Weerbericht DE LE1DSE COURANT DE LEIDSE COURANT I PAGINA 3 SASSENHEIM ADJUDANT V. D. LAAN NEEMT AFSCHEID Op 31 juli a.s. zal de adjudant der Rijkspolitie M. G. A. van der Laan, in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, zijn functie als commandant der Rijks politie in Sasenheim neerleggen, waarmee een man heengaat die aan de politiële taak in Sassenheim ruim dertig jaar gestalte heeft gegeven. Op 1 januari 1930 werd hij aange steld als gemeenteveldwachter te Sassenheim; hij was toen 27 jaar. Kort na de oorlog, in 1946 werd het Ne derlandse politieapparaat gereorgani seerd en werden met uitzondering van de grote steden de kleine ge meenten ondergebracht bij de Rijks politie. Op 1 januari 1946 veranderde het dienstverband van de heer Van der Laan, die toen in rijksdienst overging en werd aangesteld als opperwacht- wachtmeester, met als standplaats Sassenheim. Het was tevens hier, dat hij op 1 april 1950 werd benoemd tot groepscommandant der Rijkspolitie in Sassenheim en op 1 mei 1952 werd bevorderd tot adjudant. Met de groei van Sassenheim werd ook het politiekorps groter. Was het in de aanvang een vrij eenvoudige taak om in een kleine plaats veld wachter te zijn, thans is deze taak bepaald geen senicure meer. Om te komen tot een passend af scheid is uit de burgerij een comité gevormd met als voorzitter wethou der A. Vogelaar. Op de dag van het afscheid 31 juli a.s., zal er 's"mid dags in de raadszaal van het gemeen tehuis om drie uur een officiële re- scheid nemen tijdens een openbare oeptie zijn. De burgerij kan van de receptie 's avonds van 7 tot half scheidende politiefunctionaris af- negen eveneens in de raadszaal. SPAREN VOOR EEN WONING despaarbank met volledige bankservice 13 Zesde „Tour de Lisse" staat weer op stapel Na 5 Jaar achtereen met veel succes de „Tour de Lisse" te hebben georga niseerd is tourbaas Jan van Resteren er ook nu weer in geslaagd de jeugd een sportevenement te bezorgen, een prachtig object van vakantietijdbe steding. De tourbaas heeft veel zorg gehad of het dit jaar wel door kon gaan, want voor de „Tour de Lisse" heeft hij een parcours nodig, waar door een gedeelte van de openbare weg moet worden afgesloten. Daar tegen waren eerst nogal ernstige be zwaren, doch daar werd tenslotte overheen gestapt en tourbaas Van Resteren kreeg ook nu weer toe stemming om de tour te houden zoals deze in voorgaande jaren ook georga niseerd werd. Het is namelijk ten enenmale onmogelijk om deze tour in de beslotenheid van het Sportpark te houden, daar heeft men de openbare weg voor nodig! Het is een imitatie van de „Tour de France" en dit wil Van Resteren steeds blijven door voeren, zelfs heeft hij er dit jaar twee bergklassementen ingelast! De Tour wordt in twee gedeelten gehouden n.l. op 6, 7 en 8 aug. en op 13, 14 en 15 aug. a.s. De eerste etappe zal bestaan uit 10 ronden ploegentijd rit op 6 aug. in het Gem. Sportpark met een lengte van 4 km. Wie als snelste individueel van alle deelne- MEDISCHE DIENSTEN Leiden en Omgeving Leiden - In spoedgevallen nemen waar de artsen: De Jong, tel. 32877, Hoge Rijndijk 15, Tegelaar, tel. 34092 Burggravenlaan 14; Pleiter, tel. 31337 Fruinlaan 11; H. Jasperse, tel. 29461, Witte Singel 72; en 's Gravesande, tel. 31919, Stationsweg 10. Centraal apotheek, Breestraat 74, tel. 20552; tandarts: W. Frijling, tel. 51873. Alkemade en Leimuiden - De art sen v.d. Werf, tel. 01712—202, Rijp- wetering; en Van Haselen, tel. 01713 217, Oude Wetering. Boskoop - Dkt. Jongeneel, tel. 2019 Hazerswoude - zie Leiderdorp; wijkverpleging zr. v. d. Holst, tel. 01714—255. Hillegom - Dkt. H. F. fen Hoopen, teL 5471; Wit-Gele Kruis zr. Snellen berg, M. Trompstraat 27, tel. 6316; tandarts zie Sassenheim. Roudekerk a.d. Rijn - zie Leider dorp en Hazerswoude. Langeraar - zie Woubrugge. Leiderdorp - Dkt. G. A. de Bruij- ne, tel. 0171022208; wijkverpleging zie Hazerswoude. Lisse - apotheek: zie Sassenheim. Nieuwkoop en Noorden - Dkt. B. P. Visser, tel. 01724203, Simon van Capelweg 16, Noorden. Nieuwveen - zie Woubrugge. Noordwijk - Dkt. J. van Nes, tel. 2405; Wit-Gele Kruis zr. J. Laaper, teL 2338 of 2102; gedurende badsei zoen alleen apotheek aan zee. Noordwijkerhout en De Zilk - Dkt. K. A. van Praag, tel. 385; tandarts: zie Sassenheim. Oegstgeest - Dkt. J. B. Hugen- holtz, tel. 51390. Sassenheim - Dkt. J. M. van Nes, tel. 025327119; zuster zie Warmond; tandarts: J. K. Werkman, Hoofdstr. 322, tel. 7457. Voorhout - Dkt. A. W. Bots, tel. 025327393; voor zuster zie War mond; tandarts: Sassenheim. Voorschoten - Dkt. S. v.d. Kooy, Jan Willem Frisolaan 5, tel. 2527. Warmond - zie Voorhout; zuster Konijn, tel. 01711250, neemt waar voor de zusters Mühlhans en Meys- sen. Wassenaar - De artsen E. M. N. Oosterbaan, tel. 3056; en dr. H. D. Boer, tel. 9124; apotheek: Siderius, Langstraat 86, tel. 2141. Woubrugge - Dkt. J. Nooter, tel. 01729—104. mende ploegen over de eindstreep gaat, zal de eerste avond de gele trui drager zijn. (Aanvang 7 uur). In de tweede en derde etappe zullen 4 ron den over het gehele parcours worden gereden met een léngte van 18,8 km. Beide avonden aanvang 7.15 uur. De daaraan volgende week wordt even eens ingezet op 13 aug. met een tour van 4 ronden op de weg met een leng te van 18,8 km. Dan volgt op 14 aug. een start op de sintelbaan van het Sportpark, gevolgd door een ronde over het parcours en een eindrit door het Gem. Sportpark, lengte 5,5 km. Dan volgt op 15 aug. de finale met 3 ronden over het parcours, lengte ruim 14 km. In totaal wordt in de Tour de Lisse een afstand afgelegd van 80 km. Acht ploegen. Er zullen dit jaar wederom 8 ploe gen deelnemen, geadopteerd door be drijven en instellingen nl.: 1. „Ons Weekblad" in een geel shirt, ploeg leider Herm. Slingerland; 2. „Geza menlijke Melkhandelaren" in blauw groen shirt, ploegleider C. Boot; 3. „Graficus" in rode shirt onder leiding van Aarts; 4. „Beijersbergen" in witte shirt, leider C. Stroombergen; 5. „Tis- sing" in oranje shirt met als leider Jan van Dijk; 6. „De Vlinder" in don kerblauw onder leiding van P. van der Zwet; 7. „De Waja's" in groen met als leider A. v. d. Lans; 8. „Bronk horst" in paars shirt onder leiding van J. Oele. Dit geschiedde bij lo ting. Er is een bergklassement ingelegd ter hoogte van boerderij Noort aan de Loosterweg en een bergklasse ment bij de brug bij „Grotenhof" op de Achterweg. Voor de winnaar is 'n aparte prijsbeschikbaar. Voorts wor den extra premies uitgeloofd voor de strjjdlustigste en de ongelukkigste renner. Tourbaas Van Kesteren heeft veel medewerkers weten te animeren uit de Ren- en Tourvereniging „De Bol lenstreek" en anderen. Wederom zul len Tour-missen aanwezig zijn om de winnaars de zege-kus op de wang te drukken. Meisjes, die ais Tour-miss willen fungeren kunnen zich opge ven bij de heer Van Kesteren in de Kanaalstraat. In enkele ploegen zijn nog enige plaatsen open, waarvoor men zich eveneens nog kan aanmel den bij hetzelfde adres. REN- EN TOURVERENIGING „DE