Merkwaardig misverstand in nachtelijk Amsterdam Tipgever door politie gewond IN AMSTERDAM DRIE DODEN OPééN DAG TWEEDE DADER BEKENDE VROUW OP STRAAT BEROOFD Nieuwe voorstellen in passenkwestie GELD NODIG TELEFOONTJES 2 ASSISTENTEN PAND Verenigings- drukwerk n v. DE LEIDSCHE COURANT ZATERDAG 18 JANUARI 1964 DE LE1DSE COURANT PA A It De 26-jarige automonteur J. Bak ker uit Amsterdam is vannacht door de politie neergeschoten, nadat hij een tip over een inbreker had ge geven. De man is zeer verontwaar digd. Hij deed aan de pers het ver haal. waarin naar voren kwam. dat hij onraad had bespeurd bij een kle dingmagazijn op de hoek van de Al- bert Cuypstraat op het moment, dat hij zijn huis aan de Nicolaas Ber- chemstraat wilde binnengaan. Toen hij poolshoogte ging nemen vluchtte er een man. Een andere man in een aldaar geparkeerde auto raadde hem aan de politie te waarschuwen, maar ging er daarna ook met grote snelheid vandoor. De heer Bakker stelde daarvan de door hem gewaar schuwde politie op de hoogte. Toen hij echter even later de poli tieauto met agent en rechercheur er in opnieuw tegenkwam vroegen deze hem om verdere inlichtingen. „Stapt u maar in de auto", zei de rechercheur, maar de heer Bakker gaf er de voorkeur aan de politie mensen bij zich thuis uit te nodigen. De rechercheur kwam daarop naar buiten en trachtte hem de auto in te werken. Toen dit niet lukte vielen er enige klappen, waarmee ook de agent zich bemoeide. Bakker ging er als een haas vandoor maar werd in de Hemonylaan weer gegrepen, waar na de agent op het „sta of ik schiet" hem in de been schoot. Het was ge lukkig een schampschot, dat slechts een vleeswonde veroorzaakte. Met behulp van agenten uit andere poli tiewagens werd de automonteur ten slotte in een politieauto ge.sleurd, waar hij het bewustzijn verloor. Op het politiebureau Piet Aertsz- straat werd het misverstand gauw op gelost De dader van de inbraak werd op de aanwijzingen van de heer Bak ker aangehouden. De heer Bakker verklaarde nooit meer de politie be hulpzaam te zullen zijn. Men had ook hem voor een verdachte aangezien, omdat een vrouw uit de Albert Cuyp straat hem als de inbreker had aan gewezen. Als hij gewoon was mee gegaan was er niets gebeurd", aldus de zegsman van de politie. „Iemand die vlucht is verdacht. We kunnen niet het risico nemen te wachten tot er op ons zelf wordt geschoten". De wachtcommandant van het bureau Pieter Aertszstraat herinnerde er aan, dat kortgeleden nog een colle ga is neergeschoten. „We mogen nu eenmaal geen risico nemen". Verkeersongevallen: Het verkeer in Amsterdam heeft gisteren drie doden geëist, 's Mid dags overleed de 67-jariige in Am sterdam werkzame Chinese kok. Tsjenjg Wang, in het Binnengasthuis aan de gevolgen van de verwondin gen. die hij in de loop van de och tend had opgelopen. Op het Damrak bii de Beurs was hij ontijdig uit een trarn gestapt. Toen deze wegreed, reed die volgende op met het gevolg, dat de man viel en onder de voor wielen van de wagen terechtkwam. Omstreeks kwart voor vier kwam de 32-jarige ongehuwde automobilist C. Wouda uit Santpoort om het leven op de Haarlemmerweg. Hij reed met grote snelheid tegen