MAAK DROMEN WAAR OP 9 STRETCHER SPEELGOED VOOR VADER originele van SINT DECEMBER Dromen in de vorm van geschenken, die afkomstig zijn uit alle delen van de wereld I Nu we weer met het oude probleem „geschenken" geconfron teerd worden, rijst ook vanzelfsprekend de vraag: „wat nu te doen Op deze vraag geeft V. D. het juiste antwoord I Immers, wij hebben ook deze keer speciaal aan U gedacht. Uit Amerika, Japan, Scandinavië en Italië zijn duizenden voorwerpen gearriveerd, die U nog nooit eerder zag. Originele, amusante, practische en aantrekkelijke geschenken, die het geven „vreugde" geven. De hier afgebeelde geschenken zijn een kleine afspiegeling van de enorm grote sortering, die niets dan voldoening schenkt. Paktafel van Sint Nicolaasl Een originele Sint Nicolaasverpakking (klaar terwijl U wacht) a 0.25, 0.50, 0.75 en 1.-. Parterre naast afd. Inlichtingen. Alleen Leiden. Onze magazijnen zijn geopend te Leiden van Zaterdag 28 Nov. t/m Vrijdag 4 Dec. van 9 uur 's ochtends tot 9 uur 's avonds. Maandag 30 Nov. van 1 uur 's middags tot 9 uur 'savonds. Te Alphen: Vrijdag 27 Nov. van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds, Zaterdag 28 Nov. van 9 uur tot 6 uur, Maandag 30 Nov. van 1.30 uur tot 9 uur, van Dinsdag 1 Dec. t/m Vrijdag 4 Dec. van 9 uur 's ochtends tot 9 uur 's avonds. LEIDEN ALPHEN Sinterklaas mag de jongste zeker niet vergeten. Voor baby een babyjasje in de moderne tricot steek (draion) Het jasje is warm gevoerd en wordt met kleine knoopjes gesloten. In wit en bleu. 1/2 1 jaar. 2e Etage 1 3.95 „Vendex" strijktafel. Het crê- me-gemoffelde onderstel is verstelbaar in 3 standen. Het strijkvlak is van meubelplaat. Verchroomd treefje. Anti-slip doppen. 19.75 Dezelfde strijktafel op ver chroomd onderstel. 25.— Mouwplankje 3.95 Volle garantie 3e Etage Plastic tafelkleed met fraaie bloemdessins bedrukt. Prac- tisch en hygiënisch en tevens decoratief. 130 x 160. In plas tic verpakking. 3.95 2e Etage Oma's omslagdoek is weer hoogst modern. Deze omslag doek is uitgevoerd in een royale maat en een grove sierbreisteek. Afgewerkt met een lange handgeknoopte fran je. Voor theater of schouwburg wel bijzonder geschikt. Alleen in zwart en wit. Parterre 18.75 1007. muziekgenot met deze „Reela" platenspe ler met krachtige motor. 2'/a watt ingebouwde verster ker, afneembaar deksel met luidspreker. Het geheel is ge vat in een houten koffer en met een grijskleurige suwide bekleed. 98.— Parterre Maarsmanssteeg Geheel uitneembaar en bijne geen ruimte innemend. Ge moffeld stalen buisframe en verhoogd hoofdeinde. Voor eventuele onverwachte gasten een „uitkomst" voor kampeer ders „onmisbaar". 13.50 Sportshop Breestraat 73 PLAID Zoekt U een Sinterklaasca deau, dat welkom, warm en practisch is Een zuiver wol len plaid voor Uw auto be antwoord hieraan. Ook ge schikt voor camping of nog te maken reisjes. 2e Etage 27.50 Het meest begeerde Sinter klaascadeau reserveerde Sin voor U bij Vroom Drees mann. Bijzonder fraaie „Em bros-lam" bontmantel grote zakken en een brede ceintuur. De royale kraag is van een contrasterende kleur bont. Een model uit de grote collectie. 595.