SPORT NEDERLANDSE RUITERS KANSLOOS IN BELGIE DE AVONTUREN VAN MICKEY MOUSE DRIE DODEN BIJ AUTO-ONGELUK Boedapest weer quarantaine-vrij Generaal Vanuxem vrijgesproken De filmprijzen in Venetië LZC WINT MERWEDETOERNOOI KAB en NVV samen in de ether Na de Russen nu Chinezen op Cuba Leidse Universiteit Wilt U iets weten? SS. SSJSJP&Sfr139af MAANDAG 9 SEPTEMBER 1963 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Op de Schipholweg, ter hoogte van Badhoevedorp is gisteravond om streeks half tien een personenauto tegen een boom gebotst en totaal ver nield. Van de vier inzittenden zijn drie personen om het leven geko men. De auto werd bestuurd door de 67-jarige heer G. van der Kolk uit Santpoort. Hij werd op slag gedood. Zijn 22-jarige dochter overleed bij aankomst in het ziekenhuis. Zijn 36- jarige zoon is kort na aankomst in het ziekenhuis overleden. De toe stand van de 64-jarige mevrouw Van der Kolk is zeer ernstig. De familie Van der Kolk was op familiebezoek geweest in een klooster. Prins Bernhard door olifanten belaagd Twee olifanten hebben de auto achtervolgd van prins Bernhard, toen hij deze dieren in een wildterrein in Beetsjoeanaland vrij dicht was ge naderd om foto's te maken. Zijn le ven was echter niet in gevaar ge weest, zo vertelde de prins zelf op een persconferentie die hij zondag in Francistown in Beetsjoeanaland heeft gehouden. Als president van het World Wild Lifefund maakt de prins een inspectiereis door dit land. Prins klaagt over stropers Prins Bernhard heeft maandag op een persconferentie in Francistown, Beetsjoeanaland, gezegd dat hij bij de regering van Zuid-Afrika zou pro testeren tegen stroperijen die van Zuid-Afrika uit in Beetsjoeanaland worden begaan. Volgens de prins jagen de stropers op wild om het vlees in gedroogde vorm in Zuid-Afrika biltong ge noemd op de zwarte markt te ver kopen. Hij zei voorts, dat een patrouille onlangs in de Kahalariwoestijn drie vrachtauto's aanhield waarin hon derdzestig gestroopte gemsbokken werden vervoerd. Voorts had men vorig jaar twee Zuid-Afrikaanse po litiemannen gearresteerd die in Beets joeanaland aan het stropen waren. BELG MISHANDELDE EN BEROOFDE MEISJES De politie heeft zaterdagnacht in de Amsterdamse binnenstad de 31- jarige Belgische bediende A. de M. uit Antwerpen gearresteerd wegens zware mishandeling van een 21-jarig meisje dat hij naar huis zou brengen. Bovendien heeft de man getracht het meisje te beroven van haar tas. De Belg was met het meisje, haar broer en anderen uit geweest. Op de Prinsengracht gekomen deed hij haar een „oneerbaar" voorstel en dreigde als zij weigerde haar te zullen ver moorden. Het meisje kreeg een stomp in haar gezicht van de Belg, die haar toen ze op de grond lag ook nog heeft geslagen. Het meisje zag er ontoonbaar uit door deze mishandeling. De onver laat greep haar tas en wilde daarmee vluchten. Dankzij het ingrijpen van een passerende automobilist en en kele andere burgers kon de Belg worden aangehouden. Het meisje werd naar het Wilhelminagasthuis overgebracht, en daar opgenomen. Zondag heeft de recherche haar nog niet kunnen horen. De voorzitter van het Centraal Stembureau heeft benoemd verklaard tot lid van de Tweede Kamer de heer Th. B. M. van Eupen uit Eindhoven. Zulks ter voorziening in de vacature die was ontstaan door het bedanken als kamerlid van de heer Marijnen. De quarantaine die wegens gevaar voor pakken ruim een week geleden werd ingesteld voor het hotel Royal