RENAULT OCCASION TEEKENS teen ems Ned. Kath. Vakverbond (KAB) heeft bloeiend verenigingsjaar achter de rug „HET MASKER VAN DE PHARAO", GEESTIG DOCH WEINIG REëEL Reaktie hofprediker niet juist weergegeven Sjoukje weer voor Nieuwe triomfen voor Rusland RIJNLAND N.V. V erenigi ngs- drukwerk n„v. DE LEIDSCHE COURANT VERSE BRAADKUIKENS 1.98 0.49 GEGRILLEERDE KIP per stuk 4.- 10 EIEREN verpakt 1.19 LANGE MARE 94 DONDERDAG 30 JANUARI 1964 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 ROELOFARENDSVEEN In café „De Franse Brug" kwam het Ned. Kath, Vakverbond (voor malig KAB) voor haar matig bezoch te jaarvergadering bijeen. Voorzitter N. A. J. Rietbroek had gaarne zijn openingswoord, waarin hij spe ciaal de G.A., pater v. d. Berg O.F.M. verwelkomde, voor een groter gehoor uitgesproken, temeer daar op deze avond uit verschillende verslagen zou blijken wat is tot stand gebracht. „Over het afgelopen jaar kunnen wij enigermate tevreden zijn," aldus spr., „behoudens het laatste gedeelte waar in prijsverhogingen aan de orde van de dag waren, terwijl in vele geval len loonsverhoging nog moest vol gen." Voorts uitte spr. zijn tevreden heid over de ingebruikname van de Technische School, die naar hij hoop te spoedig gevolgd zal worden door het ULO-onderwijs. Naast deze zorg voor de jeugd dienen echter ook onze activiteiten gericht te zijn op de zorg voor onze bejaarden. Het jaarverslag van secr. N. J. Verhaar overzag de acties en bijeen komsten van het afgelopen jaar en kon een kleine stijiginig van het le dental vermelden. Penningmeester C. Boeker was in zijn financieel overzicht iets optimis tischer dan voorgaand jaar, niette genstaande het saldo een weinig was teruggelopen. Namens de kascommissie bracht de heer J. Rietbroek gunstig verslag uit, terwijl tot nieuw lid van deze HAZERSWOUDE GEDENKTEKEN VOOR DE GEVALLENEN Aan de Rijndijk is een comité in het leven geroepen, dat zich ten doel stelt gelden te verzamelen ten einde in de nabije toekomst een gedente- ken op te richten voor die., plaatsge noten, die vielen voor de vrijheid. Het gedenkteken zal .een plaats krij gen bij het gemeentehuis in Rhynen- burch. De leden van het comité, bestaan de uit de heren H. Bakker, P. Boer, J. H. Gillebaard, J. van de Laan, A. Spelt, W. Wille Fzn, en G. Zandber gen, hebben hun medeburgers een schrijven doen toekomen, waarin naar voren wordt gebracht, dat ook in ons dorp enkele mannen de vrij heid met hun leven hebben betaald. Aanstaande zaterdag zal er wor den gecollecteerd voor het gedenk teken. EEN AUTO VOOR DE ZUSTER „Voor de wijkverpleegster een nieuwe auto". Dit devies dragen ver schillende leden van de Groene Kruisafdeling van het dorp met zich mee sinds de vergadering op 23 de cember in zaal Timmermans, waar de voormalige Vereniging voor Wijk en Ziekenverpleging na stemming van de aanwezige leden werd „over geheveld" naar het Provinciale Groe ne Kruis. Staande de vergadering heeft toen een der leden het voor stel naar voren gebracht voor de wijkverpleegster zuster Bos, een auto aan te schaffen. En in de eerste week van februa ri zal men de daad bij het woord voegen, want dan zal men een huist aan-huis-collecte gaan houden. Voor de leden die voorzien zijn van obli gaties van het Groene Kruis is het mogelijk deze voor het doel (de auto dus) beschikbaar te stellen. Dat zuster Bos een autootjes best kan gebruiken, is de Hazerswouders wel duidelijk: momenteel begeeft de zuster zich met een brommertje van patiënt naar patiënt.En dat in een uitgestrekte plaats als het dorp is Bovendien: zij kan pas dan de pa tiënten helpen, wanneer zij wat de temperatuur betreft, na een tocht door ons Hollandse klimaat, is „bij gekomen". Enfin, sneller en efficiën ter werken zal met het beoogde ver voermiddel mogelijk gaan worden. Woningcontingent. Het