een lichtmast op, nadat hij bij een inhaalmanoeuvre waarschijnlijk de macht over het stuur was kwijtgeraakt Ruim een half uur later werd de 62-jarige grondwerker C. v. Maasdam op het fietspad van de Huizingalaan door een vrachtauto geschept. Zwaarge wond werd hij naar het Wilhelmina- Gasthuis overgebracht maar bij aan komst bleek hij reeds te zijn over leden. De politie van het bureau Lod. van Deysselstraat in Amsterdam ver zoekt getuigen van het ongeluk op de Haarlemmerweg zich bij haar on der het telefoonnummer 132222 te melden. PROTESTANTSE KERKEN OVER „ZO IS HET Het verzoek aan de VARA om vanuit de kerken een getuigenis voor de televisie te mogen geven over de omstreden t.v.-uitzending „Zo is het toevallig ook nog eens een keer", is door deze omroepvereniging inge willigd. Het verzoek ging uit van de generale synode der Gereformeerde Kerken in Nederland. Overleg van het moderamen van deze synode met de Nederlands-Hervormde Kerk en de Christelijke Gereformeerde Ker ken, leidde ertoe, dat ds. J. J. Bus- kes uit Amsterdam (herv.) en domi nee J. Overduin uit Veenendaal (ge reformeerd) a.s. woensdag in het t.v.- programma van de VARA namens de kerken rekenschap van gevoelen af zullen leggen over de bedoelde zit ting. Mej. H. werd door twee mannen vermoord Niet één, maar twee mannen blijken schuldig te zijn aan de moord, die in de nacht van 10 op 11 januari werd ge pleegd op de alleenwonende mej. T. Hendriks in Nijmegen. Een van de da ders is gisteravond te Nijmegen aan gehouden. Het is de 25-jarige bouwvak arbeider A. W. uit Nijmegen, die be kend heeft de moord op mejuffrouw T. Hendriks in de nacht van 10 op 11 januari mede te hebben gepleegd. Voor lopig kunnen noch door de justitie, noch door de politie over de inhoud van de bekentenis en de persoon van de mede dader nadere inlichtingen worden ge daan, zolang verdachte Van Os nog niet is gearresteerd. Omtrent de arrestatie van de 25-jarige A. W. uit Nijmegen vernemen wij nog, dat de man donderdagavond vrijwillig met een rechercheur is meegegaan naar het politiebureau te Nijmegen om daar te worden verhoord over de aanslag. Geleidelijk aan heeft W. daarbij toege geven, gezamenlijk met de nog voort vluchtige Hans van Os in de woning van de bejaarde vrouw te zijn binnenge drongen. W. is ingesloten in het hoofdbureau van politie. Hij zal maandag worden voorgeleid voor de officier van justitie. Inmiddels heeft aan de Groesbeekse Dwarsweg met hem de reconstructie plaats gehad. Ter hoogte van Bunnik is gis teravond een goederenwagon met een as ontspoord. Tengevolge hier van ondervondt het treinverkeer tus sen Driebergen en Utrecht vertra ging. De ontsporing vond n.l. juist plaats op een hoofdwissel. Geen inkt voor bruidspaar Rond het huwelijk van de heer A. Bogaard en mejuffrouw J. Bekker in Den Burg op Texel ontstond gisteren een incident. Bij het tekenen van de acte bleek de pen geen druppel inkt (en ook geen olie) te bevatten. Daar het Texelse raadhuis onlangs wegens bouwvalligheid moest worden afgebroken wordt er tegenwoordig in het polder huis getrouwd en daar was op het plechtige moment geen en kele reserve pen-met-inkt voor handen. De ambtenaar