i 22 ONBEWOONBARE PANDEN WORDEN AFGEBROKEN LASSERS CONSTRUCTIE BANKWERKERS PLAATWERKERS APPARATENBOUWERS PIJPWERKERS HULP-SMEDEN ZATERDAG 17 AUGUSTUS 1963 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 KROTTENOPRUIMING IN NOORDWÏJK In het kader van het plan tot op ruiming van het krottenbezit in de gemeente Noord wijk komen, aldus b. en w., thans het eerst voor af braak in aanmerking 7 krotten aan de H. Geestweg, 12 krotten aan de Offenweg, twee in de Voorstraat en 1 in de Klei. Van de genoemde woningen in de H. Geestweg zijn er reeds vijf ont ruimd, de twee thans nog bewoonde woningen zullen zo spoedig mogelijk worden verlaten. Alle woningen verkeren in zulk een slechte staat, dat verdere bewoning onverantwoord is. Met de ontruiming van de woningen aan de Offemweg, waarvan de over dracht aan de gemeente nog moet plaats hebben, is reeds een begin gemaakt en stelselmatig zal dat voortgang hebben. De woning Voor straat 136 is eveneens ontruimd, de ontruiming van nr. 140 zal zeer spoe dig plaats vinden. De woning Klei 1, voormalige landarbeiderswoning bij boerderij Parlevliet, staat reeds en kele maanden leeg en zal zo spoedig mogelijk worden afgebroken. Met de afbraak van de woningen zal ruimschoots worden voldaan aan de bij de toewijzing van het con tingent woningwetwoningen 1963 op gelegde verplichting tot de afbraak van 13 krotten. LEIDSCHENDAM Geboren: Francina E., dochter van P. M. Dieleman en F. J. van Goroom; Sandra, D. Chr., dochter van H. Blok en S. C. Rookus; Maria C. J., doch ter van J. C. W. Spruyt en T. J. Ceu- lemans; Irma C. N. M., dochter van J. A. van Rijn en C. M. Heijügers; Heleen Ghr., dochter van H. de Ruy- ter en T. Jansen; Jan C., zoon van J. M. de Haas en J. W. Geluk. Ondertrouwd: Jozef Bolda en Ja- coba M. A. M. van der Luibbe; Ge- r ar dus J. M. Zandbergen en Helena M. Goeman. Getrouwd: Bernardus C. Gerritsen te Bussucm met Maria A. van Haas trecht. Overleden: Cornelia Fr. Korff, we duwe van J. Moons; Willi em M. de Kliuyver te Oegstgeeat, echtgenoot van C. Gouw; Eng J. Tan, echtge noot van Gioik Yoe Tan. LEIDSCHENDAM Noodkerk te koop De houten noodkerk waarmede pastoor A. Buys de parochiegemeen schap St. Josef-Opifex heeft gefor meerd is thans na het totstandkomen van de nieuwe kerk overbodig ge worden en aan het bisdom Rotter dam ter beschikking gesteld. Het bisdom heeft er geen bezwaar tegen, indien de gemeente de nood kerk overneemt, om van de kerk een gelegenheid te maken voor vergade ringen enz. Onderhandelingen daar toe zijn reeds in een vergevorderd stadium. De gemeenteraad die eerst eind september vergadert zal zich over de al of niet aankoop van het houten gebouw moeten uitspreken. In ieder geval zal de noodkerk in dien de gemeente tot aankoop be sluit, verplaatst moeten worden om dat op die plaats een groot flatge bouw gebouwd zal worden. Wedvlucht. Aan de wedvlucht vanuit Tergnier (afstand 285 km) hebben 233 duiven uit Leidschen- dam deelgenomen. De eerst aange komen duif vloog een snelheid van 1455.20 meter per minuut. De classi ficatie was: J. Verhagen 1-21-35; S. Noordermeer 2-19; J. Scheffèrs 3-9; W. v. d. Kolk Jr. 4-5-28-34-42; J. T. de Groot 6-47; J. v. d. Berg 7-11; M. van Lochem 8-12-13; J. v. d. Meer 10-20-43; G. v. Geffen 14-26; L. Mooy- man 15-25; J. N. de Groot 16-37; J. de Jong 17-27; M. Muller 18; B. Hoog- weg 22; W. Spigt 23-40; G. Dielen 24. WASSENAAR