MORGEN: DOEK OP VOOR EERSTE BEDRIJF VAN SCHAATSTRILOGIE Groten vrezen Liebrechts Enorme voorsprong van Sjoukje op concurrenten VRIJDAG 17 JANUARI 1964 DE LEIDSB- COURAN'l PAGINA 9 EUROPESE KAMPIOENSCHAPPEN TE OSLO De voorpostgevechten behoren tot het verleden. Zaterdag wordt het ernst, wanneer in Oslo het doek open gaat voor het eerste bedrijf van de schaatstrilogie, die speelt in de winter van 1964. Het eerste bedrijf tegen het decor van de histo rische schaatsburcht die het BIslet-stadion in de Noorse hoofdstad is omvat het Europese kam pioenschap. Voor het tweede bedrijf verplaatst De reeds dit seizoen gehouden wedstrijden, waarin de rijders de gelegen heid kregen eikaars krachten af te tasten en de selectieheren de wijsheid moesten opdoen voor de samenstelling van hun equipes voor de diverse toernooien, hebben het uitgewezen: zowel aan de top als in de breedte is het prestatiepeil met sprongen omhoog gegaan. Tijden, die voor enkele jaren slechts door de allergrootsten werden gereden, komen nu veelvul dig op de chronometers. Deze zelfde tijden schenen tien jaar geleden zelfs schier onmogelijk. de internationale schaatselite zich naar Innsbruck Hans Juergen Baumler/Marika Ki- om daar in de Olympische arena te jagen op goud, lius in actie op het ijs in Grenoble, zilver en brons. De cyclus wordt gesloten in Hel sinki, waar zij, die in Oslo en Innsbruck de kans misten op een ereplaats, een laatste gelegenheid van 42,8, 2.12.0, 7.49.8, 16.04.7, dit sei- krijgen zich een weg naar het erepodium te banen zoen reeds bereikt. Met hem wordt in de strijd om de wereldtitel. Rusland vertegenwoordigd door de eind vorige week uit Rusland, waar zij voordien steeds hadden getraind en wedstrijden gereden, naar Oslo vechten duidelijk zijn kandidatuur gekomen Ants Antson en Igor Os- gesteld voor de Europese titel De na tasjov, die de plaatsen kwamen in- su,cces,^?nn 9°ter,burg zowel in nernen van de reeds langer in Noor- 196~ als 1963 teleurstellende Lie- wegen verblijvende Boris Stenin, brechts. ofschoon hij het vorige jaar Muzahid Habibulin en de tot reserve toch weer beide keren in het eind- gedegradeerde oud-wereld- en Euro- klassement kwam, heeft de juiste pese kampioen Kositsjkin. Kunnen weg weer gevonden. zij hun „Russische tijden" waar ma- Zelfverzekerd en in een prachtige ken, dan is er voor hen meer dan stijl trok hij tot vandaag door het een figurantenrol in Bislet wegge- seizoen 1963/64. waarbij hij enkele ]egd. De vierde man van het Russi- imnonerende tijden reed. zoals op de sche kwartet is Eduard Matusevitsj, 5 ftOO meter (7.44.2) en de 1500 me- dit het vorige jaar nog op de achter ter (2.11.1) teHamar in de wedstrij- grond bleef, maar reeds blijk heeft NOORSE HEGEMONIE Natuurlijk, mede door de bemoei lngen, die de wetenschap met de vloed de training „op het land" en sport heeft gekresen, is deze vooruit- op het ijs is geweest, gang niet beperkt gebleven tot de schaatssport, maar in weinige tak ken van sport is deze hausse zo op zienbarend geweest als in de schaats wereld. De Noren gaven de weg aan den om de Elizabcth-beker. Met dtep gegeven grotere aspiraties te hebben, was zijn achterstand op het trainings- ontzae "am de schaatswereld kennis schema te groot om deze in enkele van .dpze wereldnrestaties, waarmee weken te kunnen inhalen. En ook hij zich op slag in het voorste gelid hieruit blijkt, van welk een grote in- plaatste. NIET VERSLETEN Tenslotte de Noren, de grote triom- Hij staat hier echter niet alleen, fators van 1963. Hun macht lijkt op Want op Europees niveau is de con- dit moment