VERKWIK' HET RUMENDE PAARD de blauwe trein MAANDAG 25 FEBRUARI 1863 DE LEIDSCHE COURANT PAGINA 2 Centrum voor Staatkundige Vorming: Ontwerp Alg. Bijstandswet is goed Een studie-commissie van het dat by de vaststelling van de diverse „Centrum voor Staatkundige Vor- uitkeringsnormen de S.E.R. zal wor ming" van de K.V.P. kan zich ver- den geraadpleegd. Op bepaalde pun enigen met het ontwerp Algemene ten leiden de beschouwingen van de Bijstandswet, zoals dit bij de Tweede commissie tot aanbevelingen tot wij- Kamer is ingediend. Dit blijkt uit het ziging en aanvulling van artikelen rapport van deze studie-commissie, van het wetsontwerp, die onder leiding stond van de heer In een inleiding zegt de commissie- G. Z. de Vos, wethouder van sociale De Vos o.m., dat het haar verheugt, «aken van Rotterdam. dat uit wetsontwerp en toelichting De commissie heeft de indruk, dat blykt, hoe de overheid steeds öich- de verschillende onderdelen tot een ter bij de samenleving komt te staan evenwichtig geheel zijn samenge- en in samenwerking met de vele po bracht en dat de regering, door af te sitieve krachten in die samenleving zien van een regeling van de mate- aan de welvaart en het welzijn van riële en immateriële bijstand in één iedereen de nodige aandacht wil ge wet, het tweeslachtig karakter van ven. zulk een regeling heeft weten te vermijden. Veel waardering heeft de commissie voor de memorie van toe lichting op het wetsontwerp. De commissie stemt in met de voorgenomen preventieve werking van de wet. Toegejuicht wordt, dat het basis-minimum algemene maat regel van bestuur zal worden vast gesteld. De commissie beveelt aan, meenk's poeders helpen! Er zijn Meenk's Poeder^fci hoofdpijn, kies pijn. hoest, grirfp, Sarrhee. influenza, rheumatiek, koortsj^eid bij gevatte kou, periodieke pijnen ^z. enz. Verkrijgbaar in etuis met 6 fweders maar ook in een handige plastic HUISAPOTHEEK (met 6 verschillende etuis 6 poeders), zonder prijsverhoging. Vraag uw drogist. m; leumaTïeK merkte zij kennelijk dat haar be- van het woord in vriendschap met waker haar voor een ogenblik ver- lekaar samenwerken, als het gaat laten had. Zij heeft dat moment be om de Heer te dienen. In de Music-hall nut en zag kans ongezien in nachtge- van de Avro trad opnieuw op de waad te verdwijnen. Men vermoedt, Israëlische zangeres Rika Zaraï, boei- dat zij van buiten hulp heeft gehad, end en doeltreffend, maar met de want in de buurt van het ziekenhuis grammofoonplaat op de achtergrond, is omtrent die tijd een Duitse grijze Men heeft verder zijn nieuwsgierig personenauto gesignaleerd. heid kunnen bevredigen door de aan- De politie heeft haar tot dusver vlott« reportage over de natuurzuivere niet teruggezien. Het verkeer met Schiermonnikoog Stakingsrel in Columbia het totstandkomen van een filmscè ne, in diit geval van Fons Radema kers pas verschenen „Als tweedrup pels water". We zijn nog enkele zin nen schuldig in verband met het jongste „Brandpunt" van de KRO. Daarin heeft mgr. W. Bekkers na lange afwezigheid een zeer voorzich- tig pleidooi gehouden voor een ediel- verband met de ijsbarrière in moedige houding ten opzichte van de Waddenzee heeft rijkswaterstaat de vier levenslangen van Breda. „Het besloten maandag weer van vlieg- gaat er om, mens te zijn tegen mede- Arivprtpntipt U1®e"1 ?ebruik maken voor de mensen die zich als onmensen heb- verbinding naar Schiermonnikoog. ben gedragen, aldus de Bossche bis- TT! Wanneer in de loop van de volgen- schop, die het woord van Paulus J een verkeersongeluk is de de week veel vracht naar het eiland over de te stapelen vurige kolen aan- do-jarige mevr. Hanemaayer uit De moet wo,rden gebracht zal de veer- haalde. Dat