provin ciaal bestuur heeft de woningverde ling bekend gemaakt voor onze ge meente in 1964. In onze gemeente zul len vierenveertig woningen mogen worden gebouwd: negentien woning wetwoningen, dertien premiewonin gen en twaalf woningen in de vrije sector. Kampioenskansen. Het eerste tiental van de Hazerswoudse Schaak Club heeft nog alle kansen in han den om in de derde klas van de Leid- se Schaak Bond het kampioenschap in de wacht te slepen. De belangrijke wedstrijd tegen het vierde team van de Alphense Schaak Club hebben zij, zij het voorlopig in een 4'/2-3Vï overwinning weten om te zetten. ZOETERWOUDE GROTE BELANGSTELLING VOOR „RAAD EN DAAD" De politietentoonstellihg „Raad en daad", die nog tot vanavond is ge opend, trekt grote belangstelling, niet alleen van de schoolgaande jeugd maar ook van de ouderen. Dagelijks zijn zo'n 350 scholieren in klassever- band de tentoonstelling wezen zien, maar zeker ook rond honderd vol wassenen per dag wilden wel weten wat de politie hen te vertellen heeft. De rondleidingen en de voorlich ting worden verzorgd door de wacht meesters van de Rijkspolitie De Jong, Den Dekker en Van Maastricht. Bestuursverkiezing Bij de bestuursverkiezing zagen voor zitter N. A. J. Rietbroek en penning meester C. Böoker zich herkozen, terwijl in de vacature Fr. v. Velzen, werd gekozen Pi eter l'Ami Pz. Als eerste gaf voorzitter N. A. J. Riet- broek vervolgens als kassier van de Centrale Volksbank verslag uit. Het tegoed is thans toegenomen tot f 290.000,- met 375 boekjes en ruim 100 jeugdspaanders. Namens de agent P. J. Pouw volgde een met cijfer materiaal gedocumenteerd verslag van de verzekering „Concordia". Voor „Herwonnen Levenskracht" gaf Tom v. d. Meer een overzicht, waaruit bleek dat 510 donateurs in totaal f 2463,46 bijeengebracht had den met daarnaast een overzicht van de besteding dezer gelden. Ook voor het Kannunik v. Schaik- fonds mocht de heer Nic. Droogh een stijging van de ontvangsten vermel den, Het belang van de toneelclub, visclub en klaverjasclub werden hier na nog aangeroerd. Pater J. H. v. d. Berg O.F.M. be sprak in zijn woord ter opwekking de_ materiële en stoffelijke vooruit gang, maar ook hoe wij op geeste lijk gebied als het ware een stroom versnelling meemaken. In de rondvraag werd de mogelijk heid besproken om b.v. door fonds vorming te komen om aan leden, die wegens ziekte hiervoor in aanmer king komen, een gratis reis naar Lourdes te kunnen verstrekken. WARMOND Katholiek Vrouwengilde gonst van leven In de Burcht te Warmond kwam het Kath. Vrouwengilde onder voor zitterschap van de presidente mevr. Langemeijer voor de jaarvergadering bijeen. De presidente sprak bij de opening een woord van dank tot al degenen, die aktief waren geweest in het afgelopen jaar. Was het jaar 1963 afgesloten met een bijeenkomst, waar de leden iets hadden gemaakt of georganiseerd rond de kerstvie ring voor de andere leden, zo was de aanvulling van de baby-koffer een goede start in dit nieuwe jaar. Er was tijdens de jaarvergadering een tentoonstelling georganiseerd. Hier werden de leukste en mooiste baby-artikelen getoond, die door de leden zelf waren gemaakt. De presi dente wees tenslotte nog op de mo gelijkheid, dat iedereen wensen naar voren kon brengen voor het samen stellen van het programma in het nieuwe seizoen. Wegens afwezigheid van de secre- tarese werd het keurig verzorgd jaarverslag voorgelezen door mevr. Duijnhoven - Schakenbos. Uit het jaarverslag van de penningmeeste- resse, mevr. Beugelsdijk, bleek dat de vereniging er financieel niet on gunstig voorstaat. In de kascommis sie werd gekozen mevr. Van Noord en mevr. Stijman. Aftredend was mevr. Beugelsdijk - Staffeleu. Zij was niet meer herkiesbaar, daar zij ruim 10 jaar zitting had gehad en zij dus volgens het reglement moest af treden. De