CENTRUMPLAN OEGSTGEEST BREED VAN OPZET Nederland neemt deel aan multi laterale strijdmacht 45» WONINGEN EN CA. UI WINKELS STILLE OMGANG Carnegie Heldenfonds onderscheidde Ria van Rooyen voor moedige redding Leidse expeditie doet ontdekking aan de oever van de Jordaan Nieuw stierenfok- programma van „Vita Nova" Leiden DONDERDAG 20 FEBRUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA S Met ongeveer 20 man van Koninklijke Marine Het ministerie van buitenlandse za ken heeft meegedeeld, dat Nederland, In het kader van het voornemen om ook de praktische mogelijkheden van een multi-laterale nucleaire strijdmacht te onderzoeken, zal deelnemen aan een ex periment met een proefschip bemand met personeel van verschillende natio naliteiten. Personeel van de Konink lijke Marine zal worden aangewezen om van deze Internationale bemanning deel uit te maken. In de mededeling van het ministerie van buitenlandse zaken wordt verder gezegd: „Het aantal der personeelsleden van de Koninklijke Marine staat nog niet vast, doch gezien de vermoedelijke grootte van het Amerikaanse oorlogs schip zal dit aantal een twintigtal niet overschrijden". Ook dit betekent uiter aard niet, dat de Nederlandse regering zich op enigerlei wijze vastlegt met be trekking tot de deelneming aan een eventueel op te richten multi-laterale nucleaire strijdmacht Kardinaal zal moderamen uitvoerig antwoorden Het ligt in het voornemen van kardinaal Alfrink, en het heeft altijd in zijn voornemen gelegen, aan de generale synode van de Ned. Herv. Kerk een uitvoeriger antwoord te doen toekomen dan met een telegram is gegeven op de vragen, die het moderamen van de generale synode der N.H. Kerk heeft gesteld en die verband houden met de overgang van prinses Irene naar de katholieke kerk. Dit blijkt uit een brief van kardi naal Alfrink van 17 februari aan het moderamen, zo heeft het persbureau der N.H. Kerk vandaag meegedeeld. De door het persbureau der N.H. Kerk op 14 februari ontvangen en verspreide mededeling van het se cretariaat van het aartsbisdom, dat na het door de aartsbisschop verzon den telegram geen uitvoeriger ant woord is te verwachten, berust op een misverstand, zo blijkt, naar het persbureau van de N.H. Kerk thans mededeelt, uit de brief van kardinaal Alfrink van 17 februari. Het persbureau der N.H. Kerk had deze mededeling gekregen in ant woord op een vraag. NOORD WIJK Een groot complex woningen en winkels zal nabij de Admiraal de Ruyterlaan in het Centrumplan Oegstgeest verrijzen. Het omvat circa 450 woningen en 40 winkels, waaronder een grote supermar ket van 1000 vierkante meter, waarvoor al een gegadigde is. De flats zullen voor het merendeel vierkamerwoningen zijn in de vrije sector met centrale verwarming, waarvan een huur van om en nabij 250 gulden per maand zal bedragen. Rondom zal dit plan een parkachtig aanzien krijgen met een vijver, singels en driekwart hectare aan plantsoengrond. Het molehtje Oudenhof past goed in deze opzet (zie midden van de foto). Morgenochtend metselt de burgemeester van Oegstgeest, de heer H. L. du Boeuff, de eerste steen voor dit complex. In de steen wordt een oorkonde opgebor gen. Het ontwerp van dit plan, waarvoor de grondwerken al voor een belangrijk deel zijn verricht, is van de architecten Schwencke en Bosch te Maastricht. Het wordt geplaatst in opdracht van het Algemeen Mijnwerkersfonds te Heerlen. Vooral van de zijde der Leidse universiteit bestaat veel belangstelling voor deze bouw. Men ziet er mogelijkheden voor de vele wetenschappelijke ambte naren, die naar een geschikte woning zoeken. De huizen zijn alle voorzien van een lift. ZATERDAG IN STADSGEHOORZAAL: JOOP STOKKERMANS SOLIEERT BIJ NATIONAAL JEUGDORKEST De bekende oud-Leidenaar (nu wonend in Lisse) Joop Stokkermans is