QDClt, i Cubaanse vissers weer thuis KORTE GOLF 2e Amerikaanse kern-duikbootbasis BIJRIJDER Sfencilwerk energieke vertegenwoordigers AUTOBEKLEDING DE KANS VAN UW LEVEN MESCOVA n.v. DF IFWME COUPANT ZATERDAG 22 FEBRUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAI..NA 5 De 29 Cubaanse vissers, die enkele weken in de Verenigde Staten gevangen hebben gezeten nadat zij met hun vier schepen de Amerikaanse territoriale wateren waren binnengevaren, z\jn vrij dagochtend weer in Havanna aangeko men. De kapiteins van de vier vissers schepen waren in Florida tot zes maanden gevangenisstraf en boetes van 500 dollar veroordeeld. De rechter had echter bepaald, dat zij zouden worden vrijgelaten als de boetes waren betaald. De 25 bemanningsleden waren niet ver oordeeld, omdat zij slechts de bevelen van hun commandanten hadden opge volgd. De Cubaanse autoriteiten hebben als repressaille voor de gevangenneming de watertoevoer naar de Amerikaanse basis Guantanamo op Cuba afgesloten. Premier Fidel Castro begroette per soonlijk de terugkerenden op de kade in Havanna. Hij noemde de Amerikaan se autoriteiten „erger dan piraten" en kondigde aan, dat Cuba een garnalen- boot, waarmee een Amerikaanse over loper naar Cuba is gekomen, niet zal teruggeven, voordat de Amerikanen de voorwerpen hebben teruggegeven, die zij uit de vier vissersboten zouden heb ben gestolen. De Cubaanse vissers werden als hel den ingehaald. Verscheidene duizenden mensen waren naar de haven gekomen met spandoeken met welkomstleuzen. In de Zuid-Afrikaanse stad Bloetnfontein zijn vrijdag vier blan ke politiemannen en een blanke ge rechtsdienaar voor de rechtbank verschenen, omdat zjj een neeer zou den hebben mishandeld totdat het slachtoffer overleed. De procureur-generaal van Oranje- Vriistaat sprak van moord met voor bedachte rade. Volgens hem hadden de vijf beklaagden in het politiebu reau van Bulfontein Izak Magaise met hun vuisten, een stok en met een zweep bewerkt, toen hij was aangehouden in verband met een diefstal van ongeveer 70 gulden. Een nieuwe aardschok heeft zich vrijdagavond op de in de Azo- ren gelegen eilanden Sao Jorge, Gra- ciosa en Terceira doen gevoelen. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor, doch de beving richtte opnieuw schade aan op Sao Jorge, dat in de afgelopen dagen reeds door aardschokken was getroffen. Een DC-3 verkeersvliegtuig van de Philippijnse luchtvaartmaatschap pij „Philippines Airlines" is vrijdag in de provincie Lanao del Sur, in het zuiden van de Philippijnen tegen een berg gevlogen. Volgens de eerste berichten kwa men bij het ongeluk 28 passagiers en 3 bemanningsleden om het leven. Er zou slechts één overlevende zijn. In Noord-Nigeria zijn vorige week bij ongeregeldheden twintig mensen om het leven gekomen. In totaal werden 398 oersonen aange houden. Thans zouden de autoritei ten de toestand meester zijn. De Britse koningin-moeder, Elizabeth, die onlangs een blinde darmoperatie heeft ondergaan, heeft van haar artsen de raad gekregen nog twee maanden rust te nemen en in die periode geen officiële verplich tingen on zich te nemen. In Peru is het werk in 24 ha vens vrijdag tot stilstand gekomen als gevolg van een staking van 15.000 havenarbeiders, die hogere lonen wensen. Vijftien mensen zijn deze week om het leven gekomen bij Bharat- poer in Noord-India, doordat de autobus waarin zij zaten omsloeg en in brand vloog. De brand ontstond doordat een van de businzittenden een aansteker aanstak om een uitweg uit de gekantelde autobus te vinden. Hierdoor ontvlamden de dampen van