carln GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN GIT LEIDEN VEEL BLOEMEN TEGEN GOEDE PRUZEN OP VEENSE VEILING TROUW ^AUTO'S DREEF OLIE ifa- DINSDAG 9 MAART 1965 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 Gevestigde personen van 24 febr. t/m 3 maart A. G. cle Kruijf en fam., tekenleraar, Jac. Catalaan 75. C. de Vos en faim., vuurwerkmaker, Fr. van Mierisstr. 16a. R. Herbst fam., geoloog, Rijnsburgerweg 161. H. J. J. Smit, Kuipersteeg 9. W. de Koning, Maresiragel 27a. J. Bijlsrraa, gereedschapslijper, Pres. Stednstr. 3a I. S. Tan, Klikspaanweg 7. D. A. P. Mulder, verpleeghulp, Zoeterw. sin gel 102. A. J. van Os, verpleegster, Lage Rijndijk 49. L. M. v. d. Velde, Rapenburg 122. M. Klijn, verpleeg ster, Witte Rozenstr. 21. A. W. Boers Salverda, Hoogl. Kerkgrt 30. E. G. Sacharow, arts, Stationsplein 74. L. W. Veeneklaas, Garenmarkt 7. F. W. van Rossen, Hyacinthenstr. 29a. J. J. J. M. Wuisman, Fagelstr. 30. J. Ben- nebroek Graven horst, vrouwenarts, Rijnsburgeweg 10. D. Verdoes, auto monteur, Bernhardstr. 10. M. Postma, hulp in de huish., Hugo de Grootstr. 31. W. R. J. Hurenkamp, verpleeg ster, Hooigracht 11-29. G. Hopkooper Kaarsenimakersstr. 7. P. Uit Beyerse, mildtair, Rembrandtstr. 27. L. Casu, Pasteurstr. 34a. M. Bouscholte, on derwijzeres, Ter Haarkade 9. M. M. Souisa, Plantsoen 45. A. B. C. D. v. Sprew, militair, Morsweg 2. M. Guentchova, De Genestetstr. 23. J. A. Graham, astronoom. Sterrenwacht 2. H. P. C. Fikenscher, stuurman, Lin- gestr. 17. E. V. Hendriksz, lerares, Plantsoen 45. I. J. BlokGodfried en A. E. Blok, Stationsplein 38. Vertrokken personen van 24 febr. t/m 3 maart F. A. Seepers en farn. Witte Rozenstraat 31, Alphen a. d. Rijn, Marnixstr. 113. F. J. M. v. Al phen en farn., Vondellaan 20, Voi- lenihove, De Cartouwe 60. C. v. Looy en fam., Ed. v. Beiraumstraat 89, Epe, Naaldweg 12. C. Hendriks en fam., Stille Mare 2, Warmond, Dorpsstr. 95. C. J. G. Genemans en farn., Zoe- terwoudsesingel 53, Bodegraven, Dronenweg 29. P. L. P. M. Donders en fam., Haagweg 120, Haarlemmer meer, Ter Veenlaan 60. T. van Bee- kum en fam., Spieghelstr. 26, Rijns burg, Noordeinde 35. P. R. Brouwer en faim., Haagweg 166, Den Haag, Mepelweg 156. E. van der Starre en fam., Boerhaavelaan 154, Voorscho ten, Bizetlaan 6. C. v. d. Oever en fam., Marykestr. 4, Katwijk, Suur- mondstraat 76. C. M. J. de Groot- Maaskant en fam., Koningstr. 7, Am sterdam, Houtrijkstr. 1011. B. J. Lange en fam., Roodenburgerstr. 49, Australië. M. T. van HoutenAniba, en fam., Oranjegracht 6a, Leiderdorp Pinksterbloem 80. F. P. Valkenburg en fam., Pakhuisstr. 4, Heemskerk, Stijkelstr. 20. R. M. E. W. C. v. Woen- sel Kooij, Breestr. la, Utrecht, Stad houderslaan 19. A. J. de Roode, Kraaierstr. 33, Zwitserland. R. Taal, Noordeinde 2a, Vlaardingen, Salvia- straat 18B. F. Tamminga, Noordein de 2a, Hilversum, Noordweg 37, J. Bosma, Steenschuur 18, Borne, Oude Deldensestr. 75. A. Karres, le Bin- nenvestgr. 30, Eindhoven, Schouw- broekseweg 29. K. Beerenfenger, Langestraat 10, Zoeterwoude, Water tje 18. H. J. Baarlink, Roomburger laan 55, Naarden, Lamb. Hortensius- laan 15. P. Baragma, Thorbeckestr. 50 Voorschoten. Govert Flinckplantsoen 17. R. Hijmans, Wasstr. 31, R'dam, Straatweg 174B. C. Palma, Jul. van Stolberghof 55, Italië. A. Kuipers, Witte Rozenstraat 66, A'dam, Jac. Obrechtstr. 16II. W. van Klaarber- gen, Vondellaan 40, Alphen a. d. Ryn Pr. Marijkestraat 55. H. P. Bleiji, v. 's Gravensandestr. 