JEUGD VAN ZOETERWOUDE NAM AFSCHEID VAN PATER VAN BEURDEN MAANDAG 16 DECEMBER 1963 DE LEIDSE COURANT .lilNA ZOETERWOUDE Door Zoeterwoude trok zaterdag avond een fakkeloptocht met voorop een koets. De vele jeugdverenigingen van de H. Kruisparochie hadden hun aalmoezenier van het klooster afge haald om hem een afscheidsavond aan te bieden. Pater S. van Beurden vertrekt namelijk woensdag samen met pater Sndbel naar Weert in Lim burg om daar een nieuwe parochie te stichten. NAAR WEERT Onder bazuingeschal, geflankeerd door een ereboog van welpen, ver kenners, kabouters en gidsen kwam Pater Van Beurden het parochie huis binnen. De heer Bosman open de de avond. Pastoor Emmen belicht te de aktiviteiten van de scheidende pater die hun stempel hadden ge drukt op Zoeterwoude, vooral wat betreft de jeugdbeweging. Bijna 19 jaar heeft pater Van Beur den in direkt con takt met de jeugd kunnen staan en hij is mede daar door een uitstekende aalmoezenier geworden. Hij heeft hier een stuk zielzorg van gemaakt van ontschatba- re waarde. Pastoor Emmen wentse hem samen met pater Snabel in Weert veel zegen en voorspoed. Hij gaf hem als persoonlijk geschenk het boek „Honderd jaar Nederlandse ge schiedenis". CARTOONS Deken van der Boog bedankte pater van Beurden voor de trouwe assis tentie die de zuidbuurtparochie al sinds jaren genoot. Bij de verfraaiing van de St. Janskerk heeft de pater ook talrijke adviezen gegeven. De de ken gaf een platenboek met litho cartoons „om de pater eens flink te laten lachen". Pater van Beurden blijkt de deken eens gezegd te heb ben: „Ik kan niet lachen, maar als ik lach grijns ik'. Maar deken v. d. Boog weet zeker dat het met dit boek „bulderen" wordt. TROUW SJZ-SUPPORTER De heer L. v. d. Geest, voorzitter van SJZ vond het maar niets dat de aalmoezenier naar Weert ging. Hij had hem nog graag wat langer als SJZ-supporters willen houden, ook om de pater eerst nog eens officieel te installeren. De jongste twee junioor- tjes van SJZ overhandigden onder het declameren van een toepasselijk gedicht een enveloppe met inhoud. De spekers werden afgewisseld door het optreden van de jeugdbewe ging. De welpen brachten de welpen- dans Batoe, de kaboutertjes een echte oosterse dans en de pierrots haalden oude herinneringen op van de zomer kampen. VELE FUNCTIES Pater van Beurden was behalve aalmoezenier van de jeugdbeweging en de voetbal ook geestelijk adviseur van de EHBO en de gezinszorg. De heer v. d. Zalm van de gezinszorg en de heer v. Diemen van de EHBO be dankten de pater voor de prachtige samenwerking en boden 'n envelop pe met inhoud aan. Na de pauze gaf de heer Van Nie- kerk, voorzitter van het financieel comité van de jeugdbeweging als blijk van waardering een projector. De pater heeft ook godsdienstles ge geven op de scholen. De heer J. W. Vink sprak hiervoor zijn waardering uit. Nu zullen de lagere scholen de prachtige tekeningen ter illustratie van godsdienstles moeten missen. VAN JAAR TOT JAAR De gidsen waren aan de beurt. Zij beeldden elk een jaartal uit van de tijd dat pater in Zoeterwoude ge weest is en vertelden ieder iets over dit jaar. Verder spraken de districts afgevaardigde, de districtsaalmoeze nier, de dictrictscommissaressen van de gidsen en oud-hopman Barendse. De verkenners gaven verschillen de flitsen van hoe z(j hun aalmoeze nier tijdens het kamp zagen. De stof van de jeugdbeweging beeldde pater van Beurden uit in „verschillende si tuaties van broederpy tot en met de DANKWOORD De zichtbaar ontroerde pater betrad als laatste het spreekgestoelte. Hier sprak hij met zijn voor Zoeterwoude zo bekende stem en intonatie een dankwoord voor deze avond, een dankwoord omdat hij bijna 19 jaar in Zoeterwoude