ECHTPAAR DROOGH-VAN SCHIE 50 JAAR GETROUWD Tekort op begroting 1964 werd groter A. Duivenvoorden en E. van der Hulst sloten 50 jaar geleden hun huwelijk GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN ZATERDAG 1 FEBRUARI 1M4 DE LEIDSE COURANT PAGINA 7 NOORD WIJK Op 17 februari a.s. zal het nog vitale echtpaar Johannes Droogh en Elisabeth Maria van Schie het heuglijke feit her denken, dat zij 50 jaar geleden in de echt werden verbonden in de parochie kerk te Oude Wetering. De 74-jarige bruidegom, geboren en getogen te Ter Aar. vestigde zich in 1914 op een vee- houdersbedrijf aan de Langeraarseweg, waar hij met hard werken de kost wist te verdienen voor zijn opkomend gezin. Dit ging niet altijd even gemakkelijk, vooral niet in de crisisjaren 19301936, toen de veehouders met moeite het hoofd boven water konden houden. Maar met taaie volharding heeft hij zich door deze moeilijke tijd heen gewerkt, maar toen de tijden iets beter werden, kwam weer een domper in zijn leven,*" de 5-jarige bezetting van Nederland, waar bij alles aan banden kwam te liggen. In deze jaren had hij naast zijn veehou- dersbedrijf de verplichte bouw van aardappelen en tarwe, hetwelk geheel onder controle stond van de bezetter. Smakelijk weet hij te vertellen hoe hij de controle wist te verschalken en bij het dorsen de nodige zakken tarwe in het kaf wist weg te werken, met het doel om vele hongerige mensen aan wat eten te helpen, want als noodlij dende mensen bij hem aanklopten, de den zij dit nooit tevergeefs. De even eens 74-jarige bruid, welke nog geheel zelfstandig haar huishoudelijke bezig heden verricht, werd te Hillegom ge boren, doch verhuisde op 7-jarige leef tijd met haar ouders naar de Huigsloot, gemeente Haarlemmermeer, welke buurtschap ressorteerde onder de paro chie van Oude Wetering. Zij heeft haar man bij zijn werk ten volle bijgestaan, ondanks al haar zorgen voor het eigen gezin. In 1950 droeg de bruidegom zijn bedrijf over aan een zoon om van een welverdiende rust te gaan genieten. Na dat het gouden paar een half jaar in Sassenheim had gewoond, vestigde het zich metterwoon in Noordwijk. De lief de voor het boerenbedrijf is echter nog lang niet geblust, want als de stalhou derij van de firma L. Beuk en Zn, een beroep op hem doet om een „trouwtje" te rijden, klimt hij rustig op de bok en tot op de dag van vandaag is hij hier voor nog altijd te vinden. Met trots kan hij verhalen hoe hij in mei 1957 voor 12 dagen, met meerdere koetsiers voor de firma Beuk, met 20 paarden en de nodige koetsen naar Brussel en Laeken toog, om voor de Metro Goldwyn Film Mij. een reproduktie van Zola op de film vast te leggen, hetwelk plaats vond rondom de kathedraal te Brussel en op de begraafplaats te Laeken. Uit het huwelijk zijn 4 zoons en 2 dochters geboren, welke allen zijn ge huwd en waarvan een zoon zich in Ca- lifornië heeft gevestigd. De nakomeling, schap bestaat verder uit 34 kleinkin deren. Met het gouden feest is het echtpaar ook 50 jaar trouwe lezers van De Leidse Courant. Op dinsdag 18 februari zal om half elf een plechtige H. Mis worden opgedra gen in de parochiekerk Maria ter Zee en 's middags van 34 uur op deze dag zei een receptie plaats vinden in het Verenigingsgebouw aan de Hoofdstraat te Noordwijk aan Zee. NOORDWIJK Competitie „Nooitgedacht" De Noordwijkse klaverjasver „Nooitge- dacbt" speelde in Ons G__ouw een competitiewedstrijd, waarvan de uit slag als volgt luidde: 1 C. Borst 6100 punten, 2 L. v. Duyn 5589, 3 J. Blaa/uw 5131. 