Franse grens veroorzaakt grote hinder aan toeringcars lyk- De Gruyter KOELKASTEN vrijdag 2 april 1965 DE LEIDSE COURANT pagtna 13 Protest tegen regering Gentse reetor-n^ignificus biedt zijn ontslag aan Bijzetting te Voorschoten van wijlen jonkvrouwe Schimmelpenninck De rector-magnificus van de Gentse universiteit, prof. Bouckaert, heelt De Europese samenwerking staat nog maar in de kinderschoenen. Maar, 3811 honing Boudewijn zijn ontslag wanneer we de folders, die de Voorlichtingsdienst van de Europese Ge- aangeboden als protest tegen de meerschappen uitgeven mogen geloven, dan is er sinds 1958 al een be- «Weï wn"^ univ'eilitairï onder- hoorlyke vooruitgang gehoekt. De invoerrechten tussen de zes landen zijn bijna verdwenen. De handel binnen de Gemeenschap kon zich meer dan verdubbelenHet vervagen van de grenzen (douane-unie) waar zo en thousiast over wordt gesproken, blijkt echter in de praktijk niet zo vlot te buiten de vier steden Leuven, Luik, gaan als wordt voorgesteld. Grenzen blijven voorlopig nog bestaan Brussel en Gent de mogelijkheid van en niet iedere slagboom zwaait even vriendelijk open, zoals zij dit aan de hoger^ onderwijs wordt geschapen. Benelux-grenzen plegen te doen. Vooral Frankrijk heeft een papleren barrière opgeworpen, die soms bijna onneembaar lijkt. Rouwdienst in de Grote Kerk wijs wil nemen. De maatregelen houden in, dat ook De Luikse studenten zijn deze week, zoals bekend, tegen deze maatregel in staking gegaan. In Gent zyn vyf - studenten een hongerstaking begon- P/ïnif>rPT1 rnmnslnmn e ,-e bepalingen gelden voor een nen jn tent voor het universi- rupivrvil rum [IS lump bus, die naar Spanje gaat, ls duide- teitsgebouw. Na 28 uur op koffie te Instructie ,nstrüctie hebben geleefd deden zij een „drin gende oproep" tot de kamer van volksvertegenwoordigers het wets ontwerp over de „universitaire ex- voorjaar 1964 pansie" niet te aanvaarden. De zakenman of de gewone toerist, die met zijn eigen wagen de Franse De*e maatregel is douaniers passeert, heeft niet soyeel van kr?c,M nadat d'Fr1an binder. Ieder, die met een gerelsehap f minister van Financien op 13 Jan. in een touringcar Frankrijk besoekt, dezt "selrng bad a'^k""dl^- D« komt echter met andere verhalen d,^ers.e reisbureaus hebben hier al R I i „„.JI' terug. Het rijn nl. vreemde eaprio- rekening mee gehouden en hun tiUSSlSCIlC Satelliet UI len, die een Franse douanier uit kan chauffeurs geïnstrueerd, halen met papieren, declaraties en vergunningen voordat de slagboom De heer Van Ark van reisbureau openzwaait. Beuk vertelde ons. dat in het afge lopen seizoen er slechts zesmaal wer- Wanneer een bus bij de grens ge- kelijke moeilijkheden zijn geweest RADARCENTRIJM TELDE komen is, stapt de chauffeur met een met de Franse douane. De chauf- map vol papieren naar het douane- feurs hebben de opdracht gekregen kantoor. Allereerst moet het aantal maar te betalen en de douane in de liters benzine of dieselolie, dat aan- meest vreemde eisen ter wille te wezig is in de tank worden aange- zijn. Te meer omdat zy vaak de geven. Zeventig liter (een schijntje Franse taal niet voldoende beheersen voor de ruimtevaart is een op 22 voor een touringcar) mag nl. belas- en dit door de douane wel eens is februari door de Sowjet-Unie gelan- tingvrij worden ingevoerd en voor uitgelegd als een niet willen begrij- ceerde Kosmos-satelllet kort nadat iedere liter dieselolie meer moet er Pen. De organisatie van Transport- in een baan om de aarde was ge- een belasting van 49 cent en voor ondernemers heeft vorig jaar reeds bracht, in minstens 127 stukken alt- benzine zelfs 69 cent per liter be- verscheidene protesten ingediend, eengeSpaL De stukken zijn door taald worden. o.a b(j de Nederland» ambassade m h t „-Vrdamerikaan» radarcentrum Bleef het bij deze „kleine" forma- Parys, het ministerie van Verkeer waareenomen liteit, dan was er nog geen bijzondere en Waterstaat en het ministerie van reden tot klagen, maar om de grens Financiën, maar zotda te verwach- Hel centrum kon niet vaststellen te passeren dient de bestuurder nog ten was Weef dit ronder resu laat of de satelUet de Kosmos-57 al dan .Vi!