33, Ver. St. v. N. Amerika. M. M. Struben, Vreewijk- straat 16, A'dam, Rooseveltlaan 211. E. G. Voogd, Steenschuur 7, Eindho ven, Petrus Dondersstr. 28. F. Gual- tierie, Nwe Beestenmarkt 8, Italië. W. Beraming, Dahliastr. 12a, Den Haag, J. v. d. Heydenstr. 200. L. S. Brons, Rijnsburgerweg 10, Delft, Prof. Bosschastr. 8. P. D. van Gelde ren, De Sitterlaan 98, Groot Brittan- raië. E. J. Sjoerds, Lammenschansw. 99 en L. A. SjoerdsKuipers, Lam menschansw. 103, Papendrecht, Olt- manstr. 93. J. A. M. Onderwater, Noordeinde 48, Warmond, a.b. Oost einde 15. K. S. van Joost, Herensteeg 41, A'dam, Greveliragenstr. 201. P. F. van Jaarsveld, Papengracht 28, Bos koop, Reijerskoop 80. B. T. de Haas, Nieuwsteeg 23, en G. E. de Haas— v. d. Scheer, Oude Rijn 45, Dordrecht Nic. Maessiragel 224. M. J. van Gihk, Herengracht 8a, Willemstad, Voorstr. 37. J. Quintelier, Hooigr. 11-29, Den Haag, Stateralaan 13. M. Boerma, Nieuwe Rijn 8, Den Haag, Zorane- bloemsitr. 109. J. L. van Dijk, Colen- branderstr. 2, Nieuw Lekkerland, Middelweg 61. A. PostmaAnker, Hoge Rijndijk 17, Oegstgeest, Rhijn- geesterstraatweg 157c. J. E. Pikart, KORTE GOLF Aan de verwondingen, die hij zondagmiddag bij een verkeersonge luk in zjjn woonplaats had opge lopen, is gisteren in het Academisch Ziekenhuis in Utrecht de 14-jarige L. J. W. Otters uit Zeist overleden. Hij werd aangereden, toen hij bij een vriendje achter op de fiets zat. De vierjarige Frieda Hoeijma kers uit Evertspord (gemeente Seve- nuim) is gisteravond met haar fietsje door een auto aangereden en op slag gedood. Kersenstr. 35, A'dam, Lineusstr. 89. J. H. M. Olk, Kersenstr. 12, Oost- voorne, Duinen 11. J. O. van Vrees wijk, Melch. Treubln 25, Oegstgeest, Karei Doormanlaan 17. M. I. Pom- mée, Tornatenstr. 4, Duitsland. M. T. Keizer, Lage Morsweg 43, Zuidbroek, Haltepad 13. A. P. J. van Ditmarsch, Klikspaanweg 42, A'dam, Plantage Kerklaan 7 II. J. Cupedo, Nic. Beets- straat 3a, R'dam, Hulkstr. 15c. H. P. de Paauw, Rijn- en Schdekade 94, Hardinxveld-Giessendam, Maasstr. 80. F. van IJzendoorn, Valeriusstr. 1 Oegstgeest, Endegeesterstraatweg 5. C. J. Hoekstra-Hollebeek, Witte Ro zenstr. 44a, Noordoostpolder, Emmel- oord, Barkstr. 69. B. H. Wastenholt, Witte Singel 90, Utrecht, Opaalweg 12. S. Doorenbos, Hooigracht 94, Den Haag, Isabellaland 1630. A. T. Ver hoop, Jan van Goyenkade 34, Leid- schendam, Veurse Achterweg 133. A. J. v. d. Starre, Fred, van Eedenlaan 27, R'dam. Lede 139. Y. Y. Lee. Sta tionsweg 30, Den Haag, Jac. Pronk- straat 2. H. P. Plagge, Suringarstr. 35, Ned. Antillen. A. Kooij man, Boer haavelaan 23 en J. E. v. d. Heuvel- Visser, Lage Rijndijk 9, Alphen a. d. Rijn, Vijverstr. 7. G. J. v. d. Stolpe, Zoeterw. singel 102, Leiderdorp, Med- doornstr. 10. J. M. v. d. Valk Bou- man, Nieuwsteeg 31, Heemstede, As terkade 16. H. C. M. v. d. Linden, Noordeinde 2a, R'dam, a.b. Karei Doorman. M. C. M. Sandifort, Noord einde 2a, Katwijk, Wassenaarseweg 75. N. S. Pieter, Groenest. 48, Oegst geest, v. Assendelftstr. 4. G. B. v. d. Hedde, Hoogl. Kerkgracht 29, A'dam, Korte, Mamixkade 4 III. N. E. L. Klinkert, Hoogl. Kerkgr. 24, Zwolle, Koestr. 22. W. Schrijver, Hgl. Kerk gracht 34, R'dam, Lambertusstr. 