U ziet het steeds meer! Douwe Egberts DINSDAG 21 JULI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 evenwicht kunnen houden. Op een eindbedrag van 22.064.96 van de exploitatierekening had hij wel een nadelig saldo van 1.993.67 dat ech ter nog uit de reserve gedekt kon worden. De verhoging van de contri butie werd gedeeltelijk teniet gedaan door een belangrijke daling van de entreegelden. Maar er bestaat ge gronde hoop, dat het eerste elftal weer een betere plaats zal gaan in nemen op de ranglijst. Daar de kos ten voor de uitwedstrijden zeer hoog zijn geweest heeft het bestuur beslo ten, dat voor uitwedstrijden in de omgeving de spelers voor eigen ver voer zullen zorg dragen. De hoofdleider van de junioren en pupillen hoopt in het a.s. seizoen met 9 junioren en 5 pupillen elftallen in het veld te komen. Hij beschikt thans over een goed korps van leiders waarvan er onlangs 6 het leidersdi ploma hebben behaald. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen de heren P. J. Buschman en P. Ruyters. Als leider van het eerste elftal heeft het bestuur bereid gevonden de heer J. Willemse, voor het tweede elftal de heer H. J. Bunnik en voor het derde elftal de heer C. van Dorp. Na ampele bespreking ging de ver gadering er mede akkoord om de sa menstelling van de elftallen aan ge noemde heren over te laten met de trainer als adviseur. Besloten werd nog om de opgelegde boetes wegens overtredingen van spelers op de be treffende spelers te verhalen. Duizenden mensen trekken naar het zuiden om daar hun vakantie door te brengen. Deze nachtfoto werd gemaakt op de Gotthard pas, waar de auto's een lange lichtslang vormen. Vele automobilisten geven er de voor keur aan 's nachts te rijden, omdat de wegen overdag te vol zijn. LEIDSCHENDAM gezond. Hij sprak een huldigend woord tot de heer A. v. d. Hulst, die Jaarvergadering RKAVV De veertig jaren lid van RKAVV is ge- voorzitter van RKAVV kon geenszins weest, waarvan 28 jaar als bestuurs- ontevreden zijn over de voetbalver- lid. De penningmeester, de heer C. eniging, want deze is nog steeds kern- Heemskerk had de financiën nog in STICHTING R.K. MULO-EXAMENS Mej. A. M. Boon, Voorschoten; hr. J. J. Caspers, Noorwij k; hr J. B. M. Steenbergen, Bodegraven; de dames M. P. de Vries, J. M. S. Sturkenboom A. M. E. Zens en C. v. d. Krogt, allen uit Zwammerdam; de heren Th. van Egmond en J. W. van Beelen, beiden uit Roelofarendsveen; de dames M. L. P. Olsthoorn, Stompwijk; M. J. Omtzigt, Zoeterwoude; G. M. Over- devest, Stompwijk; J. M. Droogh, Stompwijk; C. M. B. Paardekooper, Leiden; M. D. Pohle, Leiden; R. M. J. Rietbroek, Roelofarendsveen; S. Aga- ma. Leiden; A. Arkesteijn, Katwijk; J. Baars, Leiden; J. Beelen, Rijpwe- tering'; M. Boerakker, Leiden; A. van Cleef, Leiden; T. van Diemei, Voor hout. Nagenoeg alle kandidaten behaal den tevens het middenstandsdipl. Middenstandsexamens Geslaagd: C. A. v. d. Laan, Nieuw koop; C. VisserHagedoorn, Voor