13 ee k clo 31 Dagblad-reklame... goede reklame! Breien met Durable is een belevenis Bij Peek en Cloppenburg, daar kiest u mét uw jongens én met plezier. U vindt daar immers wat en wat zij aan kleding willen vinden. Ook wat daar bij hoort pet, sjaal, trui of das. P C ziet 't modern 32.75 17.50 39.75 Loop vrij binnen kijk vrij binnen 69.75 26.75 DINSDAG 1 OKTOBER 1963 DE LEIDSE COURANT Zijn Jongens nu L wel zo lastig als 1 1 u nieuwe kleren met hen gaat kopen? Als er maar voldoende keus Is naar hun zin... dan helemaal nletl Maar waar moeten we dan zijn, waar Is voldoende keus Dit sportjasje is van wollen tweed, met die typische draadverdikkingen van handgesponnen garens ('slub-effekt'). Vleermuiskraag en stofknopen maken het geheel 'af'. In blauwf zwart en rood/zwart 10 jaar Sterk? Oersterk ts die broek van wol met Terlenka (55/45). Slank, kwiek model zonder omslagen aan de pijpen. In modern grijs en multicolours. Speciale aanbieding 10 jaar Echte 'Parka*. Fijne, forse jas, beschermt prima, want hij is geheel dubbel van waterafketsende gabardine. Regen- en winterjas in één - bij extra koude wind is de in- en uitknoopbare zware mouton voering ideaal. Speciale aanbieding 8 jaar Ziehier, dit pak van sterke wollen kamgarens. Sportief ruitdessin in blauw, bruin of groen. Als extra: schuine klepzakken, rugsplit. Moderne smalle pantalon 12 jaar Kinderjas van wollen flausch, dikke langharige stof, dus heerlijk warm. Bovendien met wattine gevoerd, de capuchon met teddy. Model, dessin én de vrolijke kleuren maken dit jasje om te stelen'l 2 jaar alle modellen kleine stijging per maat Durable breigarens zijn heerlijk soepel en elastisch - dat breit fantastisch! En wat een soorten, wat een kleuren zijn erDurableformidable! Kijk over 2 weken vooral even in het blad Revue van 12 oktober. Dubbele kleurenpagina van Durable, een vrolijke revue van tientallen Durable brei-ideeënl Vraag de nieuwste patronen bij uw wolwinke lier. En brei-u-blij met Durable! 3T Baarden, Davo, Faber Etna. Jaarsma. Hoenson Peeters. Bocal. Beckers Niet verdei lopen Voor zuinig stoken Van Zijp Haarlemmerstraat 309 Een nieuwe woning? voor al uw lampen. De Lichthal. Gratis plaatsen van lampen boven de 20.-. Haarlemmerstraat 293. Perzische kleedjes. Di verse occasions steeds be schikbaar. Te bevr. Burg- gravenlaan 215, tel. 24794. S* Uw bed als nieuw te rug, als wij die overti uk ken hebben. In één da™ klaar! 2-pers. vanaf M 50, 1-pers. vanaf 19.50. De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51, tel. 24958. LEIDEN, Breestraat 161

Leidse Courant | 1963 | | pagina 20