GEMEENTERAAD v. LEIDSCHENDAM OVER TAAKVERDELING B. EN W. Marine in Stadsgehoorzaal 18 jaar en dan 543.- per maand verdienen? Ja dat kan: bij de Haagse Politie! BON V VRIJDAG 26 JUNI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 7 Commissie van Bijstand volgens ABW In de vergadering van de Leid- schendamse gemeenteraad, deze keer onder leiding van loco-burgemeester H. P. Greuter, gaf de heer P. C. Boo- nc (PvdA) als zijn mening te ken nen, dat hij de taakverdeling in het onlangs met twee wethouders uitge breide college van b. en w. niet ade quaat achtte aan de overwegingen van de raad aangaande die uitbrei ding. In hoofdzaak komt het hierop neer, dat de nieuwbenoemde wethou ders de portefeuilles van de burge meester hebben overgnomen. Deze taakverdeling is echter ge schied in een open gesprek en met volledige instemming van alle be trokkenen, deelde de voorzitter me de. Het is hierbij geenszins de be doeling geweest om de burgemees ter op zijn aanstaand pensioen voor te bereiden. Bovendien blijft voor hem nog de zeer moeilijke taak over om te doen „wat des burgemeesters" is, het coördineren van de verschil lende inzichten; deze is er nu met vier wethouders zeker niet gemak kelijker door geworden. WONINGNOOD STIJGT Uit het jaarverslag 1963 inzake woon ruimtevoorzieningen bleek, dat 't to taal aantal aanvragen met 124 is ge stegen. Leidschendam heef het er in zake de bouw van woningwetwonin gen niet slecht afgebracht, consta teerde de heer Kranenburg (PCG), maar hy vond, dat toch de eigen in gezetenen wel meer de aandacht mo gen hebben. Het hun toegewèzen aantal woningen gaat relatief achter uit. Maar, zo constateerde de voor zitter, de woonruimtecommissie kan ook niet alle problemen oplossen. AANSLUITING ONRENDABEL GEBIED De raad voteerde f 3.520 als tege moetkoming in de kosten van aan sluiting op de Waterleiding van de perselen Oostvlietweg 62a en 63. Zij achtte dit in het belang van de volks gezondheid. Ook een aansluiting op het electriciteitsnet van dit super- onrendabele gebied is noodzakelijk, maar gezien de precaire toestand der gemeentelijke financiën moesten b. en w. „niet bloedend hart" voorstel len op het hiertoe strekkende ver zoek afwijzend beschikken. De raad besloot conform maar was bereid om deze kwestie weer te behandelen als de financiële toestand der gemeente weer goed te noemen is. De voorzieningen en aanschaffingen van het electriciteitsbedrijf regarde ren gedeeltelijk ook Stompwijk. Het is in verband met de toename van het stroomverbruik nodig 'n tweede laagspanningskabel te leggen vanuit het transformatorstation Meerlaan naar de Meerlaan, kosten f 1.600.-. Om dezelfde reden moet nabij de Meerlaan en in het tuinbouwgebied achter de Westeinderweg nabij de Nieuwe Vaart de laagspanningsin- richting worden uitgebreid; geraam de kosten f 8.600. Bovendien moet ter verhoging van de bedrijfszekerheid in Stompwijk en in Veur een laag- spanningsverdeelkast worden opge steld. VARIA Op 'n vraag van de heer C. N. Boer (KVP Stompwijk) deelde de voor zitter mede, dat op de nieuw te ver vaardigen kaart voor het adresboek van Leidschendam ook Stompwijk en Park Leeuwenbergh worden op genomen. Door benoeming van twee raads leden tot wethpuder en het vertrek van de heer Wilke moest er in 'n half dozijn commissies in de vaca tures worden voorzien. Met algeme ne stemmen benoemde de raad frac tiegenoten van de afgetredenen als opvolgers. De heer L. P. M. Learbuch (KVP) volgt de heer K. Dorsman (PvdA) op als voorzitter van de woonruimte-adviescommissie. Hij