kou gevat? Leidse marktkooplieden zijn er niet gerust op GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN Twee dames stoven „vol gas" naar vijf processen-verbaal De Kerk, dat bent u DINSDAG 19 FEBRUARI 1963 DE LEIDSCHE COURANT ZAL HOOGLANDSE KERKGRACHT DEFINITIEVE PLAATS WORDEN? ook op de Hooigracht geen succes geweest. Men keerde weer terug naar de Boter- en Vismarkt en omgeving. Houdt de wethouder, zo vroeg de heer v. d. Hoven zich af, wel vol- Zal de tijdelijke verplaatsing van de zaterdagse markt naar de doende rekening met de belangen Hooglandse Kerkgracht gevolgd worden door een permanente? Dat van P pns n is de grote vraag, waarmee de Leidse marktkooplieden zich bezig houden en zij zijn er niet gerust op. Met een tijdelijke verplaatsing kan men zich nog wel verzoenen Met nadruk stelde spreker, dat ze maar tegen de Hooglandse Kerkgracht als toekomstige definitieve oog hebben voor de problemen marktplaats zullen zij zich wel heel sterk verweren. Zij zeggen daar- rails uit Breestraat waarvoor b. bij de steun te weten van het grootwinkelbedrijf en de midden- en w. zijn gesteld. Daarom kunnen stand, die eveneens tegen een definitieve verplaatsing van de z*j °°k akkoord gaan met een tijde- - lijke verplaatsing circa twee TIJDELIJK AKKOORD PIJNSTILLER Hebt u griep die zo echt in uw botten is gaan zitten? Jaag hem eruit met WITF£ KRUIS, (poeders, tabletten of cachets). Salicyl-vrij en daardoor geen maagklachten. WITTE KRUIS (Advertentie) markt naar de Hooglandse Kerkgracht zijn gekant. Een en ander kwam naar voren op een g' bijeenkomst van de Leidse marktkooplieden. Een en ander kwam naar voren op een gisteravond gehouden Hoogltndse Kerkgracht'MaT'dfn dachte gelanceerd om een actie onder MARKT EEN MAGNEET ook terug naar de huidige plaats! In middenstanders tegen verplaatsing de tijd, welke dan volgt op een totale van de markt te ontketenen. De heer reconstructie van het wegdek van de E. de Jongh (Nieuwe Rijn) zal hier- De landelijk secretaris van de ver- Breestraat. kunnen wij b. en w. toe het initiatief nemen. «.-V*. viinr eniêing. de heer N. A. van den Hoven en marktkooplieden ervaringen In een aan de raadsfracties gericht Heden pn middenstand brandende die de markt v00r de middenstand uitwisselen over de elders (Hoogland- schrijven heeft de afdeling Leiden kwestie" in het middelniïnt van de zag als een magneet kijkers wor- se Kerkgracht) bereikte resultaten, van de Ver. voor Markt-, Straat- en P den veelal lenners was van nnrdeel Rii vnorhaat Paf de beer v d TTnven RivIorVmnrlol ovoooono V,koonmnv BRANDENDE KWESTIE Teneinde deze voor marktkoop- belangstelling te plaatsen, was gis teravond in „De Kleine Burcht" door den veelal kopers was van oordeel, Bij voorbaat gaf de heer v. d. Hoven Rivierhandel eveneens haar bezwaar .■..„v.,,... dat wethouder Van Hoek, onder te kennen, dat deze uitvallen in het tegen een permanente verplaatsing de afdeling Le-den van de Verenieine wiens suPervisie de markten vallen, nadeel van b. en w. van de markt kenbaar gemaakt. Het ae aiaeung L,e.den van de vereniging ,e >flichtvaardig over de2e aangele- is de vereniging, aldus dit schrijven, genheid heenstapt". Door te spreken WINKELIERSACTIE niet duidelijk, dat de route over de van „verschuiving van de markt" markten, die onoverzichtelijk, bochtig tracht hij dit marktvraagstuk te ba- Tijdens de discussie, waarbij men en door vele oversteekplaatsen zeer er van middenstandszijde voor