Amsterdamse krans op graf van Kennedy 10.000 DM voor Vredeskerk Venray GOUDEN BRUILOFT IN SASSENHEIM Vele winkelbedrijven blijven zitten met tienduizenden Irene-Hugo-vlaggen WOENSDAG 22 APRIL 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Eerste Kamer: geen discussie over Irene-brief Mr. J. A. Jonkman, voorzitter van de Eerste Kamer, heeft gistermiddag in de openbare vergadering van de Eerste Kamer meegedeeld, dat de senaat niet zal discussiëren over de laatste brief van minister-president mr. V. G. M. Marijnen, inzake de kwestie-Irene. De fractievoorzitters in de Eerste Kamer, aldus mr. Jonk man, hebben besloten deze brief over het standpunt van de regering naar aanleiding van de verklaring van prinses Irene voor kennisgeving aan te nemen. Zoals bekend, werd vorige week dinsdag in de Tweede Kamer wel over de inhoud van deze brief ge sproken. De helft van de Amsterdamse de legatie in de Verenigde Staten heeft het afgelopen weekeind een bezoek gebracht aan Washington, waar de directeur van de ANW, de heer J. Risseeuw, de directeur van de VW Amsterdam, de heer J. Strijkers en de Amsterdamse hoofdagente van politie, mej. G. Berenschot, een Am sterdamse krans op het graf van Kennedy in Arlington hebben ge legd. Via een speciale toegang werd de Amsterdamse groep naar het graf van de vermoorde Amerikaanse pre sident gebracht, terwijl twee lange rijen mensen stonden te wachten om langs het graf te kunnen trekken. Het graf van Kennedy wordt per dag gemiddeld door 50.000 mensen be zocht. Middenstanders bekritiseren de regering Op een bijeenkomst van katholieke middenstanders uit het bisdom 's Her togenbosch, die gistermiddag in Den Bosch is gehouden, hebben de 500 aanwezigen het diocesaan-bestuur ge machtigd een resolutie aan de minis ter-president en de katholieke volks vertegenwoordigers te zenden waar in de verontrusting wordt uitgespro ken over de regeringsmaatregelen aangaande de verticale prijsbinding. De voorzitter van de diocesane middenstandsbond de heer J. Rem mers had zich in zijn openingswoord afgevraagd of de vrije prijs werke lijk tot prijsverlaging zal leiden en niet als lokprijs zal worden gebruikt om tot omzetverhoging in andere ar tikelen te komen. Verolme naar Indonesië De heer C. Verolme, directeur van Verolme's Dok- en Scheepsbouw Mij N.V-, zal maandag tezamen met zijn financiële directeur, de heer S. Hof- stra, en de heer A. Rijke, lid van de hoofddirectie voor de buitenlandse werven, naar Indonesië vertrekken. Het ligt in zijn bedoeling in Djakarta informatief overleg te plegen met de Indonesische autoriteiten op welke wijze hij in de toekomst Indonesië behulpzaam kan zijn met de scheeps bouw en diverse andere zaken. De heer Verolme zeide in een ge sprek met een redacteur van het ANP er van overtuigd te zijn dat Indonesië zich in de toekomst op een eigen industrie zal moeten richten. „Een groot eilandenrijk als Indone sië waarin in het verleden de KPM diensten onderhield, zal pas goed economisch kunnen functioneren als de verbindingen per schip weer hersteld zijn. De snel toenemende be volking nu reeds 100 miljoen men sen zal zeker als het welvaarts peil stijgt een enorme scheepvaart nodig hebben. Indonesië is een land dat recht heeft op onze steun en sympathie", aldus de heer Verolme. „Nadat ik reeds gesproken heb met de heer Soebandrio tijdens zijn be zoek hier wil ik mij nu ter plaatse oriënteren. En omdat het moeilijkste probleem de financiering kan zijn. gaat de heer Hofstra met mij mee. De directieleden van Verolme ver wachten enkele weken in Indonesië te blijven. Zij zullen de bestaande scheepswerven bezoeken. Dinsdagmiddag heeft de Duitse consul in