Alle gekheid od een stokje... DE SCHADUW VAN EEN MAN DONDERDAG 27 FEBRUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 De Finse havenarbeider Toimi Silvo (50), die verleden week het wereldrecord wakker blijven met 394 uur voor zich opeiste zou ver moedelijk wat minder hoog van de toren geblazen hebben indien hij ooit de 77 jaar oude Oskar Eriksson ontmoet had. Eriksson heeft al 45 jaar lang geen oog dicht gedaan: om precies te zijn in geen 394.000 uur. Hij is een medisch wonder en de doktoren staan voor een raad sel. In 1919 werd Eriksson door de Spaanse griep getroffen. Deze ziekte, zo wordt vermoed, heeft het slaapcentrum in zijn hersenen aangetast. In ieder geval heeft hy sindsdien geen slaap meer kunnen vatten. ,,'s Nachts word ik soms dol, wanneer ik de rest van mijn gezin hoor slapen. Koffie en veel lectuur helpen my de nachten door. Ik voel my nooit slaperig zelfs niet als ik doodmoe behoor te zijn", aldus Eriks son. Zwenileraar voor de kantonrechter De Schiedamse zwemleraar P. Peute heeft zich gisteren voor de Delftse kantonrechter moeten verantwoor den, omdat hij het openbaar vervoer concurrentie zou hebben aangedaan. Wat was het geval? De heer P. geeft les aan een clubje kinderen uit Schie dam, maar ook aan kinderen uit het Westland en uit Vlaardingen en Maassluis. Hij haalde de veraf wo nende kinderen met een busje van huis. De politie van 's-Gravenzande maakte proces-verbaal tegen hem op omdat hij personenvervoer zonder vergunning uitoefende. „Maar ik deed het gratis", zo voer de de heer Peute voor de kanton rechter aan. De ouders van de kin deren betalen uitsluitend Lesgeld en de toegangsprijs voor het zwembad. Kinderen die op eigen gelegenheid komen betalen de zelfde prijs. Uit het verhoor bleek, dat P. de kinderen aanvankelijk door een bus onderneming had laten vervoeren. Toen de vergunning van die onder neming werd ingetrokken liet hij het vervoer door de WSM verzor gen, bij welke maatschappij hij een schuld van f 1500 kreeg. Daarover loopt nog een civiele procedure. Na de breuk met de WSM nam de zwem leraar het vervoer zelf ter hand. De kantonrechter besloot de zaak aan te houden voor een nader onder zoek door de rijksverkeersinspectie. „En die heeft mij juist aangeraden het vervoer zelf te verzorgen" zei verdachte verbaasd. Deskundig onderzoek naar zenuwziekte van brigadier Is commissaris bevoegd salariskorting te geven Het Amsterdamse ambtenarenge recht heeft de zenuwarts dr. G. A. Ladee uit de hoofdstad opgedragen een onderzoek in te stellen naar de ziekte van brigadier B. Bonneveld van de Amsterdamse politie, die al ruim twee jaar zenuwziek thuis is. De heer Bonneveld beweert, dat deze ziekte is ontstaan na een uitbrander van zijn chef, die volgens hem weer het gevolg zou zijn geweest van voor ingenomenheid. Vorig jaar besliste de hoofdcommissaris van politie dat de bezoldiging van de brigadier met een derde moet worden verminderd, omdat hij verhinderd is dienst te doen. Tegen deze beslissing tekende de heer Bonneveld beroep aan, omdat hij van mening is dat de zenuwziek- Advertentie) te tengevolge van de dienst is ont staan. Het ambtenarengerecht heeft bij de interlocutoire uitspraak ook bepaald, dat een onderzoek dient te worden ingesteld naar de bevoegd heid van de hoofdcommissaris van politie met betrekking tot de beslis sing inzake de salariskorting. Tijdens de behandeling van deze zaak voor het ambtenarengerecht werd twee weken geleden deze bevoegdheid in twijfel getrokken en werd de vraag opgeworpen of hiertoe niet uitslui tend de burgemeester als hoofd van de politie bevoegd zou zijn. Vier jaar geëist tegen vader wegens