waar- gevaarlijk is, nu opeens de onmis- In het verleden is de markt en schuwde er op toe te zien, dat Leiden bare oplossing voor de verkeersnood dit dient de wethouder te bedenken „geen dodo stad wordt", werd de ge- moet zijn. van de Straat-, Markt- en Rivier- handel een bijeenkomst belegd, waar uitvoerig over deze aanstaande ver- plaatsing is gesproken. Een vergade- 'raalï "'JL ring, welke in de eerste plaats het SaienJseren- afwijzend standpunt van de markt kooplieden is nl. reeds bekend was belegd voor vertegenwoordigers van de bij deze verplaatsing betrokken bedrijven en middenstandszaken. De opkomst viel wel wat tegen. Buiten het bestuur, waren slechts dertien personen, o.w. ook het gemeente raadslid, de heer Van Egmond, aan wezig. Hoewel de afdelingsvoorzitter, de heer J. Stikkelorum, hierover zijn teleurstelling uitsprak, schonk het hem voldoening, dat zovele bedrijven zich via een gehouden anquête tegen de verplaatsing van de markt hadden uitgesproken. Ook het hoofd, het on derwijzend personeel en de ouder commissie van de geref. opleidings school aan de Hooglandse Kerk gracht hebben het college van b. en w. hun bezwaren tegen dit voorne men bekend gemaakt. FUNEST Aan de hand van de opgedane er varingen met een gedeeltelijke ver plaatsing van de woensdagse markt van Vismarkt naar Nieuwe Rijn VOOR DE LEIDSE KANTONRECHTER dat niet zijn buurvrouw, doch hij alle verantwoording droeg en dus de ware verdachte was. Ook nadat de kantonrechter hem had uitgelegd, Het onderwerp „Vrouwen achter het stuur" geeft maar al te dat i"AeLOI£eJlv,!?! «*ïa^v°lg,?,n„s vaak reden tot een min of meer heftige discussie tussen het sterke doch de ,ibestuurfter» strafbaar was! en zwakke geslacht, waarbij het uitwisselen van „hatelijke op- gaf de „getuige a décharge" geen merkingen" over het zich niet gedragen als „dame" of „heer" kamp en bleef aandringen op een in het verkeer wel voor de nodige gesprekstof zorgt. vrijspraak van „zijn leerlinge". „Ik Het was vanzelfsprekend puur toeval, dat onder de zeer lange legde haar uit hoe een en ander bij reeks van zaken, die gisteren op de rol stonden, de twee opmerke- aen ayto werkte en drong er op aan, lijkste en navrantste, betrekking hadden op de „vrouw achter het dat zu achter het stuur zou gaan zit- stuur" en de gevolgen, die hier uit voortvloeiden. en^reed bocht te nemen," lichtte hij de gang In de eerste van deze twee zaken kwenties te aanvaarden, gaf zij vol van zaken nader toe. en Botermarkt wees de heer Stik- bleek een 40-jarige verpleegster uit gas en reed, na „en passant" nog een kelorum er op, dat dit voor de markt- Den Haag op 30 mei van het vorige rijwiel en een tweede auto te heb- „Die eerste les is zeer kostbaar ge- kooplieden reeds een „grote finan- jaar kans te hebben gezien om in zes ben „gemolesteerd", tegen een lan- worden, want de schade was niet ge- ciële strop heeft betekend".'Met dit minuten tijds drie proces-verbalen taarnpaal op om vervolgens met een ring, wist de kantonrechter nog op voor ogen, zullen we den ook blijven op haar naam te krijgen, hetgeen flinke zwenking het trottoir op te te merken. Dit moesten verdachte en strijden om de zaterdagse markt in voor het kanton Leiden tevens een rijden, waar een voorruit van een eigenaar volmondig beamen, want het centrum van de stad te houden! nieuw record betekende. Tot dusver woonhuis uiteindelijk een eind aan de totale schade - die uiteraard niet Indien de markt voorgoed van haar