De avonturen van MICKEY MOUSE Vergadering van Gelderwoudse polder )ver herstel van polderkaden Haagse politierechter Suriname en E.E.G. KORTE golf Weerbericht Het weer in Europa 5 WOENSDAG 13 JUNI 1862 DE LEIDSE COURANT PAGINA ZOETERWOUDE Bij de aanvang van de vergade ring van de Gelderwoudse Polder sprak de secretaris een „In Memo- riam" bij het kortelings overlijden van de voorzitter, de heer G. P. van Leeuwen. Sprekende over de grote verdiensten van de overleden voor zitter, noemde spr. in het bijzonder het initiatief tot samenvoeging van de Nieuwe- en Oude Gelderwoudse Polder, bij het nieuwe Bijzondere Reglement, nu Gelderwoudse Polder genaamd. Hierdoor werd in het belang van de polder bereikt, dat de oude over- eenkomts, waarbij de Oude Polder, de z.g. Plas, voor 2,93 moest bema len, door Ged. Staten nietig werd verklaard en dat voor alle lande rijen in de Plas gelijke lasten worden geheven, met uitzondering van de oppervlakten water waarover vroe ger geen bemalingskosten werden betaald en waarvoor thans voor de helft vrijstelling is verleend. UEÏDSCHENDAM SPEELTUIN IN GEBRUIK GESTELD Toen burgemeester Banning de groen-geel-groene verenigingrvlag hees .onthulde hij tegelijkertijd de steen met de naam van de nieuwe speeltuin aan de Rozenlaan. Het be stuur van de speeltuin had de tuin de naam gegeven van „Burgemeester Banningtuin". Burgemeester Banning gaf uiting aan zijn grote bewonde ring en buitengewone waardering voor het bestuur van de tuin, omdat in eigen vrije tijd en daarbij geheel belangeloos is verzorgd. Spr. stelde uitdrukkelijk vast dat dit nu eens niet een gemeentelijke tuin is, maar een tuin welke tot stand is gekomen uit en door het particulier initiatief met aanvullende steun uit de gemeen tekas waarop het particulier initiatief z.i. recht had. Ook de heer A. M. v. d. Laan had grote waardering voor het speeltuin-bestuur. Een groot aantal kinderen, gecostumeerd en keurig uit gedost, trok in optocht, onder vrolijke muziek van „St. Cecilia", naar het speeltuinterrein. Nadat de burgemees ter hier de vlag had gehezen, werden door de kinderen ballonnetje^ opge laten. Daar het'vrijwel windstil was hebben slecht een klein-aantal ballon nen het luchtruim gekozen. De Haagse Rollerclub heeft tot slot van de feestelijke opening^ een rol- schaatsdemonstratie gegeven. Met een prachtig ballet „An der schonen blau- en Donau" oogste de club een uitbun dig applaus wat „aan.,de heer Rijkstra de wens ontlokte dat spoedig ook in Leidschendam een rolschaatsplub on gericht zal worden. De basis voor de club, een goede rolschaatsenbaan, is reeds aanwezig. Opdrachten aan Leidschendam.se firma Door het architectenbureau G. van Essen te 's Gravenhage, is na mens de Vakschool van meisjes, het bouwen van een gymnastieklokaal en een overblijflokaal aan de Koningin Marialaan opgedragen aan de firma J. Schouten te Leidschendam. Architect Van Essen heeft even eens aan de firma J. Schouten na mens de Ver. School voor de detail handel opgedragen,' het bouwen van een vakschool met 16 lokalen en 'n gymnastieklokaal en een overblijf lokaal aan de Koningin Marialaan. Onveilig verkeer Op de West- vlietweg is de 78-jarige heer H., toen hij weifelend de weg overstak, aan gereden door de motorrijder V. B. al hier en daarna nog door de brom fietser Van G. uit Nootdorp. De oude man kreeg een diepe hoofdwonde en is per ziekenauto naar een ziekenhuis overgebracht. Op het voetpad langs de Veurse Straatweg is een man gevonden, die zelf niet wist wie hij was. Hij bleek gevallen te zijn en een bloedende wonde aan het gezicht te hebben op gelopen. Na onderzoek bleek de man de 84-jarige D. C. uit Voorburg te zijn. Hij is ter plaatse door een dok ter behandeld. Doordat hij