198.- 169.- 149.- 129.- Voor praktisch iedere man is er een Topman kostuum. EenTopman blijft mooi zitten omdat goede kleer makers het maken. Kies meteen het overhemd en de das erbij. P&C ziet't modern Van en over de clubs VRIJDAG 4 OKTOBER 1963 DE LEIDSE COURANT Lange discussies op vergadering van UVS De vereniging UVS gaat volgend jaar haar 50-jarig bestaan vieren. Hoewel de laatste jaren van de voor bije halve eeuw UVS althans het eerste elftal een periode van neer gang kende zijn er toch in de ver eniging enkele punten, die reden tot een bescheiden feest geven. Beschei den, omdat na de liquidatie van de sectie betaald voetbal nog ruim zes duizend gulden schuld weggewerkt moet worden. De successen van de jeugd wettigen echter optimisme en ook de resultaten van het eerste elf tal in de tweede klas zijn hoopge vend, aldus voorzitter J. Wondergem. Het voetbal in de eerste klas is wel profijtelijk geweest, getuige het optreden van het jonge elftal in de tweede klas. Het doorwerken van de agenda vergde hierna veel tijd. De stukken, die het bestuur produceerde bleken nogal wat punten te bevatten, die om verduidelijking vroegen, maar in alle discussies slaagde de voorzitter er in de goedkeuring van de verga dering te verkrijgen voor alle be stuursaangelegenheden en het ge voerde beleid. De jaarrekening van penningmees ter J. Ouwerkerk sloot op een bedrag van f 42.622,15. De heer Van der Nat wilde dras tisch gaan bezuinigen op het club blad om van de schulden af te ko men. De heer Wondergem bepleitte echter, dat UVS jarenlang een toon Als iedere man wil ik goed gekleed gaan. Ik wil een kostuum zus; ik zó. Ik ben lang en slank. Ik ben kort en gezet. Mijn pak moet goed passen. gelijk tegen Fransen Het Nederlandse B-team heeft woensdagavond in Lens voor 'n goe de prestatie gezorgd door tegen het sterke Franse B-team een gelijkspel te behalen. Na ongeveer 25 minuten spelen namen de Fransen een 1-0 voorsprong, toen doelman Peter v. d. Merwe te laat reageerde op 'n schot, dat van richting werd veranderd. 4 Minuten na de rust scoorde Klaas Nuninga met een schitterende kop stoot uit een vrije schop, door Piet Keizer genomen, de gelijkr taker en daarna kregen beide ploegen nog goede kansen op de winnende tref fer. De 20.000 Franse toeschouwers en een tevreden Elek Schwartz za gen echter, hoe de Nederlandse de fensie met de enige niet-eredivisie- speler H. Vriens van Willem II aan het hoofd, alle Franse aanvallen af sloegen en hoe rechtsbuiten Coenen met een listige boogbal bijna de Fransen de genadeslag gaf. Bijna, want de Franse rechtsback Bosquiter wist met een wanhopige sprong te redden, zodat het 1-1 bleef. Een uit slag, die de verhouding ook wel weer gaf. DESPORTTOTO Twee van de 650.385 deelnemers aan de sporttoto van de afgelopen week, delen de eerste prijs van f 139.439,30. Zij ontvangen beiden 'n brutobedrag van f 58.823,53. De tweede prijs (f 76.057,80) wordt door 26 prijswinnaars gedeeld, die al len recht hebben op een bruto-be- drag van f 3.763,30. De extra-prijs van de gelijke spe len f 38.028,90 bleef staan tot de vol gende toto. HANDBAL WSB De dames-senioren van VVSB spelen zondag om 12 uur tegen Zwaluwen. Voor WSB komen uit de da mes: R. Kuipers, T. van Eeden, A. Heemskerk, R. de Klerk, In. Vrolijk, A. de Jong, R. van der Meer, R. v. d. Berg, G. Groot, Sj. Vrolijk en A. Warmerdam. Junioren: Quick Sport-WSB 1,aanvang 1 uur; WSB 2-HIOS 3, aanvang 1 uur. Adspiranten: WSB 1-Foreholte, aan vang 14.45 uur, WSB 2-MSV, aanvang 14 uur. SVLV Programma voor zaterdag: Hercules-SVLV, 3 uur, vertrek per fiets half twee vanaf Uljee. Zondag: Quintus 2-SVLV, 15.15 uur. Opstelling: F. Meyer, T. Moerkerk, C. v. d. Krogt, I. v. d! Krogt, A. van Rhijn, A. Weber, T. Voge laar, L. Alkemade, J. Kooyman, D. Vree burg, C. Knijnenburg. Vertrek wordt he denavond op de training bekend ge maakt. MMO Zondag heeft MMO 1 rust. De adspiranten spelen om 1 uur thuis tegen Foreholte 3. De opstelling is: doel: R. v. d. Star, achter: J. v. d. Salm, S. van Schie, N. Hoogenveen, voor: R. Borst, T. Kraan, M. v. d. Salm. Foreholte Zondag is er een thuis wedstrijd voor de senioren; gaan jullie weer een overwinning aan de reeks toe voegen? 