was al vice-voorzitter. BIJSTANDSWET Met b. en w. was ook de raad van mening dat voor Leidschendam, voor de uitvoering van de Algemene Bij standswet een Commissie van Bij stand de voorkeur heeft boven een Commissie van Advies over de sa menstelling van deze commissie heb ben b. en w. zich nog niet beraden, deelde wethouder J. ten Heuvelhof mee; maar het is wel de wens van het college, om deze commissie zo ruim mogelijk te maken en daarin diegenen op te nemen die op dit ter rein deskundig zijn. SCHOOLBOUW De raad bracht hulde aan de wet houder van Openbare Werken, A. M. v d. Laan (KVP), dat hij erin ge slaagd is om de moeizame onderhan delingen over de aankoop van gron den ten zuiden van de Nieuwstraat tot een goed einde te brengen. Deze gronden zijn onder meer bestemd voor de bouw van een katholieke lagere en kleuterschool, waarvoor de raad reeds acht jaren geleden haar medewerking had toegezegd, 't Wordt nu nog wel een noodschool, consta teerde de heer A. C. v. d. Berg (KVP) maar laat de raad nu spoedig de plaats bepalen waar de definitieve school moet komen. Dit laatste is erg moeilijk vond wethouder v. d. Laan. omdat het de finitieve uitbreidingsplan nog niet kan worden vastgesteld. Het wach ten is op de plannen van Waterstaat inzake de nieuwe verbindingsweg Rijksweg 4a-Leidschendam. Het is de bedoeling dat de nood school per september a.s. in gebruik kan worden genomen, LEIDSCHENDAM B.B. HIELD GROTE OEFENING De dienst Bescherming Burgerbe volking te Leidschendam besloot het oefenseizoen met een grootse ramp oefening waaraan meewerkten de Gemeentelijke Zelfbescherming en de opruimingsdienst van de B.B., de Eerste Helpers in Oorlogstijd, de eerste hulpcolonnes van het Rode Kruis, de reservepolitie, de brand weer en de Marine Luchtvaardienst Valkenburg, die met twee helicop ters voor het transport der gewon den zorgde. De gehele oefening stond onder leiding van het Hoofd Zelfbe scherming, de heer J. Raamsdonk. Het publiek toonde een bijzonder grote belangstelling voor deze oefe ning, waarbij deze vooral uitging naar do beide helihavens, een nabij het rampterrein, waar een aanvalplan door brisantbommen was getroffen en één achter het raadhuis, waar het Rode Kruis een gewondenverzamel plaats had ingericht. Binnen 'n uur waren de 30 vaak listig verborgen gewonden opgespoord en aan het Rode Kruis overgedragen, dat de zwaargetroffenen afvoerde naar 'n noodhospitaal, ingericht in 't oefen lokaal. Onder de vele belangstellenden werden ook opgemerkt de leiders van de A-kring Zuid-Holland en de wet houders van Leidschendam, onder wie loco-burgemeester H. P. Greuter. De algemene indruk is wel, dat de oefening goed is geslaagd. Na afloop kwamen de medewer kers en figuranten bijeen in 't nood hospitaal en in het BB-oefenlokaal voor een gezellig nakaarten. Geboren: Ronald M. A. z.v. J. G. Huizinga en J. M. H. v. d. Meer; Yvonne C. M. d.v. T. J. den Berg en N. Kievit; Saskia H. d.v. K. E. Smid en G. F. M. Alting; Elisabeth A. M. d.v. G. P. M. v. d. Starre en P. S. M Heerens; Franciscus J M. z.v. H. A. Meeuwisse en C. A. Vieveen; Bar- Na de grote openingsrede van de voorzitter van VBZ, waarvan wij gis teren een uittreksel gaven, werd de vergadering in de Stadsgehoorzaal in bijzijn van een groot aantal geno digden voortgezet. Onder de promi nente figuren, bevonden zich onder meer Schout bij Nacht J. G. Stege- man, de staatssecretaris van Marine, A. van Es, commandeur F. J. Stevens, die de Commandant Zeemacht ver tegenwoordigde, hoofdvlootaalmoeze- nier