aanstaande zaterdagavond in de Stadsgehoorzaal de solist bij een con cert van het Nationaal Jeugd Orkest. Het zal de eerste keer zijn dat deze jonge pianist met een symfonie-orkest in Leiden optreedt. Hij zal zaterdagavond te horen zijn in het eerste pianoconcert van Men delssohn. Het concert van het Nationaal Jeugd Orkest is een initiatief van het Leidse Comité 150 jaar Koninkrijk, dat hiermede de jeugd van Leiden en Omstreken een prachtige mani-" festatie aanbiedt. Behalve Mendelssohns eerste piano concert zullen nog werken van Rönt gen, Andriessen en Roussel uitge voerd worden. Voorts zal de jonge Zaandamse paukenist Cees Teeling de solistenpartij vertolken in Capri- cietto van Ottmar Gerster voor pau ken en strijkers. Het Nationaal Jeugd Orkest is een groot symfonisch en semble, dat bestaat uit plm. 90 jon gelui (leeftijden van 15 tot 25 jaar), die afkomstig zijn uit het gehele land. De jonge musici vormen de „elite" van de vereniging Jeugd en Muziek; sommige zijn vakleerlingen, andere vergevorderde amateurs. In de va kanties en gedurende weekends kb- men ze bij elkaar om te oefenen on der leiding van de kundige dirigent Nico Hermans. In de afgelopen ja ren gaf het orkest vele succesvolle uitvoeringen o.a. in het buitenland en voor radio en t.v. Zaterdagmiddag zal het grote ge zelschap jeugdige musici nog een WEG ONDER DE FLAT De torenflat heeft veertien bouw lagen, waarvan twaalf voor bewo ning. Men denkt ook aan het gereed maken van een ruimte, waarin een kleuterbewaarplaats kan worden on dergebracht. Het complex dat het eerst gebouwd wordt is het U-vor- mige gebouw in het midden van de foto, dat tegen de torenflat wordt aangebouwd. Merkwaardigheid van dit gebouw is, dat de verkeersweg onder de flat doorloopt. De flats ach ter dit gebouw in het midden (zie foto) zijn gelegen aan de Marelaan, vier van deze vijf flatgebouwen zijn laatste repetitie houden voor hun Leidse concert. Daarna wordt hen een maaltijd aangeboden in het jeugd-buitencen- trum „De Korte Vliet". KATWIJK AAN ZEE De Stille Omgang wordt dit jaar ge houden In de nacht van 29 februari op 1 maart a.s. De afdeling Leiden, waar onder resorteren gemeenten Warmond, Katwijk, Voorhout, Hoogmade en Ha- serswoude-dorp wil langs deze weg de aandacht vestigen op deze bid- en boe tetocht door de straten van Amsterdam. Het lof in de Hartebrugkerk is des avonds om kwart voor elf. Daarna ver trekken de bussen van de Mare recht streeks naar Amsterdam. De groep Lei- den-stad maakt eerst de omgang en heeft daarna pl.m. half drie in de Mo tes en Aaronkerk aan het Waterloo- plein de plechtige Hoogmis. Na de H. Mis is er voor degenen die dat wensen, ruimschoots gelegenheid tot ontnuchtering. Vanaf 4 uur 's morgens gaan de bussen zo gauw ze vol zijn naar Leiden terug. De laatste bus wacht tot uiterlijk kwart over 5. De algemene in tentie voor dit jaar luidt: „Dat wij ons door boete en biecht beter voorbereiden op de gemeenschap met de Heer in H. Mis en in de Communie. De verkoop van buskaarten iS vast gesteld op zondag 23 februari a.s. Op 4 plaatsen over de stad verdeeld kun nen de kaarten en reglementen worden afgehaald: a. Romanuszaal, Mare achter de Hartebrug; b. R.K. Meisjesschool, Lusthoflaan 2; c. Beukershof. Lorentz- kade 15b, het witte gebouw tegenover de pastorie van de St. Petruskerk en d. de St. Antoniusschool, Boshuizerlaan, bij de St. Antoniuskerk. Nieuwe leden kunnen zich ook op deze plaatsen opgeven. reeds gebouwd, de vijfde komt op de plaats van de boerderij, die thans wordt gesloopt Rechts van het hoge flatgebouw ligt de Floraschool aan de Lange Voort. De rij bomen links op de foto staat op de plaats waar de Admiraal de Ruyterweg ligt. De winkelgalerij en worden geleverd met vier woon lagen die als maisonettes, dus twee