doodsteken van zoon De advocaat-generaal bij het Ge rechtshof in 's-Hertogenbosch heeft gisteren vier jaar gevangenisstraf met aftrek van voorrarrest geëist te gen P. van E. uit Elsloo, die ervan wordt beschuldigd, dat hij op 6 au gustus 1962 in Schijndel zijn zoon Tijn met een mes een zodanige steek heeft toegebracht, dat deze enkele dagen later aan zijn verwondingen is overleden. Hij was door de recht bank in 's-Hertogenbosch vrijgespro ken en de Officier van Justitie, die viei jaar met aftrek had geëist, had daartegen hoger beroep aangetekend. Het Hof had de zaak vorige maand aangehouden om nog enkele getuigen te kunnen horen over verdachtes ge dragingen in zijn gezin. Hij had de dodelijke steek toege bracht na een woordenwisseling. De moeder was het huis uitgelopen en verder was er niemand thuis. De verdachte verklaarde, dat niet hij het mes in de hand had gehad, doch dat zijn zoon het van de tafel had geno men en zich daarmee op hem wilde werpen. Hij zou zich met een deksel van een pan hebben verweerd. Daar op zou het mes zyn afgeschampt en de zoon zelf hebben getroffen. Tegen deze lezing verklaarde de echtgenote van v. E. als getuige, dat er nooit mes sen op tafel lagen, omdat iedereen in huis bang was voor verdachte, die herhaaldelijk als een wildeman' te keer ging. De vrouw, die buiten aan de deur had gestaan had haar man een bedreiging horen roepen en had gehoord, dat de tafellade geopend werd, waarin de messen lagen. Ver schillende van de kinderen verklaar den, dat de man thuis een waar schrikbewind uitoefende. De advo caat-generaal, mr. Witsen Elias, acht te uit al deze verklaringen het bewijs voldoende geleverd. De raadsman, mr. P. Scheefhals uit 's-Hertogen bosch hechtte weinig waarde aan de verklaringen over verdachte en wees erop, dat de oudste dochter zich ge heel anders over haar vader had uit gelaten. Hij bepleitte vrijspraak. Het Hof zal op 11 maart arrest wijzen. SPANJAARD NA ONGELUK OVERLEDEN In het „Juliana Ziekenhuis" in Veenendaal is gistermorgen de 27. jarige Spanjaard J. L. Nieto Alvarez uit Leersum overleden. Maandag middag raakte hij ernstig gewond bij een verkeersongeval op de Kerke- wijk in Veenendaal. De Spanjaard vloog met een bestelauto uit de bocht. Het slachtoffer, ongehuwd en afkomstig uit Bilbao, was werkzaam by een Veenendaalse industrie. Bij dit ongeval raakten drie mede-inzit tende landgenoten van de Spanjaard licht gewond. De gevangenis voor vrouwen in Arnhem In antwoord op vragen bij de be handeling van de begroting 1964 van het departement van Justitie, heeft minister Scholten (Justitie) gister middag in de Eerste Kamer meege deeld dat hij zich nader zal laten ad viseren over de voorgenomen bouw van een centrale vrouwengevangenis te Arnhem. Vanuit de kamer was nogal enige kritiek op dit plan uit geoefend. De „Centrale raad van Ad vies voor het gevangeniswezen" zal de minister nader advies moeten uitbrengen. Minister mr. Scholten merkte nog op, dat deze centrale vrouwengevan genis ook gebruikt zal worden als huis van bewaring voor drie arron dissementen en dat verscheidene ca tegorieën vrouwen hierin zullen wor den gedetineerd. Hij achtte enige ex tra capaciteit daarom onontbeerlijk. Het is niet de bedoeling eventuele bevallingen in het gesticht te doen plaats vinden, zo deelde hij mee. BRANDKAST MET f12.000 GEROOFD UIT RAADHUIS Inbrekers hebben in de nacht van dinsdag op woensdag een brandkast met 12.000 uit het raadhuis van de Zuid-Limburgse gemeente Urmond gesleept. Een van de inbrekers is aan de achterzijde van het gemeentehuis via een tuimelraam naar binnen ge drongen en heeft toen de voordeur geopend om zyn