minder groot. Knut Jo- currentie zwaar en daarbij denken hannesen heeft het afgelopen week- wij vooral natuurlijk aan Jonny einde bij de „generale" in Bislet ech- Nilsson, maar ook aan de 21-jarige ter blijk gegeven nog in het geheel Rudi Liebrechts, drie jaar geleden Rus Jury Jumasjev, het vorige jaar niet versleten te zijn en naar onze PRIMA SEIZOEN achter Henk van der Grift en Viktor nu in het volle licht der schijnwer- zijn ware gezicht nog niet getoond, Kositsjkin, heeft in de voorpostge- pers met zijn voortreffelijke reeks al spreken zijn 2.13.2 op de 1500 me ter en zijn 7.51.3 van het begin van en met hun eerste vier plaatsen in derde in de strijd om de wereldtitel nog in de schaduw der groten, maar mening heeft de jonge Per Ivar Moe het Europese kampioenschap 1963 te 1,-u* ~UMMÉ 4J Gotenburg (1. Aaness, 2. Johannesen, 3. Moe, 4. Thomassen) schudden zij de concurrentie wakker Jonny Nils- son mocht in de strijd om de wereld titel enkele weken later in Karuiza- wa alle Noren te snel af zijn, hun komt toch de eer toe een nieuw tijd perk te hehben ingeluid, hetgeen wij een jaar later met een blik in de nu reeds dit seizoen bereikte resultaten wel durven zeggen. GOED MEEGEKOMEN dit seizoen toch wel aan. De sterke stayer Fred A Maier heeft op zijn specialiteit echter nog geen opzien barende resultaten getoond, evenmin als Thomassen en Stiansen. Zullen de Noren voor eigen publiek, in het centrum van de Noorse schaatssport zich echter zo maar zonder meer naar een nederlaag laten voeren? Wü geloven hier niet in en verwach- Donderdagmiddag hebben de dames De onderlinge verschillen zijn heel ten een krachtig Noors offensief op klein, maar in een positie boven o.a. de kampioenen van Italië (Abbon- TAFELTENNISPROGNOSES SCYLLA EN DE TREFFERS HEBBEN WINSTKANSEN op de egale ijsvloer van het schaats- de buitenlandse stellingen met als sterke pionnen Rudi Liebrechts, Jon- Nederland is tot nu toe in de slag paleis in Grenoble de laatste ver- datti), Zwitserland (Germann), En- ny Nilsson, Jury Jumasjev en mo- om de schaatshegemonie goed mee piichte figuren afgewerkt. Sjoukje geland (Evans) en Rusland (Mesh- gelijk de Duitser Guenter Traub, die kunnen komen, een gelukkig feit en koe) slaat de Nederlander zeker geen wel reeds tot zeer goede tijden kwam ontP^T^PPffPliik hPt resultaat van de reeu ae moeuijKe paragraai sJecht figuur hier in Grenoble. maar die zich noe niet. met de sterke ontegenzeggelijk het resultaat van de prima aanpak van de training, zowel lus en de paragraag tegendrie zeer op het punt van de conditie als op goed en vooral voor de laatste fi- dat van de schaatstechniek In Over- maar die zich nog niet met de sterke veen op het C I O S en op de kunst- werd zij hoog gewaardeerd. ment er als volgt 'uit; Na de laatste figuur, de paragraaf buitenlanders dit seizoen heeft ge- tegen drie, waarvoor Sjoukje Dijkstra meten, punten kreeg, ziet het klasse ijsbanen van Amsterdam en Deven- Driemaal 5.2, eenmaal 5.1 en twee- 1. Sjoukje Dijkstra (Ned.) 1293.7 p. "•-> 5 - «y- »P eerste plaats natuurlijk van Rudi haar rapport, dat bij de lijsten van Liebrechts en Cees Verkerk, maar de andere meisjes wel bijzonder af stak. En de overige twee Nederlanders, Cees Verkerk en Peter Nottet? Met - - zijn sterke 5000 meter kan Verkerk 2. Regine Heitzer (Oost.) 1230.zonder twijfel een plaats veroveren ook van de jeugd, vertegenwoordigd door Peter Nottet en Ard Schenk, van wie laatstgenoemde echter moest afvallen voor Oslo. daar Nederland Paragraaf-l,us, een kleine fi- slechts met drie man mag uitkomen. «uur.9?el wordt