BIEFSTUK RIJNSTREEK Dodelijk ongeluk in „Buitenkerk" DE NIEUWE LEIDSE PAARDENSLAGERIJ - Hogcwoeid 135 MAANDAG 24 AUGUSTUS 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA S ALPHEN AAN DEN RIJN Zaterdagmiddag is de 13-jarige Nie. Windhorst uit de Leliestraat uit de glijbaan gevallen, waarbij de knaap zijn linkerarm brak. Hij is ter behandeling naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden gebracht. Postduiven Met 365 duiven is door de Concours Commissie Rijn en Gouwe deelgenomen aan een wed vlucht vanaf Tergnier. De uitslag hiervan luidt: L. van Zwieten 1, 13; Gebr. de Wit 2. 4; W. Hassing 3; G. Hogervorst 5, 12; Gebr. Metselaar 6; Gebr. Oosterman 7, 17, 19; B. Aart man 8; H. Sassen 9; C. van Ofwegen 10; P. de Heij 11; R. Tuithof 11; P. Pieterse 15; S. van Harskamp 16; J. D. van Rijn 18; J. Tijsterman 20. De Alphense Vriendenclub hield een wedvlucht vanuit Creil, afstand 355 km, gelost om 6.45 uur met kalme O-wind. Eerste duif 13-3-46, laatste duif 13-49-32 uur. A. Groenvelt 1, 11; D. v. Eyk 2, 6, 7; A. v. d. Werken 3, 8, 12; M. v. Es 4, 9, 14, D. Verkade 5; A. Haasnoot 10; J. Domburg 13. BODEGRAVEN BODEGRAVEN—CELERITUDO 3—5 Bodegraven speelde een heel nut tige oefenwedstrijd tegen de Utrecht se 2e klasser Celeritudo. De Utrech tenaren speelden een snelle en tech nisch hoogstaande partij voetbal, waar het Bodegraven-elftal, waarin een vijftal jonge spelers geprobeerd werden, goed partij tegen gaf. Voor al voor de rust toen Telkamp drie maal alleen voor de Utrechtse doel man kwam en Boelen verschillende keren het houtwerk van het Utrecht se doel teste, had Bodegraven wel wat meer verdiend dan de 13 ach terstand. In de tweede helft wogen de partijen goed tegen elkaar op en kregen we aan weerskantsen mooi open aanvalsspel te zien. Het slot van deze aantrekkelijke wedstrijd was bijzonder sensationeel. In de laatste 5 minuten werden maar liefst vier doelpunten gescoord. Midvoor Kraan en rechtsbuiten Wakelkamp namen het Utrechtse gedeelte voor hun rekening, terwijl Telkamp en Van Eek de Bodegraai.se aanhang deed juichen. BODEGRAVEN Z—ALPHEN Z 1—3 Het spel van de verjongde Bode graven Z-ploeg was zaterdag tegen Alphen Z wel zeer zwak. In de competitie zullen zij hëel anders voor de dag moeten komen, willen zij zich in de vierde klas handhaven. Alphen kon de score openen door een kolossale blunder van linksachter de Groot. Wel bracht v. d. Born de stand weer in evenwicht, maar al gauw in de tweede helft kregen zij van de be zoekers de genadeslag toen Tuinen- burg een voorzet van Nagel goed af rondde en Leeuwenhoek invaller doelman Verhoeff geen schijn van kans gaf. Met een lofwaardieg ijver trachtten de jeugdige Bodegravers de bakens te verzetten, maar zij wa ren niet bij machten gevaarlijk voor de Alphenaren te worden. KARTINGCLUB BODEGRAVEN WON NA FRAAIE STRIJD ïn een zeer fraaie en spannende strijd heeft de Kartingclub Bodegra ven met ruim verschil gewonnen van ,,Delfia", de Delftse Kartingclub. Boy Klasser beheerste in de A-klasse met zijn zeer snelle 100 cc super de race. In de eerste manche moest hij echter wegens motorpech opgeven, maar de beide andere manches won hij met groot machtsvertoon. Ook de tweede Bodengraven coureur Krijn van Ve!