Limburg, dr K. Buder- meijer, namens de Duitse Bondsre publiek een chèque van DM 10.000 overhandigd aan dr. H. Litjens, voor zitter van het actiecomité voor de bouw van de vredeskerk in de ge meente Venraij! In deze gemeente liggen twee oor logskerkhoven, één waar 6000 En gelse gevallenen uit de Tweede We reldoorlog zijn begraven en een waar 31.000 Duitse gesneuvelden ter aarde zijn besteld. De chèque is bedoeld als een bij drage in de bouw der Vredeskerk, waarmee onlangs is begonnen. Koningin Elizabeth van Enge land heeft gisteren haar 38ste ver jaardag gevierd in het kasteel Wind sor waar zij met haar echtgenoot en vier kinderen tot begin mei verblijft. Bij een brand op de voorjaars- kermis, annex veemarkt, in Sevilla, zijn dinsdag negentien mensen ge wond, van wie twee ernstig. Zeven en-vijftig tenten werden door 't vuur verwoest. Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijn land maken bekend, dat tot hoofd ingeland voor het gebouwd eigen dom in de gemeenten Amsterdam, Bloemendaal en Heemstede is be noemd de heer mr. Th. C. M. A. El- senburg te Amsterdam, ter voorzie ning in de vacature, ontstaan door de ontslagneming als zodanig van de heer mr. H. W. Vliegen te Bloemen daal. DAGGELD WEDEROM VERHOOGD Het tarief voor daggeld (call mo ney), dat op 17 april met een half procent werd verhoogd tot 2% pro cent is, ingaande heden, met 'n kwart procent verder verhoogd tot drie procent. Dit als gevolg van de aan houdende krapte op de geldmarkt. In geldkringen verwacht men. dat de krapte op de geldmarkt zal aanhou den tot 27 april. Op die datum vin den nl. betalingen plaats van het Rijk aan de Nederlandse gemeenten ten bedrage van ca. f450 miljoen. KORTE GOLF Fen New Yorkse rechter beeft het veroor7aken van verkeersonstoo- oin»en od de wegen die naar het ter rein van de wereldtentoonstelling leiden strafbaar gesteld. Voorstanders van rassengeliikbeid zouden Dlannen hebb»n. morden, wanneer de we reldtentoonstelling wordt geoüend, een verkeersehaos te veroorzaken en ook de dienst van de ondergrondse in de war te schonoen door veelvul dig aan de noodrem te trekken. Ook dit laatste is hen nu uitdrukkelijk door de rechter verboden. Door een bestelauto is gister morgen om half twaalf de 15-jarige Gerrie Janssen uit Neer (L.), die per fiets onderweg was van Roer mond naar huis op de Napoleonweg te Nunhem aangereden. Zij werd ernstig gewond naar het ziekenhuis te Roermond vervoerd, waar zij in de loop van de middag is overleden. H.M. de Koningin en Z.K.H. de Prins der Nederlanden zullen mor genavond, woensdag 22 april 1964, op paleis Huis ten Bosch een diner aanbieden aan de leden van het In ternationale Hof van Justitie. In het museum „Het Prinsen hof" te Delft, is ter gelegenheid van het internationale jachtcongres, dat momenteel in ons land wordt gehou den, een tentoonstelling geopend die gewijd is aan de jacht in de kunst. De tentoonstelling is tot 24 mei toe gankelijk. Aan de gevolgen van een val is de 67-jarige mevrouw W. C. Jen- niskens uit Horst gistermorgen over leden, waarbij zij met haar hoofd op de wasmachine terechtkwam. Aan vankelijk liet het ongeluk zich niet ernstig aanzien, maar op weg naar huis werd ze onwel en moest ze in het Laurentiusziekenhuis te Roermond worden opgenomen, waar ze gister morgen is overleden. Gistermiddag omstreeks half een brak brand uit in de boerderij van W. van der Kolk te Wanroy. De krach tige zuidwesten wind was er mede debet aan dat de gehele bedrijfs ruimte in korte tijd totaal uitbrand de. De brandweer van Wanroy wist een gedeelte van het woonhuis te be houden. De brandweer van Mill ver leende assistentie. In de brand kwa men zestien