Aantrekkelijke tentoonstelling in Boerhaavezaal 1.95 2.95 MAN RIJDT IN OP AGENT KATHOLIEKE VERPLECENDEN WILLEN MEER SAMENWERKING Vrouw vermoord? Acht jaar voor ie messteek VRIJDAG 17 MEI 1983 DE LEIDSCHE COURANT PAGINA 10 Husqvarna Zweedse naaimachines Moderne Zweedse vormgeving. 7 rypen vanaf/:«V Vraag demonstratie liet verplicht U tot niet:. LEIDEN ALPHEN AAN DEN RIJN Timmerman zaagt halve hand af Vanmorgen is op de scheepswerf Boot te Alphen a. d. Rijn een ernstig ongeval gebeurd, waarvan de 31-ja- rige timmerman J. O. de Rooy het slachtoffer is geworden. Bij het werk aan een electrische zaagmachine is hij met de zaag in aanraking gekomen, waardoor een grqot deel van zijn rechterhand werd afgezaagd. Hij verloor duim, middel- en ring vinger en een deel van de muis van de hand. Na behandeling ter plaatse is het slachtoffer naar het zieken huis gebracht. „Sanctus Augustinus" prolongeert succes Onder auspiciën van het Leids Universitair Toneel Accoord en het Leids Academisch Kunstcentrum, zal de Toneelgroep van het Syndicat d'Initiative Artistique, een onderaf deling van de R.K. S.V. Sanctus Augustinus te Leiden, op dinsdag 21 mei a.s., 's avonds te 20.00 uur, in de Leidse Schouwburg, wegens groot •ucces een heropvoering geven van „La dame de chez Maxim" van Ge orges Feydeau. Het stuk laat de kolderieke ver wikkelingen en verrassingen zien, die voortgevloeid zijn uit de situatie, dat het lichte meisje, Crevebte, door de omstandigheden gedwongen, voor HILLEGOM Pastoor M. G. van Rijn 40 jaar priester Op zondag 26 mei a.s. hoopt de pastoor der St. Joseph parochie, de zeereerw. heer M. G. van Rijn, zijn 40-jarig priesterfeest te gedenken. Uit dankbaarheid hiervoor celebreert de pastoor deze dag om 9.30 uur Op plechtige wijze de H. Mis, waarna 's-middags om 16.00 uur tijdens een officiële receptie in „Het Wapen van Friesland" (Sistermans) gelegenheid zal zijn de jubilaris geluk te wensen. Nieuw bedrijfspand. Zaterdag 18 mei des namiddags om half vier zal de Hoofd-inspecteur van de Rijks verkeersinspectie, district Zuid-Hol land, de heer J. J. Oster, het nieu we bedrijfspand aan de Industriekade te Hillegom, ten dienste van Den Hartogh Sneldiensten, officieel ope nen. ROELOFARENDSVEEN de echtgenote van de getrouwde arts Petypon moet doorgaan. De regie heeft Hans Croiset, Zijn echtgenote speelt de rol van Cre- vebbe. Kaarten zijn verkrijgbaar bij K en O, Plantsoen 25. Voor studenten ook op de Club, de sociëteiten van het L.S.C. en Catena, en op het Pryta- neum tijdens de etensuren. Een kinderkoortje komt de feestelijk heid, tijdens de opvoering van Fey- deau's „La dame de chez Maxim", opluisteren. Op de foto, v.l.n.r.: Nob Smeele als Petypon, John Wesseling als de kapelaan, Merlam de Kok als het nichtje, Agatha Croiset als La mome Revette, Jaap van den Oever als luitenant Carignon, Chris van der Klugt als de hertog. K O TOONT WERK VAN CURSISTEN IN DE BOERHAAVEZAAL is een ten toonstelling ingericht ven het werk der deelnemers aan de verschillende door K. te O. georganiseerde werkcur- sussen. Deze cursussen omvatten teke nen en schilderen, boetseren, fotogra feren, bloemeohlkken en zgn. handen arbeid. Drs. J. N. van Weseem, directeur van de Lakenhal, heeft met een korte inlei ding over het nut van culturele zelf werkzaamheid die tentoonstelling, die tot en met zaterdag duurt, geopend DRS. VAN WESSEM zag de werkctir- sussen van het K. tc O. in het ver band van de constructie van het cultu rele leven in onze tijd. Het is-een vorm van educatie en expressie door middel van zelfwerkzaamheid in zo mogelijk diiepera zin. Men