TOESTAND LEIDSE SLACHTOFFERS AUTOBOTSING REDELIJK OP HAARLEMSE BLOEMENKEURING NAMEN DAHLIA'S PLAATS VAN GLADIOLEN OVER Schiphol onthaalde miljoenste Ter ontnuchtering opgesloten portier overleden Scheepsberichten Wim Sonneveld in gelijk gesteld Athene nodigt Makarios voor een bespreking uit PERSONEEL DINSDAG 25 AUGUSTUS 1964 DC LEIP9C COURANT PAGINA 9 Brigadier Biet en de semi-prof Leids entomoloog terug van studiereis naar Verre Oosten Dir. M. A. Lieftinck, wetenschap- w-- - De toestand van twee inwoners uit o. mot je goed in." „Bedankt voor de tip, viaal bmnentrad, was Karei juist be- den steekt een warme, diepe vriend- Lej,jen die zondagavond betrokken i de beambte, makker," zei Bongers. „Dan zal ik zig een gave serie van 964 ballen af schap, die even sterk is als de klei fojj kettingbotsing op wartt. hii Is maar 'ps nr> hot Poori-1 wan Oma T.nolro to clniton mot eon lncco hand nvpr van hot. wiido landRijksweg 12 (Utrecht-Arnhem) On der Renswoude, blijkt minder ernstig te zijn als aanvankelijk leek. De botsing ontstond doordat een 103. Héél laat diezelfde avond stap- rare leren broekie uutgetronKen en Boile ai door de stille straatjes van doodgewoon te vinden, want een an te Bolle Bongers uit de trein aan de hij werkt weer op het land van zien het vriendelijke dorpje Siebaltje- dere speler zei: „Zo, dat bennen er halte van Siebaltjebaarlo, de woon- va. Maar zoals gewoonlijk zul je hem baarlo. We zien trouwens ook, dat de weer bijna duizend, jong. Nou ik." atêe van de wonderspeler Karei nou wel in het „Peerd van Ome stationsbeambte gelijk had gehad, Kleuntjes. „Waar zou ik Karei Kleun- Loeks" kennen vinden. Da's 'n soort toen-ie zei, dat Karei wel te vinden Meer zeggen ze daar in Siebaltje- tjes vinden?" vroeg hij aan de dienst- koffiehuis, vat je? Daar gaat-ie altijd zou zijn in de herberg. Toen Bongers baarlo niet en dat is ook niet nodig, doende stationsbeambte, toen hij zijn een potje biljarten. Daar is-ie erg daar namelijk breed lachend en jo- want achter die paar simpele woor- kaartje afgaf. „Zo, ZO mnt io cfnoH in" 'Rorïanlrt imAr Ho iin viool hinnontroH urac TCarAl iniet. hp- Hon et.pplrt. ppn warmp. diene Vriend- onze Karei hebben," zei d „Nou, dat treft dan, hè, want hij is maar 'es op het Peerd van Ome Loeks te sluiten met een losse band over van het wijde land weer een dagje thuus. Hij heeft dat afstappen." En zie, daar liep de de rooije. Dat scheen iedereen daar Met een hoofdwond werd hij in het ziekenhuis Zuidwal opgenomen. Na behandeld te zijn werd hü ter ont nuchtering in een politiebureau op gesloten. 's Nachts werd de man niet wakker en bleek hij bewusteloos te zijn. De GGD bracht hem opnieuw naar de Zuidwal, waar werd geconstateerd, dat de portier een hersenbloeding had. Operatief ingrijpen werd nodig peljjk hoofdambtenaar aan 't Rijks- geoordeeld, wat in de Ursulakliniek museum Van Natuurlijke Historie te gebeurde. Leiden, is teruggekeerd van een lan ge studiereis naar het Verre Oosten. Hij heeft zich daar beziggehouden met het bestuderen en verzamelen van odonata en andere insectengroe- pen. De reis, die werd gesuibsidiëerd door de Nederlandse Organisatie voor Zuiver Wetenschappelijk Onderzoek en de Stichting Uyttenboogaart te Amsterdam, heeft een schat aan ge gevens opgeleverd. De gladiolen hebben de aftocht ge- Rheingold en Queen Mary, de be- blazen. Men zag gisteren op de we kende Lady Wilson de licht-oranje kelijkse keuring in Haarlem nog een Golden Glory met de ring in het handjevol van dit knolgewas dat we- centrum en diverse andere varië- ken aan één stuk de eerste viool teiten Weijers-Mense, Aalsmeer heeft gespeeld. De opengevallen