SCHOOLJEUGD TEKENDE AFFICHES Ruim 500 schoolkinderen hebben deelnemen aan de door de Wasse- naarse Oranjevereniging „Koningin Wilhelmina" uitgeschreven wedstrijd in het tekenen van affiches voor de komende zomerfeesten. De affiches moesten de komende kinderoptocht tot onderwerp hebben. De deelne mers werden, al naar gelang van hun leeftijd, ingedeeld in vier groepen en in elke groep werd een aantal prijzen beschikbaar gesteld. De uitslag van de wedstrijd is als volgt: Groep a: le prijs Bert H. (achter naam onbekend), St. Jan Baptist- school; 2. Joop Lubbers (Salvator- school); 3. Fransje van Noort (RK Meisjesschool); 4. Laurone Vogels (idem). Groep b: 1. Jos Smits; 2. Dolf Hen- neken; 3. Margriet Vermin; 4. Peter van Hemert (allen Salvatorschool). Groep c: 1. Nelly Mul (St. Anna- school); 2. Kenneth van Es (Salva torschool); 3. Hanny Baayens; 4. Jaap van den Berg; 5. Annelies v. d. Hoeven (allen Chr. school Den Deyl). Groep d: Willie Remmerswaal; 2. Ingrid v. d. Willik; 3. Marijke Bol len; 4. Joke van Vegten; 5. Helma Ruigrok v. d. Werve; 6. Emmie Gor dijn; 7. Willy Barnhoorn (alien St. Annaschool). LISSE Botsing. Vrijdagmiddag heeftop de Oranjelaan bij de De Ruyterstraat een botsing plaats gehad tussen een luxe auto bestuurd door W. A. M. uit Rotterdam en de bromfietsrijder J. C. A. D. te Lisse. Laatstgenoemde kwam'uit de rich ting Hillegom, wilde de De Ruyter straat inrijden toen juist uit de tegen overgestelde richting eerstgenoemde luxe auto naderde. Hoewel beiden sterk afremden kon niet worden voorkomen, dat een botsing het ge volg was, waarbij de bromfiets schade opliep en de bestuurder er gelukkig met verwondingen in het gelaat af kwam. De bromfietsrijder was door zijn verkeerde maoeuvre de schuld van de aanrijding. Geslaagd. De heer J. Algera Jz. alhier is geslaagd voor het eindexa men moderne bedrijfsadministratie, waarvoor hij opleiding heeft genoten aan het Instituut Praeheb te Haar lem. Wedvluchten. Door de postdui venvereniging „De Oude Blauwband" werd een wedvlucht gehouden vanaf Noyon, afstand 318 km., waarvoor in concours waren 90 duiven. De eerste prijsduif legde deze afstand af in 'n snelheid van 1571 meter per minuut, de laatste prijsduif haalde een snel heid van 1360 meter per minuut. Uitslag: Th. v. d. Ploeg 1, 10, 15; A. Tulen 2, 4; J. v. Dijk 3, 8, 9; Comb. Hoogeveen 5, 11, 14, 17, 19; Zuidhoek 6, 7, 12, 21, 23; G. de Bruin 13; Schip pers 16; R. Schaap 18; H. Duijven- bode 20; H. de Butter 22. De postduivenveren. „De Luaht- klievers" organiseerde een wedvlucht vanaf Tergnier, afstand 303 km., in concours 94 vogels waarvan de eerste prijsduif vloog met een snelheid van 1462. meter per minuut, de laatste 1326 meter per minuut. De uitslag: K. v. Diest 1, 2, 5, 6, 10, 14; Roodenburg 3, 7, 19; P. Opdam 4, 8; J. v. Diest 9; P. Bersee 11, 18; Chr. de Bruin 12; G. Mens 13; Jac. van Es 15, 16; Th. de Haas 17. Rea Fiet verlaat jeugdbeweging Rea Fiet Schoone heeft afscheid van haar kabouters genomen. Dat gebeurde in een intieme bijeenkomst, die tijdens de afgelopen kringvacan- tie in de bossen rond Baarn werd ge houden. Haar afscheid kwam niet on verwacht, maar haar heengaan be tekent een groot verlies voor de ka tholieke jeugdbeweging van Lisse. Haar inleidingscursus volgde zij in 1953 te Heemstede en op 23 oktober van dat jaar werd ze geïnstalleerd als Oehoe Dank zij haar medewer king kwam in