zegt, dat de actieve en passieve cultuurbeoefening minder ie dan vroeger en als grote schuldige daar aan worden radio en t.v. dan genoemd. Dra. van Weseem zei daar niet zo zeker van te zijn. HU weea in dit verband op het toe genomen mueeumbezoek toegenomen volgens leeftijd en miilieu er wordt meer dan vroeger gelezen; voor cursus sen als door het K. O. gegeven bestaat van jaar tot Jaar voldoende belangstel ling. Wel ia er een einde gekomen aan het „verplichte amateurisme". De merk lappen van onze grootmoeders zijn gelukkig verdwenen. Spr. besloot met te zeggen dat het eindprodu'kt van zelfwerkzaamheid niet het belangrijkste is. De cursussen be ogen geen kweken van kunstenaars. Maar een amateur b.v., die penseel of tekenstift gaat hanteren, gaat onherroe pelijk meer belangstelling tonen voor de echte schilderkunst. DE TENTOONSTELLING biedt een aardig en gevarieerd overzicht van de resultaten, die door de cursisten on der leiding van Kees Buurman (tekenen en schilderen), mevr. Blanken (handen arbeid), de heer Kikkert (fotografie), de heer Krlest (bloemaohikkunet) en de heer Snoek (boetseren) werden behaald. Om met de woorden van de heer Van Wessem te spreken: „de eindprodukten zUn niet het belangrijkste". Ze zijn van zelfsprekend meer of minder geslaagd, maar van alles straalt het plezier af, waarmee de makers hebben gewerkt. Wij onthouden ons van een gedetailleerde bespreking en het noemen van namen. We hopen echter dat deze tentoonstel ling vele bezoekers zal trekken en daar bij, dat het initiatief van K. O. in de komende jaren nog meer mensen zal aan sporen aan de cursussen te gaan deelne men. Baddoek Noorman Voor bad en strand. Origi neel Noors dessirLdegrote model 3 kleur stellingen, tijdelijk Baddoek Parijs 50x100 cm. Fleurige stre pen, prachtige kleuren. Een dure doek, nu voor een lage prijs! Herenstraat 9 MIDZA Een 36-jarige koffiehuishouder is onder verdenking van poging tot doodslag aangehouden en opgesloten in het politiebureau. In de Jan van Galenstraat te Amsterdam heeft de man getracht een agent van het bu- reau Raampoort omver te rijden. Op dat punt hielden enkele agen ten diverse automobilisten aan om hun papieren te controleren. Toen de auto van de koffiehuishouder er aan kwam, gaf de agent een stopteken, dat door de man werd genegeerd. Een tweede agent die een eindje ver der stond gaf ook een stopteken. Op deze agent reed de agressieve auto mobilist in. De agent kon zich slechts met een grote sprong in veiligheid stellen. Onmiddellijk na het gebeurde ga ven de agenten het signalement van de wagen door. Men vond de koffie huishouder op de Geldersekade. Men onderzoekt of de auto misschien ge stolen kan zijn. Op de algemene vergadering van worden over de opleiding van ver- de Nederlandse Rooms-Katholieke plegenden, de waardebepaling van Bond van Ziekenverplegenden „Sa- diploma's en functies, de salariëring lus Infirmorum", die gisteren in en dergelijke, zonder dat men daar- Utrecht is gehouden, vormde het bij voldoende rekening houdt met de streven naar samenwerking van ver- mening, die de verplegenden hier- plegenden op allerlei gebied het over zelf hebben. Voor wat de ge- voornaamste punt van bespreking. zondheidszorg betreft meent zij, dat De voorzitster van de bond, mej. de verpleegsters en verplegers naast B. Rosens, besprak in haar openings- artsen, juristen, psychologen en so- woord het rapport dat verleden jaar ciologen voor een positieve inbreng door de commissie van structuur en kunnen zorgen. Volgens haar valt organisatie van de federatie van ver- er de laatste tijd gelukkig een