Gymnasiast - voorwaardelijk over - haalde staatsexamen verduistering JEUGDIGE ROVER AANGEHOUDEN Toch gratificaties bij jubilerende N-S. VOETCANCERS GESCHEPT: DRONKEN AUTOMOBILIST(E) DOORGEREDEN Brand in Tilburgse kinderwagenfabriek Proefboringen gevaarlijk voor drinkwater RIETJE AFINK's SPOOR GEVONDEN RADIO-REM START 15 AUGUSTUS Amerikaans graan via Rusland naar Cuba Adzjoebei wenst meer contacten DINSDAG 21 JULI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 8 voorrangsweg was geworden. Hij liep schaafwonden op en zijn vrouw kreeg een shock. De auto van de bankdirecteur werd zwaar bescha digd. Hij zelf kwam met de schrik vrij. Het publiek heeft tot vandaag 4 uur gratis van de brug gebruik mo gen maken. Naar schatting van de politie passeerden tot 4 uur 3000 SLAPERIG EN SLOOM De 17-jariee gymnasiast Wim Heyl- het staatsexamen, dat algemeen veel tj« uit Nijmegen, die deie week zwaarder wordt geacht dan het nor- ^.'«LieerTen *2000 voertuigen voorwaardelijk overging van de vtjf- male examen. De uitslag is nu be- v - Bangers e1?. voertu'6-en' de naar de zesde klas van het Nij- kend: geslaagd, meegse Canisiuscollege en daarbij een taak voor Grieks meekreeg, heeft de straflijst die zijn Griekse leraar hem gaf, plechtig aan snip pers gescheurd. Kort nadat hij zijn van het Canisiuscollege kreeg, prijk schoolraoport had ontvangen, bracht ten onvoldoendes voor Grieks en de postbode hem het vreugdevolle scheikunde. De klasseleraar had er 111 bericht, dat hij was geslaagd voor kregelig bij geschreven: „Wim heeft I BfMlFWilJlFnPr NfMlPTlt het staatsexamen gymnasium alpha, dit jaar een slaperige, slome en onge- TT «.«.a met een voldoende voor Grieks interesseerde indruk gemaakt. Hij wordt voorwaardelijk tot de zesde Het besluit staatsexamen te doen fcias toegelaten." De eerste die tol moest betalen was de heer H. G. den Berg uit Dirksland, die van vakantie uit Frankrijk terugkeerde en nog hele- maal niet wist, dat de brug al ge- °wa was nam Wim vorig jaaf, toen hij de eindexamenopgaven had bekeken en De rector van het college belde Verdacht van oplichting, is de 46- thLS SFïnïïLSa In nieuws hoorde. Hij vertelde dat het jarige H. T. K. uit Enschede, deur- krachtproef best had aangekund. In lerarencorps de prestatie bijzonder waarder van 's rijks belastingen, februari van dit jaar leende Wim gewaardeerd en dat zelfs de voor de officier van justitie in Al- 45 van zijn vader en ging, zonder ^eraar Grieks de schok al een melo geleid. De man. belast met hel dat op school iemand er iets van '"aar un«, J af wist, zijn krachten beproeven op öeetje te boven Kwam Al twee ongelukken op Haringvlietbrug Een half uur nadat de Haring een melo geleid. De man, belast met het innen van dwangbevelen, werd vrij dag, toen hij een Enschedees zie kenhuis wilde verlaten, gearres teerd. Op 29 juni had K. in plaats van naar kantoor te gaan, de trein naar Schoonebeek genomen, waar hij overspannen en platzak aankwam. Hij had evenwel duizend gulden bij De kinderpolitie heeft een zeven- vlietbrug officieel was geopend vond £ich moeten hebben, die hij die dag tienjarige fietsjongen aangehouden, er reeds een, gelukkig minder ern- die op de Schiedamseweg te Rotter- stig, ongeval plaats. De heer P. H. iizv ie suiaaiwuimcii «x zen> be6°n de recherche haar werk wat er was gebeurd ën kon dus de Om half vier gebeurde het eerste en ontdekte dat hij in de afgelopen politie een signalement geven en ongeluk aan de Flakkese zijde. Daar a vertellen welke kant de jongen was werd de auto van een van de geno- opgegaan. Hij werd dan ook snel ge- digden, een directeur van de Neder- grepen. landse Handelmaatschappij, aange reden door een personenwagen, NOG EEN