- zen deed het met zijn 200 cc kart aanvankelijk goed. maar ook hij kon door het pechduiveltje achtervolgd, de bekende Delftse coureur Gage- stein niet van de eerste plaats in het eindklassement afhouden. Mede -door het uitstekende rijden van de jonge Bodegraven coureur Slappendel uit Voorburg behaalden Bodegraven een zeer comfortabele voorsprong. In de B-klasse, waarin v.n, jonge veelbelo vende coureurs uitkwamen, werd een bijzonder spannende strijd geleverd Met slechts een punt verschil won nen de Bodegraafse coureurs. De uitslagen zijn: Klasse A, le manche: 1 J. Gage stein, Delft; 2 N. Slappendel, Voor burg; 3 K. van Velzen, Bodegraven; 4 J. Vogelenzang, Rotterdam. 2e manche: 1 B. Klasser, Bodegraven; 2 J. Gagestein, Delft; 3 N. Slappen del, Voorburg; 4 H. Rietveld, Delft. 3e manche: 1 B. Klasser, Bodegraven; 2 ,K. van Velzen, Bodegraven; 3 J Gggestein, Delft; 4 N. Slappendel, Voorburg. Eindklassement: 1 J. Gagestein, Delft 37 pnt; 2 en 3 K. van Velzen eh N. Slappendel 31 pnt; 3 B. Klasser 27 pnt. Bodegraven 28 pnt; Delfia 84 pnt. Klasse B. le manche: 1 H. Kolk, Den Haag; 2 R. Witteveen, Den Haag; 3 R. Drost, Den Haag; 4 W. A. van Doom, Lopik. 2e manche: 1 H. Kolk, Den Haag; 2 H. v. d. Heyden, Den Haag- 3 B Amersfoort, Bodengraven; 4 B. Klas ser, Bodegraven. 3e manche: 1 L. Verhoeven, Rotter dam; 2 H. Kolk, Den Haag; 3 B. Klas ser, Bodegraven; 4 W. A. van Doom. Lobik. Totaal klassement: 1 H. Kolk, Den Haag 42 pnt; 2 R. Witteveen, Den Haag 22 pnt; 3 B. de Korte, Utrecht, 20 pnt; 4 B. Klasser, Bodegraven en L. Verhoeven, Rotterdam. Bodegra ven 108 pnt; Delfia 107 pnt. Gered door middenbermbeveiliging - Zondagmorgen is mej. A. Dubel uit Den Haag aan een ernstig onge.val ontsnapt dank zij de middenbermbe veiliging. Door een defect aah dë ttuurinxichting raakte haar auto stuurloos en vloog zij met flinke vaart tegen de middenbermbeveili ging. Dit heeft haar gered, daar zij anders op het andere wegdek terecht zou zijn gekomen, waar het verkeer op dat moment enorm druk was. Nu liep alleen haar auto flinke schade op, maar bleef zelf ongedeerd. Goede vangst van B.H.S.V. Za terdagmiddag organiseerde de Bode graafse Hengelsportvereniging voor haar leden een hengel wedstrijd op witvis. Het resultaat was buitenge woon goed. Met 21 deelnemers wer den maar liefst 199 bovenmaatse vis sen gevangen. De heer Th. Rietveld legde met het grootste exemplaar, een voorn van 27 cm, beslag op de wisselbeker. De verdere uitslagen zijn: 1 J. Gorissen 174 cm; 2 K. Ooms 115 cm; 3 G. Pouw 112 cm; 4 Th. Rietveld 95 cm; 5 S. Overes 62 cm; 6 B. van Dijk 48 cm; 7 A. A. C. v. d. Ouden rijn 46 cm. BOSKOOP Internationaal getint waterpolo Vrijdagavond werd in het gemeente lijk zwembad een waterpolo wedstrijd gespeeld tussen een in Nederland op bezoek zijnde Canadees-zevental en het eerste zevental van de P.C. „Bos koop". De gasten werden in het En gels begroet door de heer G. J. v. d. ugt jr. Na het spelen van het Cana dese en Nederlandse volkslied, werd de strijd aangebonden en het werd een enerverende ontmoeting. De