4 D, Klinkenberg 5083, 5 J. Vink 5077. 6 L. v. Beelen 5060, 7 Tj. Smit 5047, 8 J. v. d. Linden 5033. 9 P. Borst 4895, en 10 P. v. 't Wout 4835 p. Schietnieuws van „Blijf voor 't Land" Bij de laatste schietwed strijd van „Blijf voor 't Land" te Noordwijk, werden de volgende sahutters met de buks winnaar van een wisselmedaille: N. F. Jonkers 44 p. Ie klasse, L. Hazenoot 45 p. 2e kl., J. G. Belksma 45 p. 3e kl. In de 3e klasse behaalden J. G. Belksma en A. v. d. Loo beiden 45 punten, maar door 't best geplaatste laagste schot werd Belksma winnaar. In de KSO-afdeling werden de visselmedai'lles gewonnen door: J P. Goudriaan 58 p., B. de Jorug 53 p. In de 2e klasse behaalden B. de Jong en J. G. Schneyder beiden 53 punten. Ook hier besliste het beste laagste schot. MSV dames-junioren naar de 2e plaats In een enthousiaste wed- o'rijd hebben de daimes-junioren met 6-2 gezegevierd over HVP 2. Goed „overspel" en een zeer goede ver standhouding hebben tot deze over winning geleid. De vechtlust vam de dames bleek wel uit het feit dat de doel vrouwe Marianne Caspers, on danks haar geblesseerde arm, tot het eind in haar ve9te bleef. Na de wed- sbrijd moest zij de wonde m 't zie kenhuis laten hechten. Door deze overwinning delen de junioren nu met HVP de tweede plaats in klasse 4B. Beide teams heb ben 6 punten uit vijf wedstrijden. Het programma luidt: Dames: 12.20 uur MSV-Verburch 3. Heren: 14 uur MSV-Operatie '55 3. TONEEL VOOR NOORDWIJKSE BEJAARDEN Evenals vorig jaar zal de toneel groep van het Fanfarekorps „Excel sior" na diens optreden op drie uit voeringsavonden, een middag spelen voor de Noordwijkse bejaarden. De ze ontspanningsmiddag vindt plaats op vrijdiag 7 febr. a.s. in het Royal- theater te Noordwijk-Biinnen, aan vang half drie. „Excelsior" zal het toneelspel „De Grote Leugen" op voeren. Alle Noordwijkse bejaarden, ongeaaht tx>t welke gezindte zij be horen, van 65 jaar en ouder, zijn welkom. Kaarten behoeven niet te worden afgehaald. Het bekende Da mescomité „Ontspanning Bejaarden" verzorgt de organisatie van die mid dag. Zij die niet of moeilijk kunnen lo pen, kunnen dit opgeven bij een der leden van het damescomité, dat dan voor vervoer zal zorgen. Het belooft, voor de Noordwijkse bejaarden een prettige middag te worden. WASSENAAR meenteraad verwierp echter het voor stel tot verhoging van de straatbelas ting. En omdat de stemmen staakten moest een beslissing over de verho ging van de reinigingsrechten tot een later tijdstip worden uitgesteld. Burgemeester en wethouders heb ben na overleg met de commissie Financiën, de gemeenteraad opnieuw een nota over de begroting toegezon den, die in de raadsvergadering van a.s. maandagavond zal worden be handeld. In deze nota is ook aandacht besteed aan enkele suggesties, die vanuit de raad zijn gedaan om het nadelig saldo te beperken. Gesugge reerd werd o.m. de kapitaalslasten voor de aanleg van een jachthaven te laten vervallen, de afschrijving op dè reconstructiekosten van de Witten- burgerweg en de Prinsenweg-van Oldenbarneveldtweg te doen