kornuiten binnen te laten. Samen rolden zij de ruim 600 kg. zware brandkast via de voor deur op een bestelauto of een kleine vrachtauto. In de brandkast zat een bedrag van 12.000. de salarisgelden van de gemeente-ambtenaren, die eind van deze week zouden worden uitbetaald. Van de dieven ontbreekt tot nog toe ieder spoor. Omwonenden heb ben slechts een doffe klap gehoord, waarschijnlijk veroorzaakt doordat de vrachtwagen tegen een lantaarn paal reed. Middenstand kind van de rekening in 't nieuwe prijsbeleid De minister van Economische Za ken probeert prijsstijgingen te be perken door het opleggen van maxi mum prijzen, zgn. prijsstoppen. Deze betreffen de eindprijs van het arti kel, de prijs waarvoor de winkelier het mag verkopen. Bij het bepalen van deze prijs moet rekening wor den gehouden met de prijs, die de fabrikant wil hebben, de winst van alle schakels en tenslotte de marge van de winkelier. De kostenstijgin gen treden in alle tu£enschakels op en de marge van de winkelier komt het laatst aan de beurt. Lagere mar ges en hogere kosten leiden moeilijk tot een rendabele zaak. De Koninklijke Nederlandse Mid denstandsbond eist daarom van de regering dat het midden- en klein bedrijf niet het kind van de reke ning mag worden door discrimine rend ingrypen. Dit heeft gistermiddag de heer P. G. van der Weele uit Gouda, voor zitter van de K.N.M.B. gezegd in een lezing die hij in de rubriek „uit het bedrijfsleven" voor de radiomicro foon heeft gehouden. Wanneer dat niet gebeurt zal de K.N.M.B. zich op nieuw moeten beraden over een me dewerken aan het prijsbeleid van de regering. De vertikale prijsbinding is door de vakbeweging en haar politieke vrienden aangesleept als boosdoen ster van de huidige sociaal-economi sche moeilijkheden, maar zij heeft er niets mee te maken. Aantasting van de vertikale prijsbinding mag niet dienen als afleidingsmanoeuvre voor de huidige kunstmatig in het leven geroepen opwaartse beweging van het loon- en prijspeil. Het inkomen van de zelfstandigen en dus van vrijwel alle ondernemers in het midden- en kleinbedrijf zal te ruglopen. De middenstand zal z.i. in aanzienlijke mate het kind van de rekening zijn. Auto stort in 10 meter diepe bouwput De 45-jarige chauffeur J. F. Brand uit Schiedam kreeg gisteren de schrik van zijn leven toen hij met zijn auto een bestelwagen vol bloe men en planten op de tramrails van de lage erfbrug slipte, door een hek schoof en in de tien meter diepe bouwput van de keersluis aan de Ha venstraat stortte. De auto sloeg in de diepte met de motor tegen de stalen damwand. maakte een flink aantal salto's, maar kwam toch weer op de vier wielen terecht. De chauffeur hield van het avontuur, behalve de schrik, slechts een microscopisch klein schrammetje aan het voorhoofd over. De auto moest later, totaal vernield, uit de put worden getakeld. De bloemen en planten werden onverkoopbaar. GRATIS ZAKJES AARDAPPELEN IN DEN HAAG Vele inwoners van de Haagse bin nenstad zullen vrijdag gratis aard appelen kunnen eten. Aardappelte lers uit verschillende delen van het land zullen dan in navolging van de actie van boeren van Flakkee in Rot terdam, aardappelen uitdelen in de Residentie om hun ontstemming ken baar te maken over de hun inziens te lage aardappelprijzen. Ditmaal ne men behalve boeren van Flakkee ook aardappeltelera uit Friesland, Gelderland en de Noordoostpolder aan de actie deel. De aardappelen zullen in zakjes van twee en een halve kilogram worden aangeboden met in elk zakje een kaart waarop de grieven van de boeren staan ver meld. De actie is geconcentreerd op en om plein 1813, waar het kabinet van de minister-president