presidente sprak tot haar een woord van dank en bewondering voor al hetgeen zij gedar.i had. Voor al het laatste jaar als penningmees- teresse had zij zich bijzonder goed gekweten van deze taak. Haar werd een schoenentas aangeboden. Mevr. de Vroomen - Heemskerk stelde zich weer herkiesbaar en zal wederom in het bestur zitting hebben. De door het bestuur voorgestelde candidate mevr. Eggen-Koks werd bij accla matie gekozen. Na de bestuursver kiezing had de presidente een min der prettige mededeling nl. de con tributie-verhoging. Nadat zij een op somming had gegeven van alle ver hoogde kosten, welke de vereniging in het nieuwe jaar stonden te wach ten kwam men tot de conclusie dat een verhoging van 3,50 naar 5,— toch niet te veel was. Voorts maakte zij nog propaganda voor het lande lijk blad van het Kath. Vrouwen gilde. Dit abonnement bedraagt 1,75 per jaar. De geestelijke adviseur, pastoor Slijkerman, sprak een woord van dank tot de presidente, die in samen werking met de St. Agnesvereniging in een zo breed mogelijke kring be kendmaking en medewerking had verleend aan de bijzonder geslaagde gebedsaktie in het kader van de in ternationale gebedsaktie. In de pauze werden de prijzen be kend gemaakt, welke door een des kundige jury waren toegekend voor de gemaakte baby-artikelen. Ie prijs breiwerk mevr. Eggen; le prijs naaiwerk mevr. De Vroomen; 2e prijs breiwerk mej. C. van Stijn; 2e prijs naaiwerk mevr. Sikking; 3e prijs mevr. Stijman; eervolle ver melding: mevr. Bennekom en mevr. Kerkvliet. Na de pauze kwamen de kaarten op tafel en dit spel werd afgewisseld met een verloting en gezelschaps spelletjes. SASSENHEIM FEESTAVOND SPEELTUINVER. „D.V.V." Dinsdagavond werd de eerste van de drie feestavonden in het K.S.A.- gebouw gehouden van de Buurt- en Speeltuinvereniging D.V.V. Deze avonden die gemiddeld 300 bezoekers per avond tellen zijn sedert 1945 een gewaardeerde traditie geworden. Het bestuur met voorzitter H. Hoo- gervoorst aan het hoofd, legt eer in met deze avonden, evenals met het speeltuinwerk. De voorzitter bracht in zijn openingswoorden het jaar 1945 in herinnering. Bij de oprich ting toen waren-er 173 leden. Nu, na 19 jaar, zijn dit er 520 plus 68 aspi rant-leden en 42 donateurs. Bij het speeltuinwerk zijn 900 kinderen be trokken, waarvoor veel geld nodig is. Onderhoud van en nieuwe attri buten in de speeltuin vragen veel geld. Ondanks stijgende kosten be hoefde de contributie nog nooit ver hoogd te worden. Als verdere bron nen van inkomsten, noemde spr. de lijst van vrijwillige bijdragen, de jaarlijkse kerstverloting en de oud- papier-aktie, Apart vermeldde hij nog de verloting op deze feestavon den, die dank zij de gulle gaven van de middenstand een welkome aan vulling van de kas betekende. Ten slotte dankte hij voor de eensge zindheid der leden. Hierna werd door de R.K. Toneel vereniging „Nut en Genoegen" uit Lisse opgevoerd „De Vrek" van Mo- liëre. Het niet gemakkelijke stuk werd met veel enthousiasme en overtuiging, door de spelers voor het voetlicht gebracht. Zonder de anderen tekort te doen, werd „de Vrek" op uitmuntende wijze door Karei van der Hoorn vertolkt. Rammen Op de hoek Leidse- vaart-Oude Rijksweg vond een aan rijding plaats waarbij een personen auto en een vrachtwagen waren be trokken. Beide wagens werden dus danig beschadigd dat zij wegge sleept moesten worden. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. KATWIJK OMZET GROENTEVEILING RUIM 13 MILJOEN Bereikte de Groenteveiling „Katwijk en Omstreken" over het jaar 1962 al 'n record door een omzet van 10.115.113, in 1963 werd opnieuw een record be reikt door een omzet van 13.250.128, dat is pl.m. 30% meer dan in in 1962. Aanbesteding nieuwe school Voor rekening van het bestuur der vereni ging voor gereformeerd onderwijs wed door het architectenbureau v. d. Bom en Ingwersen te Amsterdam aanbesteed het bouwen van een school voor lager onderwijs. Er waren 18 inschrijfformu lieren binnengekomen. De twee hoogste inschrijvers waren Kieberts aanne mingsmaatschappij te Sassenheim en de fa. H. Schoemaker te Zutfen voor resp. ƒ352.000 en ƒ347.000 en de laagste was fa. de Lange en v. d. Plas te Oegstgeest voor 272.000. Het wachten is nog op de Rijksgoedkeuring, die spoedig wordt verwacht. De school komt te staan op het open terrein achter de kleuterschool „De Kleutergolf', met de uitgang in de Nieüwsteèg. Collecte De opbrengst van de col lectebus, geplaatst in de trouwzaal van het gemeentehuis over het afgelopen jaai 185.36. Dit bedrag is ter beschik king gesteld van de Vereniging tot uit zending van zwakke Katwijkse kinde ren. Gemeente Katwijk leent half miljoen Gisteravond kwam de raad dezer gemeente in vergadering bijeen on der leiding van burgemeester H. Dui ker. Er stond maar één punt op de agenda n.l. een voorstel tot het aan gaan van een geldlening ad 500.000. De heren A. Pronk, D. J. Kleen en J. van Dijk vroegen het woord. Alle drie waren van gevoelen dat de voorwaarden voor deze lening alles behalve soepel zijn. Zij vroegen de voorzitter of deze zaak niet wachten kon. De voorwaarden zijn: Koers 109%, looptijd 10 jaar, rente 5%, halfjaarlijks te voldoen, extra af lossing niet toegestaan. De lening wordt aangegaan met de firma F. van Lanschot te 's-Hertogenbosch. De voorzitter lichtte een en ander toe. Hem was bekend dat, indien de raad deze avond hiertoe neit zou be sluiten, de aanbieding naar een an dere gemeente gaat. Hét voorstel werd met algemene stemmen aan genomen. LISSE BEJAARDEN EN NKVB VIERDEN JAARFEEST Woensdagmiddag hebben de r.k. bejaarden van Lisse een feestmiddag gehad im de grote zaal van 't KAB- gebouw onder leiding van voorzitter A. v. d. Lans, die in zijn openings woord de overleden leden herdacht en voor genezing van de zieken bad. De voorzitter deelde mede, da er in het bestuur een wijziging is ge komen door het bedanken van de heer A. F. der Linden. Het secre tariaat wordt nu waargenomen door de- heer L. Huijsdens, Prinsessenstr. 14, waar in het vervolg aiile inlich tingen te bekomen zijn omtrent de organisaitie der bejaarden. Na de opening en mededelingen werd de leiding overgenomen door mevr. H. de Bruin, die een pluim stak op de hoed vam mevr. A. F. der Linden voor ail het werk dat zij ge daan had voor de feestmiddag in het bijeenbrengen van zoveel prijzen voor de verloting ten bate van de ziekenkas. Tevens bracht zij dank aan de middenstand van Lisse voor alle gaven tot het welslagen van de ze middag. Hierna werd de operette „De Won derbloem" door die Sassenheimse kinderoperette opgevoerd. Aan het einde van de uitstekend geslaagde middag werd diaink ge- braöht aan alle autobeziters voor het vervoer van de gebrekkige bejaar den en voorts aan allen, (Se pp eni gerlei wijze aan het welslagen van deze middag hadden meegewerkt. Woensdagavond heeft de afld. Lisse van de Kath. Arb. Vrouwen (tegenwoordig Ned. Kath. Vrouwen Beweging genaamd) een feestelijke bijeenkomst gehad, eveneens in het KAB-igebouw. Mevr. v. d, Veek mocht Toneelavond St. Bonaventura Lyceum In de Leidse Schouwburg is het conversatie van een aantal jeugdige goed toeven. Dit geldt in het bijzon- personen die tezamen een nogal ge- der wanneer er een schoolavond varieerd patroon van toneeltalent ten wordt gehouden, wanneer een aan- toon spreidden, tal leerlingen voor het voetlicht treedt voor ouders en medeleerlin- Tijdens het verblijf van de jeugdi gen. Zo ook gisteravond. De toneel- ge bezoekers van het landhuis doet club van het Bonaventura-lyceum zich een aantal onwaarschijnlijke si- gaf een opvoering van een door haar tuaties voor. Het zijn tafrelen, waar