Beste vliegers op tentoonstelling van „Steeds Sneller" WIELRIJDER DOOR AUTO GESCHEPT 25 LEDEN ONDERSCHEIDEN WEGENS LANGDURIG LIDMAATSCHAP „ST. DEUSDEDIT" GAAT ZESTIG-JARIG BESTAAN VIEREN DONDERDAG 16 JANUARI 1964 D£^EIDS£iCOURANT RAG1.... II NOORD WIJK De duivensport mag dan geen stampvolle tribunes trekken, door de liefhebbers wordt zij niet min der enthousiast beoefend. Dit bleek duidelijk in hotel „De Zeeleeuw" te Noordwijk, waar de vereniging „Steeds Sneller" haar jaarlijkse ten toonstelling had ingericht. Niet min der dan vierhonderd fraaie vliegers, de elite uit de hokken van de Noord- wijkse duivenhouders, kon men daar bewonderen. Ervaren deskundigen als de heren A. Langeberg en A. Rovers, die de duiven hadden gekeurd, kenden hoge punten toe. Zeer goed was de kwali teit van het ingezonden materiaal, vooral wat de duivinnen betreft. Hun gedegen oordeel betekent een alleszins verdiend compliment aan het adres van de Noordwijkse dui venhouders voor de zorg en toewij ding, waarmede zij hun vogels fok ken en verzorgen. Schreven wij een paar jaar gele den, dat „Steeds Sneller" in de Leid- se Concourscommissie een hartig woordje mee sprak, thans mogen wij wel zeggen, dat zij in de L.C.C. de lakens uitdeelt. Natuurlijk wordt dit door de deelnemende clubs uit Leiden, Wassenaar, Voorshoten, Lei derdorp, Voorhout en Warmond sportief geaccepteerd. De heren M. van der Wiel, C. van den Berg, J. van der Niet en J. Pas- schier Zn. nemen in de LCC res pectievelijk de eerste, tweede, derde en vierde plaats in, terwijl „Steeds Sneller" kampioen werd van de ver enigingen. En dat in een kring van 450 liefhebbers uit twaalf verenigin gen. PRIJSWINNAARS De volgende prijzen werden toege kend: Blauwband oude doffer: 1 J. F. Aanhane, 2 C. H. van der Poel, 3 C. van den Berg. Blauwband oude duivin: 1 W. D. Zonneveld, 2 C. van den Berg, 3 C. Ruigrok. Blauwband jarige dof er: 1 Haak- Hoonaard, 2 Jan Hoek, 3 W. D. Zon neveld. Blauwband jarige duivin: 1 M. van der Wiel, 2 C. van den Berg, 3 J. F. Aanhane. Blauwband jonge doffer: 1 W. D. Zonneveld, 2 W. D. Zonneveld, 3 J. van der Niet. Blauwband jonge duivin: 1 W. Q. Schelvis, 2 A. van Duin, 3 L. W. van Rhijn. Blauwkras oude doffer: 1 J. Pas- schier Zn., 2 J. Barnhoorn, 3 J. Barnhoorn. Blauwkras oude duivin: 1 (en kampioen van de tentoonstelling): G Duindam, 2 J. Barnhoorn, 3 J. Boon. Blauwkras jarige doffer: 1 C. van den Berg, 2 Haak,-Hoonaard, 3 M. van der Wiel. Blauwkras jarige duivin: 1 Barn hoorn, 2 J. Passchier en Zn., 3 W. D. Zonneveld. Blauwkras jonge doffer: 1 L. N. Glasbergen, 2 C. Ruigrok, 3 Haak- Hoonaard. Blauwkras jonge duivin: 1 M. van der Wiel, 2 Gebr. Passchier, 3 W. Steenvoorden. Roodvaal oude doffer: 1 H. Smit sr., 2 R. van Rijn, 3 W. D. Zonne veld. Roodvaal oude duivin: 1 J. F. Aan hane, 2 L. A. Glasbergen. Roodvaal jarige doffer: 1 J. Barn hoorn, 2 H. Smit Zn. Roodvaal jarige duivin: 1 J. Plug, 2 J. F. Aanhane. Roodvaal jonge doffer: 1 J. F. Aan hane, 2 J. Barnhoorn, 3 Theo Aan hane. WARMOND Aanbesteding Door de burge meester en wethouders gehouden openbare aanbesteding voor de riole ring en stratenaanleg in het uitbrei dingsplan „Oost" gaf het volgende resultaat. De vier laagste inschrij vers waren: J. Stam te Voorschoten 43.400.