heeft mogen werken. Hij bedankte deken v. d. Boog omdat hij na deze korte tijd dat hij de de ken kent hem als een vriend kan be schouwen. Hij diende de verschillende spre kers van repliek maar hij begreep niet waarom hij van de misdienaars een hartelijk woord op deze avond gekregen had. „Ik ging nogal eens te keer als ze te laat waren: toch schijn ik in de smaak gevallen te zijn". Hij bedankte de jeugd voor hun leuke schetsjes. „Ik weet dat ik niets bijzoqders gedaan heb, alleen heb ik mijn opvatting getrouw, altijd gepro beerd tussen de mensen te staan, niet erboven maar ernaast. Bij 40 jaar be gint het leven maar tegenwoordig met al de doktoren kunnen we het wel stellen op 50. Voor mij begint nu als kapelaan samen met pater Snabel als pastoor in Weert mijn le ven. Maar de zomer van mijn leven was Zoeterwoude". AFSCHEID PATER IJ. SNABEL Het afscheid van pater dr. IJ. Sna bel, die van 1950 tot 1962 prior van het klooster in Zoeterwoude was en sidnsdien econoom heeft een kalmer, toch niet minder hartelijk verloop ge had. Na een afscheidspreek in de kerk was er in het klooster een druk bezochte afscheidsreceptie. Ofschoon zijn werkzaamheid „binnenshuis" was, heeft hij zich in Zoeterwoude en Leiden vele vrienden verworven, die hem bij zijn moeilijke opdracht in Weert - bouwpastoor! - niet in de steek zullen laten. SCHAATSWEDSTRIJDEN 21 dames hebben zich zondagmiddag la ten inschrijven voor de kortebaan- wedstrijd. Met prachtig schaatsweer en goed ijs gingen de eerste van start. Verschillende meisjes uit andere ge meenten waren op 't bericht afgeko men dat er een wedstrijd gehouden zou worden worden in Zoeterwoude. Maar de wedstrijd bleek alleen open te staan voor inwoners van Zoeter woude (dorp). De le prijs ging naar Nel Geest; 2e prijs Riet Borst; 3e prijs Greet v. Stegen; 4e prijs Thea Straathof. In totaal werd er f 25 aan prijzen uitgeloofd. Dinsdagavond om half 8 worden de activiteiten van de Zoe terwoude ijsclub voortgezet met een kortebaanwedstrijd voor heren (al leen leden). De baan tussen de Blan ken en de Geerburg in de Zuidbuurt zal voor deze gelegenheid verlicht worden. Bij G. W. Overdevest, Water- je 45 bestaat de gelegenheid om zich alsnog als lid op te geven. LEIDSCHENDAM VERBETERING EN UITBREIDING BEGRAAFPLAATS „ST.-AGATHA" Na hierop door het parochiebestuur van de H. Petrus en Paulus opmerk zaam te zijn gemaakt, delen b. en w. aan de raad mede dat het ruimtege brek op de St.-Agatha begraafplaats thans zodanig is dat van een kritieke situatie gesproken kan worden. Het kerkbestuur vraagt nu een bijdrage a fonds perdu groot f 200.000 voor de noodzakelijk geachte verbetering en uitbreiding van de begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Na een uitvoerig advies stellen b. en w. de raad voor aan het verzoek van het kerkbestuur te voldoen on der voorwaarde dat bestek en teke ningen, alsmede de gunning der werkzaamheden vooraf aan de goed keuring van het college zijn onder worpen. Alvorens dit advies aan de raad te geven hebben b. en w. overwogen een gedeelte van de te zijner tijd aan te leggen algememe begraaf plaats beschikbaar te stellen als R.K. begraafplaats. Het kerkbestuur en ook b. en w. achten uitbreiding van de bestaande R.K. begraafplaats dringend noodzakelijk en de aanleg van bedoelde algemene begraafplaats nog in het verre verschiet ligt. Ook de Kerkhoflaan zal in behoor lijke staat gebracht worden daar het kerkbestuur deze laan, waarover al gemeen geklaagd wordt, om niet aan de gemeente zal overdoen. De ge meente zal de laan reconstrueren en er door gebruikmaking van de reeds lange jaren gereed liggende brug over de bermsloot aan de Veurse- achterweg een verbindingsweg van maken tussen