Dèt Is de nieuwe CATTY BISCUIT met vis en vlees BISCUIT 3 Oktober aanbieding De Lederhal mm MAANDAG 30 SEPTEMBER 1963 DE LEIDSE COURANT PAGINA 16 Duur uitzien maar xiiet duur RIJKSUNIVERSITEIT LEIDEN Bij het Laboratorium voor Anorganische en Physi- sche Chemie kan geplaatst worden: een laboratoriumbediende Leeftijd boven 21 jaar. Salaris volgens rijksregeling. Sollicitaties te richten aan de administrateur van bovengenoemd laboratorium, Hugo de Grootstraat 27, Leiden. w1 Drie oktober-feestarti- kelen koopt U belangrijk voordeliger in de alom be kende papierwinkel van Paddenburg, Nieuwe Rijn 11, dan tijdens de feesten op straat. Drie oktober is onze zaak gesloten. Z Wij geven 25.- tot 200. voor uw oude wasmachine bii aankoop van wasmach. of combinatie. Keuze uit alle bekende merken. Ook op termijn. Na 7 uur: Van Eersel, Ravelstraat 25, tel. 30963. Ten kantore van de mrs. Geelkerken en De Graaf, Rapenburg 36 te Leiden, kan met ingang van 1 no vember a.s. worden ge plaatst een secretaresse stenotypiste Sollicitaties tel ijk of telt 20211). Z 10 volle uren autorijles 47.50. Modern lesmateriaal, gediplomeerde instructeurs Halen en brengen gratis Theorieavonden met licht beelden. Erkende bonds- autorijschool De Centrale. Veerstraat 31. Leiden, tel 24600. Populierenstraat 9, Roelofarendsveen, Woonschepen te huur of te koop gevr. JACHTWERF „DE RINGVAART" Kerklaan 5, Leimuiden Telef. 01713—496 Z Schoorsteenklokken. Horloges. Keuze uit 10Ö verschillende schoorsteen- klokken electrisch of me chanisch. Teak of metaal. Horloges voor elke beurs. Onze merken: Roamer, Prisma. Ancre, Oris. Tropa Eigen werklaats, 100% garantie. Uurwerkliniek, alléén Lage Rijndijk 8. Catty Biscuit is lekker bros-kriappend en toch niet te hard! Dat mag ook niet, want te hard kan ze niet goed verteren. Catty Biscuit is bovendien goed voor de tanden en - omdat het zo luchtig is gebakken - dubbel licht verteerbaar. Catty Biscuit is de complete uitgebalanceer de, dus ideale voeding voor elke dag met alle vitaminen en mineralen, die elke poes nodig heeft Door een speciaal bakproces ontstaat een luchtig, bros, niet te hard produkt de enige complete voeding in croquante vorm Z Voor 3 oktober. Warm gerookte paling uit eigen rokerij. Fiine zure en zoute haring. Alles voor hors d'oeuvre. Staat met pa- lingkraam hoek Steenstr. „Vergulden Turk" en Rijnsburgersingel over de Maredijk. v. Wijks Vishan del, Janvossensteeg 54, tel. 20169. Z Jongen biedt zich aan voor de zaterdag. Br. on der no. 9962 bur. v. d. bl. RUBBERLAARZEN met 20% korting. Basketballschoenen met 20% korting Lage gymschoenen met 10% korting Sterke zwarte jongens schoenen, spec, voor 3 oktober, om de andere" schoenen te sparen 28- 31 ƒ5.95; 32-35 ƒ6.95; 36-40 ƒ7.95. RUNSTRAAT 3 Z Gemenb. parterre aan- geb. o.a. grote suite, keu ken, w.c., kelder, etc. Uit sluitend ouder* dame evt. ouder echtpaar. Br. onder no. 9963 bur. v. d. blad. Z Autorijles. Frans God- dij ns erkend- (VAMOR) rijschool. Snelle, dus voor delige opleiding in nieuwe Opeis. Madoerastraat 29, Garenmarkt 5, tel. 34430. Z 'n Kenken voor f 189 compleet prachtig graniet blad, in kastje roestvrij stalen rekjes, gratis bij U thuis bezorgd, koopt U al leen bij C. J. v. d. Geest Houthandel „De Burcht" hoek Nieuwstraat - Hoog- landsekerkgracht, teL 33078 Z Postzegels. Verzame laars, onze rondzendingen komen ook in Leiderdorp, Oegstgeest, Noordwij k. Voorschoten, enz. Vraagt even inlichtingen voor deelname. Geen kosten. Geen verplichte uitname. Van Leeuwens postzegel - handel, Lokhorststr. 25-27 (Pieterskerkgracht), Lei den. Z Bami, oassi, huzaren salade, kant en klaar f 1 per pond, halve kip, boter- mals f 1,75. Rian Mare- singel 75. Z Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen, door vakmensen nagezien. Van Zijp, Haar lemmerstraat 295, Leiden, Z 25.— voor uw oude stofzuiger bij aankoop van een nieuwe. Natuurlijk bij fa. Dusoswa, Turfmarkt 2-3, Leiden, tel. 24409. 3? Wie heeft er tijd om thuiswerk te verrichten? Ini. De Tipgever - Postbus 21 - H. I. Ambacht. Dorina pullovers uit Israël, bijzonder van stijl, kwaliteit en afwerking. Voorbeeld uit de nieuwe collectie: model Karmel In pauwblauw, flessegroen, mosterd en Hchtgrljs-mêlée. m. 40-46

Leidse Courant | 1963 | | pagina 16