gereden, en Zij overvleugelen echter de routinier waarbij fouten vrijwel onvermijde- Arie Zee, die de tol moest betalen Jjg zlJn; vergrootte de titelhoudster voor een voorbarig besluit om een ^et puntenverschil op Regina Helt- streep achter zijn schaatscarrière te zeij..fn Nioole Hassler tot respectie- zetten. Toen hij hierop terugkwam, vel'Jk 41.5 en 76.9 punten. Bij de zesde en laatste figuur bleven de Oostenrijkse en Franse kampioenen nog veel verder achter en nu met het vrije rijden van vrijdagavond nog voor de boeg, bedragen de pun ten voorsprongen 63.7 op Heitzer en 112.3 pnt. op Hassler. Nicole Hassler (Fr.) 1181.4. Diania Clifton-Peach 1150.7. Sally-Ann Stapleford 1142.2. in het eindklassement, terwijl hij op (G.B.) de 1500 en 10.000 meter ver kan ko men. Zijn sprint is echter (nog) te (G.B.) zwak om met succes een greep naar een ereplaats te kunnen doen. Voor 6. Carol-Ann Warner (G.B.) 1100.9. de eveneens in dit milieu debuteren- Helli Sengstschmid (Oost). 1076.6. 8. Ingrid Ostler (Oost.) 1075.7. 9. Inge Paul (Did) 1062.5 10. Zsuzsi Alm assy (Hong.) 1026.5. de Peter Nottet mogen de verwach tingen niet te hoog worden opge schroefd. Een plaats in het eindklas sement zou reeds een zeer goede prestatie van hem zijn. SCHAATSENRIJDEN Eerste maatregelen MARIKA KILIUS EN HANS BAUMLER ZESDE KEER EUROPEES KAMPIOEN nassier Met een bleclt en vertrokken ge- was het een extra stimulans toen zij Wat d* laal schaatste Oleg Protopopov het aan de start kwamen. Vol zekerheid 1711" i 1 x 1 x on haar naac.n L.Lath, Vs :lf. Zijn frele partner Ludmilla en durf - zij het, dat bij Hans Jur- voor Elfstedentocht X^n^SLge Belousova forceerde een lachje, maar heden vielen op te merken - was de rekening duidelijk Voor het vriië 00k haar s'ne bet niet eemakkelijk kuer van de Duitsers. Het was een riiden wnrden Aer rieeinoamrtar af- Het Russische paar was donder- volmaakt samenspel van beweging Met ingang van vrijdag 17 januari Q P„ dagavond de glanzende vloer van en met zeer vele moeilijke wendin- (06.00 uur) is voor de Friese kana- het uitverkochte ijsstadion van Gre* gen, keringen, hoog goed uitgevoer- len het vaarverbod afgekondigd. Dit uitgedrukt en duë noble °P«<'*ledcn vo1 K«de moed op de heffingen, prachtige lasso's en betreft alle Friese kanalen, die bij 8 het resultaat, maar weer is het niet goed gelijk gesprongen axels. Naar- de provincie in beheer zijn, met uit- Saen «kening noudend met de ree- gelukt Weer ging de Europese titel mate de tijd vorderde werd de ze- zondering van de twee grote scheeps- toranu Plaa^c«'er en majoriteit paarrijden naar de Duitse du0 Mari. kerheid steeds groter bij het Duitse vaarwegen Harlingen - Fonejacht ua ka Kilius en Hans Jurgen Baumler. duo en toen zij hun vrije rijden be- Lemmer - Sneek - Strobos Deze Puntentotaal eindigden brak er een ovatie los. Op de fraaie compositie van ver- Ook de jury beloonden deze kuer schillende melodieën zetten de Rus- met cijfers van 5.7, 5.8 en zelfs vier- sen hun kuer in geweldig hoog tem- maal een 5.9. po in, maar de pechduivel lag voor Dit bracht de Duitsers voor de het Russische paar, dat al meer on- zesde maal de Europese titel. Het gelukjes in internationale toernooien tweede Russische paar Zhu-Gavrilov heeft moeten verwerken, op de loer. werd evenals een jaar geleden derde Ai bij de voorgaande demonstraties na een goed gereden wedstrijd. Wouter Toledo, heeft zijn eerste op deze avond was gebleken dat het j)e uitsla? van het naarriidpn- grachten terechtkomt, waardoor de drie verplichte figuren goed gere- ijs bijzonder hard was. Het begon