauto's en voorafgegaan door 66,1 ontmoeting tussen eerste echtgenoot. In beide gevallen een uitgebreid de leidera m0®el«k *>u z«"' werd zij vrijgesproken, men in snelle vaart naar paleis Soest- dijk. Daar heeft koningin Juliana /Q\ - - 1 1 haar Afrikaanse gast ontvangen. Laatste stortvloed van narcissen President Nyerere in ons land Vurige Italiaanse De 41-jarige Catherine Campini Abdoel Rahman drukte zich tegen- kreeg zondagavond in Nice ruzie met Moord „op bevel van" 5-dimensionale wezens Voor een gerechtshof in Bonn heeft de 24-jarige beklaagde, Manfred Tra- gert, gisteren gezegd, een taxi-chauf feur doodgestoken te hebben op be vel van zijn „superieuren in de ruim te, een geheime organisatie van vijf dimensionale wezens". Maar ook de mede-beschuldigde van Tragert, de eveneens 24-jaar oude Dino-Dieter Hoffman, had hem langs telepathi sche weg het bevel gegeven. Het slachtoffer, de 28-jarige Karl Heinz Hoch, werd in oktober 1964 met een stiletto doodgestoken. Tra gert wordt van de moord beschul digd en Hoffmann van het aanzetten hiertoe. Hoffmann heeft ontkend Tragert een bevel gegeven te hebben. De rechtbank zal een psychiatrisch rapport over Tragert krijgen. KOSYGIN BELOOFT RUSSEN HOGERE LEVENSSTANDAARD De Russische eerste-minister Kosy- gin heeft beloofd, dat in bet vijfja renplan voor de jaren 1966 tot en met 1970 zal worden gestreefd naar verhoging van de levensstandaard van het Russische volk, naar hogere lonen en naar beschibaar stellen van meer verbruiksgoederen. Volgens het tijdschrift voor gelei de economie zed Kosygin tijdens een besloten bijeenkomst van de staats commissie voor planvorming, dat de lonen direct verband moeten houden met de toeneming der prodaiktiviteit. Hij drong er op aan de politiek van oud-premier Chroesjtsjow het ge durende vijf jaar bevriezen van de salarissen ten gunste van de sociale voorzieningen en vermindering van de produktie van personenauto's los te laiten. Zonder de afgezette premier bij de naam te noemen maakte Kosygin Chroesjtsjows afkeer van autobezit voor de gewone man belachelijk. „Iedereen moest van de bus gebruik maken. Zelfs f abri eksdire t beuren mochten soms geen gebruik van een personenauto maken. Zij leenden vrachtauto's voor het maken van een zakenreis", aldus de Russische lei der. Rode hond-epidemie bedreigt baby's in V.S. Dr. Ridhamd Masland, directeur van het nationale instituut van neuro logische ziekten en blindheid te Washington, verwacht dat er duizen den gebrekkige baby's geboren zullen worden als gevolg van een epidemie van rode hond die zidh dftt jaar in de VS heeft voorgedaan. HAARLEM - De narcissen speelden dinsdag - meteen ook voor het laatst vermoedelijk de eerste viool in de keuringszaal van het Krelagehuis. Alle coryfeeën uit de streek zonden hun paradepaarden in en tal van op merkelijke aanwinsten passeerden de revue. J. W. A. Lefeber uit Lisse liet o.m. de aparte Brilliant Star zien, geel dekblad met oranje kroon en Elton laggert, die een oranjegele kroon op het witte dekblad draagt. Verder za gen we diverse zaailingen van deze firma die er zeer verdienstelijk uit zaken. De fa. Zandbergen-Terwegen ui/t Sassenheim etaleerde en expo seerde tal van kleinbloemige narcis sen voor het merendeel in artistieke bloemstukjes verwerkt. Zeer opval lend was Amber Gate, waarvan het rood van de cup voor een deel in het dekblad is opgenomen. Bijzonder goed waren de twee witte trométzaailin- gen 101 en 102. Grillig van vorm