Veursestraatweg en Veurseachterweg. De kosten hiervoor worden geraamd op f 62.500. STOMPWIJK Wit-Gele Kruis De kaartavond van het Wit-Gele Kruis is weer een groot succes geworden. Bijna 100 da mes en heren hadden een plaatsje gezocht in café De Gouden Leeuw om met kaarten het geluk te zoeken en de kas van het Wit-Gele Kruis te steunen. Bij de kruisjassers ging mej. A. v. Eijk met de le prijs strijken. Bij de klaverjassers was J. Lon- derop de man met de meeste pun ten. Dank zij de medewerking van ve len was het bestuur in staat aan ruim 20 deelnemers een prijs te geven. Schaatswedstrijd De ijsclub Nut en Vermaak organiseerde zondag hardrijwedstrijden voor dames en heien vanaf 16 jaar. De uitslag werd: Dames: 1 Ria de Winter, 2 Ria Lui ten, 3 Adri v. Haaster. Heren: 1 Piet Baak, 2 Jan Olst- hoorn, 3 Steph. v. d. Brink. KATWIJK Raadsagenda De raad dezer ge meente komt woensdag 18 december des middags te 2 uur in openbare vergadering bijeen. Punten van be handeling zijn o.m.: Aangaan van 'n geldlening ad. 2.000.000.-. Benoe ming Commissarissen der Gemeen tespaarbank. Aanwijzing van de be schutte werkplaats voor minder-va- lide en de nazorgwerkplaats voor geestelijk gehandicapten als tak van dien. Garanderen van een geldlening aan te gaan door de Stichting Herv. Bejaardencentrum. Verlenen van me dewerking ex. art. 50 der Kleuteron derwijswet aan het bestuur der Herv. Scholen voor de bouw van een Kleu terschool in de Hoornespolder. Idem aqn het bestuur der Ver. voor Geref. Lager Onderwijs voor de bouw van een kleuterschool in de Hoornespol der. Idem aan het bestuur voor Geref. Onderwijs voor de inrichting van 'n handenarbeidlokaal in de Caspardde Collignyschool. Vaststelling van de begroting. Vraag beantwoord Ten aanzien van de door de heer Dr. G. W. Over- dijkink gestelde vragen willen B. en W. opmerken, dat zij het onjuist ach ten, dat de heer O. door zijn wijze van vraagstelling een aantal ambte naren in gebreke stelt, zonder aan te tonen: a. dat in feite namen van raadsleden zijn genoemd; b. dat dan deze namen inderdaad door de aan de afdeling toegevoegde ambtenaren zijn genoemd; c. dat geen gegevens zijn verstrekt door eveneens in de afdeling aanwezige andere persnoen. Voor het overige merken B. en W. op, dat de bij het afdelingsonder- zoek gebruikelijke anonimiteit voort vloeit uit een practische werkwijze voor de begrotingsbehandeling. Met name ligt daar niet aan ten grond slag een geheimhouding, welke zou strekken ter „bescherming' van de raadsleden. Voor een dergelijke „be scherming" is trouwens geen enkele reden aanwezig, omdat niet valt aan te nemen dat enig raadslid onder de dekmantel van anonimiteit vragen zou stellen, welke hij bij openbare behandeling achterwege zou laten. Zelfs echter, indien in deze wél spra ke zou zijn van enige vorm van ge heimhoudingsplicht, hetgeen B. en W. dus ontkennen, dan zou dit alleen een externe en bepaaldelijk geen in terne geheimhouding impliceren. Het bestaan daarvan mag niet aan genomen worden zonder een uitdruk kelijke bepaling. Gelet op het voren staande achten B. en W. geen termen aanwezig in te gaan op de 3 meer ge detailleerde vragen van de heer dr. Overdijkinik. Zij wensen daartoe ook niet over te gaan, indien deze niet correct aanduidt, of hij een bepaalde ambtenaar en een bepaald geval op het oog heeft NOORD WIJK JAARVERGADERING NOORDWIJKSE IJSCLUB Onder voorzitterschap van de heer H. P. M. v. d. Voort hield de N oord wij kse IJsclub in rest. „Flora" haar jaarverga dering waarbij de'opkomst groot was. In zijn openingswoord memoreerde de voorz. de afgelopen barre winter. De kwaliteit van de ijsbaan was goed en meerdere uitstekende wedstrijden zijn verreden. Enkele met