mestkalveren en 34 var kens om. Een zeer kostbare vaas uit de vierde eeuw voor Christus is zaterdag in het nationale museum van Napels aan scherven gegooid bij een stoei partij tussen studenten. De vaas Was versierd met Bacchische voorstellin gen. Een uit vier mannen bestaande Japanse expeditie heeft volgens uit Kathmandoe ontvangen berichten op 10 april de top van de bijna achtdui zend meter hoge Gjantsjoengkang bereikt. De berg ligt 30 kg ten oos ten van de Mount Everest en is een van de hoogste, en nog nimmer be reikte, toppen van het Himalaja-ge bergte. Een lid van de expeditie is bij een val om het leven gekomen. Een tweede slachtoffer van het ongeluk met een raket op de Ame rikaanse raketbasis kaap Kennedy is zaterdag overleden. Het is een der tigjarige technicus, die ernstige brandwonden opliep toen vorige week dinsdag de motor van een raket per abuis in werking trad. Vrijdag stierf een 29-jarige technicus aan zijn verwondingen. Er liggen nu nog zes employees van de basis in het ziekenhuis. Met haar auto is de 27-jarige mej. M. Dohmen uit Achterveld za terdagmoren tegen een elektriciteits- mast gebotst, waarna de auto in een bijna drie meter dieper gelegen gracht schoot. De bestuurster over leed ter plaatse aan haar verwondin gen. Engeland tevreden met vermindering van splijtstof De Britse eerste-minister, sir Alec Douglas-Home, heeft gisteren in het Lagerhuis verklaard, dat zijn rege ring de Russische en de Amerikaan se verklaring over een vermindering van de hoeveelheid splijtbaar mate riaal verwelkomt, daar zij meent, dat deze zullen bijdragen tot vermeerde ring van het internationale vertrou wen. „Groot-Brittannië heeft de ver vaardiging van dit materiaal reeds tot het minimum beperkt dat nood zakelijk is voor het in stand houden van een Britse kernmacht en om te kunnen voldoen aan de toekomstige behoeften van de Britse strijdkrach ten. De produktie van plutonium voor militaire doeleinden wordt geleide lijk aan beëindigd. Het plutonium, dat in Engeland wordt vervaardigd volgens het voor de burgerbehoef ten opgestelde programma en waar van een klein gedeelte naar de Ver enigde Staten wordt uitgevoerd, zal noch in dat land noch in het onze voor militaire doeleinden worden aangewend", aldus de Britse premier in zijn verklaring in het Lagerhuis. De Verenigde Staten hebben giste ren vanaf de luchtmachtbasis Van- denberg een kunstmaan gelanceerd, die werd aangedreven door 'n „Thor- able" raket. Pater Pire, de 54-jarige Domi nicaan die in 1958 de Nobel-prijs won, heeft maandag in Kopenhagen de „Sonning"-prijs in ontvangst ge nomen. De prijs, die 55.000 gulden bedraagt, wordt jaarlijks verleend voor „verdienstelijk werk in dienst van de Europese cultuur". 13 mei a.s. zal het 50 jaar geleden zijn dat het echtpaar Petrus Hubertus de Groot en Anna Catharina Zoeter- broek te Berkel-Rodenrijs in het huwe lijk traden. De bruidegom werd te Oegstgeest geboren op 25 januari 1890 en de bruid zag het levenslicht te Berkel- Rodenrijs op 7 oktober 1889, zodat zij respectievelijk 74 en 75 jaar oud zijn. Men ziet het beiden, die nog zeer kras zijn, niet af. Vooral als men dan hoort, dat zij hun hele leven hard hebben gewerkt en dat nog nog steeds niet kunnen laten. Zij vervelen zich anders maar, zeiden zij. Piet de Groot, als schilder in Sasenheim zeker geen on bekende, ging reeds op 14-jarige leeftijd in het schildersvak en wel bij Rörhei in Sassenheim. Na nog bij ver schillende patróóns in dienst te zijn ge weest, kwam hij op 19-jarige leeftijd in dienst van vader Zoeterbroek, waar hij kennis kreeg aan zijn bruid die, daar haar moeder was overleden, als oudste dochter de huishoudjng