-; firma Hogenboom te Rijp- wetering 43.500.-: Gebr. v. Eg- mond, Leiden f 44.489.-: Firma Bak ker en v. d. Klok 44.900.-. De 2 hoogste inschrijvers waren J. C. Ko- ridon Vinkeveen 57.000.-. en A. L. Heil. Nieuw-Venep f 59.500. Het werk is gegund aan de heer J. Stam te Voorschoten. Geboren: Monque Jolanda Astrid d.v. J. O. W. van Dugteren en W. Tuinman; Johann G. M. d.v. J. J. de Vetten en M. J. v. Rijn; Gerardus J. z.v. P. J. Versluijs en M. A. Th. v. d. Geect' Elizabeth M. d.v. C. M. Kipping I- M. Korsuize; Johanna F. M. d.v. L. P. A. v. Noord en F. v. Steijn; Cornelia P. M. d.v. J. A. Plak- meijer en H. Jongste; Elizabeth Pe- tronella M. d.v. C. J. L. Papot en E. W. M. v. Reisen; Antonius Maria z.v. P. J. Slingerland en J. H. Elfrink; Johannes A. z.v. P. J. Does en J. Schrama; Ferdinandus B. J. z.v. J. A.A. van Rijn en W. J. van Schie. Getrouwd: J. Siebert, 25 jaar en J. Lagas, 17 j.; F. J. Ch. Bleuze 26 jaar en T. van Leeuwen 23 jaar; P. H. W. v. d. Kerkhof 25 jaar en H. J. M. Wassenaar 19 jaar: N. P. C. Waasdorp 23 jaar en J. M. W. Bakker 28 jaar; J. A. van Vliet 23 jaar en Q. Beugels- dijk 23 jaar; W. de Vos 27 jaar en D. Heijl 28 jaar; J. L. v. d. Veer 26 jaar en M. J. G. Kortekaas 23 jaar; C. M. Elkhuizen 23 jaar en J. J. M. van Wissen 21 jaar; J. de Winter 25 jaar en A. M. J. Torreman 24 jaar; C. J. Q. Voorham 30 jaar en C. A. Heems kerk 33 jaar. Overleden: J. P. de Koning, 84 jr.; A. G. de Haas, 79 jaar. Spreekuur burgemeester Het spreekuur van de burgemeester zal in plaats van donderdag 16 januari plaats vinden op vrijdag 17 januari van 10 tot 12 uur. Roodvaal jonge duivin: 1 J. F. Aanhane, 2 Th. Aanhane. Bont oude doffer: 1 J. Plug, 2 M. van der Wiel, 3 J. Zonderwijk. Bont oude duivin: 1 J. F. Aanhane, 2 J. van der Niet, 3 C. van den Berg. Bons jarige duivin: 1 G. Duindam, 2 H. Smit Zn., 3 L. A. Glasbergen. Bont jonge doffer: 1 J. Barnhoorn, 2 J. Passchier Zn., 3 A. van Duin. Bont jonge duivin: 1 L. A. Glas bergen, 2 G. Duindam, 3 Haak-Hoon- aard. Alle kleuren late doffers: 1 (en beste late jonge duif)W. Steenvoor- den, 2 J. Aanhane, 3 W. Steenvoor den. Alle kleuren late duivinnen: 1 G. M. van der Poel, 2 W. Steenvoorden, 3 J. Hoek. ,Louis Bouwmeester9 speelde in Lido '/toog' spel Voor een geheel bezette zaak gaf de Noordwijkse toneelvereniging „Louis Bouwmeester" in Lido haar jaarlijkse uitvoering. Dit maal was een avondvullen toneelstuk op te eenavondvullend toneelstuk op te voeren, doch werden een drietal één- aoters voor het voetlicht gebracht. „Louis Bouwmeester" beschikt tegen woordig over een seniorenafdeling en een jeugdtoneelclub die op deze wij ze beiden aan bod konden komen, deelde de heer P. J. H. H. van der Staak mede, toen hij voor de heer G. Crama, die zelf een hoofdrol speelde, de bezoekers verwelkomde. Onder hen bevonden zich wethou der M. C. J. Sedelaar, die het ge meentebestuur vertegenwoordigde, de hoofdinspecteur van politie de heer A. N. Merkelbach en afgevaar digden van zusterverenigingen. De regie van de één-acters lag in de