De avonturen van MICKEY MOUSE sua BEZOEK AAN MOSKEE IN INDIA EN LUNCH MET PREMIER NEHROE Jubilea en koninklijke onderscheiding bij kerkwaskaarsenfabriek Papöt Man met schedelbasis- en schouderfractuur zocht geheel op eigen kracht hulp Scheepsberichten si- its m m h stè s m as ai 'liiiiiiiii iililiPi! as as ai 22 sa*3»7 "I MAANDAG 5 NOVEMBER 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 EEN UNIEK ETENTJE In de tot bar en restaurant omge bouwde gevangenis van het OUDE KONINGSHUYS te Sassenheim, wordt U een kostelijk „GALGE MAAL" geserveerd a 5.50 p.p. Piep kuiken a ƒ3.75; Kinderdiner a ƒ3.25. Maandag, dinsdag, donderdag en vrij dag tot 2 uur 's nachts geopend. Woensdags gesloten. HET OUDE KONINGSHUYS Telef. 8240. (Advertentie) „Seven Seas" bracht duizend soldaten terug uit Nieuw Guinea Vanmorgen om rond half elf be gon op de Lloydkade in Rotterdam de ontscheping van ruim 1000 land machtmilitairen, die kort tevoren met het Duitse m.s. „Seven Seas" na een voorspoedige zeereis van ruim een maand uit Nieuw-Guinea in het va derland terugkeerden. In de geweldi ge drukte in en rond de ruime ont* schepingshal schitterden vele sterren- en-balken-combinaties, een bewijs van de belangstelling, welke talrijke militaire autoriteiten voor deze ont scheping hadden. Kort voor men aan de ontscheping begon richtte de chef van de generale staf, luitenant gene raal A. V. van den Wall Bake zich tot de weer in het „dikke groen" ge stoken militairen. In zijn welkomst groet, ook namens de minister van defensie, prees de generaal de ma nier waarop de Nederlandse militai ren zich van hun moeilijke taak op Nieuw Guinea hebben gekweten, „hard en doeltreffend als het moest, mild en begrijpend als het kon". Met een „goed gedaan mannen en welkom in het vaderland", besloot de generaal zijn korte welkomstgroet; de ontscheping kon beginnen. A'dams politie zet twee geliefden uit O.-Duitsland over de grens Meisje als verstekeling in een houtboot De vreemdelingendienst van de Amsterdamse politie heeft in het weekeinde twee geliefden over de grens gezet. Het betreft een 20-jarige Duitse kok en zijn 19-jarige uit Le ningrad afkomstige meisje, die hij als verstekelinge op een schip uit Rusland naar Zaandam smokkelde. De koksmaat, een vluchteling uit Oost-Duitsland, leerde het Russische meisje kennen tijdens de reizen, die hij op het Westduitse schip „Merku- rius" naar Leningrad maakte. Het was een liefde op het eerste gezicht, want al spoedig rijpte het plan bij de koksmaat zijn geliefde mee te ne men. Trouv/en in Rusland was niet mogelijk, omdat dan zou blijken dat de koksmaat uit Oost-Duitsland, waar zijn familie nog woont, is gevlucht. Hij slaagde erin zijn geliefde op het houtschip te smokkelen. In Zaandam stapte het tweetal van boord om zich bij de Duitse consjil in Amsterdam te melden. Deze kon niets anders doen dan de vreemdelingendienst waarschuwen. Aangezien het meisje geen politiek asiel wenste aan te vra gen, bleef de vreemdelingendienst niets andei's over dan een uitgelei- ding. Na overleg met het ministerie van justitie werd besloten dat de koksmaat en zijn aanstaande bruid ner trein ons land zouden verlaten. In West-Duitsland hopen ze spoedig te kunnen gaan trouwen. LANDELIJKE CONTACTRAAD VOOR HET BEDRIJFSAPOSTOLAAT Kardinaal Alfrink, heeft namens het Nederlands episcopaat benoemd tot voorzitter van de landelijke con- tactraad voor het bedrijfsapostolaat, hoofdaalmoezenier M. Huijbregts, hoofdbedrijfsaalmoezenier voor het bisdom Breda. Dit in de vacature die ontstaan is door de benoeming van mgr. G. de Vet tot bisschop van Bre da. Verder heeft kardinaal Alfrink tot leden van deze contactraad benoemd de navolgende leken: de heer