dr. L. A. M. Goossens, hoofd- vlootpredikant ds. J. W. Sepmeyer, Schout bij Nacht-vlieger J. L. den Hollander namens de MLD, de com mandant van het korps mariniers, gen.maj. J. G. M. Nass, de comman dant van het vliegveld Valkenburg, kap.t. Zee-vlieger W. de Groot en de commandant van de Sociaal Medische dienst te Leiden, kap.lt.t.zee C. A. de Neef. Wethouder C. J. Piena was aanwe zig als vertegenwoordiger van het stadsbestuur van Leiden. Voordat de eigenlijke werkverga dering begon voerden nog een groot aantal afgevaardigden van verwante organisaties het woord, o.a. een ver tegenwoordiger van de kath. ver. van onderofficieren „St. Martinus". Het verdere gedeelte van de eerste verga derdag werd besteed aan de bespre king en aanvaarding van een groot aantal jaarverslagen. tholomeus M. M. z.v. N. A. A. Beu kers en H. M. Berk; Annelies J. d.v. A Hillebrandt en J. Moolenaar; Gijs- bertus z.v. D. v. As en M. D. Uithol; Iris M. d.v. N. G. J. v. Vliet en H. J. Fijth. Ondertrouwd: R. Nencioli te Arez- zo (It.) en J. Jansen. Getrouwd: C. W. M. Suijten met M C. E. v. Logchem. Overleden: Teunis de Zoete. De vergaderingen werden geopend met psalmlezing door de vertegen woordiger van de prot. chr. groep in de VBZ en gesloten met gebed door de vertegenwoordiger van de kath. groepering. De dames van de afgevaardigden (haakten 's middags een vaartocht door stad en omgeving. Des avonds was er een cabaretvoorstelling, waar aan Tobi Rix en verschillende ande re bekende figuren meewerkten. Tot slot was er een groot bal onder mu zikale leiding van de kleine dansband van de Marinierskapel. Vandaag wordt de vergadering voortgezet. Overweegt Chroesjtsjow economische maatregelen tegen Roemenië? Uit betrouwbare Oosteuropese bron in Belgrado wordt vernomen, dat premier Chroesjtjov op acht juni j.l. in Leningrad tijdens een gesprek met president Tito de bedreiging heeft geuit, dat hij economische maatregelen tegen Roemenië zal ne men indien geen matiging wordt be tracht bij uitingen van anti-Russi sche sentimenten in dat land. President Tito zou om deze reden met spoed het gesprek hebben gear rangeerd, dat hij 22 juni in Roeme nië met de Roemeense communisti sche leider Gheorghiu-Dej had. Tito zou hem tot voorzichtigheid hebben gemaand. De Zuidslavische president zou hebben gezegd, dat de Roemeen se leiders, door te ver te gaan in hun huidige onafhankelijkheidsstreven, de gehele structuur van de „socialis tische familie" in Oost-Europa in ge vaar zou brengen. Tito, die thans in Warschau ver blijft. zou al het mogelijke, doen om te voorkomen, dat er zich nieuwe gevaarlijke splijtingen in de commu nistische wereld voordoen. De moderne burgerij van een stad als Den Haag, heeft alle respect voor zijn beschermers. En wil hen graag véél betalen I Daarom kan de adspirant-agent tijdens de 1-jarige opleiding op de politieschool, al flink verdienen. (315.- tot 478.-). Direct daarna, in de praktijk, is het minimum 543.-, terwijl hij kan opklimmen tot een rang, waarbij het salaris maar liefst 1.106.- bedraagt. Een goede agent is goud waardl Een moderne politieman is zeer veelzijdig. Hij is allereerst een beschermer, een assistent in moeilijkheden, een vraagbaak voor iedereen. Maar hij kan ook zelfstandig beslissingen nemen, leiding geven, het verkeer regelen, ruzies beslechten. Hij weet recht van onrecht te onderscheiden, hij heeft tact en speurzin, mensenkennis en geduld. Bij de Haagse Politie is een goede agent goud waardl Solliciteer ook bij de Haagse Politie Nederlandse jongens van 17-28 jaar zijn welkom bij de Gemeentepolitie Den Haag (en Scheveningen). Minimam lengte 1.72 m. Beneden 21 jaar MULO-diploma verplicht. Zend onderstaande coupon aan: Gemeentepolitie, Bureau Personeelszaken, Postbus 264, Den Haag of bel op (070) 61.41.41, toestel 2228. verlangd wordt) Wilt u mij inlichtingen over en/of* een sollicitatieformulier sturen voor een baan bij de Gemeentepolitie te Den Haag. Naam Geboortedatum:.