bekwame handen van Jan Steen, die ondanks zijn zeventig jaren on vermoeid voor de vereniging zwoegt. Zijn leiding betekent een garantie voor een toneelavond op top-niveau. Deze top bereikte men reeds in de uit het Frans vertaalde thriller „De sneltrein stopt hier niet", met mees terlijke vertolking door G. Crama, R. Peen, Nelly van Eeuwyk en J. v. Eet. Daarna verscheen de jeugdclub op de planken met het blijspel „Toneel triomfen". Aan dit knap en nu en dan zelfs virtuoos gespeelde niemen dalletje werkten mee Netty v. Eeu- wijk, Lineke Stuut, Joke van Eeu- wijk, Louky Crama, Martin Tettero de, Marijke Turk, Carla van der Drift, Annemarie Kortekaas en Wil lem Jan Koemans. De senioren namen de derde één- aoter voor hun rekening: de comedie „De zeer beklagenswaardige mijn heer Cran", waarin een pseudo-ge- vangenisboef Victor Cran (H. Bo yenk) al niet veel beter blijkt dan de echte (Julien Lavoine, vertolkt door C. Barnhoorn). Verder werkten mee Louky Cra ma, mevr. I. Kortekaas en P. Karre- man. Aan het einde van deze suc cesvolle avond dankte de voorzitter, de heer G. Crama de spelers en richt te bijzondere woorden van waarde ring tot de regisseur, de heer Jan Steen. Daarna volgde nog een verloting en een gezellig samenzijn. SASSENHEIM ,,St. Deusdeditvierde zestigjarig bestaan af ATdeTw"r onder regie van Jac Hogervorst een zen de heren S. P. C. J. Verdegaal en W. armerdam en in de kascontro- men zit- Werf en R. Hogervorst. Met algemene stemmen werd het voorstel ,van het bestuur om de af deling te doen aansluiten bij de Kon. Ned. Ver. voor EHBO aangenomen. Een bestuursvoorstel om de contri butie te verhogen van 2,50 tot goede vertolking kreeg.'The Hooli- JW0 «sderrona»^ herwaren, gans verzorgden 't muzikale gedeel- Een. dar.led<!.n dat deze te van de feestviering. Voorzitter is zilveren bestuurslid Ter viering van het 60-jarig be staan, kwam gisteravond de afde ling Sassenheim van de N.K.A.B., (St. Deusdedit"), bijeen in de grote zaal van het K.S.A.-gebouw. ffffjlf) clllTt ft fill hÜ stelde contributie is nog laag Voorziter F. Wlermg kon, behalve Kil Dl SlUU liun UI] lij)d met die geh^ene, vele leden met hun dames, in zijn - - welkomstwoord mede verwelkomen NOORDW1JKERHOUT de geestelijk adviseur kapelaan Van der Westen, besturen van de K.A.V., L.T.B., N.C.A.B.. het demissionaire bestuur an de K.A.B. en het hoofd contributieverhoging ledenverlies zou geven. De presidente, mevr. Al- kemade-Stevelius betoogde, dat het bestuursvoorstel een noodzakelijk gevolg is van de aansluiting bij de landelijke organisatie. De voorge- I I in ver- I bij zus terorganisaties. De leden ontvangen dan ook het maandblad „De voor post van de dokter". Na enige dis- In de jaarvergadering van de Alg. cussie werd besloten de contributie Ned. Vereniging EHBO heeft de se- stellen op 6,50 voor de leden, cretaris, de heer S. P. C. J. Verde- d,€ Z10h wensen te abonneren op het landelijke Bond Op de Herenweg, ter hoogte van de Krom te Noordwijk, stak de heer A. van der Niet de rijbaan over naar het nieuwe rijwielpad, vlak voor de naderende personenauto van een 35- jarige bedrijfsleider uit Noordwijk. Hoewel de