voor haar re kening had. Na enkele jaren van min nekozen trouwden zij op 13 mei 1914 ten gemeentehuize te Berkel-Rodenrijs, waarna in de parochiekerk aldaar de plechtigheid werd voltooid. Men trok naar Oegstgeest, waar de bruidegom rENDUIZENDEN oran je vlaggetjes met de beeltenis van prinses Ire ne en haar verloofde prins Charles Hugues liggen bij een groot aantal inkoop combinaties en grootwin kelbedrijven te wachten op de kooplust van het pu bliek. die echter na de ge beurtenissen rond de ver loving en het aanstaande huwelijk van de prinses goeddeels is verdwenen. Men stelt het blijkbaar niet meer op prijs zo'n vlaggetje te bezitten. ENTHOUSIAST DE VLAGGETJES zijn het gevolg van een initiatief van een vlaggen- fabriek in Dokkum, waar van de directeur, de heer Demes. vertelde, dat hij direct na de bekendma king van de verloving van de prinses op de bewuste zaterdagavond aan een ontwerp is gaan werken. De maandag daarop wer- Winkeldochters overgenomen door Spaanse grossiers den de erste vlaggetjes reeds aangeboden aan de commissaris an de ko ningin in Friesland, die het zo'n leuk idee vond, dat hfj dè proef-exempla ren doorzond naar Soest- dijk. Dat men daar eveneens enthousiast was over het idee, bleek uit een be dankbriefje van secre taresse van prinses Irene aan de directir van het be drijf. Daarna kwam de verkoop van de vlaggetjes snel op gang. Tienduizen den exemplaren werden afgezet bij grootwinkelbe drijven en inkoopcombi naties. GEEN ANIMO NU ECHTER BLIJKT, dat de animo van het publiek danig is afgeno men, trachten de klanten van de vlag'en fabriek de aflevering van de vlaggen - die reeds voor driekwart is geschied - te annuleren en de reeds geleverde vlaggen terug te sturen. Daar voelt de Dokkumse fabriek uiteraard niets voor. Men .deneert daar „gekocht is gekocht" en - terecht - denkt men er niet aan de vlaggetjes te rug te nem De gedu peerde bedrijven blijven GOEDE KLANTEN Naar de heer demes meedeelt, bestaat er nog een kans. dat de Ne derlandse afnemers de overtollige vlaggetjes te rug kunnen geven. Dan moeten twee grote gros siers in Spanje, die via de Spaanse kranten geinte- resseerd zijn geraakt in de vlaggetjes, snel afkomen 'met orders. Dat moet dan gebeuren vóór 3 mei, de dag waarop de giote Car- listen-manifestatie in Monteiurra zal plaats vin den. In dat geval is de Dokkumse fabriek bereid de vlaggen van de groot winkelbedrijven terug te nemen en naar Spanje door te sturen. „Tenslotte zijn de gedupeerde win kelbedrijven goede klan ten van ons en we willen ze graag ter wille zijn", aldus de heer Demes. VOORSCHOTEN WOONWAGENWERK In de raadsvergadering van Voor schoten van 28 februari jl. heeft de heer Vaandrager geïnformeerd naar de ervaringen met het regionaal woonwagenkamp te Leiden. B. en w. antwoorden nu, dat de ervaringen met dit kamp zeer goed zyn te noemen. Medio maart 1964 stonden er 53 wagen Van de bewo ners is het grootste deel koopman van beroep, meestal in lompen en metalen en textiel. De vaste kern van het kamp verricht werkzaam heden veelal in Leiden en omgeving, terwijl een ander deel na verloop van tyd weer verder trekt. Een vijftal vaste bewoners van het kamp is in loondienst werkzaam, ter wijl ook sommige kinderen van en kele woonwagenbewoners eveneens in loondienst zijn gaan werken, het geen een verheugend verschijnsel is. In het kamp is een kampbeheerder aanwezig. Deze is in dienst van de gemeente Leiden en heeft de zorg voor de goede gang van zaken in het kamp. Dit houdt o.a. in het in- en uit schrijven van de komende en gaan de woonwagens en de controle op schouwnummers, enz. Een maatschappelijk werkster van de Gemeentelijke Dienst voor