Lisse de eerste kabou terkring tot stand. In 1957 kwaren er grote veranderingen in het kabou- terspel en toen veranderde de lei- dersnaam Oehoe in Rea. Om de kringvacanties te mogen leiden was een brevet nodig. Rea Fiet ging naar Wassenaar, volgde een cursus en slaagde. Rea Fiet heeft samen met Rea Lenie negenmaal de kringvacanties geleid en op waarlijk voortreffelijke wijze. In 1958 werd ze leidster van de Maria Goretti-groep. Massa's werk heeft 2e voor deze groep verzet en de uren die ze hier aan besteedde zijn nauwelijks te schatten. Haar energie was onuitput telijk. Met haar scherp inzicht wist ze voor ieder het beste te vinden. Tijdens een feestelijk etenje in het kabouterkamp mocht Radi Coby, na mens het Nationaal Hoofdkwartier van de Nederlandse Gidsenbeweging, de Rea onderscheiden met het blau we waarderingsteken. Christientje Wassenaar bood de Rea bloemen aan en Els van Schoo- ten overhandigde als tastbaar bewijs van waardering van alle kabouters een cadeautje. Gezamenlijk zongen de kabouters de scheidende Rea een afscheidslied toe. Anneke van Ruiten sprak namens alle ouders en insiders een woord van dank voor alles was Rea voor de kinderen van de ver schillende gezinnen in Lisse heeft ge daan. Allen die bij de verkennersbewe ging zijn betrokken zien Rea Fiet met een zekere weemoed vertrekken, maar wensen haar toch van harte een zonnig spoor! ONDERHANDSE GUNNINGEN AAN HET AANNEMERSBEDRIJF GEBR. SCHOULS N.V. ALHIER Door de provinciale waterstaat van Zuid-Holland is aan het Aann.bedrijf Gebr. Schouls n.v. alhier onderhands opgedragen het verrichten van grond werk, het aanbrengen van wegverhar ding, het maken en wijzigen van kunst- werkep, het leggen van duikers c.a. en het verrichten van bijbehorende wer ken ten behoeve van de verbetering van de provinciale wegen 7, 9 en 25 in de gemeente Alphen aan den RQn voor een bedrag van 1.230.000.-. De Techn. Dienst kring Resteren heeft namens b. en w. van Opheusden eveneens genoemde h.v. de reconstruc tie van de Hamsestraat onderhands ge gund alsmede het maken van het uit breidingsplan Achterdorp te Resteren voor resp. 104.500.- en 145.100,-. De rijkswaterstaat Arrondissement 's Gravenhage gunde ook onderhands aan deze n.v. de herprofielering van de aansluiting Witteburgerweg te Wasse naar voor 125.'900.-. KORTE GOLF Twee Spaanse alpinisten hebben een poigirug om de beruchte noord wand van de Eiiger te beklimmen, met de dood moeten bekopen. Vanuit een vliegtuig zijn hun lijken waargenomen in een inham in de wand, waar zij vijf dagen en nachten onder sneeuwstormen hebben door gebracht. Vermoedelijk zijn zij aan uitputting gestorven. Hiermede heeft deze noordwand tot dfusver 27 doden geëist. In de Poolse stad Wroclaw (het vroegere Breslau) zijn vrijdagmiddag aoht kinderen gedood en vier zwaar gewond, toen zij en nog andere kin deren probeerden een kist met muni tie te openen, die zij op een terrein waar graafwerkzaamheden werden verricht, hadden gevonden. De mu nitie was een overblijfsel van de vo rige wereldoorlog. w N.V. NEDERLANDSCHE ELECTROLASCH MAATSCHAPPIJ ZOETERWOUDSEWEG 1 LEIDEN Voor onze fabriek te Leiden, zowel als die te Oude Wetering zoeken wij nog Ook voor jongere krachten, die verder opgeleid willen worden, zijn er plaatsingsmogelijkheden. In onze fabrieken warden vervaardigd: pijpleidingen, stroominstallaties, waterzuiveringsinstallaties, apparaten