„DE DILLENBURG" DOOR MEVROUW H. W. GALLAS-DORTLAND GEOPEND Burgerlijke Stand GEEN VERKOOP GEMEENTE WONINGEN JAVASTRAAT POGING TOT DOODSLAG IN DEN HAAG Drie Franse rugby- spelers verongelukt Scheepsberichten P^NDgRDAGJO^EPTEMBE^ae^ DE LEIDSE COURANT Resultaat van interkerkelijk streven in Leiderdorp mening te kennen dat de bewoners er geen enkel belang bij hebben de woning te kopen, tenzij bij eventuele doorverkoop uit winstbejag. Moeten wij straks speculatie in de hand wer ken? zo vroeg hij zich af. De heer Bergmeyer verklaarde dat hij zich kon herinneren dat er eens in een vorige raadsvergadering ge zegd is: „heeft het geen zin om deze woningen af te stoten?" En dan is het logische gevolg dat de bewoners die ervan op de hoogte kwamen er een kansje tot koop van hun woning in zagen. Zich tot de heer Bouland richtende sprak de heer Bergmeyer zijn mening er over uit, dat de hui zen die de gemeente in eigendom heeft makkelijker ter beschikking ko men dan in het geval, dat b. en w, de eigenaar van woningen zou moe ten aanspreken. Nadat iedereen zijn zienswijze kompleet met principieel en niet-principieel had gegeven sloot de voorzitter de discussie. Men ging akkoord met het voorstel. De VVD en de heer Van der Voort (KVP) stemden tegen. Gistermiddag is te Leiderdorp het nieuwe bejaardencentrum „De Dillen burg" geopend door de echtgenote van de eerste burger van Leiderdorp, mevrouw H. W. Gallas-Dortland. Zij kwam om tien minuten voor twee voor het bejaardencentrum aan in een open calèche, voorafgegaan door twee herauten. Daar aangekomen werd zij na verwelkomd te zijn naar het gebouw geleid, waar zij in de recreatiezaal een gedenkplaat ter her innering aan de officiële opening onthulde. In haar toespraak schilderde mevrouw Gallas de ontwikkelingen in het probleem van de bejaarden zorg. Zij achtte de opening van „De Dillenburg" een duidelijk bewijs voor de gunstige verandering in de mentaliteit. „Daarom ben ik dankbaar, dat ik dit monument van moderne bejaardenzorg vandaag mag openen", al dus spreeekster. Vervolgens richtte zij zich met enkele woorden tot de bejaarden, die als de bewoners van „De Dillenburg" bij de officiële ope ning aanwezig waren, waarna zij, met een bede om Gods hulp en bij stand voor de leiding en de bewoners van „De Dillenburg", het bejaarden centrum voor geopend verklaarde. u ereburgeres van De Dillenburg ma ken". Mevrouw Gallas, die zich aan genaam verrast toonde door deze ges te, hing zich de versiérselen onmid dellijk om. EREBURGERES Ds. J. P. Honnef, voorzitter van de Raad van Toezicht, gaf vervolgens uiting aan zijn dankbaarheid voor de daadwerkelijke steun, die mevrouw Gallas steeds aan het stichtingsbe stuur heeft gegeven. Na een korte toespraak overhandigde ds Honnef mevrouw Gallas een door een van de bejaarden vervaardigd kussen, met daarop een gouden medaille aan een zijden lint, „waarmee wij", aldus spr., „hoe vreemd het ook moge klinken, Het gebouw werd vervolgens inge wijd met een korte dienst, waarin ds. Honnef, Ned. Herv. predikant te Leiderdorp, voorging. De zongpn over het tehuiswerden na de dienst officiël door ds Honnef overgedragen aan de heer C. Gordijn, voorzitter