—.. Lengte Adres C* Plaats:man/vi Ala residentie ia Den Haag het middelpunt van vele be langrijke nationale en inter nationale gebeurtenissen. Er 2 Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prij zen o.a. visitekaartjes, ge boortekaartjes. verlovings kaartjes, huwelyksaank. en uw zakendrukwerk enz. Prima afwerking, vlotte, bediening. Drukwerk Ser vice Halpa, Haarlemmer straat 64. tel. 24185. *2* Kuikens - Hennen te koop. prima hennen, kui kens en krielkippen. Fran co huis. Waardhuizen, Valk Boumanweg 18, Lei derdorp, tel. 30837. 2 Wie koopt (voordelig) van mij: cassette, merk Ge- ro, linnenuitzet, merk Cin- darella en kookset, merk i_,agostina. Br. onder no 6705 bur v d blad 2 Voor judo-, jiu-jitsu, boksen en indoortraining naar Sportschool De Vries. Lessen staan o.l.v. L. N. de Vries. kamp. van Ned.. '63. Gevestigd te Leiden. Sas- senheim en Oegstgeest Aanmelden: Herensin gel 26. Leiden. 2 N.V. Confectiefabriek Gebr. de Weerd v d. Werffstraat 7a, Leiden, tel. 30390 heeft op haar japon- nenateliers plaats voor ervaren en aank. modinet- tes. Soil, tot 's avonds 6.30 uur. 2 Taxi De Groot, Bees tenmarkt 3, tel 23300 Ver bonden met diverse zie kenfondsen. Geldige kwi tanties. Let wel 2.3 3 0.0 2 'n Foto is altijd 'n wel kom geschenk! Foto-studio Koopman, Hooigracht 96. tel. 31701, maakt vooi U mooie vlotte briefkaart foto's v.a. 3.75 p. 3 stuks; pasfoto's vanaf f 1.- per 3 stuks. 2 Occasion. V.W. Kar- mann Coupe 1960. Slechts 47.000 km gereden, met recent ANWB-rapport, 3 mnd.' schrift, garantie. In ruil mogelijk. Gar. v. d. Meer, Hoge Rijndijk 4A, Tel. 25259. 2 Te koop aangeb. \i part. Opel Rekord 1957, goed onderh., A.N.W.B.- onderzoek toegestaan. Mo torisch en uiterl. in prima staat. Goed op z'n banden, Grunerie 44, Oegstgeest. telef. 01710—51869. 2 Hebt u de Hercules al gezien? Een pracht scooter met de bekende 200 cc Sachs motor. Staat ook in voorraad bij Valk a. d. Haagse Schouw, Voorscho ten, Tel. 01710—25191. 2 Markiezen, rolscher- men, alum, jaloezieën. Grootste sortering zonwe ring. Prima afwerking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkan toor van Melcher's markie- zenfabriek C. E. Jedeloo. Oegstgeest. Juffermansstr 35. telef 01710—53105 2* Nieuwe elektr. Lewen- stein (Valcon) zig-zag- naaimachines in koffer f 365. (stoppen, borduren, knoopsgaten maken enz.) Ook in termijnen, lage ren te. Vraagt demonstratie. Herenstraat 23, Leiden, tel. 32027. Off. Lewenstein dealer. 2* Zeer mooie VW de Luxe '60 met z.g.a.n. mo tor van '62. Deze wagen is in en uitwending 100 pet. Met z.g.a.n. banden. Prijs slechst f 2975. Desk. on- derz. toegest. Financ. mo gelijk. Tulpstraat 14, tel. 01719—3731, Noordwij k (B.) 2* Zaterdagmarkt. Ter kennismaking Noors heren net sportgoed. Alle maten 2.98 nu twee stuks vijf gul den. Zeer grote donkere badlakens 8.98 nu 5.98. Nieuwstraat hoek Hoog- landsekerkgracht. Japie. 2 Zaterdagmarkt. Aparte nylon jupons, zeer rijk aan kant. Alle maten en kleuren van f 5.98 nu 3.98. Leuke cocktail damesschor- ten nu 1.98. Herenflanellen 3.98. Nieuwstraat hoek Hooglandsekerkgracht. Ja pie. 2 Zaterdagmarkt. Ter kennismaking onze alom bekende super wit rib He- rensportgoed. Het goed dat zo mooi blijft in de was nu alle maten 1.98. Nieuw straat hoek Hooglandse kerkgracht. Japie. 