kamp was nog maar drie minuten oud toen Nic. Geers de score opende. De winst was echter van korte duur en nadat de stand door de tegenpar tij gelijk was gemaakt, drukten de bezoekers hun superioriteit in een 1-4 overwinning uit. Voordien speel den de Boskoop dames een wedstrijd tegen een zevental van het Goudse GZC, die in een gelijke uitslag 1-1 eindigde. Op woensdag 26 augustus a.s. zal in het Boskoopse zwembad een polowedstrijd voor dames wor den gehouden. Hieraan nemen deel AZC (Alphen a.d. Rijn), De Residen tie (Den Haag), WZC (Woerden) en Boskoop 1. Aanvang 19 uur. Zwemvaardigheiddiploma behaald Voor het diploma-zwemmen naar de hiervoor door de KNZB gestelde ei sen, bestond zaterdagmiddag jl. in het gemeentelijk zwembad zeer grote belangstelling en deelname. Onder de aanwezigen bevonden zich o.m. loco-burgemeester Taat en vooraan staande figuren uit de Boskoopse zwemwereld. Onder de ogen van de gedelegeerde van de KNZB, de heer M. W. van Kampenhout te Leiden toonden -dé candidaten op overtuigen de Wijfce aan, dat zij de lessen van badmeester I. Tammlng en mej. H. Sanner niet hebben verwaarloosd. Na afloop reikte de voorzitter van de R.Z. en P.V. „Boskoop", de heer G. J. Togt jr. de diploma's uit. Deze werden in ontvangst genomen door: Zwemproef A, meisjes: B. Verba kei, J. Oudijk, M. van Zeist, C. Ver meulen, G. van Tol, J. Stolker, C. Vermeulen, Th. Ramp, M. van Leeu wen, M. de Kwaadsteniet, J. Hooft- man, H. Trimp, I. ter Steege, I. Nooij- ens en L. J. C. de Vorm. jongens: K. van Zoest, J. van Zoest, M. van Atten, W. Kruiswijk, T. van Eijk, A. Rozenboom, A. J. van Kia- verén, J. Benders, G. van Os, H. Ha gen, H. Loef en G. Op 't Zand. Er werden 8 kandidaten afgewezen. Zwemproef B, meisjes: S. van Ge- meren, M. Kompeer, A. Grootendorst, A. Bier, I. v. d. Broek. W. Bonefaas, C. Streng, H. Streng, C. VerWeij, f. van Zuylen. jongens: F. v. Zoest, A. v. Zoest, W. de Jong, Th. van Gemeren, A. v. Gemeren en H. Asscheman. Afgewe zen 1 kandidaat. Zwemvaardigheid klasse C, meis jes: M. Spaarman, T. van Veen. jongens: R. van Rijswijk, T. West- dijk, T. Hooftman, H. Hooftman en A. v. d. Berg. Zwemvaardigheid klasse D, meis jes: J. Loef, H. van Teylingen, R. Hoogduin en J. Paling. jongens: J. Elsenbaas, A. Schiere en R. van Vliet. Zwemvaardigheid klasse E, meis jes: N. Bakhuizen en G. v. d. Laan. Zwemvaardigheid klasse F, dames: T. van Velzen en J. Hage. HAZERSWOUDE „St Bernardus" won voor tweede maal JP-beker. ..St. Bernardus" heeft voor de tweede achtereenvol gende maal de PJ-beker veroverd in het toernooi, dat de Leiderdorpse voetbalvereniging RCL telkeniare organiseert. Zaterdagmiddag versloeg het elftal van de Rijndijkers het re serveteam van de Leiderdorpse voet balvereniging met 32. Een uitslag, die voldoende bleek om de fraaie be ker mee naar de Rijndijk te voeren, want Oranje Groen en LDWB, de twee Leidse vierdeklassers, moesten in de voorgaande weekends het loodje leggen tegen de RCL-man- nen. In een vooral voor rust vlot en goed gespeelde ontmoeting kwam „St. Bernardus" na eeil half uur door De Boer op 01 en door dezelfde spe ler zelfs tot een 0—2 