BOLLENSTREEK" De Ren- en Tourvereniging „De Bollenstreek heeft op het grote Boen- de-parkoers een persoonlijke tijdrit laten verrijden om de recordbeker en daar toonde Leo van der Berg tot veler verrassing zich de snelste. Hij bleef de favoriete tijdrijder Ko Oele met bijna 25 seconden verschil de baas. De uitslag is als volgt: 1. L. van der Berg, Noordwijk met 42 km in 1 u. 0 min. en 14,8 sec.; 2. K. Oele, Lisse, in 1 uur 0 min. en 39,7 sec.; 3. W. Warts, Hillegom 1.0046; 4. D. Bron- ger, Lisse 1.01.14; 5. Joh. Oele, Lisse 1.01.46,8; 6. C. van Stein, Noordwijk 1.04.38,4; 7 B. vain Leeuwen, Sassen heim 1.05.09; 8. C. Boot, Hillegom I.05.32,5; 9. W. van der Aar, Hille gom 1.06.21. Uitslag van de C-klasse: 1. S. v. d. Ham, Lisse met 24 km in 35 min. en II,8 sec.; 2. P. van der Aar 36.42,5; 3. P. Butter 37.14; 4 J. Degenaars, 37.15; 5. H. van Lierop 37.51,4; 6. J. Schrama 39.23. SCHOOLVERZUIM Van september 1961 tot en met mei 1962 heeft de Commissie tot wering van schoolverzuim in de gemeente Lisse 120 gevallen van schoolverzuim behandeld, hetgeen neerkomt op ge middeld 14 gevallen per maand. AUTO RIJDT WOONHUIS BINNEN Donderdagavond is een auto door de voorgevel van het pand Heereweg 401 gereden, bewoond door mevr. C. L. Weijers-Opdam en de heer Berk hout. De bestuurder van een luxe auto, zekere M. M. R. uit Voorburg wilde een stilstaande auto passeren toen van tegenovergestelde richting een andere auto naderde, bestuurd door D. A. v. A. uit Hilversum. Deze wilde een grote waterplas omzeilen, waardoor hij de andere auto dicht naderde. De heer M. M. R. remde uit alle macht, doch schoot hierbij de Heere weg over en vloog tegen de pui van genoemd huis op, hetgeen tot gevolg had, dat de pui vernield werd en voorts binnenshuis grote schade toe gebracht werd aan huisraad en ser viesgoed. De inwonenden schrokken hevig, doch het bleef bij schrik. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. NOORDWIJK Huizenverhuurders hakken knoop door; statuten aangenomen Schoolboeken voor H.B.S. GYMNASIUM AMBACHTSSCHOOL BOEKHANDEL Fa. J. N. GEIJER BOTERMARKT 26 LEIDEN TELEF. 20519 Vele titels voorradig Alpinist viel te pletter De 22-jarige Britse alpinist Barry Brewster, die woensdag bij een val op de noordelijke helling van de Eiger al ernstig werd gewond, is gis termorgen van een hoogte van ruim zevenhonderd meter te pletter geval len. Het lijk is later op de dag ge borgen. Vele mensen hebben de dodelijke val van Brewster gezien. Zij volg den met verrekijkers de tocht van de reddingsploeg, die zich naar bo ven werkte om de plek te bereiken v/aar de jonge alpinist woensdag was gevallen. Kort voor negen uur zagen zij plotseling het lichaam van Brew ster botsend naar beneden rollen. Brewster, een student uit Sussex, was dinsdagmorgen met zijn vriend, de 25-jarige Brian Nally, vertrokken om de gevaarlijke, bijna verticale rotswand van de noordelijke helling van de Eiger te beklimmen. Bij het oversteken van het zogenaamde twee de ijsveld gleed Brewster uit en viel ongeveer veertig meter naar bene den. Hij schijnt zijn ruggegraat te hebben gebroken, toen hij tegen een rotsuitsteeksel kwam. Aan het on dereinde van het klimtouw bleef hij hangen. Zijn vriend, die zich aan de andere kant van het touw schrap had gehouden, was in staat hem op te halen en neer te leggen in een holte, die hij, in het ijs hakte. De omstandigheden, die de twee de val van Brewster hebben veroor zaakt, konden van beneden af niet worden vastgesteld. In de