GEEN OFFICIEEL VERTOON BIJ LANDING VAN KLM-VLIEGTUIG IN DJAKARTA Jan van Amsterdam spurtte fel naar clubtitel Swift Avanti-nieuws TOERNOOI OM DE DAVISCUP VOOR NEDERLAND GEËINDIGD Nikula verbetert Eur. record (5 m.) Carlisle weer in Nederland N.S.-personeel krijgt blauw uniform Leidse Voetbalbond DE AVONTUREN VAN MICKEY MOUSE Twee kinderen verdronken H.K.W. gesplitst in drieën Wyszinski en Koenig naar Rome MAANDAG 5 MEI 1963 DE LETDSCHE COURANT Karstens en Zoet deden niet mee (van onze wielermedewerker) Gisteren organiseerde de Swift-com- binatie de jaarlijkse kampioenswedstrij den Iange-afstand op een parkoers rond Rijpwetering, Woubrugge en Hoogmade. De titel bij de amateurs ging ditmaal naar de Leiderdorper Jan van Amster dam, die in de eindsprint de zege over de 100 km. opeiste net voor Nol Kloos terman en Arie Hillebrand. Jammer dat' in deze titelstrijd twee favorieten ontbraken. Gerben Karstens was wel aanwezig en had, als het aan hem gelegen had (de pupil van Joop Middelink stond gewoonweg te popelen) ook meegefietst. Helaas het mocht niet, want de behandelende specialist had hem nog een weekje rust voorgeschre ven. Als het echter zo doorgaat mag Gerben donderdag a.s. weer starten in de Ronde van het Kapitool n Den Haag. Favoriet no. 2 Bert Zoet mocht wei fiet sen, maar prefereerde het verdedigen van een wisselbeker in Vlijmen boven een clubtitel en ontbrak dus op 't appèl. Animator De grote animator was de Leidenaar Arie Hillebrand, die direct na de start zich flink roerde en na ongeveer 25 km. anderhalve minuut voor lag op Nol Kloosterman en Jan van Amsterdam niet daarachter op 200 meter Cock v. d. Hulst, Schijff, v. d. Berg en v. d. Broek. Hillebrandt kon zijn voorsprong echter niet behouden en de groep smolt weer samen. Het ging echter hard verder en dit hogetempo konden v., Hulst, v. d. Berg, Schijff en v. d. Broek niet meer opbrengen, zodat zij werden los gereden. De drie voorop, v. Amsterdam, Kloosterman en Hillebrand gingen el kaar zwaar beloerend, stug verder, mcar na het uitgaan van Hoogmade op weg naar de finish zette Arie Hillebrand plotseling een lange spurt in. Even later sprong ook Kloosterman weg, maar een felle Jantje van Amsterdam ging over WIELRENNEN Door in de laatste ronde zich los te maken van Fr. v. d. Werf en P. van Engelen is Cor van Tol zondag win naar geworden bij de amateurs over een trainingsrit van 65 km georgani seerd door de Ren en Tourclub Avanti in Alphen a. d. Rijn. In de groep nieuwelingen was het F. v. d. Werf, die de eerste plaats be zette met slechts een halve minuut ach terstand op de winnaar in de amateur klasse. Zuiderwijk hersteld van de val van vorige week bewees dit ook door als eerste te eindigen bij de adspiran- ten met een tijd van 44 min. 5 sec. over een afstand van 26 km. De volledige uitslagen luiden: Amateurs: 1. C. van Tol; 2. P. van Engelen. Nieuwelingen: 1. F. v. d. Werf; 2. A. Ravensberg; 3. J. van Beek; 4. B. van 't Wout; 5. S. v. 't Wout; 6. G. Hout man. Adspiranten: 1. Zuidwijk; 2. v. Lith; 3. Heijmans; 4. v. d. Werf; 5. Sterk; 6. Groenescheij; 7. Domburg. KORT Onze landgenoot Jaap de Waard finishte zondag als vierde in een wed strijd voor onafhankelijken te Impe (België). Hij maakte dezelfde tijd als de winnaar, Willy Haelterman (België), die de 164 km. aflegde in 4 uur en 32 min. Henk Njjdam, wereldlkampoen ach tervolging, is zondag in het Pare des Princes te Parijs tweede geworden in een omnium achter de Italiaan Leandro Faggin. VOLLEYBAL hem heen en ontnam net voor de streep ook Arie Hillebrand zijn illusies. Deze werd zelfs nog door Kloosterman