eigen regisseur geschreven toneel- in routine, rolvastheid en een zekere spel: „Het masker van de pharao". vrijheid van de spelers zich scherp aftekenen. Het stuk speelt zich af in een ver- Een groot compliment voor Jan Al- laten boswachterswoning, waarvan kemade, die door zijn natuurlijke de eigenaar woont in het nabij gele- spel ongetwijfeld de bedoeling van gen kasteel. Een kleinzoon van dede schrijver het meest benaderde, kasteelheer komt met zijn vriend en Zijn tekst was hem behulpzaam om 2 vriendinnen het landhuis bezoe- in benarde situaties het verlossende ken om te zien of zich daar misschien woord te spreken. Margie Hofwijk de gestolen verzameling Egyptische speelde met een dergelijke overtui- oudheden bevindt, welke enkele da- ging. dat zij de naar ons gevoel de gen tevoren verdwenen is uit het wat beklemmende semi-romantische kasteel. Het is het begin van een jongensboeken sfeer wat optrok. Ben reeks wonderlijke taferelen. In het Ruygrok deed- bijzonder zijn best, huis schijnt zich een dame te bevin- maar wist van zijn rol niet het ver- den, die gevlucht zou zijn uit een eiste type te maken. Het zal voor gesticht in de omgeving. De jongens hem ook niet gemakkelijk geweest wensen te overnachten in het huis zijn, een plaats te vinden in het ster- en de meisjes verlaten het voor hen ke „veld" van eerdergenoemd en. toch wel al te griezelige oord. De Miriam Fit vertolkte de rol van teksten blijken soms sterk vooral in Paula, het meisje dat voortdurend het begin als de toeschouwers be- op de achtergrond bleef. Van de bijrollen noemen we C. Slingerlandt, die zijn creatie van den op het moment waarop het doek Linke Joe tot het „bittere' einde wist open gaat. In de loop van het spel vol te houden, al viel te merken, dat werden de dialogen vaak te lang- Dorus uit Amsterdam tot zijn kennis- zaam gesproken, hetgeen voor de senkring behoorde, souffleuse aanleiding was om (zeer terecht) in te vallen. Helaas gebeur- UITSTEKEND de dit niet altijd even zacht. De ko mische effecten die in het spel be- Joke Witteman komt alle hulde wust verwerkt zijn, zouden zeker toe voor haar spel als geestelijk ge- meer tot hun recht gekomen zijn, stoorde actrice. Haar uitbeeldings- indien het spelbeeld een flitsender vermogen en rolvastheid gaven blijk karakter zou hebben gekregen. Over van grotere ervaringen en goede het algemeen lag het tempo iets te aanleg, laag. CITATEN UIT „MACBETH" Als de schrijver van het spel Pa ter Raymond zich ten doel heeft ge steld, leerlingen en ouders een ge noeglijke avond te bezorgen, dan is De schrijver van het spel, Pater hij daarin zonder meer geslaagd. Raymond Sasse uit Ysselt, heeft op De te grote aandacht, welke in het listige wijze in de teksten van de ge- spel geschonken wordt aan uitlatin- stoorde actrice citaten uit Shake- gen van pseudo- en authentieke in- speare's Macbeth verwerkt. Dit is specteurs van politie, die beiden nog- gedurfd. Immers, de toeschouwer onwerkelijk aandoen willen wij wordt afgewiseld geconfronteerd met hem hierover gaarne vergeven, plechtstatige gedragen teksten, met overtuiging gebracht door Joke Wit teman en vervolgens met de luchtige voor deze avond een welkom toeroe pen aam de Kinderoperette „Beatrix" uit Sassenhekn, welke onder leiding van mevr. Hulsbergen de operette „De Wonderbloem", van Jo Mulder, im 4 bedrijven, opvoerde. De regie was in handen bij mevr. Hulsbergen en inderdaad im goede ham den! Wat hebben de niet minder dan 72 kin deren fantastisch onder haar leiding gespeeld van 8 tot 11 uur! Het was bewonderenswaardig, hoe allies tot in de puntjes verzorgd was! De aanwe zigen hebben bijzonder genoten van dit prachtige spel. „Ik hoop van ganser harte, dat de diepe en hechte banden tussen het volk van Nederland en het Huis van Oranje zullen blijven