was een woord, waarvan Bier op de provinciale weg tussen boot „Brakzand" proberen het eiland Monseigneur zeide te hopen, dat het e L,1®r en Jr °,m het Jeven geko- te bereiken. Een poging heeft alleen de aanzet voor een verantwoorde me- men. Ze reed met haar echtgenoot en kans op succes wanneer het schip ningsvorming mag zijn. Diploma-uitreiking aan jeugdige grafici Een onder geleide van de politie staande colonne vrachtauto's, waar in cement werd vervoerd, is zater dag nabij de Columbiaanse plaats Santa Barbara overvallen. Er ont stond een vuurgevecht, dat aan elf personen het leven kostte, terwijl er ongeveer 50 werden gewond. De colonne werd overvallen door I j T -a stakers van een cementfabriek te IrrallSClie SCilOOl tc Lcidcil Madellon, de hoofdstad van het Co lumbiaanse departement Antioquia. Zaterdagmiddag zijn in restaurant Ge colonne was daarheen op weg en Van der Heyden, Breestraat Leiden. de stakers trachtten haar tegen te de diploma's uitgereikt aan 18 leer- houden. lingzetters en -drukkers in het gra- De vakbondsfederatie van de pro- flsche bedrijf. Er was dit jaar geen vincie Antioquia, waarin Santa Bar- kandidaat gezakt. De bijeenkomst 03ra \s gelegen, heeft voor maandag «tond onder leiding van de heer H. een algemene proteststaking aange- Schoonderwoerd, voorzitter van de konoiga- Districts Opleidingscommissie Lei- den, die in zijn inleiding het overlij den van oud-voorzitter P. Merkelijn herdacht. De voorzitter vroeg zich voorts af, waarom er zo weinig ani mo bestaat voor het drukkersvak in een tijd, waarin men zijn technische raven evenzeer op de drukkerij kan Na informatie by de KLM wordt ontplooien. Hoewel hij erg blij zeide vernomen, dat het de dienst bedrijfs- te zijn met al die zetters hield spr beveiliging der KLM, na een uitvoe toch een pleidooi voor grotere be- rjg onderzoek van ruim een week ter langstelling voor het drukkersvak. plaatse in samenwerking met Nige- Vervolgens reikte de secretaris van riaans€ politie, is gebleken, dat de de commissie, de heer J. J. Sjardm, ontvreemding van een kistje met de diploma s uit. Frans equatoriale francs te Kano is De heer S. L. Hoogenboom, consu- geschied. Er zijn reeds drie personen lent van de Centrale Opleidingscom- gearresteerd. Het onderzoek wordt missie uit Amsterdam, noemde de voortgezet door de politie te Kano. uitreiking van de diploma's de kroon (De inhoud van het kistje kwam op de studie van vier jaren. Weder- overeen met een bedrag van ruim om benadrukte hy (elk jaar moet 90.000 gulden). het worden gezegd), dat er na het De stations Schiphol, Zürich en halen van deze mijlpaal nog veel te Rome zijn niet bij deze zaak betrok- doen staat. „Om bij te blijven zullen ken, aldus de KLM. jullie moeten tonen, dat je de ver- worven vakkennis ook wérkelijk be zit. Er is een schreeuwend gebrek aan goede vakmensen in het grafi sche bedrijf". De heer E. A. E. van Dishoeck, voorzitter van de patroonsorganisa ties district Leiden, dankte de ge- Aanstaande uitzendingen. De heei Hanemaaijer raakte even de ijslaag, verloor de macht over het stuur waardoor de auto in een T. sloot terecht kwam en over de kop m de eeuwse uniformen Vanavond draait weer eens de ver sloeg. Mevrouw Hanemaaijer werd gestoken bewakers van de Londense filming van een der romans van d« uit de auto geslingerd en was op slag Tower hebben de strijd met het mi- bekende Engelse kathol iekeschrij ver dood. 4 ether klanken DINSDAG 26 FEBRUARI 1963 HILVERSUM I. 402 m. 746 kc/s. Door gasvergiftiging overleden AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtend- te zetten. Kist je met geld in Nigeria ontvreemd Door gasvergiftiging is in de nacht van zaterdag