Hillegom, liet weer het tot fraaie gelegd. Uit deze verklaringen bleek dat de drummer herhaaldelijk was gewaarschuwd in verband met zijn onbehoorlijk gedrag op het toneel en zijn onvoldoende muzikale prestaties. De eisende partij werd veroordeeld in de kosten van het geding ad 225- ALCOR 24 v. R'dam n. A'dam; LA- Duitse personenwagen uit Oberhau- DON 24 v. R'dam n. Antwerpen; KO- sen door de middenberm schoot en RATIA (t) 24 v. Pta Cardon n. Rot- frontaal in botsing kwam mert een terdam; ACMAEA (t) 25 te Pta Car- personenwagen bestuurd door de don; ALUDRA 24 pass. Recife n. Rio heer Borgerding uit Leiden. De heer de Janeiro; KORENDIJK 24 v. Ham- Bongerding kreeg door de klap het burg n. Bremerhaven; SCHELDE- stuur tegen zijn borst. Aanvankelijk LLOYD 25 te Duinkerken; WILLEM werd gevreesd voor enige gebroken RUYS 24 510 nw n.w. n. Fremantle; _:uii„ +a pnw.NKF.RK 24 te Marseille; New 11U,UC11, is komen vast te BOVENKERK 24 staan dat deze niet gebroken maar NIEUW AMSTERDAM 21 gekneusd zijn. Mevrouw Borgerding York n. Rdam; KLOOSTEKDlJlv ló die naast haar echtgenoot zat, kreeg te R'dam; MAASDAM 22v. R dam plaatsen zijn onmiddellijk ingenomen bloemstukjes verwerkte Evenals vorige jaren heeft Schip bolgewas hol zijn miljoenste bezoeker vandaag door de dahlia's. Zo exposeerde Hip- Vallota speciosa zien, terwijl A. feestelijk binnen gehaald. Het was peastra uit Hillegom een tafel vol Schoon uit Akersloot, beste takken de 55-jarige mevr. M. Aaldijkde nieuwigheden, fraai gearrangeerd van lilium speciosum rubrum ten to- Ruiter uit Sliedrecht, die met haar nele voerde. man (kolenhandelaar), een nichtje Lelies waren er ook van Van Til- en een vriendinnetje van dat nichtje Hartman uit Hillegom en wel zware een dagje uit was naar onze natio- Tot de meeste opvallende behoor- takken van de sierlijke Auratum, van nale luchthaven, den de fraai gevormde semi-cactus tigripum Splendour en matige tak- De directie van de n.v. Schiphol - ,J ken van longiflorum giganteum. schonk het echtpaar twee reisbiljet- Gebrs. Bol uit Valkenburg beslo- ten voor een retourvlucht naar Pa door de Hillegomse bloemsierkunste- naar Cock Veldhuis, die uitstekend weet hoe hij bloemen moet etaleren. Bruno Walter, de best gesteelde oran jerode semi-cactus Granados, de fon kelend rode pompon Erato, de mooie ten deze keuring met het sierlijke rijs met een tegemoetkoming in de TTkHf» H>o<vwatiPVP R.avol pn do fluweel- iTAurnnio Tri t/->nio „ar-Klii-flrrtcton T\/Tortin'c Air Phartor rode decoratieve Ravel en de fluweel gewasje Tritonia. rode anemoonbloemige dahlia Tom bola. Eveneens uit Hillegom kwam de fa. A. N. Kops, die o.m. de beste gele decoratieve Kop^ Yellow voor het voetlicht bracht met de warm- rod e cactus Reforma en de fraaie snij dahlia Queen of the Yellows, een gele decoratieve. Opmerkelijk veel succes had de fa. Lammers uit Vijfhuizen: vier getuig schriften eerste klas en wel voor de Uitspraak doende in een kort ge- alleraardigset pompon Little Robert, ding heeft de president van de recht- Ontslag drummer voor de zalmkleurige semi-cactus Sal mon Perfection, voor de oranje pom pon Sabra en voor de lila decoratie verblijfkosten, Martin's Air Charter nam het hele gezelschap meteen mee aan boord voor een gratis rondvlucht boven Amsterdam en de luchtvaart maatschappijen kwamen in restau rant De Wijde Wereld aandragen met een stroom van kleinere cadeau's. Per jaar komen rond IV2 miljoen bezoekers naar de luchthaven. MEUBELFABRIEK TE BEESEL AFGEBRAND De fabriek van Ruttens Stalen Meubelindustrie te Beesel is gister- De 65-jarige portier N. P. Stuif- - bergen uit Delft is vanmorgen in de ribben, maar