promoveerde de bode daarop tot ijlbode. Na enige tijd keerde de ijlbode terug. Hij had inkt weten te bemachtigen. Daarna konden bruid en bruidegom, ouders en getuigen hun handtekeningen zetten. Op klaarlichte dag: Gisterochtend omstreeiks hailf 12 is op het 's-Gravensandeplein de 29- jarlge mevr. Waarsemburg beroofd van haar tas, waarin o.m. een porte- monnaie met f 350 zat. De vrouw werd opeens van achteren door twee in zwart-leren jasjes en spijkerbroe ken geklede jongens van 18 a 20 jaar beetgepakt. Op hetzelfde moment kwamen twee ongeveer gelijk geklede knapen van dezelfde leeftijd op haar toelo pen, die haar de tas ontfutselden. De vier jongens verspreidden zich daar na in verschillende richtingen. Tot nu toe heeft de politie de straatro vers niet kunnen achterhalen. Pastooor L. Roelvink f In het Onze Lieve Vrouwe-Gast- huis te Amsterdam is overleden de z.e. heer L. W. A. Roelvink, pastoor van de parochie H. Augustinus (Am- sterdam-Buitenveldert) Pastoor Roelvink werd geboren te Amsterdam op 5 juni 1899 en 6 juni 1925 priester gewijd. Hij was achter eenvolgens kapelaan te Oudekerk aan de Amstel, 's-Gravenhage H. Fa milie en Amsterdam O.L. Vrouw van Lourdes. Voor zijn benoeming tot pastoor te Amsterdam-Butienveldert was hij pastoor te Moordrecht. De Oostduitse regering heeft vrij dag bij monde van Erich Wendt, mi nister van buitenlandse zaken, nieu we voorstellen gedaan ten aanzien van passen voor West-Berlijners, die Oost-Berlijn willen bezoeken. Wendt had vrijdag voor de tweede maal na de kerstpassenregeling een ont moeting met Hans Korber, de West- Berlijnse onderhandelaar. Een West- Berlijnse woordvoerder wilde geen bijzonderheden geven, maar zei, dat de voorstellen zorgvuldig zullen wor den bestudeerd in overleg met de westelijke bondgenoten en de rege ring in Bonn. Waarschijnlijk zullen de onderhandelaars komende week opnieuw bijeen komen. VROUWELIJKE KRACHTEN voor de mangelkamer Salaris Leeftijd: 15 jaar 16 jaar 17 jaar 18 jaar 19 jaar Bruto per maand: 303.30 348.30 395.26 Bruto per maand: 161.20 174.20 189.80 ƒ213.29 258.29 Het salaris wordt vermeerderd met f 27.20 huurcompensatie per maand van 23 jaar, 4% vakantietoeslag. Voor 18-jarigen en ouder wordt geen A.O.W. berekend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de adjunct-directrice. Leeftijd: 20 jaar 21 jaar 22 jaar 23 jaar en ouder ƒ444.18 ADVERTEREN DOET VERKOPEN VAROSSIEAU LAKFABRIEKEN n.v. Alpkeii aan den Rij 1) KANTOORBEDIENDE (m. v„ voor de POSTKAMER. 2) KANTOORBEDIENDE (m., voor de afdeling EXPEDITIE. Vlot kunnende typen. 3) LABORATORIUM-ASSISTENTE voor het TECHNISCH LABORATORIUM Mulo-diploma vereist. 4) ASSISTENT voor het BEDRLJFSLABORATORIUM, (afdeling Keurkamer). Diploma L.T.S. (schilder) Vereist. 5) KANTINEJUFFROUW voor de KANTINE VAN HET KANTOOR EN LABORATORIUM. Volledige dag taak. Sollicitaties worden gaarne ingewacht door de afdeling Personeelszaken. Emmalaan 46 te Alphen aan den Rijn. A ANCFRODEN 2T Aangeboden: Citroën 2 CV 1960. zeer mooi, derde ruitje. 55.000 km gelopen. W. de Zwij^erlaan 7, Oegstgeest. Niet op zon dag. 2T Opel Caravan 1700, van 1961 te koop aangeb. 5000 na 6 uur. De Sitterlaan 110. 