op zondag de 42-jarige C. N. de Vaal uit Uden, die bij zijn schoonouders in Culemborg logeerde, om het leven gekomen. Het slacht offer bracht, samen met een familie lid, de nacht door in de kamer van zijn zieke schoonouders. Zondagmorgen omstreeks half 10 ontdekte een andere zoon- van de fa milie de bewusteloze familieleden Ijlings werd een dokter en de poli tie gealarmeerd. Voor de heer De Vaal kwam hulp te laat. Hij was overleden. De heer en mevrouw Smits werden naar het St. Barbara- ziekenhuis te Culemborg overge bracht. Hun toestand was redelijk. nisterie van oorlog om verhoging Graham Greene. Het is „De fatale van hun salaris gewonnen. Het mi- brug", suggestief en meer dan een nisterie is gezwicht voor het dreige- thriller Op Vastenavond besteedt de ment van de 38 zogenoemde „beefea- KRO een kwartier lang aan carnaval, ters", dat zij bij afwijzing van hun Daarna gaat de operette „De keize- eis zouden weigeren aan officiële rin'\ op muziek van Leo Fall. Ook nu i j plechtigheden en feestelijkheden zullen de zangers anders zijn als de gymnastiek. 7.20 Lichte gram. VPRO: door hun aanwezigheid luister bij sPelers- Ook woensdag is er de KRO, 7 50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. nu met „Piste, vanuit Treslong te 815 Programma-overzicht. Aanslui- Hillegom. Voor ernstige kijkers vo gt tend: lichte gram 900 Gymnastiek deel zes van ..De grenzen van het le- voor de vrouw. 9.10 De groenteman, ven met als onderwerp Honger en 915 Klass gram 9 35 Waterstanden, overvloed Het blijspel, dat de Avro 9 40 Morgenwiiding. 10.00 Arbeidsvi- donderdag opvoert, h.eet „Sabrina taminen gr, 10.50 Voor de kleuters, destijds door Theater in de schouw- n 00 voor de zieken. 12.00 Licht in- burg opgeroerd Belangrijke spelers strumentaal ensemble: amusements zijn Mary Dresselhuis, Elise Hoomans, muJ,iek. j2 20 Regeriresuitzendmg: Femke Boersma en Jan Retel. v00r de ian(jbouw. 12 20 Med t b v. land- pri tuinbouw. 12.33 Lichte eram. Reclame in de televisie? 13.00 Nieuws. 13.15 Med eventueel ,T actueel of gram. 13.25 Beursberich- Dezer dagen had de Ned. Televisie- ten. 13.30 Licht ensemble. 14 00 Klass. stichting ons uitgenodigd op een lan- en m(v, kamermuz. 14.40 Schonlra- delijke persconferentie, in verband dio. 15 00 liet naald en schaar IS 30 met een uitgebracht memorandum 7anerecital. 10 00 actualiteiten 10 30 betreffende de memorie van antwoord Voor de jeugd. 17.30 Amateursnrogr. op de regeringsnota inzake de recla-- Schaarse hoogtepunten. Arrestante ontsnapt in nachtgewaad Restauratie van Delfts carillon Het 300 jaar oude carillon in de slaagden voor de ernst waarmee zij toren van de Nieuwe Kerk te Delft de studie hebben volbracht. Stuk is aan restauratie toe. B. en W. heb- voor stuk hebben zij hun plaats in het ben de gemeenteraad voorgesteld bedrijf al waar gemaakt. daarvoor een krediet van ruim Spreker stelde binnen afzienbare f 80.000.beschikbaar te stellen. Ujd het kan wel enkele jaren nog Het Delftse carillon is een van de duren een Leidse grafische school laatste carillons van de bekende klok- in het vooruitzicht. Dit wordt een kengieter Hemony, dat nog niet dagopleiding gedurende de eerste werd gerestaureerd. Aanvankelijk cursusjaren, die meteen na de lagere was het ook de bedoeling de speel- school gegeven worden. De heer Van trommel te vervangen door een mo- 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Morgen- Dishoeck hield de dringende eis van het moderne bedrijf voor aan de jongelui: maak met verstand een on derdeel uit van je eigen bedrijf, zo dat jullie je eigen verantwoordelijk heid kunt dragen. Namens de directeur van de grafi- dern automatisch bandspeelwerk. Hiertegen is echter