12 uur Foreholte-Quintus 3. Op stelling: doel: Netty Blom, achter: Thea Huyts en Cilia v. d. Berg; midden: Dora Koster, Dinie v. d. Berg, Agnes Turn hout; voor: Ria Wolvers, Ria Turenhout, Riet van Schooten, Ans Turnhout en Gerda Floor. Junioren: Foreholte 1 gaat naar Stompwijk en speelt om 13.15 uur tegen HVS, vertrek 12.15 uur per auto vanaf de kerk; 11 uur: Foreholte 2-Her- cules 2. Adspiranten: 14.45 WSB-Fore- holte, vertrek per fiets 2 uur vanaf de kerk; 13 uur: MMO-Foreholte 3, vertrek per auto 12.15 vanaf de kerk. SPORT IIS 'T KORT Een teleurstellend Feijenoord heeft woensdagavond met 0-2 van 't Antwerpse Anderlecht verloren door doelpunten van Van Himst en Stock maan. Er waren 35.000 toeschouwers. Dorothy Hyman, de Europese sprintkampioene, heeft donderdag middag in Boedapest het Europese record 200 m verbeterd en gebracht op 23,2 sec. Het oude record stond sedert 7 augustus 1960 op naam van de Oostduitse Gisela Birkemeyer met 23,4. Het Nederlands zaterdagmiddag elftal heeft woensdagavond een goe-* de prestatie geleverd door in Leeu warden met 4-3 van de Zwitserse amateur* te winnen. Bij de rust was de stand reeds 3-1 door doelpunten van Kiel, Slagboom en Locht, ter wijl Nieuwstraten voor het vierde Nederlandse doelpunt zorgde. Er wa ren 6.000 toeschouwers. Nederlands B-team Herenmodetip aangevende vereniging is geweest en Bestuursverkiezing mede door het keurig verzorgde club blad een cachet heeft gekregen, dat Het bestuur zal in het komende men niet zomaar moet prijsgeven. jaar in de zelfde samenstelling op- Het blad heeft bovendien in zijn treden. Alleen de heer A. Spieren- huidige vorm een goede advertentie- burg, voorzitter van de jeugdafde- exploitatie. De vergadering kon hier- ling, werd vervangen door de heer mede instemmen, zodat redacteur H. A. J. den Hollander. Voorzitter Won- Oudshoorn ook in het komende jaar dergem dankte de heer Spierenburg weer over de middelen kap beschik- voor het vele werk dat hij in het ken om het clubblad te handhaven, belang van de jeugd en de vereniging Jieeft gedaan sedert 1958, en benoem^ de hem tot lid van verdienste. 14) sectie amateurvoetbal werd aange vuld met de heren W. J. Polanen en H. de Graaf, omdat de heren A. van Leeuwen, J. de Boer en I. Beekman zich niet herkiesbaar konden stellen. ,De sectie jeugd voetbal, waaruit de heer A. Bonarius gaat verdwijnen werd aangevuld door de heren: Fr. C. van der Leek, J. van Os, L. C. de Ru, W. J. Klop en P. Maaskant. Als plaatsvervangend lid van de kascom- missie werd de heer B. Vonk door de vergadering aangewezen, omdat de heer G. J. van Bovene Jr. zich_ niet meer herkiesbaar stelde. Garantie - elke Topman is gesneden uit de beste stoffen. Dank zij het knappe maatsysteem hangt er voor ieder figuur een Topman - met of zonder vest - klaar bij Peek Cloppenburg. Ja, mannen dragen weer een vestl De nieuwe mode! Topman Royal TREVIRA met zuivere scheerwol. Een importstof van de hoogste klasse, in exclusieve strepen. Topman de Luxe In een moderne multicolour Twist. Door perfekte snit een klasse kostuum. Topman Super „birds-eye" dessin, typisch mannelijke stof in grijs, bruin en blauw. Topman Speciaal Moderne visgraat in „Rubilio", zwart met rode gloed of „Fondo Marino", zwart met groene gloedeffekten. +^9 a"e prijzen gelden voor 2-delige kostuums (zonder vest) Loop vrij binnen kijk vrij binnen Uit de dassenbar Effen Tergal 3.90 Gehaakt Terylene 3.90 Double Shine (weerschijn) i.90 Shirts, zelfstrijkende poplin of tricot nylon, effen of gestreept 12.90

Leidse Courant | 1963 | | pagina 13