toe- plegenden is uitgebracht. nemende bereidheid bij directies en besturen van ziekenhuizen en instel- „Salus Infirmorum" acht het wen- lingen voor sociale gezondheidszorg selijk, dat er één katholieke organi- te constateren, als het gaat om de satie komt voor werkenden op het gedachtenwisseling over de ontwik terrein van de gezondheidszorg in keling van het eigenlijke werk van de breedste zin van het woord, zoals de gezondheidszorg, verplegenden, maatschappelijk wer- „Salus Infirmorum" telt op het kers, gezinsverzorgers, religieuzen, ogenblik 52 afdelingen met in totaal zieken- en kraamverzorgsters. De 7500 leden, bond meent dat het voor de ontwik keling van de federatie van belang is, dat er in protestants-christelijke en neutrale kring een soortgelijke samenbundeling komt. Verder wil men nauwere contacten met de over heid en met verschillende andere or ganisaties zoals de KAB, de AR KA, de Katholieke Bond van Overheids- Niemand met voorkeur in Tweede Kamer Uit de tellingen van de voorkeur- j ,ir j stemmen kan thans worden opge- personeel en de Werknemende Mid- maakt dat gaen yan de kandidaten> enstana. waarvoor een landelijke actie is ge- TT j waaivuui tsen lauucnjwc dtue 10 kc- Het verbaast ons steals weer al- d t yoorkeuru de Twecsde dus mejuffrouw Rosens, dat er in Ka „al worden eekozen verklaard sommige kringen nog gesproken kan De heer M w Schakel) no 15 1 van de AR-lijst, verkreeg 16199 stem men, echter 4495 te weinig voor een (Advertentie) Biljaren ln café 't Noorden werden de persoonlijke kampioenschappen le klas Leidse Biljartbond voortgezet De uitslagen van de 4e ronde waren: D. Wallaart 250 41 28 6.09 T. Hoek 151 41 31 3.68 M. Turk 211 30 49 7.03 L. Turk 250 30 60 8.33 Joh. Bakker 250 16 107 15.62 P. Vinkesteijn 02 16 19 5.70 L. Cavé 160 20 38 8.0Ó E. Bakker 250 20 65 12.50 Stand na de 4e tonde: p. car. brt. lts. gem. E. Bakker 8 1000 99 65 10.92 Joh. Bakker 8 1000 99 107 10.10 L. Turk 8 1000 122 00 8.19 M. Turk 4 866 139 52 6.23 D. Wallaart 2 866 158 28 4.79 P. Vinkesteijn '2 510 124 19 4.11 T. Hoek 0 924 122 31 4.29 L. Cavé 0 618 149 38 4.15 Maandag 20 mei wordt de 5e ronde verspeeld. LEIDSCHENDAM WIT GELE KRUIS tn het jaar- verslag van het Wit-Gele-Kruis over het afgelopen jaar wordt vermeld, dat het aantal leden op 1 Januari jl, bedroeg 1242 (1187) waarvan 576 (579) zelfstandige leden. De beide wijkverpleegsters P. van Ruiten en A. v. Berkel hebben eeh druk jaar achter de rug. ZU legden 6159 (4429) bezoeken af. Voor Zui gelingen 553 (470) bezoeken. Voor Kleuters 673 (534). Voor TBC-be- strijding 143 (94). Voor de kanker bestrijding 526. Voor de lichamelijk gehandicapten 775 en voor bejaar denzorg 118 bezoeken. Geboren: Joyce, d. v. J. J H. Lak keren en A. Keizer; Ronny z. v. J. L. M. v. Vliet en C. van der Lee; Marit, d. v. J. Ivangh en G. Assendelft; Jan W. R., z. v. C. J. Moleveld en M. H. van der Meij; Jannetje Cl., d. v. J. Mullem en C. Zonneveld; Michaël D., z. v. W. Gilhuys en E. L. C. Gerzon; Clemens M. F., z. v. J. P. van der Kleij en C. H. Groene wegen; Caro lina P., d. v. B. van der Schaaf en M. Roos. Ondertrouwd: Petrus Lipman en Cornelia C. M., den Elzen; Johannes M. H., Blonk en Magdalena A., Luykx. Getrouwd: Nlcolaas J. M., Rem merswaal met Maria W. CBelt. Overleden: Henrlëtte W., Mente, 69 jaar weduwe van A. Hieronijmus; Cornelia M., v. Haaster, 70 jaar BOSKOOP PUZZELRIT Na afloop van de, door de bromotoclub,, Flora" georga- teniseerde, puzzelrit stak de voorzit ter, de heer A. v. Gemeren, zijn mi«- noegen niet onder atoelen of banken. Dit naar aanleiding van een door Bo