de uit de tank gevloeide ben zine. Toeristen uit niet-communis- tische landen kunnen met ingang van 1 maart bij elk reisbureau, dat offi ciële relaties met het officiële Oost- duitse verkeersbureau onderhoudt, een reis in Oost-Duitsland boeken, te betalen in iedere vrij inwisselbare valuta. Deze regeling, geldt ook voor Westduitsers en Westberlijners. voor zover zij in het buitenland wonen. MACAPAGAL IN DJAKARTA President Macapagal yan de Filip pijnen is vandaag in Djakarta aan gekomen. Gedurende een week zal hij met president Soekarno belang rijke besprekingen voeren over het geschil over Maleisië. Voor een ge- dachtenwisseling over de hoofdpun ten van het vraagstuk gaan de twee staatshoofden naar Bali. Zoals be kend is, erkennen Indonesië en de Filippijnen de jonge federatie niet. die is samengesteld uit Malakka, Sin- gepore, Sabah (Noord-Borneo) en Serawak. De commandant van de Amerikaanse basis voor Polaris-onderzeeboten in Schotland heeft bekendgemaakt, dat een tweede Amerikaanse basis voor kernonderzeeërs in Europa aan de Spaanse Atlantische kust te Rota bij Cadix, zal worden gevestigd, zulks met het oog op de politieke onrust in het gebied van de Middellandse zee. De commandant van de basis van het 14de eskader onderzeeboten van de Amerikaanse marine te Holy Loch, kapitein David Bell, heeft ver der meegedeeld, dat het werkschip „Proteus" woensdag de basis Holy Loch heeft verlaten en op weg is naar Rota, een haventje 11 kilome ter ten noorden van Cadix. Er zullen acht duikboten naar Rota gezon den worden al naar gelang het voort schrijden van de prodüktie. Een van deze onderzeeboten is reeds van sta pel gelopen. De Amerikaanse regering had eerst gedacht aan de Middellandse zee voor de vestiging van deze tweede Ame rikaanse duikbootbasis, aldus kapi tein Bell, maar tenslotte was beslo ten een plaats te kiezen die niemand in verlegenheid zou brengen. MEXICAANSE PRESIDENT IN V.S. President Adolfo Lopez Mateos van Mexico, is vrijdag op het vlieg veld van Los Angeles aangekomen, waar hij hartelijk werd verwelkomd door president Johnson, met wie hij twee dagen besprekingen zal voe ren. Na de welkomstplechtigheid vlo gen beide staatslieden, die waren vergezeld door hun dames, per heli kopter naar de universiteit van Ca- lifornië in Los Angeles, waar zij bei den een eredoctoraat zouden ontvan gen. Bij een verkeersongeluk in de Gfotestraat te Almelo is gistermid dag de 46-jarige mevrouw M. A. Paus uit Almelo om het leven geko men. Zij fietste naast haar zoontje door de Groteststraat, toen zij werd ingehaald door een zandauto, die haar waarschijnlijk heeft geraakt. Mevrouw Paus viel en kwam met het hoofd onder het achterwiel van de zandauto. Zij was op slag dood. AUTO-FINANCIERINGEN, AUTO-VERZEKERINGEN en SCHADEREGELING geschieden vlot en coulant door onze vakkundige medewerkers. ALGEMEEN ASSURANTIEKANTOOR I M. NOOMEN "RAPENBURG 1 - LEIDEN TELEFOON 20 3 02 IV. V. MEELFABRIEK „DE SLEUTELS" S v/h DE KOSTER CO. J LEIDEN vraagt voor spoedige indiensttreding een Persoonlijke aanmelding bij de Magazijnchef: Ooster- kerkstraat 18. Praktijkassitente bij voorkeur met middel bare schoolopleiding. Eigenhandig geschreven sollicitaties aan het bureau v. d. blad onder no. 5232. Voor spoedige indiensttreding gevraagd een: VROUWELIJKE BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT Leeftijd 18 tot 25 jaar. Bij voorkeur in het bezit van het Praktijkdiplo ma Boekhouden en kunnende typen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Arch N.V., Rijksstraatweg 637, Wassenaar - Tel. 01751 -8041-8042. Albrt Heijn N.V. vraagt vpor haar Zelfbe diening in Wassenaar, Joh. de Wittstraat 1 leerling caissières (15-17 jaar) caissières (18-21 jakr) Zij, die houden van een afwisselende werkkring en graag met mensen omgaan genieten de voorkeur. De bedrijfsleider van deze Zelfbediening de heer J. de Jong is dagelijks aan wezig om Ui a .e gewenste inlichtingen te verstrekken over salaris en arbeids voorwaarden o.a. bedrijfs kleding in bruikleen en volledige reisgeldvergoe ding. (tel. 01751-2801). VAN BEUNINGEN CO. N.V. Wm. Boothlaan 3 te Rotterdam zoekt voor de rayons LEIDEN, GOUDA en ROTTERDAM voor de verkoop van aardolieprodukten. Vereisten: Mulo-diploma of gelijkwaardige opleiding. Commerciële aanleg. Leeftijd 25-35 jaar. Rijbewijs B-E. Geboden wordt: een prettige en veelzijdige werkkring, waar in goede krachten kans op promotie maken. Aantrekkelijke salariëring met t.z.t. provisie- regeling. Brieven, niet met ballpoint geschreven, met pasfoto te richten aan bovengenoemde firma, afd. HBS. HOGEWOERD 92 TEL.: 01710—31983 (bij de Kraaierstraat). Zonder mak. per ca. herfst te Lisse, solide ruime eengezins woning iaar bewoond; ged. ge stoft; als snel beslist be sparing reg. recht. Telef. 02530—4636, b.g.g. 01896— 3337. Te huur gevr. in Noord- wijk, voor juni of juli 2 KAMERS en BAD en kookgelegenh. J. A. v. Zijl, Wilhelminastraat 45, Berkel, tel. 01891—2821. TELEFOONTJES AANGEBODEN Even opgelet, heren veehouders!! Mocht U last van vliegen in uw stallen hebben, laat ze dan met ürganon, de nieuwste in de laboratoria ontworpen vloeistof, uitspuiten door L. J M Kerkvliet. Rijn dijk 197, Hazerswoude. tel 01714—552 3T Een nieuw bed. een kwestie van vertrouwen! De grootste sortering te- gen de laagste prijs, bij 'e Kleine Winst Haar lemmerstraat 51. Leiden 3? Wat een origineel ge boortekaartje! Zeker bi. Verhoog laten drukken' Wij vei zorgen al uw fa minedrukwerk. stencil werk, billijke prijzen sortering geboorte vei vings- nuwelijkskaarien AA Verhoog en Zn Haarlemmerstr. 29, telef 22197—25374. Nog enige duurdere wasmachinès met schoon heidsfouties dubbel wan- dig. volle garantie vanaf f 155 f 2ia f 310 Lang- zaam wassers voor 3 en 5 32* Gootstenen, aanrecht bladen en keukenkasten, geheel pasklaar eerste klas materialen, zeer lage prijzen. Jac Arnoldus en Zn Minnebroersgracht 9 Voordeel voor C. Zjjn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat geen nood Wij stofferen, repareren. overtrekken, lijmen in onze eigen stof feerderij. Van der Berg. Gerrit Doustraat 1-27, tel 34824, Trompstraat 66. Er is maar één Van der Berg, die in eigen stoffeer- derij stoffeert, repareert overtrekt, lijmt, Gerrit Doustraat l 27 tel. 34824, Trompstraat 66. sorteerd in diverse soorten planten voor uw zaak, huis of kantoor Tevens hebben wij eer ruime sortering aardewerk Zaa.berg, Lore enz en een grote collectie koper en t!n. Bloemenma gazjjn C L Mulder, Haar lemmerweg 21. Leiden, tel 20550 Uw drogist *5? Aangeboden: sierteelt verg. k.kas, w kas, open grond A en B, zowel pe riode als jaar J van Pari don Jr.? Herenweg 140A Noord wij kerhout. telef. 