BEROVING. waarin een echtpaar uit Den Bom- van ƒ800.kwijtraakte. Ook hier werd de dader snel gevonden. Het bleek een Rotterdamse koopman te zyn, die nog 700.bewaard bleek te hebben. De man is opgesloten in het Huis van Bewaring. Een dronken chauffeur (of chauf- dek meegesleurd en is met een feuse) heeft gisteren op de Prinsen- hersentrauma zeer ernstig ge- gracht tussen de Westermarkt en de wond naar het ziekenhuis vervoerd. Rozengracht te Amsterdam twee De andere voetganger, de 33-jarige nietsvermoedende voetgangers van W. Esteje, eveneens expeditieknecht, achteren geschept en is daarna door- kon na doktersbehandeling bij de gereden. Een der slachtoffers, de 31- jarige expeditieknecht A. F. Salo- In overleg met de personeelsraad mons werd 35 meter over het weg- GG en GD naar huis. BLOEDVLEKKEN heeft de directie van de Nederland se Spoorwegen besloten ter gelegen heid van het 125-jarig bestaan van de Spoorwegen in Nederland aan het personeel, dat op 1 januari 1964 in dienst was en op 1 september van dit jaar nog in dienst is, een jubileum- gratificatie toe te kennen. Deze gra tificatie bedraagt naar gelang van het aantal dienstjaren 100 'tot 200 gulden. ken, maar vreest, dat de volksge zondheid zal worden geschaad, wan neer proefboringen zullen worden verricht. Gedeputeerde Staten her inneren in hun schrijven aan de be kende stikstofbron in de Duitse Bocht en een explosie bij een boring in de omgeving van Stavoren. natie in de produktie is te verwach ten. eigen weg met tot nu toe nog onbe kende bestemming. De minister van verkeer en waterstaat, mr. J. van Aartsen heeft maandag door het verkopen van het eerste kaartje aan een vrachtwagenchauffeur de tol, en daarmee de brug over het Haringvliet geopend. De foto tóont van links naar rechts minister van Aartsen, de heer P. D, Siebing, directeur-generaal van de N.V. Brugver- binding Haringvliet, mevr. van Aartsen en chauffeur Bas van Dongen uit Dirksland. had geïnd. Een onderzoek van de rijksrecherche wees uit, dat K. het dam een dronken man van honderd van Driel uit Middelharnis reed met tussen Almelo en Manenberg gulden heeft beroofd. De man was zijn bromfiets een 4-jarig meisie aan, J"t de trein had geworpen. Het ge in een portiek in slaap gesukkeld en dat onverwacht de weg overstak. De be*e bedrag werd inderdaad langs werd daar door de jongen aangetrof- heer Van Driel kwam te vallen en de spoorbaan gevonden. fen, die zijn zakken doorzocht en het moest met een gebroken been naar naar ,fVz uf U1S, i" geld meenam. Een bewoner van een een Rotterdams ziekenhuis worden Enschede was overgebracht om van huis aan de overkant had echter gebracht Het meisje kwam er met Jtjn overspanne^toestand U gene- met een verrekijker precies gezien, enkele schaafwonden af. gulden had verduisterd. K., die te genover de politie een volledige be kentenis heeft afgelegd, vertelde het geld te hebben gebruikt om zijn ge- „W1_ zin uit financiële moeilijkheden te mei zat. De bestuurder van deze helpen. Hij had getracht het ont- Er vond nog een tweede beroving auto had zich niet gerealiseerd, dat vreemde geld terugte verdienen plaats in Rotterdam, waarbij een sedert uren de weg ter plaatse een door in de Duitse lotto te spelen. Spaanse monteur een bedrag van Het autokenteken, dat ooggetui gen hadden genoteerd, voerde de Amsterdamse politie naar de woning van de 29-jarige vertegenwoordiger L. A. Z. De gesignaleerde wagen stond voor zijn deur met de bloed vlekken nog op het dak. De man, die in kennelijke staat Een felle brand heeft in de nacht van dronkenschap verkeerde, werd van bed gelicht. Volgens zijn verkla- van maandag op dinsdag een gedeel- w Zij, die na 1 januari 1964 in dienst te van de magazijnen