Citroën „Spoorwegen willen steeds het onderste uit de kan hebben" Botsing od de Kanaalweg auto geheel vernield HANS HENKEMANS Scheepsberichten Assur;mt'oVzonrer uit leiderdorp verkocht niet- k°s*aa"d« huizen vooriec!ere ID, IDéal en DS19: VERKOOPSTER UITNODIGING DEMONSTRATIE FIRMA E. EGBERTS a. EEN TYPISTE b. een vrl. adm. KRACHT DINSDAG 3 MAART 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 VERGADERING VAN DE LEIDSE RAAD DISCUSSIE OVER PRESENTIEGELD RAADSVERGADERINGEN Voorzitter van de Leidse raad, loco- burgemeester S. Menken, heeft gis termiddag aan 't begin van de raads vergadering ter gelegenheid van de „Dag van Europa" morgen een inleidend woord gesproken. „De vier de maart aldus de heer Menken zult U bij het passeren van het Stad huis de Europavlag zien wapperen. Ook de gemeenten kunnen aan de Europese eenwording niet voorbij gaan. Er is een wisselwerking tussen de gemeenten enerzijds en Europa anderzijds, zonder de steun van dui zenden en nog eens duizenden ge meentenaren zou een levend Euro pees organisme nauwelijks te verwe zenlijken zijn". Spr. liet de gedachten ook uitgaan naar de grote Fransman er» Europeaan: Robert Schuman, die in het afgelopen jaar aan ons ont vallen is. N.S. wil te véél. De lange duur van de onderhande lingen met de Spoorwegen was de klacht van enige raadsleden by be handeling van de overneming van grond bij de Haarlemmerweg in het onteigeningsplan Groenoord. De he ren Portheine (v.v.d.) en Woudstra (pr.chr.) betoogden, dat N.S. „het on derste. uit de kan willen hebben". N.S. vragen geen compensatie maar over-compensatie. Men tracht de ge meente „in de tang te nemen", het wordt tijd, dat hieraan eens een eind wordt gemaakt. „Dan maar de ont eigeningsprocedure dóór laten gaan". Wethouder Piena zei, dat de sfeer in de onderhandelingen al een stuk beter is geworden, dat het wel moei lijk onderhandelen is, maar dat er met de jongens van de Spoorwegen toch wel valt te praten". De heer Portheine wees nog op het feit, dat de perrons van het station weer ver zakken. Dat zal ook wel weer lang gaan "duren. Als tegenwicht deelde de wethouder mee, dat door de N.S. de plannen zijn ingediend voor de bouw van meer abri's (overdekte huisjes) op het station. De heer Van Egmond (k.v.p.) vroeg aandacht voor een van de ter inzage gelegde stukken afwijkend bedrag in 't raadsvoorstel. Deze fout was reeds onderkend, aldus de wethouder. Tientje meer. De Weidse raad besloot gistermid dag op voorstel van b. en w. tot ver hoging van de presentiegelden van twintig tot dertig gulden voor de middagvergadering, tot vaststellen op twintig gulden voor een avondver gadering. De heer Den Dubbelden (p.v.d.a.) wees op het feit, dat hij en een minderheid van raadsleden on langs om als 'regel vergaderen in de avond in plaats van in de middag had gevraagd. Nu gaat men discrimine ren tussen middag- en avondvergade ring door een verschil in bedrag. Het aigument, dat voor middagvergade ring meer verlet gevraagd moet wor den en dat het bedrag dus hoger moet zijn, ging voor hem niet op. Het gaat hier om presentiegeld en niet om ver- letgeld. Bovendien vindt hij, dat ook het bijwonen van commissievergade ringen, waarvoor toch immers ook verlet moet worden genomen, presen tiegeld moet worden uitgekeerd. Er zijn mensen die extra belast zijn met het commissiewerk. Het argument, van de heer Woudstra (pr.chr.), nl. dat in de verhoging van het presen tiegeld ook een omslag voor het com missiewerk is opgenomen, wees hij met het oog hierop van de hand. Nadat de voorzitter ook nog ge wezen had op het overleg met het senioren-convent, dat