P. Mulder te Beverwijk, de heer C. Thoen te Den Haag en de heer A. Matser te Venlo. Def drie leken vullen het huidige college aan dat bestaat uit de hoofdbedrijfs aalmoezeniers van de verschillende bisdommen met hun adviseurs. GASVERSTIKKING De alleenwonende 79-jarige heer J. Voorberg uit Amsterdam-Noord is door gasverstikking om het leven ge komen. Gisteren werd hij dood in zijn bed aangetoffen. Gebleken is, dat een gaskraantje niet goed was afgesloten. De reis van prinses Beatrix WARMOND De burgemeester zeide het een enor me prestatie te vinden om 40 jaar onafgebroken in dienst van eenzelfde firma te werken en dan op een wijze die volgens de firmanten alle lof verdient. Hiervoor moet men een spe Prinses Beatrix heeft zondagmor gen een bezoek gebracht aan de be roemdste mohammedaanse moskee van geheel India, de Jama Masjid- moskee in Oud-Delhi, die in de ze ventiende eeuw tijdens het bewind van Sjah Jahan werd gebouwd. De prinses maakte filmopnamen van het prachtige gebouw met zijn indruk wekkende afmetingen, bolvormige marmeren koepels en twee slanke en hoge minaretten. Prinses Beatrix en allen die haar vergezelden moesten op kousen of sokken over de binnenplaats van de moskee lopen. Tijdens de rondleiding werden aan de prinses haren van de baard van profeet Mohammed getoond, alsmede de overblijfselen van een paar sanda len, die aan de profeet zouden Vbben toebehoord, en andere voorwerpen die met grote zorg in de schatkamer van de Moskee worden bewaard. Onder grote belangstelling herdach ten de heren J. Sikking en H. v. d. Drift het feit, dat zij respectievelijk veertig en vijf en twintig jaren on afgebroken in dienst waren bij een en dezelfde firma en wel bij de kerk waskaarsenfabriek A. P. Papöt en Zn. In de met bloemen versierde zaal van hotel „De Stad Rome" werden beide jubilarissen met hun echtge noten en kinderen ontvangen door de oudste directeur, de heer A. P. Papöt. Na een woord van welkom zeide de heer Papöt tot de heer Sikking: „Vandaag is het iuist 40 jaar geleden dat u bij onze firma in dienst trad en dit is een ongezochte gelegenheid om u niet alleen met dit feit te com plimenteren maar ook om u dank te zeggen voor uw trouw en ijver al deze veertig jaren betoond. Gij hebt de opbouw, de uitbreiding en de me chanisering van ons bedrijf op de voet gevolgd. Toen u bij de firma in dienst trad was uw eerste werk was draad te trekken om kaarsen te kun nen gieten. Het leek zo eenvoudig maar zeer veel hing af van de accu ratesse, waarmede gij uw werk ver richtte, want wanneer de draad brak, moest het werk stop worden gezet en moesten allen lijdelijk toe zien tot dit euvel hersteld was. Velen hebt u in ons bedrijf zien komen. en gaan en van de toen aan wezige werknemers is er slechts nog één in leven nl. de heer C. Zandber gen. Hierbij mogen wij echter ook niet vergeten mej. G. Veelenturf, die indirect veel heeft bijgedragen tot de groei en bloei van de zaak. Mijn oom Leonard en wijlen uw collega J. van Egmond. vonden in u een dankbare leerling. U plaatste zich nimmer op de voorgrond maar ver richtte rustig en met ambitie de uw opgedragen taken. Nimmer werd te vergeefs een beroep op u gedaan want u voelde zich een met de zaak en de belangen van de zaak waren ook uw belangen. Hiervoor past een woord van bijzondere dank en het zal u zeker tot verheugenis hebben gestemd, dat mede door uw onver droten ijver de zaak steeds jn groei en bloei is toegenomen. Ik hoop, dat u onder Gods zegen nog vele jaren in ons bedrijf werk zaam zult mogen zijn, waarbij u ver zekerd kunt zijn van onze medewer- TUIDEN G. Ph. Weber 40 jaar bij de Spoorwegen De heer G. Ph. Weber, adjunct-chef van het plaatskaartenkantoor van het station