schoten; K. G. Westerbeek, Leiden; C. W. Aanhanen, Katwijk; L. J. M. Abcouwer, Noordwij k; H. Admiraal, Noordwijk aan Zee; N. Ammerlaan, Zoeterwoude; H. van Amsterdam, Leiden; H. Bakker, Roelof ar endsv.; A. v. d. Ouwelen, Leiden; G. Balk, Alphen a. d. Rijn; J. BauschKnops, Voorschoten; J. van Beek, Rijnsater - woude; A. Beereboom, Zoeterwoude; J. v. Beesten, Wassenaar; A. Beket, Leiden; J. Beljaars, Leiden; E. Bel lenGoddijn, Leiden; Ph. van Ben- tem, Zoeterwoude; P. Berg, Zoeter woude; A. v. d. Berg, Leiderdorp; E. Bergman, Katwijk aan Zee; M. Beuk, Alphen a. d. Rijn; J. Beutener, Leiden; J. Biegstraten, Leiden; W.. v. Biezen, Sassenheim; Th. Bisschops, Brielle; H. Blakenburg, Alphen a. d. Rijn; J. Blanksma, Alphen a. d. Rijn A. v. Blitterswijk, Lisse; R. Blok- huisen. Leiderdorp; A. den Boef, Voorschoten; C. Boekensteijn, Ter Aar; E. Boekensteijn, Ter Aar; D. ter Berg. Voorschoten; J. Ossel, Zoeter woude; N. Bouwmeester, Abbenes; H. Brands, Leiden; L. Bras, Abbenes; A. Breedijk, Sassenheim; N. Broek- huisen, Leiden; J. Brouwer, Leiden; A. v. d. Burg, Leiden; A. Burger, Oegstgeest; A. Burgmeijer, Leiden; F. van BurkNieuwemhuijsen, War mond; W. Bijleveld, Alphen a. d. Rijn A. Cuvelier, Leiden; H. van Dam, Leiden; W. van Delft, Rijnsburg; G. van Deyl. Noordwijk aan Zee; J. Deyn, Leiden; C. v. Diemen, Oegst geest; T. Diepenhorst, Katwijk aan Zee; H. ten Donkelaar, Rijnsburg; A. van Dorp, Hazerswoude; T. Dor- repaal, Koudekerk a. d. Rijn; E. Duin dam, Noordwijk; T. den Duik, Kat wijk aan Zee. Katwijkse model-woning voor vissersgezin In samenwerking met de Katwijk- se Bouwvereniging en de Woning bouwvereniging „De Brittenburg" heeft de Stichting „Goed Wonen" in de Hoornespolder een modelwoning ingericht. Het betreft hier het pand Helmbergweg, behorende tot 't com plex van 282 woningen, dat door de beide bouwverenigingen in aanbouw is. Tijdens een korte plechtigheid in de kantine van het Nederlands Bouw- syndicaat aan de Broekhorststraat werd, met enig officieel vertoon, de modelwoning in gebruik genomen. Mevr. J. Wibaut, directrice van de Stichting „Goed Wonen" hield hier een korte uiteenzetting van het doel van deze instelling, namelijk het ge ven van voorlichting over he^; zo praktisch en efficiënt mogelijk in richten van woonruimten. Zij be treurde het dat, bij het ontwerpen van woningen, de stichting niet meer wordt ingeschakeld, waardoor 't werk van de ontwerpers van de woningen zelf en dat van de ontwerpers der inrichting beter zou kunnen worden gecoördineerd. Vervolgens sprak nog de wethou der van sociale zaken en huisves tingszaken, de heer C. v. d. Plas, die uitvoerig inging op de voorbereidin gen om te komen tot deze model woning in Katwijk. Het nut hiervan werd, zowel door de beide bouwver enigingen als door het gemeentebe stuur, ingezien. Alle medewerking werd dan ook gaarne verleend. Nadat mevr. Wibaut aan wethou der v. d. Plas de huisdeursleutel had overhandigd, trok men gezamenlijk naar het pand Helmbergweg 125, dat