van Mutsaerts ring werd de wagen echter niet door van de Spoorwegen zijn getreden, en Kinderwagenfabriek N.V. aan de hem bestuurd, maar door de 28- op 1 september nog in dienst waren, Groenstraat in Tilburg, in de as ge- jarige mejuffrouw W. J. M. C. L. ontvangen 25 gulden. legd Behalve de gebouwen gingen (zonder beroep), die hij in de dan- Aanvankelijk stond de directie van voorraden, emballage en halffabri- cing „Lucky Star" in de Lange de Nederlandse Spoorwegen afwij- ^aten verloren. Volgens een voor- Leidsedwarsstraat had ontmoet. De zend tegenover het toekennen v^n een jopige schatting bedraagt de schade politie trof deze vrouw in haar wo- speciale jubileumgratificatie. enkele tonnen De oorzaak van de ning eveneens dronken te bed. Ook De personeelsraad, die is samen- brand is onbekend. Het bedrijf was zij ontkende gereden te hebben en gesteld uit vertegenwoordigers van verzekerd. verklaarde met een snorder te zijn de erkende vakbonden, herhaalde zijn Omstreeks twee uur in de nacht meegegaan. De politie zet het ver- verzoek en met meer succes. Met de zagen omwoners een steekvlam uit boor voort. Beide verdachten blij- uitvoering van de nu vastgestelde ^et twee etages tellende, groten- ven vooralsnog hardnekkig ontken- gratificatie-regeling is, aldus deelt dcels ult hout opgetrokken'magazijn nen achter het stuur te hebben ge- de voorlichtingsdienst van de NS 3chjeten. Er ontwikkelde zich een 2et«n- mee, een bedrag gemoeid dat ligt en0rme vonkenregen die de bewo- tussen de drie en vier miljoen gul- ners van de nabij gelegen woningen den- zo beangstigde dat de brandweer niet minder dan 87 meldingen kreeg te verwerken. Deze was na het eerste signaal met vijf voertuigen uitge rukt. Van vier zijden werd met 21 slangen het vuur bestreden. Het fa brieksgebouw, dat apart staat, liep beperkte brand- en waterschade op. In de Belgische badplaats Oostende Aan behoud van de houten maga- heeft de moeder van de 13-jarige zijnen viel niet te denken omdat Rietje Af ink een spoor gevonden van Tpn jp-H.n m9i. hPPft h*t cniwe bovendien enkele van de daarin op- haar dochter die reeds maanden zoek van GedeDuteeMe Staten van Noord- geslagen flessen en vaten met gecom- is. Op aanwijzing van de Utrechtse Holland zich schriftelijk gewend tot Primeerde gassen tot ontploffing paragnost Croiset la mevrouw Afink de minister van Frnnnmisrhe Zaken kwamen. Na anderhalf uur hard samen met haar getrouwde dochter mnf^ Andries^en over dl oliebori^- merken werd het sein „Brand mees- naar Oostende gegaan. Hier spoorden ?en inhet iïs^élmeer Het coHeze ter" Begeven. Bijzondere aandacht zij de verpleegster op, die het meisje verzoekt met klem zeen vereunnin- van de brandweer vroeg de bescher- op 2 juni heeft verbonden voor een Z pïlntnt e n ln ra t le^nhe t ming van een bovengrondse olie- kleine wond aan de voet. Interpol is gen te verlenen tot exploratie in het die gedcelteUjk gevuld was nu ingeschakeld en er wordt nu ge- Tijdens het blussingswerk, dat werd probeerd het spoor verder te volgen, verricht door de gemeentelijke Rietje Afink is indertijd van huis IJsselmecr. alvoreris de Markerwaard JjftJto is drooggevallen, Qirbrandweer, werd een brandwacht weggelopen. Zij had gezegd dat zij van Nmrrt ïïlnanrt nlïl dhlnk onwel zodat hij naar het ziekenhuis met de school naar Engeland zou moert worden vervoerd. Enige stag- gaan, in plaats daarvan ging zij haar water uit het IJsselmeer te betrek- ,„u,i. Radio Veronica krijgt op 15 augus tus een concurrerende buur, op deze datum begint de REM met radio-uit- zendiragen vanaf het platform in de Noordzee. De golflengte is nog niet bekend maar zal waarschijnlijk lig gen tusen Radio Luxemburg en ra dio