Wc rbericlit $LM£LGAT èéywaST/u) Leidse kinderen bezochten bejaarden Goede voortekenen voor reis naar Zwitserland O MAANDAG 23 MAART 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 125 Kinderen van „Het Honk" aan de Surinamestraat te Leiden zijn zondagmorgen om elf uur met hun Palm- pasens per bus naar het Hervormde tehuis voor bejaarden aan de Kaarsenmakerstraat getrokken om de negen tig bewoners te verrassen. De Palmpasens, die de kinderen zelf hadden gemaakt, bevatten naast de traditionele sinaasappel en broodjes ook sigaren en bonbons. De groepen stonden onder leiding van pater De Ponti, mej. Heuvel en de leidsters en leiders van Het Honk, van jeugd- en gezinswerk in Leiden Noord. Ook de hofjes naast het tehuis aan de Kaarsenmakerstraat werden bezocht. De bejaarde bewoners toonden zich verrast en dankbaar bij deze jeugdige belangstelling. Succes van Leids Jeugdorkest op een thema van Johan Kuhnau (-660 1722). Andriessen schreef deze varia ties uit bewondering voor de rijke In houd van het thema. In oude stijl, hoe wel met nieuwe middelen, zijn de va riaties als een toonbeeld van Andries- sens kunnen. Henk Briër heeft de ge compliceerde partituur meeslepend ten uitvoer gebracht en het orkest reageerde bijzonder goed. Aan het optreden van de jonge violiste, onze stadgenote Henny Ravestein, in Beethovens Romance in Wanneer men de verschillende kritie- als norm worden gekozen. Hier is het F fT- °P- 50. dirigent volledig ken doorleest, die het Jeugd Ka- de afwisseling van Tutti-soli, mede af- ruimte voor poëzie. Vaardig als zij is, merorkest Leiden (vakkundig geschre- gewisseld door de begeleiding, die zo- en met ,^aar mooie welluidende toon, ven kritieken) na het optreden van zeer interesseert. Stijlvol en sober van en sensitieve voordracht behaalde zij verleden jaar te Krefeld kreeg, mag gevoelspressie is de wedergave geweest, Éfroot succes, wat haar ook ruimschoots men van groot succes spreken voor Nu was de beurt aan de sopraan Leny toekwam. Ook voor haar: warme toe- Henk Briër en zijn jeugdige orkestle- Stevens-Ridderhof, die Recitatief en juichingen en mooie bloemen. Het or den. Het 4e verenigingsjaar gaat nu in Aria uit „La Nozze di Figaro" van Mo- kestvolume was juist gedoseerd. Het met vijf en dertig vurige leden van het zart vertolkte. Met haar volumineuse succfs werc* gecompleteerd met de ult- orkest; vol hoop en verwachting wat gave stem (die mogelijk in een concert- voering van de Symfonie in C gr. 1 betreft hun optreden in Zwitserland, zaal voor deze muziek iets te zwaar- ^e Jenaersymphonie) van Beethoven. Zaterdagavond LL hebben veel aan- wichtig geklonken zou hebben) en haar Het orkest reageerde willig en buigzaam dachtige toehoorders in de Zuiderkerk levendig muzikale voordracht heeft zij °P bedoelingen van de leider, die mogen beluisteren, welk een goed tech- met het moeilijk recitatief zingen (de hierin een staal geeft van zijn stijl- nisch en artistiek peil er al is bereikt, vertellende zang) en de markant ge- inzicht en expressie-tinten. Hij heeft be- Henk Briër is de leider, die door zijn zongen aria groot succes gehad. Mede wust ej} gedecideerd uiting gegeven aan muzikale overtuigingskracht dit grote dank zij de dirigent aan de lessenaar, wa* hij heeft doorgrond. Zo eindigde succes in zo'n kort tijdsbestek heeft be- die met beheerst enthousiasme, zorg- deze mooie avond, waarin een groot deel reikt Met vreugd en eensgezindheid vuldig waakte over de begeleidingen, van de aandacht werd opgeëist voor het wordt er gemusiceerd