2 Zaterdagmarkt. Grote frisse badlakens 2.98, twee stuks vijf gulden. Leuke kinderbadpakjes met rok jes 4.98. Donkere was handjes drie stuks een gulden. Eenpersoonslakens 4.98. Nieuwstraat hoek Hooglandsekerkgracht, Ja pie. 2 Zig-zag-naaimachines. Wist U dat wy U thans reeds een zig-zag-naaima- chines kunnen aanbieden voor 295.-? Electrisch uit gevoerd, compleet met kof fer! Meerpoel, Breestraat 171. 2 Alleen bij Leune. He- lanca damesbroeken f 9,75, f 12,75, f 19,75, f 24,75; spij kerbroeken f 9,75; spijker hemden f 8,95. Pulovers- vesten, sporttruien, spot truien. Spo'-sjedkoop Leu ne, Jan Vossensteeg 67, Leiden, Tel. 22415 - 32256 2 Alleen bij Leune. De nieuwste sportkolberts f 29,75. t 39,00. f 47,00, f 59,00, f 65,00 Pantalons f 17,50, f 19,75. f 24,75, f 29,75, f 3900. Terlenka enz. Leune, Jan Vossen steeg 67, Leiden, Tel. 22415 - 32256 2 Alleen bij Leune. Nylon jacks gevoerd en glad f 14,75. f 22,50, f 29,75. f 39,50. Spijkerbroeken, khakibroeken, twisthem- den, polohemden, week enders. truien, vesten enz. Leune, Jan Vossensteeg 67, Leiden, tel. 22415 32256. 2 Alleen bij Leune. De nieuwste regenjassen en mantels f 29,75, f 39,75, f 49,75, f 57,50, f 69,00 Dri- sil Terlenka foamback, ook nylon en plastic. Leune, Jan Vossensteeg 67. Leiden Tel. 22415 - 32256. 2 Opel Record '56 met rechtse besturing. Deze mooie wagen is in topcon ditie en olie vrij. Prijs slechts f 1250. Desk. on- derz. toegest. Tulpstraat 4, teL 017193731, Noord wijk (B.) 2 Bon. Kampeerbestek 98 cent. Bestaande uit lepel, vork en mes, met golfsne- de. Prima roestvrij metaal Het geheel inschuifbaar. Verpakt in praktisch etui. Normale prijs f 1.75. Uit sluitend met inlevering van bon 98 cent. Victorie - Mag., Hogewoerd 22. 2 Bon. Plastic eierdoos 49 cent. Inhoud 6 eieren. On misbaar bij kamperen, op reis enz. Breken van de ei eren uitgesloten. Ook te gebruiken als eierrekje. Normole prijs f 1.25. Met bon 49 ct. Victorie - Mag.. Hogewoerd 22. kleur beige. Met nieuw ste Philips-radio en vele accessoires, motor, lak chroomwerk, bekleding enz. in prima staat. Prijs f 3200. Financiering moge lijk. Te bevr. Haarlemmer straat 307, Leiden, tel. 30979. 2 Plastic tuinslang 25 ct. p. meter. Tafelmessen, roestvrij, 3 stuks f 1.25. Metalen strijkplank, ver stelbaar, zwaar buismate riaal f 14.95. Rolveger. grote maat, stevige uitvoe ring nu. f 8.75. Victorie - Mag., Hogewoerd 22. 2 500 merkfietsen in vele kleuren en uitvoeringen voorradig. Prijzen vanaf 132.50 kompleet. Van Zijp Haarlemmerstr. 295, Ko- revaarstraat 6, Leiden. 2 Chauffeur, magazijn bediende gevraagd voor kleine bestelwagen. Meeuws, Breestraat 111A, tussen 6-7 uur 's avonds of volgens telef. afspraak tel. 23232. 2 Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen. Door vakmensen nagezien. Van Zijp, Haar lemmerstraat 295, Leiden. 2 Jerrycans f 2.98f 4.98. Zware kwaliteit plastic jerrycans met opschroef- bare schenktuit. Inhoud 5 liter f 2.98, inhoud 10 liter f 4.98. Onmisbaar op uw vakantie. IVA, Haarlem merstraat 48, NOVA, Noordeinde 43, Leiden. 2 6 kop en schotels f 3.98. Stevige kwaliteit porselein met leuk fantasiedecor, 6 stuks f 3.98. Zes verschil lende pasteltinten 6 stuks f 4.98 (aardewerk) IVA Haarlemmestraat 48. No va. Noordeinde 43. Leiden. 