02533—2205 maken van alle sleutels repareren, veranderen en leveren van elk slot Haar lemmerstraat 273 (bij de Overdekte), tel. 33958 Le vering aan rijk en ge meente Zaterdagsmiddags en maandagmorgen geslo ten. Gevraagd voor spoedige indiensttreding EEN ACCURATE ADMINISTRATIEVE KRACHT (Vrl.) voor lichte kantoorwerkzaamheden. Leeftijd 18-20 jaar. Een Mulo-opleiding en het bezit van een type diploma is gewenst. Brieven onder nummer OOOQ3 bureau van dit blad. VOOR NIEUWE BEKLEDING EN BEKLEDINGSHOEZEN Binnenhemels en kappen; pyama's; ruiten, sloten: vloerbekleding; cocosmatten; div tochtrubbers en auto-accessoires. Autobeklederij Th. van Kuyk MORSSTRAAT 46 TELEFOON 30552 NARMSTRAAT 27 LEIDEN REPARATIES AAN Kunstgebitten vuor de buitengemeen ten s morgens met bode mee, s middags retour Inrichting voor moderne tandtechniek GANGETJE 1 LEIDEN (hoek Breestraat) Telef 24334 b.g.g 20234 met tussenkomst ven NttUCONSOR! Hyp. geldleningen ook. voor nieuwbouw, huissenkoop, herstel Onbeperkte bedragen! Geen provisie! Zonder levensverzekering! gen. mandenwerk, koopt U net voordeligst bjj ia Van der Vaart. Lange Pie terskerkkoorsteeg 24. tel 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen fg Gaat U trouwen of heeft U een nieuwe wo ning? Kredieten voor iedereen tot f 5000.— voor aanschaf meubilair/wo ningtextiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt U alge hele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. G? Am. grenen vloerdelen SVs cm. dik; vloerhout; rasters; houten en ijzeren binten- ramen; deuren; panlatten; ijzeren pijpen emaille badkuipen; eiken kinderbinten; blauwe kruis-dakpannen. Fa. H. de Bolster, Overrijn 8, Leiden, bij de Zijlsingel. 3? Nu een nieuwe lamp voor woning, boot, winkel of kantoor. De grootste lemmerstraat 293, Leiden. 3? TV-apparaat, gr. beeld, in uitstekende staat, is klaar te maken voor 2e programma, uiterste prijs 295.-, in werking te zien Haarlemmerstr. 307, Lei den, tel. 30979. 3? Schotse collie Lassie, 2 mnd., kampioensafstam- ming 125.-. Telef. 070 ff? Occasions. Zeer voor delige aanbieding over jarige tv-apparaten, 43 cm vanaf 295.53 cm van af ƒ395.6 maanden volle garantie. Plaatsing met nieuwe antenne gra tis. Te bevr.: Haarlemmer straat 307, Leiden, telef Kinderfoto's en huwe- liiksrenortaees. Foto Van Bemmelen. Zuidbuurtse- weg 30 Zoeterwoude. tel 01715-353. 'n Keuken voor 184.- compleet, prachtig gra nietblad. in kastjes roest vrij stalen rekjes- gratis by U thuisbezorgd. Koopt U alleen bij: C. J. v. d Geest. Houthandel „De Burcht", hoek Nieuwstr - Hoogl. Kerkgracht, telef. 33078. voor langslapers hebben wij een bijzondere wek ker Deze wekker waar schuwt 10 keer en loopt daarna hard af U wordt beslist op'tijd wakker! Uurwerkkliniek „Gort huis". alléén Lage Rnn d«k tel. 23114. Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prij zen, o.a. visitekaartjes, ge boortekaartjes, verlovings kaartjes, huwelijksaank en uw zakendrukwerk enz Prima afwerking, vlotte bediening Halpa, Vul penservice, Haarlemmer straat 64. naast muziek handel Gé Hofenk. 3? TV-apparaat 43 cm., in uitstekende staat, is klaar te maken voor 2e progr., uiterste prijs 225.-; in wer king te zien. Haarlemmer straat 307, Leiden, telef. 30979. 3? Een nieuwe woning? Voor al uw lampen naar De Lichthal. Gratis plaat sen van lampen boven de 25.- in Leiden en omge ving. De Lichthal, Haar lemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. 3T 500 merkfietsen, in ve le kleuren en uitvoeringen voorradig. Prijzen vanaf 132.50 compleet. Van Zijp. Haarlemmerstr. 295, Kore- vaarstraat 6, Leiden. 3? Gebruikte bromfietsen voorradig, Toor inruil ver kregen. Door vakmensen nagezien. Van Zijp. Haar lemmerstr. *295, Leiden. 9T Gebruikte T.V.-toestel- len voorradig. Door inruil verkregen. Dc - r vakmen sen nagezien. Prijzen v.a. 200.-. van Zijp. Haarlem merstraat 279, Leiden. 3? Grammofoonplaten, populair, klassiek, top-hits Keuze uit meer dan 20.000 nummers. Van Zijp, Haar lemmerstraat 279, Leiden. 