geven is geluk voor twee Een vorstelijk geschenk in strasz. Modieuze diadeem, 'n feestelijk accent aan Uw kap sel gevend. 6.50 Parterre Lunch- en ontbijtgarnituur. Zuiver linnen garnituur met Scandinavische weefmotieven in j uitzonderlijk mooie tinten, o.a. lindegroen, zandkleurig en zacht-lila. Met 6 vingerdoekjes in doos verpakt. 21.90 en 24.90 Parterre Breestraat. Siësta-fauteuil met heerlijke zit. Verstelbaar in verschillende standen. Moderne stoffen bekleding. 275.— 1e Etage. Niet in ALPHEN verkrijgbaar. Een practisch geschenk. Thee- of lunchset. Fraaie bloemdessins sieren het kleed en de 6 vingerdoekjes. Origineel handwerk. Rond kleed met vingerdoekjes. 39.— Rechthoekig kleed met vingerdoekjes 19.50 Parterre. Gereedschapskist van grijze hamerslag staal plaat. Royale maat met 5 grote vakken, dus ruimte genoeg. 14.75 Breestraat 84 Strasz sierspelden in bijzonder fraaie modellen. 1.50 Parterre Terwijl U in Uw waren huis speurt naar cadeau tjes, zullen een aantal mannequins Uw speur tocht leiden naar de da- mesconlectie- afdeling. Ie etage. LEIDENDaar tonen zij U van 29 nov, t/m 4 dec. dage lijks gedurende de koop avonden, vanaf 7 uur met korte onderbreking, de meest modieuze feest-, ski-en sportkle- ding op internationaal co Voor het opbergen van Uw byoux, een kunstlederen bijou- terieëndoos,welke met fluweel gevoerd is. Een practische vakindeling voor Uw colliers, armbanden en ringen. In diverse kleuren- 10.75 Parterre Welkom St. Nicolaas geschenk voor kampeerders Aluminium pannen met kunst stof (koud)grepen. Compleet met lederen riem, deksels, stapelringen en grips. Set A 13.50 Set B11.50 SportshopBreestr. Set C 8.50 Welkom St Nicolaas geschenk. Sneeuwspeelgoed voor de kinderen en hun vaders. Beukenhouten slee met brede glij-ijzers. Metalen versterking- tussen de bokken. 85 cm. 9.50 100 cm. 12.50 120 cm. 14.50 Sporfshop Breestraat. Luxe tabouret. Handig bijzet- krukje. 50 cm. hoog, op 4 verchroomde poten. De „pa- nolux" zitting is. in diverse kleuren uitgevoerd. 10.90 3e Etage. Ook baby deelt in de Sint Nicolaas vreugde. Snoezig babysokje met diermotiefje en wollen angora-garnering. Keuzen uitbleu; rose en wit. 2e Etage 2.95 Heren kamerjassen van wollen stof, contrasterende kraag en manchetten. Borstzakken en voorzakken. Ceintuur rondom. In rood, blauw en grijs. Deze platenkoffer heeft een suwide bekleding. Het opberg systeem is zeer handig door waaierindeling en biedt plaats aan 25 St.-45 toerenplaatjes. 7.90 Parterre Maarsmanssteeg. 1e Etage. 39.75 LEIDEN ALPHEN ju i .miiJWMTOftilWWWiWM T.V.- en radiotafel Modern combinatiemeubel in afro-teak uitgevoerd. 59.— 1e Etage. Volg d« goede raad van Sint en kom In de ochtenduren uw Sinterklaasinkopen doen. Het ie n.L aoveel prettiger en u kunt rustiger uw keuze bepalen.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 16