GESLAAGD WANDELFESTIJN VAN 4I"'°DE K0P WANDELVER. „NA ARBEID SPORT" DAME M®nc gewond kleuter in leidschendam verdronken Unicum zal nacompetitie voor behoud moeten spelen tom okker verloor in londen McGregor niet naar groningen Sensationele nederlaag van Bronstein tegen Larsen DINSDAG 16 juni 1964 DE LKID3E COURANT PAGINA 11 Brigadier Piel en de semi-prof 104: Het eerste wat brigadier Piet nu deed, was naar de kazerne van de bergjagers rijden, waar kapitein Vit- torio Cacalobbo wel zou zitten. Daar zat hij ook, zoals uit de woorden bleek van de schildwacht, die op waoht stond voor het zwaar versterk te bouwwerk. „Ja zeker, generaal. Ga uw gang maar, generaal. De kapi tein is binnen, generaal", zei de schildwacht en hij presenteerde zijn geweer zo precies volgens de regels, dat brigadier Piet bijna neiging kreeg het schiettuigje van hem over te ne men en er netjes voor te bedanken. Piet. als slim politieman, wist na tuurlijk precies waar hij de kapitein Cacalobbo moest vinden. Het is by alle legers ter wereld nu eenmaal de gewoonte van de H.H. officieren zich na de dienst naar de mess te begeven, alwaar de geestrijke drankjes ruim schoots voorhanden zijn en waar ge legenheid genoeg is te bamzaaien, kastje te gooien of welke andere slim me spelletjes ook, die toch allemaal zijn uitgevonden door sluwe lieden, die hun vertering gaarne door een ander laten betalen. „Ga rustig jullie gang. mannen", zei Piet met een achteloos handge baar, toen hij de mess binnentrad. „Orde!!" schreeuwde nog een offi cier, wiens oog het eerst getroffen was door het goud, de sterren, de borduursels en de kleurrijke schitte ring der onderscheidingstekenen op Piets brede borst. Maar aangezien Piet reeds had gezged, dat ze wel hun gang konden gaan, gingen ze ook hun gang en lieten de brigadier-ge neraal rustig aan zijn lot over. Piet riep toen om de kapitein Vittorio Ca calobbo, die er onmiddellijk onderda nig kwam aangesneld. ,Wa ..wat is er van uw orders, generaal?" stamel de hü zenuwachtig. „Hoeveel gevan genen zijn er gemaakt bij de krijgs verrichtingen van heden?" vroeg Piet streng. ,Vvier. ge..generaalant woordde Vittorio Cacalobbo. Ze ze zitten in de gevangenis van C Campanella LEIMUIDEN LEIDSCHENDAM 675 Deelnemers, waaronder groe pen van 21 verenigingen en scholen verschenen aan de start voor de eer ste door de Leimuidense wandelclub „Na Arbeid Sport" georganiseerde wandelmarsen onder de naam „Meer en Drechttoeht", Het is zoals burge meester Kammenga het uitdrukte een voor Leimuiden ongekend evenement geworden. Het 75 man tellende tam boer- en pijperkorps „Jong Beatrix" uit Hilversum en het tamboerkorps „Corn Brio" uit Alphen a. d. Rijn zorgden voor de muzikale opluiste ring. Beurtelings vergezelden de korpsen de vertrekkende groepen tot aan de grens van het dorp, terwijl zij tussentijds hun kunnen demon streerden op het garageplein van Maarse Kroon en elders in het dorp waar de wandelaars niet pas seerden. Het parcours leidde de wandelaars langs de Drecht van Leimuiden naar Bilderdam en ook de weg van Ku- delstaart naar Leimuiden, langs de" Westeinderplas was in de route op genomen. Veel