is geves tigd. Een van de graansilo's en een pakhuis van de Veenkoloniale Boe renbond in Veendam zijn gistermid dag uitgebrand, waarbij meer dan vijfhonderd ton haver door water en vuur verloren gingen. De schade aan de gebouwen wordt op 100.000. geschat. De schade aan voorraden en machines is nog niet bekend. De brand ontstond door nog onbe kende oorzaak in de silo. Men ging het vuur aanvankelijk met blus^ppa- raten te lijf. De brand breidde zich evenwel uit. De brandweer uit Veen- dam verleende assistentie met groot materieèl. Voorzitter „St. Michael" J. Körner ten grave gedragen In Valkenswaard heeft gistermor gen onder zeer grote belangstelling de plechtige uitvaart en begrafenis plaats gehad van de inspecteur- korpschef van de gemeentepolitie van Valkenswaard en nationaal voor zitter van de Rooms Katholieke Po litiebond „St. Michael", P. H. Kör ner. Het voltallige hoofdbestuur van „St. Michael" en vele hoge politie autoriteiten waren uit alle delen van het land gekomen om de heer Kör ner, die ridder was in de Orde van Oranje-Nassau en in de Orde van St. Sylvester, de laatste eer te bewijzen. De rouwstoet werd vooraf gegaan door het politiemuziekkorps uit Eind hoven. (Advertentie) Aelherklanken VRIJDAG 28 FEBRUARI 1964 HILVERSUM I. 402 m. 746 kc/s. 7.00-24 00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Morgengebed. 7.15 Ouverture.., radio voor vroege mensen. 7.55 Overweging. 8.0Q Nws. 8.15 Strip voor de jeugd. 8.20 Lichte gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.05 Kinderliedjes. 10.20 In de Platensoos: verzoekprogr. voor oudere luisteraars. 11.00 Voor de zieken. 11.40 Klarinet en piano: klass. muz. 11.50 Als de ziele luistert, lezing. 12.00 Angelus. 12.04 Licht instrum. ens. en zang sol. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.33 Pianospel met ritmische begeleiding. 12.55 Wereldkampioen schappen kunstrijden op de schaats te Dortmund. 13.00 Nws. 13.15 Wisse- wassenlicht progr. 13.35 Lichte gram. 14.00 Voor de vrouw. 14.15 Metropoleork. en zangsol. 14.45 Klass. gram. 15.00 Schoolradio. 15.30 Voor de zieken. 16.30 Bariton en piano: klass. liederen. 16.50 Klass. piano- muz. gr. 17.00 Boekbespr. voor de jeugd. 17.20 Meisjeskoor. 17.40 Licht ens. 18.00 Lichte gram. 18.20 Lichte ork.muz. en zangsol. 18.50 Helden en dwazen - De vlucht voor de honger, lezing. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Boekbespr. 19.30 Verzoekprogr. voor de militairen. 20.20 Wie het weet mag het zeggen: wedstrijd in muziek literatuurkennis. 20.50 Sterren van vroeger. 21.15 Huizenspeculatie en woningbouw voorziening, vraaggespr. 21.35 Brabants ork., mannenkoor en solisten. 22.05 Pianorecital: oude muz. 22.15 Reportage Opening Boeken week. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Avondtheater: Voorspel: gram. De onthulling, hoorspel. Tussenspel: gram. De liefdesbrief van Lord By ron, hoorspel. 23.35 Mod. ork.-muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM H. 298 m. 1007 kc/s. 7.00 VARA. 9.40 VPRO. 10.00 VARA. 13.00 AVRO. 16.00 VPRO. 21 00-24.00 VARA. VARA: 7.00 Nws. 7.10 Ochtend- gymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. (Om 7.30 Van de voorpagina). 8.00 Nws en soc. strijdlied. 8.18 Lich te gram. 9.00 Ochtendgymn. voor de vrouw. 9.10 Klass. pianotrio gr. VP RO: 9.40 Morgenwijding. VARA: 10.00 Schoolradio. 10.20 Lichte gram. 11.00 Voor de vrouw. 11.40 Voor de kleu ters. 11.55 Orgelspel. 12.20 Reg.uitz.: Uitz. voor de Landbouw. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Ten toonstellingsagenda. 12.38 Licht ens. AVRO: 13.00 Nws. 13.15 Meded., evt. act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 Promenadeork.: amus.muz. 14.00 Te nor en gitaar. 