met verrassende zodat de verrukking in de muziek wel- vaardig spelend instrumentaal ensem- uitkomst. Henk Briër, begaafd met aan- dadig loskwam. Dat was ook hét geval ble. Wij wensen Henk Briër op de Zwit- merkelijk grote muzikale memorie, geeft toen mevrouw Stevens de Cavatine en serse reis, met het Jeugd Kamer-orkest nadrukkelijk aan, hoe hij alles horen Ariette uit „Der Freischütz" vertolkte. Leiden, met z'n solisten (die meegaan) wil, zonder zijn orkestleden te ver- Von Weber heeft van zijn figuren le- een prettige en voorspoedige reis toe. moeien. Hij bereikt hiermede levendig, vende meiden gemaakt, en de soliste is een prettige en voorspoedige reis toe, vloeiend samenspel in welluidende in staat geweest Cavatine en Ariette een groot aantal toehoorders en heel orkestklank. Als ouverture ging Con- tintelend te laten leven. Met veel ap- veel succes. Het concert van verleden certo grosso op. 13 no. 11 in d kL t plaus en mooie voorjaarsbloemen ge- zaterdag heeft alle hoop hiertoe gege- (L'estro armonico) van Vivaldi voor huldigd verliet zij het podium. De te- ven. twee violen^én een cello, met Tutti. Een vreden dirigent voerde hierna uit: Va- typisch voorbeeld van Vivaldi's oeuvre, riaties en Fuga van Hendrik Andriessen J. KORTMANN De inzet, een vlugge fuga voor de twee concerterende violen is heel moeilijk, maar hoewel aanvankelijk wat schuch ter, mag de inzet toch geslaagd worden genoemd. Alles zit er als geheid in. Een kort Adagio gaat het Allegro iniziale vooraf. Het Largo was als een ontroe rend klaaglied van de le viool. Het eer ste thema van de Finale wordt fuga- tisch door de twee violen voorgesteld, het tweede door de cello. Het wordt door solisten en Tutti tot een mooie fantasie uitgewerkt Van Handel werd het Con certo grosso no. 1 uit op. 3 uitgevoerd. In 1740, aan 't begin van Handels glorie periode als oratorium-componist, uitge geven. Het solo-concert moet hier niet VOORSCHOTEN Oecumenische Jongeren-bijeenkomst Zaterdagavond vond in het Cul tureel Centrum een bijeenkomst plaats op oecumenische grondslag. Hoewel het merendeels jongeren waren, zag men toch ook een flink aantal ouderen. Het initiatief van de ze bijeenkomst was uitgegaan van de Hervormde jongeren, die op hun beurt weer contact hadden opgeno men met de katholieke en gerefor meerde jongeren. De avond werd dan ook geopend door 3 afgevaar digden, van elke richting één. Na de opening werd het lied van de Oecumene gezongen door allen. Hierna zong mej. Frany Faassen uit Dordrecht 2 liederen, terwijl zij zich zelf begeleidde op de cither. Dit wa ren geestelijke liederen als inleiding op de toespraak van pater Leopold Verhagen, Augustijn. Aan de voor avond van de lijdensweek sprak hij over „Het Kruis", het zinnebeeld van het lyden. Zijn toespraak bevatte voldoende stof om over na te den ken. Het lijden zal de wereld niet uitgaan en ieder mens krijgt hiervan zijn deel. De christenen hebben dan in Christus het grote voorbeeld, die ook het lijden niet uit de weg is ge gaan, maar dit heeft aanvaard en gedragen tot het bittere einde. Na deze toespraak volgde het lied van Heimwee op de melodie „Nearer my God to Thee" De bemoedigende tekst van dit lied werd gezongen door al de aanwezigen, terwijl het koper-ensemble van Benvenuto voor de muzikale begeleiding zorgde. Na dit lied pianospel van de heer J. van Borselen uit Voorschoten. Ds. G. Toornvliet, gereformeerd predikant uit Bloemendaal besprak het onder werp „Opstanding", voor de chris tenen het grote lichtpunt. Na deze