waardering toonden de deelnemers voor het hun onder weg op diverse punten aangeboden drinken, waarvoor bij een tempera tuur van rond 30 graden de volle be langstelling bestond. Een deskundige jury, bestaande uit de heren Teeken en Wijnmalen van de NCWB en de heer Latenstein uit Leiden van de KNBv.LO reden de route na om de groepsprijzen toe te kennen. Dokter J. A. Brinkhorst, bescherm heer van de vereniging, richtte zich na afloop tot de aanwezigen in de zaal van „Het Wapen van Leimui den", waarbij hij in de eerste plaats hulde bracht aan het bestuur van NAS voor de goede organisatie. Voorts bracht spreker namens de vereniging dank aan de beide muziek korpsen en plaatselijke EHBO voor hun medewerking. Hierna ging dokter Brinkhorst over tot bekendmaking en uitreiking van de prijzen. Met persoonlijk woord overhandigde deze de herinnerings medaille aan Miss Pat Kathingi uit Californië, terwijl Brenda den Dek ker haar een Holland-souvenier over handigde. HAARLEMMERMEER Geboren: Nicolaas Gijsbertus zn v. Q. J. Hofman en M. B. A. Meegdes; Wilma dr v. W. van der Flier en J. G. van Hensbergen; Hendrik Jan zn v. H. Schalk en G. J. Kroon; Caroline Maria dr v. A. van Haeringen en M. Jansen; Johannes Gerardus Maria zn v. T. J. Louter en M. A. C. Vink; Jo hannes Jacobus zn v. A. C. Snel en A. M. L. Giesberger; Robert Charles zn v. A. C. Snel en A. M. L. Giesber ger; Louise Wilhelmina dr v. B. van Laar en L. Ditmarsch; Leo Benjamin zn v. L. B. Wallage en H. E. M. Mey- er-Sach; Karellina Kaela Karin dr v. K- Rodenburg en T. S. Huizer; Ro bert Willem zn v. J. W. Wiggers en J, M. Langley; Martin Robert zn v. A- Ris en R. C. Wenderhold; Adriana Petronella dr v. K. Janzweerd en A. P. van Leeuwen; Jeanette dr v. B. van Maasdam en J. Oudshoorn; Dirk zp v. W. M, Meijer en M. Noort; Djck zn v. D. de Breuk en L. A. Jongkind; Elisabeth Johanna Maria dr v. J. Kar- remans en P. S. Terbraak. Ondertrouwd: Willem de Koning en Jacoba Valensa; Josephus Ohlen- busch en Jacoba Adriana van Kalle- veen; Klaas Boonstra en Arendtje Sophia Boogert; Jan Leendert Saar- loos en Alida Klasina de Nijs; Johan nes Aris Verbeek en Gerdina Johan na van der Woude; Adrianus Corne- lis Johannes Wesse ling en Cornelia Wilhelmina Geertruida Bekker; Her man Johan Steemers en Neeltje Ja coba Wolse; Casper Dirk Nol te en Wilhelmina van Limpt; Jacobus Ge rardus van Leeuwen en Gerardian Alida Blesgraaf: Jan Elgersma en Hendrika Everdina Naatje Zwiebel; Gerardus Adrianus van Bentem en Anna Maria Theresia van Steen. Gehuwd: Marinus Bazen en Catha- rina Maria Pieters; Gijsbert van Wij- gerden en Reina van IJperen; Gerrit Lanser en Jantje v. Beek: Dirk Her- manus Gerardus ten Brinke en Adria na Wittekoek; Nicolaas Rusman en Johanna Wilhelmina van Diemen. Overleden: Cornelia Anna Zoet, 65 jaar, w. v. C. Langeveld; Jacob Fre- derik Möhlmann, 41 paar, e. v. W. Beukers; Edwin Plooij. 7 weken; Cornelia Catharina Schipper, 73 jaar, e. v. S. J. van der Tonnekreek; Maa ryen Gerrit Breure, 73 jaar, ongeh. PRIJZEN Groepsprijzen waren als volgt door de jury toegekend: 10 km: 1. „Steeds Voorwaarts" uit Hoofddorp met 216 punten; 2. „Hol land" uit Amsterdam met 215 pun ten; 3. „Onder Ons" Loosduinen 200 punten; 4. „Vicon" Nieuw-Vennep 202 punten; 5. „Wilskracht" uit Al phen a. d. Run met 200 punten. 