loop der jaren zijn meer dan twintig alpinis ten omgekomen op de 1600 meter hoge wand. Kort voor de val van Brewster be reikte een gezelschap van vier Zwit sers via de noordelijke helling de top van de Etiger. WH blijft bij kritiek op VW-directeuren Zoals reeds eerder bericht, kon in de bijzondere algemene ledenvergade ring van de Vereniging van Villa- en Huizenverhuurders te Noordwijk op 11 juli geen rechtsgeldig besluit omtrent de concept-statuten genomen worden, omdat slechts dertig van de 450 leden aan de uitnodiging gehoor hadden gegeven. Was een bezoek dus toen al slecht, in de gisterenavond gehouden vergadering was het nog bedroevender. In totaal zestien leden stonden voor de taak over drie zeer belangrijke voorstellen een besluit te nemen, te weten wijziging en aan vulling statuten, wijziging en aan vulling van het huishoudelijk regle ment en vaststelling en goedkeuring van het bijzondere reglement, rege lende de verplichtingen van de leden ten aanzien van de te verhuren lo- giesruimten. De meeste gesprekstof leverde ook nu weer de concept-statuten op en met name het artikel, dat bepaalt wie als leden moeten worden aan gemerkt. Behoudens zij, die gemeu bileerde huizen als vakantieverblijf verhuren, zijn volgens het eerste voorstel van de statutencommissie ook diegenen lid, die „niet bedrijfs matig" aan toeristen tegen vergoe ding logies verstrekken. Hierdoor worden dus houders van een Horeca- vergunning geweerd. Op voorstel van de vorige verga dering is de zinsnede „niet bedrijfs matig" uit het concept geschrapt, om daardoor het gevaar te ontlopen, dat een groot aantal leden zou moeten afvloeien. Uit de gisteravond gehou den discussie kwam echter naar vo ren, dat juist door het weglaten van deze zinsnede, ook voor alle hotel houders de deur voor het lidmaat schap werd opengezet, hetgeen toch niet met het karakter van de WH overeenstemt. Men wenste wel de gelijk in de statuten te doen uitko men, dat het in casu particuliere verhuurders moet betreffen. Commissie van beroep. Het compromis werd tenslotte ge vonden door de uitdrukking „niet bedrijfsmatig" te vervangen door „als particuliere verhuurders", waar mee dan bedoeld worden die ver huurders, voor wie de opbrengst uit de verhuur als bijverdienste moet worden beschouwd. Een in te stel len commissie van beroep zal in voor komend geval waarborgen moeten bieden voor een juiste interpretatie voor het woord „particulier". De overige artikelen gaven de ver gadering geen reden tot discussie meer, waarna met 14 voor, 1 tegen en 1 blanco tot aanvaarding werd besloten. In dezelfde verhouding werd ver volgens het huishoudelijk reglement vastgesteld. Voor het voorgestelde bijzondere reglement betreffende de eisen inzake accommodatie had de vergadering niets dan lof, al ontstond er nog enige deining over het al of niet uit sluiten van tweepersoonsbedden, om dat deze bedden door het merendeel der (vooral) Duitse gasten niet wor den gewild. Nadat het gesprek resul teerde in het niet uitsluiten hiervan, werd het reglement met algemene stemmen aanvaard. Tussen de bedrijven door deelde de secretaris, de heer R. C. de Lange, mede, dat de ANVV het bestuur heeft laten weten, dat zij ten zeerste ont steld is over het besprokene in de vorige vergadering van de WH, waarin men zich in krasse bewoor dingen heeft uitgelaten over de on gelukkige uitlatingen van de direc teur van de VW Amsterdam, de heer J. Strijker, en van de algemeen directeur van het ANVV, de heer Risseeuw, welke