25000 zomer in februari 995 1295 j495 grote tuben PRODENT tandpasta <2 p) slechts secretaresse typiste PINSDAG 18 FEBRUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 C&A liet voor U in de stille tijd gloednieuwe japonnen van gloednieuwe stoffen in de meest gewilde modellen maken en biedt ze U aan voor de spot prijzen van Profiteert! Prof. dr. E. W. GORTER, hoogleraar in de Anor ganische Chemie te Leiden, roept sollicitanten op voor de functie van op zijn afdeling. By voorkeur middelbare schoolopleiding. Een secretaresse-diploma of daarmee gelijk te stel len opleiding wordt verlangd. Sollicitaties te richten aan bovengenoemde hoog leraar, Laboratorium voor Anorganische en Fysi sche Chemie, Hugo de Grootstraat 27, Leiden. 3? In hartje stad is geves tigd de speciale kapsalon voor heren, waar men prijs stelt ook U heren naar uw smaak te knip pen! Herenkapsalon Er- nest Langezaal, 1ste Bin nenvestgracht 29, hoek Morsstraat. 3? „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzilver de artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat nr. 16, tel. 26854. als „vier muren" u te benauwd zl|n... Is «r buiten montagewerk genoeg bij Werkspoor-Montage. Door onze naam op het gebied van groot montagewerk heeft deze speciale afdeling van Werkspoor N.V. te Utrecht een groeiend aantal montage-opdrachten in binnen- en buitenland. Bijvoorbeeld: verschillende plaatsen in het I opleiding tot vakman: voor electrisch-, autogeen-, of argon-arc lasser voor pijpfitter plaatsing als vakman: lassers pllplitters bankwerkers karwei bestaan speciale vergoedingen. Uontog* (ScrriCM a Construction), Utrecht WERKSPOOR Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden woensdag 19 februari a.s. tussen 7 en 8 uur n.m. bij het Gewestelijk Arbeidsbureau te Alphen a. d. Rijn, alwaar een "JVerkspoor-vertegenwoor- diger aanwezig is. ROYAL McBEE NEDERLAND N.V. vraagt voor spoedige indiensttreding voor haar afde ling Inkoop een Vereist worden: Mulo-opleiding en diplo ma machineschrij ven, terwijl kantoor ervaring tot aanbeveling strekt. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding en ervaring te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van Royal McBee Nederland N.V., Rooseveltstraat 20, Leiden. 3? Wij geven nog steeds 25.- voor uw oude stofzui ger bij aankoop van een nieuwe. Vloerwrijvers met 3 borstels 195.-. Firma Du soswa, Turfmarkt 1-2-3, Leiden, tel. 24409 3? Moderne mensen wil len een moderne stalen slaapkamer. De grootste sortering ledikanten, di vanbedden, enz. vindt U bij De Kleine Winst. Haar lemmerstraat 51, Leiden. Koop nü Prodent tandpasta - die u töch nodig hebt - extra voordelig. Poetsen met lekker-smakende Prodent tandpasta is de beste levens verzekering voor parelwitte tanden. Alléén Prodent tandpasta bevat het dubbel-actieve Dispergon-A voor langduriger èn krachtiger be scherming tegen tandbederf. Prodent houdt de mond fris en gezond. 'fTtéZê&ec. PRODENT VOOR PARELWITTE TANDEN Bezoekt de wasautoma- tiek „De EendrachfZoe- terwoudse singel 14B, in gang poort. Uw was schoon en aroog in 1 uur tijd. Da gelijks geopend van 7.30 fot 7 uur 's avonds. Zater dags van 7.30 tot 12 uur. <3? Gevraagd: net meisje voor de huishouding (liefst van buiten); vijfdaagse werkweek; reiskosten wor den vergoed. Mevr. Sassen Morsweg 40, Leiden. *2* Wie kan ons helpen aan twee kamertjes voor twee zelfst. vrienden, met gebruik van keuken? Br. onder no. 5191 bur. v.d. bl. 3? „Laretto cabaret" zoekt een drummer en accor dionist. Ook zoeken wij iemand voor het opzetten v. onze decors, en iemand voor het opvoeren van schetsjes. Aanmelden bij: Laretto, Lanige Soheistr. 3, Leiden. Wat kost het bed denreparaties? 1-pers. v a 18.50; 2-pers. va 24.90 met damast. Desgewenst in een dag gereed De 3 Een en, Haarlemmerstr x.11 'n Foto is altijd 'n wel kom geschenk! Foto-studio Koopman, Hooigracht 96. tel. 31701. maakt voor U mooie vlotte briefkaart foto's v.a. 3.75 p. 3 stuks; pasfoto's vanaf 1'.- per 3 i stuks. 3T Kamer gevraagd voor dame met bezigheden bui tenshuis, liefst in Oegst- geest of naaste omgeving. Telef. 52339. <3? Meisje gevraagd als hulp L d. huishouding, mi nimum leeftijd 16-20 jaar, wegens verhuizing van het tegenw. meisje. Aanmel den na half acht: Wijnhan del-slijterij Boom, Kraaier- straat 1. Grote ronde hetel-ucht- oliestookkachel, eiken uit- sohuiftafels, gestoff. bank, gestoff. Bieaenmeierbank, eiken bureau, oude be werkte kachels en haar den. W. F. Kooreman, Nwe Rijn 9, t.o. V. en D., bij Hoogs tr., tel. 23261. 3? Te koop aangeboden: Puch bromfiets (hoog- steun), in goede staat. Burggravenïaan 70, Lei den, tol. 32619. 3? In- en verkoopcentrale koopt alles, zoals radio's pick-ups, langspeelplaten motorfietsen, auto's enz Tevens zolderupruimingen G. van Vliet, Janvóssen- steeg 20, tel. 30184. 3? Huishoudster. R.K. Juffr. zag zich gaarne ge plaatst in gezin waar moe der ziek is, bekend met lichte verpleging, liefst met kinderen. Br. onder no. 5185 bur. v. d. blad. 3? Gebroken ruiten, glas- in-lood-reparaties worden door mij met spoed her steld. Glasreparatiebedrijf D. Galjaard, De Sitterlaan 76, tel. 32916. 3? Gevraagd: enkele jon gens voor licht schoon werk. 's Zaterdags vrij Event, reiskosten worden vergoed. v. d. Meulen, Oude Rijn 36, Leiden, tel. 24047. 3? Voor autoplaatwerk Blonks Autobedr. Nieuw- straat 33-41. Leiden, telef. 30600. Wekkerrrrrü! Speciaal voor langslapers -nebben wij een bijzondere wek ker. Deze wekker waar schuwt 10 keer en loopt daarna hard af. U wordt beslist op tijd wakker! Uurwerkkliniek „Gort- huis", alléén Lage Rijn dijk 8, tel. 23114.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 10