in Boedapest, zal donderdag worden opgeheven. Voor de achthonderd gasten van het hoteil komt daarmee een einde aan een tijd van gedwongen luieren, bridgen, schaken en dansen. Verscheidene dames onder de gas ten hebben intussen een actieve gym- nastieclub opgericht. Zij oefenen iedere morgen onder leiding van een Amerikaanse. De 59-jarige Franse generaal Paul Vanuxem, die in Parijs heeft terecht gestaan op beschuldiging van samen zwering tegen de staat, is zaterdag vrijgesproken. De openbare aankla ger had gesteld, dat Vanuxem, die plaatsvervangend bevelhebber van de Franse strijdkrachten in West- Duitsland is geweest, niemand anders is dan een zekere „Verdun", de lei der van de OAS de organisatie van het geheime leger in Frank rijk zolf. Tegen de generaal was 10 jaar geëist. Vanuxem heeft dit steeds ontkend. Zijn beide medebeklaagden, kolonel Herve de Barbier de Bllgnieres en Maurice, Gingembre, trokken verkla ringen in, die zij eerder tegenover de politie hadden afgelegd. In deze verklaringen werd gezegd, dat Va nuxem „Verdun" was. GESPREK KENNEDY EN TITO Waarschijnlijk zullen president Kennedy en president Tito van Z.- Slavie half-oktober een onderhoud met elkaar hebben, zo is zaterdag van bevoegde Amerikaanse zijde in Wash ington vernomen. De Amerikaanse regering en de regering van Zuid- Slavië moeten nog uitmaken of dit gesprek bij de V.N. in New York of in Washington gevoerd zal worden. Pan-Orthodoxe Synode op Rhodos bijeen De Pan-Orthodoxe Synode komt 29 september op Rhodos bijeen, al dus meldt Athene News-Agency. Het onderwerp van de besprekingen op deze bijeenkomst is o.a. het zenden van waarnemers naar het concilie, dat juist op 29 september weer in de tweede zitting bijeenkomt. Aanvankelijk zou de Pan- Ortho- doe Synode op 25 september bijeen komen. Wie aan de bijeenkomst op Rhodos zullen deelnemen is nog niet bekend. De patriarchen van Alexan- drië, Jerusalem en Antiochie, alsmede de Orthodoxe kerken van Grieken land en Cyprus waren tot nog toe tegen de bijeenkomsten op Rhodos en tegen het zenden van waarne mers. Waarschijnlijk zullen nu alleen afgevaardigden van het Oecumenisch patriarchaat op Rhodos aanwezig zijn, alsmede de Orthodoxe kerken van Rusland, Joegoslavië, Bulgarije en Roemenië. De Italiaanse film „Le mani sulla citta" (Handen op de stad) is, zoals vrijdag bericht, op het filmfestival te Venetië bekroond met de „Gouden leeuw van San Marco". De speciale prijs van de jury werd toegekend aan „Le feu follef' (Het dwaallicht je) van de Fransman Louis Malle en „Inleiding tot het leven" van de Rus Igor Talankin. De prijs van het in ternationale R.K. filmbureau ging naar de Amerikaanse film „Hud" van Martin Ritt. Deze fiilm gaat over de botsing tussen een oude boer in Texas en zijn zoon. Giovanni kardinaal Urbani, patri arch van Venetië, heeft zich ook dit maal weer gekeerd tegen de verto ning van films die een immoreel ka rakter hebben. De kardinaal had echter wel waardering voor andere, op het festival vertoonde films, die zowel een morele als artistieke waar de hadden. Daarom had hij, naast commissies die zich met de censuur moeten bezighouden, de oprichting van andere commissies voorgesteld, die door het verlenen van subsidies de produktie en vertoning van die films zouden moeten bevorderen, die zowel een morele als artistieke waar de hebben. Rassenrel op VS-basis in Frankrijk Op de Amerikaanse basis bij de Franse plaats Evreux, ten westen van