uitlatingen tot een sterk verminderd vreemdelingenbe- zoek uit Duitsland hebben geleid, spe ciaal in de badplaatsen. In een on derhoud met de directeur binnenland van het ANW, de heer Van der Palm, werd het bestuur van de WH verzocht een en ander te herroepen. Kritiek gehandhaafd. Met feiten- en documentatiemate riaal heeft het bestuur de kwestie nader toegelicht, met als resultaat, dat de heer Van der Palm weer on- verrichterzake huiswaarts keerde. Een der aanwezigen onderstreepte nogmaals de betreurenswaardige acti viteiten van genoemde heren en had ook geen goed woord over voor de nog niet eerder vertoonde reclame stunt om aan Amerikaanse gasten gratis maar liefst voor een waarde van 60 attracties te bieden en ton nen gelds te bestreden voor reclame voor Nederland in het verre Ameri ka, terwijl men met een fractie van dit geld talloze Duitsers naar Neder land trekt. Hij vroeg zich in gemoede af, wat vele badplaatsen zouden zijn zonder de jaarlijks terugkerende gas ten uit West Duitsland. Hoge prijzen. De heer Eichelsheim vroeg of het niet de hoogste tijd wordt, dat de Noordwijkers ook eens de hand in eigen boezem steken. Hij dacht hierbij o.a. aan de middenstand, die met hogere prijsberekening voor de gasten ook geen goed aan de zaak doen. In een gloedvol betoog gaf hij zijn visie op het toerisme in Noord wijk. Alvorens de vergadering te slui ten herdacht de voorzitter het over lijden van het oud-bestuurslid, de heer K. Maryt, die jarenlang zijn beste krachten heeft gegeven, aan de vereniging en een gangmaker is ge weest voor de statutenwijziging. Een woord van dank richtte hij tenslotte tot de statutencommissie en de juridisch adviseur mr. G. He ling. Geen Franse preken in Antwerpen De bisschop van Antwerpen mgr Daems heeft, naar het Vlaamse blad „De Standaard" meldt, besloten, dat er geen Franse preken meer zullen worden gehouden tijdens de zondag missen in de H. Geestkerk te Ant werpen. Het verbod is uitgevaardigd in af wachting van een regeling, die beide partijen in dit taaigeschil kan bevre digen. Tegen deze Franse preken in het hart van het Vlaamse land was in de afgelopen maanden vrijwel elke zon dag' geprotesteerd. Z.g. „Heilige-Geeststrijders" pro beerden de diensten door hoesten en kuchen te verstoren en vóór de kerk is het herhaaldelijk tot vecht partijen gekomen. (Miedegedeeld door het KNMI. Geldig van vrijdagavond tot zaterdagavond. Opgemaakt te 11.16 uur) OPKLARINGEN Morgen droog weer met opkla ringen. Dezelfde temperaturen als vandaag of iets hogere. Ma tige tot zwakke wind uit noor delijke richtingen. Het weer in Europa De weerrapporten van hedenmor gen 7 uur liuddjen: max. min. HELSINKI zw. bew. 8 STOCKHOLM half bew. 19 8 OSLO half bew. 20 11 KOPENHAGEN geh. bew. 18 ABERDEEN zw. bew. 15 3 LONDEN geh. bew. 14 12 AMSTERDAM regen 22 13 BRUSSEL geh. bew. 22 14 LUXEMBURG licht bew. 24 14 PARIJS half bew. 24 15 BORDEAUX zwaar bew. 25 13 GRENOBLE onbewolkt 32 16 NICE onbewolkt 28 21 BERLIJN onbewolkt 27 15 FRANFORT licht bew. 30 16 MüNCHEN licht bew. 32 17 ZURICH onbewolkt 28 16 LOCARNO zw. bew. 29 16 WENEN onbewolkt 31 16 INNSBRUCK onbewolkt 35 13 BELGRADO onbewolkt 39 20 ATHENE onbewolkt 25 ROME onbewolkt 36 19 AJACCIO onbewolkt 30 18 MADRID onbewolkt 32 15 MALLORCA onbewolkt 33 21 PAUZE MEISJES OP DE VEEMARKT De lieftallige, 18-jarige Lynette Gamble heeft deelgenomen aan een schoonheidswedstrijd te Miami, waar een „Miss Heelal" werd gekozen. Zij verklaarde, dat het meer op een