Veronica. JONGETJE OVERREDEN Gisteravond is het elfjarig zoontje van de familie Zumbrink uit Cothen op de Langbroekerweg in Doorn door een personenauto aangereden. Hij werd daarbij zo zwaar gewond, dat hij enkele uren later in het zieken huis in Zeist is overleden. Het gezin keerde naar huis terug van een bezoek aan het zwembad in Doorn. Per fiets wilde de jongen de weg oversteken naar het links van de weg gelegen fietspad. Hij liet drie achterop komende auto's passeren, maar werd aangereden door een uit tegenovergestelde richting komende wa'gen. De Amerikaanse regering beschikt over geen enkel bewijs, dat Ameri cans graan, dat aan de Sowjet-Unie is verkocht, zou zijn doorgezonden naar Cuba. Dit heeft het ministerie van buitenlandse zaken in Washing ton gisteren bekend gemaakt naar aanleiding van een verklaring van de gezagvoerder van het Amerikaan se schip Sister Katingo, dat vorige week betrokken was bij een inci dent over laadrechten in de haven Novorossisk aan de Zwarte Zee. Deze had gezegd te hebben gezien, dat in deze haven graan, dat zijns inziens uit Amerika afkomstig was, in een schip werd geladen dat naar Cuba zou gaan. Het State Department deelde mee, dat de overeenkomst betreffende de verkoop van graan aan de Sowjet- Unie de bepaling bevat, dat het graan niet mag worden doorgezonden naar Cuba. Voor de zekerheid was echter aan de Sowjet-Unie om opheldering gevraagd. In Miami, in de Amerikaanse staat Florida, is maandag de 78-jarige mevrouw Regina Sovner overleden, nadat twee dagen tevoren op bevel van een rechter haar een been was geamputeerd. Zij leed aan gangreen, maar wilde zich niet laten opereren. Nadat een chirug had verzekerd, dat zij zonder operatie zou sterven, be paalde een rechter, dat het been moest worden afgezet. De doods oorzaak kon nog niet worden vast gesteld. SCHEEPSBERICHTEN Maasdam 21 te Rotterdam; Acmaea (t.) 20 v. Punta Cardon n. Nynas- hamn; Alca (t.) 20 ter hoogte van Cayenne n. Belem; Algol 21 te Zan zibar verw.; Statendam 21 te Lon den; Willem Ruys 21 te Gibraltar; Archimedes 21 v. Amsterdam n. Rot terdam; Bennekom 21 te Amsterdam; Chiron 20 te Amsterdam; Meerkerk 21 te Rotterdam. DOCOS op NKS-kamp in Zundert Zondagavond werd reeds om 7.00 uur het kamp geopend door de kamp leider Broeder Bernardo uit Ossen- drecht. Als aalmoezenier zal deze week fungeren de weleerw. heer B. J. Grimbergen uit Apeldoorn. Na de opening hebben we traditiegetrouw het dorp verkend en een consumptie gebruikt in het voor Docos bekende hotel „De Roskam", dat dit jaar weer is opgebouwd. Om 10 uur was het avondgebed, waarna de jongens de tent opzochten, om van een welver diende „nachtrust" te genieten, om dat de 113 km lange fietstocht dit jaar bijzonder zwaar was. Weliswaar droog weer, maar een flinke wind tegen. Na de H. Mis en het ontbijt werd een begin gemaakt met het sportprogramma, dat voor vandaag was vastgesteld. Voor wat de voet bal betreft is Docos 1 ingedeeld in poule A, waarin ook uitkomen: Vic toria Boys 1 (Apeldoorn), R.K.A.V. 1 (Aalsmeer), Esto 1 (Bodegraven), Blauw-Zwart 1 (Wassenaar) en Zwolle 1 (Zwolle). Docos 2 zal in poule C de strijd moeten aanbinden met Victoria Boys 2, Esto 2, Altior 2 (Langeraar) en Amstelzwaluwen 2 (Amsterdam). Docos 1 werkte de vijf kamp 's mor gens geheel af. Bij het doeltrappen schoot Peter van Graas maar liefst 15 punten bij elkaar. Nico Visser werd tweede met 13 punten. Bij het bal ingooien deden Jos Nieuwenburg en Hennie Werter niet voor elkaar onder en gooiden 20 meter ver. Leo Kamphuis eiste met een sprong van 4,90 de eerste plaats voor zich op bij het verspringen. Nico Visser en Jos Nieuwenburg deelden de 2e plaats (4,80 m). Ook het traditionele hard lopen (80 m) stond weer op het pro gramma. Ook hier was Jos Nieuwen burg weer de beste in de zeer goede tijd van 10.9 sec. Nico Visser deed er 0.1 sec langer over, evenwel goed voor een tweede plaats. Het laatste onderdeel was het hoogspringen. Hier was Wim van Diest één der besten (1,30 m), terwijl Martin en Nico Vis ser elkaar geen duimbreed toegaven en ook een sprong van 1,30 m no teerden. Ook Docos 2 kon de vijf kamp af werken. Bij 't bal ingooien was John Halvemaan nr 1 met een worp van 15 meter. Johan Burgmeyer, Wil De- veling en Leo Montanus noteerden elk een worp van 14 meter. Bij het hardlopen (80 m) was Wil Develing dé snelste (11.8 sec), terwijl Henny ter Beek goede tweede werd (12.4 sec). Tox te Boekhorst was met het doeltrappen de beste door 11 punten te vergaren. Johan Halvemaan en Je roen van Rooden deelden hier de 2e plaats (10 punten). Laatstgenoemde Brigadier Alexei Adzjoebei, schoonzoon van Chroesjtsjow en hoofdredacteur van de Isvestia, heeft zich op 'n percon- ferentie in Düsseldorf voorstander getoond van meer ontmoetingen tus sen Sowjetrussische en Westduitse journalisten. Adzjoebei kwam maandagochtend in Düsseldorf aan uit Parijs, met zijn vrouw Rada en enkele leden van zijn redactiestaf, om op uitnodiging van enige Westduitse kranten West- Duitsland twee weken te bezoeken. Adzjoebei noemde de uitnodiging een „interessante stap". Op verschei dene vragen antwoordde hij ontwij kend: of hij in Duitsland politieke gesprekken met Bonn zou voeren, of hij actief aan de politiek zou gaan deelnemen en of hij ter voorberei ding van een bezoek van Choesjtsjow kwam. semi-prof 134: De brave en oersterke knecht van de firma Comestiblo en Co ging nu weer ijverig aan de slag en nam wederom twee vaten op zijn nek. Doch ditmaal waren het toevalliger wijze juist de vaten, waarin Piet en Karei zich verborgen hadden. Ver volgens wandelde de reus met de twee vaten rustigjes het pakhuis in om daar een oude fcrap te gaan be klimmen. En of men het nu wil ge loven of nietde man was zo gru welijk sterk, dat-ie niet eens merkte, dat-ie nu een paar volle in plaats van lege vaten op zijn nek had. Met een bons zette hij ze op zolder neer, het geen een hele opluchting betekende voor de twee verstekelingen, want zij voelden zich helemaal niet op hun ge mak in die vaten. De vaten hadden vroeger namelijk gediend voor het verpakken en vervoeren van stroop en dan weten we het wel. Het was dan misschien wel lekker zoet in zo'n vat, maar het was er erg kleverig ook en dat is beslist minder prettig. „Jasses! Ik kleef helemaal!" viel bri gadier Piet uit, toen hij uit het vat gekropen was. „Ik ben d'r pot- sammie geen haorke beter aan toe!" zei Karei. „Maar ja, laot we die kle verigheid maor laten veur wat het is en laot we d'r maar weer gauw van- deur gaon! Als we eenmaal veiliger oorden hebben bereikt, kunen we ons altijd nog wel schoonmaken!" „Daar heb je gelijk in", zei brigadier Piet, die toch bezig was zich zoveel moge lijk van de taai aanhangende stroop- draden te ontdoen. „Kom mee, dan lopen we deze pakhuiszolder over. Daar aan de andere' 'kant hangt een takeltouw. Misschien kunnen we daarlangs naar beneden komen. Dan staan we weer op straat. De kust is vrij ook, geloof ik. Volg me, Karei!" Zo gezegd, zo gedaan. Brigadier Piet greep het takeltouw en slingerde zich als een aap naar buiten. En toen begon de afdaling naar de begane grond sprong bij het verspringen het best (4,20 m), terwijl Cees van Velzen wel een buitengewone prestatie le verde met een sprong van 4,15 meter. Op het laatste onderdeel, het hoog springen, noteerden Wil Develing en John Halvemaan beiden een sprong van 1,20 meter. Maandagmiddag trad het eerste Do