stond het record op 3 proces-verba- haar dolle rit en van haar auto een door de verzekering werd gedekt - huidige plaats verdwijnt, is dit ook len in 10 minuten. Op genoemde handelt je-voor-de-sloper maakte. bedroeg ruim 1100,- Ook hier me- voor de middenstand funest. De datum was verdachte omstreeks het moreerde de officier in zijn requisi- markt is voor Leiden en ook voor de middaguur in Katwijk rustig aan het Bij de opsomming van deze feiten toir het efnstige gevaar, dat door de middenstand een trekpleister! Van- toeren, totdat zij in de Kon. Emma- merkte de kantonrechter mr. W. de uitgehaalde stunt aanwezig was ge- daar het appèl op b. en w. de markt straat tegen een aldaar geparkeerde Koning niet zonder verwondering op, weest en noemde hij het een geluk- niet (permanent) te verplaatsen. auto opreed. In plaats van de konse- dat verbalisant „slechts" drie proces- kig toeval, dat de gevolgen beperkt verbalen had opgemaakt en kenne- zijn gebleven tot een, zij het dan niet lijk het rijwiel en de tweede auto, geringe, materiële schade. „Welke die zoals gezegd „en passant" waren rampzalige gevolgen zou deze wan genomen, finaal „over het hoofd" daad hebben gehad als er toevallig had gezien. Desalniettemin vond hij een wielrijder of voetganger de weg de wel ten laste gelegde feiten al van die totaal op hol geslagen auto ernstig genoeg. Dit was verdachtes had gekruist," vroeg hij zich terecht echtgenoot en gemachtigde - zij zelf af. Daar dit gelukkig niet het geval liet verstek gaan, omdat zij de ge- was geweest, beperkte hij zijn eis, volgen van de verwondingen opge- mede gezien de hoge schaderekening, lopen bij de botsing tegen de pui nog tot twee geldboeten van 40 subs. 8 niet geheel te boven was - roerend dagen resp. voor het rijden zonder met hem eens. „Mijn vrouw wordt rijbewijs en voor de botsing en wees nog steeds in een rusthuis verpleegd hij verdachte er nog eens met na- en kan zich van het hele geval niets druk op, dat zij en niet de eigenaar meer herinneren. Ik heb persoonlijk in het onderhavige geval de wette- haar rijbewijs bij de politie inge- lijke aansprakelijldieid droeg. Verdachte verklaarde hierna met dezelfde nadruk, dat zij zich niet de ware schuldige voelde en overigens in renaratip was rc^d 7» in pph pp- f 80 boete „verschrikkelijk veel" ÏÏJ2Ï ïïl ILSL vond vooral omdat zij door de schrik leverd en de betreffende autoriteiten verzocht haar nimmer meer een rij bewijs af te geven. Daar haar auto leende auto, kwam met de eerste u auto in botsing, omdat zij de afstand 'nnz,ens al de nodl8e straf had verkeerd schatte en raakte daarna g Voor de vierde maal in deze week van Geloofsvernieuwing staat de preekstoel in het middelpunt van onze belangstelling, zoals op deze foto een kansel met sobere, bijna zakelijk strakke lijnen, zonder opsmuk, vanwaar in de parochiekerk van de Meerburg, O.L. Vr. Onbevlekt Ontvangen, Gods Woord aan ons wordt voor gehouden. Vanavond verkondigen de missie-predikanten Gods grote gebod: de liefde. God heeft Zijn Liefde getoond door ons Zijn eniggeboren Zoon te zenden; Christus gaf Zijn leven uit liefde voor de mensen. Als wij dan mensen zijn door Gods liefde bewogen, dan moeten wij ook door ons getuigen laten zien hoe mensen elkaar liefhebben. Het evangelie vraagt van ons in dit liefdebetoon een radïkale inzet. Er hangt rond het begrip liefdénog maar al te vaak een soort rookgordijn. De liefde wordt verbasterd, misbruikt, in 'n hoek