Alpacca flammé met plissé-garnering DINSDAG 21 MEI 1963 DE LEIDSCHE COURANT PAGINA 13 HELLEGOM Zilveren ambtsjubileum G. F. de Jong Vrijdagmiddag werd in hotel Sis termans de heer Chr. G. F. de Jong, directeur van Openbare Werken te Hillegom, gehuldigd vanwege zijn 25-jarig ambtsjubileum. De burge meester feliciteerde de jubilaris na mens het gemeentebestuur en herin nerde er aan dat hij bij zijn komst, 10 jaar geleden, een situatie aantrof die wel enige verbetering behoefde. Hij prees de jubilaris voor de wijze waarop hij de reorganisatie ter hand had genomen en de ijver waarmede hij zijn taak steeds verrichtte. Onder aanbieding van de gebrui kelijke enveloppe dankt hij de jubi laris voor alles wat hij in het belang van de gemeente had gedaan. De heer Ingr. J. T. Onstenk, waarn. directeur van C.W. memoreerde in zijn toespraak de voornaamste ge beurtenissen, omschakelingen enz., zoals deze zich achtereenvolgens na de benoeming van de heer De Jong in Hillegom hadden voorgedaan e.w. na maart 1953. De toestand toender- tijd bij O.W. Hillegom moet de heer De Jong wel deplorabel toegeschenen hebben. De vooruitstrevende gemeen te die de heer De Jong evenwel juist had verlaten, had hem evenwel vol doende idee gegeven hoe het zou kun nen zijn en aan energie ontbrak het hem niet. Er werd zelfs met een zo danige voortvarendheid te werk ge gaan, dat het zijn collega's van toen dikwijls benauwde, zo bekende spr., maar al spoedig leerde men de voor uitziende blik van de heer De Jong waarderen. Zijn werk is zijn hobby, zo besloot de heer Onstenk zijn toespraak en als zodanig verschaft het hem de vreug de die hem tot veel steun dient bij het vervullen van zijn taak. De heer Onstenk bood hierop na mens het personeel een mooi uitge voerde barmeubel aan, welke van in houd was voorzien. Mevr. Onstenk ontving hierop nog 25 anjers, als blijk van waardering voor het mede leven dat zij immer betoonde bij Dorkomende Vervolgens Punt, gem. secretaris een toespraak en bood namens de gemeente-secre tarie een boek aan. Het raadslid, de heer Imthorn, zei in zijn woord tot de jubilaris dat hij als aannemer wel enigszins tegen de komst van de heer De Jong had op gezien. Het betekende het einde van de gemoedelijkheid waaronder zaken toendertijd werden geregeld, doch de ontwikkeling van de tijd had in het voordeel van het nieuwe bewind ge tuigd. De jubilaris dankte hierna de bur gemeester voor zijn vriendelijke woorden en wilde nog gaarne zijn er kentelijkheid uitspreken voor de ge legenheid die B. en W. hem altijd bood in de vergaderingen zijn voor stellen te verdedigen. Dank bracht hij verder aan de heer Onstenk en de heer Punt voor de prachtige cadeaus welke hem namens het personeel wa ren aangeboden en niet in het minst voor hun waarderende woorden; ook hem lag de onderlinge goede ver standhouding na aan het hart. Ten slotte dankte de jubilaris de heer Imthorn en zijn vrouw die hem steeds trouw ter zijde hadden gestaan. Hierna bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. Tijdens de openbare receptie kwamen nog vele oud-per soneelsleden van O.W. en collega's, alsmede besturen van organisaties en zeer velen uit de aannemerswereld hun gelukwens aanbieden. Heden ging tot onze grote droefheid na kort stondige ziekte van ons heen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame va der, behuwdzoon, broer, zwager en oom JACOBUS GERARDUS MENIJN op de leeftijd van 56 jr. J. Menijn van Houten Ans Menijn en verloofd^ Liever geen bezoek geen bloemen De begrafenis is be paald D.V. op a.s. vrij dag 24 mei te 13 uur op de oegraafplaats .Rhijn- X RAP bromfietsen vanaf 625.-, Ie betaling 180.-. Be taling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlem merstraat 295, Korevaar- straat 6. S' 500 Merkfietsen in vele euren en uitvoeringen voorradig. Prijzen vanaf 125.- kompleet. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Kore- vaarstraat 6. X Solex-oto bromfiets v.a. 375.-. Ie betaling 110.-. Be taling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlem merstraat 295, Korevaar- straat 6. X Batavus, Berini, Puch, Solex, RAP, Gazelle, Mo- narscoot, Locomotief, Mag neet bromfietsen. Voor ae grootste keuze. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Kore- vaarstraat 6. X Berini M21 559.-. Ie be taling 150.-, Betaling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Korevaarstraat 6. X Kinderfietsen in vele maten en kleuren. Prijzen vanaf 46.50. Van Zijp, Haarlemmerstr. 295, Kore vaarstraat 6, Leiden. X Puch in 8 modellen v.a. 680.-. Ie betaling 194.-. Be taling in 3 maanden zonder kosten. Van Zijp, Haarlem merstraat 295, Korevaar straat 6. X Kofferschrijfmachine; handnaaimachine; gasfor nuis; oude bewerkte haard; kabinet; secretaire; maho nie stoelen en tafels; kas ten; Mechelse leeuwen kop meubels; eiken cylin- derbureau. Inkoop antiek enz. W. F. Kooreman, Nieuwe Rijn 9, to. V D. tel. 23261. X Grote sortering vloer kleden; trap- en ganglo pers; traproeden; bankstel len: clubstellen; clubfau teuils; hanglegkasten; dres soirs; rookstoelen; kasten; rijwielen; bedstellen; ledi kanten; opklapbedaen; autopeds; tafels; kinderle dikanten; vloermatten; driewielerfietsjes. Tegen spotprijzen. Nieuwenburg, Hooigr. 55 (geen winkel). X Te koop: Jawa 250 c.c. Te bevr.: Th. v. d. Werff, Rijnstraat 45, Zoeterwou- de Hoge Rijndijk. 22-jarige jongeman zoekt bijverdienste voor de vrije zaterdag, onver schillig wat. Br. onder no. 8541 bur. v. d. blad. X Aangeb.: Peugeot 203 type '54 met schuifkap, motorisch, uiterlijk en banden in uitmuntende st. 775.-. Te bevr.: Meerhof 11. X NSU scooter aangeb., voorzien van electr. starter windscherm, bagagerek, reservewiel, enz. km.stand 5600. Te bevr.: P. Vreeburg Hooglandse Kerkgracht 5. LEIDEN ALPHEN m Wat u goed alaat la maai bl| VROOM DREESMANN let op de weekaanbiedingen met 20°/« korting Alpacca flammé kleedt slank, is licht, soepel en sterk kreukherstellend. Pllssé-garnering is hoogst modieus. Samengevoegd een magnifieke komblnatie! In deze swagger van kamgaren flammé is het plissé ver werkt in de mouw. De mantel heeft een moderne hoge split en is ver krijgbaar In grijs, bruin en marine. In alle damesmaten. 98.-. Eveneens van kamgaren flammé is de mantel met pllssé-kraag en auto-spilt. In grijs en marine. 69.75. Een zeer jeugdige en uitgesproken modieuze zomermantel voor de Nederlandse vrouw Is ook het model In kamgaren flammé met plissé op de zakken. Met hoge auto-split en in diverse effen modetlnten. 89.-.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 13