So ciale Zaken te Leiden, is speciaal belast met het maatschappelijk werk in het woonwagenkamp. Zij werkt nauw samen met de Stichting Woon- wagenwerk Leiden. Deze stichting houdt zich intensief bezig met het maatschappelijk werk op het woon- wagenwerk en had altijd een maat schappelijk werkster in dienst. Mo menteel is er een vacature. Over het algemeen zofgt Sociale Zaken Leiden voor de materiële hulp waarvoor de aanvragen dikwijls bin nenkomen via eerder genoemde stichting. De Stichting Woonwagen- werk (interkerkelijk) verschaft hoofdzakelijk inmateriële hulp. Het doel is: maatschappelijke zorg (o.a. clubavondjes), gezondheidszorg en geestelijke verzorging Het onder wijs wordt verzórgd door een spe ciale kampschool, nauw verbonden aan de Stichting Woonwagenwerk. Dit is een bijzondere (r.k.) school, waar werkzaam zijn een hoofd, een onderwijzer, een onderwijzeres en een kleuterleidster. Ook wordt er gymnastiekonderwijs gegeven. In 1963 waren er gemiddeld 64 kinde ren op deze school. ADRESBOEK Aangezien de gegevens in het hui dige adresboek merendeels zijn ver ouderd, zijn door b. en w. plannen beraamd om op korte termijn te ko men tot de uitgifte van een nieuw adresboek. De uitgeverij „Feij" in Amsterdam zal jaarlijks een adres boek verzorgen en gratis huis-aan- huis verspreiden. Zij wil tevens tege moetkomen aan de wens om een aantal pagina's in te ruimen ten be hoeve van de public relations. Als tegenprestatie stelt de ge meente Voorschoten het in het boek op te nemen adressenmateriaal kos teloos ter beschikking. De uitgeverij vrijwaart de gemeente van elke fi nanciële aansprakelijkheid en/of ver plichting, terwijl de gemeente ,de supervisie behoudt over de inhoud van het boek, met uitzondering van de advertenties. Toegezegd is. dat het adresboek in ieder geval binnen een half jaar zal verschijnen. een eigen zaak begon. Gezien het feit, dat in datzelfde jaar de oorlog uitbrak is dit ondanks hard werken geen succes geweest. In 1924 trok men naar Sas senheim en ging wonen aan de War- monderdam en later naar Kerklaan 40, waar men nu al 40 jaar woont. Het hu welijk werd gezegend met één zobn en vier dochters. Van de laatste ontviel hen er een in 1934. Er zijn 16 kleinkin deren. Het feest zal gevierd worden op 13 mei (vandaag 21 april gaan de bruids dagen in) te beginnen met een plechtige H. Mis in de St. Pancratiuskerk en voortgezet in „Het Bruine Paard", waar de receptie zal plaats vinden van 23 uur 's middags. Vermeldenswaard is dat twee broers van de bruid dit jaar eveneens hun gouden huwelijksfeest ho pen te beleven. Sinds de oprichting van de Leidse Courant leest het gouden paar nog elke avond ons blad met grote interesse. TURNEN OM DE LEIDSE TITEL Geen tegenstand van Ria Prins voor Fransje van Deursen De Leidse turners en turnsters gaan vrijdagavond 1 mei in de zaal aan de Pieterkerkgracht eikaars krachten meten in de inmiddels traditie ge worden Leidse kampioenschappen Naar men verwacht zal Fransje van Deursen geen tegenstand krijgen by het prolongeren van haar titel, want haar grootste concurrente Ria Prins van Victoria zal niet deelnemen. De KNGB-kampioene kwam half ja nuari ongelukkig te vallen met haar fiets (een cadeau van Victoria voor het behalen van de KNGB-titel), Ria Prins verstuikte haar enkel en heeft tot nu toe op doktersadvies niet ge traind. De wedstrijden beginnen om 7 uur. Op de turnagenda van Leiden staat Voorts de stedenontmoeting Leiden Dordrecht op 28 april. Deze wedstrijd zal eveneens gehouden worden in de zaal aan de Pieterskerkgracht. Aan vang 8 uur. Tenslotte zullen de Ne derlandse kampioenschappen voor meisjes, leden van het NKGV, ge houden