81a. M. J. van Hellemond, Kuiperssteeg 9, Noordwijk, Koepel weg 18. F. Hers, Nieuwe Rijn 59, Oegstgeest, Konin- ginnelaan 8. W. K. Hut, De Sitter laan 87a, en J. H. HutMansens, Witte Singel 27, Zoeterwoude, Nas- saulaan 54. De aanvoer van bloemen, in hoofd zaak van tulpen, is aan de veiling Roelofarendsveen thans van grote be tekenis. Dagelijks is het dan ook merkbaar dat de in aanbouw zijnde nieuwe veiling beslist geen overda dige luxe is. Allereerst het parkeer probleem, maar ook de aan- en af voer der bloemen geeft thans moei lijkheden. De vraag naar bloemen is bijzonder goed. Veel belangstelling van exportzijde, vooral naar Frank rijk, maar ook Duitsland behoort tot de dagelijkse afnemers, al is voor dit laatste land de invoerheffing wel enigszins remmend op de export. Ook de binnenlandse handel spreekt een woordje mee. De tulpen worden dan ook goed betaald, met enkele soorten soms tot boven f 2.per bos. Vooral „Apeldoorn", waarvan thans een be langrijke aanvoer is, is bijzonder in trek. maar ook de gewone handels- soorten als v. d. Eerden, Copland, Lustige Witwe, Edith Eddy etc. wor den tegen zeer behoorlijke prijzen afgedrukt. Overigens is het assorti ment zo omvangrijk, diat men voor alle kleuren terecht kan. Bij d« narcissen gaat nu ook de aanvoer van de rolkassen van belang worden. Voor export is er geen grote vraag, al worden er dagelijks toch wel enkele duizenden bossen ver zonden. Nu er ook narcissen zonder blad uit de rolkas te koop zijn voor een redelijke prijs, heeft begrijpelijk de binnenlandse handel hiervoor be langstelling. De irissen, in hoofdzaak Wedge wood, komen eveneens in flinke partijen voor de klok met va riabele prijzen van 2.40 tot f 2.80 per bos. De export is de belangrijkste afnemer. Ook bij de freesia's en ane monen heeft men een toenemende aanvoer met een behoorlijke prijs. Voor de Amerikaanse anjers blijft de stemming over het algemeen aan de lauwe kant. Langzaam begint er enige verbetering te komen in de kwaliteit, zodat ook hier weer wat meer leven verwacht mag worden. HAZERSWOITPE AVANTI: GELIJK SPEL EN VERLIES Het eerste team van de tafelten nisvereniging „Avanti" is erin ge slaagd het sterke derde jeugdteam van het Leidse „Scylla" een 55 ge lijk spel af te dwingen. Voor deze verrassing zorgden Herman Stolwijk en Ronnie Fase, die elk tweemaal zegevierden in het enkelspel en tevens het dubbelspel voor zich op eisten. Avanti 3 en Avanti 4 moesten in teams van WSB uit Noordwijker- hout hun meerdere erkennen. In beide gevallen kwam de 91 neder laag hard aan; Jan Timmermans redde voor het derde en Adrie van der Werf voor het vierde téam de eer. Samen Sterkers in LDDB-toer- nooi Samen Sterks coming man Ben Fase is er in de voorronde van het toernooi om het kampioenschap van de Leidse Districts Dam Bond in geslaagd de finalist van vorig jaar, Zwetsloot, een remise af te dwingen. Zijn broer Jan Fase ver loor reglementair van de Noordwij- ker Van der WieL N. Schoonder- woerd, Samen Sterks derde deel nemer aan het toernooi, moest de volle winst afstaan aan de Katwijker Passchier. Hiermee geven wij kennis vain de geboorte van onze dochter SONJA ANNA LOUISE Ad. F. Kouwenberg E. P. Kouwenberg Chrispijn Agnes en Mangat Morsstraat 33 Leiden Voorzien van de H.H. Sacramenten der Zie ken, overleed na een kortstondige ziekte, mijn geliefde man, on ze zorgzame vader en grootvader THEODORUS BERNARDUS VAN HIENEN echtgenoot van Gerarda Prins op de leeftijd van bijna 81 jaar. Uit ailler naam: G. VAN HIENEN— PRINS kinderen en kleinkinderen Alphen a. d. Rijn, 6 maart 1965 Jan Luykenstraat 23 De plechtige H. Mis v. Requiem zal worden opgedragen woensdag 10 maart 11.30 u. in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Alphen a. d. Rijn, waarna de be grafenis zal plaats heb ben op het r.k. kerkhof. Tot ons leedwezen moeten wij kennis geven van het onverwachte overlijden van onze collega W. Neuteboom die vele