door de wethouder werd ontsloten. Vervolgens was er gelegenheid de modelwoning, die werd ingericht door mevr. L. Hafkamp-Cosijn, binnen- huisarchitecte van de Stichting „Goed Wonen", te bezichtigen. Bij de in richting werd rekening gehouden met een vissersgezin, bestaande uit vader, moeder, drie zoons en een dochter. De modelwoning zal te bezichtigen zijn gedurende het tijdvak 18 juli tot en met 15 augustus op maandag t/m vrijdag van 13 tot 16 uur en 19 tot 21 uur en op zaterdag van 10 tot 12 en 13 tot 16 uur. Des zondags is de woning gesloten. Het betreffende pand is eigendom van de Katwijkse Bouwvereniging en werd gebouwd onder architectuur van het architec tenbureau ir. H. v. Vreeswijk en ir. A. v. Noortwijk. KATWIJK AAN DEN RIJN Badgastenbridgedrive. - In samen werking met de Vereniging voor V reemdelingenverkeer organiseerde de bridgeclub „De Brug" in het Pa rochiehuis een drive voor leden en badgasten. De uitslag luidt als volgt: groep rood: 1 P. van der Plas-W. Guijt 78 m.p; 2 Tissink-H. Booij 67 m.p; 3 mevr. De Lange-mevrouw Parlevliet 66 m.p; 4 Van der Plas- Berkheij 61 m.p; 5 en 6 A. de Ruiter -E. J. van Leeuwen en mevrouw Den Dulk-J. Parlevliet 60 m.p; 7 C. den DuikN. Parlevliet 59 m.p.; 8 de heer en mevrouw M. van den Anker 53 m.p.; groep groen: 1 W. Klos-M. D. Hage 61 m.p; 2 mevr. Groeneveld-B. de Bru'jn 54 m.p; 3 de heer en mevr. D. Parlevliet 53 m.p; 4 Ooms-Plu 49 m.p; 5 S. Visser -C. Duindam 45 m.p; 6 dames Den Dekker-Schrama 40 m.p. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, ge sterkt door het H. Sa crament der Zieken, na een smartelijk. doch ge duldig gedragen lijden, in volle overgave aan Gods H. Wil, mijn in nig geliefde man, onze goede vader en opa ADRIANUS PETRUS JOZEPHUS KERKVLIET echtgenoot van Anna Maria v. d. Geest in de leeftijd van 69 jr. Hazerswoude Rijndijk: A. M. Kerkvliet - v. d. Geest M. C. Kerkvliet- v. Winden en kinderen Haarzuilens: C. P. Kerkvliet G. W. Kerkvliet-Kok Hazerswoude Rijndijk: L. J. Kerkvliet Haarzuilens: W. P. Verhoef- Kerkvliet A. G. Verhoef en kind Hazerswoude Rijndijk: M. C. van Schie- Kerkvliet J. P. van Schie en kind Hazerswoude. 20 juli 1964 Rijndijk 197 De H. Uitvaartdienst zal plaats hebben op donderdag 23 juli a.s. in de parochiekerk van de H. Michaël te Ha- zerswoude-Rij ndijk, v.m. 10 uur, waarna bijzetting in het fami liegraf aldaar. Rozenkransgebed 's avonds 8 uur aan het sterfhuis. Na een lang en zorgzaam leven is plotseling van ons heengegaan, nog voorzien van het H. Oliesel, onze lieve vrouw, moeder, behuwd- en grootmoe der Clementia Adriana van Dijk echtgenote van Johannes Jacobus van Vliet in de gezegende leeftijd van 80 jaar. Hazerswoude: J. J. van Vliet Voorhout: L. R. van Vliet A. M. van Vliet-van der Geest Hoek van Holland: G. W. van Vliet A. J. van Vliet-van de Sande Hazerswoude: R. C. van Vliet M. C. van Vliet-van Meurs W. P. van Vliet A. W. van Vliet-van Wieringen A. C. Timmermans-van Vliet J. W. M. Timmermans Hoek