over 40 in plaats van over 20 jaren en de rentebijschrijving op de reserves voor onrendabele aansluitingen te laten vervallen. B. en w. merkten hierbij op, dat de kapitaalslasten voor de woonsche pen- en jachthaven in het investe ringsprogramma reeds waren ge schrapt. Tegen afschrijving van de reconstructiekosten van de genoemde wegen in 40 jaren heeft het college overwegende bezwaren. Wel is het bereid de afschrijvingsduur te bren gen op 25 jaren. Het achterwege la ten van rentebijschrijvingen op de reserves voor onrendabele aanslui tingen achten b. en w. niet verant woord. Omdat echter het voorstel tot verhoging van de straatbelasting is verworpen ziet het college zich ge noodzaakt deze rentebijschrijving voor 1964 achterwege te laten. Het voordeel van ongeveer 70.000 dat hieruit voor 1964 zou voortvloeien wordt echter geheel ongedaan ge maakt door een verhoging van de lasten van de gemeentebedrijven met 103.000 als gevolg van salarismaat regelen en prijsverhogingen, waar over na het opstellen van de ontwerp begroting nadere gegevens beschik baar zijn gekomen. De winst uit de bedrijven, die aanvankelijk op 100.000 was geraamd is daardoor gedaald tot f 67.000. Een overzicht van „mee- en tegen vallers" met betrekking tot de aan vankelijk gemaakte ontwerp-begro- ting geeft aan, dat de inkomsten 58.400 minder zullen zijn dan was geraamd en de uitgaven 62.000 ho ger. Een nadelig verschil dus van 120.000. Het begrotingstekort van ongeveer 150.000 dat aanvankelijk was becijferd en dat gedekt zou kun nen worden door te beschikken over de saldl-reserve is dus nu ruim 270.000. Naar het zich thans laat aanzien, zal de saldi-reserve per 31 december 1963 203.800 bedragen en niet toereikend zijn om het te verwachten tekort over 1964 geheel te dekken. En ook voor 1965 kan dus niet gerekend worden op de saldi- reserve voor het sluitend maken van d« begroting. Saldireserve voor dekking ontoereikend Op 25 november van het vorig jaar is de Wassenaarse gemeenteraad be gonnen met de behandeling van de begrotingen voor 1964. Burgemeester en wethouders hadden de raad voor gesteld een deel van het geraamde te kort van ruim 300.000 weg te wer ken door de straatbelasting en de reinigingsrechten te verhogen. Deze verhogingen zouden naar raming 160.000 opleveren. De rest van het tekort zou dan aan de saldi-reserve moeten worden onttrokken. De ge- HILLEGOM KAV KREEG KOOKLES Gisteravond hield de afdeling KAV een seizoenavond-bijeenkomst in het KAJ-gebouw. Wegens ziekte van de presidente mevr. Zwart-Kops opende mevr. Bouckaert de bijeenkomst. Er wordt wederom getracht een uitgaans dag te organiseren onder leiding van mevr. Jongbloed. De deelneemsters zul len zelf het daarvoor benodigde bedrag moeten sparen want het wordt niet op gehaald. Bij genoegzame deelname zal er ook een uitgaansavond worden ge organiseerd om tegemoet te komen aan degenen die moeilijk overdag kunnen. Er was ook een brief binnen gekomen van pater J. Calis uit de Kongo en daar in werd melding gemaakt van zijn grote vreugde en die van zijn confraters bij de aankomst van de negen kisten met goederen uit Hillegom. Hij zou later wel eens persoonlijk komen om te dan ken voor al die goede- gaven. Toen kon hij niet verwachten dat het zo spoedig zou zijn, want de