aan dit voor stel was voorafgegaan, werd het aan genomen met de stem van de heer Den Dubbelden tegen. Alle reeds in dit lad gepubliceerde voorstellen werden zonder hoofdelij ke stemming aangenomen, met uit zondering van het voorstel betref fende vrij toegang op jeugdpaspoor- ten, lidmaatschap „Openbaar Kunst bezit", enz. aan de Lakenhal, dat we gens onduidelijkheid op enige pun ten werd aangehouden. (Voor het debat over de stadssa- nering zie elders) Betrokkenen werden slechts licht gewond Op de Kanaalweg ter hoogte van de Melchior Treublaan vond gister middag omstreeks 17.40 een aanrij ding plaats, waarbij een personen auto totaal werd vernield. Een personenauto, bestuurd door een 38-jarige luitenant ter zee uit Leiden, reed op de Kanaalweg in de richting van de Hoge Rijndijk, en wilde na de spoorwegovergang gepasseerd te zijn, links af, de Mel chior Treublaan op. De andere per sonenauto, bestuurd door een 35-ja- rige vertegenwoordiger uit Wasse naar, reed in tegengestelde richting, en week eveneens naar links uit, om een aanrijding met een tegenligger te voorkomen. Op dit ogenblik ech ter stuurde de bestuurder van de eer ste wagen weer naar rechts, waar door zijn auto met de voorzijde de rechterzijde van de tegenligger raak te. Deze laatste wagen kwam daar door op zijn kant in de wegberm te recht. De luitenant ter zee kreeg een snij wond aan het voorhoofd en een lich te hersenschudding; de EHD ver voerde hem naar het Academisch Ziekenhuis. De bestuurder van de andere auto verloor bij de aanrijding twee tanden uit zijn bovengebit en verstuikte zijn linkerpols. Zijn auto werd onherstelbaar vernield. Mej. Kettenis nam afscheid van Hortus Na een diensttijd van 33 jaar heeft mej. M. P. Kettenis, afscheid geno men van de Hortus, waar zij huis houdelijke en administratieve diens ten verrichtte. Bij deze gelegenheid deed prof. dr. W. K. H. Karstens, directeur van de Hortus en het Botanische Laborato rium, de scheidende functionaris me dedeling van de onderscheiding met de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Namens het personel werd haar door de heer B. F. Bruinsma, de hor- tulanus, een klokje aangeboden. OFFERBUS GESTOLEN Tussen 1 maart 17 uur en 2 maar 10 uur is uit de Pieterskerk een of ferbus met een totaal-inhoud van naar schatting 80 gulden van de muur gerukt en ontvreemd. Van de daders ontbreekt nog ieder spoor. Leidse Agenda DINSDAG 3 MAART Ned. Kath. Grafisch Bond, afde ling Leiden Jaarvergadering. Aan vang 8 uur. Gebouw Chr. Soc. Belan gen, Oude Singel 236. Vooraf: kalen derten toonstelling. Kath. E.H.B.O. Aanvangscursus, tentamen. 7.30 uur, G.G.D.-gebouw. Leidato Vergadering deelne mers Leidato 1964. Kleine zaal, Stadsgehoorzaal. WOENSDAG 4 MAART Avondmis St. Lodewijkskerk - 6.15 u. CONTACTAVOND ST. LODEWIJKSGROEP De uitgestelde contactavond voor de ouders van de leden van de St. Lode wij ksgroep zal hedenavond wor den gehouden in Café-Restaurant Van der HeijderfT De heer Schelberg zal spreken over het onderwerp: „Wat zijn welpen en verkenners, en wat doen zij?". Aanvang 20.00 uur. SASSENHEIMER IN FINALE ZANGWEDSTRIJDEN In zes steden, waaronder ook Lei den, zijn de finales van de Rutecks- amateur-zangwedstrijden nu achter de rug. Aldus een bulletin, dat door Zwolsmans Bureau „Nieuwsvoorzie- ziening" werd toegestuurd. De zang wedstrijden zullen op de vrijdag avonden 13 en 20 maart in Amster dam worden afgesloten. Ook Rutecks-Leiden heeft een kan didaat, n.l. de heer J. Hulsbergen uit Sassenheim. intelligent en lyrisch musicus Aalsum t 2 te Sambu; Achilles 3 v. Puertd Cabello naar Curagao; Aegis 