Parijs, zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag blanke en zwarte mili tairen met elkaar slaags geweest. Eén blanke militair kwam om het leven, terwijl een tiental militairen van beide partijen verwondingen op liep. Het gevecht ontstond toen ne germilitairen, waarschijnlijk naar aanleiding van eerdere incidenten, een voor blanken gereserveerde slaapzaal binnendrongen. De Ameri kaanse autoriteiten bewaren 't stil zwijgen over het gebeurde. INCIDENT IN ALABAMA In Birmingham, in de Amerikaan se staat Albama, zijn zondagochtend vroeg twee benzinebommen gegooid naar de woning van een rij ke neger- industrieel. Er bezweek een ruit, maar er werd aan de inventaris geen schade aangericht. WATERPOLO KORTE GOLF Uit het Westerdok te Amster dam is vanochtend het lijkje opge haald van de zesjarige Peter Zwer ver, die sinds zaterdag circa zes uur werd vermist. Het gezin Zwerver woont aan boord van het binnen schip ,De Vier Gebroeders'. De kleine Peter moet, langs de kade spelend met zijn fietsje tegen een daar lig gende rail zijn gestoten en daardoor in het water zijn gevallen. De 74-jarige heer J. P. Brenders uit Dongen is vanmorgen bij een verkeersongeluk in zijn woonplaats om het leven gekomen. Het ongeluk gebeurde toen hij met zijn fiets de Eindsestraat wilde oversteken. Hij liet daartoe een vrachtwagen passe ren, maar wachtte niet op de daar achter ko iende personenauto. Deze greep hem. De man was vrijwel op slag dood. De 3-jarige Jacqueline Bakker uit Den Haag is zaterdagmiddag verdronken in een tankgracht bij de windhondenrenbaan Clingedael. Het stoffelijk overschot werd gisteren door de politie uit het water opge haald. Het meisje was met haar ouders naar het terrein van de ren baan gegaan. Op de Molenweg in Monster had zaterdag een aanrijding plaats tussen een personenauto en een vrachtwagen, waarbij de bestuurder van de personenauto, de 36-jarige P. van de Ejjk uit Monster, om hei: leven kwam. Het ongeluk gebeurde, toen de heer Van Eijk in een onover zichtelijke bocht een bestelauto wil de inhalen op een moment, dat uit tegenover gestelde richting een vrachtwagen naderde. De personen auto werd door de vrachtwagen van de weg gedrukt. Het slachtoffer moest uit de auto worden bevrijd cn overleed tijdens het vervoer naar een ziekenhuis. PAARDESPORT In een gezamenlijke mededeling van de VARA en IÖIO wordt aan gekondigd, dat deze omroepen ih een serie van acht radio-uitzendingen ge titeld „Verbonden in één koers" aan dacht gaan wijden aan het gezamen lijk aktieprogramma van het NVV en de KAB. Deze uitzendingen, die plaats heb ben op zaterdagen in de periode van begin oktober 1963 tot half januari 1964, zullen door beide omroepen beurtelings voor de mikrofoon wor den gebracht. In een aparte inleiding op zater dag 21 september zullen de heren drs. D. Roemers en J. A. Middelhuis als verbondsvoorzitters in een ge sprek met drs. J. v. d. Pluym (Volks krant) hun visie geven op de dan inmiddels uitgesproken troonrede en op de miljoenen-nota. De eerste uitzending in de serie „Verbonden in één koers" heeft plaats op 5 oktober. Gespreksleiders zijn steeds de heren v. d. Pluym (Volks krant) en Polak (Vrije Volk). In het afgelopen weekeinde zijn in Buenos Aires en'de omgeving 10.000 mensen dakloos geworden door uit gebreide overstromingen, ontstaan door onafgebroken hevige regenval. In welingelichte kringen wordt de schade „zeer groot" genoemd. Ook in Uruguay heerst watersnood en zijn reeds honderden