2 Wandelwagentje f 5.98. Kinderwandelwagentje voor de pop. Flinke maat, stevige metalen uitvoe ring, luxe afwerking, ge heel opvouwbaar. Voor de ze prijs alleen bij: IVA, Haarlemmerstraat 48, NO VA, Noordeinde 43, Lei den. 2 2 Emmers samen f 1.00. Prima kwaliteit, soepel, onbreekbaar plastic. Flin ke maat ruim 5 liter in houd. Alleen met deze ad vertentie 2 stuks samen f 1.00. IVA, Haarlemmer straat 48, NOVA, Noord einde 43, Leiden. 2 Gevr. flink, net meis je van 9.00 tot 12.30 uur. Bij bejaard echtpaar Olie- stook, geen huiswas, nabij bushalte. Wassenaar, Mid delweg 132, tel. 0151 3923 (van 16.00 tot 19.00 uur). 2 Dubbele verrekijker 98 ct. Groot model met draag band en centrale scherp- stelknop. Leuk voor uw vacantie. Alleen met inle vering van deze adverten tie voor 98 ct. I.V.A.. Haar lemmerstraat 48, Nova. Noordeinde 43. Leiden. 2 Moderne schoorsteen - klokken! De grootse keu ze (150 verschillende mo dellen) met electrische of opwinduurwerken Zéér interessante prijzen Reeds vopr 19.75 een electrische schoorsteenklok! Prettige bediening. 100 procent ga rantie. Uurwerkkliniek Gorthuis, alléén Lage Rijndijk 8. 2 Te koop van particulier scooter Puch, 60 cc in st. van nieuw. Klein model. Per uur 85 km. Prijs uiterst laag, b.g.g. bouw jaar '63. Financiering mo gelijk. Tevens te koop bak fiets, prijs f 75 gld. en voorwiel voor HMW 10 gld. garantie. Modern model met echt lederen band, da tum-aanwijzing, centrale second enwijzer, antimag- netisch en roestvrij, stalen achterkant. IVA. Haarlem merstraat 48, NOVA, Noordeinde 43, Leiden. 2 Wat mooi en goedkoop. Driezitsbankstel f 155, Driezitsbank f 55. Twee moderne clubfauteuils met vier stoelen f 135. Dres soirs f 35. Kloostertafels f 19. Linnenkast f 37.50. Piano f 175. Twee clubfau teuils f 25 enz. Nieuwen- burg. Hooigracht 55 (geen winkel). 2 Rijwielen vanaf f 25, Bromfietsen gekost f 800 nu f 225. Twee clubfau teuils met vier stoelen f 75. kwee-persoons kapokbed- stellen f 35, een-pers. f 19, Kantelbedden. Ledikanten. Vloerkleden. Driewieler fietsjes, Autopeds enz. Nieuwen burg. Hooigracht 55 (geen winkel). 2 Hij loopt weer puik met onderdelen v Struik. Dus voor al uv motor-, scooter en oromfiets-on- derdelen naar het vanouds bekende adres: T Struik, Groenesteeg 3, 6 en 8. tel. oonoc 2 Magneet, Kreidler Flo- rett, Ducati. Hercules Prior en Vap bromfietsen, uit grote keus leverbaar bij Motorhandel J J. v d. Geest, Pieterskerkgracht 6 Leiden (achter Trianon- theater) Zorgen opzij vrij Stap er eens uit. zuek de zon op Geniet van zo'n comfortabele Eltours-bus- tocht. Vriendelijk geprijs de dag- en middagtochten. Onze folders vertellen U er méér van Even een te lefoontje en wij sturen ze U toe Eltours. Leiden, tel 22445. Zoeterwoudse- eg 11a 2 Gevraagd: aank. 2e of lste kapster 's Middags na •3 uur gesloten. Dameskap salon P. Boef, Schoolstr. 44, Voorschoten, tel. 01717 2 Alleen bij Leune. De nieuwste kostuums f 59,00. f 69,00, f 89,00, f 99,00, f 117,50, f 129,00, f 139,00, f 165.00 Terlenka-trevira enz., ook grote maten Leune, Jan Vossensteeg 67 Leiden, Tel. 22415 - 32256 2 Aangeboden kinder trapauto. Jeep en 2 auto- steps op goecle l.b., een driewielerfietsje, 1 jon gensfietsje leeftijd 5-7 jr. 6e Groenesteeg no. 106 A, Leiden. 2 Autoschade en exper tise. snelle afwerking Eigen plaatwerkerij en spuitinrichting. Blonk's Autobedrijf Nieuwstraat 33-41 Leiden, tel. 30600. 2 Bon. Plastic bord 48 ct. Flinke maat 22 cm breed. Onbreekbaar plastic. Kleur wit. Zeer geschikt voor op reis. kampeerders enz. Normale prijs 95 cent. Uit sluitend met inlevering van bon slechts 48 cent. Victorie - Mag., Hogewoerd

Leidse Courant | 1964 | | pagina 7