voorzitster deelde mee dat de pater reeds in zijn vader land terug is. Hij had zijn missiepost in het rumoerige district Kiwit en we mogen blij zijn dat hij het er heelhuids heeft afgebracht. Hij had al een bezoek gebracht aan mevr. Zwart-Kops. De op- haal-acties worden nu door pater Calis zelf verzorgd. Op de avond van de hul diging van de moeders komt hij vertel len over zijn missie en zijn wedervaren. Daarna was het woord aan mevr. Meij- boom van de vereniging „Huishoudelijke voorlichting ten Plattelande" die de da mes liet zien hoe „koude schotels" klaar gemaakt kunnen worden. Dammen. Zes-Dorpen-Toernooi. In het zes-dorpen-toernooi zijn nu vijf wedstrijden gespeeld. Hillegom verloor van Katwijk met 12-8 en van Noordwijk met 9-11. Rijnsburg-Lis- se had tot resultaat 13-7. Noordwijk- Sassenheim 10-10 en Sassenheim- Rijnsburg 5-15. Schaken Van de 13e ronde van schaakclub „De Uil" luidden de uit slagen: a H. H. Hul'sman-J. van de Berg 1-0; J. Brauckman-J. van der Weijden V«-V«; W. Peet-J. Staats V»-1/*; J. H. Veenstra-J. van der Zwet «/«-Vs. b. W. Steenvoorden-Th. Brandsma V»-1/*. H. Keyzer-J. van der Wolf 10. Th. Jonkheer-D. Balke nende 0-1. c. S. Mohlmann-J. Salier 1-0; B. Hartman-W. Ciggaar 0-1; B. Winkelaar-G. Dannijs 0-1. KATWIJK AAN DEN RIJN De Rijnmonders In hotel „De Roskam" vergaderde de Pluimvee- vereniging „De Rijnmonders" onder leiding van de voorzitter, de heer M. Souverein, die een en ander in her innering bracht over het afgelopen jaar. Er werden in 1963 3920 duiven ingekorfd. Uit het jaarverslag van secretaris J. Jungerius bleek een vooruitgang van het ledental, dat thans ruim 50 bedraagt. De bestuurs verkiezing gaf tot uitslag dat de heer J. Jungerius werd herkozen en dat gekozen werden de heren W. van Zanten sr. en C. van Doorn. Een com missie werd benoemd om tot een be ter puntenstelsél te komen. In deze commissie kregen zitting de heren T. H. Kluiver, B. Pauw, J. van dei- Niet en M. Souverein. Hierna had de uitreiking der prijzen plaats. Kam pioen Vitesse werden de heren H. Smit en M. Souverein, 2. B. Pauw, 3. J. Jungerius, 4. J. Heemskerk. Kam pioen midfond: 1. G. Noteboom, 2. B. Pauw, 3. M. Souverein, 4. W. v. Zan ten, 5. L. de Vreugd. Jonge duiven: 1. B. Pauw, 2. H. Smit, 3. G. Note boom, 4. W. van Zanten. 5. T. Mei rink. Na vluchten: 1. J. Jungerius, 2. M. Souverein, 3. C. van Doorn, 4. Mul der-van der Plas, 5. H. Smit en B. Pauw. Over alle vluchten werd 1. B. Pauw, 2. J. Jungerius, 3. J. Heems kerk, 4. H. Smit, 5. M. Souverein. Bij de Jeugd werd W. de Vreugd eerste. DE BRANDWEER IN 1963 Uit een overzicht van de werk zaamheden der vrijwillige brandweer over 1963 blijkt o.m. dat in het af gelopen jaar 42 keer werd uitgerukt 1962: 49 keer), t.w. 3 keer wegens loos alarm, 3 keer zonder dat be hoefde te worden opgetreden, 7 keer voor hulpverlening, 4 keer voor een duinbrand, 7 keer voor een schoor steenbrand, 14 keer voor een kleine brand, 1 keer voor een middelbrand en 3 keer voor een bijzondere en/of grote brand. De bijzondere brand vond plaats op 18 januari op het ter rein van de gasfabriek, toen het toe- steilengebouw explodeerde. Grote branden deden zich voor op 1 mei in een pakhuis aan de Prins Hendrik kade en op 22 oktober in een ge bouw van de grasdrogerij aan de Valkenburgseweg. De