van Holland: P. A. J. van Vliet G. Th. van Vliet-Kooter Nootdorp: L. A. Oudshoorn J. G. Oudshoorn-Spruit Hazerswoude: C. M. van der Voort en kleinkinderen Hazerswoude (Dorp), 21 juli 1964 Dorpsstraat 236 De plechtige H. Uitvaartdienst zal worden gehou den op vrijdag 24 juli a.s. te 10 uur in de parochie kerk van de H.H. Engelbewaarders te Hazers woude Dorp, waarna de begrafenis zal plaats heb ben in het familiegraf op het r.k. kerkhof. Rozenkransbidden: dinsdag-, woensdag- en don derdagavond 8 uur in de parochiekerk. Geen bloemen Gaarne H.H. Missen DANKBETUIGING Mede namens onze kinde ren danken wij U voor de hartelijke belangstelling bij de gelegenheid van on ze 40-jarige echtvereniging daar ze er een onvergete lijke dag van hebben ge maakt. W. G. DROOGH W. M. DROOGH— BEUMER Oude Wetering, juli 1964 Hoolboomstraat 1^ A. RIDDER TANDARTS AFWEZIG tot 20 augustus 2* Gevraagd een schilder, voor het wagenpark. Har- tog's snekliensten, Indus- striekade 9, Hillegom. Markiezen rolscher- men alum jaloezieën Grootste sortering zonwe ring. Prima afwerking Vraagt tingen en prijs b het verkoopkan toor van Melcher's markie- zenfabriek C. E Jedeloo Oegstgeest, Juffermansstr 35. telef 01710—53105 2* Bij Den Hartogh's snel- dlensten te Hillegom, In dustriekade 9, wordt ge vraagd een monteur. 2* Sleutels bijmaken! Lips, Yale, auto-kontakt en voordeursleutels. Klaar terwijl U wacht! Kippen gaas, harm.gaas, ursus- gaas, volièregaas, punt- araad, vlechtdraad, slan gen in alle maten, sproei ers en alles voor uw tuin. Hartwijks Ijzerhandel, N. Beestenmarkt 7-9-4, Lei den, tel. 26627. Bestuur, directie en personeel van het Academisch Ziekenhuis te Leiden, geven met groot leedwezen kennis van het overlijden van onze medewerker technische dienst Cornells Ditewig Zijn plichtsgetrouwe toewijding zal in onze dank bare herinnering blijven. Leiden, 21 juli 1964 Dame zoekt KAMER met centr. verwarming en keuken. Br. onder no. 5747 bur. v. d. blad. TROUWAUTO'S Garage DE GROOT BEESTENMARKT 3 Belangrijk: altijd weer op tijd 45-jarige ervaring Keuze tussen zwarte of crème bruidsauto. Altijd weer iets nieuws. 2* Eethoeken van 198.- nu 97.-; gotische clubstel voor 155.- met 1 tafel; le klasse bankstellen 195.-; schrijfbureaus 37.50; t.v.- tafel 17.50; linnenkast 35.- vloerkleden 45.-; klooster tafels 17.50, enz. Nieuwen- burg, Hooigr. 55 (geen Biedt zich aan: nette eenvoudige dame, middel bare leeftijd als hulp in de huishouding bij heer al leen of dame. Intern, liefst in Leiden, Voorschoten en directe omgving. Br. onder no. 5740 bur. v.d. bl. 2* B.z.a. r.k. meisje, 15 jr, voor alle dagen, liefst Lei den of Oegstgeest. Br. on der no. 1662 dut. v. d. bl. Te huur: Sassenheim, vrijst. landhuisje met ga rage en gr. tuin. Te ruilen voor klem huis zonder ga rage te Oegstgeest of War mond. Telef. na 18 uur 02532—7017. 2* Aangeboden: wegens overcompleet, wasmachine met wringer, 125 volt; lange zwarte leren jas; imperiaal v. bestelwagen. Na 6 uur: Jan van Ban- ningstr. 