i. Marika Kilius en Hans Jurren finish van een eventuele Elfsteden- den. De straffe hand van grootmees- met een mislukte landing van Lud- Baumler (Did.) d! c 11 311 -• 2 tocht niet aan de voet van de histo- ter Gerschwiler, de coach van onze milla Belousova uit de dubbele axel. Lndmilla Belousova en Ole? Prntn ricchp OMfthrtVP nlflflts znil klinnen wPPPlHlrnmninnnn horriné ,i„la Sn ,SS„ rkXuuumilld DeiOUSOVaI en uie„ rroio- Scylla Het Leidse ereklas-team ontvangt zaterdag in eigen huis (Hoge Morsweg 12) het Amsterdamse Povac. Het Povac-team moet alle zeilen bijzet ten om zich te handhaven en heeft dat bewezen in de tot nu toe gespeelde wed strijden, een goede wedstrijdmentaliteit. Dat betekent, dat Scylla zich helemaal zal moeten inzetten. Een overwinning is dan waarschijnlijk. Niet helemaal waarschijnlijk is het doorgaan van de wedstrijd. Bert v. d. Helm verblijft immers met Schoofs en Deken in Tsjecho-SIowakije. Wordt er voor hem een invaller op gesteld of vindt uitstel plaats? De Treffers Veel spanning zal het duel Batswingers-De Treffers „omgor den". De Treffers moeten deze match kunnen winnen, maar Batswingers vecht voor haar laatste kans en is dus beslist gevaarlijk. Als Van Ruiten. l'Ami en Heemskerk de geroutineerde Bou- wens met succes kunnen bestrijden, lig gen de kaarten beslist gunstig. Docos In de hoofdklasse wordt Do- cos in de gelegenheid gesteld de neder- lagenreeks te onderbreken tegen St. Ca- thrien uit Eindhoven. Volle winst is noodzakelijk en mogelijk. Zeker is, dat beter gespeeld zal moeten worden dan j.L zaterdag tegen Never Despair (Do- cos-St. Cathrien, zaal Potgieter laan, aan vang 19 uur). Overgangsklasse Afd. E. Scylla 3 begint zich langza merhand naar boven te werken. Zater dag speelt ze de uitwedstrijd tegen The twee waterwegen worden zo lang in 8evaar komt. mogelijk opengehouden, daar zij voor een eventuele Elfstedentocht van se cundair belang zijn. Men heeft in Leeuwarden ook weer plastic gordijnen in het water van de grachten neergelaten. Deze gordijnen moeten voorkomen dat het warme industriewater BASKETBALL Vooruitgang bij Wouter Toledo rische Oldehove plaats zou kunnen wereldkampioene, begint zich in zijn De zekerheid was toen weg en ner- vinden. stijl en houding te manifesteren. veus schaatsten zij om even latei Overigens heeft het bestuur van weer even uit te glijden. Ook Pro- de Friese Elfsteden Vereniging nog Na zijn tweede figuur had hij de topopov bleef niet gespaard voor een geen vergadering vastgesteld. Spe- negende plaats te pakken, maar in paar onzekerheden. Het was zonder culaties op een Elfstedentocht zijn de derde en laatse van deze eerste twijfel een prachtige demonstratie Russen zeer snel op wonderhaan Alma Ata Tijdens voor-olympische wedstrijden in Alma Ata hebben enkele Russen voor zeer scherpe tijden gezorgd. Lev Zait- dag der heren, zakte hij iets terug, van een kuer met een schitterende inhoud, maar de jury kon niets an ders doen dan het paar met cijfers tussen 5.6 en 5.8 en slechts tweemaal een 5,9 belonen. Op dat moment was het voor een ieder zeker, dat ook in 1964 geen De KNVB heeft, in verband met "f1 was weggelegd voor Ludmilla Belousova en Oleg Proto- de gesteldheid van de terreinen alle popov. Voor Marika Kilius en Hans amateurwedstrijden, zowel in de Jurgen Baumler was deze avond een AMATEURVOETBAL AFGELAST KNVB als in de afdelingen, voor terdag en zondag afgelast. De beslis- - popov (Rusl.) 16 309.-; 3. Shuk en veus schaatsten zy om even later Gavrilov (Rusl.) 32 293.9; 4. Pfers- weer even uit te glijden^Ook Pro- dorf en Matzdorf (Did:) 36 290.3; ui„ j 5; johner en Johner (Zwitserl.) 