jaren een gewaardeerde plaats in ons midden heeft ingenomen. Wij zullen een goede herinnering aan hem bewa ren. Personeel Nederlandsche Rotogravure Maatschappij n.v. JV/étc bru/'c/aauto óescb'Aóaa/- Garage de Groot I Beestenmarkt 3 Telefoon Z33QO 10 Rijlessen voor 47.50. Fonkelnieuwe lesauto's. Gediplomeerde instruc teurs. Bonds autorijschool „De Centrale", tel. 01710- 24600. "S Overhemdenreparatie. Nieuwe boord 3.25; nieuwe manchetten 2.50; mouwen korter maken 2.25. Heren modezaak Jan van Harte- velt, Haarlemmerstraat 210 Leiden. 3? Woensdagmarkt. Alles moet weg. Grote Portu gese badlakens 7.98, nu 3.98; leuke baddoeken 2.25 nu 1.49; dames- en heren- pyama's 5.49; kind er - pyama's vanaf 2.98. Nieu we Rijn over KI. Burcht. Japie. Te koop: 9-delig konij nenhok, als nieuw; en een slijpsteen (zandsteen), ge heel compleet. Te bevra gen: Oud Adeselaan 49, Rijpwetering. 21 Kok. Gevraagd voor seizoen: leerling koks, ge vorderde leerling-kok, hulpkok voor za.-zondag. Aanmelden café-rest. so ciëteit „De Kaag", War mond (Zijleinde) of telef. 01712—222. 3? Te koop aangeboden: neiuwe wand- en berg meubel. Te bevr.: Drecht- straat 12, Leiden (bij Wil li elminabrug). Aangeboden 'n Volks wagen voor de prijs van 375.-. Levendaal 47, Lea den. Met leedwezen geven wij kennis van het plotse linge heengaan van onze medewerker, de heer W. Neuteboom die gedurende 14 jaar zijn beste krachten aan ons bedrijf heeft gegeven. Hij ruste in vrede. De directie Nederlandsche Rotogravure Maatschappij n.v. IwWiaKVI méér variatie in gloednieuwe mode LEIDEN, Breestraat 161 TOONKAMERS BURGSTEEG 3-5-12 NIEUWSTRAAT 1 Toonkamers met enorme sortering van eigen fabrikaat en de meest vooraanstaande fabrieken. blijvende service. PRIKKEL- OF KRAMPHOEST? Bronchicum Elixir Nattermann Verkrijgb. bij Apoth. «n erk. Drog. voor haarden en c.v. Haagweg 15 Tel. 40444 CENTRIFUGES Ttnxi G f. U9.- t B^NH *7»! P Te koop aangeboden: olkswagen 1963 de Luxe. Financiering mogelijk, km. 41.000. Kapteinstraat 65, Leiden. 3? Ruime solide hang- en legkasten, gegarandeerd timmerwerk, slechts 62.50 met Fins hardboard en Fins berken. Voor hang en leg 72.- en 78.-. 6 vaks legkasten, maten naar wens. De Timmerwinkel, Uiterstegracht 168 bij de Oude Ryn. S* Wegens omstandigh.: prachtige 43 cm. t.v. met antenna 150.-, eventueel gratis thuisbezorgd. Telef. 01717—4879. vraagt voor direct een ling-kelner en een de- :hef. Naar verkiezing jaarbetrekking of seizoen. Aanmelden dagelijks. 3? Verloren: enige weken geleden een gouden me- ladüle met beeltenis van Paus Pi us XII. Dierbare herinnering. Terugbezor ging met beloning v. Baer- lestraat 12a (Morskwar- taer). De Duitse fabrikanten zijn bekend om hun perfecte pasvorm. Wij importeerden dan ook voor u o.a. deze mantelcostuums. Stijlvol van model en prachtig van stof. Onze collectie is zeer uitgebreid. a-Diolen mt. 36-46 b-Treviramt. 36-46 Breestraat 151/153 3T Woensdagmarkt. Alles moet er uit. Damesdirec- tairs tot 50, 1.98, nu alle maten 1.25; losse dames- en hererapyamajasjes, alle maten 4.98, nu 3.50. Nieu we Ryn over KI. Burcht. Japie. ge onderbroeken en borst rokken, vijf, zes en zeven 2.98, nu twee stuks 5 gul den; flanellen 4.98, nu 3.50 Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japde. „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres 18 jr of ouder voor iuaUv- bar American. Tevens een meisje gevraagd voor de huishouding. Hoog loon. Zondags en maandags vrij. Prof. Einsteinlaan 3a, tel. 4872. Voorsc-hrvtpn.

Leidse Courant | 1965 | | pagina 9