wa ren de zaailingen van de fa. J. Ger ritsen Zn. uit Voorschoten. De platte, gespleten en bizar gebouwde kronen geven deze narcissen een haast voorwereldlijke indruk. We vonden Sologne en Grangerie de meest in het oog springende. Een ju weeltje onder de kleinbloemige nar cissen is Baby Moon, een jonqudlle die buiten pas in mei bloeit en frap pant sterk op het water is. G. Lubbe Zn uit Lisse etaleerde weer een mooie groep waarin de gedrongen gele trompet Gold Medal, de fijmge- tinte trompet Rideau Hall en de grootkronige Spalding Beauty,, zuiver wit dekblad met oranje kroon, de uitblinkers waren. Warnaar Co uit Sassenheim, kwam met een zeer mooie groep naar voren. De prachtig grootkantitge Green Island, wit dek blad met gele kroon, kreeg een ge tuigschrift van verdienste. En over een uitstekende vorm gesproken: de citroenkleunige trompet 49/16 was ook haast vlekkeloos van bouw. Ver der noteerden we van deze firma nog Orion Girl, wit dekblad met oranje cup en Rose Caprice, abrikooskleu- rige cup tegen wit dekblad. Reuzen van gele trompetten bracht G. B. van Rhijn uit Noordwijk. We wisten niet dat er zulke Goliath's be stonden. Vooral Royal Vishbory was een ware gigant. Een dubbele witte narcis met iets oranje in het centrum bracht de fa. C. van Paridon uit Noordwijkerhout naar voren onder de naam Amusement, terwijl we van o.m. de gele trompet Louis Armstrong de fa. G. H. Rotteveel uit Noordwijk noteerden. BIJGOED De fa. G. Beukers uit Noordwijk liet weer beste gladiolen primulinus zien. Prima van kwaliteit waren o.m. de oranjerode Prominence, de abri- kooskleurige Antoinette en de rode Life. Het Proefstation voor de Bloem bollencultuur te Lisse Met zowaar al Engelse irissen zien, hetgeen bijzon der vroeg is. De tulpen waTen niet zo rijk ver tegenwoordigd, maar dat is nog maar een kwestie van een week. Nu was er van E. v.d. Schoot uit Hillegom de rose greigid Sweet Lady en de gele Kings Orb en zag men de prachtige Oranje Zon van C. Breed uit Nieuw Vennep en L. Stassen jr. nv uit Hil legom, welke laatste tevens die goe de gele Golden Empress voor het voetlicht bracht. De prachtige Golden Melody werd door P. Hermans uit Voorhout ingezonden en de greigii Margaret Herbst etaleerde P. Dames uit Lisse. De gele sport uit Parade Showde J. C. Nieuwenihuds uit Losse onder de naam Golden Parade en Ge- brs. Faase uit Noordwijk besloten de rij met de fraaie karmijnkleuirige Frasquilfca. BEWAKERS SOBIBOR VOOR GERECHT In september zullen in Hagen (Noordrijn-Westfalen) twaalf voor malige bewakers en oud-SS'ers van het vernietigingskamp Sobibor, na bij Lublin in Polen, terechtstaan. Naar van de zijde der justitie in Hagen werd gezegd, zijn in dit kamp 250.000 mensen omgebracht. Het proces zal verscheidene maan den duren. NATIONALE HERDENKING In aanwezigheid van H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins der Nederlanden zal dinsdag morgen 4 mei wederom de na tionale herdenking worden ge houden ter nagedachtenis aan al onze gevallenen. Nadat de Koningin en de Prins om 12 uur bij het nationale mo nument zijn gearriveerd zal Rob de Vries een korte decla matie verzorgen. Vervolgens zullen aan de voet van het mo nument kransen worden ge legd. De Johan Willem Friso kapel zal koraalmuziek ten ge hore brengen. Na de taptoe zal één minuut stilte in acht worden genomen waarna het eerste couplet van het Wilhelmus zal worden ge zongen. De plechtigheid bij het monument eindigt met een de- filé