cos-elf tal aan voor de voetbalwed strijd tegen Victoria Boys 1. Het werd een kleine zege (2-1) op een behoor lijk voetballend team. In de eerste helft namen de onzen reeds met 2-0 de leiding, doordat Nico Visser twee fraai opgebouwde aanvallen op de juiste wijze afwerkte. Na de rust ver kleinden de Boys de achterstand tot 2-1, maar verder liet de Docos-verde- diging het niet meer komen. De twee de wedstrijd ging tegen Zwolle 1 en hiervan was de uitslag 1-0 voor Zwol le. Direct na het begin werd een ver- dedigingsfout afgestraft en wat Do cos daarna ook probeerde ,zij kregen geen kans meer de achterstand weg te werken. Maar er volgen nog meer wedstrijden. Tussen de bedrijven door werd er nog even gauw een baantje gezwommen. Docos 2 (onder verdeeld in team 3 en 4) bracht de middag op 't kampterrein door, waar een begin werd gemaakt met de vol leybal wedstrijden. De uitslagen van het 3e team waren: Docos-Esto 4-15 en 3-15, Victoria Boys-Docos 15-11 en 15-0. Van team 4: Amstel Zwaluwen- Docos 15-9 en 15-0, Esto-Docos 15-1 en 15-3 en AltiorDocos 15-3 en 15-9. Ook dit elftal kon nog een frisse duik gaan nemen in het prachtige, over volle zwembad. Vanavond worden de rollen omgedraaid: Docos 2 gaat voet ballen en Docos 1 volleyen. De heren P. v. d. Staak, welwillend „uitge leend" door de afdeling tafeltennis van Docos en P. v. Zijp, doen weer alles om het de jongens zo prettig mogelijk te maken. Het is hier schit terend weer. We zijn er blij mee, maar voor een sportkamp mag het best iets minder warm zijn. De sfeer onder de jongens is prima en er zijn geen zieken. EEN DER LEIDERS. L.C.C. speelde geslaagde wedstrijd tegen Deventer U.D. De verre reis naar Deventer heeft LCC, ondanks uitstekend batten, slechts één punt opgeleverd. Aan voerder P. Kantebeen opende met Kantebeen jr de innings en nadat de laatste op een verre slag in het veld uitgevangen werd, zette A. Koren als nummer 3 een goede stand op. P. Kantebeen verdween voor 27 runs maar broer Ton Kantebeen nam zijn taak over en zo kwam al heel gauw de honderd op het scoringsbord. Op een stand van 117 werd Koren voor een uitstekende 40 runs in de slips gevangen, Kantëbeen ging echter on verdroten door de Deventer aanval te overmeesteren. Samen met W. Crama op de mat vloog de score naar de tweehonderd, vooral Crama ranselde de bowlers al le kanten op, zij het niet altijd op de juiste stijlvolle manier. Toen werden snel achter elkaar eerst Kantebeen voor 66 runs en Crama voor 41 runs ingerekend. De jeugdige Jan Koren met 12 en Hans Laman met 11 runs not out zorgden ervoor dat de LCC- captain op een totaal van 221 runs voor 8 wickets kon sluiten. Voor U.D. was dit totaal blijkbaar onbereikbaar want vanaf de eerste bal die de beide LCC'ers Laman en Crama op hen loslieten, bleek al gauw dat zij het op een draw lieten aankomen. Niet dat zij het scoren van van de klok kwamen de runs in de runs nalieten, want met de regelmaat boeken. Het scoringstempo was ech ter te laag om ook maar enigszins aan een overwinning te denken. Nadat de U.D.'ers Geurts en Lok met resp. 27 en 39 runs het veld hadden moeten ruimen was de rest toch niet bi.i machte om de wedstrijd aantrekke lijk te houden en ging de strijd als een nachtkaars uit. U.D. sloot op 143 runs voor 6 wickets, het resultaat was derhalve een puntenverdeling. Henk Laman had 29 overs moeten bowlen met als resultaat 3 wickets voor 65 runs terwijl Wim Crama het zonodig nog beter deed 3 voor 58 in 27 overs. Het fielden stond ditmaal op hoog peil met als hoogtepunt twee schitterende vangen van Hans La man, zodat al met al over een zeer geslaagde wedstrijd kan worden ge sproken.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 10