voorsprong. RCL kwam terug via 2ijn linksbinnen (1—2), maar Wortman vergrootte op zijn beurt voor theepauze nog de voorsprong door een penalty te be nutten (13). De rust deed de Leiderdorpers blijkbaar goed, want zij slaagden er in doelman Zandvliet nog een keer het nakijken te geven (2—3). Hierna probeerden zij weliswaar nog vaak de St. Bernardus-defensie te vër- schalkeri, maar dat werd stopper Van der Zwaan en de zijne toch te gek, reden Waarom zij met man en macht de voorsprong verdedigden en trots met de door de voorzitter van RCL, ds Honnef, uitgereikte be ker naar de kleedtent togen. RCL won juniorentoernooi. Het B 1-juniorenteam van de Leiderdorp se vereniging RCL op z(jn beurt nam een eerste plaats mee naar hun woon plaats na het door „St. Bernardus" georganiseerde voetbaltoernooi voor B 1-junioren. De tweede plaats was voor de or ganiserende vereniging. Meerburg, Stompwijkse Boys en MMO legden beslag op de volgende plaatsen. Het toernooi wordt overigens voortgezet op zaterdag aanstaande, wanneer de A 1-junioren in het strijd perk komen. Dezelfde verenigingen zullen weer deelnemen en de Tijm Lintsenbeker zal dan worden uitge reikt aan die vereniging die in beide toernooien de meeste winstpunten heeft behaald. Andere uitslagen. Tijdens het RCLSt. Bernardus weekeinde lui den de andere uitslagen: RCL clSt. Bernardus cl 31; St. Bernardus b3 RCL b3 61. Het Al-juniorenelftal kwam tijdens het jeugdtoernooi te Nieuwkoop niet verder dan een zes de plaats. Maandagavond tafeltennisinterland. Maandagavond 24 augustus speelt de tafeltennisvereniging Slagvaardig met een aantal teams tegen een paar drietallen, die zijn samengesteld uit een dertigtal kajotters uit Duitsland, die momenteel met hun leider pater Marcus Vergeer hun tenten hebben opgeslagen bij de boerderij van de ex-Groenendijker J. Th. Wesselingh in Rijp wetering. De wedstrijden vin den plaats in het Groenendijks paro chiehuis. Bedrijfsnieuws. Sinds zaterdag middag beschikt de gemeente weer over een garage annex pompstation meer. Op genoemde dag immers is op officiële wijze het bedrijf van Esso, geëxploiteerd door de heer Dolf Mar- tinot, aan de Willem Kloosstraat (Rhynenburchs winkelgalerij) in ge bruik genomen. Meisjesclubs Groenendijk hadden leuke sportdag „De Knikkerbol letjes", de meisjeslcub van de tien en elfjarigen uit de Groenendijk, hebben de wisselbeker in de wacht gesleept, die zondag te verdienen viel voor een van die zeven clubs die tijdens de sportdag de meeste punten behaalde. Het zo prima ge organiseerde sportfestijn werd inge zet met de viering van de H. Mis op het sportterrein van de RKSV St. Bernardus, waarbij pastoor Alberti OCD de meisjes toesprak. De klasseringen van de clubs, waar aan de meisjes in de meest verschei den wedstrijdjes en spelletjes vol overgave deelnamen, luiden: De Knikkerbolletjes 38 p., 2 De Stoere Doorzetters 30 p., 3 De Krekels 30 p., 4 De Lefschoppers 28 p., 5 Maandag avondclub 20 p., 6 De Lampions 15 p., 7 De Flierefluiters 10 p. De meest succesvolle deelneemster onder de meisjes uit de leeftijds groep van acht tot en met vijftien jaar was de achtjarige Cora Koele- man, die