mensen geëvacu eerd. Volgens Cubaanse ballingen in Florida blijven de Russen wegstro men uit Cuba, maar worden zij ge leidelijk vervangen door Chinezen. Chinese piloten zouden nu Cubaanse jachtvliegtuigen van het type Mig bemannen en ten minste één door de Russen verlaten militair kamp op Cuba zou door Chinese strijdkrachten zijn overgenomen. In augustus hebben, volgens de Cu baanse ballingen, vierduizend Russen Cuba verlaten; de laatste groep, dui zend man, vertrok op 24 augustus. Hoeveel Chinezen er zich nu op Cuba bevinden werd niet bekend gemaakt. De Nederlandse ruiteréquipe is er in het park Middelheim in Antwer pen zondag niet in kunnen slagen revanche te nemen voor de grote nederlaag (16-0), die zij op 21 juli in het Haagse Westbroekpark leed. Weliswaar was het verschil nu iets kleiner (22-8 y), maar doordat onze landgenoten in de eerste manche reeds 14 strafpunten opliepen te gen de Belgen 4*$ stond de ne derlaag toen reeds afgetekend. Beter deed de Nederlandse jeugdéquipe 't ditmaal. Ook onze Jeugdruiters wa ren in Den Haag niet tegen de Bel gen opgewassen zij verloren toen met 31 strafpunten tegen de Belgen 6— maar zij overvleugelden hun te genstanders nu ruimschoots. Over de twee manches kreeg de Nederlandse jeugdéquipe 38strafp. tegen Bel gië 511/4. SENIOREN België: Arty Seynaeve met Aben- teuer 4-4 strafpunten; P. Charron met Neron %-8; mej. F. Thiry met Ma Belle 0-0; P. Vercoutere met Bel Air 12-0; E. Verbeeck met Duplica 12-12; J. P. Seynaeve met Dorn 0-0. De beste vier prestaties in elke manche telden, waardoor België kwam op 4^ str.p. In de le en 4e str.p. in de tweede manche totaal Nederland: Rob Kouwenberg met Springtime 12-8 str.p.; Lance Huet met Medrano 9-0; Proetske Arts met Heilla; in beide manches gediskwali ficeerd; W. Soheeren met Saila 4-0; Irene Jansen met Icare F II 0-4; A. Ebben met Kairouan 1-4. Eerste manche 14 str.p., 2e manche 8 str.p., totaal 22. JUNIORES België: Patrick Seynaeve met Panicz 20 y -9 1/4; M. Olivier met Hurlevent 0-0; mej. Thury met Timbad 24-8; mej. Damman met Fidelio 8y£, op gegeven; mej. Schrijver met Harle quin 17 y -21 1/4; R. v. d. Weghe met Gandin 8-0; totaalr 34 -f 17 1/4 511/4. Nederland: Josje Ernst met Blac ky y -4; Wim v. Rooyen met Caro line o'Rose 12-20; Laurence van Dro- genibroek met Jussuf 18, 4%-13; Henk Vrij met Sabaneza 0-21; Pia Arts met Weinbrand 8-1; Paul Kouwenberg met Czu Csong 0-0; totaal 5 1/4 33 38 1/4. Paul Kbuwenberg won bovendien met Czu Csong een sprinconcours om de Etincelle K-prijs met 0 str.p. en een tijd van 42,6 sec. Ook de volgen de plaatsen werden door Nederland se combinaties bezet: 2 Pia Arts met Weinbrand 0-47,1; 3 Henk Vrij met Sabaneza 0-48-4; 4 Laurence v. Dro- genbroek met Jussuf 18. 3-66. WATERSKI Amerikaan Spencer ivereldkampioeti DAMESTITEL OOK VOOR AMERIKA De 25-jarige Amerikaan Billy Spen cer heeft zondag te Vichy de combina tie-titel van de wereldkampioenschap pen waterski op zijn naam gebracht. Bij de slalom, figuren en springen kwam Spencer in Vichy tot totaal 2834,68 pun ten. Zijn landgenoot Jackie Staerns werd met 2698,17 punten tweede. De Euro pese titel was voor de Fransman eer ste niet-Amerikaan die vijfde in het algemeen klassement werd met 2659,21 punten. Spencer stelde zijn combinatie-titel zeker door zondagmorgen het springen te winnen. Met een sprong van 40 meter (430,68 punten) veroverde hij ook op dit onderdeel het wereldkampioenschap. Met 39 meter (417,30 