geraamde di recte brandschade bedroeg in 1963 501.220 (1962: 30.498). Er werd door de ploegen I en II 34 keer geoefend en door ploeg III 14 keer. Op 8 juni werd door 9 leden deelgenomen aan een wedstrijd in de 2e klasse te Voorhout, uitgaande van het Algemeen Brandweerwed strijden Comité. De Katwijkse groep eindigde hier op de 3e plaats. Op 31 december telde het korps 36 leden, t.w. 1 commandant, 1 onder commandant, brandmeesters, 2 on derbrandmeesters, 2 hoofdbrandwach ten, 12 brandwachten le klasse, 9 brandwachten 2e klasse en 6 adspi- rant-brandwachten. In de loop van 1963 werd aan 1 brandwacht le klas se en aan 2 brandwachten 2e klasse ontslag verleenden en werden 3 ad- spirant-brandwachten aangesteld. Twee leden werden bevorderd tot brandwacht 2e klasse. Het aantal ondergrondse brandkra- nen bedroeg op 31 december 476 stuks. RIJP WETERING CONTACTAVOND V.V. „RIJPWETERING" De contactcommissie van de r.k. v.v. „Rijpwetering" belegde in café „Rustoord" weer een gezellige con tactavond voor de leden en onder steunende leden met dames. De avond bestond zoals gewoonlijk uit kruis- en klaverjassen om een aan tal smakelijke prijzen, maar in hoofdzaak zijn deze contactavonden NOORD WIJKERHOUT Op 13 februari 1914 sloten Arie Duivenvoorden en Engelina van dej Hulst, thans wonende Emmastraat 16 in Noordwijkerhout, hun huwelijk. Eerst volgens het bnrgerlijk recht in het toenmalige raadhuis, thans Twentsche Bank ten overstaan van burgemeester Vermeulen en een half uur later kerkelijk in de St. Victor- kerk, ten overstaan van pastoor Van Haelen. Sedert 23 januari j.l. zijn zij nu gouden bruidegom en bruid. Maar de dertiende februari zal voor hen een gewone rustige dag zijn, want door omstandigheden zijn zij genood zaakt hun gouden huwelijksfeest reeds op acht februari te vieren. En dat zal een echte, flinke bruiloft wor den, want behalve de zes kinderen me hun vrouwen en mannen, de vierentwintig kleinkinderen en het ene achterkleinkind verwacht men nog een flink aantal gasten. Dat is niet te verwonderen want de bruide gom heeft nog zes broers en zusters, die de gouden bruiloft van hun oudste broer graag mee zullen vieren. Eén dochter van het gouden paar woont met haar man in Johannes burg. Twee jaar geleden is zij over geweest, in 1966 hoopt zij haar ou ders weer in hun knusse woning aan de Emmastraat op te zoeken, maar nu zal zij de gouden bruiloft vanuit de verte mee moeten vieren. Het gezegde luidt, dat iemand, die verre reizen doet, veel kan verhalen, maar wij hebben ervaren, dat iemand die geen verre reizen gemaakt heeft maar van jongs af aan door de duinen heeft gezworven ook heel veel te vertellen heeft. bedoeld, om de onderlinge band nog eens wat steviger aan te halen en een goede clubgeest te stimuleren. Het ging er, zoals altijd, weer ge zellig aan toe en de volgende geluk kige prijswinnaars kwamen tenslot te uit de strijd: Kruisjassen: 1. C. Borst; 2 mej. Gré Zoetemelk; 3 mevr. Duivenvoor- den-v. Santen; 4 J. G. Duivenvoor den. Klaverjassen: 1 S. Strijk, 2 G. H. Stipdonk, 3 mevr. Wolvers-v. Hame ren; 4. P. Zwetsloot, 5 G. Schrijvers, 6 A. Spring in 't Veld; 7 Th. Hoo- genboom; 8 H. Straathof, 9 mej. A. Bakker; 10 mevrouw v. Scheppin gen; 11 mej. N. v. Zeil; 12 C. Schrij vers, 13 W. Willemsen, 14 