bestendigd". Aldus de voorganger van de Waal se gemeente in Den Haag, ds. G. I. P. A. B. Forget, die tevens hofpredi ker is, in zijn commentaar op de toe treding door Prinses Irene tot de rooms-katholieke kerk. Ds. Forget, die niet werd ingelicht over deze stap van de prinses, be treurt de overgang van de prinses tot de rooms-katholieke kerk. Dit blijkt uit zijn vanmorgen te genover het A.N.P. afgelegde verkla ring. De verklaring van ds. Forget, die bij de begrafenis van prinses Wil- helmina een kanselgebed uitsprak, luidt als volgt: „Naar aanleiding van de artikelen, die in zekere couranten verschenen zijn, verklaar ik dat deze mijn reac ties op geheel onverwachte gestelde vragen niet geheel juist hebben weer gegeven, hetgeen wellicht valt toe te schrijven aan mijn onvoldoende be heersing van de Nederlandse taal." „Hoewel ik de stap van prinses Irene blijf betreuren, meen ik mij als hofprediker te moeten onthouden van het geven van een verder oor deel over de stap van prinses Irene, noch over de rooms-katholieke kerk. Het bericht over de overgang van prinses Irene tot de rooms-katholieke kerk kwam voor mij geheel verras send." Niets nieuws: De strijd om de Olympische titel voor het kunstrijden op de schaats (dames) is donderdag in Innsbruck begonnen met de eerste verplichte figuur, de paragraaf drie buiten waarts. Onze landgenote Sjoukje Dijkstra verzamelde de meeste pun ten: 172,4. De Oostenrijkse Regina Heitzer is tweede met 166 punten en de Cana dese Petra Burka derde met 160 pun ten. Na het kunstrijders-paar Belousova- Protopopov, die de gouden medaille voor hun land veroverden, hebben de Russen nieuwe triomfen gevierd. Bij het hardrijden voor dames legden zij beslag op de gouden, de zilveren en de bronzen medaille. De uitslag luidt: 1. en Olymp. kampioene Lydia Skoblikova (Rusl.) 45.0 sec. (verbe tering van het Olympisch record); 2. Irina Jegorova (Rusl.) 45.4 sec.; 3. Tatjana Sidorova (Rusl.) 45.5 sec. 30 KM-CROSS VOOR FINLAND Winnaar van de 30 km cross coun try werd de 26-jarige wereldkampi oen Eero Maentyranta, die daarmee de eerste gouden medaille en tevens het wereldkampioenschap voor Fin land veroverde. Hij legde de afstand af in 1 uur 30 min. 50.7 sec. De zil veren medaille was voor de Noor Harald Groenningen in 1.32.02.3. De Rus Igor Voronchikin werd winnaar van het brons met een tijd van 1.32.15.6. WAAROM NU EEN kopen? Omdat, wanneer U binnen 2 maanden een nieuwe RENAULT koopt, wij de occasion tegen de door U betaalde prijs weer innemen. RENAULT DAUPHINE 1960—1961—1962 vanaf 2350.— CHEVY II1962 In prima staat PEUGEOT 404 Eind 1962, model 1963. Slechts 19.000 km. gereden. Niet van nieuw te onderscheiden GARANTIE FINANCIERING INRUIL AUTOMOBIELBEDRIJF VIJF MEILAAN 7 LEIDEN TELEF. 24647 (Na 6 uur telefoon 34892) tg Te koop gevraagd: een hobbelpaard, die niet over de kop kan slaan. Bescha digd geen bezwaar. Aanb Breestraat 43. B.z.a. jongeman, 22 jr., voor groententeelt of bloe misterij. Br. onder no. 5023 bur. v. d. blad. 'n Keuken voor 184.- compleet, prachtig gra nietblad, in kastjes roest vrij stalen rekjes: gratis bij U thuisbezorgd. Koopt U alleen bii: C. J. v. d Geest, Houthandel „De Burcht", hoek Nieuwstr.- Hoogl. Kerkgracht, telef 33078. VOOR UW als: PROGRAMMA'S BILJETTEN REGLEMENTEN CONVOCATIES PAPENGRACETI 32 LEIDEN Leidens vlees-specialist op 5 punten in de stad, brengt ook KIP IN 'T HART VAN LEIDEN. 'n feestelijk hoogtepunt van Uw maaltijd. De jonge malse kuikens, die U zo'n overvloed aan sappig v^es geven. Heerlijke braadstukken 1.98 Kippenpoelet voor heerlijke soep 1.60 Kippenlever 2.00 'n blik appelmoes bij iedere kip Kalkoen, prima kwaliteit 1.98 ALS EXTRA AANBIEDING onze overheerlijke KONIJN 4 pond 8 LITEIT EN LAG a lichtpunt voor elke huis: TAST TOE 'T IS VAN

Leidse Courant | 1964 | | pagina 5