toespraak volgden 2 Paasliederen en no? een lied van mei Frany Faassen Met een gemeenschappelijk gebed uitgesproken door de 3 afgevaardig den van de jongerengroepen werd de bijeenkomst besloten. Deze avond werd bijgewoond door de geestelijk heid van de verschillende kerken in de gemeente. Na de bijeenkomst was er nog gelegenheid om met elkander nog wat na te praten. Tentoonstelling. Op dinsdag 24 maart a.s om 8 uur zal burgemeester L. de Kool de tentoonstelling van schilderyen en plastieken van moder- ïe kunstenaars openen in het Cultu reel Centrum. De tentoonstelling wordt gehouden op 24, 25 en 26 van 20-22 uur en op 28 en 30 maart van 10-17 uur. Er zijn inzendingen van de kunstenaars Blans, Bleute, Bonies, v. Goudzwaard, Johan de Haas, Jef van Leeuwen, Martineau en Hanna Schui- tema. BOSKOOP KLEUTER ONDER AUTO Zaterdagmiddag stak het 5-jarig zoontje van de fam. Berkesteijn op de Zijde ter hoogte van de Ned. Herv. School met zyn step plotse ling de rijweg over. De bestuurder van een passerende vrachtauto, de heer K. uit Boskoop, kon de knaap niet meer ontwijken met het gevolg dat het knaapje tegen de grond werd geslagen. Met een dijbeenbreuk en nog enig ander letsel werd het naar het St. Jozefziekenhuis te Gouda vervoerd. LISSE GOUDEN ECHTPAAR. Woensdag 25 maart is het de grote dag voor het echtpaar B. van der Stelt en A. W. Broekhuizen. Dan zal dit echtpaar mogen herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wegens ziekte van de bruid zal dit in stilte herdacht worden. De heer Van der Stelt kent heel Lisse enLisse kent hem! WASSENAAR TONEEL OP RIJNLANDS LYCEUM In het kader van de week van de Gouden Eeuw, die op het ogenblik op het Rijnlands Lyceum gehouden wordt heeft een uit leerlingen ge vormde tonèelgroep onder regie van mevr. E. M. J. Prinsen Geerlings- Bakker drie avonden achtereen in de aula van de school een vermakelijk toneelspel opgevoerd „De Ridder van de Brandende Stamper". Zaterdag- ayond ging het stuk voor de laatste keer en vele ouders en belangstellen den vulden de zaal, nadat op beide vooraigaande avonden de leerlingen in de gelegenheid waren geweest van de prestaties van de toneelgroep te genieten. ZOETER WOUDE Fancy-fair ouden van dagen De unsiag van de verloting van de fancy-fair t.b.v. de Ouden van Da gen is ais volgt: de zeiiDoot no. 3uy (biauw), het krentebrood (altijd vers) no. 23y (geel). De prijzen zyn at te halen bij J. G. Turk, Schenkel- weg 26, Zoeterwoude. J. A. Hendriks zag Wéér sierduiven! terug op 25 jaar Bij de n.v. Nederlandse Koperen - buizenfabriek, een dochteronderne ming van de n.v. Vereenigde Touw- fabrieken, werd vrijdagmorgen het 25-jarig jubileum van de heer J. A. Hendriks gevierd. De jubilaris was vergezeld van zijn echtgenote en zoon. In zijn waarderende toespraak liet de directeur, de heer B. Schuil, de levensloop van de jubilaris de revue passeren. Als blijvend aanden ken aan dit jubileum werd de heer Hendriks de zilveren V.T.-draagspeld en het zilveren V.T.-eremetaal over handigd, alsmede een enveloppe met inhoud. De bedrijfsleider, de heer A. H. J. de Graaf, gaf in een geestige toe spraak uiting aan zijn bewondering voor het vakmanschap van de jubi laris en liet zijn felicitaties vergezeld gaan van een kist sigaren. Namens het personeel van de on derhoudsdienst der n.v. Vereenigde Touwfabrieken bood de heer L. J. L. Beijer hierna met enkele toepasse lijke woorden een electrisch scheer- apparaat aan. De vertegenwoordiger van de personeelsvereniging Nekobu de heer J. R. Baart, overhandigde