prominente rij ders uit de schaatswereld. Ook zijn op merkelijke successen behaald door de leden van de ijsclub, Anta van Bohemen en Leo Steenvoorden. Met het klaar maken van de baan heeft het wat tegen gezeten doch alles zal nog in het werk worden gesteld de baan goed te maken. Voor het volgend jaar zijn reeds maat regelen getroffen, dat voor le decem ber de voorbereiding in orde is. In het jaarverslag van de secretaris werd aangegeven, dat de baan van 22 december tot en met 26 februari open is geweest, in totaal 94 maal. Het leden tal van 262 in 1962 is thans opgelopen tot 608. Uitbreiding van de Kogo-baan zal tot de vrome wensen blijven behoren, te meer omdat het terrein in het uitbrei dingsplan van de gemeente ligt en het niet verantwoord is grote investeringen te doen. Het jaarverslag van de penningmees ter wees een batig saldo van 70.91 aan. Door de heer F. van Bohemen werd een gunstig verslag uitgebracht van het boekonderzoek. In de nieuwe kascom- missie werden benoemd mej. Coby Zonneveld en de heer F. v. Bohemen. Mededeling werd gedaan, dat een ge heel nieuwe afrastering rondom het ter rein zal worden gemaakt en cl- voor de luwte rietmatten zullen wordt., aan gebracht. De training zal zoveel moge lijk worden doorgezet c ?r leiding van de heer Siebers. Mocht hij verhinderd zijn, dan zorgt hij voor een goede plaats vervanger. De bestuursverkiezing had tot gevolg, dat de heren H. P. M. v. d. Voort en A. Ruigrok werden herkozen en in de bestaande vakature werd gekozen W. Verweij, die speciaal belast zal worden met 't bevorderen van de jeugdschaats- sport. Het voorschrift, dat voor wedstrijden alleen waardebonnen of luxe voorwer pen beschikbaar mogen worden gesteld, zal streng gehandhaafd worden. Ge tracht zal worden in het voorjaar een film te vertonen over schaatsrij sport. Voor het kampioenschap Noordwijk werden door de heer J. van Bohemen twee bekers geschonken, één voor de dames en één voor de heren. Hieraan kunnen alleen deelnemen de leden voorzien van een paspoort. Het bestuur zal hiervoor een wedstrijdschema op maken. Door de heer Siebers werd een beker beschikbaar gesteld voor de rijder die in het seizoen de beste resultaten heeft behaald. Het uitschrijven van weekjeugdwedstrijden heeft de volle aandacht van het bestuur. TWEEDE LUSTRUM „NOORDWIJK ACTIEF" De tien heren die op 21 dec. 1953 de hoofden bij elkaar staken, omdat zij allerminst tevreden waren over de gang van zaken in de badplaats en ervan overtuigd waren, dat ook de middenstand en het bedrijfsleven van de Noordwijkers moesten inge schakeld worden voor de ontwikke ling van de badplaats en op genoem de datum „Noordwijk Actief" heb ben opgericht, hebben bij de viering van het 2e lustrum, zaterdagmiddag gehouden in Hotel „De Baak", met genoegen kunnen constateren, dat hun initiatief een vaste bodem in Noordwijk heeft gekregen. Eerstens doordat het ledental in middels tot ruim 100 is gestegen, maar vooral door de enorme belang stelling op de receptie, gehouden on der de bekwame leiding van de he ren D. Algera, H. Buijze en J. Ros kam. Temidden van een schat bloe men mocht het jubilerende bestuur niet alleen het volledige college van b. en w. van Noordwijk ontvangen, maar afgevaardigingen van vrijwel alle Noord wij kse organisaties, instel lingen en vele zakenmensen. Na een korte inleiding van de heer D. Algera, verleende deze het woord aan burgemeester Mr. G. F. W. van Berokel. Hoewel spr. het eigenlijk niet nodig vond bij deze gelegenheid in het openbaar te spreken, omdat het onderling verband van het ge meentebestuur en de jubilerende veren, overbekend is, greep hij toch bij dirt jubileum gaarne de gelegen heid aan, om alsnog de nadruk te leggen op