zich tussen een links voorgesorteerde wielrijdster, mevr. L. alhier, die haar 3-jarig zoontje in een zitje voorop de fiets had, en een auto doorwerkte, reed de motorrij der A. B. alhier de wielrijdster aan. Zij kwam met haar zoontje te vallen en beiden moesten zich onder dok tersbehandeling stellen. De motorrij der was doorgereden, maar is later door de politie opgespoord. Proces verbaal volgde. J. H. Maas schaakkampioen In de laatste ronde van de wedstrijden om het persoonlijk schaakkampioen schap van Leidschendam heeft de heer J. H. Maas de titel weten te veroveren. De wedstrijden waren door de schaakclub „Corbulo" ge organiseerd. De voorzitter, de heer J. C. van Erp reikte, toen de uitslag bekend waSj aan de nieuwe kampioen de wis selbeker uit. De volledige uitslag van de wed strijden is: 1. J. H. Maas; 2. Nieuwenbroek; 3. Kolleman; 4. Schuurman; 5. Clavaux; 6. Van Erp; 7. v. d. Toorn; 8. Feune- kes; 9. Blokland; 10. Ham; 11. Esse- De rekening over het jaar 1961 werd vastgesteld aan inkomsten op 1816,94, aan uitgaven op 1216,11, batig saldo 553,83. De begroting voor 1962 werd vastgesteld aan in komsten en uitgaven op 2013,51. De omslag werd daarbij weder be paald op 16,- voor het land en 8,- per ha voor het water. Tot leden van de commissie, belast met de nazie- ning der in het volgend jaar af te leggen rekening, werden benoemd de heren Jac. v. Leeuwen, M. L. Am- merlaan en J. J. N. Duynesveld te Zoetermeer en tot pl.v. leden de he ren P. Wiegel te Nootdorp, J. F. M. v. Leeuwen en P. A. Berg. Reconstructie polderkaden Bij de bespreking over de door Dijk graaf en Hoogheemraden van Rijn land gegeven voorschriften tot re constructie van de polderkaden deel de de w.n. voorzitter, de heer A. J. Berg, mede, dat ingevolge het be sluit van de onderhoudsplichtigen d.d. 20 februari K. aan dit college is verzocht een plan en een begroting te maken met een gespecificeerde kostenberekening voor elke aange land van de kaden, alsmede een ver zoek tot het verlenen van 50 pet. subsidie en een financiering met een tijdsduur van 15 jaar in de vorm van een 4 pet. annuïteitslening. Met het oog op de nog lopende ruilverkaveling, waardoor het niet mogelijk is een hoefslaglijst samen te stellen, is ook aan Rijnland ver zocht uitstel te verlenen van de laat ste voorschriften tot herstel van en kele gebreken vóór 26 augustus. Er werden grote bezwaren ge maakt door de onderhoudsplichtigen tegen de gegeven voorschriften, die veel grotere eisen stellen dan bij de vroegere polderkeuren werden ge steld. Bij de laatste tienjaarlijkse herziening Van deze keur moesten de gebodsbepalingen in overeenstem ming gemaakt worden met art. 164 van Rijnlands Keur, met als gevolg dat de kruinbreedte en hoogte gro ter en de hellingen flauwer moeten worden, terwijl bovendien uitslui tend klei voor de verbetering mag worden gebruikt. Sprekende over de te zware las ten, die op de landbouwbedrijven worden gelegd, is de grootste grief, dat deze onderhoudsplichtigen alleen de kosten moeten dragen voor een waterkering voor 4000 ha achterlig gende landerijen, waaraan thans met grote steun van de Cultuurtechni sche dienst voor de waterbeheersing enorme kapitalen besteed worden. Een kadedoorbraak in de betrokken kade zou' in dat grote^ gébied een- catgstrophale ramp veroorzaken. Aangezien het kadeherstel in deze polder financieel ten opzichte van de genoemde cultivering maar zeer klein is, acht men het alleszins gemoti veerd, dat deze plannen zich ook zul len uitstrekken tot de zorg voor de waterkering en een bijdrage verle nen aan dit kadeherstel. Grote vrees wordt geuit, dat de grote gemalen, die voor dit grote polderobject worden gesticht en die zullen uitmonden op de Elleboogse watering, door