door alle aanwezigen. Tevoren zullen om 11 uur in die Oude Lutherse Kerk en de Nieuwe Zijds Kapel kerkelijke bijeenkomsten worden belegd. In bedde diensten zullen opper- rdbijnen, aalmoezeniers en pre dikanten voorgaan. Na afloop van deze kerkelijke bijeenkom sten begeven de aanwezigen zich in twee stille stoeten naar de Dam, waar erewachten van zee-, land- en luchtmacht staan opgesteld. De erehaag voor koningin en prins wordt gevormd door le den van de voorm. binnenland se strijdkrachten en leden van het veteranenlegioen Neder land. De nationale herdenking, die gehouden wordt onder auspiciën van de commissie na tionale herdenking en het co mité Nat. Herdenking Militaire Gevallenen- vormt een inleiding tot de plechtigheden die op 4 mei in het gehele land zullen worden gehouden. De herden king zal worden bijgewoond door enige duizenden recht streekse nabestaanden van on ze gevallenen uit het hele land. WAPENSCHOUW De drie krijgsmachtdelen zul len op 5 mei ter gelegenheid van de bevrijdingsdag op het oefenterrein „De Vlasakkers" bij Amersfoort een grote wa penschouw houden. De bedoe ling van die wapenschouw is het publiek een indruk .te ge ven van het nieuwe materieel, waarover land- en luchtmacht in de laatste jaren de beschik king heeft gekregen. Aan de wapenschouw - die wordt bijgewoond door ko- niingin en prins - nemen 2200 man te voet, 445 voertuigen van landmacht en 96 vliegtui gen van de luchtmacht deel. Bij de paraderende troepen, die onder commando staan van de commanadant van de 4e di visie, generaal majoor Chris- tam. zijn voorts detachementen van de drie vrouwen afdelin gen van de krijgsmacht en een aantal muziekkorpsen inge deeld. Ook worden veel vaan dels meegevoerd. Aan het pu- bMek zal met geluidsverster kers toelichting op het voorbij trekkende personeel en mate rieel worden gegeven. Volgens welingelichte kringen heeft Pjotr Demitsjev, een secretaris van het centrale partijcomité die op het ogenblik als de belangrijkste man op binnenlandse ideologisch ge bied wordt beschouwd, op een recente conferentie met leidende figuren van pers, radio en televisie en geschied schrijvers nieuwe aanwijzingen ge geven omtrent de beoordeling van de rol van Stalin in de laatste wereld oorlog. Volgens deze nieuwe instruc tie zou Stalin niet meer moeten wor den uitgemaakt voor de man, die in de eerste plaats verantwoordelijk was voor de Russische tegenslagen in de ze oorlog, doch zou een nuchterder oordeel moeten worden geveld, waar in zowel zijn verdiensten als zijn fou ten tot uitdrukking komen. Zonder dat hier van een rehabili tatie van Stalin sprake is en „persoonsverheerlijking" veroordeeld blijft, zouden volgens genoemde krin gen zijn „positieve bijdragen" tot de Russische oorlogsinspanning moeten worden erkend. Waarnemers wezen erop, dat deze nieuwe instructies samenvallen met de omstandigheid, dat de vorige week de naam Stalingrad zowel door de Russische televisie, als in de „Praw- da" en het tijdschrift „Ogoniook" werd genoemd. Zaterdag verscheen een artikel van de hand van maarschalk Ivan Bagra- mian, waarin deze pleitte voor een „rechtvaardiger" beoordeling van de verdiensten en fouten van Stalin tij dens de tweede wereldoorlog. De Kring Leiden van de Katho lieke Volkspartij hield gisteravond in De Burcht te Leiden voorjaars vergadering. Als spreker was uitge nodigd mr. dr. H. H. Schoemaker, lid van de Tweede Kamer der Sta ten Generaal, die sprak over „Het vraagstuk van de