deze goede samenwerking. De naar „Noordwijk Actief' wijst er op, dat men Noordwijk vooruit wil brengen en uw organisatie heeft in de afgelopen 10 jaar hiervoor ver dienstelijk werk verricht". Men kan niet vergenoeg kijken en niet genoeg werken om onze badplaats te doen floreren, waarbij samenwerking noodzakelijk is. Het woord werd nog gevoerd door de heer D. Klein, secr. van de Stich ting V.V.V. Noordwijk, de heer E. de Groot namens de Noordwijkse Reddingsbrigade, notaris S. Pasma loofde het werk van „Noordwijk Ac tief" en enkele nuttige wenken voor de toekomst. De heer H. J. v. d. Werf, voorz. der regenten van het tehuis voor ouden van dagen „Dal- rust", wees in een gloedvol betoog, dat naast de commerciële zaken „Noordwijk Actief' ook het ideële heeft betracht door het beschikbaar stellen van een T.V.-toestel voor de ouden van dagen, hetwelk tenzeerste op prijs is gesteld en waarvoor men zeer dankbaar is. Aan het eind dankte de voorz., de heer J. de Ruiter, de burgemeester en de verdere sprekers voor hun waarderende woorden, zijn medebe stuurders en werkgroepen voor de grote medewerking in deze tien jaar ondervonden. Competitie „Nooitgedacht" De Noordwijkse klaverjasver. „Nooitge dacht" speelde in Ons Gebouw een competitiewedstrijd. De uitslag luid de: 1 C. Plug 5780 p.; 2 J. Hooge- veen 5563 p.; 3 B. v. d. Linden 5198 p.; 4 H. van Rooyen 5094 p.; 5 J. Ooms 5072 p.; 6 Chr. Borst 5045 p.; 7 M. v. d. Niet 5030 p.; 8 J. v. d. Linden 4932 p.; 9 L. van Duin 4876 p. en 10 Q. v. d. Meulen 4846 p. „Vogellust" opent lustrumtentoon stelling Woensdagavond 18 de cember a.s. om acht uur, opent bur gemeester Mr. G. F. W. van Berckel in restaurant De Boer aan de Hoofd straat de lustrumtentoonstelling van „Vogellust". Woensdagavond zal de show tot tien uur geopend zijn, donderdag- en vrijdagavond a.s. van 7 tot tien uur en zaterdag, 21 december a.s. van 's morgens tien tot 's avonds tien uur. Hokkenshow „Steeds Sneller" Op de hokkenshow van de vereni ging van postduivenhouders „Steeds Sneller" te Noordwijk moest een één jarige doffer word eningezonden. Vier inzenders behaalden 92 punten, n.l. J. Barnhoorn, C. v. d. Berg, W. Q. Schelvis en W. D. Zonneveld. De eerste drie moeen op de slotavond te rugkomen. Op de volgende avond moest een oude duivin gepresenteerd worden. Drie inzenders behaalden 92 punten, t.w. T. Aanhane, W. D. Zonnveld en W. Q. Schelvis. Op de laatstgehouden show be haalden niet minder dan zeven in zenders van een oude doffer 92Vï punt. Het waren L. Glasbergen, W. D. Zonneveld, M. van der Wiel, Q. Caspers, Th. Aanhane, A. Mooye- kind en J van Schaik. Oe eerste drie inzenders komen op de slotavond te rug. Woensdagavond, 18 dec. a.s. om half acht wordt in hotel-rest. De Beurs de laatste avond van de hokkenshow gehouden. De drie besten van de vo rige zes avonden komen dan tegen elkaar waaruit dan de kampioen duiven den aangewezen. KATWIJK AAN DEN RUN Bridgeclub ,De Brug" De uit slag van de in hotel „De Roskam" gespeelde onderlinge drive van de bridgeclub „De Brug" luidt als volgt: 1 S. Visser-C. Duindam 128 m.p., 2 W. Klos-mevr. v. d. Valk 116, 3 en 4 de heer en mevr. P. v. Paridon en C den Dulk-N. Parlevliet 112, 5 me vrouw Den Dulk-J. Parlevliet 108, 6 de heer en mevr. A. de Lange 106, 7 P. Ravensbergen-W. Guijt 104, 8 en 9 E. v. Leeuwen-A. de Ruiter en de heer en mevr. M. v. d. Anker 100, 10 W.v. Duijvenibode-P. Ouwehand 94. LISSE Fotowedstrijd Bollenstreek Vrij dagavond heeft de amateurfotogra- fenvereniging „Bollenstreek" in de filmzaal van het Lab. te Lisse een fotowedstrijd gehouden voor de bes te zwart-wit foto en kleurendia van de maand. De inzendingen waren vooraf ge jureerd, doch vóórdat de waardering bekend