gedrukt of als surrogaat gebruikt in allerlei compromissen die de liefde haar glans ontnemen. De liefde zonder eigenbaat daarentegen geeft richting aan ons leven; zij is de as waar alles om draait. De zinvolle achtergrond van een nieuwe keuze, waartoe wij worden opgeroepen in deze dagen. volkomen in paniek met het gevolg, dat zij de ene fout op de andere sta pelde", lichtte de echtgenoot-gemach tigde een en ander toe. In zijn requisitoir legde de officier, mr. C. Sluijk, de nadruk op de le vensgevaarlijke stunten, die verdach te destijds had uitgehaald, nadat zij, -zoals zij destijds zelf aan de politie had verklaard - totaal „de kluts was kwijtgeraakt" door die eerste botsing. Gezien het feit, dat verdach te zelf de ernstige gevolgen van haar brokkenrit had ondervonden en dus al min of meer gestraft was, be paalde hij zijn eis tot drie geldboetes van resp. 50 subs. 10 dagen en 2 x 25 subs. 5 dagen. Erop vertrouwen de, dat eerst een nauwkeurig onder zoek zou worden ingesteld naar verd. rijvaardigheid, alvorens zij haar rij bewijs zou terugkrijgen, liet hij de rijbevoegdheid buiten het geding. „Zij is m.i. totaal onbekwaam om een auto te besturen en ik hoop, dat zij nooit meer een rijbewijs krijgt," merkte de echtgenoot-gemachtigde op. De kantonrechter deelde deze mening volkomen en bracht dit in zijn vonniswijzing tot uitdrukking. Naast drie geldboeten van 20, subs. 4 dagen vonniste hij verdachte na melijk „voor alle zekerheid" met de onvoorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van één jaar. TEGEN DE MUUR De tweede zaak waarin „de vrouw achter het stuur" ter sprake kwam, betrof een 52-jarige inwoonster van Noordwijk, die op 23 december jl. voor het eerst van haar leven achter het stuur van de auto was gaan zit ten en vol gas was weggereden om nauwelijks 100 meter verder recht toe recht aan. via het trottoir een aan het Kruithof gelegen tuinmuur te rammen. „Volgens het proces verbaal wilde de eigenaar van die auto u autorijlessen gaan geven en voelt hij zich de whre schuldige van alles," leidde de kantonrechter het onderzoek in. Nog voor verdachte hierop had kunnen antwoorden, stond genoemde eigenaar al - geheel ongevraagd - naast haar in de ver- dachtenbank en betoogde met klem, Na een ernstige vermaning „iets dergelijks nooit meer uit te halen" liet de kantonrechter het ditmaal nog bij tweemaal 25 subs. 5 dagen. Gevestigde personen in de week van 6 t/m 13 februari. S. Hendriks buffetjuffrouw, Anna v. Saksenstr. 8a; H. Pieters en fam„ gouvernem.- ambtenaar, Duinhof 55; P. Uildersma en fam., timmerman, Hoge Rijndijk 226; P. Holle en fam., arts, Vijf Mei plein 78; N. J. Kooter en fam., kan toorbediende, v. Vollenhovenpl. 56; C. W. Ram en fam., technicus, Zee manlaan 39; J. C. G. de Lange en fam., adm. ambtenaar, Haagweg 250; M. Meijer en fam., civiel ingenieur, De Bazelstraat 24; M. T. Müller, 1.1. verpeegster, Janvossensteeg 38; W. v. Willigen, Hooigracht 38; M. J. T. Turk Plantsoen 1; O. Veldhuizen, 1.1. ver pleegster, Witte Singel 27; B. J. Nies- sink, Fagelstraat 30; M. J. de Groot Vellekoop, Burggravenlaan 214; M. J. E. £>ude Elferink, verpleegster, Oude Singel 238; J. A. Oude Elferink secretaresse, Oude Singel 238; P. L. Offerhaus, rijksambtenaar, Korte Mare 22; F. Lekx, slager, St. Joris- steeg 22; L. J. de la Porte, binnen huisarchitect, Maarsmansteeg 4a; F. J. Biemond, 1.1. verpleegster, Witte Singel 27; H. G. de Feij, telexiste, W. Beckmanstr. 