15 km: 1. „Het Spaaror' uit Haar lem met 231 punten; 2. „Onder Ons" uit Loosduinen met 210 punten- Op de 20 km werd geen groeps- prijs toegekend. Schoolgroepen; Bij de schoolgroe- pen gingen drie prijzen naar de Chr. school, hetgeen niemand zal verwon deren als men weet dat daar onder leiding van het hoofd der school, de heer Smit, reeds jaren wandelgroe pen bestaan, waardoor zij dus goed voorbereid aan de start verschenen. De aanmoedigingsprijs ging hier naar de St. Janschool, waar men nu ook De beker, beschikbaar gesteld door het gemeentebestuur werd door burg. Kammenga persoonlijk uitgereikt aan „Steeds Voorwaarts" uit Hoofd dorp. ROF.LOFARENDSVEEN Jacques van Ruyten beste Treffers-speler Ondanks het snikhete weer is za terdag j.l. bij De Treffers nog een be langrijke strijd gestreden. In de Pan- cratiuszaal werd de finalezeskamp om. de Oud-Voorzittersbeker ver speeld. Jacques van ituiten is voor de eer- ste maal in zün seniorenloopbaan winnaar in eigen vereniging gewor den. Van de vijf te spelen wedstrij den verloor hij slechts de eerste. Me nig zweetdruppeltje vloeide nog, voor een der Oud-voorzitters, dhr. K. v. Klink, de beker aan hem kon uitrei ken. De eindstand in de strijd om de beker was als volgt: 1 Jacques van Ruiten 5 4 94 2 Jos. v, d. Meer 5 3 85 3 Leo v. d. Meer 5 3 86 4 Jos v. d. Veer 5 2 58 5 Ton Hogenboom 52 58 6 Ton l'Ami 5 1 48 De cijfers bet. resp.: gesp., gew. game. BRASEM-CONCOURS VOOR RADIO VERONICA Van het door de Treffers georgani seerde Brasem-conoours, onlangs in Roelofarendsveen gehouden, zijn op namen gemaakt, welke door Radio Veronica zullen worden uitgezonden Woensdag a.s. zal in het program ma „De Draaikolk" tussen 14.00 en 15,00 een gedeelte van de finaleavond (23 mei) werden uitgezondén. Van de hoogst geeindigde bands worden de beste en originele nummers ge draaid door „Suhanoi" en „Pietje Vi tamin". Een tweede gedeelte wordt uitgezonden op woensdag 24 juni a.s., eveneens tussen 14.00 en 15.00 uur. HILLEGOM Blikseminslag Tijdens het on weer dat zich zaterdagavond boven Hillegom ontlastte werd alarm ge slagen voor blikseminslag in een der woonschuiten in de Vossevaart. Toen de brandweer er binnen enige minuten arriveerde bleek dat de bliksem terecht was gekomen in een riethoop, die op het terrein van de firma Goemans in de omgeving van de Vossevaart stond. Hiermede had de brandweer niet al te veel moeite, ofschoon dergelijke brandjes vanwege de vonkenregen gevaar kunnen opleveren. De schade is enige honderden guldens. KATWIJK Aantal inwoners Gedurende de afgelopen maand nam het aantal in woners der gemeente af met 25 van 32.075 op 1 mei tot 32.050 op 1 juni. Gedurende de maand mei steeg het zielental door geboorte en vestiging met resp. 72 en 69, terwijl het door overlijden en vertrek daalde met resp. 14 en 152. Op de Rijksweg 4a, ter hoogte van de Kniplaan, sloeg gistermiddag om streeks drie uur een personenauto,- bestuurd door de 64-jarige heer A. Ch. F. M- uit