over vleugeld. De uitslag was: 1. J. van Amsterdam (Leiderdorp) 2.25.04; 2. N. Kloosterman (Leiden); 3. Aa Hillebrand (Leiiden), 4. A Schijf (Rijneburg), 5. W. v. d Berg (Leiden), 6. J. v. d Broek (Leiden), 7. C. v. d. Hiüst (Zoeterwoude). Nieuwelingen Kampioen bij de nieuwelingen, die 80 km. reden, werd de Leidenaar W. van Biemen in de tijd van 1.56.25. Hier bleef de groep lang bijeen, maar op weg naar die streep wist Van Biemen zich nog los te maken en met ongeveer 50 meter onbedreigd te finishen voor Peter de Jong (R'veen); 3. P. Bregman (Bent huizen); 4. P. Akerboom (R'veen); 5. P. Wesselman (R'veen)6. W. van Bie men (Oegstgeest)7. F. Leemans (Lei den); 8 A. Berk (Zoeterwoude), 9. J. Borst (Hoogmade). De amateurs gaan hier de tweede ronde in over het kruispunt Heren weg-Kruisweg in de gemeente Wou brugge. (Foto: Leidse Courant). Adspiranten De adspiranten reden 40 km. Ook hier viel de beslissing in de slotfase en het was wederom een Leidenaar, nl. S. Brandt, die zich in 1.03.25 kampioen mocht noemen. Verdere uitslag: 2. J. Zoetemelk (Rijpwetering); 3. H. Hoo- genboom (R'veen)4. K. Dorrepaal (Leiden); 5. W. Vermeulen (Benthuizen); 6. B. v. d. Hulst (Zoeterwoude). Nol Kloosterman legde zaterdag in Purmerend in een koers voor amateurs beslag op de vierde plaats. Arie Hillebrand werd vijfde in de Ronde van Soestduinen voor amateurs. As. zondag wordt te Mierlo-Hout (bij Helmond) de jaarlijkse wielerronde gereden. Bij de amateurs is er een bij zonder 1 sterk veld geselecteerd o.w. Van de Kemenade, coming-man Van der Vleuten, Walravens, Paymans, Leo Her mens (winnaar ronde van Gelder land) en de dit seizoen sterk rijdende Sassenheimer Bert Zoet. Zonder officieel vertoon is zondag middag het eerste vliegtuig van de KLM sedert bijna vijfeneenhalf jaar op het vliegveld Kemajoran bij Dja karta geland. Zwijgend, doch niet onwelwillend gadegeslagen door vele Indonesiërs, die op het vliegveld werken, een groep belangstellenden achter de hek ken en door enkele in Djakarta ver blijvende Nederlanders, verstomden om vijf voor half zeven, op de se- Gratis reis naar militairen in ziekenhuizen De naaste familieleden van gewon de en zieke militairen van de Land en de Luchtmacht zullen voortaan op rijkskosten de militairen mogen be zoeken. Deze nieuwe regeling geldt niet, als deze verwanten op tien ki lometer afstand of minder van het hospitaal of ziekenhuis wonen. Als de betrokkenen echter niet op één dag op en neer kunnen reizen zullen ook de verblijfkosten worden ver goed. Wanneer de behandelende ge neesheer het in het belang van de patient wenselijk acht, dat de fami lieleden onmiddellijk ter beschikking moeten zijn dan zullen de verblijf kosten eveneens vergoed worden. Drie dronkelui houden trein half uur op conde af volgens het opgestelde tijd schema, de machtige straalmotoren van de DC-8 „Eir Frank Whittle" voor het witte stationsgebouw. Behalve uit belangstelling, die gro ter was dan men gewoonlijk bü aan komst van buitenlandse vliegtuigen ziet, bleek het bijzondere karakter van deze vlucht uit het feit, dat de bemanning werd begroet door een vertegenwoordiger van de Indone sische luchtvaartmaatschappij Garu- da en de aanwezigheid van persfoto grafen, voor wie de KLM-bemanning poseerde. De passagiers, tien Nederlanders, van wie vijf journalisten, een Indo nesiër, twee Amerikanen en een Chi nees, werden door de douanebeamb ten deels in het Engels en deels in het Nederlands te woord gestaan. De Nederlanders ondervonden bij de con trole geen enkele moeilijkheid. On der die Nederlandse passagiers be vonden zich geen overheidsfunctio