degraven georganiaeerde puzzelrit, welke een gedeelte van de route van Flora doorkruiste. De voorzitter was van mening, dat Bodegraven voor haar rit niet de vereiste vergunning heeft gehad, terwijl het bestuur zeker bekend was, dat Boskoop een puzzel rit organiaeerde. De uitslagen waren: Automobilisten: 1. D. dé Waard, Wad- dinxveen 07 atafpunten; 1, A. J. de Lange, Boskoop 80 atr, pnt,; 3, J. Hooftman, Boskoop 143 atr. pnt.. Motorrijders: 1. W. v. d. Broek, Boakoop 81 atrafpunteni 2. G. v. Mof wegen, Waddinxveen 02 atr. pnth Brofflfieteera: 1. W, Ramp, Bos koop 06 strafbunten: 2. J. V. d. Berg Moerkapelle 79 atr, ptit.i 3. G. Ramp, Boakoop 07 atr, put,; 4. P. W, Stol wijk, Boskoop 07 atr. pnt. De Flora-bloemenprljs viel ten deel aan de heer D. de Waard te Waddinx veen, In de autoklasse bedroeg het hoogste aantal atrafpunten 206; in de motorklasse 220 en bij de bromfiet sers 244. Da voorzitter hoopte, dat de vol gende puzzelrit, welke op 8 juni zal worden verreden meer deelnemers zal tellen. HAZERSWOUDE MOTOR FRONTAAL OP AUTO De heer O. de Gelder (24) uit Ha- zerswoude is in de nacht van woens dag op donderdag nabij het kruis punt Benthuizen met zUn motorfiets boven op een personenauto gereden De motorrUder sloeg weliswaar tegen het wegdek, doch liep slechts lichte verwondingen op. Zijn voertuig werd ernstig beschadigd, van de inzitten den van de personenauto móest mevr. De Jong uit Rotterdam zich onder doktersbehandeling stellen. Ook de auto liep zware schade op. FANCY FAIR. Vanavond gaat in het Groenendijkse parochiehuis een groots opgezette fancy fair van start, waarvan de baten ten goede ko men aan de speeltuinvereniging OroenendUk. Het festUn, dat van avond van 7 tot elf uur en morgen van 2 tot 11 uur bezocht kan worden biedt diverse attracties. SLAGVAARDIG Dezer daeen hebben dertien leden van de tafel tennisvereniging Slagvaardig het theoretische en praktische „examen" afgelegd ter bekoming van het a-di ploma van de Nederlandse Tafel Tennis Bond. De namen van de ge slaagden luiden: meisjes; Ada Koele- man, Anneke van Wetten, Helma van Straten en Clarie de Roo. Jongens: Ben Borst, René Pietersz, Leo van Wetten, Hans Zandbergen, Bernard van Mil, Gijsbert Spierenburg, Kees en Harry van Zant en Bartje de Roo. PROMOTIE De heer D. Plainer heeft deze week enkele belangrijke resultaten geboekt tijdens de scherm- wedstrijden, die de Koninklijke On derofficiers Scherm Bond in Den Bosch organiseerde ter gelegenheid van het 53e wapenfeest. In de Wèd- strijden op floret bezette adjudant Plalzier de derde plaats. In de Wed strijden met de elektrische degen echter behaalde hij een nog groter succes: hij bezette in de 2de klasse de tweede plaats. Genoemd resultaat hield in, dat de Hazerswoudse scher mer voortaan mag uitkomen in de eerste klasse. Het onderzoek, dat dr. J. Zelden- rust van het gerechtelijk laborato rium in Den Haag en dr. J. Hollman gerechtelijk geneeskundige te Maas tricht donderdagmiddag hebben in gesteld op het lichaam van een vrouw, die woensdagnamiddag in het water van een ondiepe beek te Wijlre dood werd aangetroffen, heeft geleid tot de conclusie, dat op het slachtof fer geweld is gepleegd. Er zijn spo ren van wurging gevonden. Het slachtoffer is de 30-jarige vrouw A. E., echtgenote van J. K., moeder van drie kinderen, wonende te Maas tricht. Zoals gemeld had de vrouw maandagavond haar woning te Maas tricht verlaten. Dinsdagnamiddag heeft de man aangifte gedaan van de vermissing van zijn vrouw. VINGERAFDRUK VOOR VERKIEZINGEN Wanneer de kiezers van Curasao op 31 mei naar de stembus gaan om de léden