bestuurder nog naar links uithaalde om de man te ontwij ken, kon hij niet voorkomen, dat de wielrijder werd geschept en tegen het wegdek gesmakt. De auto kraakte een paal en kwam daarna in de berm. tot stilstand. De heer Van der Niet is in ernstige toestand naar het Aca demisch Ziekenhuis te Leiden over gebracht. Schietnieuws „Blijf voor 't Land" Bij de laatste schietwedstrijd van „Blijf voor 't Land" te Noordwijk werden de volgende schutters met de buks winnaar van een wisselme daille: mej. A. van Weeghel 48 pun ten le klasse; W. Caspers 48 punten 2e klasse; J. G. Schneyder 48 punten 3e klasse. In de K.S.O.-afdeling werden de wisselmedailles gewonnen door: P. Slingerland 59 punten le klasse; J. Plug 58 punten 2e klasse. In de 2e klasse won J. Plug de me daille definitief met 55, 57, 57, 60, 58 punten. Hij gaat over naar de le klasse. bestuur van de KAB en het hoofd- creians, ae neer r. u. j. verae- y- -f bestuurslid L. Elferink. In zijn ope- g*»1 een overzicht gegeven van het en 5' voor de ovenge het feit, dat de K.A.B. door veran- wel wee der afdeling in 1963, dering van de statuten per 1 jan. jl. waarin de viering van het 25-jarig Mede werd besloten tot het hou- is opgeheven en veranderd is in de bestaan een hooggepunt vormde. den van maandelijkse bngade-avon- N k v Het werk van de opgeheven °ok financieel is 1963 een gunstig den, waaraan alle leden toezegden diocesane bond is overgedragen aan geweest De penningmeester, hun medewerking te verlenen de vakbonden. heer W. arWmerdam kon daarvan Aan het slot van het zakelijke ge- met blij schap kennisgeven. De door deel te der vergadering dankte mevr. Vele veranderingen ziin er in de de afdeling in 1963 georganiseerde H. C. de Groof voor zijn groot aan looptvandrjarenggekomen en daar cursus EHBO leverde een tiental deelin het slagen van de beëindig- er minder bollenteelt in Sassenheim nieuw-gediplomeerden op. By ver- de EHBO-cursus, Als blijk van waar plaats vindt dan voorheen is ook schillende evenementen in het dorp dering mocht hij een prachtige vul de basis van de verenieing smaller 1S det afdeling aktief werkzaam ge- pen in ontvangst nemen, terwijl er geworden doordat er meer oude dan ^eest, terwyl individuele leden by voor mevr. de Groof een boeket jonge leden zijn. van ongelukken hun kennis en bloemen aan werd toegevoegd. De heer Elferink gaf vervolgens bekwaamheid in dienst hebben kun- De geanimeerde en levendige ver- - nen stellen van hun evenmens. gadering werd traditioneel besloten Als bestuursleden werden herko- met een verloting. een overzicht van de historische ont wikkeling van de R.K. Landarbei- dersbond en zei. dankbaar te zijn bij dit 60-jarig jubileum. Na miskenning voorheen, zijn in de loop van deze jaren veranderingen in het leven van de arbeider gekomen en ontwikkelt zich steeds meer een begrijpende mening tussen werkgever en werk nemer. Namens het hoofdbestuur, feliciteerde hij de afdeling, wel geen luidruchtige naar hij opmerkte, maar toch een afdeling, die zeer aktief zich bezig houdt met de v°le proble men en belangen van de akorgani- satie. Alvorens hij overging tot het uit- Voorhout, een goed bezochte jaar- «wmh,cidh,cu«a reiken van de gouden insignes aan vergadering. Na een nieuwjaarswens ook sabuld. 