narissen. De gezagvoerder, die de „Sir Frank WitÖe" op Kemajoran aan de grond zette, was J. F. de Nie, die tot 1957 chef van de vliegdienst bij de Garuda was. Achttien passagiers, onder wie een aantal Indonesiërs, zullen met het KLM-vliegtuig, dat vanmiddag om tien over vier op Schiphol aankomt, meereizen. Het Ligt in de bedoeling binnen af zienbare tijd een officiële openings- vlucht te maken. De KLM zal voor lopig eenmaal per week naar Dja karta vliegen. De vliegtijd bedraagt thans twintig uur. De kleine Nederlandse tenhisgemeen- schap, die zich dit weekeinde met slechts enkele honderden op het centre court van de Mets-banen in Scheveningen had verzameld, heeft een drietal droeve dagen doorgemaakt. Zij waren er ge tuigen van hoe de Nederlandse Davis- cup-ploeg serieuzer dan ooit voor bereid met 4-—1 verloor van de ver tegenwoordigers van Rhodesië/Nyassa- land, een tennisland, dat slechts uit een zeer klein reservoir kan putten. De toeschouwers hebben na de hoop volle zege van Piet van Eijsden in het eerste enkelspel van vrijdag gezien, hoe de talentvqlle Willem Maris poten tieel toch de sterkste Nederlandse ten nisspeler van de laatste tien jaar even grillig en onberekenbaar was als het weer van deze dagen: kille don kere buienf afgewisseld door enkele op klaringen, maar voor het grootste deel slecht. En van Maris hing alles af. Vooral nadat hij, evenzeer falend als in zijn enkelspel van vrijdag, met Van Eijsden het dubbelspel in drie straight sets 3-6, 3-6, 3-6 had verloren. Het was 21 voor de Afrikanen en toen Maris zondagmiddag als eerste op de baan verscheen om het derde enkel spel tegen Adrian Bey te spelen, leefde er maar weinig hoop in de Nederland- CRICKET AJAX (L) WINT VAN KIEVITEN Ajax (L) won ditmaal haar tra ditionele openingswedstrijd tegen Kieviten met groot verschil. De Lei- denaren waren niet compleet, doch wel veel sterker dan Kieviten, die hun krachten over twee elftallen hadden moéten verdelen, aangezien het z.g. Schnitger-elftal tegen Ant werpen de Wassenaarse kleuren moest verdedigen. Ajax ging eerst batten en het begin was niet hoop vol. U. Gans, F. Tattersall, J, J. de Jongh en P. van Ameron zaten voor enkele runs aan de kant, doch N. de Bree (24), P. van Oven (46), H. Wil link (27), C. Smits (32 retired) en R. Velthuizen (26 not out) zorgden voor een totaal van 182 runs. De Leidse aanval, gevarieerd als altijd, zorgde ervoor, dat de thuis club (Ajax was overigens gastvrou- we), voor 66 runs weer het paviljoen kon opzoeken. N. de Bree (4 voor 9) was genadeloos, F. Tattersall zeer verrassend en gevarieerd 3 voor 15, P. van Ameron 2 voor 15 en R. Veld huizen 1 voor 8. Het Leidse fielden deed weldadig aan, waarbij vooral Tattersall en Van Ameron uitblon ken. Een nuttige oefenwedstrijd aan de vooravond van de eerste compe titiewedstrijd tegen Krekels op het terrein Roggewoning te Wassenaar, zondag 12 mei a.s., aanvang 11 uur. se harten. Terecht na de twee slechte partijen, die de 23-jarige Delftse stu dent daarvoor had gespeeld. Afwisselend Maris heeft in dit zeer afwisselende duel, vol spanning, vol goede momen ten en aantrekkelijke rallies, het hoofd moeten buigen. Willem Maris verloor in vijf sets van Adrian Bey. Rhodesië/ Nyassaland nam daardoor een beslis sende 3—1 voorsprong en kwaliceerde zich daarmee voor de tweede ronde. De cijfers van de wedstrijd Maris-Bey waren: 6-3, 6-3, 6-8, 4-6. 