Leiden van de NS, herdenkt zaterdag 10 november de dag, waarop hij veertig jaar geleden in dienst trad bij de Nederlandsche Spoorwegen. De heer Weber, wonende aan de Nachtegaallaan 2 te Leiden, is van deze veertig jaar 24 jaar in Leiden werkzaam geweest. Op 16-jarige leef- t-fjdtijd kwam hij in dienst bij de NS als bureaubediende op het station Amsterdam. Na een jaar in Amster dam gewerkt te hebben, werd de ju bilaris overgeplaatst naar het station Utrecht, waar hij 15 jaar in de bui tendienst en op de administratie werkzaam was. In Leiden heeft de heer Weber vele jaren de administratie gevoerd van Leiden-goederen aan de Haagweg. Sedert ongeveer drie jaar is hij nu adjunct-chef van het plaatskaarten kantoor in de rang van adjunct-com mies. Buiten zijn werkkring vervult de heer Weber nog vele funoties. Zo is hij o.m. reeds vele jaren voorzitter van St. Raphaël, afd. Leiden en sinds vorig jaar voorzitter van de KAB, af deling Oegstgeest. king en steun. Ook u, geachte heer Van der Drift, feliciteer ik met uw 25-jarig jubileum. U bent in een zeer moeilijke tijd bij onze firma in dienst gekomen. U was niet zo jong meer en u moest zich volkomen omscha kelen. Dat dit op bewonderenswaar dige wijze is gebeurd heeft duidelijk uw aanpassingsvermogen aangetoond. Als gieter hebt u een onnoemelijk aantal kaarsen gegoten. Ook op u werd nimmer tevergeefs een beroep gedaan wanneer het belang van de zaak zulks eiste" Hierna bood spr. de beide jubilarissen een geschenk onder couvert aan. De jongste fir mant, de heer C. Papöt, zeide gaarne het door zijn vader gesprokene te wil len onderschrijven want bij overle vering weet hij dat beiden zeer veel vruchtdragend werk voor de zaak hebben gedaan. „Gij beiden", aldus spreker, „kan men nog gerust de steunpilaren van onze firma noemen. Ik dank u ook voor de wijze, waarop gij mij destijds als jong broekje met uw kennis en ervaring terzijde hebt gestaan". waarvoor men werkt. Veertig jaren hebt gij uw beste krachten aan de zaak gegeven en dit is aanleiding geweest om u de brozen medaillle, verbonden aan de orde van Oranje Nassau toe te kennen. Onder luid applaus van de aanwezigen speldde hierna de burgemeester de jubilaris de medaille op. De heer Sikking dankte zowel de beide firmanten als de burgemeester voor de vriendelijke woorden tot hem gericht en voor de aan zijn echtgeno te aangeboden bloemen en hij hoopte onder Gods zegen nog vele jaren in het bedrijf te kunnen werken. 's Avonds werd aan de jubilarissen en familieleden een diner aangebo den, waarbij de R.K. muziekvereni ging „St. Matthias" hen een serenade bracht en eveneens hartelijke woor den van felicitatie werden gespro ken. De heer Sikking neemt ook in het culturele leven van Warmond een bijzondere plaats in zodat velen hem hem verheugd zullen zijn over de hem toegekende onderscheiding. Na aanrijding op fietspad te Stompivijk Met een schedelbasisfractuur en een breuk in de schouder heeft de heer J. v. d. Kolk, kassier van de Boerenleenbank te Stompwijk, vrij dagavond hulp gezocht in een boer derij langs het Oosteinde te Stomp wijk. De heer Van der Kolk, die op bezoek was geweest bij zijn vader in Zoeterwoude kwam omstreeks 10 uur met zijn fiets op het onverlichte rijwielpad langs het Oosteinde in frontale botsing met een bromfiet ser uit Stompwijk. De bromfietser de 22-jarige de H„ heeft na het on geval zijn woning opgezocht. Na onderzoek bleek deze jongeman een VOORSCHOTEN Geboren: Cornelis z.v. G. J. Ouds hoorn en A. Jakin; Sonja d.v. J. M. v. Rooijen en M. v, Mourik; Raymond Joannes Hendrik André z.v. A. J. Tuk ker en O. W. Funcke; René z.v. J. M. de Weger en P. v. Walraven; Leonardus Adrianus z.v. Th. A. Pleij en