werd gemaakt, gaf drs. Sloot weg een beschouwing over de inzen dingen zwart-wit foto's, waarbij hij rake opmerkingen heeft gemaakt, terwijl ir. Kamerbeek zulks deed bij de vertoning van de kleurdia's in de ze wedstrijd. De uitslag was, dat mej. Cremer uit Lisse de beste zwart-wit foto heeft geleverd en'dr. Werkman uit Sassen- heim de beste kleurendia van de maand. De heer Snijders uit Hille- gom bracht dank aan allen die aan de wedstrijd hadden deelgenomen. VOORHOUT Ijsbaan officieel geopend Zater dagmiddag 2 uur is de Voorhoutse ijsbaan officieel geopend. De heer E. F. Knoppert sprak een welkomst woord tot de burgemeester en bracht clank voor de grote medewerking van het gemeentebestuur. Burgemeester Smolders was erken telijk voor de grote medewerking van de ingezetenen. Hij complimenteerde de ijsclub, dat zjj, om tot dit doel te komen, alle mogelijkheden heeft uit gebuit. Hij hoopte dan ook dat dit initiatief veel genoegen zal geven. Hierna werd door de burgemeester de vlag in top gehesen en de ijsbaan voor geopend verklaard. VOORHOUT Handbal: Foreholte-Elandia De ontmoeting tussen Foreholte en Elan- dia is een spannende aangelegenheid •geworden, nadat Elandia met 1-0 de leiding had genomen, kwam de Fo- reholte-machine pas goed los en een paar goed afgewerkte aanvallen brachten Foreholte aan de leiding en stonden deze niet meer af. De rust ging met 7-5 in. Na de rust wist Elandia de achterstand met 7-6 te verkleinen, maar wederom wisten de Foreholte-dames de score tot 9-6 op te voeren. Deze voorsprong wilden de Foreholte-dames niet meer prijs geven, want er was hun een feestje beloofd bij een overwinning met een verschil van 3 doelpunten. De doel- cirkel werd goed verdedigd en de zo kostbare voorsprong werd behou den. Foreholte behaalde een verdien de overwinning in een door beide zeventallen goed en sportief gespeel de wedstrijd. WARMOND Voorlichtingavond BB Een avond van de plaatselijke BB vond plaats in 't Trefpunt, die beslist recht had op meer belangstelling van de zijde van Warmonds ingezetenen. Burge meester Langemeijer hield een kort openingswoord waarin hij op het be lang van de BB wees. Hierna belicht te de heer Beurner H.Z.B., verschil lende aspecten der BB. Twee films werden getoond, waarvan na afloop bleek, dat deze zeer verhelderend hadden gewerkt. Tijdens de pauze kregen de aan wezigen volop gelegenheid de ten toonstelling, welke ter plaatse was ingericht, te bezichtigen. Na de pauze gaf het districtshoofd der BB, de heer v. d. Meulen, 'n kor te samenvatting van de organisatie van de Kring waar Warmond toebe hoort. Vervolgens was er gelegenheid tot het stellen van vragen. Hiertoe was een forum samengesteld. De voorzit ter van dit forum, de heer Tijdhof, kon na afloop constateren, dat 't nut van de BB andermaal bewezen mocht worden geacht. Hij dankte in 't bij zonder die heer Duiker, die een en ander voortreffelijk had georgani seerd. OUD-ADE IJswedstrijd. Zondagmiddag hebben veel tourrijders van Hollands midden route hun wagen geparkeerd langs de Leidseweg en meegenoten van een prachtwedstrijd om het club kampioenschap voor heren te Oud- Ade. Prachtig ijs, een lekker zonnetje en geen wind. Zesendertig deelne mers vochten om de eer. 1 P. v.d. Poel Az., veroverde voor de tweede maal de wisselbeker. 2 H. v.d. Fits, 3 J. v.d. Geest Lz., 4 G. v.d. Fits, 5 Chr. v.d. Poel Az. Als het weer zo gunstig blijft hoopt het bestuur dinsdagmiddag wedstrij den te organiseren voor de jeugd vanaf de vierde klas, in de hoop flinke vertegenwoordigers te vinden voor distriktsjeugdwedstrijden. Burgemeester Hoogenboom van Ter Aar draaide de eerste paal voor het Dorpshuis.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 4