2? Te koop Opel Record '62 met roldak. Deze wagen is in staat van nieuw en wordt daarom onder volle garantie verkocht. Inruil en fin. mogelijk. Ruigeka- de 7a. De Kwakel (bij Uit hoorn). 2T" Voor al uw timmerwerk zowel burger als nieuw bouw C. üevilee, Cosijn- itraat 20, Leiden. Verschillende soorten echte Goudakaarsen van zuivere stearine zijn reeds in prijs verhoogd. Wij ver kopen nog, zo lang de voorraad strekt tegen onze oude prijzen. De Kaarsen specialist Paddenburg. Nieuwe Rijn 11. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: voor ons BEDRLJFSKANTOOR. Vereist: goed kunnende typen en enige erva ring in de administratie. NIJSSEN KOELING N.V. Uiterstegracht 86 Leiden Telef. 33077 2T Wie koopt (voordelig) van mij cassette merk Ge ro, linnenuitzet merk Cin derella, keukenuitzet. merk Lagostina? Br on der no. 7225 bur. v. d blad Honderd hagelwitte en veloppen 1.15, duizend stuks 10.35. Honderd wit te bankenveloppen 1.00. duizend stuks 9.00. Hon derd gele enveloppen ƒ0.75, duizend stuks 6.75. Alles prima kwaliteit. Papier handel Paddenburg. Nieu we Rijn II. N.V. Drukkerij v/h L. H. BECHERER Steenschuur 5 Leiden vraagt voor spoedige indiensttreding: LEERLING DRUKKER Te huur of te koop gevraagd: op drükke winkelstand te Leiden. Overname van eventuele inventaris en goodwill is mogelijk. Dis cretie wordt verzekerd. Br. onder no. 8063 bur. v. d. blad. ADVERTEREN DOET VERKOPEN 2* Alles wordt duurder. Wij verkopen nog verschei dene artikelen voor onze oude billijke prijzen, dank zij onze grote voorraden en tijdige inkopen. Maarv wacht niet te lang! Papier handel Paddenburg, Nieu we Rijn 11. 2F 'n Keuken voor 184.- compleet. Drachtig gra nietblad. m kastjes roest vrü stalen rekjes- gratis bij U thuisbezorgd. Koopt U alleen bij: C J v d Geest, Houthandel „De Burcht", hoek Nieuwstr Hoogl Kerkgracht. telef 33078 'Z T.V.-apparaten. slechts enkele stuks. 43 cm met t maanden volle garantie, compleet geplaatst mei antenne 295 - Ook nog en kele 53 cm -apparaten Te bevragen: Haarlemmer straat 307 tei 30979 3? No - in de wintermaan den - is het bekleden van uw meubelen extra voor delig. Vraag prijs bij: wo ninginrichting H. J. C. Paardekooper, Zoeterwou de, tel. 326. 2? V.W. bestel te koop, in prima staat, bouwjaar '58. W. Hooymans, Rijksstraat weg 328, Wassenaar, telef. 5143. 2F Bespreek tijdig - om teleurstelling te voorko men - het Dehan6en van uw kamers. Woninginrich ting H. J. C. Paardekoo per, Zoeterwoude tel. 326. 2T Voordeel voor U. Zijn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat geen nood. Wij stofferen repareren. overtrekken, lijmen in onze eigen stof feerderij. Van der Berg. Gerrit Doustraat 1-27. tel 34824. Trompstraat 66 2T Opruiming. Ziet onze etalages Aantrekkelijke koopies altiic Coupons voor spotprijzen. Textiel- en woningi irichting H. J. C. Paardekooper, zoeter woude, tel. 326. 2? Een nieuwe woning? voor al uw lampen: De Lichthal Gratis plaatsen van lampen boven de 20.- Haarlemmerstraat 293 2? Er is maar één Van der Berg. die in eigen stoffeer- derij stoffeert, repareert overtrekt, lijmt, Gerrit Doustraat 1-27, tel 34824 Trompstraat 66 2? Nu een nieuwe lamp uit de Lichthal De groot ste sortering De laagste prijzen De Lichthal. Haar iemmerstraat 293 t.o. De Overdekte. 