financiële verhou ding Rijk-Gemeenten en de werking van de wet kapitaaluitgaven pu bliekrechtelijke lichamen". De spre ker schetste in korte, trekken de functie van de gemeente in de sa menleving. De gemeentelijke taak richt zich meer op het welzijn, dan op de welvaart van de inwoners. De huidige ontwikkeling leidt tot een paradox: de centrale overheid wil zich gaan bemoeien met de gemeen tepolitiek, de gemeenten willen zelf de problemen oplossen. De Wet Financiële Verhouding Rijk-Gemeenten van 1960, die de uit keringen aan de gemeenten regelt uit het zg. „Gemeentefonds", is een stap in de richting van decentralisa tie. Uiteraard is geen van beide par tijen gediend van een politiek van uitersten, beider belang is het hou den van de juiste maat. De financiële verhouding Rijk en Gemeenten is altijd al een knelpunt geweest. De verhouding werd bepaald door fac toren als de algemene structuur van de gemeente, de behoefte van de ge meente aan middelen en de verschil len van de inkomstencapaciteit. Het beleid, dat hierop gebaseerd is gaat te weinig mee met de tijd. We moe ten voor elke nieuwe uitgave dek kingsmiddelen verkrijgen uit de in komsten die aanwezig zijn. De ge meenten raken echter bezorgd want de stijging van de inkomsten blijft achter bij de stijging van de uitga ven (de loon- en materiaal prijsstij gingen en de uitbreiding der ge meentelijke bemoeiingen). De 4% verhoging in de uitkeringen worden teniet gedaan door de prijsstijgingen en daarbij zijn de provinciale uitke ringen verkapt. Het grote probleem blijft dus: hoe de prijsstijgingen moe ten worden opgevangen. De regering ziet dit probleem, maar staat in het licht van de prijsstabilisatie politiek slechts schoorvoetend verhoging van gemeentelijke tarieven toe. Wat de toekomst betreft hangt alles af van de regeringsverklaring van het nieu we kabinet. Wel kunnen we afgaan op uitspra ken vorig jaar gedaan tijdens de be grotingsdébatten door de heer Smal- lenbroek, die nu in het nieuwe ka binet zitting heeft als minister van Binnenlandse Zaken. Deze merkte op, dat de moeilijkheden rond de ge meente-financiering eens goed moes ten worden bezien. Hij constateerde, dat de positie van de gemeenten achteruit ging en noemde het teleur stellend dat gedocumenteerde advie zen niet werden opgevolgd. Na vijf jaren Wet Financiële Verhouding is er geen gunstig beeld. Spreker trok hieruit de conclusie, dat de gemeenten een eigen verant woordelijkheid behoeven, eigen geld inkomsten moeten hebben, dat de politiek van het Rijk de gemeenten in een knelpositie heeft gebracht, maar zag de toekomst met vertrou wen tegemoet, terwijl de KVP-frac- tie ook bewezen heeft open oog te hebben voor de problemen van de gemeenten.. Na de pauze was er ge legenheid tot vragen stellen. De heer M. G. Ham voerde uiter aard naar aanleiding van dit finan ciële beleid het vraagstuk van de Leidse Schouwburg aan. Een zestal sprekers stelden de heer Schoema- kers enige vragen. Tot slot dankte de spreker en sloot de vergadering. LODGE NAAR CANBERRA De speciale afgezant van president Johnson inzake Vietnam, Cabot Lod ge, heeft vandaag de toestand in Viet nam besproken met de premier van Nieuw-Zeeland, Keith Holyoake, en met andere Nieuwzeelandse politici. Toen Lodge het parlementsgebouw in Wellington verliet werd hij door een groot aantal demonstranten op gewacht, die hem verzoekschriften overhandigden. Er werden kreten gehoord als „vuile moordenaars" en „Lodge, kom hier