ï &.^ÏL,,1^.I."mïïJ.SK niet door de Russen overeenkomstig ruimte uiteengespat DE STUKKEN Volgens de Amerikaanse dienst menten. Een tweetal carnets (Invul- Frankrijk maar roveel als mogelijk len in drievoud) een feuille de route is en nog een aparte vergunning voor het rijden in Frankrijk. Na deze pa pieren warwinkel volgen nog een tweetal bepalingen, waardoor het verboden is per dag meer dan vijf honderd kilometer te rijden en per sonen te vervoeren tussen 23.00 uur 's avonds en 6.00 uur 's morgens. Dit gehele complex van verordeningen maakt het voor een busonderneming dan ook minder aantrekkelijk, een - reis naar Frankrijk te maken. Dat militaire transportvliegtuigen met 27 ton melkpoeder en rundvlees in blik naar Mauretanië gezonden, om zor doende bij te dragen aan de leniging een vooropgesteld plan tot ontbin ding is gebracht. Reeds eerder had het centrum ge was uiteengevallen. MAROKKO BELEMMERT meld-dat de op 28 °ktober n- Re- umnvivivu UMiIMIIULIII lanceerde Kosmos-50 in 97 stukken WESTDUITSE VOEDSELVOORZIENING De Westduitse regering had drie Langzaam-aan-actie aan Oostduitse grens Oostduitse controleurs hebben gis- van de hongersnood, die thans in teravond een langiaam-aan-aetie ge- deze Westafrikaanse staat heerst. De voerd waardoor het wegverkeer tus- drie toestellen waren uit de bonds- 8611 West-Duitsland en Berlijn uren republiek naar Bordeaux gevlogen, vertraging ondervond. Bij de contro- om van daaruit hun reis, via Casa. Babelsberg op de autoweg van blanca, in Marokko, voort te zetten Hannover naar Berlijn stonden ISi naar Port Etiënne, in Mauretanië. De aut(> s» ee" dertigtal vrachtwagens Marokkaanse regering had vergun- en dertig bussen twee uur in de rij. ning verleend voor de tussenlanding A in Casablanca. °P de we6 tussen Hamburg en Berlijn werd eveneens vertraging By aankomst in Casablanca werd ondervonden. Verscheidene vracht- In Ottawa is gisteren op 76-jarige de.bün.aJ^°ff?JdeL3, wa«?ns hier. gedeeltelijk leeftiid overleden eeneraal H D G. e meaegeaeeia, dat zy nun reis worden uitgeladen voordat zy moch- Crerar, 3 commandant van hei "a«Mauretame niet mochten voort- ten doorrijden, eerste Canadese leger, die met ge- A neraal Foulkes een actief aandeel Men neemt in Bonn aan, dat de heelt gehad in de bevrijding van Ne- plotselinge Marokkaanse weigering derland. gevolg is van de gespannenheii Generaal Crerar overleden Canadese bevrijder van ons land In de Hervormde Kerk te Voor schoten is gistermiddag de plechtige rouwdienst gehouden voor wijlen jonkvrouwe L. H. Baronesse Schim melpenninck van der Oye, Vrouwe van Duivenvoorde, Voorschoten en Veur en hofdame honoraire van de Koningin. In de rouwdienst ging voor ds. E. Saraber van Voorschoten en Veur. Toen de kist de kerk werd binnengedragen speelde het orgel het Openingskoor uit de Mattheus Pas sion, waarna pslam 130 3 werd ge zongen. In zijn prediking memoreerde ds. Saraber, dat de jonkvrouwe na het overlijden van haar broer moeilijke jaren had gehad. Ook was het voor haar een zware beslissing geweest, toen in 1960 het landgoed Duiven voorde overging in een stichting, waarvan zy zelf voorzitster werd. Zoals bekend, werd in september '63 