14 leden die 40 jaar en meer en aan van de voorzitter werd in het kort 14 maart wordt het VOORHOUT In café „De Bonte Koe" hield de gelopen jaar. Er is nog steeds een Nederlandse Katholieke Bond van tekort aan goede vakmensen omdat werknemers in de agrarische be- er velen „het land" de rug toekeren, drijfstakken, „St. Deus Dedit", afd. aldjus de voorzitter. Hieraan is de achterstand in sociale voorzieningen 11 leden 'n zilveren voor 25 jaar lid maatschap, wees spreker op de kern, die deze leden in de vereniging vormden en stelde hen als voor beeld aan de jongeren. Spreker reikte hierna aan de vol- een terugblik geworpen op het af- LEIDSCHENDAM Minder vaart door de sluizen. i-jarig be staan van de afdeflimig gevierd. De loonpolitiek was een punt van langdurige bespreking. Aandacht werd gevraagd voor de studie en ontwifkkelingsmethoden. gende leden het inside uit Goud In 1963 passeerden 18959 vaartuigen 14-15 februari z«n de studiedagen, kregen: H. van Dam, iV^van Duin. H. met een .inhoud van 961.393 br.reg. LISSE naar Hillegi ;om gevonden als voorzitter nog aan te blijven doch hij drong er op aan, dat n er minstens nog twee bestuursleden Burgemeester ^tijdelijkj bij komen, want de werkzaamheden stapelen zich bij de snelle groei ont zettend op, zodat er zeer nodig een 2e secretaris en een 2e penningmees ter moet komen. Bij de prijsuitreiking werd een keu rige beker overhandigd aan Cock Stroombergen als prestatieprys 1963 amateurs; Leo v. d. Berg nieuwelin gen en Ton Zeldenthuis adspiranten. De recordbeker 1963 tijdritten werd gewonnen door Leo van der Berg. i'.'eNTO^iniw«,gTh!' van"JtTiS In 1962 waren het er 29183 met 'I!!^h.WmSs MaaSiag ïn SrSSÏ» len, J. Waasdorp, P. Meeuwissen. gerekend. De mindere doorvaart was het ge- volg van de strenge winter van vo rig jaar toen de Vliet gedurende Zilver voor: P. van der Berg, C. van Hoekelen, Th. Homan, A. Hooge- veen, L. Hoogervorst, P. v. Kesteren, Vrijdag 5 februari is in café Boer- haave de traditionele prijsjasavond. LEDENTAL LIEP IETS TERUG In verband met het door de gemeen teraad genomen besluit tot grondige restauratie van de burgemeesterlijke ambtswoning - waaraan speciaal de burgemeester voorkeur gaf boven de bouw van een nieuwe ambtswoning - is de burgemeester genoodzaakt met zijn gezin de woning tijdelijk te ont ruimen. Aangewezen op huur van een gestoffeerde en gemeubileerde woning, heeft het burgemeestersge zin thans tijdelijk onderdak gevon den in Hillegom, aan de Stationsweg 2 (naast Twentse Bank), telef. 02520- 5025. De verbouw van de ambtswoning staat onder directie van ir. A. Paar- dekooper; de uitvoering staat onder leiding van de heer D. Schaap. De aannemer rekent erop het werk eind maart a.s. te kunnen opleveren. De burgemeester verzoekt mede werking dat voor hem in zijn quali- teit bedoelde poststukken niet - zoals wel eens gebeurde aan zijn privé- adres doch steeds aan het gemeente huis worden bezorgd, c.q. geadres seerd. REN- EN TOURVERENIGING „BOLLENSTREEK". In rest. „De Beurs" te Lisse heeft de Ren- en