3? Taunus 17M type TS met 4 versnellingen 1962; Volkswagen bestel m. rui ten 1962; Renault 4L 1962. Garage v. d. Meer, Hoge Rijndyk 4a, tel. 25259. v.a. 1250.-; DKW '57 1600.- Taunus 1957 met schuif- dak en vele accessoires 1700.-. Garage v. d. Meer. Hoge Rijndijk 4a, telef. 25259. 3? AJt op de Mare 112 Jongensfiets 52.50; dames fiets 42.50; damessport trommelremmen 105.-; da mes Loco sport knijp rem, versnellingen 105.-; idem Burgerssport 120.-; Bata- vussport velgremmen 115.- Union dames trommelrem versnellingen 95.-; prima tandem 85.-. Hendriksen, Hoge Rijndijk 243, Zoeterwoude, te£ Lei- Uw sleutel weg uw slot kapot? tl. JANSE maakt elke sleutel, ook uw slot. Heeft u haast? 't Is geen bezwaar, wü maken alles in één dag klaar. H. JANSE Haarlemmerstr. 129 s Maandags gesloten. Gevraagd bij Drukkerij DE GRUIJTER Hoofdstraat 81 Sassenheim enige le en 2e kl. DRUKKERS Schriftelijke sollicitaties aan genoemd adres. q? Te koopOlivetti schrijfmachine, in prima staat, rol 28 cm. Te bevra gen: Fr. v. Mierisstraat 27. 9T Aangeboden: 3 gitaren met hoes. J. L. Koek, Wit te Singel 1, R.A.Veen, tel. 01713—286. 3T Te koop aangeboden in verband i et vertrek: 'n gotisch eetkamerameuble ment en groot bankstel. Hoofdstraat 8, Leiderdorp, tel. 22208. 3? Kleurkanaries in alle kleuren te koop. mannen en broedpopDen. v. d. Wa teringenlaan 154, Voorburg 3? Aangeboden: prima Duitse kruissnarige piano, huur 10 gulden p. maand, stemmen inbegr.; ook evt. koop. Br. onder no. 5206 bur. v. d. blad. 3? Te koop: wegens vertr. gashaard (Velie): gasfor nuis (Inventa)j TV-toestel (Grundig); electr. com- foor, alles iri prima staat. W. Jansen, Nieuwstraat 28 Leiden. 3? Robuste bankschroeven 100 mm bekopening 22.-: andere soorten v.a. 12 60: booromslag A 15. met ratel 7.-; prima handzagen 18 inch nu 4.60 steekbeitels, van 8-26 r*m 8 stuks 23.35. Alt op de Man 112. 9? Bijverdienste. Wilt U gedurende •Je wintermaan den flink bij verdienen? Schrijfwerk, d1 ooi werk en andere. Vr. vrijbl. inl. aan: firma Wigolux Dienst V.K Moerkerke België). Spoe dig antwoord verzekerd. PERSONEEL 3? Gevraagd: enkele jon gens voor licht schoon werk. 's Zaterdags vrij Event, reiskosten worden vergoed. v. d. Meulen. Oude Rijn 36, Leiden, tel. 24047. Gevr.: winkelmeisje in 3T Gevraagd: geroutineer de modinettes. Wegens uitbreiding kunnen wij nog 20 modinettes plaatsen. Komt U eens praten. Goed loon en 5-a. werkweek Aanm. maandag tot vrij dag van 8-17.30 u. Heren gracht 84, Leiden tel. 30268 3? Gevraagd: net meisje voor de huishouding (liefst van buiten); vijfdaagse werkweek; reiskosten wor den vergoed. Mevr. Sassen Morsweg 40, Leiden. singel 8, vraagt nette werkster voor halve dag per week. Aanmelden: maandag t/m vrijdag tus sen 9-10 en 1-2 uur. 3? Meisje gevraagd voor halve dagen, 9-13 u., hoog loon. Lange Kerkdam 63, Wassenaar, tel. 01751-4207 3? Gevraagd: net meisje van 9-2 uu. Is hulp in de huishouding. R. Uittenbo- gaard, Oegstceest, Lage Morsweg 1, tel 32703. voor een fantastische 8-daagse vakantie in het Geuldal bij Valkenburg, NU voor slechts 85.- °f 112.- alles inbegrepen en bestaande uit: Hotel of Pension (zeer goede keuken). Middagtocht door Zuid-Limburg. Dagtrip naar La Roche (België). Dagtrip door de Eifel met Monschau (Duits land). Gratis rit met de kabelbaan te Valkenburg. Gratis entree voor de gemeentegrot. Gratis entree voor de Model-Steenkolenmijn. Gratis wandelkaartje. U kunt bovendien, via ons spaarsysteem eventueel in gedeelten betalen! Vraagt omgaand prospectus met verdere uitvoerige inlichtingen bij: SPOORLAAN 29 VALKENBURG-HOUTHEM 3T R.K. meisje bJA. voor hele dagen in r.k. gezin met kleine kinderen in Leiden of Oegstgeest. Br onder no. 5209 Dur.v.d.bl. 3? Secretaresse, 25 jaar,, zoekt werkkring in Leiden of omgeving, waar het mo gelijk is te blijven na hu welijk. Br. onder no. 42 bur. v. d. blad. <2* Gevraagd net meisje of werkster in gezin van 2 pers. Modern huis met al le comfort, goed loon, pret tige werkkrinr zaterdags vrij. Mevr. Saarloos, Rust en Vreugdla^n 13, Wasse naar, tel. 01751-9931. 