het geheel gerestaureerde kasteel voor het publiek opengesteld. Ds. Sa raber, als haar wijkpredikant, kon haar in haar moeilijkheden, nog ver groot door haar ziekte, wel verstaan. Haar moed was bewust te sterven, aldus ds. Saraber. Aan het eind van de dienst speelde het orgel „Christ ist erstanden" van J. S. Bach. Er was zeer veel belangstelling. President Johnson en de 130.000 „getekenden" De Amerikaanse geheime dienst is in het bezit van een Hjst van 130.000 personen of groeperingen die een gevaar zouden kunnen vormen voor het leven van de Amerikaanse president, zo is gisteren in Was hington bekend gemaakt. On geveer 800 van de gevaarlijk ste gevallen bevinden zich in een speciaal dossier, dat ruim een jaar geleden nog maar 200 namen bevatte. Het grotere aantal namen was te danken aan de verbeterde samenwer king tussen de federale instan ties. In het rapport van de commissie-Warren over de moord op president Kennedy was aangedrongen op nauwere samenwerking nadat was ge bleken, dat het FBI wel op de hoogte was van de aanwezig heid van de vermoedelijke moordenaar, Lee Harvey Os wald, in Dallas, maar de ge heime dienst die verantwoor delijk is voor bescherming van de president niet had ge waarschuwd. Achter de baar liep allereerst baron Nagell, kamerheer der Koningin, ver volgens veel familieleden, personeel van Duivenvoorde en belangstellen den w.o. burgemeester L. de Kool en wethouder G. Schrama met hun echtgenote. Nadat de kist was bijgezet in de familiegrafkelder dankte de heer H. N. Schimmelpenninck van der Oye, burgemeester van Kloetinge, namens de familieleden. Een krans van Koningin Juliana en Prins Bernhard en bloemen van het personeel van Duivenvoorde ver gezelden baronesse Schimmelpen ninck van der Oye op haar laatste tocht. MODESHOW De Nederlandse Ver. van Huis vrouwen afd. Voorschoten heeft woensdagmiddag in het Cultureel Centrum een modeshow georgani seerd. Daar de presidente verhin derd was, trad als lady-speaker op mevr. v.d. Broek Humphrey-Stikker. de 2e secretaresse van deze vereni ging. Zij heette alle aanwezige har telijk welkom, in het bijzonder de ere-presidente, mevrouw De Kool. V erscheidene Voorschotense firma's hebben aan deze show hun medewer king verleend. De pianist Ad. de Man gaf met uitstekende muziek het geheel een gezellige noot. Onder het motto: „Door de huis vrouw, voor de huisvrouw", werd de show geopend met negligé's en dusters, vervolgens werden eenvou dige zomerjurkjes, namiddag japon nen en exclusieve pakjes getoond en ook enkele sportcombinaties. Jam mer was het, dat de mannequins over het algemeen niet vlot genoeg opkwamen. Door het uitvallen van de microfoon had de lady-speaker een uitermate zware taak en boven dien konden nu de mannequins niet met muziek begeleid worden. De mannequins Rita, Henriette, Wilma, Mary Joyce, Emmy, Jean- nette en Arenda hadden na afloop de bloemen waarmede zy verrast werden stellig verdiend. BOERENLEENBANK TE VOORSCHOTEN Voorzitter A. Q. Doeswijk her dacht in zyn openingswoord van de Alg. Ledenvergadering het overle den lid H. H. v. Wissen, die vanaf de oprichting van de Coöp. Boeren leenbank lid is geweest. Hij schetste de ontwikkeling van de bank in het afgelopen jaar weer als voorspoedig, hoewel de spaar gelden niet veel zijn toegenomen, komen er toch steeds meer spaar ders bij, de omzet steeg met 12 mil joen tot 82 miljQen. Hij constateerde, dat de financiële resultaten van de leden ook niet ongunstig zijn ge weest. Het jaar 1965 zag hij vooral voor de agrariërs niet zo rooskleurig. Het aftredend lid van bestuur, de heer G. v.d. Hulst, was wegens het bereiken van de in de statuten voor geschreven max. leeftijd niet her kiesbaar. De voorzitter dankte hem GESLAAGDE B.B.