ernstig verzet gerezen van de zijde van de Neder landse Klokkenspelvereniging die heeft meegedeeld, dat de speeltrom- mel van het Delftse carillon uit his torisch oogpunt bezien het fraaiste sche school te Den Haag sprak de in Nederland moet worden genoemd, heer A. G. van Breukelen, leraar aan deze school, gelukwensen uit aan leerlingen, ouders bedrijven en leermeesters. De heer H. A. Chau- dron tenslotte voerde het woord na mens de drie werknemersorganisaties, de ANGB, de KNGB en de NSGB. Geslaagd zyn: „De Overval": in 10 weken miljoen bezoekers De belangstelling voor de Neder- Jonggezel-zetter: H. Ben-turn, H. landse film „De overval" is zo groot, P. Eling, F. W. Lentz, W. Roelandse, A. G. van der Spek, W. van der Tuijn, L. de Vet, allen te Leiden. C. A. v. Leeuwen, Zoeterwoude, A. Bakker, Rijpwetering, J. W. Bakker jr. Voor schoten. Jongezel-drukker: J. J. Heil per. Leiden, H. W. Bloemendaal, Sassen- heim, H. M. van Leeuwen, Warmond, W. S. M. Weterings, Noordwijk aan Zee. Illustratiebedrijf: F. J. L. M. God- dyn, C. Penseel, P. W. van der Rey- den, L. J. W. van der Veer, allen Leiden. dat in de komende week tien we ken na de première een miljoen Nederlanders de film zullen hebben gezien. Wie precies de miljoenste bezoeker zal zijn valt niet vast te stellen, om dat de film op het ogenblik in vijf entwintig kopieën in het land rou leert. Daarom zal de komende week op de dag waarop het miljoen be zoekers wordt volgemaakt, in de the aters waar de film draait aan de honderdste bezoekers van de avond voorstellingen) een verrassing wor den bereid. 17.55 New York calling. 18.00 Nieuws. - me-televisie. Over de bedoelingen van 18.15 Actualiteiten. 18 20 Lichte or- Er is wemig indrukwekkends te de gezamenlijke omroepen heeft men kestmuz. 19.00 Voor de kinderen, melden van het t.v.-front in de voor- vrijdag uitgebreid in ons blad kun- 19.05 Paris vous narle: gesproken bije dagen. Op de zondag waren er nen lezen. Desgevraagd wijzen we er bripf uit Pariis. 19.10 Fluitrecital. voor de liefhebbers biljartwedstrij- op, dit men televisie-reclame anders 19.20 Inleiding tot, muziekbegrip, mu- den in Hilversum en voor de kijkers moet ien dan de commerciële tele- zikale lezing. 19.35 Pianorecital: klass. die van thrillers houden, was er een visie. Als het gaat om dat eerste, dan nn mod. muziek. 20.00 Nieuws. 20 05 uitgestelde NTS-voorstelling van verklaren ie omroepen zich bereid Dansorkest en zan.gsolisten. 21.05 Wat „Isobel", met goede vertolkers. Ver- en capabel, leiding te geven. Maar ons bezig houdt, radioforum over ac- der de herhaling van de indrukwek- indien men commerciële televisie wil tuple kwesties. 21.45 Lichte gram. Uit het bt. Laurentius-ziekenhuis kende documentaire over de bezet- propageren, dan liggen de kaarten 22 00 KloSS kamermuziek. 22.30 Nws te Roermond is zondagmorgen een ting. Het zaterdagavondprogramma anders. En dan ryst de vraag, of en med. 22.40 Actualiteiten. 23 00 40-jange Duitse mevrouw 'Braun van de NCRV had wat opgewekter daaraan nu werkelijk behoefte be- Conertg»hn"workest: klass. muz. gr. ontsnapt die daar onder politiebe- van toon kunnen zijn; Uitschieters staat. Naar verluidt, wil de Tweede 23.55-24.00 Nieuwt. waking werd verpleegd. De politie waren er zeker niet. Wat ons het Kamer nog vóór de afsluiting van houdt er rekening mee dat zij be- meest opviel was de afsluting onder het huidige vergaderseizoen deze HILVERSUM II. 298 m. 1007 kc/s. hoort tot een internationale inbre- de titel „Morgen is het zondag", een zaak mei ernst gaan aanpakken en kersbende. Zij was in het ziekenhuis religieus getinte uitzending, waarin tot een beslissing trachten te komen, opgenomen voor een blindedarmope- samen met twee dominee's de Utrecht- Na wat we in 't buitenland op het ratie en stond onder voortdurende se bouwpastoor Stokman in het beeld gebied van commercie in de t.v. heb- bewaking van de rijkspolitie. werd gebracht om te beklemtonen, ben gezien, hopen we van harte, dat eebed. 