Tourver. „De Beurs" de jaarvergadering gehouden welke zeer druk bezocht was. Voorzitter Egbert van 't Oever ver welkomde ook enige oud-leden en stelde in zijn openingswoord vast, dat de „Bollenstreek" een prima wieler- jaar 1963 achter de rug heeft. Hij wees op de bijzondere prestaties van de Nieuwelingenploeg in de achter volgingswedstrijden. Men zal, gezien de prestaties, ook landelijk met ren ners van de „Bollenstreek" wel ken nis gaan maken. Secretaris P. de Koning gaf een goed oriënterend jaaroverzicht. Het ledental stijgt voortdurend. Er is bloei aan alle kanten en een stijging van de prestaties en successen. Penningmeester W. Stroombergen uit Hillegom kon mededelen, dat het afgelopen jaar een batig saldo gaf te zien. Na een gunstig rapport van de kascommissie werd hij bedankt voor zijn vele werk in deze. Tot nieuwe leden van de kascommissie werden benoemd J. van Dijk, Lisse, H. Frau- enfelder, Lisse en W. Knoppert, Voor hout. De heer G. Huurman uit Hillegom gaf een vlot overzicht van alle wed strijden in 1963 en dat was een hele lange lijst. De achtervolgingsrit voor nieuwelingen met Siem van der Ham aan de kop is een bijzondere presta tie geweest. De renner C. Langeveld uit Lisse bracht verslag uit van de Tourcommissie. Naar aanleiding hier van zei de voorzitter dat alles zo ge zond is als een vis. Medegedeeld werd dat er een masseur zal komen voor minstens 10 renners, die gemasseerd willen worden. Dat was zó voor el kaar. Het bestuur draagt in de kos ten bij. Eveneens betaalt het bestuur uit de kas een gedeelte van het licen- Krom™ weSTuernenhoutKOmWMn' Ye V™ ^Wee maande.n door «f1an«ga' Het goed verzorgde jaarverslag meld- 7wart stremd was. Ook het aantal veiling- de eetl teruggang van het ledental Na woorden van gelukwens tot 'T }s l*6 verminderd omdat van 259 naar 255. De financiën waren na woorden van geiuawens 101 de mee9te tuinders hun producten popd heheprd Onder dank werd de deze onderscheidenen, richtte de heer naar elders hreneen SOMoe,1eera. onder dank werd de Elfering zich tot de voorzitter van vrachtauto naar elaers «rcmgen. penningm?€ster gedechargeerd. Er de afdeling en wees op diens lange ,,„r ,llcuwc a,aaI van dienst, het b eek namelijk Banning ral donderdagmid- dat de heer Wiering 25 jaar bestuurs- - 6 - v. d. Lans, J. Datema, C. v. Dam en A. v. d. Berg werden aat ae neer wiering zo jaar oesiuurs- d 23 - weer een eerste paal met al ene stemmen herkozen I'l^-Sprda^tehem^nmnenshet sla|n ni v00r de van 120 £at. m* t Bij de bestuursverkiezing werd de heer Dick Bemelman als nieuw be stuurslid gekozen. Voorzitter Van 't Oever werd tot aller vreugde bereid SASSENHEIM ONGEVALLEN OP DE WEG Op de hoek Narcissenlaan-Gladio- lenstraat werd gistermorgen om 7.30 uur de 16-jarige wielrijdster L. le Mair bij het geen voorrang verlenen aan een bestelauto, aangereden en liep daarbij zodanige wonden aan het hoofd-op dat zy per ambulance naar het Acad. Zie kenhuis te Leiden moest worden over gebracht. Om 10.15 uur had op dezelfde mor gen een botsing plaats tussen een per sonenauto en een vrachtwagen op de hoek Teijlingerlaan-Westerstraat. De be stuurder van