-OEFENING Onder stralende weersomstandig heden heeft de B.B. A-kring Zuid- Holland a vandaag te Alphen a. d. Ryn en Voorschoten grote paraat heidsoefeningen gehouden. De deel nemers waren per niet-aangeteken- de brief opgeroepen, een proef die uitstekend voldaan heeft. Op het rampterrein te Voorschoten fungeer den 45 leerlingen van het seminarie der pater Montfortanen als „slacht offers". Te Alphen waren dit 40 la gere schoolleerlingen. Aan de oefe ningen namen deel de afdelingen pioniers, brandweer en geneeskun dige diensten, alsmede de verbin dingsdienst. Ook de ABC-dienst (ato- mische, biologische en chemische oorlogsvoering) nam aan de operatie deel. De oefening werd vanmiddag te Voorschoten beëindigd met demon straties op het MOC-terrein van „bomverkenningsploegen". Om onge veer 4 uur was het afblazen, waarna de B.B.'ers, moe maar voldaan, hun „katje" iin ontvangst konden nemen. Te Caracas heeft de politie don derdagavond tweehonderd betogers, die het stadscentrum wilden binnen gaan, met traangas verdreven. De betogers maakten deel uit van een menigte van tweeduizend personen, die aan een tegen de regering ge richte demonstratie deelnamen. D. Wie/inga 25 jaar bij Imenexco Gisteren, 1 april, vierde de heer D. Wielinga het feit, dat hy 25 jaar in dienst was bij de N.V. Intern. Han- delmij. „Imenexco" te Leiden, waar hij thans hoofdvertegenwoordiger is. De dag begon des morgens in het ge bouw van de Imenexco, waar de ju bilaris, zijn echtgenote en de kinde ren in het zonnetje werden gezet en vele cadeaus mochten ontvangen. Als eerste sprak de heer J. W. Stof fers, directeur van de N.V. Hij me moreerde o.a. de moeilijke periode waarin de heer Wielinga zijn werk begon. Na hem sprak mevr. A. C. Stoffers-v. d. Ham, echtgenote van de directeur, die de zilveren legpen ning van de Mij. voor Nijverheid en Handel aanbood. Na deze kwamen achtereenvolgens op het spreekgestoelte: de adjunct- directeur, de heer J. J. N. B. Smits, de oud-procuratiehouder, de heer P. J. v. Helden, de huidige procuratie houder, de heer E. A. Th. Vermond en de heer C. A. v. Schagen, voorzit ter van de personeelsvereniging. Tot slot sprak de heer Wielinga een wel gemeend dankwoord. In de middag werd een drukbe zochte receptie gehouden, waar de vele relaties van de heer Wielinga hem persoonlijk kwamen feliciteren. voor het vele tijdens zijn 23-jarige beheerdersperiode voor de bank ver richte werk. Als bestuurslid werd gekozen de heer J. H. Koot en tot lid van de Raad van Toezicht de heer J. B. Steyn. De door de kassier overlegde ba lans en verlies- en winstrekening werden goedgekeurd. Het winstsaldo 11.458,22 zal worden toegevoegd aan de reserve. Waarnemers menen, dat deze actie deel uitmaakt van een Oostduitse campagne tegen de voorgenomen vol- die thans de betrekkingen tussen de tallige bijeenkomst van de Westduit. Zijn militaire carrière begon hij bondsrepubliek en de Arabische sta- in 1910 als luitenant. Ook in de eer- ten kenmerkt, ste wereldoorlog vocht hij in Europa (Yper). In het begin van de tweede wereldoorlog maakte hij in Londen deel uit van het Canadese hoofd kwartier. Na de val ran Frankrijk keerde hij naar zijn vaderland terug om er voorbereidingen te treffen voor nieuwe taken van het Canadese le ger. In 1941 werd hij commandant van se Bondsdag in West-Berlijn volgen de week. NIET-VERBONDEN LANDEN WILLEN ONDERHANDELINGEN OVER VIETNAM Zeventien niet-verbonden landen hebben een beroep gedaan op alle Cubanen naar Vietnam de tweede Canadese divisie, in 1943 rechtstreeks bij de kwestie-Vietnam De voorzitter van de Cubaanse