van de Eilandsraad te kie zen, dan zullen zij na inlevering van de oproepingskaart niet zonder meer een stembiljet ontvangen. Zij moe ten eerst een vinger dopen in paars rode inkt Tot deze maatregel werd door het bestuurscollege besloten om eventueel dubbel stemmen te vóór komen. SPIJTOPTANTEN WENDEN ZICH TOT NEDERL. AMBASSADE IN DJAKARTA De Nederlandse diplomatieke ver tegenwoordiging in Djakarta wordt in kreeg 592 stemmen op zijn naam. toenemende mate overstelpt met ver zoeken van spijtoptanten, niet alleen om visa maar ook om steun. Het aan tal brieven en bezoeken loopt in de vele honderden en vele nieuwe, vaak schrijnende gevallen blijken daarbij te zijn. voorkeurszetel. De heer H. van Rossum, de achtste kandidaat van de SGP had minstens 23875 moeten hebben, doch kwam er 5930 tekort. De KVP'er G. A. A. M. Boot, be haalde met 6551 stemmen een kwart van de vereiste 50% van de lijst- kiesdeler en de heer A. Wolting CHU RESIDENTIE-ORKEST OOGSTTE VEEL SUCCES IN NEW YORK Het Residentie-orkest heeft woens dagavond met zijn uitvoering Carne- Zo werd een verzoek ontvangen gie Hall in New York zeer veel sue van een vrouw om twee duizend roe- ces geoogst. Ten gehore werd ge- pias om „sleutelgeld" te kunnen be- bracht de Electra Suite van Diepen- talen voor een huisje in een van de brook, de Haffner Symphonie van kampongs bij Djakarta, waar zij an- Mozart en de Derde Symphotnde van ders op straat gezet zou worden. Bruckner. Naar aanleiding van deze De Nederlandse zaakgelastigde drs. uitvoering schreef Harold C. Schon- C D. Barkman heeft voorts een groot berg o.m. in de New York Times: aantal sollicitatiebrieven ontvangen „Van Otterloo is een dirigent van en verscheidene- schriftelijke geluk- formaat. De Amerikaanse muziek- wensen met zijn benoeming van In- vrienden hebben ddrect kunnen mer- donesische zijde. ken, dat Nederland naast het Con- Van particuliere zijde zijn drs. oertgebou work est uit Amsterdam nog Barkman ook aanbiedingen gedaan een tweede orkest heeft, dat ge- voof huisvesting van de Nederlandse hoord mag worden, vertegenwoordiging. Daarbij worden In de New York Herald Tribune prijzen gevraagd, die tot tachtig mil- schrijft Paul Henry Lang: „Het land joen roepias gaan. Drs. Barkman en van het beroemde Concertgebouw zijn staf behelpen zich hog steeds in orkest heeft ons uit Den Haag een énkele kamers van het hotel „lndös tweede prachtig ensemble gezonden, besla". Onder leiding van Willem v, Otter- lóo vormen de Nederlandse musici een gedisciplineerd en feilloos ge- KPM-VERTEGENWOORDIGERS IN heel", DJAKARTA WARMOND Wit*Gele Kruis. In het wijkge- bouw van het Wit-Gele Kruis Werd o.l.v. dokter H. A. G. M. Walenkamp de jaarlijkse vergadering van deze vereniging gehouden. In z*jn wel komstwoord sprak de voorz. er zijn vreugde over uit dat er ondanks het nieuwe gebouw het afgelopen jaar toch een redelijk financieel resultaat werd bereikt en er zelfs nog een ba tig saldo werd geboekt. Dit is mede te danken aan de hogere subsidies van ryk, provincie en gemeente en speciaal het gemeentebestuur van Warmond werd door de voorz. bij zonder geprezen voor de pas nog verhoogde subsidie. Uit het verslag van de penning meester de heer C. Zoetemelk, kwam het voordelige saldo van 765.31 naar voren, waardoor het kapitaal van de vereniging aangroeide tot f 12.315,49. Uit het jaarverslag van de secre taris de heer A. Willemsen bleek, dat het ledental was gestegen van 498 tot 525. In het bestuur werden herkozen mevr. De Vromen-Lommerse en nieuw gekozen mevr. Groenediik- Donders in de plaats van mevr. Vah Moorsel-van Elk die