L. H. Zandvliet: Robertus Anthonius z.v. J. M. Koopman en M. Hughes. Ondertrouwd: Johannes Stikvoort 64 j„ aannemer en Clasina Velthuizen 52 j.; Jan C. v. Osnabrugge 24 j.. metse- strumentmaker. Wassenaar, en Petro- nella H. v. Rhee 20 j. zonder beroep; Teur.is Alting 26 j., electro-monteur, te Haarlem, en Maria J. v. d. Boogert 22 j„ kantoorbediende. Schaken De uitslagen van de laatst door de schaakvereniging „Voorscho ten" gehouden wedstrijden luiden voor wat betreft groep I: A. Kooij-Verstra- ten 1 0, Houweling-M. Segaar 1-0, Slui ter-Waasdorp 1-0, v. d. Koolj-De Minck 1-0, v. Os-C. v. d. Kooij 0-1, Waasdorp- v. Schaik 1-0, M. Segaar-Sluiter 0-1. Groep II: N. Segaar-W. Maat Va-V^. Grobben-v. d. Burg 0-1, B. Maat-Grob- ben 1-0, Hattink-v. d. Voorst 1-0, Box- man-v. Ooijen 0-1. Renswouw-Grobben Vs-H i De Bruin-W. Maat 0-1, Boxman- v. d. Voorst 0-1, Hattink-v. d. Burg 1-0, B. Maat-Renswouw De uitslagen van de in' groep III ge speelde wedstrijden luiden: D Kooij- P. v. d. Marei 0-1, Marei-Anker 1-0, D. Kooij-Bongers Vs-V<, Anker-Westdijk 1-0, Besuijen-v. d. Marei 0-1, J. Maat- R. Thierry 1-0, Noort jr.-Reijneveldt 1-0, R. Kooij-Zuiderduin 0-1, R. Thier- ry-Noort sr. 1-0, v. d. Marei-J. Maat 0-1, Westdijk-Besuijen 0-1, Bongers-An- ker 0-1, Noort jr.-D. Kooij 0-1, Besuij- en-R. Kooij 0-1, Bongers-v. d. Marei 0-1, J. Maat-R. Thierry 1-0, Anker- Noort jr. 0-1, hersenschudding te hebben opgelo pen. De heer Van der Kolk is vrijdag avond aan de dood ontsnapt als men tenminste oordeelt naar de voor schriften in geval van een schedel basisfractuur. Zo'n slachtoffer mag slechts onder toezicht van een arts vervoerd worden. De heer Van der Kolk heeft de afstand van de plaats van het ongeval naar de boerderij van de familie Juffermans op eigen kracht afgelegd. De heer Juf termans heeft hierna om een auto gebeld. Medisch onderzoek heeft pas plaats gevonden, toen de heer v. d. Kolk al goed en wel thuis was. Over de oorzaak van de botsing tast de politie nog in het duister. De heer De H. zegt zich niets meer te kunnen herinneren en de heer Van der Kolk mag op medisch advies nog niet gehoord worden. HAZERSWOUDE BROMFIETSER GEWOND BIJ HOTSING Ter hoogte van De Jong's Machi nefabrieken aan de Rijndijk zijn gis teravond omstreeks tien uur twee bromfietsen met elkaar in botsing gekomen. De ene bromfiets, bereden aoor de heer H. Groen uit Zoeter woude en mej, A. Baak uit Hazers- woude, reed in de richting Alphen a. d. Rijn; de andere, met als passagiers het echtpaar Pont uit Leiden in de richting Leiden. De vier personen werden allen gewond en werden voor een onderzoek naar een der Leidse ziekenhuizen vervoerd. Leden van de Rode Kruis--groep hier ter plaatse verleenden eerste hulp. Balong 5 te Arica verw.; Caipita (t.) 4 te Mersey River; Dongedijk 4 te Port land; Kermia (t.) 3 te Curacaoi JCloos- terdijk 4 te Antwerpen; Kopionella (t.) 4 te La Spezia verw.; Maaslloyd 2 te Biak; Oranjestad 5 te Paramaribo; Ko- ratia Ct.) 3 v. Roterdam n. Curacao; Sloterdijk 5 te Rotterdam; Westertoren 4 te Rotterdam. Goudsbloemslingers. Bij haar aankomst in Aupur, onge veer 60 km. van Nieuw Delhi verwij derd, en het daarbij gelegen dorp Rai werden prinses Beatrix zaterdagoch tend meer dan 50 goudsbloemslingers aangeboden. De dorpelingen hingen zovele goudsbloemslingers de prinses om haar hals, dat zij zich diep moest buigen om de mensen die kleiner van stuk waren in de gelegenheid te stellen haar hun slinger over het hoofd te doen en tenslotte moest een van de leden van haar gevolg eerst een aantal slingers weer van de prinses afnemen om nog meer be wonderaars de gelegenheid tot hulde betoon te verschaffen. De prinses nam dit alles zeer vro lijk op. Z(j toonde