van het dagelijks bestuur, die van het personeel van het tehuis Foto: Mevrouw Gallas met haar zo juist door het stichtingsbestuur aan geboden geschenk. een voorzittershaimèr kneeg^ aange boden. Na de installatie van mej. zr. C. G. J. van der Kooy als directrice van „De Dillenburg" werd nog 't woord gevoerd door een aantal vertegen woordiger® van verschillende nauw bij het tehuis betrokken instanties. SAMENWERKING Het tehuis is tot stand gekomen dank zij de samenwerking der Her vormde en Gereformeerde gemeenten en diakonieën te Leiderdorp. Het ini tiatief tot de bouw van „De Dillen burg" is ontstaan in 1956. Tijdens de receptie, die de officiële openingsplechtigheid afsloot, werd 't tehuis het geschenk van de Leader- dorpse burgerij aangeboden: een vol ledig film- en dia-apparatuur, waar voor de gelden zijn bijeen gebracht uit de opbrengst van de enkele maan den geleden gehouden „pannekoeken- actie" te Leiderdorp. Wel een bewijs dat dg Leiderdörpse bevolking zich daadwerkelijk interesseert voor de belangen van de bej aarden I Snelle afwikkeling Hierna werden met een sneltrein vaart een groot aantal voorstellen akkoord bevonden o.a. de overname van een strook grond voor het pand Geverstraat 50; de verkoop van wa tering aan de gemeente Leiden; over name van een strook grond voor het perceel aan de Kempenaerstraat 77. Rijkspolitie Het gebouw van de Rijkspolitie aan de Geversstraat moet voor 800 gulden hersteld worden. Akkoord zei de raad en de heer Van der Voort (KVP) vroeg zich af of het nieuwe politie bureau al aan realisatie toe was. De grond is er! „Dat laatste is bekend" antwoord de de voorzitter, „Oegstgeest heeft tot betrekking van de bouw van een nieuw bureau een hoge raad van ur gentie". Hij deelde, onder voorbe houd, mede dat de plannen zo goed als zeker opgenomen zijn in de vol gende rijksbegroting. Onderhoud j De onderhoudsmachines voor de sportvelden vergen een extra krediet van 4800 gulden. Maar het zijn gro tere machines; de Grondmij heeft in dit geval te zuinig geadviseerd. Op de installaties werd op verzoek van sommige raadsleden nog wat nader ingegaan. Waarschuwingsborden Er moeten, vanwege het plaatsen van vele verkeersborden in de ge meente, nieuwe aangeschaft worden. Het beschikbare krediet is onvoldoen de en zal nog met 17.000 gulden ver hoogd moeten worden. Akkoord, zei de raad alsmede.de heer C. Kamsteeg (PC) die zich een tegenstander toon de waar het ging om het eenzijdige parkeren. Niets aan te doen, antwoordde de voorzitter hem. De brandweerwagen, ambulance en vuilniswagen moet door de lanen kunnen. Bij dubbel zijdig parkeren blijkt dit in vele ge vallen door de breedte van deze wa gens onmogelijk te gaan. Het krediet werd verleend. Prinses Beatrix op kasteel Oud Poelgeest Prinses Beatrix heeft gistermiddag een kort privé-bezoek gebracht aan het Oegstgeestse kasteel „Oud Poelgeest", waar zij een congres van het „Zilveren Jeugdcentrum" met een bezoek vereerde. Aan haar bezoek aan Oegstgeest was geen enkele ruchtbaarheid gegeven: volkomen onopge merkt door de Oegstgeestenaren had zij Oud Poelgeest bereikt, en haar terugreis verliep al even geruisloos. Om tien minuten