voor chemische industrieën, e.d. Door deze grote ver scheidenheid is er steeds afwisseling in de werkzaam heden, waarin vakmanschap goed tot zijn recht komt. Aan hen, die willen solliciteren wordt verzocht onder staande strook te willen invullen en aan ons toe te zen den. Met ieder wordt dan een persoonlijke afspraak gemaakt. Hier afknippen Naam Voornamen v Leeftijd: Woonplaats: Adres: Beroep: Solliciteert naar de functie van en verzoekt om een nader onderhoud. Deze strook in een open enveloppe, gefrankeerd met een 4 ent. postzegel opsturen naar de N.V. Nederlandsche Electrolasch Maatschappij afd. Per soneelszaken, Zoeterwoudseweg 1 te Leiden. AANGEBODEN 2 Kreidler Florett, de snelle bromfiets van klas se. Motorhandel J. J. v. d. Geest, Pieterskerkgracht 6, Leiden. Inruilen en finan cieren. 2 Kreidler florett. Mag neet, Vap, Benelli, Ducati bromietsen uit grote keus leverbaar bij motorhandel J. J. v d. Geest, Pieters kerkgracht 6, Leiden (Achter Trianon-theater). 2 Bij van Brussel moet zijn voor het kopen van uw elec. trein. Wij nebben een grote sortering Trix, Tri- ang, Rokal, Fleischmann en Marklin. G. v. Brussel, Haarl.straat 267, tel. 22061. 2 Een verjaardag, een feest? Koop gezelligheid bij de feestartikelenwinkel in Leiden! G. v. Brussel, Haarlemmerstr. 267, telef 22061. 2 Accu's Acifit voor service en garantie 'n be grip. Nu verlaagde prijzen. Revisie overbodig. Vraag uw handelaar of oei Acifit Leiden 24850 dag en nacht Acifit accu-service, Hoge Rijndijk 165, Zoeterwoude bij Leiderdorp. Wij verzorgen al uw rukwerk tegen zeer scherp concurrerende prij zen, o.a. visitekaartjes, ge boortekaartjes, verlovings kaartjes, huwelijksaank. en uw zakendrukwerk enz. Prima afwerking, vlotte bediening. Halpa, Vul penservice, Haarlemmer straat 64, naast muziek handel Gé Hofenk. 2 Accu, accu, accu, accu, accu, accu, accu, accu, accu, accu, accu, accu, Reeds meer dan 15 jaar de enige erkende accu specialist. Groenen, Nieu we Rijn 106, Leiden, telef. 23140. 3? Te koop: 2e hands da- mes-, heren- en kinder rijwielen. Alles gemoffeld en onder garantie. Rijwiel handel A. Grimbergen vele kleuren en modellen: Magnematic 539,-, Globe- master 769,-. Globemas- ter wit 789,-, Magneet Cheetah 3 versn. f 785,-. MotorhandeJ J. J. v. d. Geest, Pieterskerkgracht 6, Leiden. Inruilen en finan cieren. (Achter Trianon- theater). Voor uw vakantie een nieuwe camera. Foto van Bemmelen, Zoeterwoude. telef. 01715-353. 2 43 cm. TV 225,-, 53 cm. 325,-, 59 cm. 425,-. Eventueel met antenne. Gemakkekike betaling mogelijk. Brieven: Post bus 169, Leiden. 2 Nu een nieuwe lamp uit De Lichtbal. De groot ste sortering. De laagste firijzen. De Lichthal, Haar- emmerstraat 293 t.o. De Overdekte. 2 Een nieuwe woning? voor al uw lampen: De Lichthal. Gratis plaatsen van lampen boven de 20.- Haarlemmerstraat 293. 2 105.- Rijwielen 105.-. Dames en heren, geheel compleet met lamp, slot. standaard Voor merkrij- iasbeschermer, pompje en wielen als Simplex, BSA. Globe, enz. naar firma Du- soswa, Turfmarkt 2-3, Lei den, tel. 24409. 2 Kinderfietsen in vele maten en kleuren. Prijzen vanaf ƒ46.50. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Kore- vaarstraat 6. 