Den Haag door onbe kende oorzaak over de kop en bleef op de rijbaan liggen. Zijn 56-jarige echtgenote werd daarbij uit de wa gen geslingerd. Met zware beenver wondingen en een hersenschudding werd zij per ambulance naar 't zie kenhuis St. Antoniushove te Voor burg overgebracht. De wagen was totaal vernield. Gistermorgen pl.m. 11 uur is de kleuter Jacobus V. verdronken in de boeiemsloot van de drie molens aan de Stompwijkseweg. De vader zag 't kind juist weer boven komen. Ge neeskundige hulp mocht niet meer baten. De kleine is over een hek ge klommen en vermoedelijk spelender wijze te water geraakt. Het ventje zou woensdag vier jaar geworden zijn. Recordbezoek zwembad Tijdens de afgelopen warme week heeft het Leidschendamse zwembad het nut van zijn bestaan overduidelijk bewe zen, Op zaterdag bereikte het aantal bezoekers het recordgetal van 2400. Succes voor ambtenaren Het achtste voetbaltoernooi voor ge meente-ambtenaren werd dit jaar gehouden te Maassluis. Er werd door acht teams aan deelgenomen, onder meer door een uit Leidschendam, dat winnaar werd in zijn poule. De be slissing om het kampioenschap zou vallen in de wedstrijd tegen de an dere poule-winnaar Naaldwijk. Hoe zeer de ploegen tegen elkaar waren opgewassen bleek wel hieruit, dat na verlenging de stand nog steeds 0-0 was. Toen hebben strafschoppen be slist ten gunste van Leidschendam. Aan een na het toernooi voor de deelnemers aangerichte maaltijd reik te de burgemeester van Maassluis de eerste prijs, een prachtige beker, aan de Leidschendammers uit. Duivensport De postduivenver. „De Vriendschap" te Leidschendam hield een wedvlucht vanuit Orléans met 101 duiven; afstand pl.m. 495 km; los 6.30 uur; aankomst eerste prijsduif 13.52.28 uur; snelheid 1122.88 meter p. minuut; laatste prijsduif kwam aan 40.30,23 uur. Klassering: S. Noordermeer 1-8-9- 19, W. P. Spigt 2-6-11-17, L. Moorman 3-15, Jac. de Groot 4, A. Fasel 5-16- 20, G. Dielen 7, Joh. de Groot 10» 13-14. De junioren namen met 9 duiven deel. Klassering: P. v. Lochem 1, P. Hooijmans 2. Bedrijfsvoetbal Onder grote be langstelling werden gisteravond de laatste beslissende wedstrijden ge speeld van het zomeravondvoetbal. Doordat in poule A Tetteroo met 2-0 won van Bestellers zijn nu de bak kers kampioen. In poule B ging het om het kam pioenschap tussen de winkeliers en de onderwijzers. Na een aan beide zijden goed gespeelde match werden de winkeliers kampioen met 2-1, Woensdagavond om 7 uur zullen de bakkers en de winkeliers tegen elkaar uitkomen om het competitie kampioenschap. HAZERSWOUDE Geboren: Brenda Regina dv Can- cian Danillo Angelo Gulierlmo en Roelandse Catharina Hillegonda; Jo hanna Petronella dv A. M. N. van der Haas en M. C. M. Vink; Maria Martina Agnes dv J. M. van Doorn en M. H. van Heek; Margaretha Gra- da Josephina dv B. A. M. Captein en C. M. de Rooij; Willem Gerard zv G. Polanen en S. H. Brandt; Mech- tildie Elisabeth Cornelia dv A. H. Wesselingh en E. M. de Jong; Maria Risje dv A. Rijkaart en M. de Kruijf; Janna Diana dv B. A. Slappendel en C. Vermeulen; Roland Walter zv A. Ph. Luyendijk en E. W. van Dijk huizen; Johannes Leonardus