stu- dentenbonid heeft meegedeeld, dat een aantal studenten en dienstplich- W ij bieden: het eerste Canadese legerkorps, betrokken partijen, onderhandelingen Nadat hij in Italië de Canadezen van te openen over een politieke oplos- het achtste leger had aangevoerd, sing voor de strijd in Vietnam, zo tigen naar Noord-Vietnam gaat om kreeg hij het bevel over het Cana- deelde een Zuidslavische regerlngs- deel te nemen aan de strijd tegen dé dese eerste leger, dat in 1944 na de woordvoerder gisteren in Belgrado Amerikanen, invasie langs de Kanaalkust naar mee. Desbetreffende boodschappen België en Nederland oprukte. werden in de loop van de dag door Hij leidde de operaties aan de ambassadeurs van niet-verbonden Scheldemond, waardoor de Duitsers landen aan de betrokken partijen Antwerpen moesten ontruimen. In overhandigd. De tekst van de oproep maart en april 1945 bevrijdden zijn was de vorige maand in Belgrado op troepen Oost- en Noord-Nederland. een bijeenkomst van ambassadeurs Generaal Crerar, die in de tweede en SpeCiale afgezanten van de niet- wereldoorlog de eerste Canadese ge- verbonden landen opgesteld en later neraal te velde was verliet de mill- door hun respectieve regeringen taire dienst in 1946. Hy was de meest goedgekeurd, onderscheiden generaal in de historie De oproep is gericht tot die Sowjet- Unde, de Ver. Staten, VN-secretaris generaal Oe Thanit, Gr.-Brittanmië, P. DE GRUYTER EN ZOON N.V. TE WASSENAAR heeft plaats voor HULPVERKOOPSTERS Leeftijd tot 40 jaar, voor minimaal 12 uur en maximaal 23 uur per week. Werktijden zyn in overleg met de bedrijfsleiding te regelen. KONING HOESSEINS ZOON GEEN KROONPRINS goed loon; 4% vakantietoeslag; gratis bedrijfskleding; extra korting op de aankoop van De Gruyter's artikelen. Voor aanmelding en nadere inlichtingen kunt U dage lijks terecht bij de bedrijfsleider van omize Supermarkt Langstraat te Wassenaar. van Canada. Koningin der schoonheid' nam en het nationale Vietnamese be- vrijddrugsfront. Het document is on- Prlns Hassan, de 18-jarige broer van koning Hoessein van Jordanië, is gisteren bij koninklijk besluit be noemd tot kroonprins in de plaats van prins Abdoellah, de driejarige r> j xti t -j *r- zoon van koning Hoessein en prinses "-na (de vroegere Bribe Toni mil iiiii iiiiii mui min nun inn Helena Rubinstein (94) overleden Gardner). dertekênd door Afghaan, Algerie. b™ n^m« v^hel SwüT4 aei'dat de konin« de v?!le vryheid had een kroonprins te kie- Ghaina, Guinea, India, Irak, Kenia, Nepal, Oegantda, Syrië, Tuinesië, Zam bia en Zuidislavië. Tweede arrestatie na bomaanslag zen, die hem een nieuwe steun zal zijn „bij het dienen van zijn land in het bijzonder en de Arabische zaken in het algemeen". Prins Hassan studeert in Oxford (Engeland). Helena Rubinstein, die aan 't hoofd stond van de onder dezelfde naam bekende cosmetische industrie is gisteren op 94-jarige leeftijd in New ?e politie van Saigon heeft een twee- ïork overleden. E^resteerd die ervan ver- dacht wordt betrokken te zyn ge- Vorig jaar bestond de onderneming weegt bij de aanslag, op dinsdag jl., van mevrouw Rubinstein zestig jaar. tegen die Amerikaanse ambassade in De jaarlijkse omzet wordt geschat Saigon, waarby 22 mensen werden op honderd miljoen dollar. gedood en 190 werden gewond. Mevrouw Rubinstein, die wel „de koningin der schoonheid" werd ge- De toestand van de eerste arrestant noemd, was, volgens haar familie, ™e scooterryder die de eigenlijke da- in 1871 in Krakau in Polen geboren. der van de inslag had moeten hel- Zij emigreerde naar Australië, waar P®n vluchten, is nog steeds ernstig, den, mevr. H. J. M. v. Óyen-v. Kerk- zy zich toelegde op de