vervolgens een fraaie azalea voor mevrouw Hendriks. Als laatste spre ker trad naar voren de heer J. H. Spee. De hobby van de jubilaris: het lezen van reisverhalen, had het ge hele personeel van de Nekobu ge ïnspireerd om een verzameling boe ken met reisverhalen uit alle we relddelen de heer Hendriks aan te bieden. Tenslotte sprak de jubilaris zelf een dankwoord, waarin nog even een paar geestige herinneringen uit het verleden werden opgehaald. Het wordt zo langzamerhand dage lijks nieuws: wéér zijn er sierduiven ontvreemd. Deze keer moest de eige naar van een hok op een opslagplaats aan de Kaarsemakersstraat het ont gelden. Negen van zijn gevederde vrienden zijn verdwenen. In de nacht van zaterdag op zondag jl. zijn van 12 auto's, die ge parkeerd stonden aan het Plantsoen, ruitenwissers afgebroken of verbo gen. Van de daders ontbreekt ieder spoor. Tussen 21 maart 18.30 uur en 22 de Plantage en de Hogewoerd, de maart 11.30 hebben ingebrekers, die na forcering van de voordeur bin nengekomen waren, in het gebouw tje op het korfbal veld aan de Mont- gomerystraat enkele dozen met con sumptie-artikelen overhoop gehaald. Voor zover men kan nagaan, is er niets verdwenen. Er was géén geld aanwezig in het gebouwtje. INBRAAK IN SLAGERIJ Uit een slagerij aan de Haarlemmer straat is in de nacht van 22 op 23 maart een totaalbedrag van 210 gul den verdwenen. De inbrekers heb ben een zijdeur geforceerd, waarna zij uit de kassa in de winkel 60 gul den, en uit een schrijfbureau in een kamer, die achter de winkel is ge legen, 150 gulden hebben meegeno men. Verder zijn een trouwring met inscriptie „LD" en een zegelring met een groen-zwarte steen verdwenen. Donderdag 20 maart is er van wege de Witte Donderdag géén ver volgcursus van de R.K. E.H.B.O. Doordat zaterdagmiddag om onge veer vijf over half twee een op de Hoge Rijndijk in de richting Leider dorp rijdende personenauto, bestuurd door een bijna 40-jarige dame uit Leiderdorp, geen voorrang verleende fian een uit de Kanaalstraat komen de personenauto, die in de richting Utrechtsebrug, de Hoge Rijndijk op draaide, ontstond tussen deze twee auto's een botsing, die veel materiële schade opleverde, maar geen per soonlijke ongelukken tot gevolg had. De laatste auto werd bestuurd door een 20-jarige monteur uit Leiden. Van beide auto's werd de voorzijde geheel vernield. Leidse Agenda MAANDAG 23 MAART Stadhuis. Openbare raadsvergade ring van de Leidse gemeenteraad in de raadszaal. Aanvang 14 uur LAFV. Bijeenkomst in „De Doe len". Aanvang 20 uur. Ex Animo. Uitvoering van de „Mat- thaeus Passion" in de Stadsgehoor zaal. Aanvang 19.15 uur. Kon. Ned. Nat.-Hist. Vereniging Dia-avond in het Huys over het Hof, Gerecht 10. Aanvang 20 uur. DINSDAG 24 MAART Kath. Nat. Bond voor EHBO, afd. Leiden. Aanvangscursus 7.45 u. in het gebouw van de GG en GD, Roo- denburgerstraat. Ex Animo. Uitvoering van de „Mat- thaeus Passion" in de Stadsgehoor zaal. Aanvang 19.15 uur. Vola. Avond, verzorgd door de „Ne dfrlandse Emigratiedienst" in de bo venzaal van Café-Restaurant „Zomer- zorg", Stationsweg. Aanvang 20 uur Adelbertvereniging. Bezinnings avond in huize „Verbum Dei". Aan vang 20 uur. VRIJDAG 27 MAART Stadsgehoorsaal. Concert door Mor ris Motors Band in de foyer. Aan vang 20.45 uur. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende geval len: apotheek Reijst, Steenstraat 35, tel. 20136. Apotheek R. van Breest Smallen- burg te Leiderdorp is geopend. TENTOONSTELLINÜSAÜENDA De Lakenhal'. Dagelijks 104 uur Zondags 1—4 uur Rijksmuseum voor Volkenkunde i Steenstraat) Dag 10—17, zond 13—17 uur. Rijksmus. Gesch Natuurweten schappen (Steenstr.dag 104 uur zond 1—4 uur Legermuseum (Pesthuislaan). Ma t m vrijdag 105 uur. zond 14 uur Rtjksmus Geologie en Mineralogie (v d WerfparkGeologie van Ne derland Dag 10—12 en 2—4 uur. zon- en feestd 24 uur. Rijksmuseum v. Oudheden, Rapen burg. Tent „Romeinse mozaïeken uit Tunesië" Tot 15 maart 1964. De Lakenhal: Tentoonstelling „200 Affiches". Tot 20 april. BIOSCOPEN De films in de week van 19 t/m 25/3 zijn door de KFC als volgt gekeurd. Camera: „Minnaressen en intriges", (volw,) Dag 2 30, 7.00 en 9 16 uur Zondag 2 30, 4.45. 7 00 en 9 15 uur Wo: Marilyn Monroe Story", 18 jr. Lido: „Zorro blijft Zorro", 14 jr. Dag 2 30, 7 15 en 9.15 uur Zondag. 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur Luxor: „Cleopatra", 14 jr. Dag. 2 en 8 uur. Zond. 2, 5 en 8 uur. Studio: „De grote stilte (Prol.) (str volw Dag 2 30, 7.00 en 9 15 uur Zondag 230. 4.46. 7.00 en 9.15 uur Trianon: „De geheimzinnige ruiten vrouw", 18 jr. Dag 2 30. 7 00 en 9 15 uur Zondag 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: „Sappho, de Venus van Les bos", 14 jr. Dag 2 30, 7 15 en 9.15 uur Zondag: 2.30. 4.45 7 15 en 9.15 uur Maandag t.m. woensdag: „Hellegebroed", (volw.) BEIRS0VERZ1CHT INTERNATIONALS LUSTELOOS Amsterdam, 23 maart. Het Damrak heelt vandaag de eerste dag van de nieuwe beurs week ingezet mei 'n luste loze stemming voor bet merendeel van de internationale waarden. Alleen Hoog ovens konden zich hieraan onttrekken door iets hoger te openen op 637 (635'/i). AKU was nauwelijks prijshou- dem. op 526. De overige hoofdfondsen lagen bepaald zwak in de markt met zeer weinig zaken. Philips opende op 151.70, tegen vrijdag als slotprijs 152.60. Unilever gaf een eerste koers te zien op ƒ140.50 (ƒ141.40). Midden koersaanbod ln Kon. Olie was oorzaak dat geopend werd op 151.60 153.—). Nadat even 151.80 was gedaan daalde de koers als gevolg van aanbod in een vrijwel lege markt, tot 151.. Op dit niveau trad een licht herstel in. Het weekeinde heeft geen nieuws gebracht waardoor de aandelenmarkt, in welke richting dan ook, noemenswaardig kon worden beïnvloed. Men liet de vermelde koersdalingen dan ook gelaten over zich heen gaan. Zoals gezegd ging er zeer weinig om, mede doordat de arbitrage praktisch niet tot zaken kon komen. Later op de middag werd in Philips nog ƒ151.40 gedaan, terwijl AKU afgleed tot 525 Wall street sloot vrijdag een weinig lager, ook voor de Nederlandse hoofd fondsen. De Europese beurzen gaven vandaag geen veranderingen van bete kenis te zien. Aandelen KLM. die eind vorige week een geduchte koersreactie ondergingen op de zeer vaste stemming van de voor gaande dagen, gaven vanmiddag 'n licht koersherstel te zien. Nadat vanmorgen 66 tot ƒ69 was gedaan werd de prijs vanmiddag op ca. 71 geadviseerd Vrij dag bedroeg de officiële koers ƒ68. In de scheepvaartsector was de han del eveneens gering. In aandelen Hol- land-Amerika Lijn ging nog wel het een en ander om. Dit fonds liep op van 117 y„ tot 118 (117«/i). De overige scheepvaartaandelen lagen eerder wat zwakker in de markt. Dit moet ook ge zegd worden van Amsterdam Rubber op 117 (118 5/8). Opmerkelijk goed hou den aandelen HVA zich Deze stukken werden onveranderd op 164% verhan deld. De Staatsfondsenhoek zette de nieuwe beursweek in met zwakke stem ming. In de lokale afdelingen werden aan delen Thomsen's Ver. Bedrijven hoger geadviseerd op de samenwerking van deze maatschappij met de Britse „Trans port Development Group" voor het op richten van de „Etom" N V. in Rotter dam Aandelen Homburg, die ex 18 pet werden verhandeld, haalden iets van dit dividend in. Ook Twentsohe Bank no teerde vandaag ex 12 pet dividend. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 23 maart 1964, vee Totale aanvoer 2089. Vette koeien en ossen 1319, varkens 770. Prij zen le, 2e en 3e kw.: vette koeien 390-420, 310-380, 275-300, varkens (lev. gew.) 205, 200, 195. Overzicht aanvoer, prijzen' en handel: vette koeien: als vorige week, zeer kalm, gedrukt, prima's boven notering, varkens: aanmerkelijk ruimer, rede lijk, aanvankelijk boven notering gaande de markt terugliep, prijzen zware varkens 1.85-1.90, slacht- zeugen 1.80-1.85 per kg. AMSTERDAM, 23 maart 1964. vee Aanvoer 197 runderen en 132 var kens. Prijzen runderen: 330-340, var kens 250-263. (Geldig van maandag- tot dins- avond, opgemaakt te 11.15 uur) VEEL BEWOLKING Overwegend zwaar bewolkt met hier en daar wat regen of motregen en vooral aanvanke lijk ook plaatselijk mist. Zwak ke, later matige, wind in hoofd zaak tussen oost en zuid. De zelfde of iets hogere tempera turen. Het weer in Europa HELSINKI onbew. 1 —12 STOCKHOLM onbew. 2—5 OSLO zwaar bew. 2 3 KOPENHAGEN zw. bew. 1 0 ABERDEEN motregen 5 3 LONDEN motregen 12 7 AMSTERDAM mist 10 6 BRUSSEL motregen 10 6 LUXEMBURG zw. bew. 8 3 PARIJS zwaar bew. 12 6 BORDEAUX mist 13 9 GRENOBLE regen 16 7 NICE licht bew. 21 8 BERLIJN geh. bew. 7 2 FRANKFORT zw. bew. 12 6 MÜNCHEN regen 11 4 ZURICH mist 10 3 GENèVE regen 11 5 LOCARNO half bew. 16 3 WENEN geh bew. 6 4 INNSBRUCK geh bew. 14 2 BELGRADO regen 13 7 ROME mist 13 7 AJACCIO zwaar bew. 16 8 MADRID licht bew. 19 12 MALLORCA zw. bew. 19 16 LISSABON geh. bew. 16 13 PAUZE Heden: maandag in de Goede Week: Mis: „Vel een oordeel. Heer, over die mij benadelen(uit psalm 34). IN DE SCHULP GEKROPEN Een onzer ministers heeft aan een deftig noenmaal in een deftig eethuis gezegd, dat de meeste Nederlanders alleen maar de details van het eco nomisch beleid kunnen vatten. De grote bewindslijn vliegt over hun hoofden heen. Gaat het dikwijls niet precies zo in het godsdienstig leven? Een brok hiervan en een hap daar van, zonder de levenshouding in haar geheel klaar en duidelijk te omvat ten. Het blijft slechts onbevredigend broddelwerk. De week die we zo juist zijn ingegaan, biedt in 'n kort bestek de gelegenheid de grote lijn van onze levenshouding te bepalen. De kern van ons geloof wordt in deze week opengelegd. De Bijbel, de Kerk en alle devoties zijn van bij komstig belang vergeleken bij wat deze week ons te zeggen heeft. La ten we er een goede Goede Week van maken. Kruip in uw schulp ter be antwoording van het graag ontweken vraagje: waarom en waarvoor leef ik eigenlijk? PLZZEL Hor. 1 meervoud (afk. Lat.), 3 papier- maat, 7 onbep. voornaamw., 9 zijtak Saaie, 11 flauw. 12 plaats in Zeeland, 14 de fijnste vederen, 16 bekende afkor ting, 18 nauwe opening, 20 speer, 22 vreemde munt (afk.), 23 wat gesproken wordt, 25 gem. in Over., 27 aardsoort, 29 stronkje, 30 vogel, 32 natuurlijk wa terbekken, 33 afkorting van tangens. Vert. 2 water in (juid-Holland, 3 scheik. element (afk.), 4 %tad in Frank rijk, 5 deel van het oog, 6 voorzetsel, 8 gem. in Gelderland, 10 jongensnaam, 11 arbeid, 13 zijtak Doura, 15 jongens naam, 17 zoon van Jacob, 19 dus (Lat.), 21 lelieachtig gewas, 24 behoeftig pèr- soon, 26 boom, 28 Europeaan, 29 familie lid, 31 bijwoord. Oplossing morgenavond. PLNT Hartelijke verwelkoming

Leidse Courant | 1964 | | pagina 4