de personenauto had geen voorrang verleend met het gevolg, dat beide auto's zwaar beschadigd werden. Er viel geen persoonlijk letsel te con stateren. Woensdagmiddag om 17.20 uur werd op de Hoofdstraat, nabij de Was bekerlaan de 61-jarige J. C. Homan het slachtoffer van een verkeersongeval. Komende van zijn werk stond hij met zijn rijwiel aan de hand te wachten om over te kunnen steken, daar het ter plaatse zeer druk is. Plotseling stak hij over en een naderende auto kon, on danks snel reageren van de bestuurder, hem niet meer ontwijken. De man werd geschept en ging met zijn hoofd door de voorruit en kwam vervolgens, door het krachtige remmen der autobestuurder, op het wegdek terecht. Dr. Kwinte die eerste hulp verleende, constateerde een breuk aan beide benen, waarvan een gecompliceerd, en verwondingen aan 't hoofd. Per ziekenauto werd 't slacht offer naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd. Ijsbaan open De ijsbaan op ten- niscomplex in het Gemeentelijk Sportpark wordt hedenmiddag en vanavond weer opengesteld voor de schaatsliefhebbers. WARMOND INTERNATIONALE BIDWEEK Op de eerste en de laatste dag van de Bidweek voor de eenheid der christenkerken zullen interkerkelijke kerkdiensten gehouden worden, en wel op de eerste dag, zaterdag 18 jan. in de Rooms Katholieke kerk, en op de laatste dag, zaterdag 25 jan., in de Nederlands Hervormde kerk. Op beide dagen zijn deze diensten des avonds te half acht. Beide diens ten zullen geleid worden door ds. Boonstra, pastoor Slykerman en ka pelaan van der Velden. Een program ma met de volgorde van de dienst en de tekst van de gezangen zal bij de ingangen van de kerk werden uitge reikt. ROELOFARENDSVEEN Rectificatie. De fancy fair van DOSR wordt in tegenstelling met eerdere berichten niet 19 jan. gehou den, doch op 24 en 25 januari. hoofdbestuur voor het vele werk in het belang van de organisatie en de afdeling verricht. Met een gelukwens overhandigde hij namens het hoofd woningen aan de Schout van Eijk- laan. Geboren: Johanna W. d.v. C. H. De geestelijk adviseur wisselde nog gedachten over de gehouden pa- rodhie-enquète. Men was hier wel enthousiast over. Hierna hield de hoofdbestuurder, de heer L. Elferink, een actueel praatje, over de over- zij,, m«eu»Luui,i«i r.icJ zui, juu(. n H M.o,. eenstemmimg, zoals deze is verkre- leum en overhandigde hem een pols- ach™ldt. FrederA C zy. H. Nagte- gen m de stichting van de Arbeid, Tm ^;,'m /joniz-mzrwvTvi rmorV+o Saal en H. J. Weiffenbach, Sandra voor 1964. Uitvoerig lichtte hy de d.v. P. Blom en G. A. van Oosten. nieuwe CAO voor het bloembollen- Overleden: Pieternella J. Biesheu vel. bestuur de jubilaris een pendule. De gchrader heer W. van Ruiten complimenteerde zijn medebestuurslid met zijn jubi leum en overhandigde hem een pols- horloge. In zijn dankwoord merkte de heer Wiering terecht op, dat hij nu wist hoe laat het was en kondig de toen het optreden van de toneel- vereniging „St. Pancratius" aan, die Ondertrouwd: G. B. Lobbee te Ber- vak toe. Meerdere verbeteringen kon daarin beluisteren. De vele vragen, die hierna werden voor het voetlicht kwam met het to- kei en Rodenrijs en B. G. van Dijk; gesteld, werden tot volle tevreden- neelspel „Het leven gaat verder", dat D. Vis te Wilnis en J. Moolenaar. heid beantwoord. De heer en mevrouw i BLOEM—LE ROY geven met vreugde ken nis van de geboorte van hun zoon GERRIT JAN Leiden, 14 januari 1964 Plantsoen 23 Op 6 febr. a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders J. H. KOETSIER hun 35-jarige echt vereniging te herden ken. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van HUN DANKBARE KINDEREN EN KLEINKINDEREN Katwijk a. d. Rijn, 16 jan. 1964 Nieuwstraat 23 De H. Mis uit dank- :j baarheid zal aan God i worden opgedragen i in de parochiekerk van de H. Johannes i de Doper 6 febr. te 10 1 uur. C. LANGEZAAL ARTS AFWEZIG tot 2 februari Waarneming: dokterstelefoon 22222 -s Gevraagd in klein ge zin; meisje voor 4 ochten den in de week. Moet lief voor kinderen zijn. Mevr Zandbergen, Burggr.laan 168, Leiden. Weduwnaar, r.k., 70 jr. gezond met klein pension, eigen huis, zoekt een net te huiselijke vrouw, liefst van buiten. Br. onder no. 4894 bur. v. d. blad. Voor de vele bewijzen van deelneming betoond na het overlijden van mijn geliefde man FEKKE HENDRIK GAASTRA Leiden, 16 januari 1964 Zqnneveldstraat 7 3T Vakkundie uw bed overtrekken! 2-pers. v.a. 26.50: 1-pers. v.a. 19.50 In één dag klaar! De Kleine Winst, Haarle- merstr. 51. telef. 24958. Aquariumverwarmers Electr vanaf 2.75; thermo staten 7 50; Erkoso-lucht pompen 13.50; filters; he veis; filterkooi luchtslanr thermometers: div. vis voeders L. J. den Holder Janvossensteeg 75-77. Zaterdagreclame 5 boomstammeties 1,25 BANKETBAKKERIJ G. P. v. d. KROGT Hoge Rijndijk 199 Zoeterwoude. tel 20165 Weggelopen: twee ooi lammeren, gemerkt met 2 blauwe stippen. Bekend te maken bij P. v. d. Werf, Kolk 4. Oud-Ade. telef. 01712—215. <2? Aangeb. schrijfmachine in zeer goede staat. Suma- trastraat 47, Leiden, na 7 uur. "J? Slagersbediende gevr. 17 jaar. Slagerij v. d. Zalm, De Kempenaerstr. 33. Oftfstgeest, tel. 50107. Voorzien van de Gena demiddelen der H. Kerk overleed, na een kort stondige ziekte, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootva der, broer, behuwd- broer en oom, de heer HENRICUS JACOBUS VAN DER MAAT weduwnaar van mevr Magdalena van der Maat van der Meer op de leeftijd van 85 jr. Uit aller naam: C. J. KESSELS— VAN DER MAAT Leiden, 15 januari 1964 Huize St. Maarten St. Jacobsgracht 1 De overledene is opge baard in de rouwkapel van huize St. Maarten. Rozenkransgebed: don derdag- en vrijdagavond te 7 uur in de kapel. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden zaterdag 18 jan. a.s. te 8.30 u. in de kapel van de eerwaarde zusters Dominicanessen, waar na de begrafenis te 10 uur op de r.k. begraaf plaats „Zijlpoort". Bontjekker ter overna me. maat 52. zo goed als nieuw. Langebrug 17, na 18 uur. 3T Gaat U verhuizen? Wii verzorgen uw aanvraag Lichtfabrieken. controle ren, repareren en aanleg electr. installatie, ophan gen van uw ornamenten. Levering lampen, orna menten, huishoudelijke apparaten. Tevens radio en televisie, enz. Wira, uw in stallateur, Haarlemmers tr. 91, teL 32456.

Leidse Courant | 1964 | | pagina 11