2 Roelofarendsveen deze week: gebraden gehakt 0.34 per 100 gr., pekel vlees 0.54 per 100 gram. J. Wijsman, Noordeinde 96 N.V. NEDERLANDSCHE ELECTROLASCH MAATSCHAPPIJ Zoeterwoudseweg 1 Leiden In de smederij van onze fabriek te Leiden kunnen geplaatst worden enige Voor deze functie komen in aan merking zij, die de 21-jarige leeftijd hebben bereikt en zo mogelijk al enige ervaring in metaalbewerking hebben. De mogelijkheid bestaat om verder opgeleid te worden. Sollicitanten kunnen zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, Zoeterwoudseweg 1 te Leiden, voor het maken van een afspraak (tel. 22941). 2 Gebruikte bromfietsen voorradig. Door inruil ver kregen. Door vakmensen nagezien. Van Zijp, Haar lemmerstraat 295, Leiden. 2 RAP bromfietsen vanaf 625,-, le betaling 180,-. Be taling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlem merstraat 295, Korevaar- straat 6. 2 Batavus, Berini, Puch, Solex, RAP, Gazelle, Mo- narscoot, Locomotief, Mag neet bromfietsen. Voor de grootste keuze. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Kore- vaarstraat 6. 2 'n Horloge? Voorkom teleurstelling. Koop bij vakmensen! Ruime keuze Roamer, Prisma, Orsis, enz. Reeds voor 28.75 een 17 steens ancre horloge, schokvrij (incabloc) wa terwerend. Eigen werk plaats, dus 100% ser vice. Uurwerkkliniek, La ge Rijndijk 8. 2 Wij geven 25.- tot 200.- voor uw oude wasmachine bij aankoop van wasmach. of combinatie. Keuze uit alle bekende merken. Ook op termijn. Na 7 uur: Van Eersel, Ravelstraat 25, tel. 2 500 Merkfietsen in vele kleuren en uitvoeringen 125,- kompleet. Van Zijp, voorradig. Prijzen vanaf Haarlemmerstr. 295, Kore- vaarstraat 6. 2 Solex-oto bromfiets v.a. 375.,-, le betaling 110.-. Be taling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haar lemmerstraat 295, Kore- vaarstraat 6. 2 Berini M21 559,-, le be taling 150,-. Betaling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Korevaarstraat 6, tel. 2 Puch in 8 modellen v.a. 680.-, le betaling 194.-. Be taling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlem merstraat 295, Korevaar straat 6. pen, auto's en ander speel goed hebben wij een rui me keuze. G. v. Brussel, Haarl.str. 267, tel. 22061. 2 Kamerbiljarts, biljart- qeuen, ballen enz. koopt men bij een vakman. „Het Leids biljartadres", Drift- straat 5, tel. 31961. 2 Gootstenen, aanrecht- bladen en keukenkasten, geheel pasklaar, eerste klas materialen, zeer lage prijzen. Jac. Arnoldus en Zn., Minnebroersgracht 9. 2 Een bezoek aan onze kwekerij is zeker de moei te waard. Wij zijn ruim ge sorteerd in diverse soorten planten voor uw zaak, huis of kantoor. Tevens hebben wij een ruime sortering aardewerk. Zaalberg, Lore enz. en een grote collectie koper en tin. Bloemenma gazijn C. L. Mulder, Haar lemmerweg 21, Leiden, tel. 20550. 2 Voordeel voor U. Zijn uw stoelen, fauteuil of bankstel in versleten staat, geen nood, Wij stofe eren. repareren, overtrek! en, lijmen in onze eigen stof- feerderij. Van der Berg, Gerrit Doustraat 1-21, tel. 34824. Trompstraat 66. 2 Er is maar één Vam der Berg. die in eigen stoifeer- derij stoffeert, repareert overtrekt, lijmt. Gerrit Doustraat 1-27, tel. 34824, Trompstraat 66. 2 Te koop sleutelringen, grote en kleine hangers, presse-papiers met inslui tingen van zeemotieven, bloemen en insekten. Te vens met insluitingen ge schikt voor reclame-doel einden, waarbij de firma naam gevoegd kan wor den. Vraagt offerte. Tel. 01710-32886 of br. onder no. 497 bur. v. d. blad. 2 De Sleutelkoning. Bij maken van alle sleutels, repareren, veranderen en leveren van elk slot. Haar lemmerstraat 273 (bij de Overdekte, tel. 33958 Le vering aan rijk en ge meente. Zaterdagsmiddags en maandagmorgen geslo ten. 2 Rotan meubelen, wie gen, mandenwerk, koopt U het voordeligst bij fa Van der Vaart, Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24, telef 30534. Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. 2 Te koop aangeb. van partic. Citroen 2 CV 1959 m zeer goede staat. Austin A 40 eveneens in goede staat. Vlasveld, Miening 7, Zoeterwoude. 2 Te koop Vauxhal Cres- ta, jaar 1957 met radio in prima staat, desk. onder zoek toegest. Burg. Peek- laan 7, Oude Wetering. 2 Oliestook, ameublem. i 11.-, bankstel ƒ25.-, pr. dressoir 15.-, theekasten 15.-, orgelkrukjes 7.50, stoelen 1.tafels 7.50, opklapbedden 20.di- vanbed 10.kapokmatr. 20.wasmachine, stof zuiger 120 v., enz. Pluym, Hoogewoerd. Koopt inboe dels. 2 Ponny. Te koop aangeb. een prachtkleur rij ponny voor ruitersport of ander werk. Zeer mak voor kin deren. Oud 4 jr. IJmuiden- straat 47, Noordwijk-B. 2 Voor beddenreparatie naar De Kleine Winst, Haarlemmerstr 51. Over trekken in één dag klaar! 2-pers. vanaf-26.50: 1-pers. vanaf 19.50. 2 Voetballers wij hebben ae complete sortering Adi das, Puma, Quick, Meastro voetbalschoenen en kle ding van Jansen en Tila- nus! Door ons cassabon- spaarsysteem steunt u uw vereniging. Sporthuis Van Delft, Steenstraat 45. 2 Gaat u trouwen of heeft u een nieuwe wo ning? Kredieten voor iedereen tot 5000,- voor aanschaf meubilair/wo ningtextiel. Vraagt gratis folder, dan krijgt u alge hele inlichtingen. Postbus 1371, Rotterdam. 2 Alt op de Mare 112. Oc casions: tandem 25. ƒ85.meisjesfiets ƒ40. grasmachine 18.50, ƒ28. Verf 25 kg. jagersgr. ƒ75-, Teofluxlak 29 kg. blauw 98.Electr. boortol 6 mm. 220 v. 65.Avaros- brommer 175. 2 Natuurlijk weer bij Sporthuis v Delft voor uw balletkleding, judokleding, voetbalkleding, gymnas- tiekkleding en alles op sportgebied en Van Delft §eeft het voor de helft, teenstraat 45. 2 Aparte Bankstellen van fabrikant, die als model gediend hebben, 595, ƒ695.—, 850,—, 895,—, 995,1150,Gebogen modellen. Te zien alleen zaterdag, zondag tot en met donderdag, ook des avonds. Nieuwe Parklaan 115, 's-Graverthage. Telef. 070—55.16.80. T IJzeren straatkolken, ijzeren binten, pijpen, hou ten binten, baddings, vloer-, kraal- en sponning - hout, houten werktafels, deuren, ramen, eik. moer- binten, kinderbinten, kruis en Tuile du Norddakpan- nen. Fa. H. de Bolster, Overrijn 8, Leiden bij de Zijlsdngel'. 2 Voor uw vakantiefoto's een nieuw album. Foto v. Bemmelen, Zoeterwoude, tel. 01715—353. 2 2 CV. te koop gevraagd, in prima staat. Brieven m. prijsopgaaf etc.onder no. 499 bur. v. d. blad. PERSONEEL ïd eeroi ;es Wegens uit breiding kunnen wij nog 20 moainettes plaatsen. Kómt U eens praten. Goed loon en 5-d. werkweek Aanm. maandag tot vrij dag van 817.30 u. Heren gracht 84, Leiden, telef. 30268. 2 Per 1 sept. gevraagd 'n hulp op een gemech. vee- houdersbedrijf. Leeftijd 16 jaar of ouder, bij N. H. Berg, Weip.weg 96, Zoe terwoude, tel. 301. 2 B.z.a. net r.k. meisje voor 2 dagen per week, maandag en dinsdag, leeft. 15 jaar. Voorweg 75, Nwe Wetering. 2 Wij vragen een leerling verkoopster, 16 a 17 jaar. Pers. aanm. N.V. Hema, Leiden. 