punten) werd de Oostenrijker Gerhard Rainer op dit on derdeel tweede en Europees kampioen. Ook de wereldtitel voor dames werd gewonnen door Amerika: Janet Brown behaalde de gouden medaille met een totaal aantal punten van 2.834. De zil veren medaille was voor de Oostenrijkse Renata te Hansluwka met 2.790 pt. Deze behaalde verder de titel op het onder deel springen met een sprong van 26 meter. De Frangaise Danny Duflot haal de dezelfde afstand, maar kreeg door een slechtere houding minder punten. De bronzen medaille in het totaalklas sement was voor de Zwitserse Alice Baumann met 2.330 pt. Het Nederlandse meisje Conny Dane werd achtste. Aan de Rijksuniversiteit te Leiden is geslaagd voor het examen: doctoraal Ned. Recht: de heer J. H. W. Fietselaars Cs-Gravenhage). (Van onze waterpolomedewerker) HOOFDPRIJS MERWEDE TOERNOOI VOOR LEIDSCHE ZWEMCLUB Voor de zestiende maal organiseerde de Dordrechtse Zwemciub gisteren haar nationale waterpolotoeraooi, waaraan werd deelgenomen door 30 verenigingen. De enige Leidse vere niging in deze grote bezetting was de Leidsche Zwemciub, die ingedeeld was in de eerste afdeling, samen met HPC uit Heemstede en RZC uit Rot terdam. Weer bewezen onze stadgenoten, dat ze op toernooien op hon best zijn. Ze wonnen namelijk de eerste prijs. De dames deden het niet zo best; in het koude water kregen ze tweemaal een nederlaag te slikken. ROTTERDAM 1-LZC 1 Vóór deze wedstrijd was de ontmoe ting RZC-HPC. De pas gepromoveer de ploeg uit Heemstede kon tegen de routine van hun Rotterdamse colle ga's niet op, en na een 2-1 nederlaag werden ze geplaatst voor de verlie zersronde. Direct hierna kwamen twee ploegen in het water, die al vaak hadden gestreden, met wisse lend resultaat. De LZC en Rotter dam. De Leidse ploeg was gehandi capt door het afwezig zijn van Si mon Ouwerkerk, die in Spanje ver toeft. De eerste speeltijd flitste de bal over het vedd, zonder dat er doel punten kwamen. Rotterdams gewel denaar Van der Wiel probeerde het wel, maar in Roland Koedoder vond hij zijn evenknie. In de tweede pe riode kwam het eerste doelpunt tot stand. Gerard de Leeuw gaf de bal keurig af aan Kees Schoof, en deze aarzelde niet: 0-1. Een felle aanval van de bewoners van de Maasstad werd op het uiterste nippertje ge stopt door keeper Ja.n Heck. In de derde speeltijd kwam Rotterdam ge lijk, na enige paniek in de Leidse achterhoede. Roland Koedoder zorgde er met een hoge bal voor, dat de overwinning bij LZC bleef. RZC-LZC De verliezersronde werd gewonnen door Rotterdam, dat dus op de derde plaats kwam, terwijl HPC met de laatste plaats genoegen moest nemen. Als slotwedstrijd was de ontmoe ting RZC-LZF gepland. Twee spe lers hebben het grootste gedeelte van de wedstrijd op de wal gezeten. Vlak na de aanvang werden Peter Doele- man en Roland Koedoder het water uitgezonden door arbiter v. d. Voet. Eerst in de laatste speeltijd konden zij weer terugkeren in het koude vocht. Hans Parrel kwam met de bal uit de achterhoede oprukken, en Kees Schoof lag al klaar om met een formidabel schot dit offensief af te randen. Even later was het weer deze midvoor, die de eindstand op 2-0 bracht. Met de wisselbeker keer de LZC terug naar de Sleutelstad. UITSLAGEN Dames Afdeling: 1 ODZ 1 (Rotter dam), 2 Naarden 1, 3 RZ&PC 1 (Rotterdam). Heren Afdeling: 1 LZC 1, 2 Mer- wede 1 (Dordrecht), 3 Surae 1 (Bre da). LZCn PROMOVEERT Door een overwinning op AZ PC 3 uit Amersfoort, zaterdagavond be vochten in het