brinta larve U proeft 't... koffie van Douwe Egberts hij heeft ontbeten! brinta-tarwe- NIEUW! J&tcib tablet-bouillon is krachtbouillon Extra voordelen van DE. DONDERDAG 20 FEBRUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 16 iikk Ju? ik Aetifetct hij is in topvorm... Tien voor half negen. Tiendui zenden mensen slepen zich moeizaam een trap op. Maar hij niet. Hij heeft ontbeten... echt ontbeten - met Brinta! Brinta - pure tarwe - is een lichte, maar toch volwassen maaltijd. Om fit aan het werk te gaan, om de lange ochtend aan te kunnen! niemand de deur uit zonder een ontbijt! voordelig voorraadpak van S Driezitsbankstel 95.-; modern clubs tel 85.-; Wil ton vloerkleed 35.-; pluis- divankleed 12.50; tafel kleed 5.-; babycommoden 15.-; wandelwagens 9.-; kloostertafels 19.-; 4 club fauteuils met ronde tafel 65.-. enz. Nieuw enburg, Hooigr. 55 (geen winkel). 3? Aquariumverwarmers Electr. vanaf 2.75; thermo staten 7.50; Erkoso-lucht- pompen 13.50; filters; he vels; filterkooi luchtslang thermometers; div. vis- voeders. L. J. den Holder, Janvoesensteeg 75-77. S Hang- en legkasten. Ruime solide hangkasten 58.-, afm. breedte 80, diep te 62, hoogte 170; hang/ legkasten; 6-vaks legkas ten 73.50; keukenkasten 39.-. De Timmerwinkel, Uiterstegraoht 168. S Gevraagd: ruime rusti ge, zo mogelijk zonnige, ongestoffeerde kamer met stookgelegenheid voor 4e jaars student. Liefst cen traal gelegen. Opgave aan H. van Manen, Levendaal 8, tel af. 25793. 4 grote tabletten Kippenbouillon slechts 75 cent Het Voordelig Voorraadpak is er! Nu kunt U uit kippenbouillon méér voordeel trekken. Méér profiteren en minder betalen. Proef de kracht van mals kippenvlees In vier maal 'n halve liter kippenbouillon. Wegens vertrek: pr. televisie salonmeubel met ingebouwde transformator 59 cm. beeld, spotprijs; Edy wasmachine met pr. wrin ger 39.-; z.g.a.n. moderne stofzuiger Holland Electro 127 V 45.-; nieuwe sche merlampen; electr. kachel enz. Kaarsemakersstr. 22, Leiden. S Feestartikelen, liedjes guirlandes, lampions, fop- artikelen, mutsen, enz. Pa pierhandel Dane, Haarlem merstraat 27, tel. 26631. S Thuiswerk gevraagd. Sij voorkeur verstel- of atelierwerk; i.b.v. zig-zag mach. Br. onder no. 5214 bur. v. d. blad. 3T Grote mahonie kast; gestoff. Biedermeier bank. fraaie Me chelse leeuwen kop dressoir, tafel en be werkt kastje; oude wand- schilderstukken; tinnen koffiekan. W. F. Koore- „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat nr. 16, tel. 26854. Met de grote voor- raadpot Moccona hebt u altijd verse koffie ln huis. De sluiting is lucht dicht: geur en smaak blijven ten volle behouden. Lekkere verse koffie op elk gewenst moment I De grote voorraad- I pot bevat 4x de in- i houd van het potje van f 1.94. Voor de ze voorraadpot be taalt u echter geen f 7.76, maar f 6.95. Voordeel voor n: 81 oentl Niet afleen hebt u een direct voordeel IllDjH van 81 cent, op de grote voorraadpot vindt n ook nog 40 waardepunten voor fraaie toegiftartikelen! (Vraag een D-E.-toegiftlijst).

Leidse Courant | 1964 | | pagina 16