17; M. H. M. v. Mui ken, 1.1. verpleegster, Rijnsburger- weg 10; J. Singerling, militair, Tem- minckstraat 43; W. J. P. Jonk, huis schilder, Hogewoerd 80; J. Honders, verpleegster, Evertsenstraat 16; C. J. A. Vinkesteijn, metaaldraaier, Joh. Verhulststraat 3; J. van Zuiden, ver koper, Ka naai weg 105; M. Colon Vela, fysicus, de M. v. Streefk.straat 34; A. H. Verhoeven, ziekenverzorgster, W. Singel 82; G. de Langen, Burggraven- laan 240; R. C. van den Broeke, ver zekeringsagent, Drie Octoberstr. 37; G. J. G. Truren, gem.ambtenaar. De Sitterlaan 13a; H. A. J. M. ter Haar, vertegenwoordiger. Morsweg 93; C. E. FaasSougé, Boerhaavelaan 2; C. M. Kuipers, wellfare-helpster, Rijndijk straat 112; G. J. van der Zonde Zoete, Rijnsburgerweg 12; E.Schu macher, huishoudster, Levendaal 137; H. Loos, Weidehof 7; W. v. d. Krans Monster, Plantsoen 1; A. Ledeboer, Breestr. 14; J. van Balkom, Breestr. 14; E. J. M. Meershoek, dienstbode, Lorentzkade 16a; E. L. M. Spadon van Gent, Rossinistr. 11; M. S. Ver hoeven, verpleegster, Rijnsburgerweg 10; R. A. Beljaarsvan Wetten, hulp in de huish., Wald. Pyrmontstr. 35a: C. Brugman, kleermaker, Oude Vest 97; P. H. Jasperse, Rijn en Schiekade 44: P. A. M. Steeneken, Plantsoen 101a; A. M. Palsrok, Fagelstr. 30; R. L. T. Lie Pauw Sam, Nieuwe Rijn 40; W. G. Suermondt-Fabius, Hogewoerd 166a; P. J. van den Bergen, de Laat de Kanterstr. 2; G. KoornHeijblok, Plantsoen 1; J. M. J. Bos. landmeet - technicus, Boerhaavelaan 7; Y. S. Tig- geler, Levendaal 39. Vertrokken personen in de week van 6 t/m 13 februari J. v. Bochove en fam., Boerhaaveln 180, Dordrecht, Joh. de Wittstr. 47; D. M. W. van den Ham en fam., Rijnsburgerweg 77a, R'dam, Socratesstr. 243; M. Blikman, en fam., Waardkerksteeg 5, Zoeter - meer, Meerpolder 20; P. J. Schouten en fam., Beethovenlaan 89, Utrecht, Barnsteenln 311; A. J. T. van Erp, Morsweg 174a, Baarn, v. Heemstra laan 39; H. G. van Koperen, Bloem- straat 5, R'dam, a.b. H.M. „De Zeven Provinciën"; F. P. van der Hoek, Schelpenkade 41; Zwitserland; M. H. Jansen, Groenesteeg 100; Delft, Oost singel 178b; E. Rosies, Varkenmarkt 7, Arnhem. Hoogstr. 6; H. Fontein, Plantsoen 75, Alphen a.d. Rijn, Pru- nusstr. 3; M. Hooghoudt, Sumatrastr. 58, Den Haag, Celebesstr. 121; J. C. M. Stigter, Rijnsburgerweg 28, Pa kistan; W. Bakker, Bilderdijkstr. 3, Benthuizen. Molenstr. 14; H. B. J. Dijkman, Weidehof 52. Diepenveen, Kon. Wilhelminalaan 26; N. W. den Dopper. Tomatenstr. 90, Leidschen- dam, a.b. w.s. „Ansia"; A. G. E. van Zonneveld, Vliet 44, Delft, Konings plein 27; J. Potters, Bloemistenlaan 41, Arnhem, Velperweg 41; J. M. Claassenvan Wanrooij, Lammen- schansweg 80, Zutphen, Melatensteeg 27; J. M. A. v. d. Voortv. Harteveld De Sitterlaan 90, Voorschoten, Leid- seweg 140; IJ. T. Heins, Verdamstr. 32, Bussum, Brinklaan 72a; H. H. Veen, Sweelincklaan 9, Groot Brit- tannië; B. J. Schram, Rijnsburgerweg 95, Wijk bij Duurstede. Muntstr. 23; T. J. J. Leijenaar, Rapenburg 60, Mexico; I. P. A. M. Holtz, Stille Rijn 14, Duitsland; J. C. KooremanVelt- man, Oude Rijn 51, Oegstgeest, Oranjelaan 2; E. C. P. PlatKeijzer, v. Limb. Stirumstr. 18, Den Haag, Roggeveenstr. 58; A. J. Lan ting, Me- zenstraat 5, R'dam, Schonebergerweg 26b; H. P. Bakker, Mezenstraat 2, Zwolle, Rhijnvis Feithlaan 44; C. M. de Vries, W. Pijperstr. 10, Renkum, Weversstr. 159; A. H. van Brienen, W. Pijperstr. 10, Renkum, Weversstr. 