Ursulakliniek in Wassenaar overle den aan de gevolgen van een aanrij- dlïfe portier reed donderdag op de een grote hooMwraid. De heer en LOPPEHSTO^'^'j^ckMm0 Delftselaan in Den Haag op rijn fiets mevrouw Borgerding worden nog A dam LOPPERSUM.22 te Jackson onder invloed van sterke drank te- verpleegd in het ziekenhuis van Vee- vffle, SARPEDON 20 te A dam v. gen de laadbak van een vrachtauto, nendaal. Bremen n. H g. TROUWAUTO'S Garage DE GROÖ1 BEESTENMARKT 3 Belangrijk: altijd weer op tijd 45-jarige ervaring. Keuze tussen zwarte of crème bruidsauto. Altijd weer iets nieuws. ereprijs kreeg. Best materiaal zagen we ook in de groep van H. van Veelen uit Sassen - bank te Amsterdam mr. U. W. Stheeman vanochtend geweigerd hel middag volledig uitgebrand. Het ontslag op staande voet dat de caba- vuur ontstond in de spuiterij-afdeling ve Boy Scott. De fa. W. de Ruyter retier Wim Sonneveld zijn drummer vanwaar het zich zeer snel door het I uit Oegstgeest exposeerde de grote J. P. Korzclius verleende, nietig te gehele fabrieksgebouw verbreidde. rose semi-cactus Mrs. de Ruyter's verklaren. Namens de drummer had De vrijwillige brandweer uit Reuver Memory, een juweel van een dahlia, mr. W. van Rompu in kort geding kon tegen deze vuurzee niet veel uit- I die verleden jaar op de grote show geëist dat de arbeidsovereenkomst richten en riep de hulp in van de be- in Mainau werd uitgeroepen tot de tot eind 1964 zal worden hersteld of roepsbrandweer van Venlo. dahlia van het jaar en dan ook de dat zijn cliënt althans schadeloos zal De gezamenlijke inspanningen worden gesteld. mochten echter niet baten; het ge- De president weigerde deze voor- hele gebouw met de machines en al- ziening op grond van de getuigenver- le voorraden en afgewerkte produc- heim. Uitblinkers vonden we de rode klaringen die door de advocaat van ten gingen verloren. De schade semi-cactus Friedy Star, de wit met Sonneveld mr. K. Leoni werden over- wordt op enkele tonnen geraamd, purper getekende decoratieve Tar tan, de bloedrode semi-cactus Fires tone, de kleinlboemige rose decoratie ve Juweeltje en de aparte semi-cactus Sunmaid. C. Geerlings uit Heemstede zag aan de fraaie rode Deutschland het getuigschrift eerste klasse toegekend en toonde tevens de typisch gebouw de rode decoratieve 1564, die stellig bij de liefhebbers „en vogue" zal ko- TT ,T men, de kloeke decoratieve Frau De Griekse regering heeft president maandag bij de Verenigde Nat.es ge Louise Hoffman en de beste witte Makarios uitgenodigd naar Athene te protesteerd. omdat de economische decoratieve Polar Sieht De groep komen, zo is maandagavond officieel blokkade tegen de Turkse gemeen- van de fa. Ballegro uit Leiden was bekendgemaakt. Waarschijnlijk «al de schap onverminderd zou voortduren niet groot maar wel prima Een ge- aartsbisschop vandaag m de Griekse ondanks beloften van president Ma- tulgschrift eerste klasse kreeg de hoofdstad aankomen. kaxios. In een gesprek met de bevel grote okerkleurige semi-cactus Ree- .Redenen voor de uitnodiging zijn hebber van de V.N.-vredesmacht, ge pectable en de zeer sterk in het oog "iet meegedeeld. Naar verluidt zou neraal Thimajja zei Kutchuk dat er i men het op grond van de jongste ont- geen levensmiddelen worden toege- wikkeling van de gebeurtenissen om laten in de door Turkse Cyprioten Cyprus in Athene wenselijk achten bewoonde gebieden en dat het aan springende Showman's Delight, geel met iets rose gloed, behaalde dezelf- ^EndïTnude restanten-opruiming rechtstreek, met het Cyprische staats- van de gladiolen: de met een getuig- ho°fd te spreken, schrift van verdienste bekroonde hel derrode Big Ben van Jonkman-Hul - - sebosch uit Sassenheim en de aardige v?n buitenlandse z*ken, Kypnanoe, groengele Butterfly Las Palmas van Konijnenburg Mark te Noordwijk tal dorpen waar hongersnood dreigt, dagelijks toeneemt. Griekenland heeft op zijn beurt bij Tevoren had de Cyprische minister de secretaris-generaal Oe Thant een in buitenlandse zaken, Kyprianoe, klacht ingediend tegen Turkije, om die maandag naar Athene reisde na dat op 12, 18 en 19 augustus Turkse besprekingen met Griekse leiders, militaire vliegtuigen boven Griekse die tevens de middelgrote rose Trilby verklaard dat erv<dled£eovereen- eilandenzouden hebben gwlo,«L etaleerde. Daarmee had men het, wal de inzenders uit onze contreien be grote groep Montbretia's van de fa. J. van Nieuwkoop ui Sassenheim. We c0«a,_n^t j:ou^ kunnen J^enigen. noemen ot.m. de egaal oranje getinte stemming tussen Griekenland en Cy- Volgens een communiqué van de prus bestaat en dat, naar zijn over- Cyprische regering hebben maandag tuiging, Griekenland geen regeling twee Turkse militaire vliegtuigen op voor het vraagstuk-Cyprus zal aan- 400 meter boven het gebied van Kok vaarden waarmee men zich in Ni- kina, op Noordwest-Cyprus, gevlogen. Ook premier Papandreoe van Grie- Een Turks-Cypriotische woordvoer der heeft maandagavond in Nicosia Stoeiend echt paar valt van balkon Een stoeiend echtpaar te Haar lem, de 36-jarige chauffeur J. van E. en zijn 37-jarige vrouw is, toen de man zijn echtgenote bij 'wijze van grap optilde en buiten de rand van het balvnn van zijn woning hield, van een hoogte van vier meter op hp' (betonnen) begane grond te recht gekomen. De vrouw, die uit de armen van haar man viel, greep een waslijn, die over het balkon is gespannen. Deze brak onmiddellijk, en toen zij vervolgens in doods angst haar man vastgreep, verloor deze het evenwicht, waardoor zij beiden naar be neden stortten. De vrouw kreeg een hersen schudding en verwondingen aan de rug; zij moest in het ziekenhuis St. Joannes de Deo worden opgenomen. Haar man liep slechts een minder ern stige verwonding aan een en kel op. kenland zei in een verklaring, dat er meegedeeld, dat bij het dorp An geen verschil van mening tussen de nadhioe in het gebied van Paphos Griekse en de Cyprische leiders be- een Turkse Cyprioot is doodgescho- staat. Hij verzekerde dat er geen ten toen hij hout kapte. Volgens de druk werd uitgeoefend. In het hui dige stadium van de onderhandelin gen achtte hij „Enosis" een samen gaan van Griekenland en Cyprus de natuurlijke oplosisng van 't vraag stuk. DE TURKSE woordvoerder wordt een' andere Turkse-Cyprioot vermist. Hij was van Polis op weg naar Ktima. „Ik ga naar Athene om het plan* Acheson te verwerpen", zo heeft pre sident Makarios vanochtend bij zijn vertrek uit Nicosia verklaard. VERLANGENS ^en n*e* van P*an een duim- breed van onze grond aan de Turken af te staan", aldus het Cyprische Turkije zou verlangen, dat de staatshoofd. Hij zinspeelde hiermee op Turkse Cyprioten, die op het eiland ^et pian-Acheson dat voorziet in een onder Grieks bewind zouden komen, aansluiting van Cyprus bij Grieken een soort autonomie krygen. De Gne- land, waar tegenover de Turken be ken zijn bereid aan de Turkse Cy- prioten dezelfde rechten te verlenen krijgen, als aan de Turken in Grieks Tracië en op de Dodekanesus. Tenslotte zou den zij bereid zijn in te stemmen met een toezicht van een V.N.