drie eerste prijzen in de wacht sleepte: tijdens de wedstrijd jes hardlopen, zaklopen en blikken- lopen. De prijzen aan de winnende club en aan de individuele prijswin naars werden uitgereikt door pastoor Alberti, die er nog zijn vreugde over uitsprak, dat vele ouders een gang. naar het voetbalveld maakten om de' prestaties van hun kroost in ogen schouw te nemen. „St. Bernardus" De training voor de junioren van twaalf tot en met vijftien jaar wordt in het ver volg op woensdagavond gehouden. Op donderdagavond om kwart voor zeven worden de junioren van zes tien en zeventien jaar verwacht. Daarna komen de senioren aan bod. VOETBALLER BRAK BEEN De Hazerswoudse voetballer J. Franken, zaterdag deelnemend als lid van de Hazerswoudse Boys aan de wedstrijd Boskoop 3-Hazerswoudse Boys 3, brak tijdens de wedstrijd een been. Bij de stand 2-2 werd de wed strijd gestaakt. Andere uitslagen van de Hazers woudse Boys-oefencampagne: Hazers woudse Boys 1-ARC 2 1-1, Boskoop 1-Hazerswoudse Boys 2 4-5, Boskoop 2-Hazerswoudse Boys 6-0, Boskoop 4- Hazerswoudse Boys 5 12-2. Zaterdagavond hebben de leden van Hazerswoudse Boys in intieme sfeer het kampioenschap van 't eer ste elftal gevierd. Namens de suppor ters werd eerst nog een wedstrijdbal aangeboden, voordat Harry Touw en de zijnen een amusementsprogram ma presenteerden. Voorweg afgesloten Dezer da gen zal de baileybrug, die militairen van de genie enige tijd geleden bouwden over de sleuf in de Voor weg. weer worden verwijderd. Zoals bekend vinden er ter hoogte van de boerderij van de familie Stokman op de Voorweg werkzaamheden plaats, die verband houden met de totstand koming van een nieuw bemalings plan. Wanneer de brug zal zijn ver wijderd, zal vanzelfsprekend enige tijd de Voorweg voor alle verkeer worden afgesloten. Dit nu zal vanaf 25 augustus het geval zijn. KOUDEKERK a.d. RIJN Geboren: z.v. van Triest, Reijer en van De Bruijn, Marijtje. RUPWETERrNG BONTE AVOND VAN DUITSE EN LEIDSE KAJOTTERS Na een vakantieverblijf van enkele weken keert pater Markus Vergeer a.s. vrijdag weer met zijn Duitse Ka jotters naar Walsum in Duitsland te rug. Voor het echter zovér is, wordt door pater Vergeer en de jongens dinsdagavond, morgén dus, in de zaal van café „Rustoord" een zg.n. „La- ger-zirkus" georganiseerd, welke het bijwonen beslist waard is. Het wordt een bonte avond met een aantrekke lijk programma van schetsen, zang en muziek. Ook een groep jongens en meisjes van de kajottersbeweging uit Leiden zal aan met programma mee werken. Voorts zullen er een 30-tal dia's worden vertoond, betrekking hebbende op het vakantieverblijf van de Duitse kajotters in 1962 en 1963. Alle inwoners van Rijpwetering en omgeving worden door pater Ver geer uitgenodigd deze prachtige avond te bezoeken. De toegang is geheel gratis en het begint om half 8 pre cies. Zaterdagmiddag j.l. trok een grote, versierde wagen door het dorp, waar op de hele groep Duitse kajotters was gezeten. De door hen voortreffelijk uitgevoerde zangliederen, begeleid door 2 accordeons en 2 gitaren vonden bij de vele belangstellenden een ge waardeerd gehoor. Pater Markus Ver geer toonde