4-6. De laatste wedstrijd Van Eijsden-Sa- lomon (6-3, 3-6, 6-1, 3-6, 3-6) zijn slechts volledigheidshalve vermeld. Salomon, een slow starter zoals al eerder was gebleken, kwam pas na de zeer sterke derde set van Van Eijsden geheel in zijn spel en was verder heer en mees ter. En nu maar hopen, dat Nederland het volgend jaar tegen Luxemburg of Portugal loot Pentti Nikula (Finland) heeft zon dag tijdens atletiekwedstrijden in Helsinki het Europese record pols stokhoogspringen verbeterd en ge bracht op 5.00 meter. Het oude re cord stond met 4.94 meter reeds op zijn naam. Nikula's pogingen om het wereld record, dat de Amerikaan Pennel, dinsdag met 5.04 meter vestigde, te verbeteren, mislukten De Finse gym- natsiekleraar gooide de lat, die op 5.05 meter was gelegd, driemaal af. Tijdens dezelfde wedstrijden le verde de 17-jarige Erkki Mustakari, een voortreffelijke prestatie, door achter Nikula en Nystroem (4.80 m), met 4.60 meter de derde plaats te veroveren. ZWEMMEN De Australische zwemtrainer Forbes Carlisle is zondag op Schiphol aan gekomen. Hij zal het gehele seizoen in Nederland blijven. Het echtpaar Carlisle werd op de luchthaven ver welkomd door de heer Planjer van de zwembond. Drie dronken jongelui hebben zon dagavond omstreeks kwart voor ze ven de trein Eindhoven-Rotterdam tot een extra stop van een half uur in Lage Zwaluwe, gedwongen. De jongelui hadden namelijk ge probeerd de juffrouw van de restau ratie Lastig te vallen. De machinist en de conducteur besloten toen te stoppen om de drie jongelui de trein uit te zetten en aan de politie over te leveren. De politie moest uit Ze venbergen komen om de dronkelui in te rekenen. Ondertussen moesten de machinist, twee conducteurs en een passagier er aan te pas komen om de woedende en scheldende jon gelui in bedwang te houden. Het uniformdragend personeel van de Nederlandse Spoorwegen krijgt -een nieuw donkerblauw uniform. Alle NS'ers, die daarvoor in aanmerking komen zullen in een periode van drie jaar het nieuwe uniform gaan dragen. Op 26 mei a.s. als de nieuwe dienstregeling van de spoorwegen wordt ingevoerd zullen de uniformen voor het eerst gedragen worden. Stompw. Boys-Alpheuse Boys. Af en toe een buitje regen en zo nu en dan wat goed voetbal waren de note- renswaardige gebeurtenissen van de wedstrijd tussen beide ploegen, waar van Stompw. Boys door de 2 winst punten het meeste profijt trok en weer wat verder van de onderste plaats van daan ging. Alph. Boys speelden wel iets beter maar vergaten te schieten en de aanvallen waren niet bijzonder gevaarlijk. Het duurde dan ook 37 minuten, voor dat het eerste doelpunt viel. Toon Olie hoek liep snel door op een scherpe dieptepass en verraste de A. B.-verde- diging 10. Zeven minuten in de 2de helft maak te de St. B.-rechtshalf in het straf schopgebied hands door een reflexbe weging. De stopper van A. B. maakte geen fout bij het nemen van de straf schop 11. Tijdens een korte opleving van St. B. maakte de midvoor het win nende doelpunt, toen hij een korte aar zeling van de twee backs afstrafte met een onhoudbaar schot 21. Fransje van Deursen Voorkomen aardgas in Friesland aangetoond De N.V. Nederlandse Aardolie maatschappij in Oldenzaal, een geza menlijke onderneming van de Ko ninklijke Shellgroep en de Standard Oil New Jersey Companie, heeft met haar exploitatieboring „Blija" in Fer- werderadeel, het bestaan van een voorkomen van betumina, in de vorm van aardgas, in de provincie Friesland; aangetoond. De put zal worden onderworpen aan de nor male proeven, die zich over een aanzienlijke periode kunnen uitstrek ken. Op het ogenblik kan omtrent de grootte van de hoeveelheid aardgas slechts worden medegedeeld, dat de indruk is gewekt, dat deze niet om vangrijker is, dan van de kleinere tot nu toe in Drente en