vervaardiging Het ziekenhuis,.waarin hy is opgeno- hof ontvingen wy het volgende in van een huidcrême volgens een oud staat onder voortdurende po- memoriam: familierecept. Zij werd bekend toen litiebewaking. omdat gevreesd wordt, „Mevrouw A. C. Driessen-van Dijk, een populaire actrice uit die tijd deze da* poging zou kunnen worden 0nze eerste en oud-secretaresse, is crème kocht en een journalist hier- gedaan om hem te ontvoeren of te van ons heengegaan. Zy was voor de over vertelde. Later ging zy naar vermoorden, om te verhinderen, dat KAV een plichtsgetrouw bestuurslid. New York, waar zij als eerste ge- hij zal doorslaan. Zij zette zich geheel in voor de leden zichtspoeder ging verkopen dat paste en gaf raad waar mogelijk was. Voor bij de verschillende huidsoorten. Ook Het ligt in de bedoeling de man de haar gezin was ze een grote steun, ging zij lippenstiften maken. volgende week voor een militair tri- Vanavond (vrijdag) is er om zeven Zij was twee maal getrouwd. Eerst bunaal te doen berechten en hem, als uur rozenkransgebed in de parochie met Edward J. Titus en later met hij schuldig wordt bevonden, in het kerk van O. L. Vrouw Hemelvaart prins Artchil Courielli-Tchkonia. openbaar terecht te stellen. «n St Jozef (Herensingel 1). In memoriam mevrouw A. C. Driessen-Van Dijk Dezer dagen is overleden mevr. A. C. Driessen-van Dijk. Van de oud- voorzitster van de KAV, afdeling Lei- Natuurüjk is do bril allereerst eon hulpmiddel om boter te zien. Het kiezen van een nieuwe bril is echter ook een sehoonheidsbehandeling door vakmensen. Uw opti- oion i« uw vakman. MODERN E OPTIEK *wM muil IUH kl HL HUI LEIDEN De BESTE en VOORDELIGSTE heeft ELECTRA-SHOP APOTHEKERSDIJK 7 Prijs van een koelkast met grote inhoud en 5 jaar garantie slechts 298,- TELEFOON 23784 12" Pluimvee. Prima „Bo- vans" hennen, 3 mnd, gekr. witte 6 weken, henkuikens 3 weken en mesthaantjes Van Waardhuizen, v. d. Valk Boumanweg 18, Lei derdorp. <2 Zaterdagmarkt. Onze bekende heren net sport- goed 2.98; nu alle maten 1.98. Dames en heren pya- ma's 5.49. Leuke jongens en meisjes pyama's tot 12 iaar nu 3.98. Nieuwstraat. ïoek Hooglandse Kerk- gracht. Japie. 2 Hardboard, zachtboard, tegelboard, brandvrij board schoorsteenplaat, spaander plaat, golfplaat, plastic plaats. Triplex, mutiplex, meubelplaat in div. dikten en breedten. Aan de plaat of op maat gezaagd, v. h. Voordijk's Houthandel, Ma re 106, Leiden, Tel. 22017. 2 Zaterdagmarkt. Leuke nylon kinder onderjurken nu alle maten 2.98. Nylon damesslins nu 1.49 Nylon dames jupons. Alle kleu ren nu 2.98. Lakens nu 5.98. Nieuwstr. hoek Hoog landse Kerkgracht. Japie. 2 Kapsalon Marguerite Permanent-weef komplee» f 13 75 (Gediplom dames kapster) Oude Riin 2a hoek Donkersteeg. telef 01719-24208 2 Zaterdaemarkt. Prach tige nylon onderjurken, zeer rijk aan kant. Alle kleuren tot 48 i.98 nu 3.98. Losse dames en heren nya- majasjes nu 3 50. S'open. Nieuwstraat, hoek Hoog landse Kerkgracht. Japie 2 Aangekocht 100 polye ther matrassen, 100 de kens. Moet alles voor spot prijzen weg. 150 stoelen, goed voor cantinc of ver gaderzaal. glazen toonbank schuiftafels. fauteuil* i es. Mechels bureau en buffet. Pluym, Hooigracht. Telef 25955 - 21266. 2 Zaterdagmarkt. Wegens gedeeltelijke opheffing van mijn bedrijf moet alles er uit. Zuiver wollen dames truitjes en vesten 21.98. Nu alle kleuren en maten 14 98 Nieuwstraat. hoek Hoog landse Kerkgracht. Japie. 2 Woningruil. Aangebo den bovenwoning, best. uit 2 kamers, keuken, zolder met zolderkamer en groot balcon (zonzijde). Gevr. grotere woning. Br. onder no. 1224 bur. v. d. blad. Koopt af1vrtr-<-r<l rs bij onze

Leidse Courant | 1965 | | pagina 13