26, Zoeterwoude. 2* Woensdagmarkt. Jon gens- en meisjespyama's v.a. 2.98; damespyama's 5.49; I-tal. herenpyama's feen besnoeide maten, van 5.98 nu alle maten 9.98. Nieuwe Rijn over de Klei ne Burcht. Japie. Woensdagmarkt. Grote uitverkoop fantasie dames- camisools 1.98, 2 stuks 2.98 fantasie damesslips tot 50, 1.75, 2 stuks 2.50; jongens- en meisjesgoed 0.69. Nieu we Rijn over KI. Burcht. Japie. 2* Cocker spaniel 2 mnd. kampioensafstamming 65.- Tel. 070-725793. Te koop: slaplanten. J. N. Bakker. De Baan 16, Oude Wetering. 3? 2-pers. bedstellen 35.-; 1-pers. 19.-; stapelledikan ten 37.50; rijwielen v.a. 25.-; vloerkleden 15.-; uit- schuiftafels 15.-; kantel- bedden; kinderboxen; autopeds; driewielerfiets jes; kindertafelstoel; club fauteuils, enz. (Alles tegen spotprijzen). Nieuw en- burg, Hooigracht 55 (geen winkel). mer met of gebruik van keuken. Br. onder no. 5738 bur. v. d. blad. Koopt bij onze adverteerders 2* Gevraagd: boeken voor vormingsklas rJc. meisjes vakschool. Aangeboden: j. Autokampioen, j. Doe het zelf. j. Olie, j. Spreekuur thuis. Krimkade 55, telef. 01717—2277. 3T Uw bed als nieuw te rug als wij dit overtrok ken hebben. In één dag klaar! 2-pers. vanaf 26.50. 1-pers vanaf 19.51De Kleine Winst, Haarlem merstraat '1. tel. 24958. Wat kost het bed- enreparaties? 1-pers. v.a 18.50; 2-pers. v.a. 24.90 met damast. Desgewenst in een dag gereed. De 3 Eenen, Haarlemmerstr. 111 telef. 23867. 2* Gevraagd: zit-slaapka- 2* Woensdagmarkt. Noors heren net sportgoed 2.98, 2 stuks 5 gld.; grote frisse' badlakens 2.98, 2 stuks 5 gLd.; 1-pers. lakens 4.98. Nieuwe Rijn over Kleine Burcht. Japie. No eer nieuwe lamp voor woning, boot, winkel of kantoor. D«. grootste sortering. De laagste prij zen. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293, Leiden. 2* Gevraagd: een flinke werkster, alleen voor de ochtenduren, leeft. 19 tot 30 jaar (liefst ongehuwd), extra hoog loon. A. Mul lens, Snackbar, Steenstr. 3a, Leiden. 2* Te koop: modern café bedrijf, verlof A, voldoet aan alle eisen van nieuwe dnankwet. Woning bij be drijf beschikbaar. Br. on- no. 5744 bur. v. d. blad. 2* Jonge werkster biedt zich aan voor enkele da gen per week. Brieven: Irissenstraat 21, Rijnsburg Veel geld voor uw ge bruikte meubelen bii aan koop nieuwe, rechtstreeks van fabriek. Enorme keu ze, elke prijsklasse, eerste klas afwerking, betaling in zes maanden, rentevrij. Vraagt vrijblijvend cata logus. Postbus 538, Den I LEIDEN: Breestraat 99-101 Telefoon 2 17 70 Het gebruik van Pickwick Theezakjes blijft nog steeds hand over hand toenemen. Deze handige theezakjes geven een rijkdom aan smaak en geur. En altijd thee van dezelfde verkwikkende sterkte! Bovendien: het staat zo uiterst verzorgd! Rode doos (Dubbelgroot); 20 zakjes. Elk zakje voor ca. 8 koppen thee. (voor een theepot van 1 liter) Groen doosfe (Groot formaat); 20 zakjes. Elk zakje voor 4 5 koppen thee.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 6