mevrouw v. Hameren; 15 Arn. v. Scheppingen, 16 J. Borst. Geslaagd - Voor het vakdiploma drogist slaagde te Amsterdam mevr. A. Roetemelk-Jansen. LEIDSCHENDAM Geboren: Alexandra H. L. d.v. C. J. van der Zalm en M. S. Hoedeman; Paulus M. A. z.v. P. G. J. Weerden- burg en P. J. J. Hendriks; Alida A. d.v. J. A. Eleveld en D. Koopman; Renee J. z.v. J. A. Eleveld en D. Koopman; Irene J. M. d.v. Blokland en M. G. B. v. d. Geest; Wouter A. z.v. A. Balkenende en M. de Bruin; Angelina M. d.v. B. Zwart en A. van de Leede; Andreas J. V. z.v. A. A. H. Hendriks en W. P. J. Veenendaal, Getrouwd: D. Vis te Wilnis met J. Moolenaar. Ondertrouwd: J. C. M. Lutz te Voorburg en B. E. C. de Bont. DUINHUIZERS De bruidegom vertelde ons echter allereerst, dat hij geboren is in een huisje, dat heerlijk beschut in een duindal stond op de plaats, waar nu hel hoofdgebouw van de St. Bavo- stichting zich bevindt. De bruidegom voegde aan deze mededeling direct de opmerking toe, dat ons nu wel duidelijk zou zijn, waarom zijn fami lie vanouds met de bijnaam „Dnin- huizers" wordt aangeduid ter on derscheiding van de vele andere Duijvenvoordens, Duivenvoorde» en Duijvenvoordes, die ons dorp rijk is. De bruidegom vertelde ons ook, dat zijn ouders met hun tien kinde ren in het begin van deze eeuw naar de Zeestraat verhuisde, omdat het duin met woningen en al werd ge kocht door een „rijke meneer" uit Schiedam. Vader Duivenvoorden huurde toen maar twee woningen te gelijk, want één was veel te klein voor zijn grote gezin en bovendien was de huur per woning maar 0.75 per week. Die twee huisjes bestaan al Lang niet meer en zij werden afgebroken, toen de familie Bakker ter plaatse aan de Zeestraat een woning en een grote schuur ging bouwen. ZWERVEN De smaak voor het leven in de vrije natuur en het zwerven door bos en duin en over het strand zat er bij de Duivenvoorders altijd al vroeg in. Daarom, zo zei onze goudec bruide gom, moest ik nooit één vaste baas, want als de tijd daar was, moest ik vrij kunnen zijn om de duinen in te trekken. Toch was er één baas, waar hij toch altijd weer bij terug kwam en dat was Hein van Leeuwen, bij wie hij in 1917 voor het eerst een sei zoen ging werken. Hij zal nooit een medaille krijgen voor langdurige trouwe dienst, maar bij leven en welzijn werkt de 76-jarige straks in de zomer weer bij firma v. Leeuwen en dat zal dan de 48e zomer zijn. De duinen tussen Noord-wijk en Zandvoort ken ilk ails mijn broekzak, zegt de bruidegom, en als we horen wat een ontelbare uren hij in die duinen en op het strand heeft door gebracht, twijfelen we geen moment meer aan die bewering. Maai' wij twijfelen er ook niet aan, dat in het gezin Duivenvoorden het nooit aan wildbraad heeft ontbroken. Met veel humor en ook wel een beetje trots heeft Duivenvoorden ons vertelt van zijn vele tochten bij dag maar voor al ook bij nacht. NOODGEDWONGEN Vanwege die trek naar de duinen had de bruidegom dan ook helemaal geen zin om in 1938 vanuit de Zee straat naar de Emmastraat te ver huizen. Maar moeder Duivenvoor den, die alle verhalen van haar man natuurlijk al vele malen heeft ge hoord maar er nog steeds gretig naar luistert en nog steeds om zijn avon turen hartelijk kan lachen, wilde wel. Zo gebeurde het dan, dat de brui degom in de vroege