verdiepingen woningen worden uit gevoerd. In dit complex, dat zeer ge differentieerd van opzet is, komen zelfs achtkamerwoningen voor, waar van men de verwachting heeft dat zij als praktijkruimte gebruikt zullen worden. Nederlandse archeologen, verbon den aan de Leidse universiteit, heb ben bij opegravingen aan de weste lijke oever van de rivier de Jordaan de overblijfselen ontdekt van een uit het bronzen tijdperk daterende tempel. Dit is medegedeeld door de directeur van de oudheidkundige dienst van Jordanië, Awni Dajani. De tempel, die was gebouwd op een onderlaag van leem en stenen, werd kort na het jaar 1200 vóór Christus door een aardbeving verwoest. Bij deze aardbeving, die de stad Deirallah, ook bekend als de „Stad van God", met de grond gelijk maak te, verloren volgens de directeur vele mensen het leven. Ails gevolg van de beving ontstonden vele branden. De Nederlandse oudheidkundigen legden vloeren bloot, waarop gebro ken potten en verbrande huishoude lijke voorwerpen werden gevonden. Naar directeur Dajani nog vertel de, was bij de bouw van nu opge graven woningen dezelfde techniek toegepast als tegenwoordig wordt ge bruikt. De huizen van beter gestiueer- den hadden gepleisterde muren. Pogingen om Deirallah te herbou wen. faalden en het gebied werd la ter prijs gegeven. In hetzelfde gebied hebben de Ne derlanders nog enkele Arabische dor pen uit de mideleeuwen ontdekt. Het 25-jarig jubileum van de Voet balver. „Katwijk" werd gisteren ge vierd met een receptie in hotel „Ri- che". De voorzitter van „Katwijk" de heer M. Krijgsman, opende de bij eenkomst met een welkomstwoord tot de vele belangstellenden, onder wie behoorden burgemeester H. Duiker en de wethouders H. Haasnoot, H. P. Bloot en C. van der Plas. De burge meester sprak een dankwoord aan het bestuur, aan welke leiding het té danken is dat de vereniging zo lang in stand kon worden gehouden. Hij dankte het bestuur voor de moei te en opoffering die het zich al die tijd getroost had. Op de steun van het gemeentebestuur kon de vereni ging blijven rekenen. De tweede spre ker was de voorzitter van de afde ling Leiden van de KNVB, de heer de Jongh. Hij prees de sportiviteit, de vriendschap en de gezelligheid, (Re er by „Katwijk" steeds was. Er ge beuren de laatste tijd nogal eens on toelaatbare dingen op de sportvel den ,maar „Katwijk" heeft daaraan geen schuld. Heel weinig is het voor gekomen, dat er een van „Katwijk" voor de straf commissie moest komen. De voorzitter had nog een andere taak te vervullen, n.1. de heer Schra mm, penningmeester van de vereni ging te huldigen aangezien de heer Schrama 25 jaar bestuurslid is ge weest van „Katwijk". De heer De Jongh féliciteerde de jubilaris en noemde hem een goed voorbeeld voor anderen. De heer Remmers, bestuurs lid van de KNVB en voorzitter van de sectie zaterdagvoetbal, had de verre reis uit Zwolle gemaakt om de vereniging te komen gelukwensen en ook om de jubilaris Schrama namens de KNVB te eren met die zilveren speld van verdienste van de KNVB. Vervolgens schonk de heer Remmers namens de bond de jubilerende ver eniging een bal. De heer J. C. Tieleman, gemeente secretaris, erelid van „Katwijk" en mecY-oprichter van de vereniging, evenals de heer Tijssen uit Den Haag haalde bij zijn rede vele herinnerin gen op uit de verleden tijd. Hij noem de het bestuurslid-zijn van een voet balvereniging een moeilijke maar dankbare taak. De heer J. Minnee, voorzitter van de Oranjevereniging, feliciteerde de vereniging met dit jubileum en dankte het bestuur voor de steun, die de Oranjevereniging bij feestelijkheden van „Katwijk" had ondervonden. Hij sprak de hoop uit, diat dit zo mag blijven. De heer J. Pluimgraaff, voorzitter van „Quick Boys" feliciteerde het bestuur en roemde de goede onder linge