Kors zv J. L. E. van Asten en M. E. van der Holst. WARMOND TOCHT OUDEN VAN DAGEN Evenals voorafgaande jaren wordt ook dit jaar 'n feestelijke tocht geor ganiseerd voor de Warmondse Ouden van Dagen. De tocht zal worden ge maakt op dinsdag 23 juni. Het ver trek per autobus is bepaald op 9 uur vanaf de Baan. Deelnemers die slecht ter been zijn worden thuis per auto opgehaald indien zij dit opgeven bü de aanmelding. Voor deelname kan men zich opgeven bij de wijkzusters van het Wit Gele en Groene Kruis die hiertoe zitting houden op woens dag 17 juni tussen 4 en 5 uur in 't Trefpunt tussen 7 en 8 uur in het wijkgebouw. Bij aanmelding in 't Trefpunt kan men tevens ervaren hoe gezellig de bejaarden sociëteit is die daar iedere woensdagmiddag dus ook op de dag van aanmelding wordt gehouden. Mocht men van de ze bejaardensociëteit nog geen lid zijn dan is dit een mooie gelegenheid zich (desgewenst) ook daarvoor aan te melden. De contributie bedraagt slechts f 1.— per jaar, waar veel ge zellige bezigheden en versnaperingen voor worden geboden. Warmonders, die in de kosten van de tocht voor de ouden van dagen willen bijdra gen kunnen dit doen door een stor ting op de girorekening van de Raif- feisenbank. Jeugd Natuurwacht Het zelf kweken van bloemen uit zaad is een boeiende bezigheid. Men kan het hele proces van de ontwikkeling van de plant volgen vanaf het allereerste prille begin, het opkomen van de te re kiemplantjes tot aan de bloei en vruchtzetting toe. Om dit te laten meemaken hebben de jeugdnatuur wachters allen zaad ontvangen voor het kweken van bloemen en verge zeld van een uitvoerige toelichting. De handelingen die hieraan verbon den zijn lijken misschien wat inge wikkeld maar als men aan het werk gaat zal men zien dat alles nogal mee valt. Vermeldingswaard is ook nog dat hieraan een wedstrijd wordt ver bonden tussen de leden onderling. Postduivenwedstrijd De postdui venvereniging „Warmond" hield za terdag een wedvlucht voor oude dui ven vanaf Tergnier, afstand 294 km. In concours waren 133 duiven. Ge lost om 7 uur met een zuidwesten wind kwam de eerste duif aan om 14.24.04 uur en de laatste duif om 15.13.29 uur. De snelheid van de eer ste duif bedroeg 902.66 meter per mi nuut, de laatste 784.56 meter per mi nuut. De uitslag was als volgt: H. van Dijk 1; J. Roest 2 en 8; J. J. Smeets 3; Dr. J. Venker 4 en 5; A. v. d. Drift 6; H. Ockeloen 7; G. Zandber gen 9 en J. de Weerd 10. Aanrijding Door het niet tijdig aangeven van richtingverandering reed de heer J. v. d. V. uit Heemste de met zijn bromfiets tegen een vrachtauto van de heer S. de K. uit Alkmaar. Behoudens enkele schram men kwam de bromfietser met de schrik vrij, doch de bromfiets werd zwaar beschadigd en is voor verder gebrqik totaal ongeschikt. Marianne Wöbke-Nagel heeft uit was een zeer goede kop gemaakt van de Westdultse Bondskanselier Prof. Ludwig Erhard, bestemd voor de Keeper- bahn In Hamburg. Roomburg l, overgangsklas B, heeft ondanks een 5—3 nederlaag tegen kam pioen Toeg Hillegeraberg een succesje behgald. De plaats in de overgangs klas werd veilig gesteld. Het was vooral dank zij de dames dat dit