grasbaanrace geef n PHILIPS VAN GEND LOOS LEIDEN administratief personeel HEMELVAARTSDAG 7 mei te TER AAR op landijsbaan N.v.d. HORST doezastraat 22-24 LEI OEN (m>^) tel. 20719-24702 b.g.g. 23098 N.V. Hollandsche Constructie- werkplaatsen LELDEN Jaarlijkse algemene ver gadering der aandeelhou ders op vrijdag 15 mei 1964 te 12.00 uur v.m. ten kan tore der vennootschap. Overeenkomstig art. 28 der statuten moeten aan deelhouders tenminste 3 dagen voor de vergadering hun aandelen ten kantore der vennootschap of de Amsterdamsche Bank n.v. te Amsterdam en haar kantoren hebben gedepo neerd, om toegang tot de vergadering te hebben. De agenda voor deze ver gadering en het jaarver slag over 1963 zijn bij de Amsterdamsche Bank n.v. te Amsterdam verkrijg baar. Leiden, 5 mei 1964 N.V. Nederlandsche Electrolasch Maatschappij Jaarlijkse algemene ver gadering van aandeelhou ders op vrijdag 15 mei '64 te 11.00 uur ten kantore der Vennootschap te Lei den, Zoeterwoudseweg 1. Overeenkomstig art. 29 der statuten dienen de aandeelhouders tenminste 3 dagen vóór de vergade ring hun aandelen ten kantore der Vennootschap of der Rotterdamsche Bank n.v. te Leiden of Amsterdam te hebben ge deponeerd om toegang tot de vergadering te hebben. De agenda van de verga dering en het jaarverslag over '963 zijn bij de Rot terdamsche Bank n.v. te Leiden en Amsterdam ver krijgbaar. Voor buitengewone la ge prijzen: Duitse kruis- snarige piano; mod. club- stéllen; bankstellen; dres soirs; clubfauteuils; stoe len; schrijfbureau; tafels; vloerkleden; bedstellen; rijwielen; ledikanten; autopeds; driewielerfiets jes, enz. (Iedereen slaagt bij mij). Nieuwenburg, Hooigr. 55 (geen winkel). 'n Goed horloge? Koop bij erkende vakmensen teleurstelling uitgesloten! Onze merken: \Roamer. Prisma. Lincoln, Tropa, Ancre, enz Prettige voor lichting. 100% service (eigen reparatieatelier). Uurwerkkliniek „Gort huis" Leiden's beste spe ciaalzaak. Ahéén Lage Rijndijk 8. Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De Lichthal. Gratis plaat sen van lampen boven de 25.- in Leiden en omge ving. De Lichthal. Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. fS 500 merkfietsen in ve le kleuren en uitvoeringen voorradig. Prijzen vanai 132 50 compleet Van Zijp Haarlemmersti 295. Kore- vaarstraat 6 Leiden. Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen Door vakmensen nagezien VaD Zijp, Haar lemmerstraat 295 Leiden j Strijken met de juiste temperatuur Lichtgewicht snelstrijker 29.50 heeft plaatsingsmogelijkheden voor (mannelijk) leeftijd 20-26 jaar Geboden wordt zelfstandig en afwisselend werk. Laat U zonder verdere verplichting nader inlichten. U kunt hiervoor op alle werkdagen (behalve 's zater dags) terecht op ons kantoor Stukgoederenkantoor HAAGWEG LEIDEN goede salariëring vergoeding van reiskosten 5-daagse werkweek prettige vakantieregeling met vakantiegeld jaarlijks enige aantrekke lijke mogelijkheden voor binnenlandse reizen 5? „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilvei en juwelen. Grote keuze m verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat nr. 16. tel. 26854. 5? Doe het zeil voor al uw timmerwerk Wij komen bii u thuis opoemen Hout. hard- en zachtboard Niet meer wachten in winkel en lopen zeulen. Stouten. Schelpenkade 23 Leiden Tel 21751. Gaat verhuizen? Wij verzorgen uw aanvraag Lichtfabrieken, controle ren, repareren en aanleg eiectr. installatie, ophan gen van uw ornamenten Levering lampen, orna menten, huishoudelijke apparaten. Tevens radio en televisie enz. Wira, uw in stallateur Haarlemmerstr 91, tel. 22456.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 6