14.20 Bij de tyd en bij de thee, gevar. progr. VPRO: 16.00 Klass. muz. met comm. 16.30 Inzicht en Uitzicht, een half uur voor wie tijd heeft om te luisteren. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Voor opgroeiende mensen. 18.00 Nws. 18.15 Kamermuz. 18.30 Muzikale aanwinsten: klass. gram. 19.00 Kiosk: artikelen uit zo juist verschenen weekbladen. 19.10 Jazz-rondo. 19.30 Uit de kunst, een veertiendaags magazine. 20.00 Nws. 20.05 Boekbespr. 20.10 Omroepork. en sol.: mod. muz. 20.50 Bèta: nws uit de wereld van de natuurwetenschap pen. VARA: 21.00 Promenade-ork. en koor: amus.muz. 22.00 Negentig da gen, docum. over de 90 dagen duren de meteorologische winter. 22.30 Nws. 22.40 Marimba, wekelijks vrijdag avond magazine. 23.10 Lichte gram 23.45 Soc. nws in Esperanto. 23.55- 24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 11.25-11.50 Schoolradio: En gels spelenderwijs (II), (herh. van dinsdag 25 febr.) NCRV: 19.30 Ba rend de beer. 19.35 Toekomstmuz., progr. voor de jeugd. NTS: 20 00 Journaal en weeroverz. NCRV: 20.20 Attentie 20.55 Nou jy weer, amus.- progr. NTS: 21.30 Vakantie in 6x6, docum. NCRV: 22.15 Ridder van Mai- son Rouge, TV-feuilleton (deel 11). 22.40 Dagsluiting. NTS: 22.50 Jour naal. 22.55-23.45 Wereldkampioen schappen kunstrijden Dortmund. 30) „O", onderbrak ik hem, „wij zul len de brief maar verbranden, als je er niets op tegen hebt. Ik ben van opinie veranderd." „Zoals je wilt", sprak hij. „Ik ben je oneindig meer verschuldigd dan ik onder woorden kan brengen. Ik kan er alleen aan toevoegen, dat in dien ik je ooit in welk opzicht ook, van dienst kan zijn, je niet moet aarzelen mij in de gelegenheid te stellen je mijn erkentelijkheid te be wijzen. Het ministerschap is geen aangename positie, maar het heeft toch de verdienste, dat het iemand in staat stelt bijgeval een vriend ter wille te zijn." Ik glimlachte, want ik had werke lijk schik in zijn cynische kijk op de menselijke natuur en de voorrech ten van het ministerschap. Klaarblij kelijk verwachtte hij mijnerzijds een of ander verzoek in ruil voor de gunst, welke ik hem had bewezen en ik vroeg mij met nieuwsgierigheid af wat Northcote in mijn plaats wel gevraagd zou hebben. Ik twijfel er geenszins aan of mijn dubbelganger had met dat geldschieten wel een an der voordelig perspectief in zijn hoofd. Ik gooide mijn sigaret in het vuur en stond op. „Ik dank je ten zeerste voor je welwillendheid, maar op 't ogenblik heb ik niets, waarmee ik de regering moet lastig vallen. Maar als het mocht voorkomen, zal ik van je voorstel graag gebruik maken. Misschien word ik de een of andere dag gearresteerd wegens overtreding van het snelheids maximum." Lord Lammersfield lachte droog jes. „Ik zie met belangstelling een dagvaarding tegemoet", zei hij met een buiging. .Laten wij nu naar het feestterrein terugkeren. Ik heb in een onzalig zwak ogenblik beloofd, dat ik een protégé van mijn vrouw aan enige van onze voornaamste staats lieden zou voorstellen en ofschoon ik persoonlijk de smaak van de jonge dame niet bewonder, blijft tenslotte 'n belofte 'n belofte." Het toeval wilde, dat bijna de eer ste, die ik zag, toen wij in de balzaal kwamen, Mercia was. Zij stond te gen de muur en was in gesprek met een somber uitziend heer met lange grijze bakkebaarden, die ik van de portretten herkende, als een van de meest onbekwame ministers van Zijne Majesteit. Ik nam een plotse ling besluit en wendde mij tot Lam- mersfield. „Je kent iedereen", zei ik. „Wie is dat knappe meisje, daar aan de overkant by de oude Beauchamp?" Hij keek in de aanged ude