hierb'ij een muzikaal ta lent als gitarist. De bij deze rondgang bouwen Ripse jeugdhuis de som van j 178 op. WOUBRUGGE Bouw clubhuis. Door verschil lende vrijwillgers van de voetbalver eniging Woubrugge werd zaterdag morgen vroeg een begin gemaakt met het storten van een betonplaat voor het klubhuis, annex trainingslokaal op het nieuwe gemeentelijke sport veld aan de Bateweg. In totaal werd 50 kubieke meter gewapend beton gestort en hoopt men zeer binnen kort, na het drogen, te beginnen met de verdere opbouw. Door de ver eniging is bij de Leidse Bond van de KNVB het verzoek ingediend, voorlo pig alleen voor uitwedstrijden in aan merking te komen bij de nieuwe com petitie, want het ziet er naar uit, dat het 12 x 22 meter grote clubhuis niet voor oktober gereed is. BODEGRAVEN Door tot nu toe nog onbekende oor zaak raakte zaterdagavond in Bui tenkerk een auto van de weg, wat aan de 38-jarige heer P. P. J. de Graaf het leven koste. Zaterdagavond omstreeks 7 uur reed de heer Mons uit Amsterdam met de heer De Graaf met zijn auto in Buitenkerk op weg naar de Meye met de bedoeling nog wat te gaan vissen. De auto raakte bij de fabriek van Van Duyl van de weg, kwam in de berm terecht en botste tegen een 50 cm dikke boom. De heer De Graaf werd zodanig gewond dat hij vrijwel onmiddellijk moet zijn overleden. De chauffeur de heer Mons kwam er met een lichte shock en een schaafwond goed af. Hij werd met een zieken auto naar Amsterdam vervoerd. De auto werd totaal vernield. In de kliniek van de universi teit van Uppsala is een vrouw van 30 jaar kortgeleden bevallen van zeven doodgeboren kinderen, zo heeft een woordvoerder van de klniek meege deeld. De vrouw, die al enkele jaren getrouwd is en geen kinderen kon krijgen, had hormoneninjecties ge had. De zeven doodgeboren baby's, die elk 350 gram wogen, vertoonden geen eikel teken van misvorming. Charles Stevens, een Amerikaan se filmster, die veel indianenrollen heeft gespeeld, is zondag op 71-ja rige leeftijd in Hollywood overleden. Stevens, een kleinzoon van het be roemde opperhoofd der apachen, Ge- Wat lezers schrijven Hedenmorgen de Heerenstraat pas serende, kwam ik tot mijn schrik tot de ontdekking, dat een gedeelte van de school gesloopt werd en dat daar door de gedenksteen van de eerste steenlegging verdwenen was. Op de ze steen stond zo meen ik te we tenhet wapen van de gemeente Zoeterwoude en alle namen van dé burgemeester, wethouders en ge meenteraadsleden. Als ook van het eerste hoofd van de school de beken de figuur, meester Van der Van. Toen in 1868 de R.K. School in de Zuidbuurt werd gebouwd was mees ter Van der Van hoofd van de open bare school op het Dorp. Het gemeen tebestuur ontfermde zich over deze hoofdonderwijzer, die slechts 18 leer lingen overhield na zijn benoeming aan de nieuwe school aan de Hee renstraat. Kan iemand wellicht de hear Vreeburg, die zich voor zoveel his torische zaken zo prijzenswaardig in teresseert, mij, voor mijn beschrij ving over Zoeterwoude: „Zo is het ge gaan!,, helpen aan het opschrift van het laatste teken: hoe groot Zoeter woude is geweest? C. P. J. PAARDEKOOPER Sr., Zuidbuurtseweg 19, Zoeterwoude Naschrift redactie: Bij informatie ter gemeentesecretarie bleek, dat de gedenksteen aan de gemeente Zoe- terwoüde zal worden overgedragen. Nadere mededelingen hieromtrent zullen nog volgen. ronimo, trad al in 1914 in films op. Zijn vader,was een blanke verkenner en zijn moeder een dochter van Ge- ronimo. 