159; J. de Kramerv. d. Blom, Trana- vaalkade 11a, Enschede, Elferinkweg 34; W. H. C. HogervorstRitselaar, Rijnsburgerweg 56, Arnhem, Nieuw- straat 14; J. W. Monster, Boerhaave laan 27, Oegstgeest, Nassaulaan 28; H. Devermann, Rijnsburgerweg 10. Duitsland; C. C. Calkhoven, Colen- branderstr. 18, Den Haag, Prinsegr. 132; J. Fontein en H. Fontein, beiden Plantsoen 75, naar Alphen a. d. Rijn, Prunusstr 3; A. J. P. Verhoof, Noord einde 2a, Tilburg, v. Goorstr. 20; B. van Heterenv. d. Pol. Da Costastr. 88, Gouda, Kanaalstr. 21. BOSKOOP HOGE PRIJZEN VOOR BLOEMTAKKEN In aanmerking nemende dat voor het verkrijgen van bloemtakken hard moet worden gestookt, kunnen de prijzen welke er voor worden besteed aan d« hoge kant genoemd worden. De aanvoer wordt regelmatig hoger en de kwaliteit is zeer goed. Voor de Hamamelis-tak- ken werden prijzen tot f 2.90 per tak betaald; 2e soort f 1.10. De soort Rubi noteerde f 1.10 per tak en de Arbores f 0.75. De Japanse Sierkers rosea tak ken deden het eveneens best. Eerste soort deed f 1.40 per tak. De aanvoer van Forcythiatakken wordt steeds gro ter en houdt ongeveer gelijke tred met de vraag. Nietemin zijn ook hier de prijzen hoog. De lange takken gingen voor f 0.58 tot f 0.66 per tak. 3? Voor judo in Leiden naar Sportschool De Vries. Lessen voor groot en klein staan o.l.v. rijksgedipl ju doleraar. Oefenlokaal: Os en Paardenlaan 2 (hoek Herensingel). Aanmelden: t- mag. Hollebeek. He rensingel 26. Ook gevestigd in Oegstgeest. <2* Auto te koop aangeb., merk Goggomobil, bouwjr 1956, benzineverbr. 1 liter op 25 km, prijs 1500.-. Half- financiering mogelijk. Te vens een Lloyd bestelwa gen, bouwjr J.956, pr. 950.-. Geeregracht 28. 2 Door de bank in beslag genomen: Erres wascombi- natie en Erres wasmachine met electr. wringer, wor den tegen lagere prijs aan geboden. Inl.: postbus 3, Zoeterwoude. 2 Oproep: man vermist; als heer geknipt terugge vonden in de speciale kap salon voor heren. Verzorg de en moderne modellen. Dinsdags gesloten. Uw he renkapsalon E. M. Lange- zaal, le Binnen /estgracht 29, hoek Morsstraat. 2 Pedicure, voetverzor ging bij U aan huis. al leen volgens afspraak. Gaarne briefkaart aan me vrouw Ketel-Nieuwenhuis, Zoeterw. singel 57 of tel. 26575. Alphen a. d. Rijn ABONNEMENTEN ADVERTENTIES °P De Leidse Courant v. LEEUWEN EMMALAAN 4 558ste STAATSLOTERIJ 4e klas 2e lijst HOGE PRIJZEN 2000 13544 19890 1500 13392 1000 2724 3589 4917 7657 8408 9784 12021 12146 14594 CT ->0 400 5610 bbbb b8(J6 9152 9283 12590 13466 14169 17104 20861 21235 21513 200 1739 17953 41^1192^419^232014? 8034 8964 9367 9597 1438" 13697 16347 16453 17399 PRIJZEN VAN 80.— 18021 089 155 215 310 372 481 543 783 811 1038 051 165 353 478 499 696 726 832 2036 124 151 299 495 526 620 660 840 844 L 2 891 935 962 f S 6 093 135 1IS '?s 183 242 279 326 420 I 542 667 906 934 fi 4' .13 152 197 434 669 684 804 952 k 5 7 208 803 876 119 126 200 240 402 426 486 494 653 ■4 771 930 996 7028 165 272 447 566 637 698 I 8136 351 535 542 604 868 907 960 991 3 9 16S 610 615 640 701 761 901 10 17 154 177 382 448 485 508 567 570 604 (1 755 769 916 11 >2 337 360 404 419 553 751 864 893 960 12008 194 357 614 654 788 976 1003 035 133 168 173 175 201 205 242 247 L 269 272 2S3 313 325 340 346 151 367 372 403 411 432 434 474 490 504 551 575 580 j 594 617 644 657 669 686 747 780 896 91S 929 931 20i5 077 091 093 115 158 164 173 215 263 270 305 325 334 335 343 357 398 411 413 420 434 435 451 467 490 493 507 554 555 571 661 684 690 798 807 820 987 994 3022 035 044 078 085 