2 van Port au Prince naar Las Minas; Angolakust 2 van Antwerpen naar Amsterdam; Ares 2 van Antofagasta naar Valparaiso; Bali 3 te Londen; Bengalen 2 ten anker Khorramshar; Billiton 3 van Portland naar San Francisco; Charis 3 van Santo Do mingo naar Port au Prince; Cinulia-t 3 te Curacao; Daphnis 2 van St. Kitts naar St. Croix; Friesland s.s.m. 2 v. Bremen naar Immingham; Geeststar 2 te Preston; Hermes 3 van Port Matarani naar Ilo; Irazu 3 te Vera Cruz; Katsedijk 5 te Vera Cruz ver wacht; Maashaven 3 te Lagos; Madi- sonlloyd 3 van Antwerpen naar Rot terdam; Marathon 3 te Mackenzie verw.; Ommenkerk 2 van Barcelona naar Duinkerken; Prins der Neder landen 3 te Puerto Limon; Prins Fre- derik Willem 3 van Londen naar Hamburg; Schiekerk 2 van Bremer haven naar Amsterdam; Sinon 2 v. Grenada naar Port of Spain: Het bestuur van de Leldsohe Kunst kring is er steeds op gericht Kamer muziekavonden van kwaliteit te orga niseren en had voor het derde concert de pianist Hans Henkemans uitgeno digd. Deze speelde een programma van Bach, Haydn, Beethoven. Ravel en Gra- nados; een veeleisend programma, dat hij zonder inzinkingen heeft vertolkt. Muziek-minnend Leiden was in de Ge hoorzaal en de responsie van de toe hoorders op deze klaviervoordracht was zeer belangstellend en enthousiast. Wan neer men Henkemans hoort spelen, gaat men de perfectie van zijn pianistische eigenschappen meer en meer begrijpen en waarderen. Hij beheerst zijn lenige handen en gespierde vingers volkomen, en de aard zijn reproduktie duidt op nauwgezet heid. geestelijke inspanning en stijlken nis. Nooit wordt men onthaald op niets zeggende virtuositeit, 't Minst stijlvol vonden wij de Bachvertolking: Fantasia en Fuga a kl. t. Technisch was natuur lijk alles perfect. Het korte preludium, hoewel Bach deze aanhef hevig bewo gen heeft geschreven, speelde Henke mans deze toch te fel en heftig: het was geen Bach, De contrapuntische lijn hield hij ook niet altijd even transpa rant. Maar 't ging in stijgende richting. Prettig was hte zo'n fris, jeugdig werk van Haydn als overgang naar Beetho ven te beluisteren: diens Tema con Variazioni in F kleine terts opus 10 no. 2. De verschillende variaties naar het mooie thema passeerden de revue. Ragfijn, muzikaal en met voldoende verschil in eigenschappen, zowel wat ritme als geproduceerde klank betreft. Geen sanning geeft deze muziek, maar zij heft op in sfeer van opgewektheid. Beethoven heeft nog steeds z'n aan trekkingskracht op de toehoorder. Hen kemans speelde no. 2 van op. 10. de so nate in F gr. t.: de jonge Beethoven ten voeten uit! Bijzonder heeft ons het Presto getroffen met z'n signaal-thema. Het was een interessante inleiding tot Beethovens Sonate in Es gr. t. op. 81a. Hier: de rijpe Beethoven. Deze sonate is opgedragen aan zijn leerling, aarts hertog Rudolf, die een grote reis gaat ondernemen Het afscheid, de afwezig heid. de terugkomst. Oprecht hebben wij hiervan genoten. Het langzame deel: Andante espressivo. werd wondermooi door Henkemans gerealiseerd en het Vi- vacimento was een juweel van tech nische perfectie, beheerst en intelligent Ravel, die zich het volledigst wel licht beeft geënt in z'n pianomuziek vraigt het hoogste pianistisch nivean, en staat op het repertoire van vele ge renommeerde concertpianisten. Nu wer den van de Miroirs gespeeld: Oiseaux tristes en Une barque sur l'Océan, wer ken. die indrukwekkender zijn, dan de woorden die hen trachten te beschrij ven. Onzegbaar de melancholie in Olse- ause tristes, en het grootse bouwerk in: Une barqne sur l'Océan. Tenslotte van Granados: vijf Spaanse