-waarnemer op genoemde rechten voor de Turken Intussen heeft de Turkse minister van buitenlandse zaken, Erkin, ver klaard, dat over enkele dagen be kend zal zijn of het voorstel van de Amerikaan Dean Acheson zal worden aanvaard. Dit voorstel houdt aanslui ting van Cyprus bij Griekenland in en vestiging van een Turkse basis op het eiland. paalde bases op het eiland zouden PROTESTEN De Turks-Cyprische vice-president van Cyprus, Fadil Wutchuk, heefl LIEFDE MAAKT BLIND Onder het mompelen van „lieveling, lieveling" -sloop in Gothenburg vannacht een dief door de slaapkamer van een pas getrouwd paartje, om er later met 5.700 Zweedse kro nen vandoor te gaan. „Ik dacht dat het mijn mar was", ver klaarde het jong gehuwde vrouwtje later tegen de politie. Heden is na een geduldig langdurig smartelijk ziekbed, gesterkt door de Genademiddelen der H. Kerk, naar zijn Scheper en Heer teruggegaan, mijn dierbare echtgenoot en onze lieve en zorg zame vader en grootvader Jacobus l'Ami echtgenoot van Catharina Geertruida Kors in de leeftijd van 68 jaar, na een 43-jarig huwe lijksleven. Rijnsaterwoude: C. G. l'Ami-Kors Lisse: M. J. P. Sanders-l'Ami M. C. J. Sanders Leiden: N. P. l'Ami C. Th. M. l'Ami-v. d. Meer Nieuwkoop: P. l'Ami H. l'Ami-den Haan Schiedam: J. M. P. v. d. Pouw Kraan- l'Ami W. G. v. d. Pouw Kraan Oude Wetering: H. A. Cozijn-TAmi A. J. G. Cozijn Wassenaar: P. M. F. l'Ami Rijnsaterwoude: M. F. l'Ami J. M. l'Ami-Bartels Roelof arendsveen: A. P. van Es-F Ami C. P. van Es Rijnsaterwoude: C. G. S. l'Ami Haarlem: Rijnsaterwoude, 24 augustus 1964 Herenweg 127 De plechtige H. Uitvaartdienst zal worden gehou den in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Leimuiden op vrijdag 28 augustus 1964, v.m. 10 uur, waarna bijzetting in het familiegraf op het rjt kerkhof. Rozenkransbidden: 's avonds 8 uur aan huis. Tot onze diepe droefheid is in St. Antoniushove te Voorburg overleden, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Zieken, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader Jacobus Hendrikus Verhagen echtgenoot van Hendrika Maria van Dijk in de leeftijd van 78 jaar. H. M. Verhagen-van Dijk Woubrugge: A. C. van Rijn-Verhagen M. J. van Rijn Stompwijk: J. H. v. d. Voort-Verhagen A. M. v. d. Voort H. Th. van Santen-Verhagen A. A. van Santen C. E. Verhagen H. A. Th. Verhagen-Onderwater Hoogmade: A. C. Winters-Verhagen C. Winters Stompwijk: J. A. Verhagen M. Verhagen-van Santen Vries: M. B. Overgaauw-Verhagen J. J. Overgaauw Stompwijk: H. H. Overdevest-Verhagen C. Overdevest C. J. Verhagen W. M. "Verhagen A. W. Verhagen en kleinkinderen De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 28 augustus a.s. om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Laurentius te Stompwijk, waarna de begrafenis op het r.k. kerkhof aldaar. Rozenkransbidden: dinsdag-, woensdag-, en don derdagavond om 8 uur te Stompwijk, Oosteinde 9. De STEDELIJKE FABRIEKEN VAN GAS EN ELEC- TRICITEIT te Leiden vraagt: in de Elektrische Centrale voor hulpwerkzaamheden bij de revisie van ketels en machines. Bij goed voldoen bestaat de mogelijkheid om opgeleid te worden tot bedieningsman in het ketelhuis en de machinekamer. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring, te richten aan de afdeling Personeelsza ken van voornoemde fabrieken, Langegracht 70, Leiden Voor uw hartelijk medele ven tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw CATHARINA KLUIVERS—DE BRUIN betuig ik U allen mijn op rechte dank, bijzonder haar buurtbewoners. Ook de heer M. J. Ouwerkerk, begrafenis-ondernemer, voor de goede zorgen aan de begrafenis besteed. P. J. KLUIVERS Leiden, augustus 1964 Vivaldistraat 35' W. FRIJLING TANDARTS PRAKTIJK HERVAT M. J. H. VAN RIJ- ZITMAN TANDARTS O.L.VROUW VAN LOURDES Novene v. d. Geestelijke Bedevaart tot O.L.Vr. van Lourdes v. 31 aug. t/m 8 sept. (Maria Geboorte). Noveneboekjes 30 ct. en Lourdesmedailles 35 ct. porto na toezending v. postwissel t.n.v. Geest. Be devaart, Singel 381, A'dam C. De boekjes en medail les kunnen niet worden af gehaald. Lourdeswater kan worden aangevraagd. 