rich ting. „O ja", zei hy, „een schoonheid, vind je niet? Beauchamp vergoedt in smaak wat hy aan scherpzinnigheid te kort schiet. Zij is een ontdekking van lady Tregattock, ik geloof, dat zij miss de Rosen heet. Ik hoor dat zy ergens uit Zuid-Amerika vandaan komt. Als je wilt, zal ik haar aan je voorstellen." De geschiedenis met „Francis" lag nog vers in mijn geheugen en daar om werkte deze informatie betref fende lady Tregattock wel enigszins opwindend bij mij. Aangezien de scherpe opmerkingsblik van Lam- mersfield op mij was gericht, onder drukte ifc elk teken van verrassing. „Graag, als het je niet te veel moei te is", zei ik zo gewoon mogelijk. „Integendel", antwoordde hij. „Ik zou het als een aangename plicht be schouwen elke aantrekelyke jonge dame van Beauchamp te bevrijden." Ik volgde hem dwars door de zaal naar de plaats, waar het zo slecht bij elkaar passend paar stond. „Miss de Rosen", zei hij met een hoffelijke buiging. „Mag ik het genoegen heb ben, u aan een van myn vrienden voor te stellen, mijnheer North cote?" Daarna wendde hij zich tot de oude heer. „Ah Beauchamp, jij bent het juist die ik zocht. Heeft u een ogen blikje disponibel om hem te missen, dan kan mynheer Northcote u zo lang gezelschap houden." Hy deed het zo vriendelijk en zo verbazend handig, dat ik, voor ik het zelf wist, alleen met Mercia stond, terwijl Lammersfield met zyn hand op de schouder van de ge- en ver stoorde oude heer wegslenterde. „Ik hoop, dat ik u niet van aange naam gezelschap beroof", zei ik glimlachend. Toen zonder antwoord af te wachten vervolgde ik ernstig: „Ik zou u gaarne even willen spre ken. Kunnen wij hier niet vandaan gaan en ergens een zitje opzoeken?" Zij nam mijn aangeboden arm en de lichte aanraking van haar hand op mijn mouw vervulde mij met een on gekend gevoel van zaligheid. Wij gin gen de volle balzaal door en langs de brede trap naar de hal, die met be dienden en laatkomers gevuld was. Rechts van de hal was een wintertuin, een ware wondertuin-uit-sprookjes- land met een rijkdom van azalea's en allerlei bloeiende planten en hees ters. In de uiterste hoek stonden on der een paar reusachtige waaierpal- men twee gemalfcelyke stoelen. Was zij my die andere avond bui tengewoon bevallig voorgekomen, hier in het getémperde licht, dat haar blanke hals bescheen en haar droe vige blik nog sterker deed uitkomen, hield de schoonheid van Mercia mij als 't ware in een soort van beto verd zwijgen gevangen. „Ik heb mij al herhaalde malen af gevraagd, of ik ooit weer het voor recht zou hebben, u nog eens weer te zien", zei ik eindelijk met een zucht van voldoening. ,En is u nu bevredigd?" zei zij bitter en ze keek mij met zo'n plot selinge blik van verontwaardiging aan. dat ik er van verbaasd stond. „U heeft mij voor het overige van mijn leven, mijzelf leren haten en verachten. Denkt u dat ik u ooit kan zien zonder er aan herinnerd te wor den, dat ik mijn vader ontrouw ben geworden?" „Indien u van mening is, dat u er uw vader een dienst mede bewees door mij een kogel in het hoofd te ja gen", antwoordde ik, „geloof ik, dat u hem verkeerd beoordeelt." Zy zat een beetje voorover gebo gen met haar hand op de arm van de stoel en haar donkere ogen strak en bijna medelijdend op mij ge richt. „O, kon ik het maar begrijpen", klaagde ze. „Ik weet niet, hoe het komt, maar. ik kan niet geloven, dat u my voorliegt en toch „En toch?" echo'de ik, toen zij zweeg. Zij keerde zich met een soort wan hoopsgebaar af. ,En toch bid ik God", zei zij be droefd, „dat wij elkaar na deze avond niet meer zullen ontmoeten." Wordt vervolgd.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 2