250 gram, heerlijk zacht 150 gram GEBR. ROSBIEF 0.89 1 kg. MAGERE LAPPEN met klein randje 3.58 1 kg. EXTRA MAGERE LAPPEN 3.98 Speciaal* aanbevolen Veulen vlees 250 gram PALINGROOKWORST Fraaie Mechelse leeu- wenkopdx-essoir; leeuwen koptafel; bewerkt kastje; ovale mahonie tafel; kabi net; secretaire: ladekasten mahonie kasten, in soort. Inkoop antiek enz. W. F. Kooreman, Nieuwe Rijn 9, bij Hoogstraat, tel. 23261. 3? Aangeb. electr. Lewen- stein naaimachine in kof fer z.g.a.n. (demonstratie machine) van 265.- voor 165.-; Pfaff handnaaimach. z.g.a.n. 115.-; Singer hand naaimachine z.g.a.n. 90.-. Verkoop onder garantie. Herenstraat 23, Leiden, tel. 32027. Koelkasten: Bauknecht Ignis, Friventa, Bosch, v.a. 298.Van Zijp, Haar lemmerstraat 279. Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen. Door vakmensen nagezien. Van Zijp. Haar lemmerstraat 295, Leiden. 500 merkfietsen in vele kleuren en uitvoeringen voorradig. Prijzen, vanaf 132.50 kompleet. Van Zijp. Haarlènimerstr. 295. Ko- revaarstraat 6, Leiden. Grammofoonplaten populair, klassiek, top-hits Keuze uit meer dan 20.000 nummers. Van Zijp, Haar lemmerstraat 279, Leiden. 'g' Nu een nieuwe lamp voor woning, boot, winkel of kantoor. De grootste sortering. De laagste prij zen. De Lichtbal, Haar lemmerstraat 293, Leiden. •F? Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De LichtbalGratis plaat sen van lampen boven de 25.- in Leiden en omge ving. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. bonden met diverse zie kenfondsen. Geldige kwi tanties. Let wel 2.3.3.0.0. 4e klos 5e lijst 564ste STAATSLOTERIJ HOGS PRIJZEN 1 1000 3241 3564 10404 11670 14388 400 1556 6339 S520 12205 18741 19240 19554 21248 ƒ200 1196 31S9 3890 3956 4404 5094 5128 5308 5708 7853 7593 7926 8170 8496 S652 8742 9201 10430 10587 10710 10787 10993 11407 12077 12343 13055 13277 J3399 14558 15865 16021 16583 17542 17554 17606 17809 18287 18908 19017 19192 10446 19566 19833 20228 PRIJZEN VAN 80,-— 1030 003 266 274 278 406 447 616 660 708 753 817 820 873 918 933 2040 220 296 313 316 381 562 650 824 3039 066 111 142 161 173 196 288 303 315 426 459 512 623 752 410i 159 179 348 785 869 896 981 5397 599 630 777 833 835 S86 913 6064 314 344 433 444 464 475 489 576 588 671 737 848 851 956 7020 114 169 216 289 885 441 471 576 082 792 85S 965 8009 026 033 056 153 206 248 393 431 586 bU7 834 737 758 770 871 957 «77 9013 151 280 292 605 637 708 811 862 10012 030 153 230 234 499 511 657 688 700 J 827 845 957 12007 216 277 371 447 448 587 675 720 80» 957 965 970 13051 096 165 239 351 558 921 928 14153 173 189 220 443 611 646 664 684 734 812 903 9S0 15070 151 312 340 358 393 674 719 736 813 827 914 16069 095 097 199 219 377 430 473 493 538 B0 268 305 370 388 >61 574 652 655 659 '55 779 789 883 886 1002 008 075 084 123 147 177 179 213 229 