over half zes ver scheen de prinses na een verblijf van ongeveer twee uur op Oud Poel geest weer buiten, waar zij vrijwel onmiddellijk in haar voor het bordes gereed staande auto stapte en met vrij hoge snelheid wegreed. Debora Beatrix dr v. G. Knotter en de Kok; J. M. Bogaard en C. P. Ar- Subsidie J. J. Sleijser; Wilhelmina Frederika noldus; C. J. van der Kaay en E. M. De beide kraamcentra te Leiden, Catharina Johanna dr v. W. F. Ver- Kalemink; H. Kijk in de Vegte en welke de gemeente subsidieert, t.w. hoeven en J. Neuteboom; Margare- A. Rombaut; H. Philippo en L. J. die van het Groene en Wit-Gele the Cornelia dr v. J. J. M. Helleman Vinkesteijn; J. Kamphues en P. A. Kruis, vragen te rekenen vanaf 1 en J. J. Beerekamp; Hermina Corne- Alexiou; G. H. Scheepstra en M. januari 1964 het subsidie per verzor- lia dr v. F. Merkelijn en A. H. En- Smelt; N. Jasperse en J. Kroon; J. gingsdag, dat sedert 1960 f 1,50 be- trop; Theodora Maria Jozefina dr y. Neuteboom en R. C. V. van Vliet; draagt té verhogen tot f 3,-. 'Sedert C. P. Turk en C. M. G. Belt; Sonja S. M. de Mik én C. H. Verver; T. C. genoemd jaar zijn de salarissen van Helena dr v. K. J. de Vogel en L. L. Toussaint en M. E. C. van Steijn; de kraamverzorgsters bijna verdub de Vos; Monique Magdalena dr v. A. M. J. B. H. N. Peeters en H. C. Kas- beid. De raad kon zich hier wel mee J. Straver en L. W. Schijer; Clazina teel; P. A. J. Devilee en M. A. H. No- verenigen. Alleen de heer Bouland dr v. C. Reijngoud en C. van Muij- zeman; A. A. Schouten en J. J. M. (VVD) stemde tegen. Hij had geen den; Robert zn v. J. J. H. Scheeren Hazebroek; G. Scheurwater en C. bezwaren tegen subsidie, zo verklaar- en P. A. M. M. Krekelaar; Commeri- Marquenie; W. J. H. Bouwmeester en de hij, maar als het maar op de juiste na dr v. J. van Oeveren en M. Raap- W. Luijt; R. Wijers en S. Pijnakker; wijze gebruikt werd. Zijn er niet ve- horst; Bernardus Albertus Maria dr j. W. M. Voskuil en A. P. F. van der len die het eigenlijk niet nodig heb- v. H. Duwel en P. A. A. Pennings; Hoeven; J. J. Schinkel en F. P. Sloot, ben? Vannacht om kwart over een is een personenauto bestuurd door een 23- jarige vertegenwoordiger uit Leiden komende van de Rotonde tegen de muur van het Rijnsburgerviaduct ge botst. De auto werd tQtaal vernield en is door de politie in beslag geno men voor een onderzoek. De bestuur der en een mede-inzittende werden licht gewond en zijn door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. Gisteren is de brandweer van Leidien weer tweemaai uit moeten rukken om een autowrak te blussen dat in brand was gestoken. De eerste maal betrof het een autowrak dat zoals gewoonlijk onbeheerd stond op die Willem de Zwijigerlaan nabij het Stuyvesanthof. De tweede keer was het alarm voor een wrak dat stond in „In het Klooster". Hier had de schooljeugd met succes gepro beerd of het wilde branden. Ook hier had de brandweer het vuur snel geblust. De politie heeft gisteren ook nog een veertienjarige scholier betrapt, die een vuurtje aan het stoken was tegen een houten rijwielloods achter de school aan de Boshuizerlaan. Door de politie is de knaap aan zijn ouders teruggegeven. De