43 286.9; 6. Richmann en Danne (Did.) 93 285.6. Op vrije zaterdag Sportinstuif voor Amsterdamse jeugd Amsterdamse jongens en meisjes van 13 tot 25 jaar zullen dit jaar kunnen deelnemen aan een „sportin stuif" die op de vrije zaterdagen tus- gen Baumler enige kleine onzeker- volkomen rehabilitatie van het slech te rijden tijdens de Duitse kampioen- eipe ujuen gexuigu. ucv *xcin,- ujuch wjueus ue Kampiveii- f-uPI1„_j x - -,sn,i an-'i de 1500 meter in 2 min. 6.3 sec., sing voor het al of niet doorgaan van schappen in Oberstdorf. Voor hen tnsSen 1 oktober L?.m 31 decembe? het betaald voetbal en het betaalde dalov, die tweede werd. deed er slechts jeugdvoetbal zal aan consuls sec. Op de 500 meter deelden Vladimir Orlov en Rafael Gratsj de eerste plaats met een tijd van 40,2 sec. Zaitsev en Vasnetsov kwamen ieder tot 40,4 sec. Alle wedstrijden voor zaterdag en zondag van de Koninklijke Neder landse Korfbalbond en van de re gionale bonden zijn afgelast in ver- Technische commissie KN A U-Zu i <1-Hol 1 aiul treedt en bloc af in de Oude RAI (Sporthal Zuid) zal worden gehouden. Voorzover bekend is een dergelijke instuif uniek in Nederland. De instuif die in opdracht van het gemeentebestuur van Amsterdam wordt georganiseerd door de ge meentelijke inspectie van lichame- ZWEMMEN lijke opvoeding, zal geen- wedstrijd-, Op zaterdag, 15 februari, zal de maar een instructief karakter heb- Met Bailey kunnen Bona Stars winnen van Te Werve A.s. zondag 12 uur staat de Leidse ploeg weer voor een zware opgaaf. Vo rige week vrijdag speelden The Stars een onbesliste wedstrijd tegen Punch. Te Werve wees hetzelfde weekend EBBC, medegegadigde voor de eerste plaats, gedecideerd terug. Men zou dus geneigd zijn ook nu op een kleine over winning van Te Werve te rekenen. Toch zien wjj The Bona Stars, met William Bailey weer in de gelederen en gesteund door hun supportersschare, de overwinning behalen. Spanning tot de laatste minuut is wel verzekerd, Opstelling: Kees Pley, An- dré de Jong, Humphrey van Haver, Cees de Hollander, William Bailey, Wim Stol, Nico Overdevest, Hans van Ma meren. Theo Bark is nog steeds gebles seerd. Zaterdag 2 uur: Het tweede team zal. in zijn sterkste opstelling uitkomend, Vodo s.c. uit Den Haag wel kunnen weerstaan. Veder wedstrijdprogramma: 18 jan.: 15.00 uur TBS a-Vodo s.c.; 16.00 uur TBS 1-Jumpers 1. 19 januari: 12.00 uur Dames 1-Te Wer ve 2; 13.15 uur: TBS 3-Survriki 1. districtsvergadering van de KNAU ben. Een aantal gediplomeerde sport- -m giunaie uunuen zijn cugeidöi ui vei- u"'" 1 \p|i q dtclr Q IPnriPf* band met de slechte gesteldheid van gehouden worden in rest. Van der leiders zal de jongelui naar keuze terreinen Heijden. Aanvang 15 uur. Hét be- onderricht geven in basketball, vol- Voor het weekeinde staan o.a. de vol- HOCKEYCOMPETITIE gende evenementen op de schaatskalen Heyden. Aanvang 15 uur. Hét be langrijkste agendapunt zal ongetwtj- onderricht geven in basketball, vol leybal, zaalhandbal, tafeltennis, bil- AFGELAST feld worden de verkiezing van de jarten, schaken en dammen. districts-technische commissie, aan- Het gemeentebestuur beoogt met der van de KNSB. Alle hockeywedstrijden, die voor gezien deze gehele commissie in zijn deze instuif de schoolgaande jeugd 18 januari Boskoop langebaanwed- zaterdag en zondag voorkwamen op geheel aftreedt en niet herkiesbaar in Amsterdam de gelegenheid te ge- strijd dames, junioren en senioren. het wedstrijdprogramma van de KN is. Van het dagelijks bestuur is de ven op haar vrije zaterdagen „aan 18 januari Ter Aar koppelwedstrijd HB, gaan in verband met de gesteld- secretaris-penningmeester tussentijds een gezonde en sportieve vrijetijds- door het Merendistrict en Sassenheim. heid van de terreinen niet door. besteding deel te nemen". VERWARMING IN SOESTER NATUURBAD De gemeenteraad van Soest heeft woensdag definitief besloten over te gaan tot de verwarming van het Soester natuurbad. Men boopt het bad aan het begin van het seizoen op temperatuur gebracht te hebben. Tijdens de daar vo rig jaar gehouden jubileumwedstrijden van de KNZB bleek de temperatuur van het water door het sleohte weer te laag voor topprestaties. Victory, dat toch één van de minder sterke teams in deze afdeling is Het Leidse team kan dan ook tot een kleine overwinning komen. Afd. F. TOV. Eendracht 2 en De Tref fers 2 gaan onder elkaar uitmaken, wie het kampioensvaandel zal voeren; Lei der TOV zal het wel klaren tegen Smash 3 in Amsterdam, maar De Tref fers 2 zullen thuis veel te stellen heb ben met het Rotterdamse Twenty One Up. Komen de Veenders verder dan een puntenverdeling? Afd. G. Scylla 2 heeft, als u dit leest, de match tegen het sterke SVE 3 reeds achter de rug. Intussen blijft het duel om de leiding tussen de Scylla-reserves en Germinal 2 interessant. Vooralsnog houden de Rotterdammers iets betere kansen VAN en OVER de clubs KORFBAL Crescendo Crescendo organiseert zondag a.s. om half twaalf op het verharde veld aan de Montgomery- straat een micro-korfbaltoernooi. Aan dit toiernooi zal eveneens worden deelgenomen door de achttallen van Vicus Orientis. Zuiderkwartier. De Danaiden en KNS. zodat het geheel ongetwijfeld meerdere interessante ontmoetingen zal opleveren. In het Crescendo-team zullen afwisselend uitkomen de dames Joke Hazebroek. Truus Noordermeer, Marian Luys- terberg. Ank van Dam, Leny Kok. Guusta Mulder en de heren Ton en Mat Ouwerkerk, Aad Schouten. Wim Mulder, Cees Cornelissen en Ignas de Jong. Crescendo neemt zaterdagmiddag met twee teams deel aan de micro korfbal wedstrij den voor adspiranten in de veilinghallen te Rijnsburg. Het C-team gaat in poule A van de der de klas-LKB de strijd aanbinden met de C-adspiranten van De Alge mene De Danaiden, Fluks en Madjoe en het D-team in poule C van de vierde klas-LKB met de adspiranten van Zuiderkwartier, De ALgemene, De Danaiden en Fluks. Siseo Onder het motto: „Weer of geen weer" organiseert het be stuur zaterdagmiddag op het sport complex „Roomburg" voor alle Si- seanen diverse traingsactmteiten Als de velden bespeelbaar zijn, zul len er enige onderlinge wedstrijden worden gespeeld. Zo niet. dan zal er in het clubhuis een zowel gezel lige als instructieve bijeenkomst plaats vinden. Speciaal voor de ju nioren werd het navolgende trai ningsprogramma opgesteld: Jongens van 2.45 tot 3.30 uur; meisjes van 3 30 tot 4.15 uur Het toegangshek vam „Roomburg" staat om half drie voor alle Siseanen open. HOOGOVEN-SCHAAKTOERNOOI In de 26e Hoogovenschaaktoernooi hadden de grootmeesters en meesters donderdag een vrije dag. Toch is er (wel geschaakt in het Kennemer- Theater. Er werd namelijk een be gin gemaakt met de tienkampen waaraan door 160 spelers uit zeven tien verschillende landen wordt deelgenomen. Ook de wedstrijden voor de inter nationale damesgroep zijn donder dag begonnen. De uitslagen luiden: Nicolau (Roem.) - Heemskerk (Ned.) 1-0; K arak as (Hang.) - Timmer (Ned.) 1-0; Jovanovic (Z.-Sl.) - Ko- norskovska (Polen) Vs-Vs; Zatulovs- kaja (Rusl.) - Chaude de Silans (Fr.) afg.; Litmanovic (Polen) - Ivanova (Buig.) Vi-V».

Leidse Courant | 1964 | | pagina 9