3? Gevraagd: werkster voor 2 morgens in de week Melden: Hoge Hijndijk 12 Zoeterwoude bij Leider dorp. tel. 21829. E* Heren kapners. Gevr. een herenkapper, hoog loon bij: Jos Willemse, Dorpsstraat 30. Noordwij- kerhout, telf 261. 3? Wegens teleurstelling: gevr. meisje voor halve dagen' of 'n werkster. Was geheel buitenshuis (c.v., oliestook). Aanm. mevr DiebenHamers, Verl. Bloemistenlaan 49 (t.o. de Zuiderkerk). 3? Melkbezorger gevraagd goed loon, 5-daagse werk week. J. Wijsman, Noord einde 96, R.A.Veen, telef 297. q GEVRAAGD 3? Particulier verzamelaar vraagt te koop schilde rijen van oude Hollandse meesters. Brieven met aan biedingen aan postbus 4078 Rijswijk Z.H. 3? Gevraagd: net meisje voor halve dagen. Fa. van Kampenhout, Haarlem merstraat 125-127. 3T Heren tuinders. Pronk boontelers gevraagd voor rode pronkbonen. gewone kort of lang - heae. p. kilo 2.10; ook rode of tresbo nen per kilo 1.90. Te koop gevraagd: stok- of stam- kievitsbonen, oogst 1963 J. M. Hogenboom, Pastoor v. d. Plaatstr. 35, Rijpwe tering. 3T Woningruil: heel huisje 2 kamers, gang. keukentie. zolder, 1 gr. slaapkamer, 1 kl. slaapkamer., lage huur. voor iets grotér, onversch. waar, hoge huu geen be- bezw. Te bez. van 4 tot 9 uur: 2e Haverstraat 55 3? Gezocht: tehuis voor mooi, gezond katje. Plan tage 3, Leiden. Te koon gevr. Welke boer wil ons helpen aan een stukje grond, omgev. Leidschendam? Om een huis op to bouwen. Om eens te helpen bij U op het bedrijf is geen bezwaar Br. onder no. 5223 bur. v. d. blad. 3? 2 R.K. Meisjes, 24 en 26 jaar zoeken 2 leuke meis jes om met een auto 10 a 14 dagen op vakantie te gaan. eind juni-begin juli. Br. onder no. 20 bur. v. d. blad. TE HUUR 3T Uw adres voor het hu ren van 1ste klas bruids- toilet compleet met petty - coat. kapje, sluier tasie en handschoenen in ae nieuwste modellen is al leen Fa Sloos. Stille Riin 11 tel 20868 2* Trouwrijden? Verras uw bruid! Bespreekt onze nieuwe 7-pers. Chryslers, heerlijk verwarmd. Alle inl.: Zeemanlaan 12a, Lei den, telef. 23055. HTVERSEN 2" 10 hele urei, autorijles voor 49 50 met volledige garantie. Uw rijbewijs is onderweg. Auto-scooter- rijschool „Diana". Veiling- kade 13, Leiden, tel. 22928 3T Behangwerk. Wilt U uw kamers laten behan gen? Bel dan eerst 25813 en wij komen kijken en prijs opgeven. Keuze uit 1000 dessins. Verfhandel Pelikaan, Pelikaanstr. 27. 3? Autorijles. Frans God- dij ns erkende (VAMOR) rijschool. Snelle dus voor delige opleiding in nieuwe Opeis. Madoerastraat 29. Garenmarkt 5, tel. 34430. gediplomeerde instructeurs losse lessen 6 50 gulden Halen en breneen gratis Theorieavonden met licht beelden Erkende bonds autorijschool De Centrale Veerstraat 31. Leiden tel 24600 3? Gitaar, accordeon, kla rinet, sax, trompet, drum, banjo, mandoline, piano, jubelille-cursussen, Instru ment in bruikleen of op gemakkei. condities. Mu ziekschool Zwaag, Kore- vaarsfcraat 5 (bij automa tiek). 2 Weggelopen: klein korthariee jachthond, naam: Caspar, Holleman. Witte Singel 19, tel. 25336 VOOR lW V ereni^insfs- drukwerk PAJPEMGRAOH1 S3 LEIDEN

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5