politie heeft gisteren tegen een zeventienjarige los werkman uit Lei den een proces-verbaal opgemaakt, omdat hij een auto bestuurde en ge zien zijn leeftijd nog niet in het bezit kan zijn van een rijbewijs. Het is reeds die derde maal dat hij werd betrapt op een dergelijk feit. Op zaterdag 13 september 's mor gens om half negen begint 't Dames- komtakt van de Sint Antoniusparochie het nieuwe seizoen met een H. Mis in de parochiekerk. Na de H. Mis is er een gezamenlijk ontbijt in Ons Honk. Alle leden worden verzocht om toch aan de H. Mis deel te nemen, wanneer zij niet in de gelegenheid zijn om bij het ontbijt te komen. Geboren: Ronald Adrianus zn v. C. A. Oliemans en W. van den Broek; Aloysius Antonius Maria zn v. J. J. J. Noordman en J. M. C. van Wierin- gen. Ondertrouwd: J. Blansjaar en R. J. Vooijs; A. M. Schiphorst en L. C. Overleden: J. Biard, 84 jaar, man; Legesverordening B. C. J. van Ommeren, 82 jaar, man; B. en w. deelden mede, dat uit een E. P. Muijs, 83 jaar, wed. v. H. Hol- ingesteld onderzoek is gebleken dat lander. het voorgestelde tarief voor de leges i voor de bouwvergunningen n.l. f 4 per f 1000 niet als te hoog kan wor den beschouwd. Verder is gebleken dat in praktisch alle gemeenten in Zuid-Holland de verschuldigde kos ten voor het welstandstoezicht af zonderlijk en boven de normale ver schuldigde leges worden doorbere kend. De heer Van Nieuwkoop (PC) vond dit bedrag te hoog, omdat de GEMEENTERAAD VAN OEGSTGEEST Het „raadsmenu" tijdens de raads- te in 1948 heeft laten bouwen in ver- kosten van het welstandstoezicht er zitting welke gisteravond te Oegst- band met de moeilijke woningtoe- bij komen. Hij stelde voor het bedrag geest werd gehouden telde 27 gangen stand. De betrokkenen hebben hun terug te brengen tot 3 gulden. Hij met als „toetje" het voorstel van b. verzoek op tweëerlei wijze gemoti- vond het een kwestie van billijkheid en w. betreffende de uitkering ineens veerd doch b. en w. geven te ken- en diende een voorstel in tot wijzi- over 1963, zijnde 3 procent voor de nen, dat zij vanwege de nog altijd ging van dit bedrag. Allereerst werd ambtenaren. Desondanks had het een moeilijke woningtoestanden, het niet echter het voorstel van b. en w. tot en ander een vlot verloop. juist achten tot verkoop over te gaan. wijziging van de leges vam 1 gulden "Hierdoor raakt de gemeente de zeg- naar 4 gulden in stemming gebracht. De voorzitter, burgemeester H. L. genschap over deze woningen kwijt. De uitslag luidde 7 stemmen voor en du Boeuff, verwelkomde bij de aan- Ook in het tweede motief dat door 7 tegen. In de volgende raadszitting vang van de vergadering het nieuw de bewoners aangevoerd wordt zien zal opnieuw hierover gestemd worr benoemde lid van de raad drs. J. W. b. en w. geen reden tot verkoop (dit den. Ook het voorstel van de heer de Graaf (PvdA) die prof. Kaptein betreft investeringen welke de huur- v. Nieuwkoop leverde een gelijkspel gaat vervangen. ders gedaan hebben inzake verbete- op!! „Het is een moeilijke opgave om ring van woning en erf), zijn taak over te nemen", sprak de Mevr. Smits-Witvliet (VVD) vond R-K. Kleuterschool voorzitter", maar wij zijp ervan