niet meer terug". Nieuw-Zeeland was het eerste land, dat Lodge aandêed om het Ameri kaanse standpunt inzake Vietnam uiteen te zetten. Hij vertrok per vliegtuig naar Canberra en zal daar na de Philippijnen, Formosa, Zuid- Korea en Japan bezoeken. Ongeveer 321.800 West-Berlij- ners hebben in de periode van Goe de Vrijdag tot Paasmaandag 17.00 u. een bezoek gebracht aan Oost-Bar- lijn. SJASTRI ZEGT BEZOEK AAN VER. STATEN AF De Indiase premier, Sjastri, heeft het bezoek aan de Verenigde Staten, dat president Johnson verzocht had tot het najaar uit te stellen, „afge zegd", aldus heeft de minister van buitenlandse zaken, Singh, in het In diase parlement meegedeeld. De In diase ambassadeur in Washington had de Amerikaanse regering gezegd, dat de ongebruikelijke manier waarop aan premier Sjastri gevraagd was zijn bezoek uit te stellen, „waarschijn lijk misverstand in India zal veroor zaken". Premier Sjastri zelf zei, dat hjj wel naar Canada zou gaan, ofschoon het tijdstip misschien gewijzigd zou wor den. Sjastri zou oorspronkelijk op 2 juni in Washington zijn verwacht en president Ajoeb Chan van Pakistan reeds einde deze maand. Op 16 april werd uit Nieuw Dellhi en KaratsjJ meegedeeld, dat premier Sjastri en president Chaan hun bezoek aan de Verenigde Staten hadden uitgesteld op verzoek van president Johnson wegens diens drukke werkzaamhe den. De New York Times wijst in ver band met dezeberichten 'erop, dat het bezoek van president Tsjoeng Hee Park van Zuid-Korea in mei wel doorgaat, volgens de officiëde uit leg vanwege de „zeer rechtstreekse wijze waarop Zuid-Korea bij het Vietnamese conflict is betrokken". De 21-jarige mej. W. P. B. uit Lisse is hedenmiddag om ongeveer half twaalf bij een verkeersongeluk, op 't kruispunt Sassenheim Noord om het leven gekomen. De Volkswagen, waarin zij zat en die door haar ver loofde, de heer L. P. de W. uit Noord- wijkerhout werd bestuurd, stond voorgesorteerd op de Provinciale weg in oostelijke richting. Toen de be stuurder het kruispunt opreed ver leende hij geen voorrang aan een zware vrachtwagen die uit de rich ting Lisse kwam. De Volkswagen werd gegrepen en mej. B. werd uit de wagen geslingerd. Zij kwam daarbij onder de achter wielen van de vrachtwagen terecht. Het meisje was op slag dood. De vol gende week zou mej. B. in het huwe lijk treden. 174 uur op een draad De Fransman Henri Rochatain en zijn vrouw Janyck hebben 174 uur en een kwartier doorgebracht op een metaaldraad, die op een hoogte van vijftien meter boven een wijk van de Zuidfranse plaats Valence was gespannen. Zij sliepen om beur ten, waarbij de wakende helft van het echtpaar er zorg voor droeg, dat zijn of haar wederhelft het even wicht niet verloor. Zondag werd Janyck bewusteloos, waarop haar man haar naar beneden droeg, hetgeen tevens het einde was van hun „luchtverblijf". Het echtpaar Rochatain, dat zijn poging tot vestiging van een record voor het verblijf op een metaaldraad in de lucht zondag voor een week aanving, zegt een wereldrecord op dit gebied te hebben gevestigd. De show van Wout is een unieke kampeerge- beurtends a.s. zaterdag, zondag en maandag op <2* De show van Wout is een unieke kampeerge- beurtenis a.s. zaterdag, zoindag en maandag qp het Schuttersveld te Ledden. 2 Kampeershow Wout Bergers. 15de Jubileum show met een unieke kol- lektie en talrijke attrac ties a.s. zaterdag, zondag en maandag op het Schut tersveld.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 4