verhouding van de twee ver enigingen. Meer sprekers voerden nog het woord en velen lieten hun felicitaties vergezeld gaan van bloemstukken en andere geschenken. Ook de heer en mevr. Schrama werden hierbij niet vergeten. Vervolgens spraken nog de heer v. d. Klugt, namens de Scheids- rechtersorganisatie, de voorzitter van de RK Sportbond, de heer Huhner namens de LD'WS en de heer J. Bree- develd, voorzitter van Lugdunum. De heer De Leeuw sprak namens de trainers en bood een voorzittersha mer aan plus een wisselbeker. Ten slotte nog die heer Goedhart, ere voorzitter van „Katwijk" en be stuurslid van de afd. Leiden van de KNVB. Het felicitatieregister werd o.m. nog getekend dooT de vereni gingen Noordwijk, Leidse Boys. VWS Leiden, SCVD, KRV, Oegstgeest en Rouwkoop. De voorzitter van „Kat wijk" dankte tenslotte voor de hulde aan de Voetbalvereniging „Katwijk" gebracht. NOORDWIJK JAARVERGADERING „POSTZEGELVERZAMELAARS" Gisteravond hield de Noordwij kse Vereniging van Postzegelverzame laars in rest. „Flora" haar jaarverga dering. Na het welkomstwoord van de voorzitter, de heer H. P. Heruer, gaf secretaris Jac. Vinlk een overzicht van het wel en wee der vereniging in 1963. Hij maakte melding van een rustig verzamelaarsjaar. De op brengst van de veiiling bereikte een ongekende top, waaruit wel blijkt dat er door de leden zeer intensief aan hun hobby wordt gewerkt. Het ledental liep iets terug. Dank zij de medewerking van en kele leden is de rondzending in het afgelopen jaard aanmerkelijk verbe terd. Een bijzonder woord van hul de gold de heer Van Winsen Sr., voor de trouw, waarmede hij de convoca ties pleegt te bezorgen. De heer Vink besloot zijn jaar overzicht met de in 1963 niet opge loste vraag of de Nederlandse zegels van Hartz tot de vaderlandse schil derkunst of tot de grafische kunst werkjes moeten worden gerekend. Hopelijk komt daarop in 1964 een antwoord. Wegens verhindering van de pen ningmeester moesten de cijfers tot een volgende vergadering worden uitgesteld. Daar de heer B. Cramer naar el ders vertrekt, ontstond een vaka- ture in het bestuur. Daarin werd voorzien door de verkiezing van de heer M. Turk. Hij wordt administra teur van de rondzendingen. De be stuursleden H. P. Heruer, Jac. Vink, mej. T. van die Raad, Th. Schippers en A. G. Schoordijk zagen zich her benoemd. De heer Vink vestigde nog de aan dacht op het voordeel van een abon nement op de nieuwtjes. Als voor beeld noemde hij de Vaticaanzegels van de Paus-reis, welke aanzienlij^ goedkoper waren dan in de winkel. De veiling verliep stroef. Het li miet was te hoog gesteld, hetgeen de kooplust niet animeerde. Dit was voor de vergadering aan leiding om te besluiten de limiet vast te stellen op 60% catalogusprijs. Wenst men toch een hoger limiet, dan zal men, als het zegel onverkocht blijft, 5% van het bedrag, dat men boven 60% uitgaat, aan de vereni ging verschuldigd zijn. BIOSCOPEN De films in de week van 20-26 febr. zyn door de KFC als volgt gekeurd: Camera: Boccacio, 18 j. Wo.: Nooit op zondag, 18 j Dag. 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: De zwaardvechter van Cas- tilië, 14 j. Dag 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9 15 uur Luxor: De zoon van Spartacus, 14 j. Dag.: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 urn- Studio: „De grote stilte (Prol.) (str. volw Dag.: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trianon: Profiteur tegen wil en dank, 18 j. Dag.: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur Rex: De rebel van Napels, 14 j. Ma. t/m wo.: De eerbiedige lichtekooi, volw. - Dag 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. In de vergadering van de Leidse Coöperatieve Vereniging voor Kunst matige Inseminatie „Vita Nova", ge vestigd te Hazerswoude (Rijndijk), die gisteren in de Grote Burchtzaal Ria van Rooyen uit Noordwijk aan Zee zal de zesde augustus van vorig jaar wel nooit vergeten. Die middag bevond deze 14-jarige leer linge van de Chr. Nijverheidsschool zich op het strand ten noorden van de vuurtoren, toen zij in zee hulp geroep hoorde. Het kwam uit de ge vaarlijke zone, aangeduid met rode vlaggen. Ondanks deze waarschu wing waren een viertal Duitse jon gelui daar toch gaan zwemmen. Mis schien uit onbekendheid met het ge vaar, mogelijk uit jeugdige over moed. Het was Rolf Siegert uit Dort- mundt-Asseln, die op een terrein in Katwijk kampeerde en met een vriend naar Noordwijk was gekomen om een paar schoolvriendinnen te bezoeken. Rolf waagde zich met de meisjes te ver in zee, waarna het 3-tal door de kolkende stroom werd meegesleurd. Angstig schreewden zij om hulp. Ria, geboren en getogen in de bad- SASSEN HEIM Geen voorrang gegeven. Het voorrangrecht op de kruising Park- laan-Provinciale Weg blijkt vele autobestuurders parten te spelen, on danks de aanduiding door verkeers borden. Ook gistermiddag vond hier weer een aanrijding plaats tussen 'n personenauto, waarvan de bestuur der geen voorrang verleende aan het van rechts komende verkeer, in casu een zware trekker met oplegger van een Sassenheimse firma. Afscheid bij Rijkspolitie. In ver band met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd gaat opper wachtmeester P. Kruyswijk, de dienst van de Rijkspolitie te Sassenheim per 1 maart a.s. verlaten. Opper Kruys wijk begon zijn loopbaan bij de over heid in 1921, toen hij op 17-jarige leeftijd dienst nam bij de Koninklijke Marine. Als beroepsmilitair deed hy dienst tot 1928, o.a. in het toenmalige Ned. Oost-Indië. Van 1930 tot 1938 was hy bij de gemeentepolitie te Delft. In politiedienst te Sassenheim trad hij in 1938, eerst als gemeente veldwachter, in de bezetting bij de marechaussee en daarna bij de Rijks politie, alwaar hij in 1952 werd be vorderd tot opperwachtmeester. Het afscheid zal plaats vinden op donder dag 27 februari a.s. 's middags om half drie ten gemeentehuize. Middenstandsbank. Met het uit spreken van de beste wensen voor de toekomst in Sassenheim en met 't openen van de kluis verrichtte giste renmiddag wethouder A. Vogelaar de opening van het bijkantoor van de Nederlandsche Middenstands Bank N.V. en daarmede de 168ste vestiging van dit bankconsortorium. Hieraan vooraf sprak de directeur, de heer H. H. Westerhof, van het kantoor te Leiden, een welkomst woord. In zyn toespraak wees de heer Vo gelaar op het feit dat Sassenheim een snel groeiende gemeente is. Sinds 1941 vestigden zich hier 20 industrie ën en verdubbelde het aantal wonin gen en kreeg Sassenheim een bloei ende middenstand. Als gemeentebe stuur kunnen wij hier trots op zijn. Hy hoopte, dat de vestiging van dit bijkantoor voor een zekere categorie zijn nut zou hebben en er veel nuttig werk verricht zou mogen worden. plaats, kent de gevaren van de zee. Toen zij tien jaar was, hadden be kwame instructeurs van de Noord- wykse Reddingsbrigade haar de zwemkunst geleerd. Ria van Rooyen wist daarom wat haar te doen stond en rende zee in. Eigen leven in de waagschaal stellend, trotseerde zij de krachtige stroom. Met grote moei te en inspanning gelukte het haar een der Duitse meisjes te bereiken en aan de wal te brengen. Rolf's vriend trachtte inmiddels zijn makker te redden, maar moest zijn pogingen opgeven, omdat hij te veel water binnen kreeg. Ria, die zich reeds zo bijzonder had onder scheiden, begaf zich weer in zee om ook Siegert te redden. Helaas mocht zij hierin niet slagen Dat Ria haar leven op het spel had gezet om dat van anderen te redden bleek bekend te zijn geworden bij het Carnegie Heldenfonds. Gister middag werden Ria en mevrouw Van