over- ^et argument, dat door b. en w. naar Men is akkoord gegaan voor het tuigd dat u zult slagen". Hierna had voren werd gebracht, niet sterk. Het verlenen van medewerking om tot de de beëdiging en installatie van het -iS <je bewoners hun goed recht als bouw té komen van een 2-klassige nieuwe lid plaats. zjj hun geld in een huis willen be- kleuterschool iri het noordelijke deel Mevrouw O. Samkalden trad af als leggen. Drs. De Graaf (PvdA) stelde van de gemeente. Het vereiste aantal lid van de commissie van georgani- v00r om een meer praktisch stand- verklaringen te weten vóór 40 kleu- seerd overleg en werd door de raad punt in te nemen. „Als op de duur ters die op 1 september 1965 de leef- gekozen in de commissie van open- e woningnood afneemt, kunnen wij tijd van vier jaar en die van 5Va jaar bare werken. Drs. J. W. de Graaf ^eze mensen dan geen kans geven?" niet hebben overschreden, is thans nam na stemming haar taak over in De heer Bouland (VVD) trok fel aanwezig. Hiermede is aan de wette- de commissie van georganiseerd over- van ieer. „Wij moeten deze woningen lijke eisen voldaan, hetgeen in de leg. De heer C. Kamsteeg werd daar- verkopen", vond hij en hij was van vorige raadsvergadering bij de be- in gekozen in verband met de vaca- mening dat als b. en w. iemand moes- handeling van het voorstel niet het ture ontstaan door het overlijden van ten helpen er heus wel een woning geval was. het raadslid, de heer Blansjaar. beschikbaar zou zijn, omdat de bur- Wederom werden de stembriefjes gemeester de zeggenschap over alle Rondvraag ingevuld nu met de namen van de woningen heeft. De heren Van Wel- Tijdens de rondvraag werd de wens leden van de commissie van advies zen (pc) en Bergmeijer (KVP) wa- geuit, dat de stoplichten nabij het vordering woonruimte. Allen werden ren in principe niet tegen verkoop, kruispunt Warmonderweg-Gevers- herkozen terwijl de plaats van de maar niet nu! straat-Rijnsburgerweg ook zondags in heer G. Blansjaar wordt ingenomen De voorzitter verklaarde in zijn werking zijn, dit in verband met de door de heer W. Handgraaf. antwoord, dat men bij de heersende grote drukte op deze weg. woningnood de eigen huifcen van een De voorzitter zal er de nodige aan- Verkoop woningen Javastraat bescheiden huurwaarde broodnodig dacht aan besteden. Een tiental bewoners van gemeen- heeft. De heer Bouland bleef echter De gemeentesecretaris deelde me tewoningen aan de Javastraat heb- volhouden en wilde uitdrukkelijk ho- de, dat de begroting op 18 november ben gevraagd deze woningen te mo- ren waarom verkoop nu, niet moge- a.s. zal worden behandeld, gen kopen. Het betreft hier een to- lijk was. Tijdens de raadszitting was wet- taal van 19 woningen die de gemeen- Wethouder Steenmetser gaf als zijn houder Van der Voet afwezig. De 34-jarige instrumentmaker F. J. S. uit Den Haag is gearresteerd, verdacht van poging tot doodslag op een 44-jarige los werkman, eveneens uit Den Haag. Met een hamer sloeg S. zijn slachtoffer driemaal op de schedel. De los werkman Werd ernstig maar niét levensgevaarlijk gewond. Woensdagmiddag was de los werk man, die gescheiden van zijn vrouw leeft, naar de Veenkade in Den