veemarkt dan op een schoonheids wedstrijd leek! Deze schoonheids- wedstrijden, waar een Miss zus of een Miss zo wordt gekozen, behoren tot de misselijkste onbenulligheden van wat iemand, „onze verseksuali- seerde tijd" genoemd heeft. Te goe der trouw en onschuldiger vorm doen óók kath. meisjes óók in ons land mede aan een ontaarding van de goe de zeden. Deze zeden zijn niet ge grond op ouderwetse preutsheid, doch op de gezonde aanvaarding van het niet te verklaren maar onloochenbare feit, dat ieder mens ook in de weder zijdse omgang ten kwade geneigd is. Men schendt de menselijke natuur met daar geen rekening mede te hou den. PUZZEL tg Leune ruimt op. Be drijfskleding. Heren bak kers, slagers, kruideniers, kappers, groente en melk handelaren, koopt by ons uw vakkleding. Beter en goedkoper. Zichtzending vrijblijvend. Leune, Jan- vossensteeg 67, tel. 22415 g Leune ruimt op. In wol, orlon, draion dames truitjes, pullovers en ves ten. De nieuwste kleuren en modellen. Zeer goed koop. Leune, Jan vossen - steeg 67, tel. 22415—32256 tg R-K. student zoekt ka mer, licht en warmte. Br. J. H. v. Roode, Violenstr. 13b, R'dam-N. tg Leune ruimt op. Ter- lenka pantalons, de nieuw ste kleuren 19.75, 24.75, 29.75, 36.50, 39.-, 45.-. Gro te sortering jongensbroe ken. Leune, Janvossen- steeg 67, tel. 22415—32256 tg Leune ruimt op. Re genjassen voor dames en heren 29.75. 37.50, 47.50. 55.-, 62.50, 69.-. ook in plastic en nylon grote voorraad. Leune, Janvos- sensteeg 67, telef. 22415— 32256. g Leesbibliotheek en Si- gaienmag. .Bejo', Kraaier- straat 21, Leiden. Ruime sortering boeken en rook artikelen. g Te koop gevraagd een ïwagen, tel. 01711— farmond. tg Leune ruimt op. De nieuwste kostuums ont vangen, pracht dessins 49.75, 65.-, 79.-, 89.-, 99.- 110.-, 129.50, 149.-. Leune. Janvossensteeg 67, telef. 22415—32256. g Goedkope kop en scho tels!! Vier stuks ƒ2,98. Mooi hoog model met mo dern sterdecor. Zeer mooie kwaliteit porselein zonder scherpe rand. I.V.A.. Haar lemmerstraat 48. Nova, Noordeinde 43, Leiden. g Speciale aanbieding. ƒ100.- voor uw oude naai machine bij aankoop van een nieuwe moderne elec- trische zig-zag naaimachi ne van 445.—. Bekend merk; 15 jaar garantie; event, gemakkelijke beta ling. Gratis demonstratie. Br. onder no. 4342 bur. v. d. blad. gr Plastic kruiwagen 1.98 euke kleuren, soepel on breekbaar plastic. Geeft niet af, geen splinters, ideaal voor kleine kinde ren. Normale maat 1.98, grote maat 2.98. I.V.A.. Haarlemmerstr. 48, Nova, Noordeinde 43, Leiden. No. 526 Hor.: 1 vóórexamen, 9 bijb. figuur, 10 biersoort, 11 voeg woord, 13 latwerk, 15 katholieke en cyclopedie (afk.), '6 stok, 18 -wol- vlokjes, 20 waterplas van een een denkooi, 22 insektje, 24 kant, 26 gem. in N. Brab., 29 akelig 31 voorzetsel, 32 rund, 34 tweetal, 36 kreet, 37 gor del. Vert.: 2 voegwooru* 3 gevangenis, 4 twijg, 5 familielid, 6 ieder, 7 water in Liimb., 8 boom, 12 Europeaan, 14 bakje, 17 aanloop, 19 visje, 21 welge vormd, 23 hou/ten vat, 25 op die plaats, 27 zot, 28 bijwoord, 30 be kend gebouw in Amsterdam, 33 mu zieknoot, 35 muzieknoot. Oplossing morgenavond. Oplossing No. 525. Hor.: 1 nauw gezet, 8 ont., 9 reu, 10 t.t, 11 ras, 13 n.d., 14 Oerle, 16 rang, 17 Eder, 18 te nue 20 Ao, 22 nor, 23 at, 24 ark, 26 blij, 27 tegendeel. Vert.: 1 notariaat 2 aait, 3 ut, 4 gaar, 5 zr, 6 een, 7 tudorstijl, 11 Regen, 12 sleur, 14 ont., 15 Ede, 19 noen, 21 ore, 23 ale 25 kg 26 Be. PUNT Bent U hier ook met vakantie?

Leidse Courant | 1962 | | pagina 3