Rooyen by de burgemeester ontboden. Wel wat verwonderd keek zy op, toen zij daar ook de chef van de algemene zaken, de heer W. van Sprang, inspecteur Verhoef en de mannen van de strandpolitie onder leiding van brigadier F. M. Vink in de burgemeesterskamer zag verschij nen. Mr. Van Berckel liet het ge beurde op die augustusmiddag de revue passeren. Hij prees Ria voor haar dapper gedrag en overhandig de haar namens het Carnegie-Hel- denfonds een prachtig gouden arm bandhorloge. Nieuwe kleuterschool „Hummelhof" te Leiden werd gehouden zijn na een openingswoord door de voorzitter de heer J. Rijlaarsdam, de jaarstukken goedgekeurd. Volgens voorstel van het bestuur heeft men het inleggeld van vier gulden per koe gehandhaafd. De voorschotheffing per koe werd voor 1964 gesteld op 12.50 per voor uitbetaling te innen. Het rekening-courant-krediet bij de Coöp. Raiffeisenbank Leiden- Oegstgeest werd met 70.000 gulden verhoogd, ter financiering van de ho gere (loon)kosten en vooral ook voor de opzet van een nieuw stieren-opfok programma. In het bestuur werd her kozen de heer Rotteveel (Lisse); in de aankoop-commissies zwartblaar en zwartbont resp. de heren Rijlaars dam en Rotteveel. Uit het technisch verslag van de heer G. Bloem bleek, dat het bevruchtingspercentage zeer gunstig ligt ten opzichte van andere K.L-verenigingen: 75.8 procent. Gistermiddag is de nieuwe open bare kleuterschool aan de Van Pan- huysstraat oficieel in gebruik geno men. Doordat de bouw van een ste nen gebouw voorlopig nog niet mo gelijk was, heeft het gemeentebe stuur van Noordwijk zijn toevlucht gezocht in de bouw van houten noodschool, gezien de noodzaak dat een kleuterschool tot stand moest komen. Als men het interieur van dit fraaie schooltje, tussen de beide Noordwijken in, beziet behoeft men eigenlijk niet te spreken van een „noodschool", want lucht, licht en hygiëne is er in de twee flinke loka len volop te vinden, beter dan in menig stenen schoolgebouw. Vol be wondering kan men zijn over de nuttige leermiddelen voor de kleu ters, waarbij de kindertekeningen en het knutselwerk van de kleine leerlingen aan het geheel een gezel lig aanzicht gaf. Wethouder P. den Otter sprak bij gelegenheid zijn vreugde uit, over de aanwezigheid van burgemeester mr. G. F. W. van Berckel, wethou der M. C. J. Sedelaar, de inspectrice van het kleuteronderwijs mej. Ge- lauff, de raadsleden, de hoofden van dienst van de gemeente en de vele hoofden van de plaatselijke scholen. Spreker wees er op dat niemand vermoed zal hebben toen in 1956 het verzoek inkwam voor de oprichting van een openbare kleuterschool hoe veel moeite dit zou kosten. Hij was de gemeenteraad dankbaar voor de ondervonden medewerking en door dat de school niet op de vastgestelde tijd klaar was, bracht hij dank aan de Voetbalvereniging „Noordwijk" voor de beschikbaarstelling van hun cantine, waardoor het mogelijk was om het kleuteronderwijs te kunnen voortzetten. Dank bracht hij aan de beide onderwijskrachten, mej. Bak ker en mej. Klimbie, voor de blij moedigheid waarin zij zich geschikt hebben in deze overgangstijd, en aan dienst van openbare werken van de gemeente. Van de oudercommissie was een verzoek aan b. en w. gericht om de school een naam te geven en na mens het college kon hij mededelen, dat zij aan de school de naam had den toegewezen van „HUMMEL HOF". Competitie „Nooi^edacht" De Noordwijkse klaverjas - vereniging „Nooitgedacht" speelde in Ons Ge bouw een competitiewedstrijd. De uitslag luidde: 1, D. Hoek 5508 p. 2. J. Vlieland 5227 p. 3. K. Warmerdam 5185 p. 4. K. Kruyver 5066 p. 5. W. Hoek 5048 p. 6. G. Waasdorp 4965 p. 7 T. Smit 4861 p. 8. Jos. Olieman 4841 p. 9. O. van 't Wout 4790 p. en 10. J. Blaauw 4771 p.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 3