Haag gegaan, waar zijti echtgenote op een woonboot verbleef. Hij wilde kleren MARKTBERICHTEN DEN BOSCH, 9 sept. Veemarkt- Aanvoer 8172 stuks; 1092 runderen; 173 graskalveren; 1526 vette kalve ren; 977 nuchtere kalveren; 579 scha pen; 16 geiten; 34 fokzeugen; 577 slachtvarkens; 2501 biggen; 697 slachtrunderen; melk- en kalfkoeien 925-1525 per stuk: guste koeien 875- 1240; graskalveren 325-550; kalfvaar- zen 1150-1550; klamvaarzen 1000- 1125; guiste vaarzen 890-1050; pinken 600-800; nuchtere kalveren voor fok of mesterij 210-350; weideschapen 95- 125; ooien met lammeren 90-110; drachtige zeugen 325-425; lopers 76- 96; biggen 56-69; slachtrunderen gesl. gew. extra kw. 4.40-4.65, le kw. 4.10^ 4.30, 2e kw. 3.70-3.90, 3e kw. 3.50-3.70; vette stieren gesl. gew. 4.15-4.35; worstkoeien gesl. gew. 3.40-3.60; vette kalveren per kg lev. gew. le kwal. 3.10-3.35, 2e kw. 2.75-2.95, 3e kw. 2.60- 2.75; nuchtere slachtkalveren 1.55- 1.95; slachtzeugen le kw. 1.57-1.63, 2e kwal. 1.52-1.56; slachtvarkens 1.85- 1.95; vette schapen 100-125; vette lammeren 110-130; melk- en kalf koeien: minder, matig, prijshoudend; guiste koeien: minder, stroef, gehand haafd; jongvee: korter, redelijk, vas ter; vette kalveren: zeer groot, ge drukt, prijshoudend; nuchtere slacht kalveren: minder, vlot, vast; schapen en lammeren: minder, traag, niet prijshoudend; fokzeugen: ruim, lui, staande prijzen; lopers en biggen; groot, gunstig, stijver; slachtvee: be hoorlijk, stijf, prijshoudend; slacht zeugen: minder, levendiger, stijver. BARNEVELD, 10 sept EIERMARKT Aanvoer: 2.500.000 stuks; handel re delijk. Eieren van 60-65 gram 11.65 - 12.30; alg. prijs 12.00; kg-prijs 1.94 op basis 62 gram. Eieren van 45/59 gram 7.00 - 11.60; kg-prijs 1.56 -1.97 PLUIMVEEMARKT - Aanvoer ca. 26.000 stuks; handel redelijk. (Prij zen in guldens per kg): slachtkippen 1.25 - 1.55; slachtkuikens 1.50 - 1 60. GOUDA, 10 sept. KAAS - Aanvoer 127 partijen. Eerste kwaliteit 2.86 2.96; Tweede kwaliteit 2.75 - 2.85; Extra kwaliteit 2.97 - 3.46. Handel: lui. Prijzen in guldens per kilo. UTRECHT, 10 sept. Vee. Aan voer 3713 756 runderen, 431 vette kal veren. 67 graskalveren, 220 nuchtere kalveren, 841 schapen, 351 varkens boven de 100 kg., 108 varkens ^>ene- den 100 kg., 901 biggen, 38 bokken en geiten. Prijzen in guldens per stuk: melk en kalfkoeien 10001500. kalfvaar- zen 11801540, vare koeien 950 1150, pinken 590830, graskalveren 475575, nuchtere kalveren 4385, schapen 90140, lammeren 95135, varkens boven 100 kg. 325525, var kens beneden 100 kg. 90110, biggen 4570, bokken en geiten 1270„ vette koeien le kw. 4.054.25, idem 2e kwal. 3.904.05, idem 3e kwal 3.75 3.90, vette kalveren le kwal. 3.15 3.30, idem 2e kwal. 3.003.15, idem 3e kwal. 2.903.00, nuchtere kalve ren per kg. lev. gew. 1.401.85. var kens 1.601.90, varkens ben. 100 kg. 1.701.95, slachtzeugen 1.501 55, jonge zeugen 1.551,60. Overzicht, handel en prijzen: melk- en kalf koeien rustig, als vorige week, vette koeien rustig, even hoger, vare koeien rustig, even hoger, vette kal veren matig, als vorige week, gras- kalveren matig, als vorige week, nuchtere kalveren, willig, als vorige week, schapen, willig, even