2? Te koop: 2e hands da mes-. heren- en kinder rijwielen Alles gemoffeld en onder garantie Rijwiel handel A Grimbeken, Dubbele buurt 11. Rijns burg, tel 01718—2967 Wij verzorgen al uw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prij zen. o.a. visitekaartjes, ge boortekaartjes. verlovings kaartjes, huwelijksaank en uw zakendrukwerk enz Prima afwerking, vlotte bediening Haïpa. Vul penservice. Haarlemmer straat 64, naast muziek handel Gé Hofenk. 2? Gaat U trouwen of heeft U een nieuwe wo ning? Kredieten voor iedereen tot f 5000 - voor aanschaf meubilair/wo ningtextiel. Vraagt gratis folder dan krijgt U alge hele inlichtingen Postbus 1371 Rotterdam 2? Vet haar. gebruik dan Ebano kamillen shampoo. Na 1-2 wassingen geen last meer. Voord, flacon 2? Gootstenen, aanrecht- bladen en keukenkasten geheel pasklaar eerste klas materialen, zeer lage 8.75. Vraag uw drogist. Zn., Minnebroersgracht 9. fg Een nieuw bed. een kwestie van vertrouwen! De grootste sortering te- Êen de laagste prijs, bij: ie Kleine Winst, Haar lemmerstraat 51. Leiden. 2T Wij geven 25. voor uw oude stofzuiger bij aan koop van een nieuwe. Vloerwrjjvers, 3 borstels Fa. Dusoswa, Turfmarkt 2-3. Leiden, tel 24409 2T Voor defecten aan was machines. centrifuges, en andere elektr apparaten naar elektr. app. dienst „Mobiel". Waarn. tel. 21351 Chem. Wasserij Zuid-West. Wij komen met reparatie wagen aan huis. fg Gereedschappen! Sol deerbouten, hamers, beitels zagen, schroevendraaiers, steeksleutels, dopsleutels. bankschroeven, enz IJzer- wéren: spijkers, schroe ven. duimen. Electrische artikelen: gloeilampen, wasmachines, centrifuges, stofzuigers Kortom wat U ook zoekt. Gorthuis heeft het! Sophiastraat 18. 2? Verloofden. Wij kopen voor U elk merk cassette servies, kookset, linnen- uitzet. wasmachine, ameu blement, enz., enz en kun nen voor U zéér hoge kor ting bemiddelen alsmede ook voortreffelijke servi ce. Voor inlichtingen' W A. de Boer. commissionair Kantoor v. d. Doesstr 7. Alphen a d Rijn. tel 01720 —2275. 2T Uurwerken Friese stoeltiesklokken, staart klokken. Zaanlanders, koekoekklokken (ook met muziek), kinderklokies schoorsteenklokken (100 verschillende modellen Horloges Roamer Prisma Lincoln. Ancre. enz Uur werkkliniek ..Gorthuis" alléén Lage Rijndijk 8, tel 23114 2? Kinderfoto's en huwe- lijksreportages. Foto v. Bemmelen. Zuidbuurtse- weg 30. Zoeterwoude, tel. 01715-353. Te koop woonark 1. 13 m. Allrisk verzekerd. L .S. Degenkamp. woonark „Op Dreef" vóór jachthaven Sassenheim. 2T Te koop Ford Prefect '55. Beug, Warnaarkade 8, Hazerswoude-dorp, tel. 462. 2? Schwanenwelss tegen zomersproeten en alle on gewenste huidpigmentaties. Succes verzekerd. Vraag Uw drogist. 2? Opruiming! Enige ko nijnenhokken. kippenhok. lintzaagmachine, slijp- en zaagmachine, enige sjoel bakken. trapleren, werk- ijzersterke kruiwagens, stelten, gereedschapskist, bank. wegens overcompleet kindermeubelen, vijlen van zagen, vakkundig. Oude Singel 216. 