de enorme watermas sa, die uitgeworpen zal worden, ge vaar zullen opleveren voor de pol derkaden. Tijdens deze vergadering had de verkiezing plaats van een voorzitter in de vacature, ontstaan door het overlijden van de heer G. P. van Leeuwen. Met grote meerderheid van stemmen werd gekozen de heer A. J. Berg. Ter aanvulling van de vacature, door deze benoeming in het bestuur ontstaan, zal op 27 juni een verkie zing worden gehouden. Tegelijk met deze verkiezing zal een ingelanden vergadering belegd worden, waarin het bestuur voorstellen ter tafel zal brengen, teneinde te bereiken, dat ook de achterliggende polders een bijdrage zullen verlenen in het kade herstel en te trachten te voorkomen, dat de polder in zijn waterkering bedreigd wordt door de waterstro ming en het "opvoeren van de hoog te van- het water in de Elleboogse- watering door de nieuwe gemalen. Vooral d? heer P. Wiegel, optre dende voor de heer H. C. v. Maas dijk en de mede-eigenaren, de heren J. J. N. Duynisveld en A. J. J. Duy- nisveld, onderhoudsplichtigen van de gehele kade langs de Elleboogse wa tering, dróngen sterk aan op een ac tie bij de betrokken instanties om een oplossing te krijgen in deze kwesties. Tenslotte deelde de voorzitter me de, dat in augustus schouw zal wor den gedreven over de tochten in de polder. ZOETERWOUDE (Dorp) Katholiek Vrouwengilde Voor het uitstapje op 21 juni kar men zich nog tot ën met morgen, donder dag 14 juni opgeven bij de bekende adressen. BELGISCHE ORDETROEPEN NAAR ROEANDA EN BOEROENDI? De Belgische minister van buiten landse zaken, Spaak, heeft dinsdag in de beheerschapcommissie van de algemene vergadering van de Ver. Naties voorgesteld, dat Belgische troepen voor de tijd van drie maan den ter beschikking worden gesteld van de regering van Roeanda en van Boeroendi, als deze twee gebieden op 1 junli onafhankelijk worden. België is bereid de twee nieuwe staten de middelen tot handhaving van de orde te verstrekken met het oog op het feit, dat leger en politie van Roeanda en Boeroendi nog niet voor hun taak berekend zijn. Minister Spaak stelde voor, dat de Verenigde Naties economische mis sies naar de twee gebieden zenden om België behulpzaam te zijn bij het verstrekken van technische bijstand. Zoals bekend, bestuurt België de twee gebieden als het beheerschaps- gebied Roeanda-Oeroendi. DRONKEN ACHTER HET STUUR Een 30-jarige arbeider uit Leiden had volgens zijn verklaring tien borrels gedronken en ging toen achter het stuur van een auto zitten. Op de Herensingel wilde een po litieman de autobestuurder aanhou den, doch in plaats van te stoppen,, gaf deze vol gas en reed op een an dere agent in, die nog maar ternau wernood zich met zijn fiets in veilig heid kon stellen. Toen de agenten aan de woning van de man verschenen om hem te arresteren, stond er wel de auto, doch de bestuurder was verdwenen. Hij werd later toch aangehouden. Het bleek, dat de man niet in het bezit was van een rijbewijs. „Fraaie manieren", constateerde de Haagse politierechter, „maar het had nog erger kunnen aflopen". De politieman deelde als getuige mede, dat hij nog op de auto van verdachte had geschoten, zonder deze echter te raken. Een bloedproef was niet genomen, „Daar willen de Leidse doktoren toch niet aan meewerken", zei de officier. Verdachte betoogde, dat hij een kaakverzwering had, die hij met al cohol had willen onderdrukken. De officier vorderde drie weken gevangenisstraf, plus verbeurdver klaring van de auto, die een rijdend wrak was. De rechter vond het daarom beter de auto maar te laten verkopen, waarna verdachte de opbrengst krijgt. Hem werden voorts vier we ken gevangenisstraf opgelegd, waar van drie weken voorwaardelijk met drie jaar proeftijd. „MOOI