dansen. Alle mogelijkheden van het in strument worden hierin effectvol aan gewend, fraaie melodiek naast zeer fors accoordenspel. Hoewel Henkemans zeer zeker is van de klank, die hij produ ceert, hebben wij hem het meest toe gejuicht in zijn subtiele, fraai geanaly seerde wedergave van „Danza triste" in G grote terst. Telkens weer betoonden de talrijke toehoorders hun ingenomen heid met de voordrachten, die deze uit stekende pianist gaf: met de rijpheid van gemoed en bedwongen ernst In dank voor de vele toejuichingen speelde hij als toegift van Debussy's Préludes: Sérénade interrompu en Bruyères, met uiterst raffinement vertolkt. J. KORTMANN De Leidse Politie heeft gisteren een 31-jarige assurantiebezorger uit Leiderdorp aangehouden, die wordt verdacht van meerdere malen ge pleegde oplichting. Hij gaf voor na mens een aannemer huizen te ver kopen, die. naar nu blijkt niet be staan. Zijn malversaties zijn aan het licht gekomen, toen een van de slachtoffers bij een van zijn aanbe talingen de zaak begon te wantrou wen en de politie op de hoogte stel de. Tot dusver is door gedupeerden aangifte gedaan van oplichting voor een totaalbedrag van ongeveer 20.000 gulden. volledige garantie - met inbegrip van arbeidsloon en onderdelen - gedurende een heel jaar ongeacht de kilometerstand Autom. bedr. Van der Velde Zoeterwoudseweg 23 a Lelden GT 10 volle uren autorijles 47 50 Modem tesmatenaa' fedipiomeerde instructeur? osse lessen 6 50 gulden Halen en brengen gratis Theurieavonden met licht beelden Erkende bonds autorijschool De Centrale Veerstraat 31 Leiden, tel 24600 S* Help mee in deze maand de kerk afbouwen ter ere van St. Jozef! We komen nog 35 000- te kort. Elk dubbeltje is wel kom! Giro 227223 A A J Buys, pastoor. Leidschen- dam. G? Aangeb.: Taunus 17M Êel. 67000 km.. Te bevr [aarlemmerweg 57d, Lei den. 'S Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen. Door vakmensen nagezien. Van Zijp, Haar lemmerstr. 295, Lelden. GT Grammofoonplaten. populair, klassiek, top-hits Keuze uit meer dan 20 000 nummers. Van Zijp, Haar lemmerstraat 279, Leiden GT Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De Lichthal. Gratis plaat sen van lampen boven de 25.- in Leiden en omge ving. De Lichthal. Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. G? Voor autoplaatwerk Blonks Autobedr Nieuw straat 33-41, Leiden, telel 30600. LINGERIE - CORCETTERIE WARNECKE LEIDEN zoekt per 1 april a.s. of later een EERSTE EN TWEEDE voor een van haar LINGERIE EN CORCETTERIEZAKEN. Zij, die over ervaring beschikken genieten onze voorkeur. Overigens zien wij uit naar het goed verzorgde type, dat door een prettige collegiale omgang met haar medeverkoopsters en aangena me verkoopmethodiek de bestaande sfeer zal kun nen aanvullen. 's Maandags zijn onze zaken de gehele dag gesloten. Sollicitaties in te zenden aan het adres: Bree- straat 126. Gaarne opgave van leeftijd, ervaring, referenties, alsmede van het verlangde salaris. WARNECKE - LEIDEN Hierbij nodigen wij U uit voor een van al onze KOSMETICA en GEZONDHEIDSRADEN op kruidenbasis: op WOENSDAG 4 MAART, DONDERDAG 5 MAART, VRIJDAG 6 MAART a.s„ elke dag van 10 uur v m. tot 13 uur en van 14 tot 18 uur LE1DS REFORMHUIS GERECHT 14 TELEF. 33001 G? Nu een nieuwe lamp voor woning, boot. winkel of kantoor^ De grootste lemmerstraat 293, Leiden GT Huur Philips televisie voor 25 95 per maand zon der vooruitbetaling, maar met recht van koop Mor gen ai bij U thuis? Bel dan vóór 6 uur 010—120705 en s avonds1 070—-863977 GT Ie klas costuums naar maat, confectiecustuums. regenjassen, suèdekleding, eventueel naar maat voor d en h Betaling te rege len v 20.