Utrechtse bad Den Hommel, hebben de reserves van de Leidsche Zwemciub een plaats ver overd in de reserve tweede klasse. De Leidenaars waren onmiddellijk in de aanval. Een goede aanval van Peter Onvlee werd echter nog niet gehonoreerd met een doelpunt. '1 Schot van Gerrit Kramer werd to corner verwerkt. Tegen de verhou ding in kwamen onze stadgenoten zelfs achter, toen Klaas Parrel zijn man niet voldoende in de gaten hield Lang heeft dit niet geduurd. Tijdens een nummerieke meerderheid scoor de Peter Onivlee gelijk. Voor rust werd het door Klaas Parrel en On vlee nog 1-3. Na rust was de fut er een beetje uit. De Amersfoorters kwamen teru tot 2-3. Verder kwamen er geen doel punten, zodat de promotie voor LZC een feit was. Max Tailleur-actie. Naar welk adres moeten de Lexingtonpakjes voor de Max Tailleur actie worde n gestuurd, vraag S. v. S. Antwoord: Voor kleine zendingen luidt het adres Max Tailleur Reuma fonds, postbus 1000, Amsterdam en voor grote zendingen: Max Tailleur Reumafonds, p.a. Herengracht 340 te Amsterdam. Wasketel. Mijn zo goed als nieu we gegalvaniseerde wasketel vertoont roestvlekjes. Is er een middel om dat te verkomen en te verhelpen? Hoe haalt men roestplekjes uit wit goed? Antwoord: Hebt u wellicht in uw gegalvaniseerde wasketel bleekwater gebruikt? Dit tast nl. het bescher mende laagje aan en veroorzaakt roestplekken. U kunt het roest afne men met wat terpentine. De roest wordt hierdoor opgelost, tenzij het ijzer reeds zou zijn aangetast. Hel verdient echter aanbeveling een oude witte doek of sloop onder in de was ketel te leggen, voordat u de was er in doet. Roestvlekken kunt u verwij deren met citroensap. Dit sap op de vlekken druppelen, laten intrekken en nabehandelen met schoon water of zonodig met sop van synthetisch wasmiddel. Duitse ambassade. Kunt u mij het adres opgeven van de Duitse ambassade in Nederland, vraagt juf frouw J. v. d. M. te Leiden. Antwoord: Het adres is Nieu we Parklaan 17, Den Haag. Cursus voor kleuterleidster. Waar kan ik een cursus of avond school volgen voor kleuterleidster, vraagt N. te Boskoop. Antwoord: U kunt zich wenden tot de Opleidingsschool voor Kleu terleidsters, Vliet 8, Leiden. Tele- fon 23945. Zilveruitjes. Hoe komt het dat mijn ingelegde zilveruitjes verkleu- renen zijn ze dan nog bruikbaar? vraagt M. J. K. Antwoord: Het verkleuren van in maak wordt veroorzaakt door be paalde (onschadelijke) bacteriën en is te voorkomen door de zuurgraad van de inmaak te verhogen b.v. door toevoeging van nog enkele lepels azijn. De verkleurde uitjes zijn niet schadelijk voor de gezondheid en kun nen dus gebruikt worden. Scheepvaart. Graag had ik het adres van de Holland-Amerikalijn en de Amsterdamse Llloyd, afd. perso neelszaken, vraagt Th. B. Antwoord: Voor de Holland-Ameri kalijn kunt u zich wenden tot het adres Wilhelminakade 86, Rotterdam. Een Amsterdamse Lloyd kennen wij niet. Er is in Amsterdam wel geves tigd: Llod's register of shipping, Pr. Hendrikkade 159, telefoon 343895. Textielbrevet. Waar kan in het textielbrevet behalen, vraagt R. v. d. P. Antwoord: U kunt zich wenden te* de Stichting Vakopleiding Textielat bachten Riet wij kerstraat 74-76, Am sterdam. lijst 560ste STAATSLOTERIJ 4e klas 17e HOGE PRIJZEN SSÏÏ fi7^ VïSS 107 PRIJZEN VAN 80.