WEER VAN ANDERMANS SPULLEN" Een 19-jarige tegelzetter uit Lei den beloofde zijn aanstaande schoon- mpeder het keukentje op te knappen en daartoe nam hij van zijn werk gever twee pakken wandtegels mee. Voor deze diefstal had hij zich thans te verantwoorden voor de po litierechter. „Mooi weer spelen van andermans spullen", constateerde de officier van Justitie. „Het was stom", erkende verdach te. „Nee, ve-ontrustend", meende de rechter. De officier eiste ƒ50.boete of 10 dagen hechtenis, waarna de rech ter veroordeelde tot ƒ40.boete of. 8 dagen hechtenis. DE NOODSPRONG Het was volgens de verdachte, een 39-jarige autobezitter uit Noordwijk, een noodsprong geweest, dat hij het nummerbord van een oude auto had gehangen aan een autobusje, waar van hij op dat moment nog geen nummer had. Hij had het busje verhuurd en wilde zijn huurder niet teleurstellen. De politie had echter het zelfge- schilderd nummer niet vertrouwd en zo kwam de verkeerde handelwijze uit. De officier eiste nu 80.boete of 16 dagen hechtenis, waartoe de rechter veroordeelde. Vier jaar voor bejaarde moordenaar De rechtbank in Amsterdam heeft vanochtend de 73-jarige rustende kapperspatroon G. A. de G., die op 24 maart van het vorig jaar eerst zijn 73-jarige vrouw worgde en later zijn 41-jarige debiele zoon met een aan tal hamerslagen dodelijke verwon dingen toegebracht, wegens moord veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar met aftrek var. voor arrest en daarna ter beschikkingstel ling van de regering voor verpleging in een psychiatrische inrichting. De officier van justitie had tegen de ex- kapper een gevangensstraf van vijf tien jaar met aftrek geëist. Hero aan de top! Vlag in top voor Hero. Verrukke lijk verkwikkend, gezond en ver frissend. Het unieke fruitaroma. u proeft 't. Die smaak voor elke smaak... wie doet Hero dat na? Hero is anders, fijner. Hero is vèruitfavoriet.Omdatmodern Ne derland zo'n goede smaak heeft! Het grootste assortiment, zuiverder van kwaliteit:per! sinas - citroen - cassis - ananas cerise - frambozen grapefruit. helemaal üw smaak (Advertentie) Plaats in Nederlandse vertegenwoordiging Suriname wil een plaats in de per manente vertegenwoordiging van Ne derland bij de Europese Economische Gemeenschap (EEG). De Surinaam se regering meent dat de onderhan delingen over een nieuw verdrag voor de geassocieerde landen, de be sprekingen over de toelating van En geland en over het fonds voor ont wikkelingslanden een eigen verte genwoordiging wenselijk maakt. De gevolmachtigde minister, mr. dr. R. H. Pos, zal de nodige stappen doen bij de regering. BRAND OP LANDGOED VAN KONING BOUDEWIJN De Belgische politie maakt jacht op een bende, die in het afgelopen weekeinde heeft gepoogd een land huis van koning Boudewijn in brand te steken. Dit landhuis heeft de ko ning zijn gemalin, koningin Fabiola, als huwelijksgeschenk gegeven. Het werd zaterdag door een bosbrand bedreigd, maar op het laatste nip pertje gered doordat de wind draaide. Het landhuis, dat gelegen is in een dicht bebost gebied te Wanders, is onlangs gereed gekomen en het vor stelijk paar was van plan er spoedig zijn intrek in te nemen. De bosbrand, die bestreden werd door militairen en burgervrijwilli- gers, heeft minstens 200 ha in de as gelegd. Het politie-onderzoek heeft uitge wezen, dat de brand op twee ver schillende plaatsen is uitgebroken en dat opzet in het spel is geweest. Zaterdag heeft koning Boudewyn zelf in een militair vliegtuig boven het brandende bos gevlogen. De Japanse luchtvaartmaatschap pij zal met ingang van 16 juli drie maal per week van Tokio via Singa pore op Djakart gaan vliegen. Een 48-jarige hoofdboekhouder van een grote industriële onderne ming in de omgeving van Karlsruhe