Amstel Bier Gebotteld Plezier Kreymborg Dagblad-reklame... goede reklame! DONDERDAG 15 OKTOBER 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 8 Borden met gekleurde rand, per set van 6 kleu ren, dessert 6 voor 3.95, diep voor 4.95, witte bor den 3 stuks voor 1.-. Alleen in de Bazar, Janvossenst. 56. Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bij aan koop nieuwe, rechtstreeks van fabriek. Enorme keu ze, elke prijsklasse, eerste klas afwerking. Betaling in 6 maanden rentevrij Vraagt vrijblijvend cata logus. Postbus 538, Den Haag. 3? Roamer horloge 's we relds meest verkochte merkhorloge. 100% wa terdicht, 100% condens- vrij, 95.75. Ruime keuze Prisma, Lincoln en Ancre horloges. Reeds voor 47.55 een volledig Zwitsers an kerhorloge! Prachtige mo dellen!!. Uurwerkkliniek Gorthuis, alleen Lage Rijndijk 8. CS» Wilt U in het aanstaan de voorjaar genieten van een mooie tuin met bollen en planten, laat dan uw tuin door ons opknappen en beplanten. Wij leveren alles op tuingebied zoals: frond, mest, graszoden, eesters, vaste planten, bollen, rotsstenen, flag stones en handvormste nen. Tuinbouwbedrijf C. L. Mulder, Haarlemmer weg 21, Leiden, tel. 20550. Man in een Kreymborg-jas... Man met een warme kijk op winter 1964. De mocle zegt tweed. Kreymborg zegt Kynoch tweed. De mocle zegt wol. Kreymborg zegt zuivere wol. O.a. in bouclé type. Zo is de ene Waarborg-jas, zo zijn ze alle; een jonge voortvarende lijn, vastgelegd in mooiere stoffen. mode recht nn de men ef Winterjas - zeer gedistingeerd raglan mode!. De mode die altijd ^AP mode blijft. In prachtige kwaliteit Kynoch tweed. I mode recht op de man af Winterjas -1 rij 3 knoops model in zuiver wollen bouclé. Ingezette mouw en rugceintuur. Zeer modern. Stille Rijn t.o. de Hartebrugkerk. Elke vrijdag 8 uur KRUISJASSEN om carbouade. Hotel DE STAD ROME iSOok U kunt prettig zemen, maar koop dan uv zeem bij de Zemenspecia- list van Leiden en omstre ken. Elke zeem met bewijs van garantie De Bazar, Janvossensteeg 56. 3? Reclameverkoop van 50 theeserviezen, 9-delig ser vies nu 11.95 servies met 12 kop en schotel nu 16.95 Zolang de voorraad strekt. In de Bazar, Janvossen steeg 56. ^2* Ja ja, wij hebben ze weer: kruimel vegers van 9.95. Alleen bij ons als re clameverkoop voor 7.95. Bespaart U veel gesleep met uw stofzuiger. Na tuurlijk in de Bazar Jan vossensteeg. 3? Uit onze speelgoed sor tering ruimen" wjj alle voorradige doosies en do zen Lego. met 15% kor ting. Alleen in de Bazar, Janvossensteeg 56. f Glaswerkreclame: jus orange-glazen 6 voor 1.50; port-, wijn- of sherry glas 6 voor 3.85 borrelgla"- zen 6 voor 1.50 limonade, 6 voor 1.20. Alle soorten, zeer voordelig. De Bazar, Janvossensteeg 56. Hé, mevrouw, wist U het nog niet? Wi.i brengen de Leerdam koekdoos met fematteerde deksel van .50 vastgestelde prijs, echt waar voor 5.95 Natuurlijk in de Bazar, Janvossen steeg 56 Uw hoest is niet onbe dwingbaar. Buckley's Mixtura bedwingt hem gemakkelijk Een unieke drank, die u direct verlichting geeft. De prikkeling verdwijnt, het slijm lost op, u kunt weer vrij ademhalen! Een ware uitkomst bij hoest, verkoudheid, bronchitis. Zorg dat u het altijd in huis hebt. Ivoor volwassenen By apothekers en drogisten

Leidse Courant | 1964 | | pagina 8