7.15 Muziekorogr. strip Zondagmorgen omstreeks 7 uur hoezeer deze geestelijke bedienaren on parlement voorzichtig zal zijn. de jeued en berichten. 7.55 Overwe- eine. 8.00 Nieuws. 8.15 Lichte gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9 40 Lichte knor/ang £x\ 10.00 VÓor de kleuters. 10.15 Lichtbaken, lezing. 10.25 Lichte orkestmuz. 11.00 Vnor de vrouw. 11.30 Lichte gram. 11.50 Volaan voor uit, praatie. 12 00 Middagklok - nood klok. 12.04 Lichte gram. 12 30 M*d. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Lichte gram. 12 55 Katholiek nieuws. 1.3 00 Nws. 13.15 Platennieuws. 13 30 Pro menade-orkest en solist: klass. en mod. muziek. 14.10 Chansons. 14 35 Voor de plattelandsvrouwen. 14.45 Tim-°lar>tünen: gevar. nrogr. (herh 15.45 T.'^hte eram. lfi 00 Voor de zie ken. 16 30 kieken lof 17 00 Voor de jeugd. 17 45 Beursberichten. 17 50 Re- geringsuitzending: Pers en publiciteit in de Nederlandse Antillen, door He^k Dennert. 18.00 Licht instrumen taal kwartet en zpncrsn]isten. 18,20 Politieke lezing. 18.30 Lichte gram. 18.50 Van klanten en wanten weten, vTPffonheantwoording. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualiteiten. 19.25 Lichte gram. 20 30 Carnaval- De Zotheid ge kroond. klankbeeld. 21.03 Klassieke gram. In de pauze: 21.40-21 55 Klein taaigeding. 22 15 22.25 Boekbe spreking. 22.30 Nieuws. 22.40 Vreemd, een keuze uit woord, zang en dans van elders en anders. 23.10 Lichte gram. 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S KRO: 19.30 die Ambtenaren, licht progr NTS: 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Brandpunt. NTS: 20.35 (In sa menwerking met de Duitse en Oos tenrijkse televisie): Die Kaiserin, operette. 23.30-23.35 Journaal. 28) „Daar ben ik, heren", sprak de graaf uit de hoogte. „Mag ik weten waarover u mij wenst te spreken?" „Gaat u zitten, monsieur le comte", zei de rechter van instructie beleefd. Het betreft het onderzoek in zake de dood van madame Kettering." „De dood van madame Kettering? Ik begrijp u niet". „U was hum! bevriend met de dame, meen ik, monsieur?" „Zeker was ik bevriend met haar. Maar wat heeft dat met de zaak te maken?" Hij zette een monocle in zijn oog en keek koel de kamer rond, waar by zijn blik het langste bleef rusten op Poiret, die naar hem keek met een soort eenvoudige, onschuldige bewondering, die zeer vleiend was voor de y delheid van de graaf. Car- a - - fe.» V rège leunde achterover in zijn stoe! en schraapte zijn keel. „Misschien weet u niet, monsieur le comte", hij zweeg even „dat madame Kettering ts vermoord?" „Vermoord? Myn hemel, hoe af- schuwelyk!" De verbazing en de smart waren voortreffelyk gespeeld, zó voortref felijk dat ze volmaakt natuurlyk schenen. „Madame Kettering werd geworgd tussen Parys en Lyon", ging Car- rère voort; „n haar juwelen werden gestolen." „Het is een schandaal", riep de graaf vol verontwaardiging uit. „De politie moest toch wat doen tegen die treinbandieten. Tegenwoordig is niemand meer veilig. „In de handtas van madame von den we een brief van u aan haar. Ze had, schijnt het, het voornemen u te ontmoeten?" De graaf haalde de schouders op en spreidde zyn handen uit. „Waarom zal ik geheimzinnig doen", zei hij openhartig. „Wy zijn allen mannen van de wereld. Onder ons gezegd en gezwegen, ik geef het toe". „U hebt haar te Parijs ontmoet en bent met haar hierheen gereisd, ver onderstel