ochtend vanuit die Zeestraat naar zijn werk ging en in de avond een lieeg huis aantrof. Van armoe moest hij toen wel naar de Emmastraat. In 1945, een maand na de bevrij ding, trapte de oudste zoon van het bruidspaar, in de duinen op 'n nog niet onschadelijk gemaakte landmijn. Het kostte hem het leven en het was natuurlijk een zware slag voor zijn ouders, die overigens gedurende hun 50-jarig huwelijksleven voor groot verdriet gespaard bleven. straat 40. F. J. M. Copier, Witte Sin gel 75. J. H. Lugt, Schelpenkade 41. J. J. Heerema, med. analyste, Gerrit Doustr. 29. C. Matheijsen, stukadoor, Willemstr. 15. M. A. Matheijsen-Har- tevelt, Zuidsingel 35. H. J. A. de Vries Da Costastr. 11. A. T. A. Sleumer, K. Galgewater 4. C. W. Heijnisv. Lig- ten, 2e Binnenvestgr. 8a. J. W. M. TankinkRondeel, onderwijzeres, Leeuwerikstr. 17. J. A. van den Eugh, arts, Apothekersdijk 11a. E. A. M. R. Bakker, Hoogl. Kerkgr. 11. E. J. W. Lootens, handelscorrespondent, Co- betstr. 8. G. Hofmeester, ziekenver- zorgster, Rijnsburgerweg 10. C. H. M. Last, Bachstr. 422. H. B. J. Wels, militair, Noordeinde 2a. M. W. van der Vringvon Stein, Boerhaaveln 2. H. D. ten Brink, Joh. de Wittstr. 44. A. J. M. Wildenburg, Molenstr. 2a. F. B. van den Bergh, Meloh. Treublaan 53. A. M. C. Penseel-v. Velzen, Groe- nesteeg 11. C. E. J. Minnema-Bouma, Veilingkade 48. J. Nieuwerf, Zoeter- woudse singel 67. J. Wielaard, Zoe- terw. singel 52. F. C. VinkPenning, Witte Singel 88. G. R. Heiser, Zoeter- woudse singel 96. H. J. M. v. Rongen, Oude Rijn 43a. G. E. A. H. Steijnen, constr. tekenaar, Groenhovenstr. 2. J. Voetberg, agent v. politie, Zoeter- woudse singel 75. E. S. J. M. Lint horst, Rapenburg 57. A. C. M. Don ders, hulp i.d. huish. De Goejestr. 25. J. L. Schuller, Franchimontln 29. G. Henneman en fam., arts, Stationspl. 80. W. Flanderhijn en fam., fitter, A. van Burenhof 41. A. Fakkel en fam., schade-correspondent, Stationsplein 32. A. M. Hoppers en fam., mach. bankwerker, Beethovenlaan 179. J. G. A. Piller ij fam., boekhouder, Sta tionsplein 184. A. van Ooij en fam., directeur n.v., Kanaalw. 44. L. Bosch en fam., hoogleraar, Stationspl. 188. L. J. T. v. d. Kamp en fam., ass. psy choloog RU, Maredijk 40. C. A. J. Kroeze, Pioenhof 11. E. G. Bergkamp ziekenverzorgster, Rijnsburgerw. 10. T. E. Salomon, tuinder, Breestr. 49. P. Groeneveld, elek.monteur, Leven daal 97. D. P. v. Berge Henegouwen, De Wetstr. 19. A. H. Versteeg, Thor- beckestr. 28. M. M. E. Meijer, Lage Morsweg 63. D. Mühlenbeck, Witte Singel 89. A. L. Breure, Buys Ballot- straat 19. H. K. Juffermans, St. Ja- cobsgraeht 1. J. P. de Laaf. electri- Gevestigde personen in de week van 16 t.m. 22 januari G. Ludema en fam., fabr.arbeider, Waardstr. 49. A Owel en fam., tekenaar, Tomaten- straat 9. W. G. van Veelen en fam., arbeidstechnicus, Tib. Siegenbeekstr. 27 J. J. C. Schildknegt en fam., in koper mach.fabr., De Sitterlaan 52a. J. P. Jorna en fam., arts, Modder- manotr. 11. H. J. G. Severens en fam. rijksambtenaar, Stationsplein 56. G. Beurse en fam., filiaalhouder, Sta tionsplein 162. R. C. Spruit—Hilhorst en fam., Groenhovenstr. 16. J. W. I. Veldhuijzen en fam., etaleur, W. de Zwijgerlaan 333. A. H. Reinders en fam., café-restaurantbedr., Stations plein 106. A. W. van der Vegt, Leven daal 39. H. H. Veen. secretaresse, Sweelincklaan 9. S. G. M. Botma, W. Singel 67. J. H. Korswagen, scheeps- werkt.kundige, v. Oldenbarneveld- ciën, Zonneveldstr. 