— 2052 140 8036 114 152 ISO 223 334 336 44S 506 562 637 779 S68 920 923 938 963 #026 03S 159 379 449 553 588 632 636 710 911 956 10111 150 192 309 313 353 444 519 610 759 824 850 992 996 *1244 457 462 493 T72 646 685 696 781 827 987 997 12179 209 225 274 276 471 475 518 520 606 695 730 749 S25 833 847 13258 361 377 46$ 533 566 568 576 703 760 766 773 ~$8 835 844 975 i73 ~04 319 579 lilb S16 903 966 970 16003 029 130 229 254 331 414 418 451 559 564 670 724 745 769 802 811 838 849 971 16085 110 152 181 260 390 409 430 454 502 686 716 915 1*015 037 132 202 218 18352 601 688 693 727 *•018 115 145 155 226 236 346 370 38S 472 542 545 666 762 7S5 814 955 974 20012 014 506 515 533 605 681 82S 880 21047 062 142 179 297 313 374 402 453 463 a87 590 755 851 894 939 941 NIETEN 1009 016 029 048 059 067 087 125 148 158 164 166 173 175 254 296 311 328 332 340 41C ..J 59-. 766 792 797 826 2004 043 060 064 093 107 146 166 196 202 235 236 269 343 371 388 463 480 508 515 536 537 539 548 632 636 645 651 683 694 706 735 822 824 S43 854 S55 S85 901 903 904 916 922 955 9S5 991 3000 3059 063 100 107 112 123 142 164 170 180 184 197 200 236 327 364 390 399 403 462 514 535 548 597 600 606 622 631 718 742 765 871 873 890 901 4015 063 069 226 240 295 299 364 371 372 3S7 432 433 435 4-15 459 460 503 519 522 538 562 589 «14 618 639 640 668 702 724 756 766 868 929 930 936 965 977 983 996 5006 036 112 186 199 226 231 KI 267 280 293 294 31S 342 3S4 450 486 505 507 510 545 600 643 648 650 667 677 687 696 844 852 893 922 936 945 946 963 980 987 6073 101 110 134 183 244 258 271 294 296 318 350 360 375 394 418 442 44S 5S7 586 589 596 606 610 627 635 636 712 736 767 776 785 813 S18 864 898 919 948 966 991 7004 032 075 084 096 098 124 127 166 192 212 218 260 267 283 286 293 295 297 405 445 462 495 516 529 531 544 579 661 692 710 740 774 777 882 892 902 945 946 987 8001 045 063 163 177 192 241 245 296 315 322 392 397 703 HP 876 885 #044 071 076 061 107 151 160 168 171 177 1S6 278 306 348 358 384 398 430 442 445 454 526 548 631 665 697 756 770 781 784 789 S25 829 885 898 918 921 958 984 997 10000 10024 057 082 137 153 254 301 342 357 359 1 714 740 754 762 S2S 834 866 1 11029 061 074 f 240 !9S5 262 271 201 371 393 403 449 491 504 509 513 521 534 615 623 628 863 712 740 776 788 795 816 833 881 920 951 991 12^2 115 121 211 215 230 243 245 265 271 282 286 2S9 378 395 477 511 559 508 SS §2 SS 2S 795 813 816 850 854 859 825 875 8S2 SS4 14008 051 087 120 142 178 182 212 256 267 339 341 430 440 441 457 473 529 543 582 609 612 627 638 649 654 669 6S1 693 703 704 738 832 S54 S69 946 ™019 055 060 115 134 162 ISO 217 242 250 296 349 351 382 396 466 470 494 514 530 553 554 575 578 589 624 648 706 712 722 730 S14 820 821 827 883 909 920 936 '9-0 18039 10S 153 189 220 221 224 225 232 237 264 275 278 302 32S 331 333 340 359 411 417 423 440 463 495 532 646 6SS 694 702 797 846 S59 924 927 989 991 997 17014 027 039 063 163 165 174 191 264 288 309 325 360 496 524 537 545 567 629 643 669 686 691 S02 90G 910 927 950 18026 077 098 142 158'181 234 248 271 272 299 304 319 369 3S1 417 424 455 467 480 515 555 602 627 645 646 65S 678 732 751 790 795 815 81S S33 842 856 S57 903 914 19040 071 077 084 097 165 198 235 23S 252 "7 418 425 437 468 479 511 526 557 569 634 6S9 692 713 737 759 783 796 816 S92 948 962 963 984 20001 #45 047 049 083 091 153 164 199 274 544 570 600 644 649 778 795 796 808 818 326 394 461 475 SD «54 660 748 766 761 845 860 916 936 21010 011 073 157 164 190 207 217 233 241 245 251 264 277 286 371 379 431 442 478 fèl £2 £2 682 753 789 813 825 835 843 850 883 903 952 968 22000

Leidse Courant | 1963 | | pagina 5