- per maand af Bezoek aan huis met col lectie Br onder no 8807 bur v d. blad Wordt uw bed slecht? Laat dit dan overtrek ken met een nieuwe da mast In eèn dag klaar! 2 pers va 26 50; 1 pers va 19 50. De Kleine Winst Haarlemmerstraal 51. tel 24958 G? Bezoekt de wasautoma tiek „De Eendracht", Zoe terwoudse singel 14Ë. in gang poort Uw was schoon en droog in 1 uur tijd Da gelijks geopend van 7 30 tot 7 uur 's avonds Zater dags van. 7 30 tot 12 uur In en verkoopcentrale koopt alles zoals radio's Dick ups, langspeelplater motorfietsen, auto's enz Tevens zolderopruiminger G van Vliet. Janvossen steeg 20. tel. 30184. <2? Woensdaemarkt. damesvestje 12.98; leuk en meisjestruien, gemoltonneerde directoire tot 54 nu 2.98; gemoltón neerde onderjurken tot 52 5.98. Nieuwe Rijn over Kl Burcht. Japie. GT Markiesen, rolschermen alum, jaloezieën Grootste sortering zonwering Pri ma afwerking Vraagt in lichtingen en prijs bij het verkoopkantoor van Mei cher's markiezenfabrtek C. E Jedeloo, Oegstgeest Juffermansstraat 35. telef 01710—53105. 'n Foto is altijd n wel kom geschenk! Foto studio Koopman. Hooigracht 96 tel 31701, maakt voor U mooie vlotte briefkaart foto's v.a. 3.75 p. 3 stuks; Dasfoto's vanaf 1- per 3 stuks. G? Gebroken ruiten glas in-lood-repara ies worden door mij met spoed her steld Glasreparatiebedrijt D. Galjaard, De Sitterlaan 76. tel. 32916 GT Vermager zonder moeite met Gracial, 50 dra gees 2.35. Bij apoth. en drogist. G? Meisjes, die werkelijk meer willen verdienen ko men bij ons werken. Aan melden: Wasserij „Nooit Gedacht", v. d. Valk Bou manweg 27a, Leiderdorp 's avonds na 7 uur, Zyl- singel 5, Leiden. HERENGRACHT 45* - LEIDEN - TELEF. 21592-24000 vraagt voor direct: ALLROUND BANKWERKERS en KOPERBANKWERKERS Karweiwerk. Aanmelden dagelijks aan bovenstaand adres en 's avonds na 7 uur telefonisch bij de heer J. van Iter- son, telef. 31119 en bij de heer F. van Kouwenhoven, telef. 31122. Ook zaterdagsmorgens mondeling en tele fonisch aan bovenstaand adres, tussen 10 en 12 uur. p V Q, b O - vrouwenkerkhof 1 Leiden f boekhouden praktijkdiploma nieuwe cursus beqint a.s. woensdaq engels conversatie nog enkele plaatsen beschikbaar inl. w. de qreef telefoon 32532 Gevraagd een MEISJE of WERKSTER voor hele of halve dagen Geen schoonmaak. Mevr Groenewegen, Roodenbur- gerstraat 57, Leiden, telef 01710—20464. (KOOP) RUIL riante 5-kamer hoekflat (huur) met jarage, geheel verwarmd; omg. gymna sium. Aangeb. voor groter huis. Br. onder no. 694 bur. v. d. blad. Gevraagd: LOODGIETER en HALFWAS Loodgietersbedrijf H. VAN DEURSEN Achterweg 34, Wassenaar Telef. 01751—2917. GT Aangeb. 4-kamer huur- flat, grote tuin, Burggra- venlaan, voor groot huis. event, koop. Br. onder no 695 bur. v. d. blad. GT Jongens, die werkelijk meer willen verdienen ko men bij ons werken. Aan melden: Wasserij „Nooit Gedacht", v. d Valk Bou manweg 27a, Leiderdorp, 's avonds na 7 uur, Zijl- singel 5, Leiden. Wij zoeken iemand voor onze administratie Geen avondwerk. Br. on der no. 5335 bur. v. d. bl. "ST „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud zilver en juwelen Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen Het adres voor alle reparaties erl uurwerken Steenstraat nr. 16, tel. 26854. G? Grote ronde hetelucht ouestookkachel. eiken uit schuif tafels, gestoff. bank gestoff. Biedermeierbank eiken bureau, oude be werkte kachels en haar den. W. F, Kooreman, Nwe Rijn 9, t.o. V. en D„ bii Hoogstraat, tel. 23261. G? Woningruil. Huis Mors kwartier, goede stand, be vatt.: kamer en suite, keu ken. tuin, boven: 2 grote