werd be reikt. Mevr. Kasten won het enige enkelspel door mej. Nobel met 64 75 te verslaan. Koole en Bouman won. Trudy Groenman won haar enkel spel in de eerste ronde van de Lon- dense tenniskampioenschappen door een 6-2, 6-2, 6-0 overwinning op de Italiaanse Francesca Gordigiani. Tom Okker verloor in de tweede ronde van de Zuidafrikaan Dave Phi lips met 1-6, 6-8. Ook Jenny Ridderhof won haar partij in de eerste ronde van 't da mes-enkelspel, tijdens de Londense kampioenschappen op Queens, van de Britse speelster Pat Hird met 9-7. 4-6. 6-2. An ja Lepoutre echter ver loor van de Amerikaanse Tory Fletz met 3-6, 4-6. VOETBAL BLAUW ZWAKT-TOERNOOI Woensdagavond a.s. om 19.00 uur vindt op de terreinen van Blauw Zwart te Wassenaar een toernooi plaats voor A-junioren. Dit toernooi komt in de plaats van het verregende toernooi van 7 juni. Vrijdagavond is de wedstrijd om de Sehulpwei-cup en wel tegen Was senaar. De eerste wedstrijd om de Schulpwei-cup jl. zaterdag gespeeld tegen LFC eindigde in een 21 over winning voor Blauw Zwart. nen het dubbelspel terwijl de laatste met mej. Wieriks het gemengd dubbel won. LLTC wist in Delft van DTB te win nen. Slechts Punt verloor (711. Ook hier werd de overgangsklas B-plaats veilig gesteld. Unicum '2e klas) kwam tegen Groen Geel niet aan de 71 overwinning die nodig was om degradatie af te wenden. Het begon bijzonder fraai, toen Ag nes Reef met 6—1 75 van mevr. Van Doorn won! Marijke de Jong verloor van mevr. Nienhuis, maar Har Meyer kwam tegen Hilbers met 6—2 dichter bü een zege dan de voorgaande keer. In de lange tweede set wist de Unicum speler het tot 55 te brengen, maar een wilde slag deed ettelijke snaren van zijn racket springen. Hilbers won vervol gens met 75 de set en toen met 6—2 de beslissende laatste set. Jaap Noord man verloor van Van Doorn, zodat het 13 werd. Het lot van Unicum was toen reeds bezegeld. Vrijuit spelend wonnen de dames De Jong en Reef voor het eerst in de competitie het dames- dubbel (23) in drie sets en de heren Modderman en Noordman deden het tegen Van Doorn en Molhuizen precies zo '3—3). De twee gemengde dubbels gingen verloren voor Unicum '35). maar het vertoonde spel gaf reden de degradatiewedstrijden met vertrouwen tegemoet te zien. De Munnik «3e klas) werd door een 71 zege op Te Werve kampioen. Room burg 4 haalde de promotiewedstrijd tegen OSO niet (26». De Leidse tenniskampioenschappen voor studenten, die afgelopen week op Unicum werden verspeeld zijn in het enkelspel een zege geworden voor Lex Karamoy, die J. Ufkes in de finale ver sloeg. Mej. Ybema behaalde de titel bij de dames! Is Europa-cup geldig voor het Wereldkampioenschap Voor een aantal gewichtige beslissin gen staat woensdag het congres van de Europese beker voor landenteams als kwalificatiewedstrijden te laten gel den voor het wereldkampioenschap voetbal. Op het ogenblik in Madrid worden woensdag en zaterdag de halve finales en de finale van dit toernooi tussen Rusland. Denemarken, Hongarije en Spanje gespeeld wordt de Europese beker voor landenteams betwist in een soort knock-out systeem, maar men wil er een competitie van maken. Overigens