2? Rotan meubelen wie gen. mandenwerk, koopt U het voord ligst bii fa Van der Vaart Lange Pie terskerkkoorsteeg 24 telef 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiege vaste combi Centrifuge 2800 toeren ook in gedeel ten aan te schaffen, vanaf 490 - compleet Financie ring mogelijk. Fa Dusos wa, Turfmarkt 2-3. Leiden tel. 22409. 2T Bontmantels, kort en lang, reeds vanaf 2.- per week of 5.- per maand Vraagt gratis folder. Br onder no. 7233 bur. v. d. bl. Aangeboden, luxe wa gen Mercedes Diesel 190. groen met open dak, radio, trekhaak voor aanhanger ~f caravan. J. Elstgeest. Z 99AR.A.veen, tel. 01713- 291. 2? Te koop: baby vleugel of D.K.S. piano, in prima staat, wegens plaatsgebrek moet weg. Panihuysstraat 32, Noord wijk. 2T De Sleutelkoning Bij maken van al sleutels repareren, veranderen en leveren van elk slot Haar lemmerstraat 273 (bii de Overdekte), tel 33958 Le vering aan rijk en ge meente Zaterdagsmiddags 2T Een bezoek aan onze kwekerii is zeker de moei te waard Wn zijn_ruim ge sorteerd in aiverse soorten planten voor uw zaak, huis of kantoor Tevens hebben wij eer ruime sortering aardewerk Zaaiberg, Loré enz en een grote collectie koper en n Bloemen ma gazijn C L MuLder. Haar lemmerweg 21. Leiden, tel 20550 2T Aangeboden: sierteelt verg. k kas, w kas. open grond A en zowel pe riode als jaar J van Pari don Jr; Herenweg 140A Noordwiikerhout. telef 02533—2205 PERSONEEL 2T Gevraagd geroutineer de modinettes Wegens uit breiding kunnen wij nog 20 modinettes plaatsen Komt U eens praten Goed loon en 5-d werkweek - Aanm maandag tot vrij dag van 8-17 30 u Heren gracht 84, Leiden, telef 30268. Meisje gevraagd voor de huishouding, niet jon ger dan 18 jaar, voor hal ve of hele dagen. Was ge heel buitenshuis, centr. verw., oliestook, zat vrij Aanmelden- mevr. Dieben -Hamers, Verlengde Bloe mistenlaan 49. Leiden. 2? Gevr.: personeel voor bloembollenbedrijf. Voor mensen van veraf brom fiets disponibel. Ook on geschoolden. J. C. M. van Paridon, Herenweg 140, Noordwiikerhout, telef. 02633-2205. Meisje, 20 jaar. zag zich gaarne geplaatst in huis houdelijke artikelen of tex tielzaak. 5 iaar ervaring in verkoop. Brieven onder nr. 8137 bur. v. d. blad. Gevr. net meisje als hulp in de huish. 5-daagse werkweek. 4% vakantie toeslag. Banketbakkerij Steinebach, Leidseweg 145. Voorschoten, tel. 01717- 2? Biedt zich aan net RK meisje, 17 jaar, voor huis houdelijk werk en of win kel. 4 dagen per week. Br. onder letter S aan R. Paauw, Noordeinde 3, Roe- lofarendsveen. Gevraagd net meisje voor 3 of 4 dagen per week in gezin met 4 kleine kin deren te Oegstgeest. Tel. 01710-52251. 2T Net meisje gevraagd voor halve dagen in klein gezin op flat. Mevr. Per- quin-Timp, Haagweg 240, Leiden. Biedt zich aan een sla- §ersbediende. Brieven on er nr. 8068 bur. v. d. bl. 2? Gevraagd een meisje voor de ochtend- of mid daguren of werkster voor enkele dagen p. week. Me vrouw v. d. Stok. Roden burgerstraat 56. Leiden. f? Bijverdienste gezocht kl. zelfstandige zoekt werk voor avonduren, eventueel vanaf 4 uur beschikbaar. Brieven Onder nr. 4921 bur. v. d. blad. TE HUUR 2? Verhuur van koelkas ten. wasmachines en gas fornuizen, Reeds v a 7 50 per maand. Vraagt gratis inlichtingen. Oudsnoorn Haarlemmerstr. 160-165 B tel. 25799. 