2. A. Hoorn, De Gijselaarstr. 17. J. Kleine, 1.1. ver pleegster, Houtlaan 55. G. A. Bos man, ziekenverzorgster, Rijnsburger weg 10. F. P. Korsman, ziekenver zorgster, Rijnsburgerweg 10. F. M. A. Smit, Boerhaavelaan 47. D. A. v. d. Genugten, Morssingel 6. M. J. v. Hel lemond, Kuipersteeg 9. H. J. Bakker, militair, Kanaalweg 98. A. E. Men- sinkLaven, Hoflaan 159, J. C. L. Gaillard, Hoge Rijndjjk29. M. J. W. Jongsma, Rijnsburgerweg 4. Vertrokken personen in de week van 16 tjn. 22 Jan. 1964 E. L. Hum- me en fam., Kaiserstr. 2a, Arnhem, Ernst Casimirlaan 43. W. P. de Boer. en fam., Bazelstr. 45, Deil, Bulkstr. 2. J. J. Glasbergen en fam., Lusthofln 46, Leiderdorp, Dijkgravenlaan 16. J. A. Strokappe en fam., Coornherfcstr. 65, Leiderdorp, Dijkgraven laan 20. H. Looijen, Noordeinde 2a, Arnhem, Klarendalseweg 313. D. v. d. Waals— Nieboer, Morsstr. 30, Delft, Phoenix- straat 50a. C. Perüni, Nw Beesten markt. Delft, Zuiderstr. 98. H. M. Hoeks, Meerburgerstr. 11, Borculo, D 151. P. H. M. Werner, Warmonder straat 2, Den Haag, Kraaienlaan 15. J A. Heuzen. Da Costastr. 6a, Voor schoten, Verdilaan 17. M. J. Lange- veldSelier, Decimastr. 18, Voor schoten. Tolstr. 24. C. S. de Jong— Philipsen, Churchillln 4, Den Haag. Obrechtstr. 348. J. W Rothuizen, Boerhaavelaan 42, Den Haag, H.- de Grootstr. 3 I. W. A. H. Staper, Hout laan 55, Alphen a. d. Rijn, Delf zich t- weg 1. A. M. van der Leek, Rijnsbur gerweg 10, Vlaardingen, v. Aerssen- straat 30c. P. Leidelmeijer. Klik- 9paanweg 14, Voorburg, Dormaelln I. A. C. M M. Heruei, Bloemisten laan 22, Bussum, Gildestr. 10. L. J. van eWlzen, Koninginnelaan 48. Aru ba. M. W v. d. Gugten, v. Vollenho- venplein 45, Oegstgeest. K. Doorman- laan 17. J. J. Fokma, Rapenburg 12, A'dam, P. C. Hooftstr. 146. C. H. Klein en fam.. Beethovenlaan 179, Katwjjk, Pr. Hendriklaan 15. W. J. Wieringa en fam., Utr. Veer 27a, Rot terdam, Tulpstr. 17b. W. P. J. M. van Dorp en fam., Tomatenstr. 50, Til burg, Mangrovestr. 30. J. Serdijn en fam.. Alexanderstr. 21. Leiderdorp, Pinksterbloem 6. J. H. H. de Swart, Haarlemmerweg 63a. Oegstgeest, Sportmanstr. 10. L. de GoedePen- tinga. Stationsweg 19, Groningen, v. Lenneplaan 321. F. J. Ooms, Boer haaveln 24,- Den Haag, Columbusstr. II. Y. Cnossen, Rijnsburgerweg 10, Utrecht. Catharijnesingel 101. S. Ko ning, Rijnsburgerweg 62, R'dam, Sta- tenweg 90. N. Ouwehand, Vreewijk straat 8, Noordwijk, Zoutmanstr. 32. R. A. van Calcar, Utrechtse Veer 12b, A'dam, 2e Boomdwarsstr. 141. H. J. v. Driesten, Bernhardstr. 10. Elburg, Winckelstr. 8. G. P. P. Vreeburg, Prinsenstr. 35a, Almelo, Vriezen- veenseweg 170. D. H. P. Snel, Tromp straat 19, R'dam, Wildbaan 58. L. S. Vreeburg, Hoogl. Kerkgr. 5 en J. M. Vreeburg—de Groot, Zijlsingel 13, beiden: Delft, Papsouwselaan 102. H. W. v. Randwijk, Lammenschansweg 373, A'dam, 2e H. de Grootstr. 38. P. G. Stokman, Lorentzkade 6, Ensche de, Londenstr. 82. L. Nederlof, Roo- denburgerstr. 45, Delft, Verlaat 24. E. M. San Giorgi, Boerhaavelaan 24, Nijmegen. Kwakkenberg 82. L. W. J. van Velzen, Kagerstr. 24, Utrecht, IJsselstraat 20.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 7