zich niet her kiesbaar had gesteld. Tot leden van de kascommissie werden benoemd de heren G. van Bennekom en A. Eggen. De geestelijk adviseur, pastoor J. Gussenhoven zei, op deze voor hem laatste vergadering, graag even een woord van dank te willen brengen aan het bestuur voor hun harde wer ken en hetgeen er tijdens zijn pasto raat tot stand is gekomen, getuige dit prachtige gebouw. Tijdens de rondvraag richtte de penningmeester speciaal het zoek licht op de agent de heer Sikking, die het ieder jaar weer presteert on der de moeilijkste omstandigheden de contributie te innert. Tenslotte sloot de voorz. met een woord van dank aan het bestuur en leden voor de ijver en de moeite in het belang van de vereniging en hij wenste speciaal de pastoor een geluk kig emeritaat toe. Na een kopje koffie hield mej. Jansen nog een voordracht overvoe ding en gezondheid, welke door de aanwezigen met interesse werd ge volgd. KOUDEKERK Zuigelingenbureau. Op donder dag 23 mei 1963 (Hemelvaartsdag) zal geen zitting worden gehouden van het «uigelingenbureau. Deze zit ting is één week verschoven en zal op donderdag 30 mei aanstaande op dezelfde tijd in het Groene Kruis- gebouw worden gehouden. Twee vertegenwoordigers van de Koninklijke Paketvaart-maatsch&pplj zijn in Djakarta aangekomen voor verder contact met de Indonesische regering. De besprekingen sluiten aan op het bezoek, dat jhr. S. G, van Weede, directeur van de KPM in Am- GEZOCHTE DUITSE INBREKERS IN AMSTERDAM GEPAKT Vier Duitsers (twee broers, hun sterdam, in april aan Djakarta heeft züster en haar echtgenoot), die door gebracht. Tijdens dit bezoek werden de politie in Essen werden gezocht besprekingen gevoerd met Indonesi- wegens enkele inbraken en helingen, sche regeringsautoriteiten. Daarbij zijn giateren in Amsterdam tegen dt was gebleken, dat er wellicht diver- lamp gelopen toen zij een in Duits- se raakpunten bestaan in het kader land gestolen dure elektrische schrijf* van de scheepvaart in de ruimste zin machine (waarde f 2000) aan de man van het woord. Het verdere contact trachtten te brengen, is bedoeld om over de destijds be- Het viertal staat bij de politie in sproken punten nader van gedachten hun Woonplaats Essen bekend all te wisselen met de Indonesische au- notoire inbrekers en helers, toriteiten. De centrale recherche van de Am sterdamse politie kreeg reeds bil de eerste aanbieding van de schrijfma chine „lucht" van de vreemde opera» - t##1- - ties van de Duitsers. fiArlf*lllIff* iTiPcctAAk Volgens de Duitse politie, die blij UUUCllJIVC IlICöolCülV ig met deze vangst, gaat het om be- u roepsinbrekers en -helers. Het wordt De rechtbank te Amsterdam heeft onmogeltjlt geacht, dat ij) meer vanochtend de 28-jarige Surinaamse ge?'°len gofderen ln het buitenland zeeman W. A, T. A. H., die op 10 no- hebbcn verkocht, vember bij een ruzie op de Oude 1 Zijls Achterburgwal in Amsterdam de Op de Indonesische vliegvelden 22-jarige Amerikaanee militair Jay, is donderdag een boycot van BOAC- W. Jacobi met een messteek in het vliegtuigen Ingegaan, die 'n week «al hart dodelijk verwondde, wegens duren. Het Indonesische grondperso- doodslag veroordeeld tot acht jaar neel heeft tot deze maatregel beslo- gevangenisstraf met aftrek. De offi- ten uk protest tegen de beweerde cier van justitie had negen Jaar met beschieting van een Indonesisch aftrek geëist. De verdediger heeft schip voor de kust van Noord-Bor- aangekondigd van dit vonnis in ho- neo door een Bri/ts marinevaartuig, ger beroep te zullen gaan. de vorige maand.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 10