ook groot plezier Dronken autobestuurder veroorzaakte dodelijk verkeersongeluk Een kennelijk onder de invloed van sterke drank verkerende auto bestuurder heeft in de nacht van za terdag op zondag in Kerkrade ee:i on geluk veroorzaakt, dat aan de 32-jari- ge mijnwerker J. G. Hubben uit Kerkrade het leven heeft gekost en waarbij diens echtgenote levensge vaarlijk werd gewond. Het echtpaar werd op het trottoir in de Chevremontstraat in Kerkrade, waar het met de fietsen aan de hand liep, getroffen door de auto van de 21-jarige W. K. uit Kerkrade, die ge heel links had gereden, tegen de trot toirband was gebotst en, over de kop geslagen, op het trottoir terecht was gekomen. De heer Hubben was op slag dood, zijn vrouw werd met een schedelba- sifractuur naar het Sint Joze i zie kenhuis te Kerkrade overgebracht. Het echtpaar had twee kinderen. Volgens de politie rook de autobe stuurder naar sterke drank. SIKKENSPRIJS 1962 UITGEREIKT De Sikkensprijs 1962, toegekend aan vier kunstenaars en een interna tionaal tijdschrift (elk kreeg f 1000) is zaterdagmiddag tijdens een bijeen komst in de aula van het Stedelijk Museum te Amsterdam uitgereikt door de architect Aldo van Eyck, een der winnaars van deze prijs in 1961. De kunstenaars, die - aldus de moti vering der toekenning - met hun werk een opvallende bijdrage leverden tot de deze zomer in het Amsterdamse stedelijk museum en daarna in Zürich gehouden expositie „Experiment in Constructie" zijn: de Amerikaanse schilder Charles Biederman uit Red in het luisteren naar de muziek, die door zes armoedig geklede dorpelin gen van Rai ten gehore werd ge bracht. Deze mensen speelden op in strumenten die op trompetten gele ken en zij deden dat met zoveel enthousiasme, dat men hen tenslotte bevelen moest er mede op te hou den. Lunch met Vehroe. Prinses Beatrix was eregaste aan een lunch ten huize van premier Neh- roe in Nieuw Delhi, zaterdag. Zij po seerde met de premier en diens doch ter Indira Gandhi op de waranda bo ven de tuin om de Indische en Ne derlandse fotografen en film-mensen gelegenheid te geven een plaatje te schieten. Aan de lunch, waar 33 personen aanwezig waren, had de prinses een plaats tussen Nehroe en de Indische zakenman J. R. D. Tata. Behalve Europees voedsel (boter ham met kip en dergelijke), kon de prinses ook proeven van een Indi sche schotel, zoete wortelen Ga jar halwa genaamd. Wing, die niet aanwezig was bij de prijsuitreiking, de 73-jaiige Franse schilder Jean Gorin uit Meudon en de Amsterdamse architect Dick van Woerkom voor de in samenwerking met de Bussumse schilder Joost Bal- jeu geleverde bijdrage voor genoem de expositie. Baljeu kreeg voorts als redacteur-uitgever van het in 1939 door hem opgerichte, tweemaal per jaar verschijnende internationale tijdschrift „Structure" de aan dit blad toegekende prijs. Het tijdschrift kreeg de prijs voor zijn bijdrage in de ver breiding van het beginsel der synthese van kleur en ruimte in de architec tuur. De commissie voor de toekenning der prijs bestond uit: prof. ir J. H. van den Broek, drs. A. M. Mees, jhr. dr. W. J. H. B. Sandberg on drs. H. L. Swart. Zij zegt in haar rapport on der meer, dat de tentoonsïelQing „Ex periment in Constructie" een herken ning bracht van enige belangrijke as pecten in het samengaan van de beel dende kunst en architectuur. Nederlanders op kaart bij de huisarts De medische gegevens van een mil joen Nederlanders zijn nu op unifor me wijze in overzichtelijke en gemak kelijke uitwisselbare vorm vastgelegd. Het Nederlands Huisartsen Genoot schap. dat in 1958 het initiatief nam tot een uniforme patiëntenregistratie, heeft kortgeleden de miljoenste kaart verzonden. Dit betekent dat van ne gen