heeft in 14 jaar tijd rond 5 miljoen mark ten nadele vari zijn werkgever verduisterd. Het 4-jarig zoontje van de fa milie Meijer uit Wieringerwerf is gistermiddag in Peins bij Franeker verdronken. De familie Meijer was op bezoek in Peins. Toen men wilde terugreizen naar Weiringerwerf mis te men het kind. Het bleek in de vaart achter het huis te zijn geraakt. Een automobilist, die zondag avond op de weg van Saint Quentin naar Cambrai reed en zijn lichten gedimd had omdat er een tegenlig ger aankwam, is op even voetgan gers ingereden. Drie van hen waren op slag dood, de andere vier wer den gewond. De zeven voetgangers, die allen tot dezelfde familie be hoorden, waren net bij elkaar geweest om te praten over de inrichting van een familiegraf. Achttien mensen zijn maandag omgekomen en twee-entwintig ge wond, doordat nabij Jaipoer in het noorden van India een personentrein een autobus greep. Een Russische rechtbank heeft twee jonge Russen ter dood veroor deeld, die getracht hadden zich van een vliegtuig meester te maken om daarmee naar het westen uit te wij ken. Volgens het blad van dc Sow- jet-jeugdbe weging, Komsomolskaja Prawda, dat dit zondag meldde, zou het doodvonnis, waartegen geen be roep mogelijk was, door middel van de kogel worden voltrokken. In Schotland zij.i l1 deserteurs van het vreemdelingenlegioen aan gehouden. Zij hadden zich verborgen aan boord van een Duits vracht schip, dat maandag de haven van Edinburgh binnenliep. De deserteurs - negen Duitsers, een Oostenrijker en een Zweed - zouden in Algerië aan boord van het schip zijn ge gaan. In het plaatsje Bury in Lancas hire heeft een inbreker zich genood zaak gezien zelf de politie te waar schuwen, toen hij in een bankge bouw te zijn ingeklommen zo onge lukkig neerkwam b(j een sprong uit een hooggelegen raam, dat hij niet meer in staat was zich van het daar aanwezige geld meester te maken of te vluchten. Hij wist echter wel een telefoon te bereiken en reeds enkele ogenblikken later kwam de politie om hem ditmaal op een meer ge- eigende plaats in te sluiten. Louis Lecoin, een 74-jarige Fransman, is vrijdag de tweede week van zijn hongerstaking ingegaan, waarmee hij vrijlating van 130 jon gemannen, die wegens, dienstweige ring tot gevangenisstraffen zijn ver oordeeld, wil bewerkstelligen. Frank rijk erkent geen gewetensbezwaren tegen militaire dienst. De 50-jarige Leo Patina uit Westberlijn, die in de oorlogsjaren Obersturmbannführer bij de SS was, is vrijdag in Ansbach tot 15 maan den gevangenisstraf veroordeeld, am- dat hij in oktober 1939, na de inval van de Duitse troepen in Polen, in een gevangenis te Alexandrowo tien Poolse gevangenen met een machine pistool heeft doodgeschoten. Het Zwitserse parlementslid Gottlieb Duttweiler, een van de pio niers van het systeem der zelfbedie ningswinkels, is vrijdagochtend in het ziekenhuis te Ztirich in de ouder dom van 74 jaar gestorven. Een Russische matroos sprong vrijdag van het dek van zijn schip, de vrachtvaarder Momsomolets Ukraini, op de kade van de haven van Ham burgen verzocht om politiek asiel. Hij weigerde vertegenwoordigers van de Russische ambassade, die met hem wilden spreken, te ontmoeten. Het Amerikaanse radiostation WNYC in New York zal het complete oratorium Noah van de Nederlandse toondichter Marius Monnikendam uitzenden. Dit besluit werd genomen, nadat een fragment van het orato rium was uitgezonden, welke uitzen ding zo in de smaak viel, dat beslo ten werd het integraal ten gehore te brengen. De 62-jarige heer C. Bakker uit (Meegedeeld door het KNMI. Geldig van woensdagavond tot donderdagavond. Opgemaakt te 11.15 uur) VERANDERLIJKE BEWOLKING Veranderlijke bewolking met plaatselijk enkele buien. Zwak ke tot matige wind tussen zuid oost en zuidwest. Dezelfde tem peraturen als vandaag of iets hogere. HELSINKI onbew. 