Overijssel gevon den gas velden. Benoeming Bisdom Haarlem Mgr. Dr. J. A. E. van Dodewaard, bisschop van Haarlem, heeft op zijn verzoek om gezondheidsredenen eer vol ontslag verleend aan de z.e. heer B. G. H. Keijzer als pastoor te Heer- hugowaard - H. Familie en tevens we gens zijn ziekte tijdelijk als dienst doend geestelijke van het bisdom Haarlem; in zijn plaats is benoemd de z.e. heer C. J. Hageman thans ka pelaan te Amsterdam - H. Gerardus Majella en diocesaan aalmoezenier van de Katholieke Instuif Jong Ne derland. De paus heeft tot bisschop van Ca- ravelas in Brazilië benoemd de Ne derlandse pastoor Ph. Broers, die zich al sinds 1946 in Brazilië be vindt. De nieuwe bisschop is 47 jaal oud. Bij het ✓vliegtuigongeluk in de buurt van Sao Paulo zijn minder mensen om het leven gekomen dan aanvan kelijk is gemeld. Volgens de laatste berichten kwam bij dit ongeluk 18 mensen om. 30 Inzittenden zouden zijn gewond. Nederlanders in reserve Ned. ploeg buitenland verongelukt Na selectie-wedstrijden, die zondag in Den Haag zijn gehouden, is de Nederlandse dames-turnploeg, die zaterdag 25 mei in Rotterdam en op 1 juni in Graz tegen Oostenrijk uit komt, als volgt samengesteld: Ria Rietveld (Hercules, Bodegra ven), Janny Vierstra (Quick-Hui- zum), Grietje van Essen (Quick- Huizum), Thea Belmer (KDO, Am sterdam), Nel van Zetten (Pro Pa- tria, Zoetermeer) en Nel van Bek- kum (De Halter, Alkmaar). Fransje van Deursen (Brunhilde, Leiden) is als reserve aangewezen. De 28-jarige mej. G. Bakker uit Amsterdam, die in Italië met vakan tie was, is door een verkeersongeluk bij Alassio om het leven gekomen. Voorts wordt uit Spanje gemeld dat daar zaterdag een Nederlandse vrouw is gedood en haar echtgenoot ernstig gewond, by een botsing van hun auto met een vrachtwagen. Het ongeluk gebeurde op de weg van Ca diz naar Sevilla, in de buurt van het dorp Cabezas de San Juan. Het echtpaar werd geïdentifi ceerd als Egb. Blanksman en E. M. Blanksman-v. d. Molen. De Nederlandse dames volleybal- ploeg heeft zaterdag in Parijs een in ternationaal toernooi op fraaie wijze gewonnen. De Nederlandse dames be vestigden daarmee de grote vooruit gang van het Nederlandse spelpeil, want enkele weken geleden behaal den de heren onbedreigd de eerste plaats in de strijd om de west Euro pese beker. Nadat de oranje dames donderdag hun Turkse tegenstandsters hadden overwonnnen werd vrijdag Frankrijk b gemakkelijk verslagen. Zaterdag zetten de dames de kroon op het werk door de Franse a-ploeg, de vier de deelnemer in het toernooi, in 47 minuten met subliem spel geen en kele kans te geven: 156, 158, 15 5. De eindstand luidt: 1 Nederland 3 overwinningen; 2 Turkije 1 overwinning; 3 Frankrijk b 1 overwinning; 4 Frankrijk a 1 ©verwinning. BE UNIE 28e R.I. IN DORDRECHT Vrijdag 10 mei zal Dordrecht de plaats zijn waar de oud-strijders van het voormalige 28e Regiment Infan terie herinneringen aan de mei dagen van 1940 zullen ophalen. De oud-strijders is het een behoefte ge worden jaarlijks bijeen te komen teneinde hun gevallen makkers te herdenken. Het programma: 10.15 uur: bijeen komst in de Benthien kazerne te Dor drecht; 11.00 uur: na de koffie een korte algemene vergadering: 11.45 uur: herdenking, geleid door de voorzitter, de majoor C. W. E. v. Hoek en de beide oud-geestelijke verzorgers: 12.30 uur: herdenking bij het mo nument in Dubbeldam en défilé langs de graven van de gevallenen, waarna rondrit langs de bekende punten; 17.30 uur: gezamenlijke maaltijd in de Benthienkazerne. Het comité 28 R.I. rekent op de aanwezigheid van zeer vele oud- regimentsgenoten. Zaterdagavond