zal er in de komende jaren nog geen verandering plaats vinden aangezien de kwalificatiegroepen voor 1966, wanneer de eindstrijden om de coupe Jules Rimet in Engeland zullen worden gespeeld, reeds lang bekend zijn. Bobby Mcgregor, houder van het we reldrecord 110 yards vrije slag, zal niet uitkomen in de zweminterland Neder land-Groot Brittannië die op 27 en 28 juni in Groningen wordt gehouden. De Schot heeft last van een spierblessure en zal vermoedelijk tenminste twee we ken rust moeten houden. Peter Kendrew vervangt hem. Het interzonale schaaktoernooi, toch al rijk aan verrassingen heeft maandag een sensatie van de eerste orde beleefd. En men behoeft geen al te vooruitzien de geest te hebben om te voorspellen dat de laatste week van deze krachtmeting wel meer sensationele uitslagen zal op leveren. De nederlaag van de Rus Bronstein tegen koploper Larsen i6 hier een spre kend bewijs van. In 30 zetten werd Bronstein aan de kant gespeeld, omdat hij te scherp op winst loerde en hy heeft waarschijnlijk een nadere ana lyse zal dat nog moeten uitmaken in zijn aanvalsdrift een betere kans gemist. VERWARREND Aangezien Spassky opnieuw won in 'n Siciliaanse partij tegen de Canadees Vranesic, deelt hU met de blonde Deen nog de eerste plaata. Overigens was de nederlaag van Bronstein koren op de molen van «ijn landgenoot Stein, die in een Spaanse party enorm huis hield In Zuld-Peraië zijn zaterdag drie burgers met de kogel terecht gesteld nadat zij schuldig waren be vonden aan verraad. Zij hadden met „Nasaergezinde elementen" samen gezworen om een autonome staat in het olierijke Choeszistan te stichten. Aoht andere verdachten kregen ge vangenisstraffen tot vijftien jaar. onder de gelederen van Ivkov. En de Zuidslaviër is nu geenszins zeker meer van een plaatsing. De Russische kampioen nestelde zich nu naast Bronstein op de vijfde plaats in de algemene rangschikking, waarbij de remise tussen Tal en Rossetto van pas kwam. Tal, de oud-wereldkampioen speelde een Schotse partij en poogde een verwarrende situatie op het bord te krijgen. RosSetto hield de teugels strak tot in het toreneindspel, en darr viel voor Tal geen eer meer te behalen. De uitslagen luiden: Darga (W.Dld)-Portisch 'Hong.) 1—6. Tringov 'Bulg.)-Quiriones 'Peru) 1—6. Bronstein (Rusl.)-Larsen (Den.) 0—L Tal 'Rusl.)-Ivkov (Z.S1.) 1—0. Spassky 'Rusl.)-Vranesic 'Can.) 1—0, Smvslov 'Rusl.)-Evans 'VS) 1—0. Pachman 'Tsjech, )-Reshevsky 'VS) »/-•/-. F0- guelman (Arg.)-Lengyel (Hong.) 1 Gligoric (ZSl)-Bilek 'Hong.) afg.. Po- rath (Isr.)-Berger 'Austr.) Pe rez (Sp.)-Benkoe (Hong.) »/s. De stand ziet er nu als volgt uit: 1 en 2 Larsen en Spassky beiden 15 p., 3 Smyslov 14'/- p.. 5 en 6 Bronstein en Stein 13'/a p.. 7 en 8 Ivkov en Darga 12 p., 9 Reshevsky 11 */s p.. 10 Portisch 11 p., 11 en 12 Lengyel en Pachman 10*/9 p., 13 Gligoric 10 p. en 1 afg., 14. Trin gov 8p., 15 Evans 7»/« p.. 16 en 17 Rossetto en Benkoe 7 p., 18 Foguelman 6«/t p.. 19 Quinones 6 p., 20 Bilek 5vs p en 1 afg., 21 Porath 4'/. en 1 afg., 22 Perez 4 p., 23 Vranesic 3>/t p., 24 Berger 3 p. en 1 afg.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 11