procent van de Nederlandse be volking de kwaaltjes en ziekten op kaart zijn gebracht. De patiëntenregistratie blijkt van groot nut te zijn voor de behande ling van de individuële patiënt. De arts kan in onze drukbezette tijd niet alle gegevens over zijn patiënten in zijn geheugen vastleggen. De mogelijkheid de gegevens om trent de patiënt door te geven aan de nieuwe huisarts in geval van ver huizing en de vereenvoudiging van het opbergen van al deze gegevens door een uniform systeem zijn even- zovele voordelen. Het gemeentemuseum in Den Haag wordt van 22 november tot 6 januari in de Collectie van Sonja Henie en Niels Onstad (haar man) geëxposeerd. De \erzameling omvat ongeveer 100 werken van moderne schilders, onder anderen Pieasso en Matisse. De schilderijen, die eerst in Arrerika, vervolgens in Engeland en nu. in een aantal landen op het Euro pese continent worden tentoongesteld, zullen na de tournee ten geschenke worden gegeven aan de Noorse staat. 557ste STAATSLOTERIJ 3e kia* HOGE PRIJZEN 16723 19014 20354 21660 f 400 1349 2337 2677 4895 6924 9061 10665 11986 12816 16061 17769 18836 19149 21196 21401 200 1012 1413 1436 1556 1599 1744 1901 2151 2247 3249 3951 4449 4552 4735 5103 5234 5265 5413 5756 5996 6143 6965 7026 7618 7708 8061 8727 8978 9321 9428 9887 10126 10650 10747 10787 11067 12133 12315 12495 12861 13061 13215 13278 13640 13995 14221 14400 14909 15309 15350 15501 15734 15812 15937 161 16089 16467 16824 16927 17296 17710 18487 19547 19661 19749 19791 19942 20160 20: 30475 31431 21471 PRIJZEN VAN 60— 1014 053 070 129 141 163 1S9 197 219 307 314 317 390 395 399 406 412 488 511 514 531 543 549 552 600 602 611 656 707 720 736 743 759 851 854 872 893 924 946 99b 2002 020 058 066 091 109 129 163 174 195 323 234 246 282 283 291 297 298 299 303 sy 358 406 414 430 485 «H 488 688 838 867 890 921 3029 042 082 088 092 095 131 141 146 157 167 180 190 204 257 265 273 327 343 377 379 439 447 463 468 486 489 505 516 585 642 671 7S4 787 830 848 855 921 978 981 204 227 237 259 260 306 340 342 346 363 377 444 472 538 558 568 573 665 668 682 TOb 736 S03 866 874 898 933 945 947 984 4S7 529 552 608 611 617 618 627 628 632 961 963 999 «dl'i 032 061 098 161 172 237 285 302 313 31i 381 505 529 542 584 619 641 644 657 6h', 731 773 795 799 833 879 881 883 895 'EiffiiS&aiSIBiS}» isig^?sts?tasisjs 912 924 935 939 948 711 716 740 758 809 824 853 876 887 888 645 651 692 759 766 771 814 858 880 893 070 092 122 130 14'. 168 187 207 240 277 315 319 359 363 380 439 449 473 480 483 527 607 634 653 .MSMSUatSSSSS 771 773 775 819 832 863 872 906 933 941 956 965 969 970 12034 052 (163 072 082 086 097 134 135 173 973 997 13005 055 064 091 097 098 133 152 176 178 229 234 235 303 309 328 343 378 410 436 450 456 550 552 583 591 620 674 700 719 079 131 146 152 170 185 197 261 288 300 312 351 385 506 521 545 569 616 660 671 6S2 684 698 821 831 876 895 914 927 932 938 939 955 981 991 995 15028 054 056 072 150 169 178 243 281 317 358 370 389 398 412 428 451 452 472 513 516 524 529 606 643 660 670 671 679 686 701 724 725 774 776 796 801 877 881 893 16009 038 066 143 153 170 204 223 236 243 252 280 284 367 379 631 642 647 651 668 671 17003 009 016 025 085 120 134 163 169 195 &3S 583 584 591 605 610 615 629 634 641 654 670 703 722 724 794 818 843 867 880 900 912 944 947 963 964 971 980 18013 025 038 079 107 113 115 147 148 152 170 175 191 201 225 233 259 290 313 318 319 325 326 256 358 412 426 471 476 486 472 476 500 538 548 561 575 814 817 864 909 910 920 923 974 994 80009 (124 087 051 067 072 218 253 256 335 356 451 534 603 619 685 738 852 132 124 035 099 231 281 331 429 436 477 522 526 530 551 556 559 594 623

Leidse Courant | 1962 | | pagina 5