239 281 311 314 33S 354 365 393 421 437 439 450 541 550 581 592 624 625 652 656 664 667 678 687 699 716 773 775 833 851 862 877 S92 947 957 996 2053 068 083 107 168 180 197-198 209 237 241 308 324 326 422 467 513 532 560 634 661 704 717 749 765 777 832 879 8U-14 067 105 152 177 1S2 251 2S5 297 313 321 325 337 377 383 392 403 437 466 481 516 560 619 673 686 688 704 723 750 786 7S7 854 S87 911 920 4031 061 065 163 203 448 472 514 541 544 676 6S6 744 748 750 929 947 960 994 995 6033 047 062 137 143 186 188 227 270 304 319 342 343 466 563 576 579 591 592 719 733 737 742 764 768 796' 814 856 866 868 912 928 933 944 983 988 6041 046 051 060 061 063 112 177 202 208 220 2-11 255 389 303 332 383 391 417 -128 448 465 466 48S 505 381 536 538 545 546 550 625 632 681 760 766 767 829 834 876 S92 904 918 921 932 7024 047 100 111 115 137 144 156 164 199 201 238 242 249 254 287 307 816 361 3S3 388 391 420 428 457 469 497 516 595 597 624 657 673 699 715 718 726 736 775 790 800 841 863 870 887 Ö10 943 973 997 8036 043 046 112 128 194 208 219 223 226 244 255 299 335 348 380 385 423 436 438 467 479 4S9 49U 522 555 624 738 805 834 840 874 935 940 964 980 996 9038 053 089 135 169 327 388 859 385 439 445 458 514 545 591 659 671 685 701 730 731 734 746 757 763 785 788 801 802 933 10003 032 033 047 056 071 075 079 155 169 179 184 204 241 256 346 398 418 424 469 495 536 558 560 572 629 630 645 655 670 685 691 736 765 804 807 811 819 886 890 905 949 992 11079 176 204 318 337 26» 376 3M 373 382 20024 045 048 066 106 117 210 288 310 586 664 690 716 901 952 21042 051 067 302 317 418 455 617 628 641 705 762 769 866 953 390 415 448 455 490 527 560 569 585 631 653 606 678 690 733 763 777 827 880 904 909 975 979 991 12010 038 070 064 121 163 238 266 271 292 297 307 317 339 342 402 411 415 420 437 500 513 556 633 6S2 697 729 753 759 760 824 861 S69 S78 898 961 97l 997 998 13017 045 05S 112 152 170 226 262 339 354 377 3S2 412 472 475 497 502 503 510 516 526 559 561 667 675 741 744 756 783 853 S67 868 874 891 909 911 946 9S2 14104 159 218 223 256 270 272 323 440 442 446 450 454. 512 563 597 636 661 728 857 902 917 936 996 15007 023 057 058 074 153 178 194 213 214 215 220 227 24S 329 352 4S5 495 515 536 540 544 356 628 711 726 804 871 877 940 969 16005 033 051 070 080 121 185 234 273 290 331 346 379 436 463 541 543 544 380 382 625 661 700 701 711 723 724 728 793 814 S25 S56 897 90S 916 923 967 9S4 988 17ü90 11012 023 049 072 086 090 100 103 128 180 268 333 358 365 362 455 463 506 320 531 564 567 580 618 635 661 72S 777 859 901 955 968 969 993 18047 057 065 0S7 088 090 103 139 162 165 214 .226 233 264 267 26S 323 334 346 422 436 464 466 470 503 f~ 694 704 705 733 837 J 410 423 445 452 468 474 507 514 567 641 642 654 672 692 696 723 758 779 818 824 858 858 866 884 962 968 984 999 Ï0O33 090 141 142 264 2S3 290 297 303 304 314 320 321 341 368 401 458 493 648 670 719 785 858 891 904 922 924 928 939 950 J1046 050 063 082 094 136 139 153 200 238 242 253 273 298 324 343 362 365 374 48T 463 464 475 542 590 619 646 768 772 77» 7© 855 894 895 896 926 935 943

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5