3 Gevraagd een flinke melkbezorger bij A. H. J. Kooloos, Rijndijk 262, Voorschoten. Gevraagd per 14 sep tember: net meisje, 14 jaar, voor de morgenuren. Fa. v. Kampenhout, Haar lemmerstraat 125-127. meer dagen per week (evt. halve dagen). Uren nader overeen te komen. Aanmelden: Land- en tuinbouwschool Warmon derhof, Oranje Nassaulaan 10, Warmond, tel. 01711 315. 3? Gevr.: flinke werkster voor enkele ochtenden per week. Mevr. Kallenberg, Louise de Colignylaan 24, Oegstgeest. tel. 52277. f31 B.z.a. chauffeur met groot rijbewijs, voor alle werkzaamheden. Br. onder no. 6011 bur. v. d. blad. 3 Werkster gevr. voor een dag of 2 halve dagen per week. Prettige om gang. Leenman, Schouw- weg 37, Wassenaar., telef. 5433. 3 Woensdagmarkt. Nu kopen. De Matste zeer gro te donkere badlakens, vijf verschillende kleuren van 8.98, nu pak mee 4.98; 1- pers. lakens 4.98; dames slips 0.69. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie.- 3 Woensdaemarkt. Komt nooit meer: K -f W strep- less dameshemdjes ook grote maten, zeer rijk kant 2.98, twee stuks drie gul den. Weer echt iets van Japie, Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. 3 Alles voor de school. Ryam-agenda's 2.- en 1.15. Vulpennen met 1 jaar ga rantie v.a. 2.25. 10% kor ting op schriften bij 15 st. Buis' Kantoorboekhandel, Lage Rijndijk la, tel. 26935 Goed en voordelig. 3 Meisje gevraagd voor licht huishoudelijk werk, hoofdzakelijk op de kin deren, 7 jaar en 4 maan den, passen; voor dag en nacht. Prima verzorging. Aanmelden na 19 uur. De Boeck, Roomburgerweg 14 Leiden. 3 Gevr.: nette werkster voor de vrijdag. Inlichtin gen bij: L. v. d. Ing, Groe- nenstein 36, Hazerswoude Rijndijk. 3 Gevr.: huish. hulp, liefst boven de 21 jaar; werktijden 7.30-16 u., zat. 7.30-13 uur, zond. vrij. Aanmelden: hotel „Het Witte Huis", Oegstgeest. 3 Verloren op Voorscho- terweg te Valkenburg: een rubber luchtbed, 2 bad tassen met bad jasjes, trui tje, strandbal enz. plus een deken tijgermotief. Tegen beloning terug te bezorgen bij C. A. Vis, Voorschoter- weg 25, woonschip „Marco Polo" te Valkenburg. ronde tafels, koperen stal lantaarns, tafels, stoelen, kapokbedstellen, kantel- bedden. ledikanten, mo derne kinderwagen, wan delwagens, rijwielen, vloerkleden, dekens, kin dertrapauto, babybadje, autopeds, kinderboxen, clubfauteuils, 17 meter tuinslang. Alles spotgoed koop. Nieuwenburg, Hooi gracht 55 (geen winkel). 3 le klas costuums naar maat, confectiecostuums, regenjassen, suèdekleding eventueel naar maat voor d. en h. Betaling te rege len v. 20.- per maand af. Bezoek aan huis met col lectie. Br. onder no. 4047 bur. v. d. blad. 3 Te koop: Peugeot 403 1956. Motorisch en bekle ding in uitstekende staat, 's Avonds na 6 uur. W. Smit, Sieboldstraat 27, Leiden. 3 Te koop: moderne kin derwagen. klein model, uitneembaar. Te bevr.: Rh ij nenburgerlaan 19, Ha zerswoude R.D. 3 Antenne-service. Ge niet van t.v. Wij plaatsen antennes teeen zeer lage prijzen. REM-antenne compl. 35,-; 2e net-anten ne compl 65.-; combinatie antenne REM-2e net 90.-. Plaatsing binnen 2 dagen. Antenne-service. Vuurto renplein 58. Noordwijk, tel. 01719—3762. 3 Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De Lichthal. Gratis plaat sen van lampen boven de 25.- in Leiden en omge ving. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. 3 Te koop: een Jaarsma haard en een twee-pits gasstel. Vostersstraat 7, Oude Wetering. Heeft u iets op te mimen Plaatst een Telefoontje

Leidse Courant | 1964 | | pagina 9