kamers en 2 kabinetten zolder met kamer,voor huis omg. Lammenschans station. Huur max 90 - p maand. Br onder no. 5332 bur. v. d. blad. GT Woensdagmarkt. Lan ge onderbroeken en borst rokken 5-6-7, 2.98. nu nog 2 stuks 5 gld herenflanel len, dubbele borst, nu nog G? Kom kijken. Alles spot goedkoop. Moderne bank stellen, dressoirs, clubstel len, kloostertafels, grote en kleine clubfauteuils stoelen, tafels, schrijfbu reaus, vloerkleden, bed- stellen, ledikanten, op klapbedden, rijwielen, kinderboxen, vaste wastö fels. wandelwagens, gor dijnen, autopeds. Nieu wenburg, Hooigr. 55 (geen winkel). GT Nog enige duurdere wasmachines met schoon heidsfoutjes, dubbel wan dig, volle garantie vanal 155 -, 210 -, 310.-. Lang zaam wassers voor 3 en 1 kg. wasgoed 200 - en 250.- Fa. Dusoswa, Turfmarkl 1-2-3, Leiden, tel. 24409 GT Gebruikte T.V.-toestel len voorradig. Door inruil verkregen. Door vakmen sen nagezien. Prijzen v.a 200.-. van Zijp, Haarlem merstraat 279, Leiden. Aanneming-Maatschappij „PANAGRO" n.v. - Warmond vraagt: met kantoorervaring, type-diploma en M.U.L.O - opleiding of gelijkwaardig. met kantoorervaring, M.U.L.O.-opleiding of ge lijkwaardig, voor administratieve werkzaamhe den op de afdelingen BOEKHOUDING en LOON ADMINISTRATIE „PANAGRO" n.v. Veerpolder 1 Warmond GT Woningruil. Rotterdam -Leiden. Aangeb.: nieuwe 3-kamerwoning, grote hal. keuken, douchecel, kelder 2 balcons. Gevr.: soortge lijke woning in Leiden Br. onder no. 5331 bur. v d. blad. Dame biedt zich aan. voor hele of halve dagen, voor licht adm. werk of in mode- of textielzaak. Br. onder no. 5328 bur. v.d. bl. GT Rest. „De Beukenhof" Oegstgeest, vraagt voor het seizoen nette vrouw voor buffetwerkzaamhe den en een aankomend aide. Hoog loon. Aanmel den dagelijks. GS* Renault Dauphine 1960 en 1962, met en zonder schuifdak, vanaf 2300.-. Gar. v. d. Meer, Hoge Rijn dijk 4a, tel. 25259. Hotel „Central". Bree- straat 49. Leiden. Gevr buffetjuffrouw voor de dagdienst, leeftijd tenmin ste 21 jaar en een werk ster voor twee avonden p week voor afwas. enz. Aanbiedingen dagelijks. GT Aangeboden: Citroën 2 CV 1962, van le eigenaar kleur rood; wegens aan schaf grotere wagen: prijs 2400.-. H. Stouten, Cobet- straat 83. tel. 33667 G? V W bestelwagen 1962 met ruiten. 3500.-: V W - pick-up met huil 1962 3600.-. Gar. v. d. Meer. H Rijndijk 4a. tel 25259. GT Te koon aangeboden: Berini bromfiets met drie versn. I^KW-motor (moet iets aan ged worden) T e. a.b.: telef. 23406. GT Kapster gevraagd (al leen watergolven) voor tijdelijk, voor hele of hal ve dagen Dameskaosalon P Boef, Schoolstr 44, tel 01717—2386. Voorschoten. GT Auto te koop. Prima onderhouden Volkswagen, bouwjaar 1957-58, zonder gebreken Te zien: Serin- eenstr. 4 na half 7 's av. TT Gevraagd: eenvoudig thuiswerk voor dames Br onder no. 678 bur. v. d bl GT Mevr. Moens Oranie- laan 25. Oegstgeest. telef 0171053161 vraagt per 16 maart of later een net meisie. 18 ia r van 8 30 16 30 uur. donderdagmid dag en zaterdagmiddag vrij Zelfst kunn \Verken, v.s.g.v. Aanmelden na 19 uur T R.K Nleisie, 27 jaar, in t bezit van Mulo-, typen- en middenstandsdiploma zoekt passende werkkring liefst klein kantoor, ook buiten de stad. Br, ondei no. 5323 bur. v. d blad G? Wat kost het bed den reparatie?'1' 1 pers <?a 18 50 2-pers va 24 00 met damast Desgewenst in een dag gereed De h Eenen HaarlemmerstT 11 GT Leerling-kapster gevr P. Boef, Schoolstraat 44. Voorschoten, tel 01717— 2386. Verenigingsdrokwerk zoals: PROGRAMMA'S BILJETTEN REGLEMENTEN CONVOCATIES l N.V. DE LEIDSCHE COURANT PAPENGRACHT 32 LEIDEN

Leidse Courant | 1964 | | pagina 11