2? Huurt uw auto bij auto verhuur „Centraal" Opeis en Volkswagen 1962. All risk verzekerd. Hooigracht 71. tel 31607. 2T Uw adres voor het hu ren van 1ste klas bruids toilet compleet met petty coat, kapje, sluier, tasje en handschoenen in de nieuwste modellen is al leen Fa. Sloos, Stille Rijn 11. tel 20868. 2? Trouwrijden? Verrast uw bruid! Bespreekt onze nieuwe 7-pers Chryslers, heerlijk verwarmd Alle ml.Zeemanlaan 12a. Lei den telef 23055. GEVRAAGD Tafeltennis- en bad mintonvereniging „Den Burcht". In beide afdelin gen hebben wy weer plaats voor dames-, heren-, meisies- en jongensleden. Inl. Beethovenlaan 23, tel. 33430. 2? 2 kamers en kookgele genheid of iets dergelijks in Leiden of naaste omge ving gevraagd tegen rede lijke huur voor werkstu denten. a.s. echtpaar. 2T Heer, b.b.h.h. zoekt woonruimte of kamer (s) met kookgel. Tel. 01712- 314. t.n.v. P. Ponsioen. Oud-Ade. 2T Particulier verzamelaar vraagt te koop schilde rijen van oude Hollandse meesters. Brieven met aan- biedinpen aan postbus 4078 Rijswijk Z.H. Telefnont'es worden dagelijks ge plaatst ter grootte van* hoogstens 30 woorden (een woord maximum J 12 letters) De prijs bedraagt f 1 751 tegen contante beta t ling. WONTNGRUTL 2T Woningruil: Aangebo den 4-kamer hoekflat, huur 125 per maand. incl. ser vicekosten. Gevr. eenge zinswoning of 4-kamerfiat omg. Hoge Rijndijk, Lei den, Hazerswoude, Leider dorp. Koudekerk. Brieven onder nr. 4899 bur. v. d. bl. Woningruil. Beneden huis. 4 kamers, douche, achtertuintje, mooiste punt Witte Singel, ruilen voor groter huis op goede stand, geen bovenhuis. Brieven onder nr 4924 bureau van dit blad. niVERSEN 2? Openlijk dank aan God op voorspraak van de H. Maagd Maria, de H. There- sia, de H. Antonius en de H. Jozef, voor een bijzon der g?ote gunst verkregen. 2? Wilt U autorijden? Dan eerst rijles nemen in de nieuwste Renault R 8 bij autorijschool „Irene". Nwe Beestenmarkt 2, Leiden, tel. 26753, b.g.g. Woubrug- ge 01729—286. 2? Behang werk Wilt U uw kamers laten behan gen? Bel dan eer-' 25813 en wij komen kijken en orijs opgeven. Keuze uit 1000 dessms. Verfhandel Pelikaan. Pelikaanstr 27. 10 volle uren autoriiles 47 50 Modern lesmateriaal gediplomeerde instructeurs losse lessen 6 50 gulden. Halen en brengen gratis, l'heorieavonden met licht beelden Erkerde bonds- autorijschool De Centrale. Veerstraat 31, Leiden, tel 24600, "P? Autorijles Frrn God- dij ns erkende (VAMOR) rijschool Qnel1 du- voor- dph"p •»:«- f uwe Opeis Madnerastraat 29 Garpnmarkt 5 fel 34430 2? Kapsalon v. Tongeren heeft ook een aan huis ser vice-dienst. Dinsdags, woensdaes en donderdags. Tel. 23666. b.e.g. 23612. Al het werk onder volle ga rantie. *2* Hedenavond 8 uur tweede avond talenten show. Parochiehuis Zoeter woude. Dansen na. 2? Hedenavond 8 uur tweede avond talenten show. Parochiehuis Zoeter woude. Dansen na. 2T Verloren griize lederen herenhandschoen. Tegen beloning terug te be7orgen. Lindelaan 13, Roeiof- arendsveen. 2? Verloren 23 dec. 1963 bromfietstas met inhoud, gaande van Warmond naar Roelofarendsveen. Tegen beloning terug te bezor gen. M. Kuiper, Zuideinde 51B, Roelofarendsveen. VOOR UW PAPENGRACHT 32

Leidse Courant | 1964 | | pagina 12