107 137 143 149 155 184 200 249 262 374 377 393 413 466 495 527 531 547 574 622 629 663 684 689 717 843 844 887 893 939 945 947 4004 033 051 056 073 077 097 106 144 154 184 222 241 245 263 281 311 312 320 321 I 323 333 384 454 468 495 539 551 590 597 I 603 610 644 702 726 728 747 769 790 887 B0.S1 082 122 172 178 209 226 276 284 291 I 315 338 346 366 396 407 418 437 443 458 j 507 522 554 565 584 622 628 636 709 712 "1 737 738 793 805 833 845 858 899 921 930 5 I 990 -1 090 092 100 111 112 137 180 198 199 213 218 245 259 277 290 321 398 415 420 154 485 559 567 587 689 691 733 744 745 769 770 785 788 869 955 7015 027 054 055 078 079 124 129 174 197 213 270 282 286 291 311 340 381 523 575 592 618 639 640 646 665 669 695 716 730 747 759 787 790 794 807 836 918 951 976 8025 035 069 098 108 188 207 230 250 254 255 256 337 396 411 419 447 449 458 470 508 530 615 62S 739 758 781 784 822 824 827 849 875 891 935 946 977 978 9008 021 041 075 086 098 100 153 180 209 234 237 238 265 351 362 432 437 441 457 496 521 537 539 546 622 628 629 636 672 697 702 708 830 833 845 920 928 935 943 10002 008 122 150 173 180 184 215 239 262 274 327 333 353 358 368 410 412 438 464 468 495 503 505 528 544 572 583 588 606 617 625 644 654 671 673 684 693 741 763 822 845 886 906 913 11097 113 214 220 223 256 273 307 312 343 Toevoegen aan de lijst van 18 februari nieten: de nummert 21606 21626 21672 2I67T 14053 353 3S3 397 419 643 651 745 770 842 15033 092 330 355 408 444 471 559 578 653 775 791 808 16080 160 198 308 369 450 556 591 624 642 645 660 675 686 690 725 745 750 848 898 928 17027 044 075 156 231 306 517 528 531 637 667 840 93-1 18219 229 316 352 627 657 833 861 936 955 19002 050 223 366 374 538 682 735 774 876 20031 045 059 084 119 232 301 406 466 502 345 358 381 395 453 466 496 506 509 533 550 611 69-1 702 70-1 719 722 749 767 777 830 851 877 886 902 932 12019 (198 125 147 184 215 254 275 295 314 401 405 442 468 494 521 629 665 678 713 736 749 764 780 804 839 S75 883 889 894 915" 18003 117 117 188 193 215 268 274 323 326 335 350 335 390 412 4 17 458 491 515 532 570 595 618 641 655 671 722 827 831 S33 862 867 868 882 900 905 939 944 966 995 996 14009 017 032 048 049 068 078 118 159 210 220 243 291 299 385 386 .199 476 538 547 629 6.80 684 686 706 740 S06 818 832 843 870 886 894 951 15000 15004 013 052 060 10-1 194 202 203 213 222 240 278 279 301 424 480 485 502 508 524 566 612 640 654 672 683 685 734 738 780 826 827 81.1 851 860 878 915 939 953 970 18044 108 122 162 210 217 231 268 300 303 304 354 35R 370 41.1 448 494 511 544 568 593 620 645 701 705 711 718 758 828 851 863 955 17007 038 037 085 155 157 210 234 267 271 273 339 344 417 489 524 536 538 546 571 584 590 614 623 630 636 643 708 760 767 777 783 814 843 897 914 951 18061 062 06S 107 119 146 153 194 208 26S 270 29.1 306 329 332 345 354 372 382 405 458 487 515 530 535 579 607 659 661 707 743 744 747 757 759 773 780 792 801 816 827 858 837 913 958 19048 049 068 085 154 181 198 209 211 261 268 270 295 324 329 343 348 354 391 421 499 515 524 547 580 618 651 667 696 715 732 750 769 775 845 891 902 941 956 975 984 985 80050 054 093 106 109 135 149 181 217 281 294 313 314 318 395 456 475 479 484 490 517 528 540 561 604 635 667 703 710 789 796 813 868 911 919 942 969 21050 061 074 090 105 106 120 127 132 167 169 172 180 196 227 229 273 312 317 330 382 446 459 476 496 608 610 630 703 723 731 757 796 851 885 921 946

Leidse Courant | 1963 | | pagina 7