lager, lammeren willig, even iager, varkens matig, even hoger, biggen, matig, even hoger. voor de kinderen halen. De man en de vrouw kregen daarbij ruzie. Op de woordenwisseling kwam van een naastgelegen woonboot de instru mentmaker tussenbeide. Met een ha mer gaf hij de los werkman een klap op het hoofd, waarop deze op de kade in elkaar zakte. S. gaf 't slacht offer daarna nog twee klappen met de hamer. De los werkman moest in een zie kenhuis worden behandeld. De po litie arresteerde de instrumentmaker die al eens wegens geweldpleging werd veroordeeld. Drie Franse rugby internationals zijn donderdagmorgen vroeg bij een verkeersongeluk om het leven ge komen. Emile Carrere (27), Jean Othats (27) en Raymond Albaladejo (31) waren met hun wagen op weg van Bordeaux, waar zij een avond wedstrijd hadden gespeeld, naar Dax. De auto van het drietal werd ge raakt door een autobus, waarna dë wagen tegen een boom sloeg. De drie spelers vonden daarbij de dood. ACMAEA 8 vertr. Rouaan nr Rotter dam; ALKES" 9 rede Karachi; CA- LAMARES 8 300 m NNW Akmihan- te; KORENIA 9 120 m Z. Makassar; KORENDIJK 9 aank. New York; LADON 8 1000 m WNW Cverdeeil; LOPPERSUM 9 900 m WNW Flores; MAASDAM 9 600 m West Galway; MAASHAVEN 10 aank. Freetown; MEMMON 8 140 m N. Curacao; ROT TERDAM 9 vertr. Le Havre nr Southampton; ULYSSES 9 te Cutaïao; WILLEM RUYS 8 1120 m NO Chat ham Isl; WONOSARI 9 vertr. Aden nr Suez; ZAFRA 9 155 m ONO Aden. ZOETER WOITDE TEAMS PIT '54 De bekercompetitie is zeer nabij. Daarom volgt hier de opstelling voor de beker competitie en tevens de voor lopige opstelling voor de gewone com petitie. Dames: le team: Leny Koek. Riny Overdevest, Coby v. d. Helm. 2e Team: Annie Beereboom, mevr. Boot-Kraan, Corry v. Teylingen. Beide teams spelen in de vaste com petitie 2e, in de bekercompetitie ge deelde le en 2e klas. Reserves zijn Henny Koek, Nel v. Veen, mevr. v. d.\ Geest-Schuur. Heren: le team. le klas: Ton v. d. Helm, Piet v. d. Raadt, Henk van Veen. 2e Team, 3e klas: Piet Opdam, Joop v. d. Helm, Herman Starrenburg. 3e Team, 4e klas: Kees v. Teyljn- gen, Bert v. d. Akker, Wim Hooge- veen. 4e.Team, 4e klas: Gijs v. Veen. Wim Groën (Sch. 20), Gerard Verhagen. Team 1 en 4 komen uit in de beker- competitie in resp. de l/2e klas en 3/4e klas. Reserves voor de competitie zijn: Wim Groen (Sch. 105), J. v. Leeu wen, J. v. Gent, L. Hoogeveen. Reserves voor de bekercompetitie zijn: H. Starrenburg, G. v. d. Akker. J. v. Gent. Meisjes: le team, le klas: Ria Am- merlaan, Toos de Jong, Marian v. d. Helm. 2e Team, 2e klas: Anneke Koek. Annie v. d. Ploeg, Greet Beerenfen ger. 3e Team, 3e klas: R. v. Leeuwen. R. yersteegen, C. Kraan. In de bekercompetitie spelen deze teams A-klas. Reserves zijn: Ria v. d. Krogt, Truus v. Veen, Riet v. d. Salm, Cok v. Leeuwen. Jongens: le team, le klas: Henri v. Teylingen, Gerard v. Velzen, Cas Koemans. 2e Team, 3e klas: Leen v. d Hoe ven, Theo v. d. Helm, Theo v. Velzen 3e Team, nieuwelingenklas: Wim v. d. Wiel, Wim v. Veen, Leo Mooy- man. Reserve: Leo v. Velzen. In de bekercompetitie speelt het eerste team A-klas, het tweede en derde B-klas.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 13