ik?" vroeg Carrège. „Dat was de oorspronkelijke af spraak, maar op haar verlangen werd die gewijzigd. Ik zou haar te Hyères ontmoeten." „U heeft haar niet ontmoet aan de trein, aan het Gare de Lyon, op de avond van de 14e?" „Integendeel, ik kwam op de mor gen van die dag te Nice aan, dus wat u veronderstelt is niet mogelijk." „Volkomen juist", spark Carrège. „Voor de vorm zou u my misschien wel willen vertellen wat u in de avond en de nacht van de 14e gedaan hebt." De graaf dacht even na. „Ik dineerde te Monte Carlo in het „Café de Paris". Vervolgens ging ik naar „Le Sporting". Ik won een paar duizend francs", hy haalde zyn schouders op, „en ik keerde om streeks één uur naar huis terug." „Pardon, hóé keerde u naar huis terug?" „In mijn eigen two-seater." „Er was niemand bij u?" „Niemand". „Zou u met betrekking tot dit feit getuigen kunnen by brengen?" „Zonder twyfel hebben verschil lende van myn vrienden mij die avond gezien. Ik dineerde alleen." ,Liet uw huisknecht u binnen toen u thuiskwam?" „Ik deed zelf de deur open met mijn eigen sleutel." „Ah!" mompelde de magistraat. Weer belde hy. „Laat het meisje, Ada Mason, bin nenkomen", zei hij. Ada Mason werd binnengeleid. „Mademoiselle, wilt u zo goed zyn naar deze heer te kyken? Was hij het, die te Parijs het compartiment van uw meesteres binnenging?" De vrouw keek lang en scherp naar de graaf, die, naar het Poirot voorkwam, zich onder haar blikken niet erg op haar gemak voelde. „Dat kan ik niet zeggen", zei Ma son tenslotte. „Het kan zijn en het kan ook niet zijn. Het is moeilyk te zeggen, omdat ik alleen zijn rug heb gezien. Maar ik zou wel denken dat het deze mynheer was." „Maar u weet het niet zeker?" „N-neen", zei Mason, ,,n-neen, zé ker weet ik het niet." „Hebt u deze heer vroeger wel eens in Curzon Street gezien?" Mason schudde het hoofd. „Ik zag nooit mensen die in Cur zon Street kwamen, tenzij zij ble ven logeren." „Dank u", zei de rechter. Klaarblijkelijk was hij teleurge steld. „Een ogenblik", zei Poirot. ,Er is nog een vraag die ik graag aan ma demoiselle zou willen stellen, als u dit toestaat." „Natuurlijk, monsieur Poirot, na tuurlyk". Poirot wendde zich tot het meisje. „Wat gebeurde er met de kaartjes van Londen naar Nice? Had u ze of uw meesteres?" „Mevrouw had haar eigen pullman- biljet, mijnheer, het andere bewaar de ik." „Wat is ermee gebeurd?" „Ik heb het aan de conducteur van de Franse trein gegeven, mijnheer. Hy zei dat dat de gewoonte was. Ik heb toch niet verkeerd gedaan, myn heer." Weineen, volstrekt niet." Mason bleef een paar minuten wei- fe'erd :taan en toe) beduidde de rechter haar dat ze kon gaan. Poirot krabelde een paar woorden op een stukje papier en gaf het aan Car rège. De laatste las het en zyn ge zicht klaarde op. „Wel, heren", vroeg de graaf uit de „Welnee", haatstte Carrège zich met grote beleefdheid te zeggen. „Al les is nu opgehelderd wat betreft uw eigen positie in deze zaak. Wij wa ren, met het oog op uw brief aan madame, natuurlyk verplicht u te ondervragen." De graaf stond op, nam zyn mooie wandelstok uit de hoek en ging met een korte buiging de deur uit. „Ziezo,", zei Carrège. „U had vol komen gelijk, dat het beter is hem niet te laten merken dat hy verdacht wordt. Twee van mijn mannen zul.'en hem dag en nacht volgen en intus sen zullen wij het alibi onderzoeken. Het lykt my nogal wankel". „Mogelyk", gaf Poirot in gedachten toe. „Ik heb monsieur Kettering ver zocht vanmorgen hier te komen", ging de magistraat voort, „ofschoon ik werkelyk betwijfel of we hem veel te vragen hebben. Maar er zyn een paar verdachte omstandigheden Hy zweeg en wreef zijn neus. (Wordt vervolgd).

Leidse Courant | 1963 | | pagina 2