15 3 STOCKHOLM 1. bew. 16 3 OSLO zw. bew. 18 9 KOPENHAGEN regen 16 8 ABERDEEN zw. bew. 20 9 LONDEN zw. bew. 18 9 AMSTERDAM zw. bew. 17 13 BRUSSEL h. bew. 17 12 LUXEMBURG 1. bew. 16 10 PARIJS zw. bew. 19 8 BORDEAUX zw. bew. 27 16 GRENOBLE zw. bew. 24 .10 NICE zw. bew. 21 16 BERLIJN onbew. 17 7 FRANKFORT onbew. 18 2 MüNCHEN onbew. 15 5 ZüRICH 1. bew. 19 6 LOCARNO geh. bew. 24 14 WENEN onbew. 17 7 INNSBRUCK h. bew. 17 4 BELGRADO onbew. 23 13 ATHENE onbew. 25 17 ROME onbew. 24 12 AJACCIO onbew. 22 12 MADRID regen 31 13 MALLORCA geh. bew. 26 14 PAUZE Morgen: donderdag in de Pinkster- week. SAMEN OP DE BRUG In het tijdens de afloop van de oorlog (bij het Ardennen-offensief) zwaar gehavende Echternach hebben we op Pinksterdag de geloofsbelijde nis horen zingen op het graf van de H. Willibrord. Dat gaat geen christen- Nederlander in z'n kouwe kleren zit ten! Het stadje, waar Willibrord graag verbleef, moet er rond 739 ge heel anders hebben uitgezien. Maar de omringende heuvels en rotsen zijn dezelfde en ook de brug over de Sure was er al! Willibrord heeft ook op die brug gestaan en zijn ogen hebben precies hetzelfde aanschouwd. Je kreeg de indruk, wel niet dat hij nu net pal naast je stond te kijken, maar wél dat hij zeer nabij was en ons, katholieke Nederlanders, dat op het hart bond, wat we in de kerk hadden horen zingen. Want ook dat is even rotsvast als de rotsen rond om. PUZZEL li 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ts 16 17 '8 i^n 20 TTwm 23 24 25 27 28 29 1 30 Oplossing no. 527 Horizontaal: I Borne, 5 als, 7 en, 8 Oder, 10 dreg, II li, 12 teen, 13 wee, 14 veen, 15 boer, 16 uil, 17 karn, 18 R.L., 19 raam, 21 daar, 22 ho, 23 Noë, 24 knaap. Vertikaal: 1 bes, 2 on, 3 Noren. 4 eden, 5 ar, 6 stier, 9 eg, 10 deel, 11 Bussum is gisteren in de St. Gerar-|^een' dus Majella-stichting in Bussum' kaak> 19 Ra> 20 pop, 21 de, overleden aan de verwondingen wel-ha- ke hij had opgelopen bij een ver keersongeval. De heer Bakker werd op zijn,bromfiets op de provinciale weg Bussum-Weesp-Amsterdam door een auto aangereden. No. 528 Horizontaal: 1 niet goed doorbak ken, 5 gèm. in N. Brab., 8 gem. in N. Brab., 11 zuivere, 13 vermoeid, 15 1 Europeaan, 17 rivier in Italië, Vin de 22.000 bewoners van het (boom, 20 gebod, 21 gem. in N Brab.. eiland Lemnos in de Algeische Zee 23 jongensnaam, 25 strijdperk, 27 hebben velen de nacht buitenshuisgem. in N.H., 29 viervoetig dier, 30 doorgebracht, omdat er zich sindspalmboom. zaterdag een achttal aardschokken Vertikaal: 2 landbouwwerktuig, 3 heeft voorgedaan. Van 29 mei af zijn op het eiland 86 aardschokken gere gistreerd. Vele huizen vertonen scheuren. De Griekse regering heeft reeds tenten, voedsel en medicamen ten gezonden. zwakke, 4 glijvoertuig, 5 lijkvaas, 6 mikpunt, 7 en personne (afk.), 9 gem. in N. Brab., 10 breedvoerig, 12 rang, 14 lichaamsdeel, 16 ik (Lat.), 19 ape nootje, 22 tweetal, 24 voegwoord, 26 knaagdier, 27 voornaamw., 28 voor- naamw. Oplossing morgenavond. Postduivenrace Van de vereni ging „De Vriendschap" hebben 110 postduiven deelgenomen aan de wed vlucht vanaf Orleans. De afstand was 497 km. De eerst aangekomen duif had een snelheid gevlogen van 1015.67 meter per minuut d.i. ongeveer 61 km per uur. De classificatie van aankomst was: S. Noordermeer 1, 9; N. Nieuwen broek 2, 6; W. v. d. Kolk 3: J. v. d. Meer 4, 16; A. M. Fasel 5, 15; J. Ca- booter 7; A. Bentvelzen 8; L. Mooy- man 10, 12, 17, 21; J. Caspers 11, 13, 22; J. Scheffers 14, 19; M. v. Lochem 18; J. Nieuwenbroek 20. PUNT „Dat ding is óók niet geschikt mee te gaan varenHij lekt verschrik kelijk!"

Leidse Courant | 1962 | | pagina 5