is het driejarig dochtertje Geertruida van de fami lie C. J. van Herk, toen zij alleen in een tuin van haar vader, tegenover het ouderlijk huis, aan de overzijde van de Kerkweg aan het spelen was, verdronken. Een vierjarig broertje dat haar evetn later ging zoeken, vond haar in de sloot. Eveneens verdronken is zaterdag middag het vierjarig dochtertje Ma rianne van de fam. G. Schweigmann te Leeuwarden, die haar vakantie doorbracht in een woonark te Eer- newoude. Het meisje was met enkele andere leden van de fam. Schweig mann met een roeibootje de Krüs- dobbe overgestoken. Terwijl de an dere kinderen aan het spelen waren, is Marianne bloemetjes gaan plukken en te water geraakt. Raadslid werd wat te vroeg gehuldigd „Ik heb nooit om een huldiging gevraagd, desnoods ben ik bereid de medaille terug te geven," zo ver klaarde zaterdag het Lid van de ge meenteraad van Alkmaar de heer P. van der Borden (CHU), die op zaterdag 23 april in de gemeente raad werd gehuldigd in verband met een 25-jarig raadslidmaatschap. Hij kreeg uit handen van de burgemees ter de zilveren legpenning van de gemeente Alkmaar, maar het is nu bekend geworden, dat de huldiging ietwat voorbarig is geweest. De „jubilaris" deed wel in 1938 zijn entree .in de gemeenteraad, doch werd in 1939 niet herkozen. Eerst in 1946 kwam hij weer in de raad te rug. Zelfs als de vijf bezettingsjaren worden meegerekend, komt de heer Van der Borden nog twee jaar te kort om de 25 vol te maken. Aan de interne voorlichting ten stad'huize moet dus wel iets geman keerd hebben. AUTO OVER DE KOP GESLAGEN Zaterdagavond is op de rijksweg 28 bij de afrit naar Wezen, een auto, komende uit de richting 't Harde, enkele malen over de kop geslagen. De bestuurder, de heer J. W. J. van Wijk, koperslager van beroep, uit Zwolle, heeft daarbij het leven ver loren. Twee ernstige gewonden zijn naar het R.K. Ziekenhuis in Zwolle overgebracht. Met 2520 stemmen voor en slechts 35 tegen besloot zondag de buiten gewone bondsvergadering van de Katholieke Bond van Administratief, Verkopend en Verzekeringspersoneel „St. Franciscus van Assisië (de HKW) tot ontbinding van deze vak organisatie. Evenwel met dien ver stande, dat als voortzetting van de in november 1908 opgerichte HKW drie nieuwe, zelfstandige vakbonden tot stand komen. Te weten een ka tholieke bond van administratief en commercieel personeel in de indus trie, een katholieke bond van perso neel in de handel en een katholieke bond van werknemers in het bank en verzekeringsbedrijf en admini stratieve kantoren. Zaterdag is kardinaal-aartsbisschop Koenig van Wenen weer in zijn re sidentie teruggekeerd van zijn be zoek aan Polen. Tijdens zijn verblijf in het Poolse nationale bedevaarts oord Czenstochowa verklaarde kar dinaal Koenig, dat hij in ieder geval naar Polen zou komen t.g.v. het 1000- jaarfeest der kerk in Polen. Het bezoek van kardinaal Koenig heeft in Poolse katholieke kringen aanleiding gegeven tot tal van spe culaties, ofschoon kardinaal Koenig zyn bezoek als volkomen particulier betitelde. Volgens het bekende katholieke weekblad Tygodnik Powszechny zou kardinaal Koenig als vertrouweling van paus Johannes naar Polen ge gaan zijn „om daar te pleiten bij de Poolse bisschoppen voor de nieuwe koers van het Vatikaan". Volgens andere katholieke kringen zou kardinaal Koenig naai- Polen zijn gegaan om persoonlijk zich op de hoogte te stellen van de situatie der kerk in het communistisch Polen. Kardinaal Wyszynski gaat van daag via Wenen naar Rome. Kardi naal Koenig van Wenen vertrekt 15 mei naar Rome.

Leidse Courant | 1963 | | pagina 11