— 1e Etage „Vernon" filmcamera (8mm) in moderne vormgeving. Uw films zijn altijd goed belicht. Instelbaar van 11-18 DIN. De camera heeft een grote hel dere zoeker. Compleet met kabel voor afstandsbediening. 98.- Kunstlederen tas 9.75 Parterre Maarsmanssteeg tafelaanstekers in de meest fantastische vorm geving. Ze zijn onmisbaar en practisch voor alle rokers thuis. De afgebeelde modellen zijn per stuk. Parterre 7.50 al het kleine kan gemakkelijk opgeborgen worden in deze opbergzak met fantasierijke applicaties. Kan op de kinderkamer ook als wandversiering worden aangebracht. 8.90 Parterre Breestraat Uit de enorm gesorteerde speelgoedafdeling koos Sint voor de jeugdige Indianen een een grote wigwamtent met 4 stokken. Het blauwe en gele doek is met kleurige motieven beschilderd. 19.50 Parterre Maarsmanssteeg en de grote zoons een wel kom cadeau. Nylon ankiets van super elastische garens. Er zijn veel kleuren en dessins. Elk paar speciaél nü, in een unieke verpakking. 3.95 Parterre Hebt U weinig tijd Een goede snelkookpan brengt ongetwij feld uitkomst. „Rapldo" is zo'n pan voor 5 7 personen. Ko ken in zo'n pan is tijd- en geldbesparend en wat belang rijk is „vitamine behoudend". 3e Etage 42.75 "KANTEN KLAAR" kussenpakket met de beno digde smymawol en beschil derd stramien. Keuze uit ar tistieke dessins. Deskundig advies ih het knopen van kar petten en kleedjes, geven U gaarne de verkoopsters op de handwerkafdeling. 34.25 Parterre Moderne „mannen" dragen, vragen practische kleding. He- renschort met grote zak en bedrukt met diverse motieven. Voor vaders, die behulpzaam zijn in de keuken, voor vader „barkeeper" of barbecue en thousiast. 8.95 Parterre Breestraat Lepelgarnituur. Prima kwaliteit roest- en vlekvrij staal. 1 lepelrek, 1 soeplepel, 1 schuimlepel, 1 sauslepel, 1 vleesvork, 1 bakspaan. Dit garnituur wordt door ons volledig gegarandeerd. 3e Etage 17.90 De met gemerkte artike len zijn uitsluitend in Leiden verkrijgbaar voor het netit ripipiinpr luxe notenhouten knijper ge combineerd met leder voor al Uw bureau paparassen. Met briefopener in luxe doos. 7.50 Set van 3 stuks verschillend van kleur. In luxe doos Parterre 15.90 Nylon deux-pièces Nachthemd met lage hals en ruim aangerimpelde robe. 29.75 Ruimvallende nylon duster met 3/4 lange ballonmouw en kant garnering. 29 75 Beide in bleu en rose. Parterre Breestraat Een Sint Nicolaascadeau bij uitstekt Pouf met veel berg ruimte. Strak modern model op pootjes. Suwide bekleding in fraaie tinten. 32.50 2e Etage Uiterst veel gemak hebt U van een moderne serveer wagen. Dit strakke model is uitgevoerd in afro-teak en het onderblad is van stevig ge vlochten riet. 59.75 Glazen onderzetters met fraai geslepen opstaande rand. 12 stuks, royale maat. Ze zijn keurig verpakt in een handige etuidoos. Een echt Sinterklaas geschenk. 3« Etage 6.95 Slank, elegant en practisch dameslaarsje. Het modeca deau in soepel zwart leder. Het laarsje heeft een 3/4 hakje en een ritssluiting. Italiaans ontwerp. 459Q Kapstel, 3-delig. Diverse mo dellen in een zeer fraai decor. Het gehele garnituur bestaat uit: kam, borstel en spiegel. Borstel met nylonvulling. De spiegel is in goudkleurig me taal gemonteerd, in leuke doos verpakt. Parterre 18.50

Leidse Courant | 1964 | | pagina 16