2* Wij vragen een jongste magazijnbediende 16 a 17 jaar. Pers. aanm. N.V. He- ma, Leiden. Wij vragen een leerling banketbakker en een 3e bediende. Pers. aanm. N.V. Hema, Leiden. S' Katholieke Gezinszorg orssingel 8 te Leiden, tel. 24800 vraagt R.K. help sters. voor hele of halve da gen. Aanmelden maandag t.m. vrijdag 9-10 en 1-2 u. 2 Gevraagd een nette werkster voor direct of september, 1 dag p. week. Mevr. v. d. Geest, Mare- dijk 38, Leiden. 2 Jongedame in bezit van rijbewijs, zoekt passende werkkring, eventueel als chauffeuse. Br. no. 9512 bur, v. d. blad. TE HUUR 2 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Taunus l?M. Consul. Opel Rekord, Volkswagen, Anglia, V W - busje met radio. AU risk verz. Werkhoven garage bedrijf. Maredijk 34a. tel. 22300—32735. 2 Uw adres voor het hu ren van 1ste klas bruids toilet compleet met petty- coat, kapje, sluier, tasie en handschoenen in de nieuwste modellen is al leen Fa. Sloos, Stille Rijn 11, tel. 20868. 2 Huurt uw auto bij auto verhuur „Centraal". Opeis en Volkswagen 1962. All- risk verzekerd. Hooigracht 71, tel. 31607. 3? Wasmachineverhuur ,JEdy" voor Leiden en om streken. Wasmachines met klok 2.00; centrifuges 1.50 en 1.75; wasmachines met centrifuge 3.00 huur voor de gehele week. Kan ook eigendom worden. Bern- hardkade 23, tel. 32039. 2 Trouwplannen?? AU eerste in NTederland pre senteert „Het gespeciali- ceerde trouw-autobedrijf" de nieuwe Chryslers. Vr inl. De Jong, Zeemanlaan 12a, telef 23055 2 De nieuwe Morris 1100 (1963), de wagen van het jaar. te huur per dag, per week, per maand Vraagt inlichtingen: sigarenmaga zijn Oud-Leiden, Hoge Rijndijk 106. Leiden, telef. 34255. DIVERSEN 2 Aütorijles Frans God- dlin's erkende (VAMORj rijschool Snelle, dus voor delige opleiding in nieuwe Opeis. Madoerastraat 29. Garenmarkt 5. Tel 34430 2 Behangwerk Wilt U uw kamers laten behan gen? Bel dan eerst 25813 en wij komen kijken en ys opgeven Keuze uit 0 dessins. Verfhandel Pelikaan, Pelikaanstr 27 2 10 rijlessen a 60 minu ten voor 55 in Peugeot 403. Erkende bondsautorij- school. Joop Groenendijk. Spoorlaan 17, tel. 02532— 8611. Voorhout: Morsweg 135, Leiden, tel. 31283. Gezelligheid En Goed Dansonderwijs vindt U ook op een van de gezellige klubs van E.C. in Leiden of op de Buitenplaatsen. Kath. jongelui van pl.m. 17 jaar en ouder, indien U moogt van thuis, dan bent U bij E.C. van harte welkom! Dansles Aanvang. Noordwijk: dinsd. 8 u. Hillegom: 1 en 2 sept. Leiden 30 Klubs. Vanaf 1 september. Inschrijving: vanaf a.s. dinsdag dag. van 2-9 uur. Rijn en Gouwe. Woerden heden 8 u. Pijnacker zondag 2.15 u. Nieuwkoop maand. 7.30 Boskoop woensd. 8 u. Langeraar 27 aug. Zoetermeer 30 aug. Kudelstaart 2 sept. Aalsmeer 2 sept. Bodegraven 4 sept. Hazersw. D. 6 sept. iS* 10 volle uren autorijles 47.50. Modern lesmateriaal, gediplomeerde instructeurs Halen en brengen gratis. Theorieavonden met licht beelden. Erkende bonds autorij school De Centrale, Veerstraat 31, Leiden, tel. 24600, Populierenstraat 9, Roelofarendsveen. 2 Wilt U autorijden? Dan eerst rijles nerrien in de nieuwste Renault R 8 bij autorijschool „Irene", Nwe Beestenmarkt 2, Leiden, tel. 26753, b.g.g. Woubrug- ge 01729-286. 2 Kolendamp. Doodsvij and no. 1. Laat mij uw haard controleren en zo nodig in orde brengen. W. Verhoeff, 50 jaar haarden- en kachelsmid. Drucker- straat 34. Geen telef. GEVRAAGD 2 Jonge werkende vrouw zoekt ruime rustige kamer met tel., douche, kook- en stookgelegenheid, liefst in centrum. Br. ond. no. 9514 bur. v. d. blad.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 5