worden in Leiden en wel op zondag 3 mei in de Stadsgehoorzaal. Aanvang van de wedstrijden: 2 uur. BASKETBAL RUSLAND-VER STATEN 82-62 Rusland heeft de dinsdag te Mos kou gespeelde basketbal wedstrijd te gen de Verenigde Staten gewonnen met 82-65 na een voorsprong bij de rust van 46-31. Het was de eerste keer, dat de Russen in eigen land Amerika versloegen. Daarvoor kwa men de nationale ploegen van beide landen zeventien keer tegen elkaar uit. De balans: 13 overwinningen voor Amerika, 4 voor Rusland. De éénjarige Leo van Nunen is gistermiddag om half vijf toen in de Cheribonstraat in Haarlem-Noord voor het huis van zijn grootouders speelde, by het oversteken van de straat tegen een auto gelopen en door het rechterachterwiel overreden. In een ziekenhuis is hij aan zijn ver wondingen overleden. De bestuurder, de 33-jarige bankwerker H. W. van W. reed volgens getuigen zeer kalm. Brigadier 63. Een paar inwoners van Slavonië kwamen nieuwsgierig toegelopen, toen daar zo'n raar, razend-snel vliegtuig plotseling uit de hemel kwam vallen. Zo een gek vliegtuig hadden ze nog nooit gezien. „Het zal wel zoiets als een vlie gende schijf wezezeide oude Sepp tegen de oude Max. „Daar hè'k al vaak van geleeze. Max bromde maar eens wat en vond het wel goed. Hy zei: „Zo'n schijf ken me niks schele. De vent, dae d'r uitkomt, die mot maar 'es goed naar ons kijke met het oog op het vreemdelingenverkeer, vat je? Benne wij soms geen interessan te tiepe in ons nasjenale, Slavonische kostuum? Da's kulturreel belangrij ker dan rond brulle in zo'n schijfie!" Doch wat zien we daar? Daar komt inspecteur von Donnerwetter al aan gerend, op de voet gevolgd door op perwachtmeester Zwiebelmann. „Waar benne de Italiaanders?" brulde Zwiebelmann en hy zwaaide met zijn sabeltje.,, Zal ik er maar op los slaan?" „Helemaal niet," wees de inspec teur hem terecht. „Eerst kennis ma ken met onze buitenlandse gast en dan meteen naar het station. We hebben nog tyd genoeg om daar de situatie rustig in ogenschouw te ne men. Dan kunnen we altijd nog zien welke maatregelen genomen moeten worden. Kom mee, buitenlandse bri gadier. We gaan meteen weg." PAARDESPORT KOERSEN TE HILVERSUM De uitslagen van de dinsdagavond ge houden draverijen te Hilversum luiden: Lupinen-prijs, le afd. (2040 m.): 1 Bruen Beer (J. van Dooyeweerd) 3.07.6 1.31.1, 2 Carrière, 3 Allgheny VS. Tot. win. 1.90, pl. 1.50 3.2.30, kop. 7.10, cov. 6.50. Trollius-prijs, le serie (2000 m.): 1 Blauwe Druif B (P. J. Verhoeve) 2.57.9 1.29.8, Zigane, 3 Baltimore. Tot. win. 7.10, pl. 1.60 1.50 1.20, kop. 27.70, cov. 6.40. Trio 120.60. Trollius-prijs, 2e serie (2000 m.): 1 Annie Norma (C. Swart) 2.55.7 1.27.0, 2 Baronesse Hollo VS, 3 Balios. Tot win. 1600, pL 4.20 2.— 1.90, kop. 12.—, cov. 5.40. Lupinen-prijs 2e afd. (2040 m.): 1 Caty Hollandia (M. Vergay) 3.00.7 1.33.5, 2 Zariolain, 3 Akron H. Tot. win. 2.60, pl. 1.90 3.20, kop. 15.50, cov. 8.20. Incarvillea-prijs (leerling-pikeurs 2000 m.): 1 Antilope R (J. Klok) 2.52.6 1.25.4, 2 Amigo, 3 Atie van de Lente. Tot. win. 8.80, pl. 1.80 1.50 1.40, kop. 14.cov. 5.20. Acidanthere-prijs (2020 m.): 1 Z the Saint (A. G Heskes) 2.52.2 1.24.4, 2 An na Scotch, 3 Un Gamin. Tot. win. 9.70, pL 3.10 1.80 2.60, kóp. 6.10, cov. 3.90, trio 485.50. Doronicum-prijs (2000 m.): 1 Quick silver S (J. Wagenaar jr) 2.45.6 1.20.4, 2 Astyanax, 3 Zeeadelaar S. Tot. win. 1.60, pl. 1.10 1.10 1.10. kop. 2.90, cov. 2.90. Trollius-prijs. finale (2000 m_): 1 Bal- timore (J. van Dooyeweerd) 2.55.9 1.28.0, 2 Blauwe Druif B, 3 Annie Norma. Tot. win. 2.40, pl. 1.40 1.70 1.90, kop. 5.80, cov. 3.40. Totalisator-omzet 140.137.50,

Leidse Courant | 1964 | | pagina 10